Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 20:35   #1741
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Moj nie, w koncu idzie w smokingu. Ale kamizelki jak najbardziej - to typowo slubne stroje..

Madzialenka a mialam sie zapytac jak wam idzie cwiczenie pozytywki? I w koncu bedziesz miala ta piosenke co tamta para tanczy?
My wciaz szukamy.... xx
Mój Tz zrezygnowal ze smokingu - bo to jakby nie było, to strój na jedną noc, potem ciezko go gdzies załozyc.

a co do pozytywki. sama nie wiem. ukaldu tamtego juz nie chcemy. chcemy walc angielski. moze na poczatek wexmiemy tylko wstep z poztywki, ale nie wiem czy bedzie to pasowalo.

a wy na jakim teraz jestes?? co chcecie tanczyc??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:41   #1742
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mój Tz zrezygnowal ze smokingu - bo to jakby nie było, to strój na jedną noc, potem ciezko go gdzies załozyc.

a co do pozytywki. sama nie wiem. ukaldu tamtego juz nie chcemy. chcemy walc angielski. moze na poczatek wexmiemy tylko wstep z poztywki, ale nie wiem czy bedzie to pasowalo.

a wy na jakim teraz jestes?? co chcecie tanczyc??
hehe - walc angielski!

ta pozytywka to jest poczatek zupelnie innego utworu - ktory jest notabene walcem angielskim. Zobacz na to - moze akurat wam sie spodoba
http://www.youtube.com/watch?v=tnfT7maTj0E

My tez nie wiemy - jedna z opcji to Moon River - Andy Williamsa
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:50   #1743
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
hehe - walc angielski!

ta pozytywka to jest poczatek zupelnie innego utworu - ktory jest notabene walcem angielskim. Zobacz na to - moze akurat wam sie spodoba
http://www.youtube.com/watch?v=tnfT7maTj0E

My tez nie wiemy - jedna z opcji to Moon River - Andy Williamsa
gdzie ty byłas jak ja tyle czasu szukałam jaki to utwór jest w tej pozytywce??

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

poza tym nie wiem czy ta pozytywka (pierwsze 50 sekund) by pasowała do wodeckiego "oczarownia"
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:05   #1744
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
gdzie ty byłas jak ja tyle czasu szukałam jaki to utwór jest w tej pozytywce??

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

poza tym nie wiem czy ta pozytywka (pierwsze 50 sekund) by pasowała do wodeckiego "oczarownia"
madzialenka - ja kiedys ci odpisalam ze ta cala piosenka to jest z disneya jest jeszcze wersja chyba z phantom of the opera - bo myslalam ze ta chcialas, moglambyla dopisac o tej pozytywce (chyba na priwa ci tez kiedys to wyslalam), zreszta niewazne...
wiesz co - chyba niebardzo to razem pasuje, rytmem mi nie gra

zobacz ta stronke, tutaj maja utwory na walca angielskiego i mozna male kawaleczki posluchac, moze cos wybierzesz
http://www.ballroomdancers.com/Music...ce=Waltz&Style=

inne bardzo fajne piosenki to;
If I were a painting
See the day - Girls Aloud
I wonder why - Curtis stigers
ale do zadnej nich nie pasuje pozytywka, do tego lepsza wersja instrumentalna (chyba - zemnie znowu zaden znawca nie jest )

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2009-06-10 o 21:10 Powód: o rany boske - moja pisownia!!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:19   #1745
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
madzialenka - ja kiedys ci odpisalam ze ta cala piosenka to jest z disneya jest jeszcze wersja chyba z phantom of the opera - bo myslalam ze ta chcialas, moglambyla dopisac o tej pozytywce (chyba na priwa ci tez kiedys to wyslalam), zreszta niewazne...
wiesz co - chyba niebardzo to razem pasuje, rytmem mi nie gra

zobacz ta stronke, tutaj maja utwory na walca angielskiego i mozna male kawaleczki posluchac, moze cos wybierzesz
http://www.ballroomdancers.com/Music...ce=Waltz&Style=

inne bardzo fajne piosenki to;
If I was a painting
See the day - Girls Aloud
I wonder why - Curtis stigers
ale do zadnej nich nie pasuje pozytywka, do tego lepsza wersja instrumentalna (chyba - zemnie znowu zaden znawca nie jest )
wielkie dzieki.
no własnie mi tez cienko pasuje ta pozytywka, dlateo sie tak zastanwiam nad tymi nie wiem czy nie zrezygnuje.

