Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 07:32   #3481
kateBB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 92
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Ja nie farbuję 4 miesiące i 19 dni .

Pytanie do dziewczyn, u których minęło 9 miesięcy - jak duży macie odrost?
Zależy w ktorym miejscu, bo różnie te moje włosy rosną, ale tak na oko między 12-14 cm.

I co najgorsze przez ostatni miesiąc prawie w ogóle mi nie urosły
kateBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 09:56   #3482
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ja dzisiaj ide po ampułki Radicali smigam na przeceny po ciuszkiSorry za offtopa. Miłego dnia!
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 13:28   #3483
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
ja dzisiaj ide po ampułki Radicali smigam na przeceny po ciuszkiSorry za offtopa. Miłego dnia!
no tak zakupy zawsze poprawiają humor


Ja już skończyłam to opakowanie Radicalu Mam bardzo gęste włosy i żeby dokładnie wszystkie odorsty wysmarować musiałam użyć 2 ampułek. Dlatego też opakowanie szybko się skończyło. Po 15 ampułkach jakoś drastycznie nie zaczęły rosnąć. Gratis mam nadal to pół centymetra Dobre i to Nie żałuję pieniędzy wydanych na te ampułki. Pierwszy raz stosowałam coś na "odżywienie" włosów, teraz mam gwarancję, że będą rosły zdrowe
Podczas stosowania moje włosy były bardziej suche niż przed. Kupiłam waxa i zaczeła go używać... pomogło Teraz są mięciutkie i fajnie się układają Zaczęłam też pić pokrzywę
Dodatkowo kupiłam: szampon Radical i jedwab z Waxa
Radical pewnie jeszcze kupię Narazie nie mam kasy Myślę, że w marcu żeby odżywić je przed wiosną
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:30   #3484
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Współczuje czarnej farby, bo moim zdaniem to najgorszy kolor w sensie że trudno z niego "zejść" wiem, bo moja koleżanka ma taki problem.
Masakra, wczoraj myłm włosy i dziś są brązowo - czerwone a u czubka czarne : brzydal: wyglądam jak z kosmosu... nigdy więcej czerwni

Cytat:
Napisane przez kotburyy Pokaż wiadomość
tak, teraz i ja wiem, że jest najgorszy, niestety.
ale wiesz człowiek marzy o zmianie - nakłada czerń dobrze się z nią czuje słyszy pozytywne uwagi od znajomych, lecz jednego poranka patrzy prosto, gdy wstaje z łóżka w lustro i się przeraża mówiąc wyglądam jak upadły anioł, gdzie się podziały moje rysy delikatność twarzy? ahh przez tę wulgarną czerń - to są moje wnioski - z dnia na dzień je wysnułam, mam dosyć czerni !

Cytat:
Napisane przez kotburyy Pokaż wiadomość
mi właśnie też szkoda ścinać, a mam już dość tej czerni, czekam na lato, bo wtedy słoneczko też swoje zrobi, mam nadzieję, że dotrwam do tego pięknego dnia kiedy włosy będę miała naprawdę swoje
no i woda z sokiem z cytryny słyszałam że pomoże także byle do lata Ciekawe ile mi włosy urosną o i tak, i jak będą się strasznie różniły od naturalnych te czarno-czerwone a z pod spodu mam blond także żyć nie umierać
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:48   #3485
kotburyy
Raczkowanie
 
Avatar kotburyy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 82
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
no i woda z sokiem z cytryny słyszałam że pomoże także byle do lata Ciekawe ile mi włosy urosną o i tak, i jak będą się strasznie różniły od naturalnych te czarno-czerwone a z pod spodu mam blond także żyć nie umierać
tęczowe włosy może się jakoś wypłucze kolor i nie będzie tak widocznego kontrastu. o wodzie i cytrynie słyszałam, ale jeszcze nie próbowałam. na razie próbuję trzymanie szamponu przeciwłupieżowego na włosach i płukanki z rumianku. ale mam tylko taki wypłukany brzydki czarny kolor też mnie ciekawi ile włosy urosną, planuję kupić coś na porost.
kotburyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:34   #3486
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Unhappy Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

kurczę dziewczyny, coraz bardziej się wyłamuję to za sprawą TŻ który ostatnio coraz częściej sugeruje mi powrót do blondu, z drugiej strony szkoda takich długich już odrostów nie wiem co mam zrobić. Dużo osób mówi mi ,że korzystniej wyglądałam w jasnych włosach, ale jak pomyślę znów o tym rozjaśniaczu...

