Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 16:36   #2071
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Ja mam pepek przebity,ale teraz bede przebijac kolezance i moze mi powiecie gdzie moge kupic w internecie igle 1,6 albo 1,8 ?? na allegro szukałam i chyba nie ma W aptekach tez nie ma
A potem jej rodzice przyjdą do Ciebie jak jej całkowicie zrypiesz zdrowie-GRATULUJĘ.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:43   #2072
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
A potem jej rodzice przyjdą do Ciebie jak jej całkowicie zrypiesz zdrowie-GRATULUJĘ.
Nie no ma juz skonczone 18 lat to moze nie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:49   #2073
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

zycze bys przebijala odpowiednio prosto zeby potem sie nie zerwal i pod odpowiednim katem by nie zostala blizna ...


nie rozumiem wciaz i nigdy nie zrozumiem zabawy w przebijanie
nei oszczedzalabym na swoim zdrowiu i wygladzie...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:59   #2074
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Crocifissa Pokaż wiadomość
Odradzam samodzielne przebijanie.
Po pierwsze, nie wiem jaki kolczyk chcesz tam wsadzic przebijajac igla 1,6.
Po drugie, jesli chodzi o wenflony do przebijania, istnieje rozmiar 1,7 (czyli szary) i to standardowy rozmiar do przekluwania.

W dobrych aptekach powinny byc.
W internecie: pewnie jakies apteki internetowe. Na stronach o przekluwaniu sa dostepne igly iniekcyjne lub wenflony, ale hurtowo.
ja jednak jestem za niedokształcaniem przez fora ludzi, którzy nie mają o body piercingu zielonego pojęcia
jeszcze dziewczyna znajdzie jakąś aptekę i zrobi sobie/koleżance krzywdę a później będzie tego żałować.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:58   #2075
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

takim gadaniem i tak w sumie za dużo nie poradzimy. jak się dziewczyna uprze, to i tak przbije nieszczęsną koleżankę. miejmy nadzieje, że operacja zakończy się powodzeniem
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 05:57   #2076
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Nie no ma juz skonczone 18 lat to moze nie
Jak Ty też masz skończone to gratuluje powagi.
Widać,że nawet będąc pełnoletnim mozna być totalnie nieodpowiedzialnym.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:37   #2077
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