zaraz poslucham sobie tego co mi dałas

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

ale mi sie za TZ tęskni. własnie korzystam z tatly laptopa, kóty był mój 2 lata temu. weszłam na archiwum gg i.. tam były rozmowe moje z TZ jak 2 lata temu wyjechał sam do Holandii. jak sie bałam, ze nie wróci juz do mnie o matko... jaka ja jestem szczęsliwa, ze on jest teraz ze mną az mi sie lezki zebrały jak sobie przypomnialam tamte chwile, emocje

Dzis wyjatkowo siedze sobie sama i tęsknie.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:30   #1746
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
wielkie dzieki.
no własnie mi tez cienko pasuje ta pozytywka, dlateo sie tak zastanwiam nad tymi nie wiem czy nie zrezygnuje.

zaraz poslucham sobie tego co mi dałas

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

ale mi sie za TZ tęskni. własnie korzystam z tatly laptopa, kóty był mój 2 lata temu. weszłam na archiwum gg i.. tam były rozmowe moje z TZ jak 2 lata temu wyjechał sam do Holandii. jak sie bałam, ze nie wróci juz do mnie o matko... jaka ja jestem szczęsliwa, ze on jest teraz ze mną az mi sie lezki zebrały jak sobie przypomnialam tamte chwile, emocje

Dzis wyjatkowo siedze sobie sama i tęsknie.
ojej - a gdzie twoje slonce zawedrowalo ze za nim tesknisz?juz nie w Holandii?
moje slonce polazlo tylko do lazienki - wymysla cuda niewidy zeby walca nie trenowac...

mi sie podoba ta melodia ale dziewczyny krzycza ze smuty straszne (w sumie maja racje) http://www.youtube.com/watch?v=hUSt9...eature=related

jak u was nauki wygladaja? jakie kroki cwiczycie? u nas kompletna porazka (tzn insruktorzy wspaniali tylko my takie pokraki)
Uszy do gory!! Juz niedlugo i na zawsze bedziecie razem
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:34   #1747
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
pewnie tak. szkoda, ale mam nadzieje, ze rozmiar bedzie dobry, bo mielismy z tym problem. ja wzięlam sobie 9 a TZ 24.

a ile płaciliscie za wasze??
My za pare dalismy 1200 zl ale dlatego, że było to po znajomosci.

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
My mamy Amor vincit omnia, też z pamięci (bo kartke straciłam ) ale podałam dobrze

To masz lepszapamiec niz ja...chyba sie starzeje
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
liliputek a nie jest tak.. on jest borok bo ona go zagada na smierc a ona borok bo taka panikara

Heheh prawda świeta prawda Marta
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 21:36   #1748
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

hej
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
aaa hehe

moi rodzice wlasnie nam ostatnio mówili, ze kamizelki są juz niemodne. TZ jeszcze nie ma garnituru, ale zastanawiamy sie aby zrezygnowac z kamizelki. od razu tez chłodniej mu bedzie. bo młody chyba powinien całe wesele chodzic w marynarce prawda??

tak samo jak teraz sa modne marynarki na 2 guziki
moj tz nie ma kamizelki i osobiscie tak mi sie bardziej podoba

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki

Swieżo upieczonym zonkom składam najlepsze życzenia

Dzis wróciłam ze szpitala... Operacja sie udała, aczkolwiek jeszcze musze poczekac na wyniki badań histopatologicznych. Ordynator powiedział, że udało się wyciąć całego guza i powinnam miec spokój
Staram sie byc dobrej mysli
Byłam najmłodsza na oddziale i mówiono na mnie "laska", alo "młoda".
Jak dzis wychodziłam, starsze panie życzyły mi, żebym tu nie musiała wracać, bo jestem na to za młoda...
Dostałam L4 na dwa tygodnie, w środę idę na zdjęcie szwów.
sas, co do kupowania książek- to nie tylko zboczenie polonistki, ale też bibliotekarki . W niedzielę znowu wróciłam z zajęć z dwoma nowymi ksiązkami ... A teraz kombinuje czy by sobie na allegro nie kupic książki... Mówie sobie : "Po szpitalu zasłuzyłam"
super ze wszystko sie udało cio do ksiazek sama teraz musze sobie cos kupic hehe
Cytat:
Napisane przez paprishka Pokaż wiadomość
zatem powodzenia! My wybieramy się w piątek
Napiszcie jeszcze dziewczyny, co robicie z podziękowaniami? komu, w jaki sposób (dyskretnie czy z pompą) i jakie upominki
a czasu coraz mniej...
http://dw.daisypath.com/O1K9p2.png
ja nie wiem nadal nie wiem, co i jak zrobic od smierci taty minal rok z haczkiem..nie wiem jak mam dziekowac mamie tak zebysmy nie wybuchly obie placzem