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2010-04-28 o 20:39
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:42   #3487
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny, coraz bardziej się wyłamuję to za sprawą TŻ który ostatnio coraz częściej sugeruje mi powrót do blondu, z drugiej strony szkoda takich długich już odrostów nie wiem co mam zrobić. Dużo osób mówi mi ,że korzystniej wyglądałam w jasnych włosach, ale jak pomyślę znów o tym rozjaśniaczu...
A jakie masz obecnie włosy? Te ciemne czy te blond? Te blond mi się bardzo podobają, sama mam dylemat.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 17:05   #3488
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ten blond fajny
dziewuszki nie wystawiajcie mnie na pokuszenie
My tu zapuszczamy na naturalne
Hermit w jakim kolorze masz naturalne włosy?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:50   #3489
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Kusicie kusicie ,ale ja sie nie dam
Kupilam dzisiaj te ampulki ,ale strasznie ciezko je dostac.Bylam w 5 aptekach i nic i na sam koniec wkurzona weszlam do takiej co stoi na zadupiu i zdziwkozaplacilam niecale 39 zl,ale widze zmiany.maja nowa buteleczke ktorej nie trzeba przelamywac i taka koncowke ktora chyba sie bedzei latwiej nakladac.Dzisiaj uzyje i za 2 tyg napisze jak efekty
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:22   #3490
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

No kurcze brązowe właśnie weźcie coraz bardziej się do tego przekonuje i znów będę miała zniszczone włosy i co dwa miesiące farbować odrosty co za porażka
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:46   #3491
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a ja od 13.01.2010r czyli od wczoraj nie należę do waszego grona.
wam kibicuje i podziwiam,ale sama wcale nie zaluje ze nie wytrwalam
jak zobaczyłam całe jasniutkie włoski to po prostu poczułąm ULGE

i już wiem,że nie mam zamiaru nigdy więcej wracac do mojego nat.kolorku wolosów - nie ma to jak blond ,inny kolor nie wchodzi w grę

pozdrawiam i trzymam za was kciuki ;*
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 21:43   #3492
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kotburyy Pokaż wiadomość
tęczowe włosy może się jakoś wypłucze kolor i nie będzie tak widocznego kontrastu. o wodzie i cytrynie słyszałam, ale jeszcze nie próbowałam. na razie próbuję trzymanie szamponu przeciwłupieżowego na włosach i płukanki z rumianku. ale mam tylko taki wypłukany brzydki czarny kolor też mnie ciekawi ile włosy urosną, planuję kupić coś na porost.
dokładnie ... tęczowe na ..ujaaaa !
w sumie dziś mój dobry kumpel szczery do łez, pocieszył stwierdzając ni z tąd i owąd że mam bardzo fajne włoski, i ten kolor no że mojemu tż będzie się podobało jak wróci z L

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny, coraz bardziej się wyłamuję to za sprawą TŻ który ostatnio coraz częściej sugeruje mi powrót do blondu, z drugiej strony szkoda takich długich już odrostów nie wiem co mam zrobić. Dużo osób mówi mi ,że korzystniej wyglądałam w jasnych włosach, ale jak pomyślę znów o tym rozjaśniaczu...
zara jak pokaże ci fotkę to padniesz,
twoje włosy w porównaniu z moimi to elegancja Francja, nic nie czyń a przede wszystkim nie czyń im zła !! ja rozjaśniałam czarne i z 3 razy 12 % wodą plus proszek platinum premium co służy jako dekolaryzator i co hmm? efekt taki że czerwień (pigment) nie puścił do rudości jedynie te moje odrosty - masakra, z przejściem na blond to jest ryzyk fizyk z czarnych wytrzymaj
Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
A jakie masz obecnie włosy? Te ciemne czy te blond? Te blond mi się bardzo podobają, sama mam dylemat.
nie wolno kusić !!

ps. fotka odzwierciedla chorą rzeczywistość próby przejścia z czerni na jasny chodziło mi na razie żeby łapło delikatny brąz ale farba brąz ani trochę się nie wsiąkła w te moje utleniane włosy także zaatakowałam dalej czarną, a ta tylko w nielicznych miejscach chwyciła

naturalne moje włoski o to jest marzenie la la la...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 07:04   #3493
kateBB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 92
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
ps. fotka odzwierciedla chorą rzeczywistość próby przejścia z czerni na jasny chodziło mi na razie żeby łapło delikatny brąz ale farba brąz ani trochę się nie wsiąkła w te moje utleniane włosy także zaatakowałam dalej czarną, a ta tylko w nielicznych miejscach chwyciła

naturalne moje włoski o to jest marzenie la la la...
Powiem Ci szczerze, że bardzo fajnie to wygląda Naprawdę.
Tak jakby to był zamierzony efekt
kateBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 08:16   #3494
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kateBB Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że bardzo fajnie to wygląda Naprawdę.
Tak jakby to był zamierzony efekt
kurczę, dokładnie to samo miałam napisać

ale aż się boję pomysleć, co by było z moimi włosami, gdybym takie zabiegi im zafundowała

