remington czy babyliss ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 13:55   #1
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102

remington czy babyliss ?!


Straaaasznie napaliłam się na zakup termoloków na allegro
Tylko teraz mam problem jaka firma czy remington czy babyliss ??

Szukałam wątków o termolokach i znalazłam chyba z 2 ;/ ale tam bardziej było tematycznie z opisami fryzur, i użytkowaniem... niż z danymi wartymi polecenia firmami.

W sumie, bardziej kusi mnie remington - KF 40E , cena średnio 150zł
wydają mi się jakieś bardziej poręczne z tym dodatkowym spinaczem, no i są z weluru, co niby nie niszczy tak włosów... i jest z klamrami , a nie, że wsówki ;/;/

No i właśnie , czy któraś z was używała termoloków remington KF 40E ??
jak się sprawuję ?? technicznie...

Ewentualnie, jakie byście polecały za cenę do 150zł
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:22   #2
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: remington czy babyliss ?!

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:58
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:16   #3
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: remington czy babyliss ?!

kurcze bo licytuje na allegro te termoloki... tzn na razie obserwuje... i teraz w sumie bardziej nastawiona jestem na babyliss... tak troche z wyglądu też, bo gdzieś przeczytałam ze remington wygląda jak chińskie badziewie, taki kicz trochę i mocniej się grzeje, tylko, że to może były felerne modele? ;/ ... ale niby mniej się psuje ogólnie... juz nieee wieeeeem... jestem w kropce!!

w sumie w cenach babyliss jest droższy, to tak na logike powinien być lepszy.. tyle, że właśnie nie zawsze to tak idzie w parze... nie chciałabym wywalić kasy w błoto i się zawieść...
na KWC nie ma opini termoloków... sory są dwie jakiegoś innego modelu babyliss..
a remington'u nie ma ;/ bo tak z ogółu z reszty produktów to średnia ocen wychodzi taka sama w sumie
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 10:26   #4
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
kurcze bo licytuje na allegro te termoloki... tzn na razie obserwuje... i teraz w sumie bardziej nastawiona jestem na babyliss... tak troche z wyglądu też, bo gdzieś przeczytałam ze remington wygląda jak chińskie badziewie, taki kicz trochę i mocniej się grzeje, tylko, że to może były felerne modele? ;/ ... ale niby mniej się psuje ogólnie... juz nieee wieeeeem... jestem w kropce!!

w sumie w cenach babyliss jest droższy, to tak na logike powinien być lepszy.. tyle, że właśnie nie zawsze to tak idzie w parze... nie chciałabym wywalić kasy w błoto i się zawieść...
na KWC nie ma opini termoloków... sory są dwie jakiegoś innego modelu babyliss..
a remington'u nie ma ;/ bo tak z ogółu z reszty produktów to średnia ocen wychodzi taka sama w sumie
Ja cenie sobie napewno bardziej firme babylissi tez kupiłabym te babyliss Zreszta mam zamiar... Reminghtona termoloków nie sprawdzałam,ale babyliss wypróbowałamna własnej czuprynie i naprawde super!!!! Włoski gładkie, błytszczace, efekt wspaniały
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 07:19   #5
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość

W sumie, bardziej kusi mnie remington - KF 40E
te własnie zakupilam jest cały wątek o termolokach
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 09:36   #6
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
te własnie zakupilam jest cały wątek o termolokach
i możesz powiedzieć jak się sprawują ??

ja znalazłam bodajże 2 czy 3 krótkie wątki o termolokach... gdzie nie zbyt było dużo opinii o firmach, lecz o ogólnym efekcie termolokach i włosach po nich.
Nie wiem, może nie znalazłam akurat tego wątku o którym mówisz, więc jeśli nie sprawi Ci to kłopotu możesz podać link
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 09:46   #7
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: remington czy babyliss ?!

chodzilo mi o ten watek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=termoloki
tez sa tam porównywane termoloki róznych firm

nie powiem Ci jak sie sprawuja bo to prezent dla mojej mamy na gwiazdke. Nagrzalam je raz, sa cieple, ale nie gorące i w rece nie parzą, nie wiem jakie loki wychodza bo nie chcialam naduzywac prezentu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 09:50   #8
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
GG do zelka888
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
z tych dwóch firm polecam reminghtona Na prostownicy babyliss sie przejechałam i teraz mam super z remingtona.. wiecej niec sobie bym nei kupiła z babylissa a z remingtona jestem zadowolona
kochana a jaką masz prostownice z Remingtona ??chodzi mi o model i czy ogolnie jaki efekt jest na włoskach i czy zadwolona jestes?? i najwazniejszcze czy pusza Ci się włosy jak wychodizsz na powietrze?? bo ja też chodzę szukam i jakoś mi ciężko ją znalesć
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:09   #9
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: remington czy babyliss ?!

Hejka Ja też się przymierzam do zakupu termoloków. Posiadam prostownicę Babyliss, jedną z droższych i nie jestem zadowolona. Co prawda działa już ze 3 lata, i raz tylko wymieniany był kabel, ale nie daje efektu prostego, albo trzeba z 10 razy przesunąć po włosach żeby był efekt zamierzony. Inaczej jedynie wygładza. Dawniej miałam właśnie remingtona i efekty były 100 razy lepsze. Tyle ze zepsul mi sie po niecalych 2 latach i zwrocili mi pieniadze bo wymienic nie bylo na co - stary model :/ Heh... na wygladzie mi nie zalezy - moga byc kiczowate byle byl dobry efekt i nie psul sie... Dzisiaj idę na zwiady po sklepach Zobaczymy co z tego wyjdzie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:31   #10
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: remington czy babyliss ?!

