zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-26, 11:21   #4351
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Caffe, Algenist ma serum z retinolem, ale raczej łagodne. skin ceutical ma sera 0.3-1%. te mogą dac w kosc Cosmetic skin colution ma podobne do skin ceuticals. environ ma, ale drogie. Wczoraj skończyłam Paule 1%, teraz mam jej koncentrat

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-01-26 o 11:29
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 11:36   #4352
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Kot uciekł mamie. Poszła na spacer i zostawiła drzwi balkonowe otwarte Jestem w szoku, zła i smutna Gdzie jest nasz kot....?
Mama mieszka na 3 pietrze w bloku. Ma jakieś szanse?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:24   #4353
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Dziewczyny - mam takie wrażenie, że Retises jest nieco przereklamowany... może jego sława to wynik intensywnej akcji promocyjnej? Doskonale pamiętam jak to było - nagle ni z tego ni z owego wszyscy mówili o Retises

Nie twierdzę że jest zły, nie - ale moje spostrzeżenie jest takie, że retinol Skin Ceuticals 0,3 był znacznie silniejszy...

Generalnie Skin CeuticalsCeuticals bardziej do mnie 'przemawia' ale wiecie - może to jest efekt luksusowej ceny tej marki

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Caffe, Algenist ma serum z retinolem, ale raczej łagodne. skin ceutical ma sera 0.3-1%. te mogą dac w kosc Cosmetic skin colution ma podobne do skin ceuticals. environ ma, ale drogie. Wczoraj skończyłam Paule 1%, teraz mam jej koncentrat
Kamlisa, dzięki - to wszystko są marki salonowe? Jak ci się sprawdza Paula Begon? Wiem że jesteś fanką.

Miałaś może Environ?

...1% - wow, jak dałaś radę używać w takie mrozy? Ja bym chyba całkowicie oblazła ze skóry

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Aussie - jej, idźcie szukać futrzaka! Czy okolica jest spokojna, czy są jakieś ruchliwe ulice itp? Mam nadzieję że zguba się znajdzie

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
...Ten kwas glikolowy Pauli jest świetny.Działa lepiej na odnowienie, niż nie jeden specjalistyczny produkt.Przecierasz bużkę ,idziesz palulać i budzisz się piękniejsza.Drogi,ale baaaaardzo wydajny.Są też próbki.Tylko trzeba uważać,bo jak takową pierwszy raz zamówiłam,odciełam górę,nacisnełam z impetem i tyle widziałam zawartość...Chlupneło sobie na kafelki

Caffe zerknij na
skinceuticals retinol

Medik 8 retinol

Miszka, kochana kobieto!!!
Tak, pamiętam zachwyty nad kwasami Pauli. Czy one są raczej delikatne, czy mocno przypalają?

Robiłam kilka razy podejście do kwasów Henriksena, są niby do codziennego stosowania na noc, ale efekt mnie przeraził - skóra tak jakby się zapadła... nie wiem nawet jak to opisać... niby cieńsza i jakoś oklapnięta?

Skinceuticals miałam i chyba nawet gdzieś jeszcze próbka w szufladzie leży, dostałam kilka przy zakupie kremu.

Medik 8 mnie ciekawi, miałyście?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:49   #4354
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Caffe zamów próbkę Pauli(tego co podałam w linku).Sama zobaczysz,że płyn jest przedni.Nie ma żadnych podrażnień,a działa!

Możesz spróbować metody płyn AHA na noc,a w dzień krem z retinolem.Będzie skuteczniej!

Kama jaki koncentrat?

Anyż

Aussie o maszMoże się gdzies schował.Jak domowy to pewnie wystraszony gdzieś siedzi.Bidulek.Trzeba poszukać,bo nie wyjdzie na nawoływanie.Może młody mógłby popatrzeć i pomóc mamie szukać.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Mam focha na męża.
Rozważam opcję powitania go karteczką-Obiad w zamrażalniku
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 13:04   #4355
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Miszka, jak jeszcze napiszesz, że zmniejsza pory i rozjaśnia przebarwienia to zamawiam

Bardzo lubię tonik Mezo Bielendy, krzywdy mi nie czyni - trzeba tylko dobrać częstotliwość.

