Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 12:17   #4711
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez L_E_N_A_ Pokaż wiadomość
robilam dekoloryzacje w domu renee blanche odrostow nic nie ruszylo, od gory wlosy wczesniej farbowane byly od bieli po jasny blond i czym nizej tym bardziej ciemne.po dekoloryzacji uzylam farby bezowy blond i wcale kolor nie wyszedl ciemny-przeciwnie-mialam wrazenie ze sa za jasne w porownaniu z moimi odrostami (nie dążę do blondu tylko do odcienia moich naturalnych wlosow,wybralam bezowy blond bo to odcien okolo dwa tony jasniejszy od naturalnych). poczekalam dwa dni bo myslalam ze moze kolor jeszcze sie sciemni ale nic takiego sie nie stalo.wiec mam zamiar kupic farbe moze ciut jasniejsze od naturalnych i pofarbowac ponownie. Zuzylam 1 opakowanie dekoloryzatora chociaz kupilam 2 opakowania. I z jednym opakowaniem starczylo mi na 3 dekoloryzacje pod rzad tj. pierwsza na calosc wlosow a dwa nastepne od polowy wlosow a wlosy srednio geste siegaja mi do polowy lopatek.
a możesz wkleić zdjęcie jak wyglądają Twoje włosy teraz? mam zamiar dekoloryzować się wieczorem ale trochę pękam
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:20   #4712
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej babeczki. Minęło pół roku od dekolorku i moje włosy są zdecydowanie koloru blond. Pożegnałam juz rudawe pozostałosci na końcówkach. Moje włosy mają co prawda tendencję do wyzłacania się, ale jestem już bardzo zadowolona z kolorku. Aż trudno mi się patrzy na zdjęcia gdy miałam praktycznie czarne włosy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:38   #4713
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ok ja już po dekoloryzacji jestem nieprzeciętnie zadowolona kolorek wyszedł bardzo jasny i równiutki na całej długości właściwie jestem zaskoczona tym jak bardzo jasne wyszły aż je troszkę przyciemnię

generalnie przyłączam się do osób chwalących Renee Blanche - bardzo dobry środek, skuteczny i faktycznie nie niszczy włosów wcale
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:09   #4714
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
ok ja już po dekoloryzacji jestem nieprzeciętnie zadowolona kolorek wyszedł bardzo jasny i równiutki na całej długości właściwie jestem zaskoczona tym jak bardzo jasne wyszły aż je troszkę przyciemnię

generalnie przyłączam się do osób chwalących Renee Blanche - bardzo dobry środek, skuteczny i faktycznie nie niszczy włosów wcale
łaaa to prosze o zdjęcia
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:53   #4715
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wrzucę jutro w dziennym świetle bo tak to kiepsko widać. Teraz jak całkiem wyschły to widzę, że od połowy są ciemniejsze ale nie wygląda to źle no i ja jestem zadowolona
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 23:42   #4716
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia zazdroszcze

elmirka wstaw zdjecie bo ja siedze od kliku dni nad moim dekoloryzatorem i waham sie czy zrobic czy nie :P

a jak zobacze fajne efekty to moze nie bede sie wahac :P
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 07:59   #4717
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ok, tak wyglądają moje włoski po jednej dekoloryzacji, niestety wypaćkałam cały środek i nie mogę poprawić tej ciemniejszej połowy, wydawało mi się że 200ml to w sam raz a spokojnie mogłam trochę zostawić zaraz idę nałożyć na to blond garniera, a jutro podetnę trochę końcówki

i co powiecie?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 10:43   #4718
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ladnie i wloski nie zniszczone

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Hej babeczki. Minęło pół roku od dekolorku i moje włosy są zdecydowanie koloru blond. Pożegnałam juz rudawe pozostałosci na końcówkach. Moje włosy mają co prawda tendencję do wyzłacania się, ale jestem już bardzo zadowolona z kolorku. Aż trudno mi się patrzy na zdjęcia gdy miałam praktycznie czarne włosy.