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
raczej nie, nie każdy organizm jest w stanie to przetrzymać, a poza tym za każdym razem to się rozrasta i nie mogą wyciąć większości mózgu. na to niestety nie ma lekarstwa, z tego rodzaju nowotworu nie da się wyleczyć
pozostaje być z tata jak najwięcej i cieszyć się dopóki jest
przykro mi wiem co czujesz ale tak jak napisalas ciesz sie z kazdego dnia z tata i z tego ze bedzie n twoim slubie- zazdroszcze ci i jednoczesnie ciesze sie z toba
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:38   #1749
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ojej - a gdzie twoje slonce zawedrowalo ze za nim tesknisz?juz nie w Holandii?
moje slonce polazlo tylko do lazienki - wymysla cuda niewidy zeby walca nie trenowac...

mi sie podoba ta melodia ale dziewczyny krzycza ze smuty straszne (w sumie maja racje) http://www.youtube.com/watch?v=hUSt9...eature=related

jak u was nauki wygladaja? jakie kroki cwiczycie? u nas kompletna porazka (tzn insruktorzy wspaniali tylko my takie pokraki)
Uszy do gory!! Juz niedlugo i na zawsze bedziecie razem
My juz od 17 maja jestesmy w Polsce i mieszkamy oddzielnie dopiero po slubie zamieszkamy razem. troszke to meczące, ale z drugiej strony bardziej sie czeka na ten slub, tęskni, odlicza
od dnia przyjazdu do Polski, kazdy wieczór spędzalismy razem a dzis wyjatkwo TZ kolega ma 25 urodziny i mają tzw męskie spotkanie: gry na konsoli i picie i generalnie dzis był jakis zwiarowany dzien, malo sie widzielismy a jeszcze teraz wpadl na te archiwum z przed 2 lat no i emocje wzieły górę wzruszyłam sie troszke, az mnie kroci by mu cos miłego napisac

edit:
my pierwsza nauke tanca mamy dopiero w piatek. wiec wszystko przed nami
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2009-06-10 o 21:40
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:46   #1750
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

dziewczyny a wasi TZ bede mieli tez kamizelki?? modne są one jeszcze
moj chyba bedzie mial bo - bedzie mu za goraco cala impreze w marynarce wiec ja pewnie sciagnie a jak ja sciagnie to w samej koszuli jak gosc bedzie wygladac a mlody sie musi odrozniac... dlatego raczej bedziemy ja brac tz jak znajdziemy jakas ladna.. choc tz sie zastanawia ale raczej tak..

zobaczcie ta jest calkiem znosna.. a nawet bym powiedziala ze bardzo mi sie podoba http://www.mojekrawaty.pl/offer,list...slubna_66.html
Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Heheh prawda świeta prawda Marta
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2009-06-10 o 21:48
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:49   #1751
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
moj chyba bedzie mial bo - bedzie mu za goraco cala impreze w marynarce wiec ja pewnie sciagnie a jak ja sciagnie to w samej koszuli jak gosc bedzie wygladac a mlody sie musi odrozniac... dlatego raczej bedziemy ja brac tz jak znajdziemy jakas ladna.. choc tz sie zastanawia ale raczej tak..


no własnie. ja troche wspołczuje tym TZ-om, bo bedzie im tam pewnie gorąco a ci w tym marynarach bedą musieli łazic. choć... u nas pod suknia slubna tez pewnie nieźle bedzie kipiało z gorąca

napisałam do TZ, ze dzis wyjątkowo za nim tęsknie a za sekunde TZ mi napisał, ze on tez juz mi lepiej
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 21:58   #1752
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
no własnie. ja troche wspołczuje tym TZ-om, bo bedzie im tam pewnie gorąco a ci w tym marynarach bedą musieli łazic. choć... u nas pod suknia slubna tez pewnie nieźle bedzie kipiało z gorąca

napisałam do TZ, ze dzis wyjątkowo za nim tęsknie a za sekunde TZ mi napisał, ze on tez juz mi lepiej
dlatego my jestesmy jednak za kamizelka.. zeby mu troche ulzyc i zeby mogl sciagnac maryynare
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:01   #1753
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dlatego my jestesmy jednak za kamizelka.. zeby mu troche ulzyc i zeby mogl sciagnac maryynare


kiedys byłam na takim weselu. upal, zero wiatru, a sala nie miała klimy. myslalam, ze sie rozpuszcze. wieczorem jak sie na dworzu troszke schlodziło, na sali nie było praktycznie nikogo, wszyscy byli na zewnątrz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:04   #1754
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

anula --> na błyszczącą twarz polecam barwę http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13386 ma dobre oceny na kwc. tylko lepiej wypróbujcie wcześniej, w razie alergii, bo ja np. po garnierze od razu mam krosty

