ABC makijażu - kamuflaż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 16:13   #31
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: ABC makijażu - kamuflaż

hmmm.. polecacie kryolan, hmmm... teraz pytanie: który kamuflaż? mam paletkę dermacolor z 5 jasnymi odcieniami i szczwerze powiem, że zawiodłam się. Kryją znakomicie, ale co z tego skoro po godzinie, jakby rozpuszczają się w miejscu nałożenia np na bliznę czy pryszczyk. Dotknięcie palcem i po kosmetyku... Dermacolor to gęste ale raczej tłustawe kamuflaże, być może w tym tkwi szczegół. Mam raczej mieszaną cenę, strefa T problemowa. Próbowałam wielu metod - kamuflaz najpierw potem podkład, odwrotnie też, intensywniejsze pudrowanie podkamuflażowanych miejsc, nakładanie-odczekanie-zebranie-ponowne 'dosztukowanie' kamuflażu. I NIC. ciągle schodzi...

Zastanawiam się jaka jest różnica między kamuflażami kryolan dermacolor a kryolan high definition, poza tym że te drugie ponoć mają więcej pigmentu. ciekawa jestem czy te drugie są również dodatkowo trwalsze?

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

fotki danych kamuflaży dla mniej wtajemniczonych:

http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html

http://www.kryolan.com/en/index.php?...3&id=478&rel=1
gavra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:06   #32
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: ABC makijażu - kamuflaż

Miałam szkolenie z Kryolanu na swoich zajęciach na uniwerku. Fajna firma, ale niestety wydaje mi się, że nie można tego powiedzieć o wszystkich produktach. Jeśli masz już te kamuflaże i chcesz by się dłużej trzymały to możesz kupić też z tej firmy puder transparentny anti shine. (bo wydaje mi się, że powodem spływania kamuflażu może być tłustawa cera.) Ten puder bosko wręcz matuje i trzeba uważać by nie stosować go za dużo, bo może bardzo wysuszyć. Myślę że dobrze utwierdziłby kamuflaż.

Ale polecam tańsze rozwiązanie. Dokładnie myjesz buzię jakim nawilżającym żele. Później stosujesz krem siarkowa moc (rewelacyjnie matuje) i nakładasz kamuflaż Dermacol (tani a kryje jak szpachla murarska )

tu znalazłam najtańszy na allegro. Trzeba z nim jednak uważać by nie pobrudzić ubrań, bo nie chce się zmywać.

http://allegro.pl/dermacol-podklad-k...er-extra-cena-
i1509658213.html

Ewentualnie możesz kupić sam krem i zobaczyć jak ci służy. (przy jego stosowaniu wieczorami nawilżaj buzię) Ale ten cały mój wywód jest skierowany do cery mieszanej lub tłustej. Jeśli takiej nie masz, to może lepiej po prostu zastosować jakąś bazę pod te kamuflaże

Bynajmniej kamuflaż dermacol bardzo polecam bo świetnie kryje. Możesz go nakładać tylko np na tą uporczywą bliznę. Jestem pewna, że się spisze.

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Ha ha teraz przeczytałam wnikliwiej twój post. I widzę że masz cerę mieszaną. Tak wiec szczerze polecam ten puder matujący i kremik
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:57   #33
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: ABC makijażu - kamuflaż

nie mówię tylko o sobie, ja mam problem z tłustawą linią T ale czasem widzę także u niektórych koleżanek, które proszą o makijaż, że z punktów, które zostały pokryte kamuflażem, po jakimś czasie produkt schodzi, rozpływa się no. i posiadam puder transparentny oraz puder fiksujący - obydwa z kryolanu, i jak pisałam wyżej, stosuję podczas pracy z kamuflażem. i kurcze to naprawdę nie pomaga. Po jakimś czasie kamuflaż się po prostu rozmiękcza, jakby rozpuszcza i daje się zetrzeć łatwiej niż (dam dla porównania tylko) podkłady revlon. dermacolor jest tłusty, dlatego zastanawiałam się jakie są inne kamuflaże
gavra jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.