Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 08:12   #541
jadziaw
Przyczajenie
 
Avatar jadziaw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no to może faktycznie nie będę próbować jeśli to nie jest takie łatwe jak mi sie wydawało ale dziękuje Wam za pomoc, a faktycznie jeśli chodzi o kropki to spróbuję utwardzać podwójny czas
jadziaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 08:23   #542
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja kropki robie tak: kropki--> do lampy na normalny czas--> przemywam wacikiem z cleanerem--> top i do lampy
nic sie nie rozmazuje
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 09:07   #543
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
No niestety ja tez czekam bo odesłałam im misske i mr beana. A i co więcej to nie wiem czy wiesz ale teraz po tej zmianie konsystencji tych problematycznych kolorów miss universe czy lemon ice sa troche mniej neonowe a bardziej pastelowe, nie wiem jak duza faktycznie jest różnica ale się przekonam jak dostanę nowa misske
Ja się jakoś przełamałam z miską i Lemonem, daje naprawde cienkie warstwy i jakoś to wychodzi a kolory są przeee piękne i rzeczywiście jak zmienili na bledsze może nie być takiego efektu


Ja poszukuje właśnie jakis ładnych neonów,naprawdę ostrego różu i może żółtego ?bo pomarańcz mam rażącą z semilaca
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 09:27   #544
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja się jakoś przełamałam z miską i Lemonem, daje naprawde cienkie warstwy i jakoś to wychodzi a kolory są przeee piękne i rzeczywiście jak zmienili na bledsze może nie być takiego efektu


Ja poszukuje właśnie jakis ładnych neonów,naprawdę ostrego różu i może żółtego ?bo pomarańcz mam rażącą z semilaca
ja mam neonowy róż z CZ i rzeczywiście daje po oczach
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 09:28   #545
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja się jakoś przełamałam z miską i Lemonem, daje naprawde cienkie warstwy i jakoś to wychodzi a kolory są przeee piękne i rzeczywiście jak zmienili na bledsze może nie być takiego efektu


Ja poszukuje właśnie jakis ładnych neonów,naprawdę ostrego różu i może żółtego ?bo pomarańcz mam rażącą z semilaca
A jak z tą pomarańczą ? Właśnie chciałam ją sobie zamówić, ale ktoś pisał, że słabo kryje i potrzebuje białego podkładu ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 10:24   #546
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez jadziaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie kropek robionych na paznokciach i ombre z reszta też. Ja zawsze kropki i ombre robilam na kolorze i mi sie rozmazywało jak położyłam top i go przecierałam i nie wiem co robię źle... Pomóżcie proszę

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



no właśnie u mnie się tak dzieje i mam pytanko jak używa się akrylu i jaki kupić, bo ja jak na razie jestem zielona i używam tylko hybryd

I jeszcze jedno pytanie czy takie paznokcie z akrylem można odmaczać??? czy trzeba spiłować???
Mozna odmaczac, tylko trwa to ciut dluzej. Akryl jakikolwiek. Nakladasz na mokra lub utwardzona baze, zalezy od oczekiwanego efektu i umiejetnosci.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
oj dawno mnie nie było u Was

witam się i ja w drugiej części rzadko się udzielam, bo nie mam co pokazać, pazurki robię tylko sobie i niewiele wiem

chciałabym zamówić mollony w promocji 3+1, ale nie mogę się zdecydować na kolorki...
chcialabym miętę chyba 70, może fiolet 8, zastanawiam się też nad neonkiem 26 błękitem 36. chciałbym też żółty ale taki pastel i nie wiem czy 32 czy 33 czy zaden z nich...
doradźcie coś kochane!