Fochy? Napisz kartkę - jestem na sesji z osobistym trenerem
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 13:33   #4356
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

hihihi, Miszka przypomnialas mi anegdotke


Maz z zona mieli cichy dzien, wiec maz napisal karteczke "'Obudz mnie o 5 rano'.
Rano budzi sie po 8-ej I juz ma sie wydrzec, a tu na stoliku karteczka "Wstawaj juz 5 rano".


Ahahahahaha


Nie umiem nic doradzic, bo ja nie uznaje cichych dni & fochow.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 15:40   #4357
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Aussie, 3 pietro ciezka sprawa. jeśli nie lezy poraniony pod balkonem - mogł z obrazeniami jakimiś szukac schronienia. okoliczne krzaki, piwnice itp. chodzic wokół, kiciac - może rozpoznać glos, mimo strachu. ogłoszenie na bloku ze zdjęciem. facebook. TOZ. schroniska. Tak po krótce...Ale czy się uda nie wiem...
Caffe, miałam wszystkie wymienione. Algenist używam teraz, łagodne serum. skin masz również na Ebayu, także w próbkach.
Paula 1% całkiem przyjemna. Nie dawała mi podrażnienia, jak po czestym skin, natomiast jak nałożyłam częściej to było widoczne złuszczanie. Environ miałam. Przyjemny, ale tu się zgodze z Paula - po co przepłacać? Ceny Environ ma zbójeckie i już. A 0,3% retinolu w jednym i 0,3 % retinolu w innym kosmetyku to moga być zupełnie inne postaci ;D Retises jest łagodne, skin działa silniej.
1% Pauli nie daje specjalnego wysuszenia skóry. to całkiem przyjemnie nawilzajaca emulsja.
Do kwasów mam stosunek ostrozny. i zgadzam się z dermatologami - nie należy skóry trenować stałym złuszczaniem, bo efekt będzie odwrotny. Jak nie mam przebarwień to mi zależy na odmłodzeniu a nie złuszczaniu. lepiej pobudzac na rozne sposoby - mezo, mikromezo, temperatura...
Miszka
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...ster-15-ml/307
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 17:40   #4358
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Kama, z tego co piszesz wynika, że najlepszą opcją jest retinol Pauli. Widzisz jakieś efekty po nim?
To, że nie podrażnia - to ogromny plus.

Mam również ochotę na wypróbowanie czegoś z aptecznych francuskich, one są bardzo łagodne. Miałam kiedyś Ysteal, ale używałam dosyć krótko.

I jeszcze jedna kwestia - czy jeśli skóra nie łuszczy się widocznie, to znaczy że retinol nie działa? Jestem również ża delikatniejszym traktowaniem.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

O! Kamlisa - ciekawe te kropelki... Dodawałabym do kremu z shea
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:44   #4359
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Nie ma Shivy nie ma kota ......
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:51   #4360
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

W sumie długofalowe działanie retinolu (jako substancji o najlepszym udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym) nie polega na ciągłym złuszczaniu. Wręcz przeciwnie - skóra się powinna przyzwyczaić i przestać reagować panicznie, co nie znaczy, że preparat nie działa stymulująco na kolagen i elastynę. Ale myślę, że cudów nie ma - i samo smarowanie spowalnia a nie zatrzymuje, czy też wręcz odwraca starzenie się skóry - co z kolei jest możliwe dzięki działaniu medycyny estetycznej (nie mylić z chirurgią). I oczywiście, można obstawać, że to nie jest niezbędne - żyć się da bez takiej interwencji, z pewnością, ale skutki niektórych zabiegów są tak atrakcyjne, a jednak naturalne, że warto się skusić, moim zdaniem

Caffe - nie widziałam, pisząc, Twojego pytania, a częściowo odpowiedziałam Ystheal jest dobry do skóry tłustej i mieszanej w kierunku tłustej. Do normalnej i suchej - lepszy Eluage. Rzeczywiście są delikatne i mi jakoś bardziej pasował Retises. Ale Pauli np. nie próbowałam, pewnie w przyszłym sezonie się skuszę