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
no chyba tak

mamy je juz od 3 tygodnii. jak poszlismy po kartki do poradnii to nam ksiądz dał a to przeciez ta sama kartka .
mam nadzieje, ze w piatek o 19.00 nie odwidzi sie jakiemus księdzu i nie powie aby przyjsc innego dnia.

edit:
ktos wie jakie dokładne dane swiadków sa wymagane??
imiona, nazwiska, dokłdny adres i wiek - tak nam dziś mówił ksiądz, ale o tym niżej

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Dzieki Oczekujemy na zdjecia Waszych obraczek...A co do ksiedza, to mnie juz chyba żaden tekst w ich ustach nie zdziwi

A opowiem Wam jeszcze, jaki numer jest z grawerem na obraczce. Mamy amor omnia vinci, ale jako, że nie mielismy spisanego jak sie to poprawnie pisze, napisalam na kartce babce z pamieci. Jak sie potem okazało, powinno byc Amor vincit omnia, niestety bylo za pozno na zmiane i mamy z błedem. Śmiejemy sie z Tż-em, ze tak to jest jak sie usiluje zabłysnac w jezyku, o którym sie nie ma pojecia
Jak dodasz t to bedzie poprawnie, zresztą amor vincit omnia, jest chyba źle, bo w łacinie czasownik jest na końcu zdania, a vincit to czasownik


A ja miałam dziś ciężki dzień, załatwiliśmy wszystkie trzy USC i popołudniu poszliśmy do księdza i spisaliśmy protokół trwało to może z pół godzinki, dane świadków nie były potrzebne, kazał nam przyjsc 1,5 tyg wcześniej spisać akt małżeństwa i wtedy mamy miec dane świadków, mamy też iść do poradni, na trzy spotkanka, ale u nas jest taka fajna młoda babeczka. No i w niedziele spadamy z ambony W ogóle ksiądz świetny, taki wesoły, pyta się :kied byliście u spowiedzi ostatni raz" my eee kilka lat temu, a on: no to Wam teraz trochę poględze, fajny wyluzowany i nie wziął od nas pieniędzy za zapowiedzi, TZ się pyta o to, czy jakąś ofiarę trzeba dać, a on jak tam chcecie, możecie dać późnej, nie ma przymusu, nie ma cennika. Jestem nim zachwycona
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:08   #1755
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

scio to fajnie, ze na takiego księdza trafiłas. tacy własnie powinni byc i co nie daliscie mu nic??

a tak a propo, to ile sie daje u was za zapowiedzi??
bo za spisanie protokołu to chyba nic??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:19   #1756
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
(...)
Rybulko super ze zabieg sie udal.Mam nadzieje ze wyniki beda dobre.
Ja tez mam przymiarke 18tego
dziękuje To obie se będziemy suknie mierzyc Tylko Twoja będzie pewnie bardziej kompletna

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
bardzo się ciesze, że operacja się udała trzymam kciuki by wyniki były dobre.
Muszę spłodzić kilka stron pracy mgr na zaliczenie seminarium, mam 3 strony i zero weny na napisanie kolejnych.
Dzięki serdeczne :
Znam ten ból jak nie ma weny do pisania, a czas goni Ale spłodzisz coś, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Juz jestem

Wkurzyłam sie, stalam w kolejce do kancelarii w Kociele. przyszła moja kolej, wchodze, mówie o co chodzi. a ksiądz do mnie: a nikt wam nie moił, ze takie sprawy zalatwia sie poza godiznami otwarcia kancelarii ja mówie, ze nie (bo 2 księzy nam chciało spisywac protokól własnie w tych godzinach : raz jak poszlam po kartki do poradni i dwa jak poszlam po akt chrztu - ale wtedy nie mileismy jeszcze wszystkich dokumentow) a ksiądz do mnie" to ja wam to teraz mówie, bardzo ie przyjemny był,. mówil, ze co sie tak z tym spieszymy. ze do 1 lipca mamy czas przeciez. w koncu go poprosilam , aby nas zapisal (nie chciałm ale w koncu ulegl). zapisal nas z wielkim niesmakiem na buzi na piatek o 19.

w piąetk:
- 16.30 - 17.30 tance
- 18.00 - 18.30 - msza i spowiedz
19- spisanie protokołu