czesc dziewczyny ,jestem tutaj od niedawna widze ze watek ogromnie obszerny a ja nie mam czasu(mal dziecko) zeby czytac go od dechy do dechy.Wiec tak mam na imie magda i mam 21 lat kolczyk w pepku zrobilam sobie w wieku 18 lat ,goil mi sie az 8 miesiecy!!!! leciala zniego ropa z krwia ,natepnie wyrosla mi kolo pepka taka guljak(krosta) poszlam do lekarza dostalam jakas masc za 50zl i lekarz kazal wyjac kolczyk ...oczywiscie nie wzielam tego do siebie i stwierdzilam ,ze skoro tyle juz wciepialam dla teog cudenka wycierpie jeszcze..kupilam zalecana masc ,gulajka zniknela.. p 8 miesiach pepek byl juz wygojony. Niestety w wieku 19 zaszlam w ciaze ,wiec dlugo sie nim nie nacieszylam i musialam wyjac kolczyk ,poniewaz brzuch coraz wiekszy i wiekszy ...no wiec jestem juz prawie poltora roku po ciazy i zostala mi dziura po kolczyku nie wyglada ti sympatycznie ,wiec wpadlam na pomysl zeby znowu wsadzic kolczyk...a tam wsrodku zaroslo:/ wiec trzeba przebic na nowo ...do dziewczyn znajacych sie z czego powinien byc kolczyk i co zrobic zeby ten okres gojenia trwal optymalnie najkrocej .. bede bardzo wdzieczna ...oczywiscie zabieg wykonam w salonie kosmetycznym ..zeby bylo sterylnie.
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 12:45   #2078
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ,jestem tutaj od niedawna widze ze watek ogromnie obszerny a ja nie mam czasu(mal dziecko) zeby czytac go od dechy do dechy.Wiec tak mam na imie magda i mam 21 lat kolczyk w pepku zrobilam sobie w wieku 18 lat ,goil mi sie az 8 miesiecy!!!! leciala zniego ropa z krwia ,natepnie wyrosla mi kolo pepka taka guljak(krosta) poszlam do lekarza dostalam jakas masc za 50zl i lekarz kazal wyjac kolczyk ...oczywiscie nie wzielam tego do siebie i stwierdzilam ,ze skoro tyle juz wciepialam dla teog cudenka wycierpie jeszcze..kupilam zalecana masc ,gulajka zniknela.. p 8 miesiach pepek byl juz wygojony. Niestety w wieku 19 zaszlam w ciaze ,wiec dlugo sie nim nie nacieszylam i musialam wyjac kolczyk ,poniewaz brzuch coraz wiekszy i wiekszy ...no wiec jestem juz prawie poltora roku po ciazy i zostala mi dziura po kolczyku nie wyglada ti sympatycznie ,wiec wpadlam na pomysl zeby znowu wsadzic kolczyk...a tam wsrodku zaroslo:/ wiec trzeba przebic na nowo ...do dziewczyn znajacych sie z czego powinien byc kolczyk i co zrobic zeby ten okres gojenia trwal optymalnie najkrocej .. bede bardzo wdzieczna ...oczywiscie zabieg wykonam w salonie kosmetycznym ..zeby bylo sterylnie.
zabieg nie w salonie kosmetycznym!!! tylko i wylacznie SALON TATUAZU I PIERCINGU!!!
wszystko jest zawarte na tym watku - i po tysiackroc pisane, aby sie nie przekluwac u kosmetyczek! kolczyk z tytanu g23, pielegnowac przeklucie sola fizjologiczna i octeniseptem, to tyle w skrocie.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:48   #2079
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Jak Ty też masz skończone to gratuluje powagi.
Widać,że nawet będąc pełnoletnim mozna być totalnie nieodpowiedzialnym.
Spoko
Tak jak myslałam zrezygnowała Gdy zobaczyla filmik jak sie to przekluwa juz nie chce Tylko ze teraz zrezygnowała na dobre nie chce isc nawet do studia
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:10   #2080
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Jak wiecie malymi kroczkami zbliza sie upragniony sylwester... Strasznie chcialabym za jakies 2 tygodnie zaczac sobie chodzic na solarium ale tutaj nasuwa sie pytanie czy z tym kolczykiem moge? To bedzie wtedy 5 tygodni od przebicia.. Goi sie fantastycznie, wyglada pieknie.. Ale co z tego ;p Czekam na wasze odpowiedzi
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:47   #2081
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Summer92 Pokaż wiadomość
Jak wiecie malymi kroczkami zbliza sie upragniony sylwester... Strasznie chcialabym za jakies 2 tygodnie zaczac sobie chodzic na solarium ale tutaj nasuwa sie pytanie czy z tym kolczykiem moge? To bedzie wtedy 5 tygodni od przebicia.. Goi sie fantastycznie, wyglada pieknie.. Ale co z tego ;p Czekam na wasze odpowiedzi
Tylko podrażnisz niezagojony kanał
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 19:08   #2082
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ale dlaczego musze go odrazu podraznić? Na wielu stronach studj pisze ze po 2 tygodniach mozna isc do solarium tylko trzeba zakleic to miejsce (tylko czym?xd)...
Pozatym minal prawie miesiac i wszystko jest fantastycznie kreci sie na wszystkie strony bez problemu, zaczerwienienia juz zero Czekam jeszcze na inne opinie
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:19   #2083
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Miałam kolczyk w pępku. W końcu wyciągnęłam po 1,5 roku, bo i tak rzadko go było widać, a jak wkładałam jakiś bardziej rozbudowany to mi przeszkadzał.

Też na początku mi się ślicznie goił. Do czasu jak się uderzyłam w mniej więcej 3 miesiącu do zabiegu, potem każdorazowy najmniejszy uraz kończył się nieciekawie aż do 8 miesiąca po przekłuciu.
Wydaje mi się, że to kwestia indywidualna, ale 5 tygodni to może być za wcześnie na jakąkolwiek ingerencje, chociaż rzeczywiście możesz to czymś zakleić. Ja bym jednak uważała, bo jak się raz rozpapra długo się goi,po co potem psuć sobie sylwestra.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 11:53   #2084
chyba
Przyczajenie
 
Avatar chyba
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

witam szczerze przyznaję, że probowałam przejrzeć wszystkie strony żeby znaleźć odpowiedz na mój problem, nie zrobiłam tego do końca, niestety- brak czasu.

