Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 06:33   #4741
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No serio, serio Takie talenta byly , ze do dzisiaj odczuwam jego skutki. Z pieknych , gestych i dociazonych wlosow zrobily mi sie straki z przerzedzonymi koncowkami, bo zeby pozniej jakos wygladac, musialam uzywac prostownicy (akurat nie wyobrazalam sobie sciecia na chlopaka) Zreszta jak czytalam u Anwen te wlosowe historie to tez widzialam, ze zrodlo problemow , zaczynalo sie wtedy gdy dziewczyny postanowily cieniowac wlosy, a pozniej dorzucily prostownice, bo wycieniowanie wlosy nie chcialy sie ukladac. Wiec dla mnie cieniowanie to zlo
Cieniowanie to nie zło samo w sobie, ale źle wykonane - i owszem.

Sama noszę na głowie cieniowanie cegiełkowe, które robi mi "gęstość i objętość" i raczej do cięcia na prosto więcej nie wrócę
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:54   #4742
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Cieniowanie to nie zło samo w sobie, ale źle wykonane - i owszem.

Sama noszę na głowie cieniowanie cegiełkowe, które robi mi "gęstość i objętość" i raczej do cięcia na prosto więcej nie wrócę
Oczywiscie , ze tak. Nie neguje cieniowania samego w sobie Co wlos to obyczaj Ja mam tak negatywne doswiadczenia, ze na mysl o cieniowaniu mam odruch ucieczkowy Jedynie jak bede chciala krecone wlosy to moze sie zdecyduje



Dziewczyny wczoraj nabylam i nalozylam na wlosy to mleczko z Isany 5,5 mocznika. Nalozylam je przed myciem , pozniej dodalam olejek z Alterry. Zmylam szamponem, pozniej nalozylam emolientowa odzywke. Zaraz po wyschnieciu wlosy byly jakies takie matowe napuszone i lekko sztywne. Ale dzisiaj sa juz ladne, sypkie i lejace, lecz konce sie troche strakuja, myslicie ze to ze wzgledu na spora dawke emolientow? A jak wy nakladacie to mleczko?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 16:47   #4743
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj nabylam i nalozylam na wlosy to mleczko z Isany 5,5 mocznika. Nalozylam je przed myciem , pozniej dodalam olejek z Alterry. Zmylam szamponem, pozniej nalozylam emolientowa odzywke. Zaraz po wyschnieciu wlosy byly jakies takie matowe napuszone i lekko sztywne. Ale dzisiaj sa juz ladne, sypkie i lejace, lecz konce sie troche strakuja, myslicie ze to ze wzgledu na spora dawke emolientow? A jak wy nakladacie to mleczko?
Witaj w klubie Również jestem po tym mleczku, ale nałożyłam je przed snem, na długość i końce. Dziwnie mi z tym było, więc dodałam kroplę oliwki Hipp i przejechałam po włosach. Rano mycie - najpierw Isana z mocznikiem, potem czarny szampon Agafii. Na koniec odżywka emolientowa + kilka kropel gliceryny Przy suszeniu były gładkie, miękkie, a teraz są dziwne, bo w sumie proste, ładnie się ułożyły, ale są mega twarde, jakieś takie pogrubione. Mniemam, że to po babuszce, bo za każdym podejściem do tego szamponu mam twarde, suche włosy. A szkoda, bo bajecznie pachnie i rewelacyjnie się pieni... Ale i tak go kupiłam dla chłopaka, więc nie ma spiny
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 17:35   #4744
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja z tym mleczkiem robię tak-najpierw solidnie olejuję włosy na całej długości, potem porcja mleczka na dłoń i przejeżdżam tymże mleczkiem po całej długości włosów wmasowując go w nie. Druga porcja mleczka idzie na skalp. Zostawiam na 2-3 godziny, potem zmywam, normalne mycie raz szamponem wystarcza i odżywka na koniec.

Ja włosy mam po takim zabiegu nawilżone i miękkie, przyjemnie sypkie. Dodam, że używam wersji 5%, bo powiem Wam, że przy wyższym stężeniu mocznika bałabym się trochę już nakładać go na włosy.

