Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-09, 21:52   #4111
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Elizziak, jak szukasz czegoś przeciw rozstępom to nie mogę się powstrzymać i muszę się wyrwać - ja Ci z całego serca polecam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-w-ciazy.html
najlepiej upolować duże opakowanie z pompką, wtedy cena tak nie boli a produkt wydajny i genialny!
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:59   #4112
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dzięki, dziewczyny, za pierwsze odpowiedzi Zadałam pytanie na wątku, który podsunęła mi PannaEwelina i zobaczymy, co tam dziewczyny napiszą. Nie chcę wydawać kasy na darmo. Głównie chodzi mi w sumie o zapobieganie rozstępom, więc tak na chłopski rozum trzeba skórę nawilżyć, natłuścić i uelastycznić, ale które składniki w tym faktycznie pomogą, to nie wiem.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Elizziak, jak szukasz czegoś przeciw rozstępom to nie mogę się powstrzymać i muszę się wyrwać - ja Ci z całego serca polecam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-w-ciazy.html
najlepiej upolować duże opakowanie z pompką, wtedy cena tak nie boli a produkt wydajny i genialny!
O, dzięki, to poczytam jeszcze o tym Jak zaczęłam się rozglądać za tego typu produktami, to dostałam oczopląsu, wybór jest ogromny, cenowy rozstrzał również, a ja nie wiem właśnie na co konkretnie zwrócić uwagę. I mi się przypomniała rozmowa o składach kosmetyków sprzed kilku dni
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:05   #4113
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38555388]Pewnie to superczysta woda z jakichś dziewiczych ujęć, cudowniejsza niż woda z Lichenia [/QUOTE]

__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:16   #4114
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Ostatnio wspominałyśmy o składach kosmetyków, więc zadam tutaj pytanie - może mi na przykład mhmo8o8 pomoże Zajrzałam na podforum biochemia, ale kompletnie nie wiem gdzie konkretnie zadać to pytanie - chodzi mi o porównanie składu balsamów p/rozstępom, który ma szanse lepiej działać, biorę także pod uwagę różnicę w cenie, bo takich tubek trochę się zużyje...

Ziaja Mamma Mia - 270 ml - 21 zł
WITAMINA A, PROWITAMINA B5 (D-PANTHENOL), MASŁO SHEA, HYDROKSYPROLINA, EKSTRAKT CENTELLA ASIATICA

Pat&Rub - 200 ml - 75 zł
Woda AOx
Centella asiatica
Olej z dzikiej róży
Olej migdałowy
Olej słonecznikowy
Lanolina roślinna
Gliceryna roślinna
Masło shea
Kiosmetine
Biodine V
Naturalna witamina E

Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Przepraszam z góry, że w kwestii składów nie pomogę. Oczywiście, różne są zyciowe sytuacje, w których rozstępy mogą się pojawić
Smarowidła smarowidłami, ale myślę, że ważne są jeszcze geny.
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:30   #4115
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, za pierwsze odpowiedzi Zadałam pytanie na wątku, który podsunęła mi PannaEwelina i zobaczymy, co tam dziewczyny napiszą. Nie chcę wydawać kasy na darmo. Głównie chodzi mi w sumie o zapobieganie rozstępom, więc tak na chłopski rozum trzeba skórę nawilżyć, natłuścić i uelastycznić, ale które składniki w tym faktycznie pomogą, to nie wiem.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



O, dzięki, to poczytam jeszcze o tym Jak zaczęłam się rozglądać za tego typu produktami, to dostałam oczopląsu, wybór jest ogromny, cenowy rozstrzał również, a ja nie wiem właśnie na co konkretnie zwrócić uwagę. I mi się przypomniała rozmowa o składach kosmetyków sprzed kilku dni
Ja ze swojego dościadczenia polecam serię produktów Palmers. A do rozjaśniania , nawet starych rozstępów Fissan, trochę śmierdzi ale przy systematyczności działa.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:43   #4116
aniakaszkowiak
Raczkowanie
 
Avatar aniakaszkowiak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 151
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

OluM dzięki, a ja durnota szukałam creamy bisque z Estee L., pomyślałam że to ten skrót a nie limitowka, tak jest jak nie mam stycznosci z kosmetykami Mac, ale bardzo przypadł mi ten cień do gustu. Jakbys go zamawiała to chętnie się przyłącze