Pępek mam przekłuty od tygodnia. w moim mieście nie ma niestety żadnego studia piercingu, przekłucie miałam wykonane u kosmetyczki. Wszystko pięknie, równo przekłute, w miarę głęboko. po dwóch dniach zrobiło sie trochę luźniej przy kolczyku, ale pomyślałam ze to chyba przez ewentualne spuchniecie?
teraz wokół obu dziurek schodzi skóra, tribiotic stosowałam 3 dni, teraz przemywam solą fizjologiczną, oczywiście wystrzegam sie wody utlenionej, spirytusu etc.
Martwi mnie ta schodząca skora, mogę prosić o radę jakiegoś specjalisty?
chyba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 13:54   #2085
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
po dwóch dniach zrobiło sie trochę luźniej przy kolczyku, ale pomyślałam ze to chyba przez ewentualne spuchniecie?
Kolczyk na pierwsze przekłucie zakłada się trochę większy, aby uniknąć wchłonięcia się kuleczek przy puchnięciu. Jesli opuchlizna zeszła, to kolczyk ma prawo sprawiać wrażenie "luźniejszego".

Cytat:
teraz wokół obu dziurek schodzi skóra, tribiotic stosowałam 3 dni, teraz przemywam solą fizjologiczną, oczywiście wystrzegam sie wody utlenionej, spirytusu etc.
Tribiotic stosowałaś, bo zaleciła Ci to kosmetyczka?
Tribiotic to antybiotyk. Takie stosujemy tylko, kiedy coś się z przekłuciem dzieje (ropieje, nie chce się goić itp itp), w przeciwnym wypadku nie ma sensu - nie bierzesz przecież antybiotyków, kiedy jesteś zdrowa.
Tak czy siak, jeśli schodzi Ci skórka, może to być podrażnienie po stosowaniu antybiotyku lub niestosowania się do zasad pielęgnacji: to znaczy nie można brać długich kąpieli (rozmaczać kolczyka), pływać w basenach, wysuszać na słońcu lub solarium.

Proponuję Ci przez najbliższe dni obserwować kolczyk. Przemywaj solą fizjologiczną trzy razy dziennie (w miarę możliwości) i unikaj rzeczy, które opisałam wyżej. Jeśli po tygodniu sprawa ulegnie pogorszeniu, przyczyny będzie trzeba szukać w czymś innym.
(ale podejrzewam, że przejdzie)
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:11   #2086
chyba
Przyczajenie
 
Avatar chyba
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

A to może miec coś wspolnego z tą całą migracją? troche sie tego boje, strasznie szkoda mi "stracic" tego kolczyka.
chyba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:11   #2087
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Tribiotic antybiotyk antybiotyk bla bla Gadacie o nim jakby to conajmniej mialo kogos zabic.ciotka jest farmaceutka i mowi ze tak na prawde on nie wiele pomaga, jest bardzoo slaby w dzialaniu wiec nie sadze zeby mozna bylo sobie nim zaszkodzic to tylko jakies slabe dzialanie bakteriobojcze i wazelina nic wiecej . Wiec jesli ktos wypowiada sie tak na ten temat wnioskuje ze jest conajmniej technologiem farmacji.
Nie ma zadnych skutkow ubocznych oprocz tego ze organizm przywyczaja sie do niego. tyle
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:11   #2088
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez chyba Pokaż wiadomość
A to może miec coś wspolnego z tą całą migracją? troche sie tego boje, strasznie szkoda mi "stracic" tego kolczyka.
Jak sie boisz to sobie przeczytaj piec stron wstecz to bedziesaz wiedziec temat jest walkowany non stop
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:22   #2089
chyba
Przyczajenie
 
Avatar chyba
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

malwinac, tyle samo energii kosztowałaby Cie odpowiedz na moje pytanie. ale zawsze mozna i w ten sposob :P w kazdym razie dziekuje, ze wogole wysililas sie cokolwiek odpisac. pozdro.
chyba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 14:24   #2090
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez chyba Pokaż wiadomość
malwinac, tyle samo energii kosztowałaby Cie odpowiedz na moje pytanie. ale zawsze mozna i w ten sposob :P w kazdym razie dziekuje, ze wogole wysililas sie cokolwiek odpisac. pozdro.
Bo wszyscy maja Ci hucznie odpowiadac bo Tobie nie chce sie przejrzec kilku stron? Smieszne
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:25   #2091
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

a ma skutki uboczne-długotrwałe stosowanie wysusza i podrażnia,wazelina "zapycha" miejsce przekłucia nie pozwalając ranie oddychać-a do tego masa osób jest uczulona na składowe tej maści(chocby na tak popularną neomecynę)
on spełnia swoja rolę dobrze jeśli nie jest nadużywany
konsultowałam to z moimi farmaceutami
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:26   #2092
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Jak srodek ktory zawiera wazeline moze wysuszac?