Dzisiaj też zrobiłam ten zabieg, ale z innym mleczkiem-Vellie z kozim mlekiem. Skład niezbyt wartościowy(to co ciekawe jest za konserwantami), ale chcąc to szybciej zużyć(bo mi strasznie zapycha ramiona) nakładam też na włosy.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 18:17   #4745
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
To boskie ombre będzie mi się śnić po nocach
Ode mnie legendarne już, wzorowe cieniowanie
http://s02.tcuniverse.com/vkmedia_st..._clean_790.jpg
Też mnie kiedyś spotkała taka masakra, poszłam ze zdjeciem z gazety i wyszłam z dwoma schodami jak od linijki Teraz mam sprawdzonego fryzjera, uwielbiam go za to, że po jego cięciu nawet po 2 dniach włosy nadal sie układają, potrzebuja tylko minimalnej pomocy

Ja dziś testuję biovaxa do suchych i zniszczonych siedzę sobie w czepku i ręczniku zapach mi sie podoba a przed nim na 3 minuty natur vital, czyli taka moja pokraczna PEHowa pielęgnacja bez protein
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:03   #4746
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Też mnie kiedyś spotkała taka masakra, poszłam ze zdjeciem z gazety i wyszłam z dwoma schodami jak od linijki Teraz mam sprawdzonego fryzjera, uwielbiam go za to, że po jego cięciu nawet po 2 dniach włosy nadal sie układają, potrzebuja tylko minimalnej pomocy

Ja dziś testuję biovaxa do suchych i zniszczonych siedzę sobie w czepku i ręczniku zapach mi sie podoba a przed nim na 3 minuty natur vital, czyli taka moja pokraczna PEHowa pielęgnacja bez protein
Biovax do suchych ma przegenialny zapach
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:07   #4747
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Też mnie kiedyś spotkała taka masakra, poszłam ze zdjeciem z gazety i wyszłam z dwoma schodami jak od linijki Teraz mam sprawdzonego fryzjera, uwielbiam go za to, że po jego cięciu nawet po 2 dniach włosy nadal sie układają, potrzebuja tylko minimalnej pomocy

Ja dziś testuję biovaxa do suchych i zniszczonych siedzę sobie w czepku i ręczniku zapach mi sie podoba a przed nim na 3 minuty natur vital, czyli taka moja pokraczna PEHowa pielęgnacja bez protein
Brawo dla fryzjera

Ja w poniedziałek może przetestuję Biovaxa mlecznego, czeka na mnie od lipca

Po kilku godzinach od mycia włosy zrobiły się bardzo fajne, sypkie i gładkie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 01:02   #4748
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Również jestem po tym mleczku, ale nałożyłam je przed snem, na długość i końce. Dziwnie mi z tym było, więc dodałam kroplę oliwki Hipp i przejechałam po włosach. Rano mycie - najpierw Isana z mocznikiem, potem czarny szampon Agafii. Na koniec odżywka emolientowa + kilka kropel gliceryny Przy suszeniu były gładkie, miękkie, a teraz są dziwne, bo w sumie proste, ładnie się ułożyły, ale są mega twarde, jakieś takie pogrubione. Mniemam, że to po babuszce, bo za każdym podejściem do tego szamponu mam twarde, suche włosy. A szkoda, bo bajecznie pachnie i rewelacyjnie się pieni... Ale i tak go kupiłam dla chłopaka, więc nie ma spiny
Witaj, witaj, bo widze, ze poszlysmy ta sama sciezka pielegnacyjna A wlosy Ci sie nie strakuja?

Choc dziwi mnie to, ze wczoraj wlosy po wyschniciu byly dosc srednie, natomiast dzisiaj potaktowalam je Mythic Oil, rozczesala i sa gladkie, sypkie i lejace Pokombinuje z tym mleczkiem, bo fajny produkt widze.

Dziewczyny rozumiem, ze nie zamierzacie nakladac go jako odzywki po umyciu? Tylko bedziecie je aplikowac przed ?

