Fryzjer w Rzeszowie - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 10:50   #571
krolewna20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czesc Rzeszowianki..wielka prośba do Was...gdzie w Rzeszowie można ufarbować sobięwłoski na taki kolor jaki się chce ????Który salon specjalizuje sięw koloryzacji włosów ?? jestem z Mielca i wybieram sie do rzeszowa aby którys z kolorystów doprowadził mnie do stanu wyglądalnosci, bo najlepszy fryzjer w mielcu spalił mi wlosy, ufarbował na kolor rudo-brunatno-czarny plus blond i mam na całej długosci czarna plamę niewiadomego pochodzenia- wyszła po ostatnim farbowaniu..i nie moge rozpuscic włosów..dlatego prosze doradzcie !!!!!! kto ładnie farbuje a przedw wszystkim slucha klienta !!!!!!!
krolewna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 10:53   #572
betien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja ostatnio będąc w Vogue zapytałam o możliwość uzyskania koloru, który dla wielu fryzjerów nie był na moich włosach osiągalny.Nie próbowałam, ale z tego co się zdążyłam zorientować farby kadusa są dobre. Dziewczyny tutaj wspominały,że zakład na Orzei MD studio oprócz Vogue na nich pracuje.
betien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 08:43   #573
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez krolewna20 Pokaż wiadomość
Czesc Rzeszowianki..wielka prośba do Was...gdzie w Rzeszowie można ufarbować sobięwłoski na taki kolor jaki się chce ????Który salon specjalizuje sięw koloryzacji włosów ?? jestem z Mielca i wybieram sie do rzeszowa aby którys z kolorystów doprowadził mnie do stanu wyglądalnosci, bo najlepszy fryzjer w mielcu spalił mi wlosy, ufarbował na kolor rudo-brunatno-czarny plus blond i mam na całej długosci czarna plamę niewiadomego pochodzenia- wyszła po ostatnim farbowaniu..i nie moge rozpuscic włosów..dlatego prosze doradzcie !!!!!! kto ładnie farbuje a przedw wszystkim slucha klienta !!!!!!!
No to Cię załatwił fryzjer. Ja Ci nikogo nie polecę, bo jeszcze nikomu nie zaufałam w tej kwestii i farbuję włosy sama. I jestem zadowolona. Damian z okrzei pomógł mi ostatnio w doborze odcienia i to z farby, na której on nie pracuje. Chyba zna się gość na rzeczy. Może porozmawiaj z nim, może znajdzie jakieś rozwiązanie, bo chyba niełatwo będzie teraz wyrównać Twój kolor. Ale jak tylko będziesz miała wątpliwości, to nie siadaj na fotel
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:11   #574
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez betien Pokaż wiadomość
Moje włosy przez 3 miesiące z kawałkiem odrosły na tyle, że pomyślałam, że czas zacząć je wyprowadzać po ostatniej katastrofie. Bardzo uważnie przeczytałam jeszcze raz wątek, bo kolejna katastrofa doprowadziłaby mnie pewnie pod pociąg. Część z osób o których tu piszecie - przerobiłam. Panią Agnieszkę Ch., której fryzura rok temu zapoczątkowała serię moich udręk (choć widziałam , że na długich włosach wychodzą jej nie złe fryzury), panią Magdę B. - wielokrotnie, bo długo uważałam, że choć cieniuje za mocno i narzuca za bardzo - to radzi sobie i tak nieźle. Jednak ostatnia katastrofa u pana Rafała z Pułaskiego doprowadziła mnie na to forum, żeby wszystkich ostrzec przed marną jakością za duże pieniądze. Tak więc po kolejnej wpadce długo myślałam do kogo się udać. Wybór padł na panią Gosie z Vogue - niestety pani jest na macierzyńskim. Umówiłam się więc do pana Rafała z tego samego salonu. No i w szoku jestem - gość mnie wysłuchał, upewnił się czy na pewno rozumie do czego zmierzam z moją fryzurą, owszem ostrzegł, że włosy są nadal zbyt krótkie (z czego zdawałam sobie sprawę), żeby uzyskać wymarzony efekt, ale że zacznie je "wyprowadzać na prostą". I pierwszy raz od dawna wyszłam zadowolona od fryzjera. Ja na prawdę jestem bardzo wymagająca jeśli o tę kwestię chodzi i mam trudne do ułożenia włosy, ale jestem bardzo zadowolona! Na pewno tam wrócę!