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
nie wolno kusić !!
ależ ja nie kuszę, wypowiadam tylko swoje zdanie

ja tam jestem za naturalkami, jakie by one nie były (byleby nie przyklapnięte, przetłuszczone itp. itd.)

jak widzę extra włosy u dziewczyn na ulicy w kolorze mojego wymarzonego blondu to zazdraszczam ale zaraz potem tłumaczę sobie, że to kupa roboty z tymi odrostami i trzeba się namęczyć by jakoś zdrowo wyglądały, no i zaoszczędzam na tych wszystkich fryzjerach i farbach - trochę kaski na to poszło
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 08:42   #3495
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
No kurcze brązowe właśnie weźcie coraz bardziej się do tego przekonuje i znów będę miała zniszczone włosy i co dwa miesiące farbować odrosty co za porażka
a ja mam pytanie czy te twoja blad wloski to byl balejaz ?
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:55   #3496
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie czy te twoje blond wloski to byl balejaz ?
zgadza się
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:59   #3497
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja także się nie dam waszym kuszeniom.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:00   #3498
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kateBB Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że bardzo fajnie to wygląda Naprawdę.
Tak jakby to był zamierzony efekt
dziękuję za miłe słowa dla mnie pocieszeniem one są bo poważnie mówiąc to strasznie zepsułam efekt moich włosów jednak jest mi do śmiechu bo człowiek uczy się na swoich błędach, płakać nie będę cho nie powiem że kupe pieniędzy mi na tę całą chemię poszło syty melanż za to by urządzić

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
kurczę, dokładnie to samo miałam napisać

ale aż się boję pomysleć, co by było z moimi włosami, gdybym takie zabiegi im zafundowała [COLOR="Silver"]

ależ ja nie kuszę, wypowiadam tylko swoje zdanie

ja tam jestem za naturalkami, jakie by one nie były (byleby nie przyklapnięte, przetłuszczone itp. itd.)

jak widzę extra włosy u dziewczyn na ulicy w kolorze mojego wymarzonego blondu to zazdraszczam ale zaraz potem tłumaczę sobie, że to kupa roboty z tymi odrostami i trzeba się namęczyć by jakoś zdrowo wyglądały, no i zaoszczędzam na tych wszystkich fryzjerach i farbach - trochę kaski na to poszło
mnie też skręca bo także marzę o blondzie, czekam aż włosy mi konkretnie odrosną i nie będę ich prostowac ani nic i wtedy potraktuję je utleniaczem z wybielającym proszkiem premium, ładnie to będzie się prezentować tsk coś czuję xD :P

a i nie polecam nikomu samemu schodzenia z czerni w domowym zaciszu bo klęska gwarantowana oklaski dla mojej głupoty
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:57   #3499
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość

a i nie polecam nikomu samemu schodzenia z czerni w domowym zaciszu bo klęska gwarantowana oklaski dla mojej głupoty



ja też nie polecam - kupę lat temu też wpadłam na pomysł przejścia z ciemnego brązu/kasztanu na blond i skończyło się to tym, że miałam włosy w kolorze wściekłej marchewy a odrosty ponad 5 cm białe
miałam farta, że fryzjerka mnie przyjęła (jakoś przed samym sylwestrem to było) i zafarbowała odrost na kolor reszty, przynajmniej jakoś to wyglądało

wtedy to miałam głupie pomysły
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 19:55   #3500
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość



ja też nie polecam - kupę lat temu też wpadłam na pomysł przejścia z ciemnego brązu/kasztanu na blond i skończyło się to tym, że miałam włosy w kolorze wściekłej marchewy a odrosty ponad 5 cm białe
miałam farta, że fryzjerka mnie przyjęła (jakoś przed samym sylwestrem to było) i zafarbowała odrost na kolor reszty, przynajmniej jakoś to wyglądało

wtedy to miałam głupie pomysły
no nie ma to tamtko co druga ciemna pani chce przejść na jaśniejszy kolor albo na własny, ja boje fryzjerów (za dużo przykrego mi zrobili z dwa lata wstecz i jeszcze trochę) także fryzjer to jak ogień - dmucham na zimne
jednak myśli myśli mi się czasem czy aby nie wycieniować włosów by szybciej pozbyć się tego paskudztwa przemyślę...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 11:09   #3501
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja też już nie farbuję Tak narzekałam na swój ciemny blond rudawy, aż przefarbowałam na brąz castingiem i w końcu doszłam do tego, że jednak naturalne nie były takie złe i koniec wydawania kasy na farbę Kobieta zmienną jest.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 11:14   #3502
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

oii zmienną kobieta jest że HeEej ! :P
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:07   #3503
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Ja też już nie farbuję Tak narzekałam na swój ciemny blond rudawy, aż przefarbowałam na brąz castingiem i w końcu doszłam do tego, że jednak naturalne nie były takie złe i koniec wydawania kasy na farbę Kobieta zmienną jest.

