Nasze blogi - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 22:25   #3691
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ja kiedys wlasnie czytalam pod wiadomoscia, ze wybrano najladniejsza blogerke na swiecie (moze kojarzycie ?) to ludzie sie wlasnie wypowiadali, ze trzeba byc niezle proznym zeby zakladac bloga urodowego i "chwalic" sie ile kto kasy wydal na swoje kosmetyki. Tak to niektorzy wlasnie odbieraja...
jako chwalenie sie, proznosc itd
Swoją drogą teraz mi się przypomniało - moja mama się ze mnie wyśmiewa i kpi, że jestem próżna, ale na ile mówi to poważnie, a na ile żartuje
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:29   #3692
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ale chociaż jest, a u mnie jak na lekarstwo... ubogie te Natury a kosmetyki wymacane przez jakieś pindy, ktore przychodzą się wypacynkować ;/


ide lulu, dobranoc dziewczyny
Denerwuje mnie robienie sobie z normalnych kosmetyków testerów :/ Kupiłam taką 1 szminkę essence i 2 cienie z balleriny :/ tylko róż był nietknięty

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja przez Natury chyba popadnę w Goshomanię...
Kupiłam jedną konturówkę do oczu i zakochałam się. Przyznam, że to mój jedyny kosmetyk tej firmy, ale jak tylko będzie jakiś przypływ gotówki, zaopatrzę się jeszcze w jakieś
mnie jakoś do gosha nie ciągnie W sumie po co, skoro wystarczają mi tańsze kosmetyki
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:30   #3693
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Ja właściwie otwarcie przyznaję się do prowadzenia bloga, jeszcze nic negatywnego na ten temat nie słyszałam. Może znajomi nie mają odwagi nic komentować, ale nie sądzę, albo to pochwalają, albo mają to gdzieś
Aczkolwiek doskonale rozumiem Wasze obawy przed takimi opiniami. Ja do tego podchodzę na luzie, piszę dla siebie i dla tych, którzy chcą czytać, bo ich to interesuję, inni niech uważają sobie co chcą.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:33   #3694
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ja nikomu nie mówiłam oprócz tzowi i siostrze a moja koleżanka z grupy na studiach trafiła na niego przez wizaz i mnie poznała ale bardzo miło zareagowała

zresztą uwielbiam pisać i nie interesują mnie znajomi którzy będą to krytykować i obsmiewać najważniejsi dla mnie wspierają mnie i to się liczy


co do pokazywania facjaty to ja wolę takie blogi kiedy wiem jak wygląda ktoś kto do mnie"mówi" więc i sama się na to zdecydowałam
Oj, nie chciałabym, żeby moi znajomi widzieli co piszę na wizażu W sumie blog jak blog, ale posty na wizazu w żadnych wypadku
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:47   #3695
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

chochliku ja nie mam takich obaw piszę to co myślę, mówię to co myślę
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:48   #3696
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... z tym, ze wiadomo nigdy bym nie wstawila zdjecia makro np. pryszcza ...
oj tam pryszcz :P był chyba nawet na wizązu jakiś czas temu wątek ze zdjęciem marko pryszcza na pupie..

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29844228]Oglądałam też ten pędzelek różowo-czarny, ale on malusi jest i w sumie kolejny mi niepotrzebny [/QUOTE]akurat dzisiaj o nim popełniłam notkę porównawczą do innych pędzli essence. Taki malusi to on nie jest, ale faktem jest, że włosia essence daje coraz mniej.


Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
A teraz tak się zastanawiam, jak ja mam TŻ uświadomić w tym i czy w ogóle uświadamiać, jeśli tak to co zrobić, żeby nie miał potem do mnie pretensji że to przed nim ukrywałam prawie przez rok. Bo u nas w sumie jest trochę problem z tym, że często są awanturki mniejsze i większe, bo ktoś czegoś nie wiedział a powinien i jak to tak ukrywać coś przed drugą połówką. Nawet jak to jest pierdoła największa.

