Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-25, 15:37   #61
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

tak Ewa,dokładnie tak.Mari to jej siostra(sypiała z kim popadnie,by wszyscy ją lubili),ona nazywała się Karine
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 17:36   #62
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Moja szanowna psiapsióła, której nie widziałam od pół roku (!!! i nie mogę nic od niej pożyczyć ) ma calutką sagę Sandemo, także o czarnoksiężniku i jeszcze jakieś...
No, namiętności tam sporo Oczywiście, z tych serii, nic się nie równa Ludziom Lodu Pamiętam, jak kiedyś przyjaciółka pożyczyła świeżo wydany, zakupiony i przeczytany tom jakiejś koleżance z klasy, a nie mnie- prawie się obraziłam!
Już prawie nic nie pamiętam, zwłaszcza z tych bardziej współczesnych części, które wypadają nieco blado w porównaniu z resztą
Jeśli się nie mylę lubiłam Silje, Tengela Dobrego, Sol, Heikego, Tovę... Jakoś nie trafili do mnie Villemo, Marco... Tiili (czy jak jej tam) to już zupełne... kopytko )...



Wracając do wątku głównego Z tą samą przyjaciółką (jako smarkule) z zapartym tchem śledziłyśmy losy bohaterów seriali w rodzaju "Póki się znów nie spotkamy", "Księżniczka Daisy", "Tylko Manhattan"... czyli nakręconych na podstawie wybitnej prozy Judith Krantz Na któreś urodziny kupiłam jej upolowaną książkę- "Póki się znów nie spotkamy" właśnie... Od razu dorwała to jej babcia... o ranyyy... Pewnie dlatego do dziś ma o mnie średnią opinię Książka jest pełna opisów "gorszących zdarzeń"

W tym samym nurcie - na wakacjach jako małolata kupiłam pierwszą lepszą książkę, która zwiodła mnie, naiwniaczkę, różową okładką z wyciętym sercem... hiehie... Pasjonująca historia miłości dziewczyny z dobrego domu i białego wychowanka Indian, wojna Ameryki o niepodległość, traperzy, ocean żądzy blablablaaaaaa

Ach, no proszę Jest! Leży sobie spokojnie na półce z drobiazgami mamy Aż znalazłam w necie: http://www.swistak.pl/aukcje/1081528.html Proszę, chwalę się, czym się zaczytywałam na plaży wieeeki temu


A tak serio- powtórzę część tytułów, ale polecam: "Wichrowe Wzgórza", "Dziwne losy Jane Eyre", "Młyn nad Flossą" (ponure uch), "Przeminęło z wiatrem" i lżejsze, ale dobre na urlop książki Catherine Cookson (nie wiem tylko, czy te najciekawsze wydano po polsku).

A jeśli ktoś lubi powieści typu "płaszcz i szpada", troszkę naftalinkowe , ale działające na wyobraźnię, to zachęcam do sięgnięcia po książki Haliny Popławskiej, np. "Talerz z Napoleonem", "Szpada na wachlarzu", "Klawikord i róża"
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 18:52   #63
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Saga o Ludziach Lodu wiaze sie z calym moim okresem dorastania; zaczelam ja czytac odkad zaczela sie pojawiac w kioskach ruchu, mialam chyba jakies 13-14 lat. Uwielbialam te ksiazki, nie moglam sie doczekac nastepnych czesci ( wychodzil jeden tom na miesiac). Jak dla mnie ksiazki te byly przesiakniete erotyka i zwazywszy na moj mlody wiek wowczas stanowily dla mnie pierwszy kontakt z taka seksualnoscia to byl troche taki zakazany owoc Mialam wszystkie 47 tomow, dopoki moja siostra nie zdecydowala sie je sprzedac na allegro
Chyba odwiedze biblioteke i znowu sie w nich zatopie...
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 19:16   #64
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Ja polecam mój ostatnio przeczytany romans z historią w tle "Katarzyna" Juliette Benzoni, to dla zaczęty:
"Katarzyna Legoix, to bohaterka jednej z najbardziej poczytnych powieści francuskich, któej akcja rozpoczyna się 27 kwienia 1413 roku. Lud Paryża atakuje pałac Saint-Pol. Trzynastoletnia dziewczyna dostrzega na mgnienie oka twarz młodzieńca, wiedzionego przez żądny krwi tłum na spotkanie z katem... Od tej chwili jej losy zostają nierozerwalnie spelcione z historą Francji.
Piękna Katatrzyna, pragnąca tylko szczęścia i miłości, zostaje uwikłana w sieć dramatycznych intyg, opisanych z maestrią godną Aleksandra Dumasa."

Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o Dumasa to pochłonęłam wszystkie jego książki jakie tylko były mi dostępne, uwielbiam książki, które mają coż z historii (nie koniecznie w 100% prawidzie), przygody i romansu. Wolę Dumasa ojca np. Hrabia Monte Christo, Trzej muszkieterowie itd
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 19:52   #65
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Kiedyś czytałam z jeden tom, a był chyba nawet o niej serial w telewizji. Miała mnóstwo kochanków, jeśli mnie pamięć nie myli
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 20:09   #66
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

W sumie to nie tak dużo, raptem dwóch (w tym jeden był księciem), ale wielu chciało
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 20:44   #67
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Więc pewnie dlatego mi się wydawało że mnóstwo Czytałam to straaaasznie dawno.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-25, 22:10   #68
Maaharet.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Kurczę,idę w poniedziałek do biblioteki.
Maaharet. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 14:35   #69
Anter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Hm, osobiście polecić mogę "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej - lektura niebagatelna, i mogę zapewnić wiele ciekawych doznań

Tutaj znajduje się wersja do pobrania:

http :// org-epost. com/book19783562. php

Pozdrawiam
Anter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 19:33   #70
Justyna_82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

spam

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-05-29 o 20:04
Justyna_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:36   #71
realistka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Słuchajcie, mam problem, a widziałam, że książek o romansach trochę przeczytałyście .
Czytałam jakiś czas temu książkę, której tytułu nie pamiętam kompletnie. Książka opowiada historię małżeństwa, którego córka wyjeżdża (bodajże na studia), a do ich domu przyjeżdża stary przyjaciel męża, z którym nie miał bardzo długo kontaktu (pokłócili się w przeszłości o coś? i nie przyjechał nawet na ich ślub). Pamiętam też, że właśnie ta żona ma siostry i razem z nimi przygotowuje imprezę dla rodziców (jakąś rocznicową). Jedna z sióstr jest młoda i nie stroni od przygodowego sexu. Tej najmłodszej siostrze spodobał się gość siostry i szwagra. Żona (której imienia nie pamiętam) po jakimś czasie daje się ponieść emocjom i działa z tym przyjacielem, a potem mąż namawia ją na trójkąt.

Zna ktoś może tę książkę?
realistka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 13:16   #72
mamanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kwilcz
Wiadomości: 2
Post Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Zapraszam do poczytania...
http://prozniazycia.blogspot.com/
mamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 20:57   #73
biczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 27
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Jeśli lubicie romanse zapraszam na stronę http://filmy-dla-kobiet.pl/
biczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 00:57   #74
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Najbardziej gorący romans jaki czytałyscie

Ja mam słabość głównie do polskich pisarzy. Lubię czytać o polskich dziewczynach i ich perypetiach. Może dlatego, że "wychowałam" się na książka o takowej fabule.

Jeśli lubicie romanse, a w tym przypadku książki ze scenami, przy opisach których zaruminicie się być może nie raz (nie mnie oceniać z jakiego powodu ), to polecam;
"Trzy dziewczyny, trzy randki, trzy łóżka" - Ewa Rajter."

uups załączył mi się link do bloga... No cóż nie chciałam robić tutaj reklamy, ale skoro tak się już stało to - na nim znajdziecie recenzję )

Edytowane przez networkerka
Czas edycji: 2016-01-05 o 00:58
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-05 01:57:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.