Keratynowe prostowanie -część II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 21:57   #1051
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paraqua Pokaż wiadomość
ja wprawdzie robilam sobie qod-a, ale coraz bardziej mysle o zapuszczeniu wlosow i zrobieniu sobie trwalej "loki". kiedys szalalam za prostymi, gladkimi wlosami. teraz zas mam fiola na punkcie "objetosci", tzn. jesli proste to tylko geste. nie podobaja mi sie "straki".
ja mam dosc "geste" wlosy, sianowate:/ na dlugosc do ramion starczylo mi ledwo te 50ml.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

kropcia007

wlasnie zobaczylam twoje wlosy na watku z lutego "pochwalmy sie swoimi wlosami", jak moglas wyprostowac takie wlosy kobieto!!!
kobieta zmienną jest to tylko jednorazowo więcej tego nie zrobię :P
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 01:38   #1052
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

kropcia007
Hej czym robilas bo chyba nie doczytalam?
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 07:45   #1053
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość



włosy ostatnio były farbowane 2 miesiące temu szamponetką marion czekoladowy brąz kolor jest wypłukany strasznie :P mam wrażenie że po encanto kolor "ożył" bo przed nie mogłam patrzec już na te wypłowiałe włosy!
Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest
a ostatnio nie mam czasu i ochoty na babranie się z moimi niesfornymi włosami ... Wykańczają mnie czasem, brakuje mi cierpliwości hihi
Chciałabym spróbować prostowania i zdecydowałam się już na encanto tyle że na all już go nie ma
A silikonów będę używa ponieważ mam ogrom masek i odżywek z nimi w składzie a nie chcę ich wyrzucać
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2011-08-17 o 09:34
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:51   #1054
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Właśnie jestem po pierwszym zastosowaniu Qod Gold. Tydzień temu farbowałam włosy ale nie mogłam się już powstrzymać i dziś koleżanka pomogła mi w zabiegu. Moje włosy są grube, lekko falowane, trochę się puszą i ich kondycja po zejściu z ciemnego brązu była dość kiepska. Najpierw umyłam włosy szamponem oczyszczającym 2x. Potem kompletnie nie mogłam ich rozczesać, męczyłam się jakieś 15 minut. Następnie lekko podsuszyłam włosy i koleżanka zabrała się za nakładanie keratyny. Miałam jej tylko 50 ml ale z racji ze jest niesamowicie wydajna to na końcu jeszcze trochę nam jej zostało i nakładałyśmy ją po raz drugi na niektóre pasma. Potem suszyłyśmy. Na końcu każde pasmo wyprostowałyśmy 9 razy w temp. 200 stopni. Efekt? W załączniku. Włosy są niesamowicie proste, "przylizane", ale w dotyku takie jakby sztywne. Teraz tylko czekać co będzie po pierwszym myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 107vu3o.jpg (461,7 KB, 174 załadowań)
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:12   #1055
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
wrócą Aniu (oby!)

z przodu gorzej to wygląda


włosy ostatnio były farbowane 2 miesiące temu szamponetką marion czekoladowy brąz kolor jest wypłukany strasznie :P mam wrażenie że po encanto kolor "ożył" bo przed nie mogłam patrzec już na te wypłowiałe włosy!

zazdroszcze ,kurcze bardzo bym chciala uzyskac taki kolor ale trwala farba

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po pierwszym zastosowaniu Qod Gold. Tydzień temu farbowałam włosy ale nie mogłam się już powstrzymać i dziś koleżanka pomogła mi w zabiegu. Moje włosy są grube, lekko falowane, trochę się puszą i ich kondycja po zejściu z ciemnego brązu była dość kiepska. Najpierw umyłam włosy szamponem oczyszczającym 2x. Potem kompletnie nie mogłam ich rozczesać, męczyłam się jakieś 15 minut. Następnie lekko podsuszyłam włosy i koleżanka zabrała się za nakładanie keratyny. Miałam jej tylko 50 ml ale z racji ze jest niesamowicie wydajna to na końcu jeszcze trochę nam jej zostało i nakładałyśmy ją po raz drugi na niektóre pasma. Potem suszyłyśmy. Na końcu każde pasmo wyprostowałyśmy 9 razy w temp. 200 stopni. Efekt? W załączniku. Włosy są niesamowicie proste, "przylizane", ale w dotyku takie jakby sztywne. Teraz tylko czekać co będzie po pierwszym myciu

super wstaw koniecznie fotki juz po myciu
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:48   #1056
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
tak schodzę z tego nieszczęsnego cieniowania już wieki ... Różnica początkowa po ścięciu między najdłuższą i najkrótszą warstwą to było jakieś 20 cm ;/ ale prostych tez nie mogę mieć bo przy lokach lepiej cieniowane mi się układają. Mnie niby Tż woli w prostych za 2 dni przyjeżdża zobaczymy co powie