PS> A na Neomycyna uczula a raczej podraznia moze 3 % ludzi wiec to praktycznie rzadkosc
__________________
Studentka


Edytowane przez malwinac
Czas edycji: 2008-11-28 o 14:30
malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:59   #2093
chyba
Przyczajenie
 
Avatar chyba
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

malwinac, gdybys tylko czytala uwaznie z reszta. przewaznie przeglada sie od poczatku, nie od konca- moze Ty masz inaczej. przeczytawszy od deski do deski kilkanascie stron stwierdzilam, ze moze dla kogos nie bedzie problemem po prostu mi odpowiedziec. jesli uwazasz inaczej to po co wogole wdajesz sie w głupie dyskusje? sorry ale dla mnie to troche żenujące.

miss venflon, a czy trzydniowe stosowanie mogło tak wysuszyc moj pepek? i ponawiam pytanie czy to moze sprzyjac migracji..
chyba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:43   #2094
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

na polimexine i bacitracine tez są uczulenia-nie będziemy się przerzucac procentami-u sporej ilości osób korzystajacych z tego specyfiku obserwowałam wysypki,zaczerwienienia,w ysuszenia-nie mówiąc o tym,że bynajmniej gojenia to on nie wspomagał-pozatym wg. moich źródeł ponad 6% osób w polsce jest uczulonych na neomecynę właśnież
czasem wysuszenie i delikatne złuszczanie naskórka jest wynikiem zejścia opuchlizny-
teraz ważne aby pielęgnować odpowiednio miejsce przekłucia
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2008-11-28 o 15:47
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:58   #2095
chyba
Przyczajenie
 
Avatar chyba
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

dołączam jeszcze zdjęcia, wyglada to mniej wiecej tak..
od środy własciwie przemywam solą, nic sie nie zmienia.. moze tylko troszke mniej wysycha skóra.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB290633.jpg (27,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB290631.jpg (21,6 KB, 74 załadowań)
chyba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 12:05   #2096
satoska
Przyczajenie
 
Avatar satoska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ja mam kolczyk już 3 lata, powiem tak: gdybym miała się na to zdecydować teraz, pewnie bym tego nie zrobiła. No ale jest i w lecie brzuszek fajnie wygląda.

Co do Ciebie ~chyba to ja stosowałam tribiotic przez 3 miesiące a i tak zrobił mi się jakiś ropniak obok. No, ale przeżyłam, w sumie to mi sie chyba goiło z 5 miesięcy. Tak więc obserwuj, obserwuj obserwuj ! W razie czego radzę odwiedzić lekarza.
__________________
Byłam jego dziewczyną 21.06.2011
Jestem jego narzeczoną 21.03.2015
Będę jego żoną 24.09.2016
satoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 16:20   #2097
lolobdzia
Raczkowanie
 
Avatar lolobdzia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 43
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hej,

Zastanawiam się na przekluciem pępka na moje urodziny. Znalazlam salon 15-115 w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich. Czy któraś z was kojarzy ten salon i może coś powiedzieć na temat warunków tam panujących itp, idt )

Będę wdzięczna (również za nie przekierowywanie mnie Bóg wie gdzie na forum, bo z tego co zauważylam, to wątek kolczyka w pępku jest strasznie rozbudowny )
lolobdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:27   #2098
Renia393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ja ma kolczyk w pępku jakies 3 miesiace i mozna powiedziec ze juz jest zagojony... podobno to bardzo duzo zalezy od organizmu jedni sie mecza po 10 miesiecy a innym sie goi berdzo dlugo i nie ma na to zadnej rady ...:P Przebijalam u kosmetyczki welfronem ale nie narzekalam moment przebicia nie bolal, pozniej wiadoma troche pobolalo bo musi wkoncu to normalna rana:P Ale teraz jest wszystko git ladnie zagojony kolczyk i slicny brzuszekD:
Renia393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:26   #2099
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

dziewczyny ja mam 19 lat kolczyk w pepku od 3 lat ale chciałabym sie go pozbyc za jakis czas i ciekawa jestem co z ta dziura;/ ona zostanie czy zarosnie, jak to bedzie wyglądalo? czy sa jakies masci czy cokolwiek innego co mogłoby pomóc ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 21:33   #2100
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

zarośnie, tylko to jak długo to będzie trwało zależy już od organizmu
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.