Dzisiaj nawet jak koleżanki malowałam i nie odbierałam telefonu jak TŻ dzwonił, a potem oddzwoniłam i powiedziałam "Przepraszam kochanie, nie mogłam odbierać bo robiłam koleżankom makijaże", to powiedział "Co? A po co? To same się nie mogły pomalować?!". Biedaczek nie jarzy, że makijaż to moje hobby, a malowanie kogoś to jest jakby kolejny stopień wtajemniczenia.
Normalnie porozmawiać. Zapytaj się najpierw czy pamięta jak się zaphytał po co malujesz koleżanki. Następnie powiedz, że to takie hobby, które daje Ci wiele radości. I że chyba mu wcześniej nie mówiłaś, ale prowadzisz bloga. I że się bałaś jego reakcji i nie chcesz, aby się wypytywał dlaczego to robisz, bo już powiedziałaś, że to Twoja pasja. Porozmawiajcie. Nic trudnego.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Też prawie powiek nie mam Przy robieniu makijażu i potem jego zdjęć muszę na maksa unosić brwi, żeby to jakoś wyglądało.
A myślałam, że unoszenie brwi to tylko mój sposób

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja nie wiem ale ja to mam az za duzo miejsca do brwi i na dodatek odruchowo je unosze czesto :P iles to cieni zuzyc trzebaaa...w ogole nie ekonomiczna zabawa :P
ale masz lepsze wytłumaczenie dla zakupu nowych cieni :P

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja przez Natury chyba popadnę w Goshomanię...
Kupiłam jedną konturówkę do oczu i zakochałam się. Przyznam, że to mój jedyny kosmetyk tej firmy, ale jak tylko będzie jakiś przypływ gotówki, zaopatrzę się jeszcze w jakieś
Błyszczyki on stage są bardzo fajne.

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Dokładnie.. Chciałam dzisiaj kupić fioletowy eyeliner z essence, zaglądam do środka a tam na samym środku odcisk palucha wkurzyłam się i nie kupiłam, bo był tylko jeden fioletowy..
moim zdaniem fioletowy jest o wiele gorszy od czarnego czy tych z sun clubu- trzeba się więcej napracować przy nakładniu by ładnie wyglądał
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No mi trudniej malować kogoś - a rzęsy to już w ogóle masakra ;p
ja jak kogoś maluję, to na koniec wręczam tusz i mówię, aby samodzielnie pomalować rzęsy. Chyba, że wiem, że ta osoba pierwszy raz trzyma coś takiego, więc samodzielnie działam.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:52   #3697
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

akurat dzisiaj o nim popełniłam notkę porównawczą do innych pędzli essence. Taki malusi to on nie jest, ale faktem jest, że włosia essence daje coraz mniej.
Jak dla mnie to malutki, taka trochę jakby miniaturka Chociaż nie wiem, może tylko mi się tak wydaje
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 23:00   #3698
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Widziałyście tego bloga? *.*
http://make-upownia.blogspot.com/

Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:06   #3699
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Widziałyście tego bloga? *.*
http://make-upownia.blogspot.com/

jam widziała
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:06   #3700
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Widziałyście tego bloga? *.*
http://make-upownia.blogspot.com/

Ciekawe prace.. Ten gość w garniturze pół na pół rewelacja..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:07   #3701
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
jam widziała
Od Ciebie go wytrzasnęłam

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ciekawe prace.. Ten gość w garniturze pół na pół rewelacja..
Nooo *.*
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 23:12   #3702
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

cieeeekawy blog
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:14   #3703
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

Orlica tak właśnie pomyślałam ma dziewczyna talent te ręce podcięte jak żywe
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 00:17   #3704
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orlica tak właśnie pomyślałam ma dziewczyna talent te ręce podcięte jak żywe
W każdym razie jak prawdziwe