Mysiu ale slicznie Ci w tym kolorze

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Tak właśnie takie coś


Mam jeszcze jedno pytanie do CIebie. Co bedzie lepsze dla wlosow tzn co mnie je zniszczy kapiel rozjasniajaca z tym o to srodkiem (o ktorym wczesniej pisalam) czy PROSALON ColorPEEL dekoloryzator?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:22   #4719
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziekuję dziewczynki bardzo!
A Wy walczcie dzielnie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:50   #4720
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Pożegnałam juz rudawe pozostałosci na końcówkach. Moje włosy mają co prawda tendencję do wyzłacania się, ale jestem już bardzo zadowolona z kolorku.
Hej Mysiu i Drogie Wizażanki!
Jak się ich pozbyłaś? Bo ja też mam już ten swój blond. Jeszcze będę rozjaśniać, bo dążę do platyny. Do połowy już prawie takie mam, więc to kwestia jednego farbowania Od dekoloru farbuję co 6-8 tyg., bo nie spieszy mi się i chcę żeby włosy się regenerowały Wrzucam fotki, ale są w lokalu, w niezbyt dobrym świetle. No i małe..

Ale końcówki jednak są jeszcze rudawe. Mam dość długie włosy i czarnej farby trochę w nich siedziało Używam fioletowego szamponu z Ross.. I postanowiłam, że następnym razem nałożę farbę od połowy włosów i 5 min. przed końcem na całość. Mam nadzieję, że to pomoże.
Pozdrawiam

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2010-03-03 o 11:51
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 12:50   #4721
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pati, ale efekt!!!! no wyszło Ci to bosko! Nie widzę rudego! I jakie masz lśniące włosy!

pozbyłam sie rudego obcięłam Schodze z cieniowania do wszystkich równych, wiec akurat i resztek się pozbywam
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 17:34   #4722
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Końcówki niestety są jeszcze rudawe. Myślałam, żeby je obciąć, ale za dużo bym straciła z długości.. A zapuszczam Więc przy następnym farbowaniu zrobię tak jak napisałam wyżej

Rzeczywiście świetnie wyglądasz w blondzie- taka lekka, 'wiosenna' fryzurka! Super

Do wszystkich Wizażanek mających jeszcze wątpliwości- polecam dekoloryzację!
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:50   #4723
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Końcówki niestety są jeszcze rudawe. Myślałam, żeby je obciąć, ale za dużo bym straciła z długości.. A zapuszczam Więc przy następnym farbowaniu zrobię tak jak napisałam wyżej

Rzeczywiście świetnie wyglądasz w blondzie- taka lekka, 'wiosenna' fryzurka! Super

Do wszystkich Wizażanek mających jeszcze wątpliwości- polecam dekoloryzację!

poloz na te rude jakas farbe garniera(blond) sa naprawde delikatne pozatym nie widac zebys miala zniszczone wlosy do tego stopnia ze juz nic nie mozna z nimi zrobic. Mi na zolte pomogl super jasny bezowy blond.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

aaa jeszcze jedno jakiego uzylas dekoloryzatora? I czy jedno opakowanie Ci wystraczylo na raz?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:24   #4724
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
poloz na te rude jakas farbe...
Właśnie tak zamierzam zrobić
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
aaa jeszcze jedno jakiego uzylas dekoloryzatora? I czy jedno opakowanie Ci wystraczylo na raz?
Renee blanche. Jedno op. Chyba 2x100 ml w nim było (ok 135 str.wątku opisywałam swoje perypetie ). Wystarczyło na dwa razy i jeszcze trochę zostało (mam cienkie włosy)-gdybym za pierwszym razem trochę oszczędniej go nakładała, wystarczyłoby na 3 razy. Żałuję, że właśnie trzy razy dekoloru nie zrobiłam, ale i tak efekt-jak dla mnie zadowalający
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 23:45   #4725
BUBUQQQ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Smile jak przejść z brązu na bląd średni??