Foto dzień po
musialam zajrzec i padlam(mnie sie bardziej podobasz w kreconych no ale wiadomo TZ to co innego)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 16:23   #1057
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

U mnie minął prawie miesiąc od zrobienia Encanto i dzisiaj wreszcie ufarbowałam odrosty. Dzięki farbowaniu wreszcie włosy u nasady nie są oblepione Wstawiam zdjęcia jak to się prezentuje po miesiącu (włosy wysuszone, ale nie na szczotce). Muszę przyznać, że teraz efekt bardzo mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02995a.jpg (89,8 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02996a.jpg (51,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02997.jpg (61,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02998a.jpg (57,6 KB, 127 załadowań)
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 17:47   #1058
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
U mnie minął prawie miesiąc od zrobienia Encanto i dzisiaj wreszcie ufarbowałam odrosty. Dzięki farbowaniu wreszcie włosy u nasady nie są oblepione Wstawiam zdjęcia jak to się prezentuje po miesiącu (włosy wysuszone, ale nie na szczotce). Muszę przyznać, że teraz efekt bardzo mi się podoba

super wloski caly czas proste powiem Ci ,ze teraz nawet prezentuja sie ladniej niz wczesniej zaraz po zabiegu ...ty prostowalas encanto????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 18:41   #1059
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
super wloski caly czas proste powiem Ci ,ze teraz nawet prezentuja sie ladniej niz wczesniej zaraz po zabiegu ...ty prostowalas encanto????
Tak Też mi się wydaje, że teraz wyglądają lepiej. Mimo wszystko, opłacało się namęczyć w tych oparach aldehydu
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:44   #1060
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja zrobiłam Encanto dokładnie 2 października i w międzyczasie jeszcze dwa przeprostowania mieszanką odżywki i odrobiny treatmentu i moje włosy nadal są super. Już nie druty ale po wysuszeniu na szczotce jeszcze prościutkie ale też bardzo podatne na kręcenie i układanie. Kondycja idealna, zero wypadania, piękne i błyszczące włosy. Dla mnie Encanto to cud Dzięki niemu w końcu mam długie zdrowe włosy jak nigdy w życiu. Pewnie na razie nie będę robić kolejnego prostowania bo włosy sporo urosły i już nie będą takie niesforne Ledwo dotykały ramion a teraz mam do zapięcia stanika więc jakieś 20cm. Na przyliz polecam spray Nivea i proszek Got2be, radzi sobie doskonale. Szczerze polecam.
__________________
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół. "
George Bernard Shaw
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 14:57   #1061
Meridian
Raczkowanie
 
Avatar Meridian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 78
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

2 tyg temu rozjaśniałam włosy, tydzien temu nakładałam farbę... mam bardzo przesuszone włosy. Robiłam już 2 razy encanto, teraz znowu chcę, ponieważ mam okropne siano na głowie.

Mniej więcej za ile dni mogę zrobić zabieg? Czy jest możliwość że włosy będą w gorszym stanie po zabiegu niż przez (1wszy raz w życiu rozjaśniałam włosy)??????????



btw. chce ktoś odkupić połowę preparatów, czy któraś jest chętna?

Edytowane przez Meridian
Czas edycji: 2011-08-18 o 15:28
Meridian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 10:53   #1062
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a myslicie ze bedzie okej jesli zrobie zabieg tylko tak na ostatnie cm włosów ?? bo moje włosy zaczynają sie puszyc tak z 15 cm od głowy a powyzej są okej
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 14:54   #1063
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej dziewczyny czytałam kiedyś, że umawiałyście się np. w 3 i kupowałyście "te środki do prostowania włosów" koszta były dzielone na 3.
ile kosztuje ten zestaw?
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 18:02   #1064
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

teraz na allegro są wystawione takie małe zestawy, 50ml szamponu, 50ml tego serum do prostowania i 50ml odzywki i zestaw kosztuje 60 zl + wysyłka

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

normalnie taki zestaw pełnowymiarowy kosztuje 240 na allegro
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 19:10   #1065
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dzisiaj przeglądałam allegro ale nic nie zauważyłam, tylko te zestawy za ponad 200 zł.
a te 50 ml na ile aplikacji starcza przy włosach do kawałek za ramiona?
i mam jeszcze pytanie. czy po zastosowaniu keratynowego prostowania włosów trzeba je układać żeby były proste?
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 09:56   #1066
olgusia182
Przyczajenie
 
Avatar olgusia182
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

na pewno są te zestawy po 50 ml (wpisz sobie na allegro encanto i na pewno się znajdą )
Ten zestaw 50 ml najprawdopodobniej starczy na jeden raz, ale zawsze na próbe lepiej kupić trochę niż cały zestaw.

