Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 20:37   #3571
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też mam ostatnio mało czasu na wizaż, jeszcze moja promotorka mnie wkurza cały czas mi coś wymyśla, pierwsze 2 rozdziały mi zaakceptowała, dałam 3 to nagle jej pierwszy nie pasuje

Asia ślicznie wyglądałaś na komunii

Agatka ja pije kawe rozpuszczalną i najbardziej lubię wszystkie "gold" i z mleczkiem

Widziałyścię tą laskę? http://www.youtube.com/watch?v=5ZFP9...layer_embedded
Goldy znam Calkiem calkiem

Co za laska
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:37   #3572
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny wrzucam fotkę swoich włosów

odrost megaśny ale bez nerwów gładzę w czwartek
ale widać jak się odznacza ocieplenie
nie mocno, ale jednak widać
Kitka nadal jest pięknie Ja mogę dodać od siebie, że bardzo chłodno wychodzi 9,1 Loreal Recital Viking i nie wiem, czy widziałyście, ale pewnie tak, jest 10,1 Loreal Recital Helsinki. Będzie jaśniej jak Viking
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:59   #3573
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
lacze sie w bolu



Fructis bardzo dobrze, ale Dolce...pierwszy zachwyt minal
moze zmienie sposob trzymania jej na glowie, bo ostatnio trzymalam ja ponad pol godziny pod czepkiem,podgrzalam i na to recznik i nie bylo fajne zrobil mi sie puch na glowie
Przedobrzyłam, teraz sprubuje nalozy jak odzywke, na 5min bez szalenstw podgrzewania i do splukania, bo chyba moim wlosom to bylo za duzo
a Ta mleczne Dolce jak u Ciebie? daje rade?
Ja teraz jak skoncze Glorie i Dolce to chyba kupie ta co Caskada na blogu polecala z Gliss Kura żółtą z olejkami, bo mnie ciekawi
to jak zaczyna ci sie puch robic to za duzo dla wlosow... to odstaw dolce i daj odzywke ze 2x a potem znow dolce... i dolce juz tylko raz w tyg.
mleczna jest jak odzywka- ja bym jej jako maske nie traktowala

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Potwierdzam

Moja promotorka to siewogole nie odzywa, a miala dzwonic tydzien temu


Kurcze, jednak widze ze po tym N&E mam ciemniejszy ten blond, niedużo ale mam. Mam nadzieje że mi sie pojaśni po tej mieszance a10 + 219 jak malaks zrobie.
Bunny jakbym dała całą a10 i połowe 219 to wyjdzie jaśniej czy jak?
mysle ze tak samo... generalnie z moich obserwacji jest tak, ze jak sie daje 2/3 jednej i 1/3 drugiej farby to ta pierwsza dominuje druga i efekt jest jakby dac tylko ta pierwsza wiec jak chcesz mieszac to rob pol na pol...bo tylko polysk sie zmieni a nie kolor.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 21:13   #3574
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jak zaczyna ci sie puch robic to za duzo dla wlosow... to odstaw dolce i daj odzywke ze 2x a potem znow dolce... i dolce juz tylko raz w tyg.
mleczna jest jak odzywka- ja bym jej jako maske nie traktowala