mam krótkie włoski ściete na v-kę długość do szyji.... z natury jestem szatynką, ale mam obecnie rózne odcienie ciemnego i jasnego brązu na głowie( chciałabym bardzo przejść na bląd średni..jeżeli ktoś ma jakiś pomysł tp pomocyyy.....
BUBUQQQ1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 23:46   #4726
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
ok, tak wyglądają moje włoski po jednej dekoloryzacji, niestety wypaćkałam cały środek i nie mogę poprawić tej ciemniejszej połowy, wydawało mi się że 200ml to w sam raz a spokojnie mogłam trochę zostawić zaraz idę nałożyć na to blond garniera, a jutro podetnę trochę końcówki

i co powiecie?
Bardzo bardzo fajny efekt i te włoski u góry widze ze masz bardzo podobne do moich naturalnych
A z jakiego kolorku schodziłas?
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie do CIebie. Co bedzie lepsze dla wlosow tzn co mnie je zniszczy kapiel rozjasniajaca z tym o to srodkiem (o ktorym wczesniej pisalam) czy PROSALON ColorPEEL dekoloryzator?
Mniej zniszczy dekoloryzator bo on sciera kolor z włosow...
Kapiel rozjaśniająca wnika w pigment włosa...to taki jakby rozjasniacz o mniejszej mocy No tyle ze dekoloryzator jest słabszy niz kapiel rozjaśniająca...i jezeli wiele razy farbowałas wlosy farbami trwałymi to dekoloryzator moze sobie nie poradzic.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 01:00   #4727
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: jak przejść z brązu na bląd średni??

fryzjer

tylko i wyłącznie.Inaczej istnieje duże ryzyko "zepsucia"sobie włosów
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:35   #4728
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Twizzy jest tu duzo dziewczyn ktore dekoloryzowały wlosy same w domku i jakos zniszczonych nie maja...
Pozatym jak sie kupuje dekoloryzator w hurtowni fryzjerskiej czy na allegro a nie w sklepie joanne za 5 zl..to nie wiem jak mozna zniszczyc wlosy bardziej niz fryzjer skoro fryzjer uzyje takich samych produktów.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 21:08   #4729
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

kupiłam dekoloryzator. jutro robię
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 05:17   #4730
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Też uważam, że dekoloryzacja w domu wcale nie ustępuje tej u fryzjera. Ja akurat miałam dekol w salonie - nic. Moja mama miała dekol u ekskluzywnym salonie - nic. Czarne włosy się trzymały dalej. i wiecie co zrobiłyśmy? obcięłyśmy na krótko.
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:25   #4731
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mam takie pytanko, bo ja zawsze rozjasnialam wlosy a pozniej mi sie wlosy ciagnely przez dlugi czas
czy delokoryzator sprawia ze wlosy tez staja sie rude? da sie nim zejsc tylko do rudego?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:54   #4732
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dekoloryzator nie niszczy tak włosów, jak rozjaśniacz. Można zejść do blondu, ale przechodząc przez rudy. Jeśli chcesz za jednym nałożeniem dekoloru zejść z czarnego do platynowego blondu, to nie liczyłabym na to Poczytaj wątek, to dowiesz się wszystkiego. Wiele dziewczyn przez to przeszło i ma swój upragniony blond (ja też)
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:13   #4733
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez WomenRule Pokaż wiadomość
A co z dekoloryzacją u fryzjera? Ile kosztuje i czy niszczy włosy?
Koszt zależy od miasta, salonu, Twoich włosów (krótkie/długie, cienkie/gęste), czy będziesz ją musiała powtórzyć, itp. Najlepiej zapytaj swojego fryzjera. Dziewczyny różnie płaciły-od 100 zł wzwyż.