P.S. mam już 4 z mm: czerwony, róż - bogini namiętności, jasny nude, i morska głebina. i 3 z cz 13, 15 i nie pamiętam nr, w każdym razie, róż, brodo i taki jasny brąz-beż
Z Mollonow mam to co widac ponizej. Polecam w ciemno brac 4, 16, 63. 70 tez jest cudne. 42 to pomarancz z drobinkami.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 11:14   #547
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A jak z tą pomarańczą ? Właśnie chciałam ją sobie zamówić, ale ktoś pisał, że słabo kryje i potrzebuje białego podkładu ?
No właśnie jak z tym kolorem ? Przy ostatnim zamówieniu zastanawiałm sie nad nim , ale ta informacja mnie powstrzymała
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 14:29   #548
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mam pytanie jak sprawdza sie podkład z białej hybrydy pod niezbyt dobrze kryjace hybrydy w celu niwelowania prześwitów?

macie jakies sprawdzone białe hybrydy aby dobrze kryły ?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:49   #549
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
mam pytanie jak sprawdza sie podkład z białej hybrydy pod niezbyt dobrze kryjace hybrydy w celu niwelowania prześwitów?

macie jakies sprawdzone białe hybrydy aby dobrze kryły ?
...
Mr.White z Indigo,świetnie kryje,nie rozwarstwia się na kredowo...ale nie robiłam nim podkladu całkowitego pod inny kolor...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:02   #550
amarantowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Witam.
Z góry przepraszam jeżeli był podobny wątek ale ja się nie dokopałam.
Mam pewien problem. Moje pazurki są bardzo kapryśne i próbowałam różnych hybryd. Postanowiłam więc zasięgnąć porady od kogoś kto ma większe doświadczenie. Także proszę o odpowiedź osób które znają się na rzeczy i najlepiej pracują w salonach bądź są po kursach (niestety mam złe doświadczenie z pseudo profesjonalistkami domowymi- nie chcąc oczywiście nikogo urazić).
Pazurki się trzymają mi ponad tydzień.
Lakiery jakie testowałam to: Neo Nail, Bluesky, IBD, Cosmetics zone oraz nieszczęsny INS.
Robię hybrydy jak ich przykazania nakazują. Dokładnie oczyszczam, przemywam acetonem, odgarniam skórki, dokładnie matowie paznokcie oraz opiłowuje, używam acetonu do odtłuszczenia i cleanera(Cosmetics zone), primer kwasowy (allepaznokcie) - czekając aż się wchłonie, primer bezkwasowy (C&C) - pod lampę 36W na 2 min. Cienka warstwa bazy IBD, lampa, lakier cienka warstwa oraz lapa x2 zabezpieczając dokładnie wolny brzeg, top z CZ na 3 min i przemywam. NIE ZALEWAM SKÓREK przy malowaniu dodatkowo nie myje rąk 2 godz przed nakładaniem lakieru jak radziła pewna dobra kosmetyczka.
Próbowałam bez primerów, z primeram i rezultat podobny.
Mam wrażenie, że baza IBD nie koniecznie jest dobra i mam zamiar zainwestować w Shellac. Pytanie: można używać jej spokojnie pod kolory innej marki?
I kolejne pytanie przy okazji. Nie wiem czy to mój primer bezkwasowy czy każdy ale bardzo ciężko schodzi... Aceton go nie rozpuszcza. Czy ktoś coś wie na ten temat?
Pozdrawiam.
amarantowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:18   #551
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja się jakoś przełamałam z miską i Lemonem, daje naprawde cienkie warstwy i jakoś to wychodzi a kolory są przeee piękne i rzeczywiście jak zmienili na bledsze może nie być takiego efektu


Ja poszukuje właśnie jakis ładnych neonów,naprawdę ostrego różu i może żółtego ?bo pomarańcz mam rażącą z semilaca
Ja Lemon Ice mam już ten nowy ale nie mam porównania bo nie miałam tego starego ale jakiś neonowy to on nie jest więc z misską pewnie podobnie będzie, no ale przyjdzie to się przekonam
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 15:23   #552
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja się jakoś przełamałam z miską i Lemonem, daje naprawde cienkie warstwy i jakoś to wychodzi a kolory są przeee piękne i rzeczywiście jak zmienili na bledsze może nie być takiego efektu


Ja poszukuje właśnie jakis ładnych neonów,naprawdę ostrego różu i może żółtego ?bo pomarańcz mam rażącą z semilaca
Estetiq 46 Mam go i jest śliczny
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:19   #553
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
No właśnie jak z tym kolorem ? Przy ostatnim zamówieniu zastanawiałm sie nad nim , ale ta informacja mnie powstrzymała
podkład biały i dwie warstwy , super !