mysle ze tak samo... generalnie z moich obserwacji jest tak, ze jak sie daje 2/3 jednej i 1/3 drugiej farby to ta pierwsza dominuje druga i efekt jest jakby dac tylko ta pierwsza wiec jak chcesz mieszac to rob pol na pol...bo tylko polysk sie zmieni a nie kolor.
Ok to jak bede mieszać to pół na pół
Musze obczaić kolor włosów dobrze bo momentami mi sie wydaje że miejscami mam taki bardzo szary a momentami mi sie zdaje ze mam prawie ze złoty blond
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 21:16   #3575
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok to jak bede mieszać to pół na pół
Musze obczaić kolor włosów dobrze bo momentami mi sie wydaje że miejscami mam taki bardzo szary a momentami mi sie zdaje ze mam prawie ze złoty blond
to zupelnie jak ja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 21:27   #3576
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to zupelnie jak ja
Jakiś skandal!
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 21:36   #3577
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
w grudniu tamtego roku zamówiłam płaszcz za 100zl, a razem ze mna jeszcze iles tam ofert bylo. Towar niby mial plynac z Hong Kongu wiec bylam przygotowana na dlugie czekanie. ale jak nadszedl poczatek stycznia to sie wnerwilam nie na zarty,tym bardziej,ze kontaktu ze sprzedajacym nie bylo w ogole. pisaly tez do mnie inne dziewczyny z tej aukcji co robimy, czy zglaszamy, czy darujemy.
No gdzie ja komus podaruje moja ciezko zarobiona stowke, niby nie duzo ale zwasze na waciki bedzie.
po 100 meilach, jakis koles odpisal ze pozyczyl swoje konto, innemu uzytkownikowi i ze ten nie wywiazal sie z umowy.
dallam mu czas na zwrot pieniedzy-tydzien.
niestety,brak reakcji. wiec zglosilam sprawe na police, bo tylko przy potwierdzeniu ze ze to zrobilam, mogla liczyc na odszkodowanie z Programu Ochrony Kupujacych.
wiec zrobilam to wszystko, dostarczylam im papiery i odzyskalam kase.
teraz bede go scigac za oszustwa i bardzo dobrze.

Wydaje mi się że zamówiłyśmy płaszcze od tej samej osoby ja za dużo popuściłam gościowi i długo czekałam na towar a zanim się zdecydowałam coś z tym zrobić miał już masę negatywów i aukcja wygasła więc gapa ze mnie allegro powiedziało mi że mam sobie iść na policję.



Byłam u lekarza mam silną alergię. Mam takie ataki kaszlowe że byłam pewna że to już coś poważnego skoro coldrexy i inne pierdoły nie pomagały a tu się okazało że jednak alergia. Mogłam się tego spodziewać jako dziecko strasznie źle przechodziłam ten okres pylenia i koszenia traw ale z czasem jakoś znosiłam to lepiej. Skojarzyłam że tak gdzieś od 2010 roku na przełomie maja/czerwca jestem zawsze "przeziębiona" i że może to mieć dużo wspólnego z tym że jestem alergiczką ale wydawało mi się że objawy jakie miałam ewidentnie wskazują na jakieś grypsko no cóż powiedziano mi że profilaktycznie co roku od początku maja do lipca powinnam jeść jakieś coś na alergię i tak też zrobię bo męczę się strasznie.


Koloru dziś nie zrobię bo już za późno a mama źle widzi więc musicie wstrzymać się do jutra a skoro już jestem przy kwestii koloru to powiem Wam że ładny ze mnie debil moja poprzednia koloryzacja była już nową wersją Alfy czyli Cube na co zwróciłam uwagę dopiero dziś
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 22:02   #3578
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Włosy w świetle dziennym ,naprawde ładny kolorek mi wyszedł.Juz dzis 2 kumpele mi powiedziały że bardzo ladny i naturalny odcień.
ładnie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asienko bylam w albumie i slad pozostawilam wygladasz na przesympatyczna osobe
dziękuję Ci bardzo i może to nieładnie, ale taka jestem
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

[/COLOR]Asiu ślicznie wyglądałaś włoski ładne i bardzo pasuje Ci kolorek sukienki
niedługo synuś Cię przerośnie, duży chłopak [COLOR="Silver"]
dziękuje a jeszcze do niedawna nielubiłam nic w kolorze niebieskiego to przez was polubiłam
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość


Asia :ślinotok:

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupilam dzis farbe wellaton odcien 9/1 rozswietlony popielaty blond ... Moze ktoras z Was jej uzywala i ma jakies zdjecia? Jestem ciekawa jak wychodzi na wlosach ... Zasugerowalam sie jedynie zdjeciem z opakowania,bo jak na zlosc nie bylo tych katalogow z odcieniami no i teraz boje sie zeby nie wyszly za bardzo szare:/
ja nim robiłam na włoski w kolorze ciemny blond /jasny brąz i wyszła rudo na odroście zależy od koloru Twoich włosków
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Alergia mnie tak męczy że ledwo na oczy widze Dzisiaj multum CV'ek rozniosłam, mam nadzieje ze sie w koncu cos znajde.
Za 2 tygodnie dostane cynk co z wyjazdem do Anglii. I bede mogła w końcu jakieś decyzje podjąć
trzymam kciuki ale mam nadzieje ,że nas nie opuscisz i nie zapomnisz
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Asia ślicznie wyglądałaś na komunii
dziękuję

bardzo dziękuję za wasze komentarze naprawde się nie spodziewałam , aż tak miłych i szczerych komentarzy podbudowujących mnie a włoski to zasługa tylko i wyłącznie WAS WSZYSTKICH !!! podtrzymaujących na duchu i przy kolorze BLOND
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 08:05   #3579
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc
jednak burzy wczoraj nie bylo



Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
straszne
przejrzalam kilka filmikow ...a komentarze pod sa jeszcze straszniejsze...
dzis kazdy ma dostep do neta i pozniej tak to sie konczy..albo posmiewiskiem albo tragedia..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:46   #3580
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że zamówiłyśmy płaszcze od tej samej osoby ja za dużo popuściłam gościowi i długo czekałam na towar a zanim się zdecydowałam coś z tym zrobić miał już masę negatywów i aukcja wygasła więc gapa ze mnie allegro powiedziało mi że mam sobie iść na policję.



Byłam u lekarza mam silną alergię. Mam takie ataki kaszlowe że byłam pewna że to już coś poważnego skoro coldrexy i inne pierdoły nie pomagały a tu się okazało że jednak alergia. Mogłam się tego spodziewać jako dziecko strasznie źle przechodziłam ten okres pylenia i koszenia traw ale z czasem jakoś znosiłam to lepiej. Skojarzyłam że tak gdzieś od 2010 roku na przełomie maja/czerwca jestem zawsze "przeziębiona" i że może to mieć dużo wspólnego z tym że jestem alergiczką ale wydawało mi się że objawy jakie miałam ewidentnie wskazują na jakieś grypsko no cóż powiedziano mi że profilaktycznie co roku od początku maja do lipca powinnam jeść jakieś coś na alergię i tak też zrobię bo męczę się strasznie.


Koloru dziś nie zrobię bo już za późno a mama źle widzi więc musicie wstrzymać się do jutra a skoro już jestem przy kwestii koloru to powiem Wam że ładny ze mnie debil moja poprzednia koloryzacja była już nową wersją Alfy czyli Cube na co zwróciłam uwagę dopiero dziś
czyli ty jestes z cuba zadowolona poki co?
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jakiś skandal!
a tam skandal, raczej swoistosc naszego koloru

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ładnie

dziękuję Ci bardzo i może to nieładnie, ale taka jestem

dziękuje a jeszcze do niedawna nielubiłam nic w kolorze niebieskiego to przez was polubiłam



ja nim robiłam na włoski w kolorze ciemny blond /jasny brąz i wyszła rudo na odroście zależy od koloru Twoich włosków