Wprowadziłam małe subtelne zmiany na blogu, faktycznie, zbyt zielono byłam. Część tekstu zmieniłam na brąz, jest lepiej?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 06:12   #3705
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Moje powieki też nie są duże - dlatego zdjęcia makijaży robię pod opowiednim kątem i z podniesionymi brwiami Jak Orlica
.
Oj tak skąd ja to znam Też ustawiam aparat pod pewnym kątem :P
Kiedyś nawet spotkałam osobiście pewną wizażankę i mówiła, że po zdjęciach nie widać aż tak opadajacej powieki jak na zywo P


co do bloga to mnie to nie przeszkadza niech wiedzą, w sumie wrzucam na FB to wiedzą ale nikt nic jakoś negatywnie tego nie odbiera, w sumie już dawno wiedzieli czym się zajmuje. Mnie to tylko denerwują pytania jak ja daję jeszcze radę prowadzic bloga mając dwójkę maluchów, bo chyba za często to słyszę i zaczyna mnie to denerwować :P
Tż o blogu nie wie :P Jego wiekszość roku nie ma w PL to jeszcze nie widział, widział YT przypadkiem bo pokazywałam mu synków jaki filmik nagrałam :P No to widział tez moje filmiki , raczej slajdy. Nie dzielę się z nim takimi nowinkami bo dla niego tym czym się zajmuje to głupota No ale to nie temat na ten wątek.
Powiem tyle że mam to w nosie i robię swoje czy mu się podoba czy nie, nie potrzebuję jego akceptacji :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 06:38   #3706
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wprowadziłam małe subtelne zmiany na blogu, faktycznie, zbyt zielono byłam. Część tekstu zmieniłam na brąz, jest lepiej?
Moim zdanie jest fajnie
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 06:42   #3707
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no to przeciez nie trzeba trabic na prawo i lewo ... podejrzewam, ze prawdopodobienstwo, ze znajoma osoba trafi na bloga przez przypadek jest mniej wiecej podobna jak trafienie w lotka ...
hehe no chyba tak

a w ogóle to wydaje mi się, że jak już nawet ta znajoma trafi i zobaczy zdjęcia tylko oczu to i tak pozna


moi znajomi o blogu wiedzą - podczytują od czasu do czasu i pochwalają jedna koleżanka się nawet zobowiązała, że da mi kilka lakierów do recenzji; takie,które jej nie podpasowały
w ogóle to mąż tej koleżanki zachęcał mnie do właczenia reklam nie wiem dlaczego
mój mąz wie od początku chyba, ale zakładam, że nie podczytuje
mama wie, bo jak robiłam zdjęcia mani na jej pazurkach to siła rzeczy się zapytała po co mi to ale nigdy jej strony nie podałam :P
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2011-10-08 o 06:44
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 07:27   #3708
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja właściwie otwarcie przyznaję się do prowadzenia bloga, jeszcze nic negatywnego na ten temat nie słyszałam. Może znajomi nie mają odwagi nic komentować, ale nie sądzę, albo to pochwalają, albo mają to gdzieś
Aczkolwiek doskonale rozumiem Wasze obawy przed takimi opiniami. Ja do tego podchodzę na luzie, piszę dla siebie i dla tych, którzy chcą czytać, bo ich to interesuję, inni niech uważają sobie co chcą.
ja również otwarcie się do tego przyznaję wśród znajomych TŻtowi powiedziałam zanim założyłam bloga, że mam taki pomysł i może nie był do tego bardzo optymistycznie nastawiony, ale również mnie od tego nie odciągał - po prostu było to dla niego obojętne

a twarzy mimo wszystko nie chcę pokazywać, nie ze względu na znajomych, a ze względu na nową pracę. wiem, że w mojej firmie robią researche na temat swoich pracowników i myślę, że taki blog (choć nie mam pewności) mógłby być nie do końca pozytywnie postrzegany, zwłaszcza przy awansie na jakieś wyższe stanowisko. do tego mają bzika na punkcie niezależności - otrzymywanie kosmetyków od firm mogłoby zostać uznane jako brak mojej niezależności w stosunku do tych firm i wiązać się z nie przydzieleniem mnie na projekty do firm branży kosmetycznej, a bardzo na takie czekam
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 07:29   #3709
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