Rybulko super, ze oparacja sie udalo. trzymam kciuki za pozytywne wyniki.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

aaa i bym zapomniała. ksiądz zapytał sie mnie czy odbylismy juz pierwsza spowiedz: powiedziałam , ze nie. to prawie na mnie nakrzyczal, ze powinnam to zrobic 3 miesiące przed slubem
dziwny to krzyczy,z e za póxno, a z protokołem,z e sie spieszymy
Dzięki Madzia
Ten Wasz ksiądz rzeczywiście jakis dziwny...
My dostaliśmy kartki do spowiedzi jak spisywaliśmy protokół. Przez ten mój zabieg jeszcze nie byliśmy, może w przyszłym tygodniu się wybierzemy...
Mój ksiądz jest lajtowy i pewnie tylko zobaczy czy są dwie spowiedzi, a nie będzie patrzył kiedy były robione
Jeśli chodzi o świdków to nawet o nich nie pytał. Powiedział tylko, żeby przyszli ze swoimi dowodami i tymi naszymi karteczkami ze spowiedzi dzien przed slubem

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
(...)
Trzymam kciuki, żebys juz nigdy nie musiala szpitala na oczy widziec (no poza porodem oczywiscie). A na nowa ksiazke oczywiscie, że zasłużyłas! Mam takie samo zboczenie jak Ty...(...)
dzięki
Ja w ciągu trzech dni kupiłam 5 książek Toz to chyba nałóg...
Obrączki ładne i rzeczywiście na tych wszystkich zdjęciach od jubilerów ten żółty kolor jest taki ruski

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
(...)
Rybulka ciesze się że operacja się udała
(...)
ja też pójdę na pasemka jakies 10 dni przed ślubem

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Rybulka siostrzyczko wizazowa doszla do ciebi moja wiadomosc na nk? bo sama nie wiem... sciskam cie mocno... ciesze sie ze jestes juz po wszytkim..
(...)aaaa i zapomnialam bylismy w silesi w katowicach i kupilismy tz garnitur ciemny braz z paskami takimi brazowymi.. marynarka spodnie i koszula, kamizelka sie nam niepodobala i kupimy gdzies indziej super w nim wyglada marynarka jest ciut przedluzana a skojony jest tak fajnie na polokraglo a jaka ma w tych spodniach pupe
Kochana, ja juz nawet nie wiem czy Ci odpisywałam, bo nie pamiętam. Mam tyle roboty, że się w tym wszystkim pogubiłam, ale siostruniu, na pewno Ci napiszę kilka słów za niedługo Po obronie będe jeszcze miała 10 dni L4, to wszystko nadrobie

Mój TŻ też ma kamizelkę Ja nie wiem czy sa modne, czy nie, ale mam takie same zdanie o nich, jak Ty i Wojtas Z drugiej strony, kupowaliśmy garnitur w Pierre Cardin, więc mysle, że tam wiedza co jest modne

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
(...)
super ze wszystko sie udało cio do ksiazek sama teraz musze sobie cos kupic hehe

ja nie wiem nadal nie wiem, co i jak zrobic od smierci taty minal rok z haczkiem..nie wiem jak mam dziekowac mamie tak zebysmy nie wybuchly obie placzem
(...)
Na pewno będą to dla Was z jednej strony piekne, a z drugiej strony ciężkie chwile... Pamiętaj jednak, że tata nie chciałby, żebys smuciła się w dzien swojego slubu Będzie przesyłał Ci z góry dobrą energię
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:24   #1757
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Nic

M. miał naszykowane w kopercie 50 zł, ale w końcu nie dał, damy przed ślubem 500 zł i będzie git

W ogóle te pytania w protokole niektóre, np. "czy uważamy, ze jesteśmy zdolni do współżycia", czy jakoś tak

Ale było bardzo miło


Rybulko odpoczywaj i zdrowiej Ja ostatnio kupiłam Wiosne 1941 Idy Fink (a jakże), na all za ałe 7 zł z przesyłką, bo miała lekki defekt