betien masz na myśli Magdalene Błażkowską? Dla mnie jest to najgorsza fryzjerka u jakiej byłam i na którą wydałam dużo kasy..wyrzuconej w błoto..gorzej nawet. Wyszłam od niej tak jakbym była u początkującego fryzjera a nawet pseudo fryzjera a przecież nie chciałam nic trudnego...podciąć i wycieniować..
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:40   #575
Gwiazdka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 604
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A ja polecam Studio fryzur na placu Wolności dokładnej nazywa nie znam le Portobela jakoś tak się nazywa byłam ostatnio i bardzo fajna młoda fryzjerka potrafi doradzic w wyborze fryzury, zadowolona jestesm z jej porady i mojej nowej fryzury
Gwiazdka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:32   #576
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Była może któraś z Was w salonie Ce-ce ? Mają swój salon na Bernardyńskiej i ostatnio otworzyli drugi w Nowym Świecie i zastanawiam się czy warto się wybrać ? Jeśli tak, to do kogo, bo mają dosyć sporo stylistów ? I jak mniej więcej kształtują się ceny strzyżenia ?
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 08:36   #577
betien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
betien masz na myśli Magdalene Błażkowską? Dla mnie jest to najgorsza fryzjerka u jakiej byłam i na którą wydałam dużo kasy..wyrzuconej w błoto..gorzej nawet. Wyszłam od niej tak jakbym była u początkującego fryzjera a nawet pseudo fryzjera a przecież nie chciałam nic trudnego...podciąć i wycieniować..
Ano, dokładnie. Czasem nawet coś fajnego wycięła- jak miała polot, ale z reguły za mocno cieniowała włosy. Kilka razy na prawdę fajnie mnie obcięła, ale ostatnio było coraz gorzej. Ja nie lubię jak ktoś mi narzuca swoje wizje, albo uważa, że wie lepiej komu w czym dobrze. Ja mam pociągłą twarz, wiec każdy upierdliwie cieniuje moje włosy, żeby "nadać im puszystości", ale jakoś nikt nie bierze pod uwagę tego, że są to włosy ciężkie i takie wychlastane leżą na głowie jeszcze bardziej. Po ostatniej wizycie wiem, że jeszcze kilka miesięcy zajmie mi wyprowadzanie włosów na prostą, ale w końcu ktoś zaczął wyprowadzać moje włosy do takiej fryzury jaką ja chcę i w jakiej dobrze się czuję a nie takiej jak to szablonowo w podręczniku dla fryzjerów napisano w rozdziale " twarz pociągła"
betien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 19:57   #578
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez betien Pokaż wiadomość
Ano, dokładnie. Czasem nawet coś fajnego wycięła- jak miała polot, ale z reguły za mocno cieniowała włosy. Kilka razy na prawdę fajnie mnie obcięła, ale ostatnio było coraz gorzej. Ja nie lubię jak ktoś mi narzuca swoje wizje, albo uważa, że wie lepiej komu w czym dobrze. Ja mam pociągłą twarz, wiec każdy upierdliwie cieniuje moje włosy, żeby "nadać im puszystości", ale jakoś nikt nie bierze pod uwagę tego, że są to włosy ciężkie i takie wychlastane leżą na głowie jeszcze bardziej. Po ostatniej wizycie wiem, że jeszcze kilka miesięcy zajmie mi wyprowadzanie włosów na prostą, ale w końcu ktoś zaczął wyprowadzać moje włosy do takiej fryzury jaką ja chcę i w jakiej dobrze się czuję a nie takiej jak to szablonowo w podręczniku dla fryzjerów napisano w rozdziale " twarz pociągła"
Heh ..zgadzam się, w każdym razie moja noga już u niej nie stanie..
Mnie np. wkurza jak na siłę fryzjerki chcą zmienić mi przedziałek bardziej na bok..wrrr
Chyba zaczne sama być dla siebie fryzjerem
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:57   #579
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