U mnie wie tylko najbliższa rodzina.. Znajomym się nie chwaliłam
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 07:36   #3710
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi

moje najbliższe przyjaciółki wiedzą i dopingują.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 08:31   #3711
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Nasze blogi

Jak zobaczylam tą rękę w makeupowni myślałam że prawdziwa , nieźle jej poszło:p

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

co do bloga u mnie wie praktycznie cała rodzina , bo musiałam im powiedzieć dlaczego do mnie paczki przychodzą
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 08:36   #3712
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

u mnie wiedza niektore kolezanki, Tzt i moja siostra
rodzice chyba nie wiedza chociaz tata moze wie cos tam bo kiedys mu mowilam, ze robie konkurs na blogu ale pewnie juz zapomnial
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 08:49   #3713
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja przez Natury chyba popadnę w Goshomanię...
Kupiłam jedną konturówkę do oczu i zakochałam się. Przyznam, że to mój jedyny kosmetyk tej firmy, ale jak tylko będzie jakiś przypływ gotówki, zaopatrzę się jeszcze w jakieś
Ja mam uraz do Gosha TŻ kupił mi kiedyś na urodziny wielką pake kosmetyków i był tam tusz z tej firmy, Pani tak go zachwalała, używałam go na zmianę z innym, którego miałam końcówkę, a nie chciałam by się zmarnował, po tygodniu nie używania tuszu otwieram, a tam jeden wielki glut... albo feler, albo już ktoś go macał... paragonu już nie miał, więc nici z reklamacji, a pewni i tak by powiedzieli, że moja wina.

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Dokładnie.. Chciałam dzisiaj kupić fioletowy eyeliner z essence, zaglądam do środka a tam na samym środku odcisk palucha wkurzyłam się i nie kupiłam, bo był tylko jeden fioletowy..
Mnie brzydzą czasem te kosmetyki i naprawdę boję się coś kupić, bo nie wiem co i kto z nimi robił... a jak widzę, te niektóre dziewoje... takie typowe "dzielnicary", u nas są dwie dzielnice wiecie jakiego typu, bród, smród, narkomania, pijaństwo i kryminał

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość

Mój chłopak podchodzi do takich rzeczy z dystansem i mocno sceptycznie. Pewnie by prychnął i skomentował, po co się takimi bzdurami zajmuję, tak jak dzisiaj z tymi makijażami. On nie czai że niektórzy mogą takie rzeczy traktować dość serio.

Mój TŻ się cieszy, że mam bloga i mi kibicuje

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29846147]Denerwuje mnie robienie sobie z normalnych kosmetyków testerów :/ Kupiłam taką 1 szminkę essence i 2 cienie z balleriny :/ tylko róż był nietknięty

-
[/QUOTE]

Wina drogerii niestety ;/



A dzisiaj w nocy, o mojej "ulubionej" godzinie 3:00... (boję się, że demony po mnie przyjdą) miałam sen coś o ciąży, że moja siostra już urodziła, jakoś tam mnie tchnęło, że się obudziłam,a ona stoi przed łazienką, a na kafelkach wody... Do szpitala mamy przez ulicę, teraz leży na porodówce, pewnie już dzisiaj będzie dzidziuś


Chcę to lustro http://allegro.pl/profesjonalne-lust...851789755.html

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-08 o 08:57
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 09:06   #3714
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
A dzisiaj w nocy, o mojej "ulubionej" godzinie 3:00... (boję się, że demony po mnie przyjdą) miałam sen coś o ciąży, że moja siostra już urodziła, jakoś tam mnie tchnęło, że się obudziłam,a ona stoi przed łazienką, a na kafelkach wody... Do szpitala mamy przez ulicę, teraz leży na porodówce, pewnie już dzisiaj będzie dzidziuś
Wow.. To trzymamy kciuki za siostrę i malucha
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 09:07   #3715
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