Edytowane przez aniakaszkowiak
Czas edycji: 2013-01-09 o 22:45
aniakaszkowiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:50   #4117
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez aniakaszkowiak Pokaż wiadomość
OluM dzięki, a ja durnota szukałam creamy bisque z Estee L., pomyślałam że to ten skrót a nie limitowka, tak jest jak nie mam stycznosci z kosmetykami Mac, ale bardzo przypadł mi ten cień do gustu. Jakbys go zamawiała to chętnie się przyłącze
Ale prawie identyczny efekt osiągniesz używajac cienia maca Shroom ewentualnie Vanilla.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 23:05   #4118
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To moze nie powinnam mówić tego, ale macałam dzisiaj pędzlaki Bobbi Brown i niestety wpadły mi w oko dwa poza tym, do linera. Jak kiedyś okradnę bank, to je kupię

oj nie kus nie kuś


A mi dzis moja vanilla upadla na ziemie i sie rozsypala.. polowa sie uchowala qwa mac
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 23:24   #4119
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

niosę wieści z S - ten poszukiwany przez kogoś (chyba mucię) zestaw Jimmy Choo jest w wawie
ponadto mikrodermabrazje Brandta, Bombki z domkiem na przykład [czy one nie były limitką z zeszłego roku?] i ogólnie sporo tego.
Uśmiałam się jak zobaczyłam, ze stoi do dziś pusty tester Bombki Rose, który stał jak byłam ostatnim razem, chyba w pt czy w sob ;p
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 23:34   #4120
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ponadto mikrodermabrazje Brandta, Bombki z domkiem na przykład [czy one nie były limitką z zeszłego roku?] i ogólnie sporo tego.
Tak jest . W zeszlym roku byl domek, w tym roku byl "zamek".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 23:36   #4121
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38557267]Tak jest . W zeszlym roku byl domek, w tym roku byl "zamek".[/QUOTE]
hehe Ja tez pamietam tamtem domek z zeszlego roku nie chce im sie nic nowego wymyslac


Dobranoc
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 05:21   #4122
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dinulka w którym sklepie w Wa-wie widziałaś zestaw JimmyChoo ? poszukuje edp!!!
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 05:45   #4123
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Ziaja Mamma Mia - 270 ml - 21 zł
WITAMINA A, PROWITAMINA B5 (D-PANTHENOL), MASŁO SHEA, HYDROKSYPROLINA, EKSTRAKT CENTELLA ASIATICA
ale czy to jest pełny skład (INCI) czy tylko składniki aktywne???

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, za pierwsze odpowiedzi Zadałam pytanie na wątku, który podsunęła mi PannaEwelina i zobaczymy, co tam dziewczyny napiszą. Nie chcę wydawać kasy na darmo. Głównie chodzi mi w sumie o zapobieganie rozstępom, więc tak na chłopski rozum trzeba skórę nawilżyć, natłuścić i uelastycznić, ale które składniki w tym faktycznie pomogą, to nie wiem.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



O, dzięki, to poczytam jeszcze o tym Jak zaczęłam się rozglądać za tego typu produktami, to dostałam oczopląsu, wybór jest ogromny, cenowy rozstrzał również, a ja nie wiem właśnie na co konkretnie zwrócić uwagę. I mi się przypomniała rozmowa o składach kosmetyków sprzed kilku dni
Jeśli chcesz zapobiegać rozstępom, to musisz się systematycznie smarować, obojętnie czym ale jeśli jesteś w ciąży, to musisz być bardziej wybredna na usuwanie świeżych - olej z róży, ale tylko naprawdę świeżych, na stare blizny to już mało co pomoże... chociaż może się uda nieco rozjaśnić (mi się udało przypadkiem rozjaśnić starą, 12 letnią bliznę po usunięciu tarczycy - przy okazji pielęgnacji szyi i dekoltu ponoć dobra i tania jest seria rossmanowska baby dream fur mamma zwłaszcza olej z róży w połączeniu (naprzemiennie) z balsamem z tej serii.