trzymam kciuki ale mam nadzieje ,że nas nie opuscisz i nie zapomnisz

dziękuję

bardzo dziękuję za wasze komentarze naprawde się nie spodziewałam , aż tak miłych i szczerych komentarzy podbudowujących mnie a włoski to zasługa tylko i wyłącznie WAS WSZYSTKICH !!! podtrzymaujących na duchu i przy kolorze BLOND
oj asienko... a jak ja od razu mowilam ze sliczna z ciebie jasna blondyneczka to nie wierzylas wreszcie sie przekonalas
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:00   #3581
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dżem dobry
chyba oblałam dzisiejszy egzamin no kurde nawet nie miałam od kogo ściągnąć, co za chamstwo bezczelne, nieokrzesane!
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
widziałam, wczoraj na fejsie to krążyło na początku myślałam, że jest niedorozwinięta, ale sama napisała, że nie jest, że jest zdrowa, więc nie miałam wyrzutów sumienia śmiejąc się z tego i przez nią się nie uczyłam! Bo zaczęłam oglądać całą resztę jej filmów
Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Kitka nadal jest pięknie Ja mogę dodać od siebie, że bardzo chłodno wychodzi 9,1 Loreal Recital Viking i nie wiem, czy widziałyście, ale pewnie tak, jest 10,1 Loreal Recital Helsinki. Będzie jaśniej jak Viking
wiem wiem, przed Excellencem 10,21 farbowałam vikingiem i był dla mnie zbyt siwy ale za to nie żółkł
kupiłam znowu 10,21, jutro działam

jadę zaraz znowu do szkoły, chce mi się oczywiście bardzo ale musiałam przyjechać do domu i wejść na pudelka! Bo w szkole coś mi wi fi nie chce łączyć hahaha

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-05-30 o 10:02
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 10:03   #3582
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dżem dobry
chyba oblałam dzisiejszy egzamin no kurde nawet nie miałam od kogo ściągnąć, co za chamstwo bezczelne, nieokrzesane!

widziałam, wczoraj na fejsie to krążyło na początku myślałam, że jest niedorozwinięta, ale sama napisała, że nie jest, że jest zdrowa, więc nie miałam wyrzutów sumienia śmiejąc się z tego i przez nią się nie uczyłam! Bo zaczęłam oglądać całą resztę jej filmów

wiem wiem, przed Excellencem 10,21 farbowałam vikingiem i był dla mnie zbyt siwy ale za to nie żółkł
kupiłam znowu 10,21, jutro działam

jadę zaraz znowu do szkoły, chce mi się oczywiście bardzo ale musiałam przyjechać do domu i wejść na pudelka! Bo w szkole coś mi wi fi nie chce łączyć hahaha
widziałam na blogu i bardzo mi się podobało, zarówno viking i excellence i masz śliczne włoski
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:07   #3583
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
widziałam na blogu i bardzo mi się podobało, zarówno viking i excellence i masz śliczne włoski
dziękuję bardzo
a Ty czym teraz farbujesz?

ja weszłam na bloga Buahhot, ma idealny kolor
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:11   #3584
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dżem dobry
chyba oblałam dzisiejszy egzamin no kurde nawet nie miałam od kogo ściągnąć, co za chamstwo bezczelne, nieokrzesane!

widziałam, wczoraj na fejsie to krążyło na początku myślałam, że jest niedorozwinięta, ale sama napisała, że nie jest, że jest zdrowa, więc nie miałam wyrzutów sumienia śmiejąc się z tego i przez nią się nie uczyłam! Bo zaczęłam oglądać całą resztę jej filmów

wiem wiem, przed Excellencem 10,21 farbowałam vikingiem i był dla mnie zbyt siwy ale za to nie żółkł
kupiłam znowu 10,21, jutro działam

jadę zaraz znowu do szkoły, chce mi się oczywiście bardzo ale musiałam przyjechać do domu i wejść na pudelka! Bo w szkole coś mi wi fi nie chce łączyć hahaha
prawdziwe wspolczucia ze nie udalo ci sie zerżnąc...
to co, poprawka?