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2010-03-05 o 10:29
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:18   #4734
Sisi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a moja historia wyglada tak... poszłam do fryzjera podciać włoski ale babka namowiala mnie na to bym troszke ozywiala kolor ( mialam taki średni-ciemny blad) zaproponowala mi farbe bez amoniaku ktora podobno ma sie sama zmyc i mialo obyc sie bez odrostów i różnic maiala byc nie wielka. w rezulacie mam teraz brazowe włosya nigdy nie chcialm być brunetka wscieklam sie jak cholera. na drugi dzien poiszlam tam i pytam co mam z tym teraz zrobic... powiedzieli ze moga nalozyc dekoloryzator albo czekac az sie zmyja ale watpie zeby sie zmyla bo sa duzo ciemniejsze.
doradzie co mam zrobic.... !!
boje sie tej dekoloryzacji. dodam ze to bylo moje pierwsze farbowanie.
Sisi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:25   #4735
kaasiulka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej.Miałam podobny problem jakies 2 lata temu mam z natury włosy koloru cimny blond i robilam balejaże jaśniutkiego blondu ale po kilku latach znudzilo mi sie i postanowilam przefarbowac sie. Po zafarbowaniu wlosow na "czekoladowy brąz" włosy były niemalże czarne! no ale mi sie to poobalo.Po jakims czasie zaczelo mnie to meczyc bo ciagle trzeba było chodzic do fryzjera i robic odrost, wiec zdecydowalam sie na dekoloryzacje. Nikomu nie życze takiego efektu po dekoloryzacji.. Fryzjerka najpierw rozjasnila moje wlosy a potem nalozyla farbe koloru podobnego do mojego naturalnego a efekt?? Włosy wyszły RUDE jak u wiewiórki ale musialam przecierpiec to bo przeciez włosy by mi sie cale wykruszyly gdybym je poddala znow koloryzacji. Po jakims czasie znow udalam sie do fryzjera i znow sciaganie kolory(utlenianie) i nakladanie farby. W rezultacie musialam wlosy ściąć do ucha ( a mialam za ramiona) i itak mialam na glowie jedno wielkie SIANO. Teraz mam ładne włosy i staram sie je zapuścic bo juz minelo tyle czasu, ze zdążyłam ściąć te poniszczone wlosy i teraz dopiero mam zdrowe włoski. Już nigdy ich nie utlenie, ani nie zafarbuje na bardzo ciemny kolor.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez WomenRule Pokaż wiadomość
A co z dekoloryzacją u fryzjera? Ile kosztuje i czy niszczy włosy?
Ja u swojej fryzjerki zapłaciłam 120 zł za dekoloryzacje, nałożenie nowej, jaśniejszej farby i zabieg odżywczy
kaasiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:17   #4736
Sisi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

kurcze to troche mnie podłamałaś... hm jedyne pocieszeni ze to byla moja pierwsza zmiana koloru i to bylo tydzien temu dlatego jak gadalm z fryzjeram ale juz nie tym co mi tak z partolił to pow ze w 90% powinien wrocic moj kolor. bo własnie chce uniknac blond odrostów i ciaglego fabowania
czlowiek uczy sie na blędach

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

ale czekam na jescze jakies posty z waszymi doswiadzczeniam. pozdrawiam
Sisi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:18   #4737
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mycie szamponem przeciwłupieżowym szybciej "spiera" kolor niż zwykłym. Kilka stron wcześniej nawet o tym pisano
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:30   #4738
Sisi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no właśnie frzjer powiedzial zebym uzwała przeciwłupieżowego i faktycznie zawsze po umuciu woda jest taka rdzawa ale rożnica jest tak duża ze wątpię ze unikne blad odrostow... farba niby bez amoniaku na 28 zmyc ale wycztalam ze to nie do kona tak kolorowo jest z tym spłukiwaniem:/ dlatego nie wiem co lepsze czy szybko zdekoloryzowac oczywiscie za darmo bo nie mam zamiaru placic za blad glupiej fryzjerki czy myc i czekac i czekac i jeszcze raz czekac...
Sisi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:44   #4739
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

boje sie ze pojde do fryzjera poprosze o dekoloryzacje a ona i tak mi uzyje rozjasniacza jak zapytac sie dykretnie czy wie Pani co to jest dekoloryzacja? bo juz raz sie na tym przejechalam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:58   #4740
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mi tez raz tak proponowala niby dekoloryzacje a potem wywnioskowałam ze chcce mi klasc rozjasniac i jeszcze mi mowi ze jak beda rdzawe to potrzymamy dluzej to beda napewno jasniejsze. MASAKRA.

POzatym u fryzjera nie oplaca sie to bo wiadomo ze z cudem na glowie nie wyjdziemy a w domu mozna raz ,drugi dekoloryzowac az sie uzyska w miare ludzki efekt. POzatym wyjdzie to o wiele taniej.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.