A włosy wystarczy wysuszyć suszarką lub jeśli ktoś woli trochę modelować na szczotce
olgusia182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:59   #1067
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mi spokojnie wystarczył taki mini zestaw nawet sporo mi zostao ale ja mam rzadkie włoski i bardzo oszczędnie to nakładałam bo balam sie zeby nie przedobrzyc za pierwszym razem ale wyszło cudnie włosy dzis umylam i wysuszylam normalnie przeczesując palcami i są boskie pozniej wrzuce zdjecie !!!!
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:58   #1068
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja też pisałam parę postów wyżej, że 50 ml spokojnie wystarczyło na moje gęste i średniej długości włosy. Po umyciu są dużo lepsze w dotyku, takie miękkie, sypkie, normalnie cudoooo. Podsuszyłam je tylko lekko suszarką, bez żadnego modelowania i są prawie całkiem proste, gdzieniegdzie się tylko odwijają ale szczerze wole taki efekt niż totalne druty.
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:15   #1069
claudiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 201
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej dziewczyny Wiecie ile mógłby taki zestaw do prostowania kosztować w USA i czy można kupić go w zwykłej drogerii? (np. encanto)
__________________
MOJA WYMIANA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=553155

Edytowane przez claudiaa9
Czas edycji: 2011-08-20 o 17:20
claudiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 18:54   #1070
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez letnie_cappuccino Pokaż wiadomość
dzisiaj przeglądałam allegro ale nic nie zauważyłam, tylko te zestawy za ponad 200 zł.
a te 50 ml na ile aplikacji starcza przy włosach do kawałek za ramiona?
i mam jeszcze pytanie. czy po zastosowaniu keratynowego prostowania włosów trzeba je układać żeby były proste?
na jedną aplikację - zabieg
gdyby sprzedawali po 60-70 ml chętnie zamówiłabym ten zestaw, ale tak raczej mi nie starczy (mam bardzo gęste włosy), u organizatorek zamawiałam 1/3 opakowania i jeszcze trochę zostawało.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:05   #1071
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A czy po tyk keratynowym prostowaniu wypadają włosy? mam takie cienkie włosy, właściwie sznurki i boje się utraty...ale tak szczerze dziewczyny.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

i jeszcze jedno pytanie.
czy po keratynowym prostowaniu mogę używać szamponu headensholders lub dove? i odżywki nie wiem czy kojarzycie jest taka litrowa proteiny i mleko.
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:15   #1072
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez letnie_cappuccino Pokaż wiadomość
A czy po tyk keratynowym prostowaniu wypadają włosy? mam takie cienkie włosy, właściwie sznurki i boje się utraty...ale tak szczerze dziewczyny.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

i jeszcze jedno pytanie.
czy po keratynowym prostowaniu mogę używać szamponu headensholders lub dove? i odżywki nie wiem czy kojarzycie jest taka litrowa proteiny i mleko.
Jeśli do tej pory Ci nie wypadają po zabiegu również nie powinny.
Gdybyś przeczytała wątek wiedziałabyś jak pielęgnować włosy po zabiegu.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:20   #1073
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez letnie_cappuccino Pokaż wiadomość
A czy po tyk keratynowym prostowaniu wypadają włosy? mam takie cienkie włosy, właściwie sznurki i boje się utraty...ale tak szczerze dziewczyny.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

i jeszcze jedno pytanie.
czy po keratynowym prostowaniu mogę używać szamponu headensholders lub dove? i odżywki nie wiem czy kojarzycie jest taka litrowa proteiny i mleko.
ja sie nosilam z zamiarem zrobienia sobie encanto. wczesniej mialam qod. ale po kilku tygodniach rezygnuje. wlosy wypadaja mi garsciami:/ jakbym dala encanto....
a jakie masz wlosy oprocz tego, ze cienkie? krecone, puszace sie?

najlepiej uzywac szamponow bez sodium chloride i silikonow. no ale wlasnie, skoro chesz robic prostowanie to bez urazy, ale wysil sie i poszukaj informacji.

keratynowe prostowanie na pewno nie polepsza stanu wlosow!!!! tzn. polepsza, ale tylko optycznie. potem keratyna sie splukuje i rozne cuda dzieja sie z wlosami. takie jest moje zdanie.
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane

Edytowane przez paraqua
Czas edycji: 2011-08-21 o 11:21
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:54   #1074
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no właśnie dużo o tym czytałam, ze niby takie cudowne, nie niszczy włosów itd. że to są niby jakieś witaminy, które odżywiają włosy i dzięki temu się nie skręcają.
dlatego pytam tutaj dziewczyn jak to faktycznie jest. jak narazie od 2 lat prostuje włosy co 2 dzień czasami nawet codziennie. z natury mam lekkie loki ale ze względu na częste zmiany fryzur i ścinania, to tylko dół (od spodu) włosy mi się kręcą, góra nie.
chciałam sobie keratynowo wyprostować tylko dlatego, że mam mocno zniszczone włosy od prostownicy i dużo mi ich wypada przy prostowaniu.
A więc jakie są minusy keratynowego prostowania? o ile są.
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:06   #1075
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paraqua Pokaż wiadomość

keratynowe prostowanie na pewno nie polepsza stanu wlosow!!!! tzn. polepsza, ale tylko optycznie. potem keratyna sie splukuje i rozne cuda dzieja sie z wlosami. takie jest moje zdanie.
Patrząc na moje włosy kilkakrotnie poddane zabiegowi Encanto (pierwszy raz w lutym, ostatni raz w czerwcu samą odżywką post treatment) stwierdzam, że Encanto nie dewastuje włosów tak jak to się niektórym wydaje Z moich włosów obecnie keratyna się już wypłukuje, wracają do stanu poprzedniego (był mocno kręcone), ale na pewno są w lepszym stanie niż przed Encanto. No ale to tylko moje zdanie. Pewnie każdy włos reaguje inaczej. Dodam tylko, że moje włosy były mocno zniszczone przed zabiegiem, przesuszone i trudne do ułożenia
elilalu86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:04   #1076
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam was wszystkie! Jestem tu nowa, to mója pierwsza wiadomość na tym forum, więc proszę nie bijcie jak się czymś nie popiszę ... byłam w czwartek w Krakowie i na wystawie w wielu witrynach salonów fryzjerzkich widziałam reklame Global keratin i zaciekawiona tym zabiegiem stwierdziłam, że jak wróce do domu to poszukam coś na necie i tak trafiłam tutaj . Prześledziłam troszkę ten temat (oczywiście nie cały bo jest ogromny) i mam do was pare pytań. Ja mam włosy gdzieś do połowy pleców (linia biustonosza) strasznie wysuszone rozjaśnianiem i farbowaniem. Chciałam sie was zapytać jak ten zabieg wpływa na kondycje waszych włosów? ja mam włosy lekko falowane i nawet mi sie te fale podobaja gdyby nie to że włosy mam strasznie wysyszone i końcówki mi sie wyłamują cały czas. Nawet jak zetne końcówki to po jakims tygodniu widze , że te swieżo obcięte końce robią się znowu białe i rozdwajają się. Zaznaczam że w moim wypadku nie chodzi mi o to by mieć idealnie wyprostowane włosy(jezeli osiągnęła bym taki efekt to oczywiście bym nie płakała ) , tak jak widziałam tu na waszych fotkach, które nawiasem mówiąc naprawde wyglądają wspaniale. Ja chce tym zabiegiem poprawić ogólna kondycje moich suchych kłaków. Myslicie, że to pomoże? Zastanawiam się czy właśnie ta keratyna nie pozamykała by mi tych mikro ubytków we włosach i wzmocniła mi ich struktury? Bardzo was prosze podzielcie sie swoim doświadczeniem . Czekam na wasze odpowiedzi bo nie wiem czy powinnam zamówić ten "cud" . Agnieszka
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 15:55   #1077
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy mając takie cienkie włosy, jak na zdjęciu polecacie czy odradzacie mi encanto?






Edytowane przez gagatek461
Czas edycji: 2012-10-23 o 14:09
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:33   #1078
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Czy mając takie cienkie włosy, jak na zdjęciu polecacie czy odradzacie mi encanto?





po co chcesz prostowac, masz porste wlosy, po co je jeszcze niszczyc?! encanto to nie odzywka. skroc wlosy.
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:42   #1079
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

nie są proste w ogóle. nie skrócę, bo zapuszczam, a mam już dość wiązania w kitkę czy spinania, a do niczego innego się nie nadają. poza tym wszędzie czytam raczej, że encanto włosów nie niszczy...
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:23   #1080
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
nie są proste w ogóle. nie skrócę, bo zapuszczam, a mam już dość wiązania w kitkę czy spinania, a do niczego innego się nie nadają. poza tym wszędzie czytam raczej, że encanto włosów nie niszczy...
Ale jak sobie zrobisz Encanto to już w ogóle będzie się wydawało, że masz malutko tych włosków Jeśli masz włosy falowane albo kręcone może lepiej o nie zadbać, żeby się ładnie kręciły i będzie wrażenie, że jest ich więcej? Encanto zabiera dużo objętości. Ja bym je po prostu dobrze odżywiła, żeby ładnie wyglądały a dopiero później ewentualnie pomyślała o Encanto, bo teraz efekt będzie marny.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.