Miłego dnia
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 07:21   #4124
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Elizziak, jak szukasz czegoś przeciw rozstępom to nie mogę się powstrzymać i muszę się wyrwać - ja Ci z całego serca polecam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-w-ciazy.html
najlepiej upolować duże opakowanie z pompką, wtedy cena tak nie boli a produkt wydajny i genialny!
Elancyl z całego serca mogę polecić i ja, używałam w zeszłym roku w czasie ciąży, raz dziennie, na same miejsca szczególnie narażone, czyli brzuch, uda, pośladki i biust, i nie pojawił mi się ani jeden rozstęp. A mam do tego tendencję, w okresie dojrzewania z dnia na dzień wyskoczyła mi tego spora ilość. Balsam jest bardzo wydajny, ja zaczęłam się smarować w trzecim miesiącu i zużyłam dwa albo trzy te duże opakowania (warto szukać w aptekach internetowych).

Jak poczytasz wątki ciążowe, to zobaczysz, że dziewczyny często zaczynają od innych produktów (bo niby takie same), a po pojawieniu się pierwszych rozstępów rzucają się na Elancyl...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 07:35   #4125
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A mi dzis moja vanilla upadla na ziemie i sie rozsypala.. polowa sie uchowala qwa mac
plus w tym taki, ze tylko połowa - to jest jakies tam pocieszenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 07:46   #4126
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Elancyl z całego serca mogę polecić i ja, używałam w zeszłym roku w czasie ciąży, raz dziennie, na same miejsca szczególnie narażone, czyli brzuch, uda, pośladki i biust, i nie pojawił mi się ani jeden rozstęp. A mam do tego tendencję, w okresie dojrzewania z dnia na dzień wyskoczyła mi tego spora ilość. Balsam jest bardzo wydajny, ja zaczęłam się smarować w trzecim miesiącu i zużyłam dwa albo trzy te duże opakowania (warto szukać w aptekach internetowych).

Jak poczytasz wątki ciążowe, to zobaczysz, że dziewczyny często zaczynają od innych produktów (bo niby takie same), a po pojawieniu się pierwszych rozstępów rzucają się na Elancyl...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Od siebie radziłabym używać na rozstępy produktów z duuużą zawartością mocznika
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:13   #4127
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38555388]Pewnie to superczysta woda z jakichś dziewiczych ujęć, cudowniejsza niż woda z Lichenia [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez aniakaszkowiak Pokaż wiadomość
OluM dzięki, a ja durnota szukałam creamy bisque z Estee L., pomyślałam że to ten skrót a nie limitowka, tak jest jak nie mam stycznosci z kosmetykami Mac, ale bardzo przypadł mi ten cień do gustu. Jakbys go zamawiała to chętnie się przyłącze
Ze mnie MACoholiczka, ale czasem też nie wszystkie nazwy cieni od razu kojarzę - za dużo tego, zwłaszcza jak doliczyć cienie wypuszczane w limitowankach .
Niestety ten cień kliknęłam już przedwczoraj wieczorem, bo ja w gorącej wodzie kąpana jestem . Muszę jednak powiedzieć, że cień z przesyłką wyniósł mnie niecałe 61 zł, czyli i tak mniej, niż teraz w polskim salonie kosztuje cień w opakowaniu .
Jak byłabyś zainteresowana, to kupowałam na TEJ aukcji. Niestety u tego sprzedawcy nigdy nic wcześniej nie brałam i nie mam 100% pewności czy ma oryginały, ale po przeglądnięciu jego pozostałych aukcji i porównaniu zdjęć jego produktów ze swatchami w necie wydaje mi się, że tak. W każdym razie taką mam nadzieję, przekonam się jak cień do mnie doleci .