Chyba zastanowie się nad tym różem z CZ w Estetiq wkurza mnie szeroki pędzelek
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-07-08 o 16:21
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:24   #554
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mozna odmaczac, tylko trwa to ciut dluzej. Akryl jakikolwiek. Nakladasz na mokra lub utwardzona baze, zalezy od oczekiwanego efektu i umiejetnosci.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------


Z Mollonow mam to co widac ponizej. Polecam w ciemno brac 4, 16, 63. 70 tez jest cudne. 42 to pomarancz z drobinkami.
dziękuję pięknie
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:47   #555
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
podkład biały i dwie warstwy , super !
Wolałbym dawać bez białego czy dwie warstwy koloru samego mocno prześwituje
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:52   #556
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Myślicie, że jakbym dzisiaj wieczorem lub max jutro rano zamawiała z http://qms.com.pl/ lakiery itd to doszłoby do piątku ?
Chyba skuszę się na ten pomarańcz, przy okazji wzięłabym czarny (jaki polecicie z Semilaca ? zwykły czarny bez żadnych drobinek) i jakiś ciemny granat (też bez drobinek)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 17:33   #557
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Wolałbym dawać bez białego czy dwie warstwy koloru samego mocno prześwituje
tak malowalam tylko na wzorniku ,2 warstwy efekt taki sam
bede malowala na dniach i chce wlasnieamym kolorem,dam znac jak wyszło
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 17:42   #558
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Enia to daj znać , bo kolor bardzo mi sie podoba
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 18:01   #559
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mój biały z CZ bardzo dobrze kryje
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 18:05   #560
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Myślicie, że jakbym dzisiaj wieczorem lub max jutro rano zamawiała z http://qms.com.pl/ lakiery itd to doszłoby do piątku ?
Chyba skuszę się na ten pomarańcz, przy okazji wzięłabym czarny (jaki polecicie z Semilaca ? zwykły czarny bez żadnych drobinek) i jakiś ciemny granat (też bez drobinek)
A propo semilaców z tej strony. Jakie przychodzą? Gdyż ja mam z czarnymi zakrętkami a tutaj na zdjęciach są ze srebrnymi?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 18:29   #561
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

może i nie jestem wykwalifikowaną kosmetyczką pracującą w salonie, ale może akurat moja odpowiedź troszke pomoże

po pierwsze baza - nie słyszałam wiele dobrego o tej firmie więc tu może leżeć problem. Choć ja np używam bardzo taniej i daje rade, paznokcie trzymają do 4 tygodni jeśli kogoś odrost nie drażni. Wszyscy polecają gelish

druga sprawa - nie słyszałam o przemywaniu acetonem, aceton jest do odmaczania. Samym cleanerem wystarczy

Jeśli chodzi o primery to rozmawiałam z jedną kosmetyczką i sie dowiedziałam że pod hybrydy jeśli już sie używa to raczej tylko bezkwasowe bo na kwasowym gorzej trzyma. Ale nie wiem ile w tym prawy. Ja uwierzyłam, kupiłam bezkwasowy i wszystko ładnie gra
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:55   #562
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
A propo semilaców z tej strony. Jakie przychodzą? Gdyż ja mam z czarnymi zakrętkami a tutaj na zdjęciach są ze srebrnymi?
A nie wiem, nawet nie zwróciłam uwagi, ja też mam z czarnymi zakrętkami, a stąd miałam zamawiać pierwszy raz :P bo chciałabym te pędzelki kupić :/
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:37   #563
amarantowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
może i nie jestem wykwalifikowaną kosmetyczką pracującą w salonie, ale może akurat moja odpowiedź troszke pomoże

po pierwsze baza - nie słyszałam wiele dobrego o tej firmie więc tu może leżeć problem. Choć ja np używam bardzo taniej i daje rade, paznokcie trzymają do 4 tygodni jeśli kogoś odrost nie drażni. Wszyscy polecają gelish

druga sprawa - nie słyszałam o przemywaniu acetonem, aceton jest do odmaczania. Samym cleanerem wystarczy