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53459272]Ja z tym mleczkiem robię tak-najpierw solidnie olejuję włosy na całej długości, potem porcja mleczka na dłoń i przejeżdżam tymże mleczkiem po całej długości włosów wmasowując go w nie. Druga porcja mleczka idzie na skalp. Zostawiam na 2-3 godziny, potem zmywam, normalne mycie raz szamponem wystarcza i odżywka na koniec.

Ja włosy mam po takim zabiegu nawilżone i miękkie, przyjemnie sypkie. Dodam, że używam wersji 5%, bo powiem Wam, że przy wyższym stężeniu mocznika bałabym się trochę już nakładać go na włosy.

Dzisiaj też zrobiłam ten zabieg, ale z innym mleczkiem-Vellie z kozim mlekiem. Skład niezbyt wartościowy(to co ciekawe jest za konserwantami), ale chcąc to szybciej zużyć(bo mi strasznie zapycha ramiona) nakładam też na włosy. [/QUOTE]

A myslisz, ze od 10 wlosy moglyby sie zniszczyc? Fajnie jakby kascysko sie wypowiedziala w tym temacie

Oj ja Was dziewczyny podziwiam za to kobinowanie z mleczkami, kremami Ja coprawda niesialo siegnelam po to mleczko z Isany , ciesze sie, ze wyszlo, ale dalej kombinowac nie bede, bo boje sie ze przedobrze :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:48   #4749
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Biovax do suchych ma przegenialny zapach
Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Brawo dla fryzjera

Ja w poniedziałek może przetestuję Biovaxa mlecznego, czeka na mnie od lipca

Po kilku godzinach od mycia włosy zrobiły się bardzo fajne, sypkie i gładkie
Nie wysuszyłam włosów wczoraj i musiałam rano myć bo były okropne Dlatego nie oceniam na razie co biovax zrobił moim włosom. Zamawiałyście kiedyś Sese która szła z Indii? Bo moja coś za długo "idzie"
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 14:04   #4750
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Witaj, witaj, bo widze, ze poszlysmy ta sama sciezka pielegnacyjna A wlosy Ci sie nie strakuja?

Choc dziwi mnie to, ze wczoraj wlosy po wyschniciu byly dosc srednie, natomiast dzisiaj potaktowalam je Mythic Oil, rozczesala i sa gladkie, sypkie i lejace Pokombinuje z tym mleczkiem, bo fajny produkt widze.

Dziewczyny rozumiem, ze nie zamierzacie nakladac go jako odzywki po umyciu? Tylko bedziecie je aplikowac przed ?

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------



A myslisz, ze od 10 wlosy moglyby sie zniszczyc? Fajnie jakby kascysko sie wypowiedziala w tym temacie

Oj ja Was dziewczyny podziwiam za to kobinowanie z mleczkami, kremami Ja coprawda niesialo siegnelam po to mleczko z Isany , ciesze sie, ze wyszlo, ale dalej kombinowac nie bede, bo boje sie ze przedobrze :P
A ja zrobię eksperyment Mam tylko mleczko Isana Uera 10% i tak naoleluje zaraz włosy oliwką BD na mokro i dam tego mleczka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 14:08   #4751
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja kiedyś kremowałam włosy tym kremem Isany - wersja z mocznikiem. Włosy wyglądały okropnie, ale myślę, że po prostu włosy nie polubiły się z mocznikiem i tyle. A balsam wersję 5,5% lubię do ciała.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 17:42   #4752
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Witaj, witaj, bo widze, ze poszlysmy ta sama sciezka pielegnacyjna A wlosy Ci sie nie strakuja?

Choc dziwi mnie to, ze wczoraj wlosy po wyschniciu byly dosc srednie, natomiast dzisiaj potaktowalam je Mythic Oil, rozczesala i sa gladkie, sypkie i lejace Pokombinuje z tym mleczkiem, bo fajny produkt widze.

Dziewczyny rozumiem, ze nie zamierzacie nakladac go jako odzywki po umyciu? Tylko bedziecie je aplikowac przed ?