A jutro u nas odpust, wiec namówie TZ na wate cukrową
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:25   #1758
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Rybulko mam nadzieje, ze protokół bedziemy spisywac u innego księdza

a wasi swiadkowie tez dostali kartki do spowiedzi??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:31   #1759
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Rybulko mam nadzieje, ze protokół bedziemy spisywac u innego księdza

a wasi swiadkowie tez dostali kartki do spowiedzi??
To ja powiem, dostaliśmy tylko my, zresztą nie ma wymogu, żeby świadkowie byli wierzący.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 00:34   #1760
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
My juz od 17 maja jestesmy w Polsce i mieszkamy oddzielnie dopiero po slubie zamieszkamy razem. troszke to meczące, ale z drugiej strony bardziej sie czeka na ten slub, tęskni, odlicza
od dnia przyjazdu do Polski, kazdy wieczór spędzalismy razem a dzis wyjatkwo TZ kolega ma 25 urodziny i mają tzw męskie spotkanie: gry na konsoli i picie i generalnie dzis był jakis zwiarowany dzien, malo sie widzielismy a jeszcze teraz wpadl na te archiwum z przed 2 lat no i emocje wzieły górę wzruszyłam sie troszke, az mnie kroci by mu cos miłego napisac

edit:
my pierwsza nauke tanca mamy dopiero w piatek. wiec wszystko przed nami
Potwor w postaci przyszlego meza przejal komputer!
Trzymam kciuki za piatek - my idziemy znowu jutro, ale to sa grupowe lekcje.
To rzeczywiscie teskno tak. My jestesmy ze soba 8 lat, i od 7 mieszkamy razem, nawet nie wyobrazam sobie jakbysmy mogli byc osobno, ale rzeczywiscie z drugiej strony masz racje, to niesamowite przezycie, kiedy w koncu sie doczekasz...

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

Mój TŻ też ma kamizelkę Ja nie wiem czy sa modne, czy nie, ale mam takie same zdanie o nich, jak Ty i Wojtas Z drugiej strony, kupowaliśmy garnitur w Pierre Cardin, więc mysle, że tam wiedza co jest modne



Na pewno będą to dla Was z jednej strony piekne, a z drugiej strony ciężkie chwile... Pamiętaj jednak, że tata nie chciałby, żebys smuciła się w dzien swojego slubu Będzie przesyłał Ci z góry dobrą energię
Z tymi kamizelkami widze caly ambaras (rany boskie jaka ja jestem stara - nikt juz nie uzywa takich slow )
Garnitur Pana Mlodego powinien pasowac do sukni stylem. Wiec jesli duza suknia, kamizelka i krawat jak najbardziej!
Jesli suknia koronkowa, powinien byc ciemny garnitur zeby byl kontrast (koronka sama w sobie przymula), wtedy jak tam sie chce, kamizelka, bez kamizelki.
Moja suknia jest na lata 40 i dlatego smoking.
Pan Mlody tez powinien sie wyrozniac w ten dzien, nie tylko panna mloda. Niedobrze jak wyglada jak jeden z gosci.
W kazdym badz razie to moja opinia - nie trzeba sluchac

Sas - Wspominajaco Tacie az mi lzy stanely w oczach - ja jestem szczesciara i mam rodzicow ale moj TZ stracil mame 8 lat temu i wciaz mu z tym ciezko. Tylko ten kto stracil rodzica wie co sie wtedy czuje.
Mysle ze moze w kosciele w czasie modlitwy powszechnej wspomnijcie tate - bedzie to bardzo emocjonalne, na pewno, ale z drugiej strony - nie ma w tym zadnego wstydu jesli sie wzruszycie w czasie podziekowan.
Tata na pewno z gory patrzy i jest szczesliwy ze ty jestes szczesliwa.
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:05   #1761
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

dzien dobry moje kochane

wpadłam tylko sie przywitac, bo jedziemy z mężem do jego dzidkow a pozniej na noc do jego rodziców... heh... niech ta noc szybko minie

miłego weekendu
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:41   #1762
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
dzien dobry moje kochane

wpadłam tylko sie przywitac, bo jedziemy z mężem do jego dzidkow a pozniej na noc do jego rodziców... heh... niech ta noc szybko minie

miłego weekendu
czesc to widze, ze dzis dzien odwiedzin
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Potwor w postaci przyszlego meza przejal komputer!
Trzymam kciuki za piatek - my idziemy znowu jutro, ale to sa grupowe lekcje.
To rzeczywiscie teskno tak. My jestesmy ze soba 8 lat, i od 7 mieszkamy razem, nawet nie wyobrazam sobie jakbysmy mogli byc osobno, ale rzeczywiscie z drugiej strony masz racje, to niesamowite przezycie, kiedy w koncu sie doczekasz...
my bedziemy chodzili na lekcje indywdualne.
Z TZ jestesmy razem prawie 8 lat, a mieszkalismy razem tyko 10 miesięcy od lipca tamtego roku do maja tego roku
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:20   #1763
diamondbabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domeczku :]
Wiadomości: 394
GG do diamondbabe
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Dzien dobrerek ja juz wstalam bo mamy dzis baaardzo pracowity dzien - 11 rodzin dzis zapraszamy jak mus to mus pewnie wieczorem wroce i padne i nie zdaze zajrzec do Was... ale jak wczesniej nie bylo czasu to teraz trzeba hurtem...eh.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