Edytowane przez dircikowa
Czas edycji: 2016-01-26 o 17:55
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:40   #4361
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Szukajcie Aussie.Mój kociak jak uciekł,nie reagował na nasze wołanie.chodziłam jak durna drąc się na pół wsi.Sąsiad zaintrygowany wybiegł..Kogo sąsiadka szuka?Jak mu odpowiedziałam,że kota,nie wygladal na zainteresowanego..A minę miał....Mogłam w sumie powiedzieć,że mi anakonda uciekła
Mąż znalazł puchatą kulkę wcisniętą w ciemny, kąt na naszym podwórku.I nawet wtedy nie wyszła.Musiał ją wyciągać.Taka była wystraszona
Wasz podejrzewam,też gdzieś się ukrył.Trzymam kciuki za kicię

Nie napisałam kartki
Ale sam fakt,takowej,mnie rozśmieszył i polepszył humor..

Kama tego nie miałam.Nie ma próbek
Mnie retinol za mocno podrażnia ostatnio
Tu fajna opcja dozowania tych kropel.ile dajesz?Nie ma czerwieni?

W ogóle to wszystko mnie drażni..
Dziś mam zły dzień

Eva foch musi być od czasu do czasu.Godzeniema swoją cenę
A jest nader przyjemne

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-01-26 o 18:42
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 18:58   #4362
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Przypominam się z wątkiem sprawdzonego spa na zachodnim wybrzeżu. Ktoś coś?

Aussie - trzymam kciuki za znalezienie Shivy. Wiem coś o stresie, jak taki domownik zniknie.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 19:20   #4363
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Dircik, w sprawie spa mogę doradzić tylko tyle, że kiedyś widziałam w necie taką stronę gdzie wszystkie tego typu ośrodki były zebrane - sama mam ochotę się gdzieś wybrać na upiększanie...

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Mówisz że Eluage do suchej? Podobno mają go wycofać, może powinnam wypróbować zanim to zrobią. Ja mam mieszaną, ale z reguły lepiej mi służą kremy i podkłady do suchej.

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2016-01-26 o 19:21
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 19:35   #4364
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Poczytalam, co dzis napisalyscie i wydaje mi sie, ze ten post, z bloga, na ktory zagladam, pasuje do tematu http://www.hotandflashy50.com/anti-a...ll-disclosure/

Tak mysle, zeby blizej wiosny kupic spf, ktorego uzywa wlascicielka tego bloga. Paula tez 5* mu dala http://www.paulaschoice.com/beautype...pectrum-SPF-50

A retinol uzywam Pauli, ten 1%. W zapasach mam tez apteczny, ale to moze dopiero jesienia. Tak mam ustawiona pielegnacje, ze do zluszczania praktycznie nie dopuszczam. Kosztowalo mnie to troche czasu, eksperymentow, a nawet bardzo silne podraznienie, ale doszlam co u mnie dziala

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2016-01-26 o 19:56
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 19:49   #4365
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Aussie, najgorsze, ze kot jak spanikuje - to nie myśli. boi się, ucieka, nie reaguje...U brata kot wyszedł z mieszkania, jak ten palił na balkonie. na parterze, podwórko zamknięte kamienicy, kot niby nie ma, jak wyjsc, chyba, ze ktoś otworzy drzwi i on przejdzie przez nie na klatke...Trzy dni go nie było, obszukali, obdzwonili...Wreszcie ktoś powiedział, ze kot bez oka siedzi w piwnicy, w piwnicy ze 30 metrów na przestrzał od balkonu! wołany, kiciany...Nie chciał wyjść. brat musiał isc, po ciemku, zgasił swiatło, chrupkami wabił - nim kota dorwał, a ten i tak się wyrywał, w panice. jego włąsny kot! dopiero przyniesiony do domu - obleciał kąty, najadł się, odetchnał - i padł na 20 godzin snu...
Miszka, nie podraznia.Podoba mi się, bo bez zapachu i bardzo higieniczne opakowanie. to znaczy klasyczny mam na myśli, nie kropelki. mając porównanie - jednak klasyczny. używałam 1-3 razy w tygodniu. zero zaczerwienienia i łuszczenia już było, skóra jest przyzwyczajona. ale na przykład po 3 dniach stosowania - zaczynała mnie swedziec szyja u nasady - i wiedziałam, ze dzień przerwy. niemniej nie jestem wysuszona i podrazniona. podsumowując - dla mnie to chyba jednak najlepszy retinol, delikatniejszy, niż skin, mocniejszy niż retise, tanszy niż environ...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 19:59   #4366
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Uklika - ten wpis, jest rzeczywiście bardzo na temat Zgadzam się z tym podejściem + dobra dieta i ćwiczenia. I na pewno bez tych procedur med. estetycznej takich efektów by autorka nie uzyskała.