polecam z czystym sercem patryka koło B4
salon ma w domu..
Rewelacja....za kazdym razem wychodzilam zadowolona///uciekałam do niego na poprawki po innych fryzjerach
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 06:53   #580
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez LeoNa86 Pokaż wiadomość
polecam z czystym sercem patryka koło B4
salon ma w domu..
Rewelacja....za kazdym razem wychodzilam zadowolona///uciekałam do niego na poprawki po innych fryzjerach

Masz na mysli salon ''wiesław'' ??? Pan Wiesiek ma syna Patryka
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 11:58   #581
natalieeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja mogę polecić Marcina z salonu Glamour na Nowym Mieście. Ma gość talent i świetnie umie doradzić. Ostatnio czesałam się u niego na ślub i wyszło pięknie.
natalieeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 17:07   #582
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

czy możecie polecić mi jakiegoś fryzjera z soho 9obojetnie którego) na czesanie włosów?? nie jestem z rzeszowa, chcę się uczesać na wesele znajomych i nie wiem gdzie się wybrać, zależy mi na tym, zeby włosy się trzymały całą imprezę ...
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 18:50   #583
krolewna20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

dzieki wielkei za polecenie, wybiore sie do tego DAMIANA na okrzei...a mogabym na priva dostac namiary telef na tego damiana ????
krolewna20@poczta.fm
krolewna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:46   #584
Lajola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez natalieeee Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić Marcina z salonu Glamour na Nowym Mieście. Ma gość talent i świetnie umie doradzić. Ostatnio czesałam się u niego na ślub i wyszło pięknie.
A ten pan Marcin to może taki młody, dwudziestokilkuletni chłopak?? ) Kiedys trafiłam do takiego przesympatycznego, młodego fryzjera, własnie Marcina, który rewelacyjnie dobrał mi fryzurke. Ale niestety nie pracuje już tam gdzie Go odkryłam.... Może teraz pracuje w Glamour ) Czy ktos jeszcze słyszał coś o tym salonie?? )
Lajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:12   #585
filomela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

nikt sie nie wypowiada na temat villa park - chyba jeden post znalalzlem,
az tak kiepsko

ja tam chodze od jakiegos czasu ale troszke nie zadowlony jestem.
Byłem tam w maju 2009 i pracowal tam jeszcze Marek - ktos wie moze gdzie on teraz pracuje ?

potem byłem kilka razy i tez tak srednio zadowolony jestem az trafilem na Kasie (wczesnij pracowala w soho w grafice) no i tez przestala tam pracowac...

ktos wie gdzie teraz te osoby pracuja ?
filomela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:20   #586
InQ
Raczkowanie
 
Avatar InQ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 394
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a Może sie ktos wypowie na temat salonu lorette na zygmuntowskiej , warto?
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy
InQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 08:41   #587
Lajola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ja tam chodze od jakiegos czasu ale troszke nie zadowlony jestem.
Byłem tam w maju 2009 i pracowal tam jeszcze Marek - ktos wie moze gdzie on teraz pracuje ?


Marek pracuje teraz w salonie DM Studio na ul. Okrzei, u wysławianego Damiana )
Lajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 20:54   #588
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Lajola Pokaż wiadomość
ja tam chodze od jakiegos czasu ale troszke nie zadowlony jestem.
Byłem tam w maju 2009 i pracowal tam jeszcze Marek - ktos wie moze gdzie on teraz pracuje ?


Marek pracuje teraz w salonie DM Studio na ul. Okrzei, u wysławianego Damiana )
Potwierdzam Marek pracuje w DM STUDIO...Dobrze mieć takiego znajomego
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:17   #589
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A czy któraś z Was orientuje się jak jest w salonie Organza na ulicy Bernardyńskiej???
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 18:16   #590
Dyziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Dyziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej. Zawsze chodziłam do salonu Akme na przeciw Galerii Grafiki. Były tam dwie panie brunetka i blondynka (imion nie pamiętam), obie zawsze ścinały mnie tak jak chciałam, jeśli powiedziałam że ma być milimetr krócej to tak było. Aż tu w środę wybrałam się do nich przyciąć czuprynę i szok!!!!! salonu już nie ma.
Stąd moje pytanie do was, czy wiecie może czy ten salon został gdzieś przeniesiony, czy może te panie pracują w innym salonie? Byłam z nich bardzo zadowolona, oraz z cen jakimi dysponowali (za ścięcie moich długich włosów płaciłam 25 zł).
Proszę o informacje.
Dyziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 22:38   #591
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam wszystkie (wszystkich)
Szukam dobrego fryzjera stylisty, w normalnej cenie, w Rzeszowie rzecz jasna, lecz chciałabym tych opinii od kogoś, kto lubi szaleć z włosami na główce, a nie kto był tylko lekko przycinać czy coś takiego. Potrzebuję opinii lubiącego szalone metamorfozy
Obowiązkowo pierwsze konsultacja z fryzjerem, a nie od razu pod wodę
Wiadomo że z mokrą głową ciężko zrezygnować z usług a poza tym z mokrych włosów to kto odgadnie co można stworzyć
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 08:46   #592
szalonazielona2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a dobry fryzjer w Krakowie?? znacie takiego??
bo mam wesele i z chęcia zrobiła bym coś zmyślnego
szalonazielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:48   #593
mafija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej. Mam gigantyczny problem. Biorę ślub 1 maja i wszystkie salony są zamkniete ze wzgledu na ustawowy dzien wolny. Ma ktoś moze namairy na fryzjera, który przyjedzie do mnie zrobić mi fryzurę, ewentualnie zgodzi się otworzyć salon i mnie uczesać?! Nie wiem co mam zrobić z tym fantem, będę wdzięczna za pomoc.
mafija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 07:31   #594
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