A myslisz, ze od 10 wlosy moglyby sie zniszczyc? Fajnie jakby kascysko sie wypowiedziala w tym temacie

Oj ja Was dziewczyny podziwiam za to kobinowanie z mleczkami, kremami Ja coprawda niesialo siegnelam po to mleczko z Isany , ciesze sie, ze wyszlo, ale dalej kombinowac nie bede, bo boje sie ze przedobrze :P
Hehe Nie, nie strąkowały się Ogólnie moje włosy nie mają tendencji do tego - wyjątkiem jest nałożenie zbyt dużej ilości serum, np. żółtego z Marion

Dzisiaj były już całkiem idealnie gładkie, prościutkie, miłe w dotyku, ale... cały czas moje włosy są jednodniowe, tj. od skóry już są tłuste, więc związałam Generalnie fajna opcja z tym mleczkiem, ale chyba zostanę przy aplikacji na ciało (zwłaszcza dłonie), bo super nawilża i nie lepi się

Tej wersji z 10% mocznika nie kupiłam - czytając skład podnieciłam się zawartością skwalanu, ale dodali też dwutlenek tytanu i zrezygnowałam

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Nie wysuszyłam włosów wczoraj i musiałam rano myć bo były okropne Dlatego nie oceniam na razie co biovax zrobił moim włosom. Zamawiałyście kiedyś Sese która szła z Indii? Bo moja coś za długo "idzie"
Ja jeszcze nie, ale zamierzam Długo już czekasz?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:17   #4753
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

W temacie cieniowania: właśnie obcięłam końcówki metodą "na kucyka". Trochę poszalałam z długością, ale akurat biorąc pod uwagę jakie ciężkie czasy te końcówki pamiętały nie ma co żałować.

Efekt mi się podoba


A poza tym kupiłam 2 saszetki biovaxa. Do włosów suchych i z proteinami. Tak zachwalacie, że musiałam gdy zobaczyłam w Lidlu za 1,79
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:35   #4754
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

hej od paru dni wcieram kozieradkę i włosy już mniej wypadają
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:45   #4755
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;53474279]hej od paru dni wcieram kozieradkę i włosy już mniej wypadają [/QUOTE]

jak skończę olej rycynowy to będę testować. Choć olej rycynowy działa aż "za dobrze" i burza baby hair sprawiła, że mogłabym z tego grzywkę zrobić. Nie mam pojęcia jak to ujarzmić. Najlepiej jest po myciu włosów odżywką.

Dziś po peelingu z szamponem z SLS fruwają strasznie.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:58   #4756
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
jak skończę olej rycynowy to będę testować. Choć olej rycynowy działa aż "za dobrze" i burza baby hair sprawiła, że mogłabym z tego grzywkę zrobić. Nie mam pojęcia jak to ujarzmić. Najlepiej jest po myciu włosów odżywką.

Dziś po peelingu z szamponem z SLS fruwają strasznie.
Na ile nakładasz rycynę?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:10   #4757
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A ja zrobię eksperyment Mam tylko mleczko Isana Uera 10% i tak naoleluje zaraz włosy oliwką BD na mokro i dam tego mleczka
Zatem czekam na relacje

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Hehe Nie, nie strąkowały się Ogólnie moje włosy nie mają tendencji do tego - wyjątkiem jest nałożenie zbyt dużej ilości serum, np. żółtego z Marion

Dzisiaj były już całkiem idealnie gładkie, prościutkie, miłe w dotyku, ale... cały czas moje włosy są jednodniowe, tj. od skóry już są tłuste, więc związałam Generalnie fajna opcja z tym mleczkiem, ale chyba zostanę przy aplikacji na ciało (zwłaszcza dłonie), bo super nawilża i nie lepi się

Ja jeszcze nie, ale zamierzam Długo już czekasz?
Ja niestety tez odnotowalam szybsze przetluszczanie sie sklapu po uzyciu tego mleczka. Ale mysle, ze na dlugosc, w ramach nawilzania jak najbardziej jestem na tak. Chyba nigdy nie mialam tak sypkich i gladkich wlosow Najwyzej trzeba pokombinowac i nie sklasc na skalp ( a ja tak zrobilam).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:55   #4758
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;53474561]Na ile nakładasz rycynę? [/QUOTE]

Nakładam na 2h. Mieszam z odrobiną oleju z pestek winogron żeby łatwiej było nałożyć. Nie nakładam na to żadnego czepka/ręcznika itd. bo mnie strasznie głowa swędzi po takich ustrojstwach.