Jeśli chodzi o primery to rozmawiałam z jedną kosmetyczką i sie dowiedziałam że pod hybrydy jeśli już sie używa to raczej tylko bezkwasowe bo na kwasowym gorzej trzyma. Ale nie wiem ile w tym prawy. Ja uwierzyłam, kupiłam bezkwasowy i wszystko ładnie gra
dzięki.
właśnie co do lakierów jak i bazy IBD nie jestem zadowolona. Najkrócej się trzyma.
Co do primerów to się do edukowałam, że jeżeli ktoś ma problematyczną płytkę poleca się stosowanie obu jednocześnie.
A jaki masz bezkwasowy? Nie masz problemu z usunięciem go?
Co do acetonu to on wysusza (jak widać po ściągnięciu hybrydy, że palce są cierpkie) także i odtłuszcza więc stosuje go aby dokładnie przygotować płytkę.
Jakiej "taniej" hybrydy używasz?
a co do gelish to też słyszałam dużo dobrego ale chyba wole bazę CNS. Jakoś mnie oczarował fakt, że nie trzeba matowić płytki :P Tylko chciałabym wiedzieć czy nie zachodzi jakaś reakcja chemiczna przy położeniu na to innej marki jak np. przy mieszaniu Neo Nail + Bluesky

Edytowane przez amarantowaa
Czas edycji: 2014-07-08 o 20:38
amarantowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 07:38   #564
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez amarantowaa Pokaż wiadomość
dzięki.
właśnie co do lakierów jak i bazy IBD nie jestem zadowolona. Najkrócej się trzyma.
Co do primerów to się do edukowałam, że jeżeli ktoś ma problematyczną płytkę poleca się stosowanie obu jednocześnie.
A jaki masz bezkwasowy? Nie masz problemu z usunięciem go?
Co do acetonu to on wysusza (jak widać po ściągnięciu hybrydy, że palce są cierpkie) także i odtłuszcza więc stosuje go aby dokładnie przygotować płytkę.
Jakiej "taniej" hybrydy używasz?
a co do gelish to też słyszałam dużo dobrego ale chyba wole bazę CNS. Jakoś mnie oczarował fakt, że nie trzeba matowić płytki :P Tylko chciałabym wiedzieć czy nie zachodzi jakaś reakcja chemiczna przy położeniu na to innej marki jak np. przy mieszaniu Neo Nail + Bluesky
Pod gelisha też nie musisz matowić płytki
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 10:08   #565
amarantowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Pod gelisha też nie musisz matowić płytki
oo nie wiedziałam. dzięki. więc może się zdecyduje na gelisha jest jednak odrobinę tańszy
normalnie można używać pod bazę kolory innych firm?
lepiej kupić top również tej marki czy może być z CZ?

Edytowane przez amarantowaa
Czas edycji: 2014-07-09 o 10:09
amarantowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:01   #566
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzisiaj przyszedł mój lakier z BN,zmówiłam kolor 77,myślałam że będzie bardziej limonkowy a wygląda typowo zielono
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:11   #567
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A nie wiem, nawet nie zwróciłam uwagi, ja też mam z czarnymi zakrętkami, a stąd miałam zamawiać pierwszy raz :P bo chciałabym te pędzelki kupić :/
Właśnie się nad tym zastanawiałam jak ktoś już tu wcześniej pisał o tej stronie :d
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:17   #568
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie się nad tym zastanawiałam jak ktoś już tu wcześniej pisał o tej stronie :d
No ja właśnie też tą stronę odwiedziłam jak ktoś ją tu zamieścił :P ale jeszcze nic nie zamawiałam...kuszą mnie te pędzelki ciągle ... ale na razie i tak nie będę zamawiać ...
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:19   #569
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez amarantowaa Pokaż wiadomość
oo nie wiedziałam. dzięki. więc może się zdecyduje na gelisha jest jednak odrobinę tańszy
normalnie można używać pod bazę kolory innych firm?
lepiej kupić top również tej marki czy może być z CZ?
Ja mam top z gelisha akurat, dużo dziewczyn używaj z Eco, z Cz używałam parę razy, ale słabiej się błyszczy i rysuje, więc średnio polecam
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:25   #570
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No ja właśnie też tą stronę odwiedziłam jak ktoś ją tu zamieścił :P ale jeszcze nic nie zamawiałam...kuszą mnie te pędzelki ciągle ... ale na razie i tak nie będę zamawiać ...
Może ten ktoś zajrzy i zobaczy nasze wątpliwości i odpowie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.