ja nie oglagam takich osob na yt, bo mi ich tak zal ze mam ochote powiadomic jakas organizacje pomocy takim osobom ale ta panna tragedia i jeszcze kosciol... o matko

ale to nic, wczoraj ogladalam z tz program na tvnplayerze o prawiczkach, byl jeden typ 26 lat i bral udzial w kursie jak stracic prawictwo i sie osmielic do kobiet i tam stare babska po 50pare lat go osmielaly- macal je, calowal...blleee... a na koniec z jedna z nich stracil dziewictwo i wszystko udokumentowane na filmikach, nawet jak jedna zwalila mu konia pierwszy raz w jego zyciu niby tragedia mowie wam... nie wierze ze tacy niedorobieni faceci istnieja

jak cos to link:

http://tvnplayer.pl/programy-online/...E00,13159.html
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:51   #3585
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


oj asienko... a jak ja od razu mowilam ze sliczna z ciebie jasna blondyneczka to nie wierzylas wreszcie sie przekonalas
fakt mówiłaś i to właśnie dzieki Twoim słowom wytrwałam przy blond włoskach i trwam nadal
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dżem dobry
chyba oblałam dzisiejszy egzamin no kurde nawet nie miałam od kogo ściągnąć, co za chamstwo bezczelne, nieokrzesane!
poprawisz w razie co i będzie ok
pochwal się po farbowaniu efektem musze oko nacieszyć

ja muszę za tydzień zadziałać bo już odrost mnie wkurza i ta moja mieszanka w proporcji, że dałam więcej 12/9 nie jest dobra , bo widze , że odrost lekko zrudział czyli najlepszy efekt mam po mieszance pół na pół
jeszcze mnie ciekawi jakby dać więcej 18, a mniej tej 12/9 co by wyszło Bunny jak myślisz ? byłoby chłodniej czy ciemniej ciut?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:18   #3586
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



fakt mówiłaś i to właśnie dzieki Twoim słowom wytrwałam przy blond włoskach i trwam nadal

poprawisz w razie co i będzie ok
pochwal się po farbowaniu efektem musze oko nacieszyć

ja muszę za tydzień zadziałać bo już odrost mnie wkurza i ta moja mieszanka w proporcji, że dałam więcej 12/9 nie jest dobra , bo widze , że odrost lekko zrudział czyli najlepszy efekt mam po mieszance pół na pół
jeszcze mnie ciekawi jakby dać więcej 18, a mniej tej 12/9 co by wyszło Bunny jak myślisz ? byłoby chłodniej czy ciemniej ciut?
nie wiem asiu bo jak pisalam czeko- jak sie daje inaczej niz pol na pol to juz jest roznica polysku a nie koloru i stad moze rudziec.
jak czujesz taka potrzebe to probuj, choc ja mysle ze moze byc mniej chlodno...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:34   #3587
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
poprawisz w razie co i będzie ok
pochwal się po farbowaniu efektem musze oko nacieszyć
poprawka będzie nieunikniona

ok, pokażę fotki ale pewnie dopiero w piątek, bo pofarbuję jutro wieczorem, więc nie ma sensu wstawiać fotek w sztucznym świetle
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:38   #3588
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziewczyny a mam jeszcze jedno durne pytanie odnosnie all..

a jak sie kupuje cos i nie chce placic przez to payu to jak to odznaczyc ze sie zrobi normalnie przelew?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:42   #3589
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny a mam jeszcze jedno durne pytanie odnosnie all..