Oj skąd ja to znam!
Kiedyś tak niezmiernie narzekałam że mój ciemny blond (jasne brąz) jest taki nijaki etc. i farbowałam ciągle na inny kolor: miałam już

a) jasny platynowy(księżycowy) blond... stwierdziłam że wyglądam jak budyń
b) ciemny brąz (jestem za blada na niego)
c) rudawy..niby ok ale...moje odrosty wyglądały jak siwe

I stwierdziłam po dłuższym czasie że tylko ten naturalny do mnie w pełni pasuje I poszłam na dekoloryzacje.Odzyskałam własne naturalne włoski..Od września nie farbowałam To już 5 miesiąc się kończy jak nie farbuję Do tego zapuszczam.mam włosy już tak prawie do końca ucha ..na pieczarkę.
Do lata będą do brody.. i wtedy zrobię sobie ładnego boba


Skoro mi się udało..Wam też na pewno się uda! Trzymam kciuki!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:21   #3504
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hermit włoski z avatra są Twoje? Jeśli tak, to gratuluję wytrwałości bo spory odrost.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:41   #3505
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Oj skąd ja to znam!
Kiedyś tak niezmiernie narzekałam że mój ciemny blond (jasne brąz) jest taki nijaki etc. i farbowałam ciągle na inny kolor: miałam już

a) jasny platynowy(księżycowy) blond... stwierdziłam że wyglądam jak budyń
b) ciemny brąz (jestem za blada na niego)
c) rudawy..niby ok ale...moje odrosty wyglądały jak siwe

I stwierdziłam po dłuższym czasie że tylko ten naturalny do mnie w pełni pasuje I poszłam na dekoloryzacje.Odzyskałam własne naturalne włoski..Od września nie farbowałam To już 5 miesiąc się kończy jak nie farbuję Do tego zapuszczam.mam włosy już tak prawie do końca ucha ..na pieczarkę.
Do lata będą do brody.. i wtedy zrobię sobie ładnego boba


Skoro mi się udało..Wam też na pewno się uda! Trzymam kciuki!
no 5 miesięcy to sporo czasu wytrwałość i jeszcze raz wytrwałośc przemawia z tobą a to się ceni, życzę by włosy znaczy fryzura w wakacje była naprawdę cudowna i pasująca do ciebie

u mnie minie pewnie z 2 lata jak odzyskam swoje włosiwo wtedy ponosze trocha swój naturalny brązik a w porze letniej zaatakuje na blond jasny z odcieniem miodu <marzyciel>
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:20   #3506
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Bo naturalne do nas pasują najlepiej Nie ma innej opcji. Chociaż często wydaje nam się inaczej i np. brunetka na siłe przekształca się w blondynkę
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 18:11   #3507
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
u mnie minie pewnie z 2 lata jak odzyskam swoje włosiwo wtedy ponosze trocha swój naturalny brązik a w porze letniej zaatakuje na blond jasny z odcieniem miodu <marzyciel>
czy ja dobrze rozumiem, że zamierzasz zapuszczać włosy po to by je potem znowu
machnąć farbą?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:27   #3508
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość

czy ja dobrze rozumiem, że zamierzasz zapuszczać włosy po to by je potem znowu
machnąć farbą?

nie tak szybko, najpierw z pół roku naciesze się naturalnymi włosami, a może tak zostanie na długi czas albo na zawsze, jednak marzy mi sie blond jak nic...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:46   #3509
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vikaisdead Pokaż wiadomość
duży masz odrost?
+/- 15 cm zależy od miejsca.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:27   #3510
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
nie tak szybko, najpierw z pół roku naciesze się naturalnymi włosami, a może tak zostanie na długi czas albo na zawsze, jednak marzy mi sie blond jak nic...
Jak ci się marzy to pofarbuj.

Ja też zyłam kiedyś w złudzeniu ..że w jasnym blondzie to na baaank bym ekstra wyglądała.I ledwo co własne odhodowałam to na taki pofarbowałam.I już wiem że wyglądam w takim kiepsko.

I teraz mam własne i nic nie mam zamiaru kombinować
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.