Po tym czasie zmywam szamponem z SLS. Raczej 2 razy.

Zabieg powtarzam raz w tygodniu. I tak bawię się od października (dokładnie od 28.09).


Ale u mnie duże włosowe ubytki były (łącznie z prześwitem), więc efekt jest spektakularny.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:05   #4759
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Nakładam na 2h. Mieszam z odrobiną oleju z pestek winogron żeby łatwiej było nałożyć. Nie nakładam na to żadnego czepka/ręcznika itd. bo mnie strasznie głowa swędzi po takich ustrojstwach.

Po tym czasie zmywam szamponem z SLS. Raczej 2 razy.

Zabieg powtarzam raz w tygodniu. I tak bawię się od października (dokładnie od 28.09).


Ale u mnie duże włosowe ubytki były (łącznie z prześwitem), więc efekt jest spektakularny.
Super, że masz takie efekty
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 13:23   #4760
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Zatem czekam na relacje

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



Ja niestety tez odnotowalam szybsze przetluszczanie sie sklapu po uzyciu tego mleczka. Ale mysle, ze na dlugosc, w ramach nawilzania jak najbardziej jestem na tak. Chyba nigdy nie mialam tak sypkich i gladkich wlosow Najwyzej trzeba pokombinowac i nie sklasc na skalp ( a ja tak zrobilam).
No więc tak Nałożyłam na suche(jednak) włosy oliwkę BD potem troszkę dwa razy mleczka Isana 10% chodziłam z tym z 2h(nie nakrywałam niczym) umyłam szamponem wygładzającym YVES Rocher potem tylko kropla "jedwabiu" GP i wysuszyłam
Troszkę fruwały(to wina suszenia bo mam zwykłą suszarkę i zawsze jak jest hajs to są inne wydatki -.-) ale po 1-2h włosy wyglądały dobrze i były milusie i gładkie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 13:26   #4761
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A myslisz, ze od 10 wlosy moglyby sie zniszczyc? Fajnie jakby kascysko sie wypowiedziala w tym temacie
To trochę takie stąpanie po cienkiej linie . Mocznik od stężenia 10% w górę działa keratolitycznie/złuszczająco, więc "odchudzi" włos na długości.
Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Tej wersji z 10% mocznika nie kupiłam - czytając skład podnieciłam się zawartością skwalanu, ale dodali też dwutlenek tytanu i zrezygnowałam
Bogowie, a w bieli tytanowej co jest złego?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 16:19   #4762
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja niestety tez odnotowalam szybsze przetluszczanie sie sklapu po uzyciu tego mleczka. Ale mysle, ze na dlugosc, w ramach nawilzania jak najbardziej jestem na tak. Chyba nigdy nie mialam tak sypkich i gladkich wlosow Najwyzej trzeba pokombinowac i nie sklasc na skalp ( a ja tak zrobilam).
Na skalp go jednak nie użyłam, bo i tak było mi z nim dziwnie, mimo, że nałożyłam na długość i końce jedynie Niestety, trochę potrwa, zanim zacznę mieć normalne włosy, zamiast tłustych od skóry i suchych na końcach. Najpierw trzeba ogarnąć hormony, same kosmetyki mi nie pomogą