Poza tym, tak jak Corii pisała, jest wiele innych cieni z MAC'a, które naprawdę ładnie komponują się z krechą ( i nie tylko ). Zależy tylko, czy chcesz bardziej mat, satynę czy coś bardziej połyskującego.
No i przyznam, że dziewczyny pisały tutaj o cieniu Flormar M108, pooglądałam swatche w necie i też mi się spodobał - może Tobie również wpadnie w oko .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:15   #4128
jostra
Rozeznanie
 
Avatar jostra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Ostatnio wspominałyśmy o składach kosmetyków, więc zadam tutaj pytanie - może mi na przykład mhmo8o8 pomoże Zajrzałam na podforum biochemia, ale kompletnie nie wiem gdzie konkretnie zadać to pytanie - chodzi mi o porównanie składu balsamów p/rozstępom, który ma szanse lepiej działać, biorę także pod uwagę różnicę w cenie, bo takich tubek trochę się zużyje...
Na składach się nie znam, ale przeciw rozstępom polecam skwalan z BU, z pewnością bezpieczny w ciąży.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-squalane.html
Podczas ciąż smarowałam się różnymi tańszymi i droższymi cudami.
Niestety w drugiej ciąży pojawiły się nagle dwa ogromne rozstępy przez środek brzucha.
I to faktycznie nastąpiło nagle, poczułam swędzenie brzucha, zaglądam pod bluzkę a tam 2 blizny. Normalnie skóra pękła pod wpływem napięcia.
Byłam załamana, a że pod ręką miałam właśnie skwalen to zaczęłam się nim smarować bez większych nadziei.
Po 2-3 dniach po rozstępach nie było śladu.
Ma rewelacyjne właściwości gojące i regenerujące skórę.
Nawet dzieci nim smaruję jak się zdarzą jakieś niewielkie uszkodzenia skóry.
Pomimo małej pojemności jest bardzo wydajny, może go też dodać do jakiegoś balsamu.

Edytowane przez jostra
Czas edycji: 2013-01-10 o 10:41
jostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:37   #4129
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

O to musze kupić ten skwalen - a stosować w czystej postaci czy z czymś łączyć?
U mnie przez ciąze powstały 2 malutkie rozstępy, ale podczasmanipulacji skórą podczas cięcia cesarskiego zrobiły się nowe
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 08:43   #4130
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38557267]Tak jest . W zeszlym roku byl domek, w tym roku byl "zamek".[/QUOTE]
hm to może ja zamek widziałam? nie wiem w sumie, niezgrabne jakieś to to było ogólnie było tych bombek, opakowanie tekturowe inne, jakas edycja limitowana, a tester zwykłej stał
a co to za wersja w takiej jakby bardziej opływowej buteleczce z takimi dołkami chyba? Koleżanka ma

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Dinulka w którym sklepie w Wa-wie widziałaś zestaw JimmyChoo ? poszukuje edp!!!
widziałam na Nowym Świecie, jesli dobrze kojarzę, bo zaliczyłam 3 sephory tego dnia jedna po drugiej ale tak na 99 % to był Nowy Świat. Na pewno były małe 30 ml za 105 zł, ale był stosik, więc możliwe, że inne pojemności też. co do wersji, wydawało mi sie, że to edp, bo buteleczka jak mojej edp, ale spojrzałam w kwc i widzę, że edt ma identyczny flakon?

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Od siebie radziłabym używać na rozstępy produktów z duuużą zawartością mocznika
ja mam mocznik z półproduktów i boję się go dodawać on mocno złuszcza w złym stężeniu , a ja nie mam pojęcia ile mogę wsypać do balsamu

Cytat:
Napisane przez jostra Pokaż wiadomość
Na składach się nie znam, ale przeciw rozstępom polecam skwalen z BU, z pewnością bezpieczny w ciąży.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-squalane.html
Podczas ciąż smarowałam się różnymi tańszymi i droższymi cudami.
Niestety w drugiej ciąży pojawiły się nagle dwa ogromne rozstępy przez środek brzucha.
I to faktycznie nastąpiło nagle, poczułam swędzenie brzucha, zaglądam pod bluzkę a tam 2 blizny. Normalnie skóra pękła pod wpływem napięcia.
Byłam załamana, a że pod ręką miałam właśnie skwalen to zaczęłam się nim smarować bez większych nadziei.
Po 2-3 dniach po rozstępach nie było śladu.
Ma rewelacyjne właściwości gojące i regenerujące skórę.
Nawet dzieci nim smaruję jak się zdarzą jakieś niewielkie uszkodzenia skóry.
Pomimo małej pojemności jest bardzo wydajny, może go też dodać do jakiegoś balsamu.
to i tak dobrze. u mnie nie ma etapu fioletowych blizn, od razu jakby białe wyskakiwały


Odwyk dalej mi dobrze idzie. Angela nie było juz przed świetami podobno, a Amour strasznie bliskoskórny i srednio trwały i się lekko zniechęciłam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:44   #4131
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ale czy to jest pełny skład (INCI) czy tylko składniki aktywne???