a jak sie kupuje cos i nie chce placic przez to payu to jak to odznaczyc ze sie zrobi normalnie przelew?
ja nie mam pojęcia
musiałabym teraz coś kliknąć, żeby powiedzieć, bo tak to nie pamiętam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 14:32   #3590
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja nie mam pojęcia
musiałabym teraz coś kliknąć, żeby powiedzieć, bo tak to nie pamiętam
kurcze bo nie wiem czy nie zamotalam sprzedawcy... niby kliknelam na to payu- ale potem anulowalam, bo nie wiedzialam ze jest cos takiego i wplate zrobilam sama przez przelew internetowy.
ale jak ten sprzedawca czeka na wplate przez payu to sie nie doczeka a nie napisal mi zadnego @, a na pewno wczoraj mial juz pieniadze na koncie...
nie wiem czy czekac do piatku na listonosza czy np zadzwonic do sprzedawcy i zapytac czy ma moja kase czy nie...
nie chce z siebie zrobic debila
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:41   #3591
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli ty jestes z cuba zadowolona poki co?
Tak jestem zadowolona nawet bardzo szarość szybko zeszła i mam czysty kolor o jaki mi chodziło. Jeśli chodzi natomiast o to całe szczypanie to owszem trochę piekło ale trzeba mieć na uwadze moją za☠☠☠istą kąpiel po której byłam prawie biała więc moja skóra miała prawo mieć już dość nic więcej powiedzieć nie mogę bo to był ledwo 10cio minutowy malaks ale myślę że po dzisiejszej koloryzacji będę w stanie powiedzieć coś więcej
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:43   #3592
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Tak jestem zadowolona nawet bardzo szarość szybko zeszła i mam czysty kolor o jaki mi chodziło. Jeśli chodzi natomiast o to całe szczypanie to owszem trochę piekło ale trzeba mieć na uwadze moją za☠☠☠istą kąpiel po której byłam prawie biała więc moja skóra miała prawo mieć już dość nic więcej powiedzieć nie mogę bo to był ledwo 10cio minutowy malaks ale myślę że po dzisiejszej koloryzacji będę w stanie powiedzieć coś więcej
to daj znac bo opinie jakie do mnie docieraja sa bardzo skrajne ;/
ja juz nie wiem komu wierzyc...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 16:02   #3593
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to daj znac bo opinie jakie do mnie docieraja sa bardzo skrajne ;/
ja juz nie wiem komu wierzyc...

za chwilę się zabieram za farbowanie więc postaram się dziś zrobić jakieś zdjęcia i coś więcej napisać na temat farby. Mam nadzieję że z tą kąpielą mi dziś sprawniej pójdzie bo jak nie to znowu będziesz mnie musiała ratować ile tą alfę trzymać 45 i 5 malaks czy 50 i 5 malaks? Chyba że to nie ma jakiegoś większego znaczenia może nie wyjdzie jakoś fest szaro bo ostatnio to 10 minut tylko trzymałam nie wiem jak teraz
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 16:31   #3594
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
za chwilę się zabieram za farbowanie więc postaram się dziś zrobić jakieś zdjęcia i coś więcej napisać na temat farby. Mam nadzieję że z tą kąpielą mi dziś sprawniej pójdzie bo jak nie to znowu będziesz mnie musiała ratować ile tą alfę trzymać 45 i 5 malaks czy 50 i 5 malaks? Chyba że to nie ma jakiegoś większego znaczenia może nie wyjdzie jakoś fest szaro bo ostatnio to 10 minut tylko trzymałam nie wiem jak teraz
starczy 45 na odroscie i 5 malaks na dlugosciach bo inaczej bardzo szara bedziesz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:07   #3595
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej ja naturalnie mam jasny blond ale odkad zeszlam z czarnych ocieplam sobie go lekkimi rudosciami itp, wiecie moze z ktorej firmy te do 24 myc trzymaja sie najdluzej? bo farbą juz ich nie chce męczyc
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:10   #3596
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
hej ja naturalnie mam jasny blond ale odkad zeszlam z czarnych ocieplam sobie go lekkimi rudosciami itp, wiecie moze z ktorej firmy te do 24 myc trzymaja sie najdluzej? bo farbą juz ich nie chce męczyc
z palette albo garniera.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:21   #3597
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dżem dobry
chyba oblałam dzisiejszy egzamin no kurde nawet nie miałam od kogo ściągnąć, co za chamstwo bezczelne, nieokrzesane!