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Bogowie, a w bieli tytanowej co jest złego?
Czytałam, że na dłuższą metę wyrządza więcej szkód, niż pożytku. Jako że unikanie pewnych potencjalnie szkodliwych składników nie jest dla mnie jakoś szczególnie upierdliwe, to wolę po prostu nie aplikować ich na swoją skórę.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-11-16 o 16:36
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 12:26   #4763
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Mam ostatnio jakiegoś pecha do zakupów. Od lat kupuję w necie, a teraz pierwszy raz w życiu zaginęła mi przesyłka, rejestrowana. Sprzedawca miał wczoraj złożyć reklamację, mam nadzieję, że wszystko się dobrze zakończy. Czekam cały czas na zamówienie ze Skarbów Syberii, zamówiłam w zeszły poniedziałek, we wtorek zleciłam przelew, ale środa była świętem i dopiero w czwartek zaksięgowano. Czekałam cały dzień na zmianę statusu, w końcu do nich napisałam, że powinni mieć kasę na koncie. Babki są miłe, ale co z tego, wkurza mnie to czekanie. Nawet nie wiem, czy przesyłka jest w drodze, żadnej informacji. Kurde, niby taniej, ale w zwykłym Allegro szybciej wychodzi. -.-
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 12:36   #4764
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam ostatnio jakiegoś pecha do zakupów. Od lat kupuję w necie, a teraz pierwszy raz w życiu zaginęła mi przesyłka, rejestrowana. Sprzedawca miał wczoraj złożyć reklamację, mam nadzieję, że wszystko się dobrze zakończy. Czekam cały czas na zamówienie ze Skarbów Syberii, zamówiłam w zeszły poniedziałek, we wtorek zleciłam przelew, ale środa była świętem i dopiero w czwartek zaksięgowano. Czekałam cały dzień na zmianę statusu, w końcu do nich napisałam, że powinni mieć kasę na koncie. Babki są miłe, ale co z tego, wkurza mnie to czekanie. Nawet nie wiem, czy przesyłka jest w drodze, żadnej informacji. Kurde, niby taniej, ale w zwykłym Allegro szybciej wychodzi. -.-
Ostatnio grzebalam w pirzepisach dotyczacych terminu wysylek i list polecony ekonomiczny moze isc do 7 dni roboczych, wiec ze wzgledu na ten dzien wolny musisz jeszcze czekac. Natomiast co do zlozenia reklamacji trzeba czekac 14 dni. Ale wiekszosc sprzedajacych robi tak, ze zwraca pieniadze, a we wlasnym zakresie odzyskuje pieniadze za zle wykonana usluge.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 12:49   #4765
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ostatnio grzebalam w pirzepisach dotyczacych terminu wysylek i list polecony ekonomiczny moze isc do 7 dni roboczych, wiec ze wzgledu na ten dzien wolny musisz jeszcze czekac. Natomiast co do zlozenia reklamacji trzeba czekac 14 dni. Ale wiekszosc sprzedajacych robi tak, ze zwraca pieniadze, a we wlasnym zakresie odzyskuje pieniadze za zle wykonana usluge.
Wiem, odczekałam te dwa tygodnie i gościu miał wczoraj złożyć reklamację Ukradli mi pięć par gaci XD
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 19:03   #4766
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Dotarła do mnie litrowa maska stapiz sleek line repair&shine znudził mnie już kallos i szukam równie taniego zamienika
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 20:24   #4767
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Dziewczyny kochane:

Jakny któraś spotkała się z promocją na suchy szampon, najlepiej Batiste , proszę o odzew, dziękuję
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 09:10   #4768
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie litrowa maska stapiz sleek line repair&shine znudził mnie już kallos i szukam równie taniego zamienika
Miałam seri line z miodem też była w porządku, ładnie chroniła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 09:38   #4769
xzua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Mnie czeka niedługo podcięcie końcówek... już dawno powinnam to zrobić bo włosy mi się kruszą na końcach do ścięcia jakies 6cm pójdzie...
__________________
Zapraszam na instagram
instagram.com/chimerycznie

@chimerycznie
xzua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 10:06   #4770
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez xzua Pokaż wiadomość
Mnie czeka niedługo podcięcie końcówek... już dawno powinnam to zrobić bo włosy mi się kruszą na końcach do ścięcia jakies 6cm pójdzie...
3 miesiące temu też mi tyle poszło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.