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:59
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:07   #11
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: remington czy babyliss ?!

No i kupiłam termoloki Remington. Takie czarne z szarym welurem. Mogę spokojnie polecić, ładnie skręcają włosy już po 10 minutach. Nie są gorące, nagrzewają się w 5-10 minut. A włosy po nich są błyszczące Jednak nie przewidziałam, że są one dość grube i niestety... mam za krotkie wlosy na termoloki ;P Musiałabym mieć dużo cieńsze wałeczki Zostaje mi lokówka... A wałki pójdą na allegro. To tak ku przestrodze - termoloki nie dla posiadaczek włosów do ramion. Chyba że dla odbicia włosa od nasady
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 20:19   #12
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
No i kupiłam termoloki Remington. Takie czarne z szarym welurem. Mogę spokojnie polecić, ładnie skręcają włosy już po 10 minutach. Nie są gorące, nagrzewają się w 5-10 minut. A włosy po nich są błyszczące Jednak nie przewidziałam, że są one dość grube i niestety... mam za krotkie wlosy na termoloki ;P Musiałabym mieć dużo cieńsze wałeczki Zostaje mi lokówka... A wałki pójdą na allegro. To tak ku przestrodze - termoloki nie dla posiadaczek włosów do ramion. Chyba że dla odbicia włosa od nasady
Chyba się jednak skusze... bo przecież zawsze w najgorszym przypadku można je potem gdzieś sprzedać w końcu zauważyłam, że termoloki na allegro sprzedają się niczym ciepłe bułeczki :P

Kupie chyba Babyliss też czarne ... i zobaczymy
Mamuśka sama mnie ost. zagadywała o termoloki, po reklamie lokówki :p
wiec myślę, że się ucieszy...

A jaaaaa teraz jako, że dla siebie myśle o papilotach, gdzieś na googlach znalazłam nawet takie zdj .... jedna modelka i różne stylizacje fryzur , po termolokach, papilotach, lokówkach, itp itd w senie czym to się niby różni wizualnie i tak po prostu taki artystyczny nieład cieńkich loków mi się marzy
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 23:17   #13
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: remington czy babyliss ?!

Nooo właśnie po papilotach są takie cienkie drobne w nieładzie... ale suche :/ Termoloki o tyle fajne, że nie wiem jak to robią ale nawet moje zniszczone trwałą włosy się błyszczą Może kiedyś się skuszę na te papiloty termiczne - ale one drogawe są. Narazie muszę sprzedać te I pomyślę
Ale termoloki polecam polecam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 09:52   #14
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Nooo właśnie po papilotach są takie cienkie drobne w nieładzie... ale suche :/ Termoloki o tyle fajne, że nie wiem jak to robią ale nawet moje zniszczone trwałą włosy się błyszczą Może kiedyś się skuszę na te papiloty termiczne - ale one drogawe są. Narazie muszę sprzedać te I pomyślę
Ale termoloki polecam polecam
Trochę wydatek jest , ale od czasu do czasu , chyba każdemu się coś należy
przyoszczędzę w nast. miesiącach hehe

Termoloki już zamówione, mam nadzieję, że wszystko będzie ok
a papiloty pewnie też kupie najwyżej przetestuje i zobaczymy... albo zostaną u mnie albo pójdą w świat
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 10:12   #15
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: remington czy babyliss ?!

ma ktos fotke papilotów termicznych? bo nie wiem o czym mówicie....

zdam relacje po swietach jak na mamie sprawdzily sie termoloki
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 11:30   #16
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: remington czy babyliss ?!

ewka_n no ja ostatnio przyszalałam... Kupiłam prostownice GHD i chyba podróbka Ja to się zawsze wkopie, będę musiała oddać i czekać na zwrot pieniędzy. Więc przynajmniej do czasu zwrotu muszę się z zakupem powstrzymać

Motylek, chodzi o takie termoloki: http://allegro.pl/item504502607_vale...ka_jakosc.html

April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 11:35   #17
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Motylek, chodzi o takie termoloki: http://allegro.pl/item504502607_vale...ka_jakosc.html

dzięki, mam nadzieje jednak ze te co mamie kupilam sie sprawdzą
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:27   #18
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: remington czy babyliss ?!

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
ewka_n no ja ostatnio przyszalałam... Kupiłam prostownice GHD i chyba podróbka Ja to się zawsze wkopie, będę musiała oddać i czekać na zwrot pieniędzy. Więc przynajmniej do czasu zwrotu muszę się z zakupem powstrzymać
Ja generalnie jestem sknerą na co dzień jedynie co wydaje bez opamiętania do kosmetyki, ale i z tym ost. przystopowałam w końcu... i postawiłam na jakąś zmianę - loki prostownicę, kupiłam jakąś dawno temu i w sumie teraz leży w "szafie"
bo włosy wraz z wiekiem same mi się prostują coraz bardziej... jakoś tak dziwnie...
więc od czasu do czasu muszę na coś (nawet konkretnie) wydać, bo inaczej przecież u płci pięknej było by to nienormalne :P hehe
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.