widziałam, wczoraj na fejsie to krążyło na początku myślałam, że jest niedorozwinięta, ale sama napisała, że nie jest, że jest zdrowa, więc nie miałam wyrzutów sumienia śmiejąc się z tego i przez nią się nie uczyłam! Bo zaczęłam oglądać całą resztę jej filmów

wiem wiem, przed Excellencem 10,21 farbowałam vikingiem i był dla mnie zbyt siwy ale za to nie żółkł
kupiłam znowu 10,21, jutro działam

jadę zaraz znowu do szkoły, chce mi się oczywiście bardzo ale musiałam przyjechać do domu i wejść na pudelka! Bo w szkole coś mi wi fi nie chce łączyć hahaha
Kitka wyrazy współczucia!
Ale co to nic nie napisałaś?:d
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze bo nie wiem czy nie zamotalam sprzedawcy... niby kliknelam na to payu- ale potem anulowalam, bo nie wiedzialam ze jest cos takiego i wplate zrobilam sama przez przelew internetowy.
ale jak ten sprzedawca czeka na wplate przez payu to sie nie doczeka a nie napisal mi zadnego @, a na pewno wczoraj mial juz pieniadze na koncie...
nie wiem czy czekac do piatku na listonosza czy np zadzwonic do sprzedawcy i zapytac czy ma moja kase czy nie...
nie chce z siebie zrobic debila
Zapytaj sie normalnie czy dotarł twój przelew Mailem wyślij wiadomość i bedzie ok
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:25   #3598
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z palette albo garniera.
z palette to tak roznie bywa wlasnie, 24 granatowa czern trzymalo mi łohoho a jakiś sloneczny blond z miesiąc:/
no ale moze czas wlasnie na garniera
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:36   #3599
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka wyrazy współczucia!
Ale co to nic nie napisałaś?:d


Zapytaj sie normalnie czy dotarł twój przelew Mailem wyślij wiadomość i bedzie ok
wyskrobalam maila... moze nie wezmie mnie za kretynke ;/
bo sama zglupialam- jak to jest- czy musi sie kupowac przez payu czy nie?
bo jesli ona sprawdza np. czy te pieniadze sa na jej koncie payu- to ich tam nie bedzie, a jezeli nie sprawdza otrzymanych wplat na koncie bankowym to mega lipa po ch*j zrobili to payu jak nie wiadomo o co chodzi?!
szkoda ze nie ma lady ona by mi wszystko wytlumaczyla o co z tym chodzi- bo juz wiem ze payu to posrednik allegro i ze sprzedajacy sobie potem kase przelewa na swoje konto ale wlasnie co jesli ja nie wplacilam na to payu- choc tak bylo oznaczone na aukcji jako sposob platnosci... zamieszanie ze szok

czy ktos moze mi to po ludzku wytlumaczyc jak to jest?! help!
w sumie dupa jestem- moglam od razu po zrobieniu wplaty napisac maila ze wyslalam ale normalnie przelewem bankowym a nie jakies durne payu...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:57   #3600
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wyskrobalam maila... moze nie wezmie mnie za kretynke ;/
bo sama zglupialam- jak to jest- czy musi sie kupowac przez payu czy nie?
bo jesli ona sprawdza np. czy te pieniadze sa na jej koncie payu- to ich tam nie bedzie, a jezeli nie sprawdza otrzymanych wplat na koncie bankowym to mega lipa po ch*j zrobili to payu jak nie wiadomo o co chodzi?!
szkoda ze nie ma lady ona by mi wszystko wytlumaczyla o co z tym chodzi- bo juz wiem ze payu to posrednik allegro i ze sprzedajacy sobie potem kase przelewa na swoje konto ale wlasnie co jesli ja nie wplacilam na to payu- choc tak bylo oznaczone na aukcji jako sposob platnosci... zamieszanie ze szok

czy ktos moze mi to po ludzku wytlumaczyc jak to jest?! help!
w sumie dupa jestem- moglam od razu po zrobieniu wplaty napisac maila ze wyslalam ale normalnie przelewem bankowym a nie jakies durne payu...
Z tego co ja wiem to jest tak że mozesz przez payu płacić, ale możesz i normalnie przelewem bankowym. Nie ma to jakiegoś większego znaczenia chyba że np ktoś sobie zastrzega że TYLKO przelew, albo TYLKO przez payu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.