jak u was nauki wygladaja? jakie kroki cwiczycie? u nas kompletna porazka (tzn insruktorzy wspaniali tylko my takie pokraki)
my mamy dosc trudny uklad i musimy bardzo duzo cwiczyc - ja mam najwiecej w tancu trudnych krokow ale
tż jojczy ze nie dzis ze jutro itp... ok... ale czas do slubu sie zmniejsza z dnia na dzien czasem mnie tak to wkurza ale jak tancze sobie sama to mi fajnie tak tylko szkoda ze nie powinnam tego robic bo musze w tancu zsynchronizowac sie z TŻ

ja tez czasem mam wrazenie ze nie jestesmy stworzeni do tanca

uciekam dziewczynki izegnam sie z Wami do jutra papa
__________________
moja nowa pasja = kocham to!!! a w dodatku mój TŻ to
diamondbabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:25   #1764
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Kurcze a my mamy dalej te 30 zaproszen do rozdania i sama nie wiem kiedy to zrobimy. jakos juz nam sie nie chce 65 rozdalismy i to nas wymeczył hehe. ale jakby nie było mamy jakies 1,5 tygodnia na to tylko, bo do konca czerwca jest termin potwierdzen, wiec w ostatnim tyg juz dawac nie bedziemy, bo głupio.

Poza tym nastepny tydzien zapiowieada sie bardzo wyjazdowy :białystok, ja bede na sesję jechała, warszawa (mam nadzieje z suknią slubną), potem warszawa (ja z TZ po obraczki) , olsztyn (odebrac dyplom mgr) ech... szczerze, to nie widze tego abysmy zdazyli dac te zaproszenia

moja rodzina juz cała dostała, została tylko TZ rodzinam wiec to on musi nas poumawiac
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:34   #1765
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cześć Dziewczyny
Znów dzisiaj wróciłam poźno w nocy, bo graliśmy koncert.
Zaraz przyjeżdza do mnie TŻ i idziemy na procesję. Niestety ja jutro ide do pracy...buuuu.

Co do kazmizelek, to TZ będzie miał typowo slubną kamizelkę, bo nie sądzę, żeby chodził cały czas w marynarce, a jak ja zdejmie to musi się wyróżniać na tle innych gości...dlatego szukamy własnie odpowiedniej kamizelki w koloże jasnego różu

Rybulko...cieszę się, ze wszystko się udało i trzymam bardzo mocno kciuki za dobre wyniki !!!

RETY...zostało mi 30 DNI !!! boję się coraz bardziej.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:36   #1766
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
RETY...zostało mi 30 DNI !!! boję się coraz bardziej.
szybko ten czas leci nam 51 dni

lece sie opalac, taki sliczny dzis dzien
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:46   #1767
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wasi TZ bede mieli tez kamizelki?? modne są one jeszcze
niby nie modne, ale nie przejmuję się tym. Mój Tż ma kamizelkę

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
jak u was nauki wygladaja? jakie kroki cwiczycie? u nas kompletna porazka (tzn insruktorzy wspaniali tylko my takie pokraki)
Uszy do gory!! Juz niedlugo i na zawsze bedziecie razem
u nas wcale nie wyglądają, co prawda nie idziemy na kurs tylko moja osobista kuzynka nas nauczy parę kroków do naszego podkładu. W następnym tyg mamy zacząć naukę zobaczymy jak nam pójdzie, mam nadzieję, że podołamy

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
moj chyba bedzie mial bo - bedzie mu za goraco cala impreze w marynarce wiec ja pewnie sciagnie a jak ja sciagnie to w samej koszuli jak gosc bedzie wygladac a mlody sie musi odrozniac... dlatego raczej bedziemy ja brac tz jak znajdziemy jakas ladna.. choc tz sie zastanawia ale raczej tak..

zobaczcie ta jest calkiem znosna.. a nawet bym powiedziala ze bardzo mi sie podoba http://www.mojekrawaty.pl/offer,list...slubna_66.html

jestem tego samego znadnia w kwestii kamizelek co ty
a tą co podałaś w linku przymierzał mój Tż, z tym że musznik był trochę inny. Niestety kolorystycznie nie pasowała do mojej sukni, nie mniej jednak bardzo ładna i cena dobra