mafija myślę że najlepiej byłoby jak byś się przeszła po salonach i zapytała czy byłaby możliwość uczesania w domu, wydaje mi się że nie będzie z tym problemu.
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 18:49   #595
ank_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czy ktoś mógłby mi polecić fryzjera do ułożenia włosów na ślub i czy mogłabym prosić o przesłanie fotki efektu pracy wymienianych fryzjerów?
ank_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:44   #596
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Dyziaczek Pokaż wiadomość
Hej. Zawsze chodziłam do salonu Akme na przeciw Galerii Grafiki. Były tam dwie panie brunetka i blondynka (imion nie pamiętam), obie zawsze ścinały mnie tak jak chciałam, jeśli powiedziałam że ma być milimetr krócej to tak było. Aż tu w środę wybrałam się do nich przyciąć czuprynę i szok!!!!! salonu już nie ma.
Stąd moje pytanie do was, czy wiecie może czy ten salon został gdzieś przeniesiony, czy może te panie pracują w innym salonie? Byłam z nich bardzo zadowolona, oraz z cen jakimi dysponowali (za ścięcie moich długich włosów płaciłam 25 zł).
Proszę o informacje.
Ten sam salon tzn. tej samej właścicielki jest tzn. chyba jest jeszcze na końcu ul. Kanałowej obok jest Kebab tak się ta ulica chyba nazywa..to jest nie daleko Placu Wolności obok dawnego Uszatka...Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam....
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 06:40   #597
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a wiecie cos moze nt atelier garlinskiego
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 08:14   #598
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
a wiecie cos moze nt atelier garlinskiego
Chodzi Ci może o Marka Glińskiego, czyli Gallina na 3 maja? Chodziłam kiedyś do niego, ale strasznie drogo u niego. Poza tym wizyta zawsze zaczynała się od umycia włosów przez jakąś dziewczynę, a na fotel siadałam już z mokrymi włosami, więc niewiele mógł się dowiedzieć na temat moich włosów. Ale pomysły miał fajne, ale to było dawno, nie wiem jak teraz. Chodziłam tam też do Agaty i bardzo fajnie mnie ścinała. A teraz jestem wierna Damianowi z okrzei
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:11   #599
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hmm powtórzę pytanie bo widzę że średnio kto na nie zwrócił uwagę:
Szukam dobrego fryzjera stylisty, w normalnej cenie, w Rzeszowie rzecz jasna, lecz chciałabym tych opinii od kogoś, kto lubi szaleć z włosami na główce, a nie kto był tylko lekko przycinać czy coś takiego. Potrzebuję opinii lubiącego szalone metamorfozy
Obowiązkowo pierwsze konsultacja z fryzjerem, a nie od razu pod wodę
Wiadomo że z mokrą głową ciężko zrezygnować z usług a poza tym z mokrych włosów to kto odgadnie co można stworzyć


I jeszcze dodam jedno, nie wiecie gdzie można kupić naprawdę dobrą farbę kolorową (chodzi o niebieski, fioletowy, różowy itd.) żeby się nie spłukała na koloro-przezroczysty?
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:50   #600
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci może o Marka Glińskiego, czyli Gallina na 3 maja? Chodziłam kiedyś do niego, ale strasznie drogo u niego. Poza tym wizyta zawsze zaczynała się od umycia włosów przez jakąś dziewczynę, a na fotel siadałam już z mokrymi włosami, więc niewiele mógł się dowiedzieć na temat moich włosów. Ale pomysły miał fajne, ale to było dawno, nie wiem jak teraz. Chodziłam tam też do Agaty i bardzo fajnie mnie ścinała. A teraz jestem wierna Damianowi z okrzei
dzieki, a ile kosztuje sciecie dlugo czeka sie na wizyte
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.