Jeśli chcesz zapobiegać rozstępom, to musisz się systematycznie smarować, obojętnie czym ale jeśli jesteś w ciąży, to musisz być bardziej wybredna na usuwanie świeżych - olej z róży, ale tylko naprawdę świeżych, na stare blizny to już mało co pomoże... chociaż może się uda nieco rozjaśnić (mi się udało przypadkiem rozjaśnić starą, 12 letnią bliznę po usunięciu tarczycy - przy okazji pielęgnacji szyi i dekoltu ponoć dobra i tania jest seria rossmanowska baby dream fur mamma zwłaszcza olej z róży w połączeniu (naprzemiennie) z balsamem z tej serii.

Miłego dnia
na stare juz nic nie pomoze - to sa blizny w tkance łącznej.ja w ciazy smarowalam brzuch Mustela ale baaaardzo nieregularnie - jednak mimo tego na brzuchu nie mam rozstepow, jednak wyskoczyly mi na przedniej powierzchni ud gdzie w ogole nic nie stosowalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:50   #4132
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość

ja mam mocznik z półproduktów i boję się go dodawać on mocno złuszcza w złym stężeniu , a ja nie mam pojęcia ile mogę wsypać do balsamu
na początek nie dodałabym więcej niż 5-6%

no i lekarz może przepisać maść z mocznikiem taką robioną na zamówienie z apteki, kosztuje jakieś 12 zł
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2013-01-10 o 08:57
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 09:02   #4133
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

tylko ciężko stwierdzić nawet ile objętościowo balsamu używam na 1 smarowanie ciała i jeszcze z tego coś wyliczać... dygam się
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 09:15   #4134
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Kupiłam wczoraj ten cien Flormaru M108 i na oku bardzo mi sie podoba. Spróbowałam tez uzyc na kości policzkowe, ale to mi akurat nie wyszło.
Kupiłam tez liner granatowy z Bobbika
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 09:19   #4135
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Kupiłam tez liner granatowy z Bobbika
He he, widzę ze tez uległa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 09:23   #4136
jostra
Rozeznanie
 
Avatar jostra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
to i tak dobrze. u mnie nie ma etapu fioletowych blizn, od razu jakby białe wyskakiwały
One nie były fioletowe tylko czerwone, brr, od razu mnie brzuch swędzi jak sobie wspomnę.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
O to musze kupić ten skwalen - a stosować w czystej postaci czy z czymś łączyć?
U mnie przez ciąze powstały 2 malutkie rozstępy, ale podczasmanipulacji skórą podczas cięcia cesarskiego zrobiły się nowe
Można i tak i tak, ale na stare blizny to raczej nie pomoże.
Na świeże jak najbardziej.
Ja go m.in. stosuję na pękające kąciki ust, pękającą skórę na dłoniach lub po goleniu. Dzieciom na zadrapania, otarcia skóry, odparzenia. Po prostu wszelkie niewielkie ranki.
Zazwyczaj stosuję w czystej postaci, wystarczy 2-3 kropelki.
jostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 09:34   #4137
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
O to musze kupić ten skwalen - a stosować w czystej postaci czy z czymś łączyć?
U mnie przez ciąze powstały 2 malutkie rozstępy, ale podczasmanipulacji skórą podczas cięcia cesarskiego zrobiły się nowe
Skwalan kup, nie skwalen Koleżanka się przeliterowała, a to jednak jest inna substancja
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 10:09   #4138
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Odnośnie sale w S., może kogoś zainteresuje - na wyprzedaży jest m.in. Sable Rose Soleil Tan de Chanel po 159 zł.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 10:16   #4139
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jesli ktoś poszukuje bardzo delikatnego różu, który pięknie rozswietla i upiększa ryjek, to polecam MACowy Amber Glow z Apres Chic, to limitka, wiec radze sie pospieszyć. Dodam, ze na skórze NC20 jest widoczny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 10:21   #4140
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he, widzę ze tez uległa
Az za bardzo
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.