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A ja miałam dziś ciężki dzień, załatwiliśmy wszystkie trzy USC i popołudniu poszliśmy do księdza i spisaliśmy protokół trwało to może z pół godzinki, dane świadków nie były potrzebne, kazał nam przyjsc 1,5 tyg wcześniej spisać akt małżeństwa i wtedy mamy miec dane świadków, mamy też iść do poradni, na trzy spotkanka, ale u nas jest taka fajna młoda babeczka. No i w niedziele spadamy z ambony W ogóle ksiądz świetny, taki wesoły, pyta się :kied byliście u spowiedzi ostatni raz" my eee kilka lat temu, a on: no to Wam teraz trochę poględze, fajny wyluzowany i nie wziął od nas pieniędzy za zapowiedzi, TZ się pyta o to, czy jakąś ofiarę trzeba dać, a on jak tam chcecie, możecie dać późnej, nie ma przymusu, nie ma cennika. Jestem nim zachwycona
ale świetny ksiądz

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
a tak a propo, to ile sie daje u was za zapowiedzi??
bo za spisanie protokołu to chyba nic??
my daliśmy 50 zł, nie za dużo, nie za mało lecz w sam raz

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
Dzien dobrerek ja juz wstalam bo mamy dzis baaardzo pracowity dzien - 11 rodzin dzis zapraszamy jak mus to mus pewnie wieczorem wroce i padne i nie zdaze zajrzec do Was... ale jak wczesniej nie bylo czasu to teraz trzeba hurtem...eh.
ja tak miałam w tamtą sobotę, hurtem prosiliśmy Tz rodzinę, to istny maraton, w dodatku byłam po pracy- mieliśmy taki piknik rodzinny z dziećmi od 8 do 14, przyjechałam padnięta, musiałam się szybko ogarnąć i do auta w świat z zaproszeniami. Ale przeżyłam i się cieszę, że plan zdążyliśmy wykonac. Zostało nam tylko 1 zaproszenie do rozdania, ale to na miejscu, osoba powiadomiona, tylko niestety nie ma czasu by się spotkać i oficjalnie wręczyć zaproszenie.
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:52   #1768
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Czesc

Moj TZ też będzie mial kamizelkę (sam chciał), ładnie wygląda, tak inaczej niż w samym garniaku (gdzieś kiedyś wklejałam zdjęcia).

U nas znowu przygotowania stoją, az do końca miesiąca, kiedy zaczynamy zapraszać.

Jeszcze 86 dni, oby szybko zleciało

Ide się szykować do Kościółka i TZ koszule uprasować, bo to facet anty-żelazko - nawet oświadczał mi się w pomiętej koszuli
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:00   #1769
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Kochana, ja juz nawet nie wiem czy Ci odpisywałam, bo nie pamiętam. Mam tyle roboty, że się w tym wszystkim pogubiłam, ale siostruniu, na pewno Ci napiszę kilka słów za niedługo Po obronie będe jeszcze miała 10 dni L4, to wszystko nadrobie

Mój TŻ też ma kamizelkę Ja nie wiem czy sa modne, czy nie, ale mam takie same zdanie o nich, jak Ty i Wojtas Z drugiej strony, kupowaliśmy garnitur w Pierre Cardin, więc mysle, że tam wiedza co jest modne
rozumiem jajwazniejsze ze juz po operacji
ciesze sie ze nie tylko my mamy taki poglad na kamizelki

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
a wasi swiadkowie tez dostali kartki do spowiedzi??
nie dostaja bo nie musza byc wierzacy, ja jak bylam swiadkiem to tez niedostalam a jak przed slubem szlam do ksiedza dowodem to on tylko zapytal nas czy idziemy do komunii bo nie wie czy podejsc do nas czy nie..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:58   #1770
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Witajcie Pmki widze rozmawiacie o kamizelkach słyszałam o tych kamizelkach wiec popytałam pań w salonach z garniturami i mam jasnosc sytuacji otoz modne sa teraz garnitury z 2 guzikami co prawda zgadza sie bez kamizelki ale dotyczy sie to mody biznesowo wizytowej dlatego nie ma w garniturach w kompletach dla nich kamizelek. Moda slubna rzadzi sie swoimi prawami i jeśli pan młody zaklada kamizelke ślubna z musznikiem itp to jest to ciagle bardzo modne zreszta widac po salonach ze garnitury sa bez kamizelek ale jest bardzo duzo ślubnych wiszacych osobno. Rzeczywiscie jak popatrzyc na publiczne wystapienia np politykow przynajmniej tych za ktorych wizerunek ktos odpowiada to nie maja juz kamizelek od jakiegos czasu. Mój Tż bedzie miał kamizelke ślubna jak najbardziej w koncu po zdjeciu marynarki nadal bedzie wygladał jak pan młody.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.