U mnie jest tak, że wie o blogu mąż, brat i kilka koleżanek.
Rodzicom nie mówiłam, bo znając moją mamę to powie ze mogłabym się w tym czasie czyms innym zajać :P
chociaz jak kiedys jej pokazałam innego mojego bloga ze smiesznymi cytatami z rozmów, w większości własnie z naszej rodziny to się popłakała ze smiechu i teraz ciągle go podczytuje Macie ochotę zerknąć? nie wrzucałam go w podpis bo on zupełnie niekosmetyczny
A mąż się cieszy, że mam cos co lubię, ogląda kosmetyki, jakie przychodzą z Azji, wie co to "rozbiórka", ładuje aparat, żeby był do zdjęć itd
I powiem Wam, że u nas to jest o tyle łątwiej, ze ja kiedys tez nie wiedziałam po co jemu jego nowa pasja - kupił model samochodu bez jednego kółka i przerabiał go kilka tygodni w piwnicy na opuszczony stary samochód porzucony gdzies tam na uboczu. I najpierw tez sie zastanawiałam po co, a potem pokazał mi efekty i tak mnie zachwyciło, ze on to zrobił sam, bez zadnych profesjonalnych narzędzi i materiałów, że od tej pory wspieram go we wszystkich pasjach no a on mnie.
Tu mam filmik ze zdjęciami tego auta, może którys z Waszych TeŻetów ma ochotę obejrzec
http://www.youtube.com/watch?v=0AGoUTEIAz4
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 09:36   #3716
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
J

A dzisiaj w nocy, o mojej "ulubionej" godzinie 3:00... (boję się, że demony po mnie przyjdą) miałam sen coś o ciąży, że moja siostra już urodziła, jakoś tam mnie tchnęło, że się obudziłam,a ona stoi przed łazienką, a na kafelkach wody... Do szpitala mamy przez ulicę, teraz leży na porodówce, pewnie już dzisiaj będzie dzidziuś


Chcę to lustro http://allegro.pl/profesjonalne-lust...851789755.html
za siostrę i za dzidziusia
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 10:03   #3717
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

O moim blogu wie bardzo dużo osób, wiedzą rodzice, wiedzą koleżanki z pracy, które tylko czekają na nowe notki i wie reszta dobrych znajomych. Wszyscy mnie dopingują, chociaż rodzice trochę sceptycznie do tego podchodzą. Ale widzą, że daję radę i że coś z tego mam (jak np. te warsztaty Eucerin) i się przekonują Mój tata mówi nawet, że powinnam iść do szkoły kosmetycznej
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 10:31   #3718
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Wena, daj znać, co z siostrą!

Dodałam nowe notki na oba blogi, więc zapraszam
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 10:32   #3719
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Nasze blogi

Hej dziewczyny!!mam prosbe do was.widze ze wiekszosc z was ma blogi na blogspot.com.Ja tez...tylko mam problem z dodawaniem komentarzy zarowno na moim jak i na innych blogach...
Tam przy okienku komentarza trzeba wybrac profil.Chyba google?wybieram i wyskakuje mi cos takiego:
Niestety, nie możemy zrealizować tego żądania.

Wykryto następujące błędy:
Input error: Cookie value is null for FormRestoration

Czy ktoras z was miala taki problem??bede wdzieczna za pomoc
__________________
Aga bloguje www.agnesss25.blogspot.co m

blog o tematyce makijazowej, pazurkowej , kosmetykowej...itp.Zapras zam!!!
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 10:34   #3720
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi

A ja nie mam czasu nic pisać! Tylko praca praca praca i trochę szkoły.:/ z notką akurat jest najmniejszy problem i z pomysłami również. ale nie mam czasu robić i obrabiać zdjęć.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Spróbuj usunąć ciasteczka.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.