Edytowane przez dircikowa
Czas edycji: 2016-01-26 o 20:35
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 20:34   #4367
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Dircik przepraszam- zapomniałam napisać co polecam a wcześniej oferowałam pomoc. Jutro dam linki do ośrodków spa. Dziś piszę z tel.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 20:35   #4368
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Dzięki Anyżku
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 20:40   #4369
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Uklika, dobry artykuł No to dziewczyny, powinnismy sobie zrobić zdjęcia, jak zaczynałyśmy przygodę z kosmetykami na tym forum i po 3 latach - i porównać
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 21:45   #4370
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Ciekawy artykuł Uklika.Filtr u nas w Pl jest takowy?Muszę sprawdzić

Kama kusisz .
Gdybyś miała przyrównać ten fioletowy retinol Pauli i płynna wersję 15 ml -to wypada lepiej dla tej płynnej tak?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:48   #4371
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Wydaje mi sie, ze Kama fioletowy retinol 1% chwalila wlasnie.

Czy ktoras z was cwiczyla/cwiczy hot yoga?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2016-01-26 o 21:58
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:08   #4372
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Konspiracja ale do jakiego ha ha..bo ja co chwilę coś kupuję

Maska Kevina http://wasilewski-atelier.pl/sklep/p...FWXnwgoddk0Efg

Na tej stronie mozna kupic w mniejszych opakowaniach i popróbować http://hair2go.pl/pl/c/KEVIN-MURPHY/...00/priceto/200

Polecam dla nie kręconych odżywke plumping rinse..
Za sam zapach ją kocham!plus działanie=ideał
Zapisuję . ale cena dla mnie poki co za wysoka jak na włosy poza tym zużywam wszystko zeby sie potem nei musiec z tym calym kramem przeprowadzac, a troche tego mam w łazience

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Konspiracja, a jakich używasz ? Co polecasz ?
Apteczne.

Też mam Retises i stoi na polce , nie wiem jak go zużyc i powiem Wam że ja go nie lubię.
Nie wiem co on tam ma oprócz retinu w skldzie ale cos mi ewidentnie nie pasowało i wysuszyło, ale nie tak jak po innych z reti - ze potem polożysz nawilzacz to widze ze skora go spija i wyglada bossko, tam sie nic nie dzialo...
Stosuje wiecpreparaty na bazie czystego reti z apteki. Moze dlatego sa skutecznijsze od Retises? Na mnie on nie zrobil żadnego wrażenia.

Tu masz podział:
  • izotretynoina - Aknenormin, Curacne, Izotek, Izotrex (żel), Izoderm
  • tretynoina - Atrederm (roztwór na skórę), Locacid (krem), Retin-A (krem)
  • acytrecyna - Neotigason, Acitren (zarejestrowane głównie do leczenia łuszczycy)
  • adapalen - Epiduo (żel), Acnelec (żel), Differin (żel, krem)
  • tazaroten - Zorac (żel)
Ja stosowałam tretynoine. Kupuję w aptece - Retin A, a teraz mam jakis niemiecki


Miszu, a powiem Ci ze retinoidy sa polecane przy cerze naczynkowej , bo ja pogrubiają:
"Wyjątkiem jest tutaj retinol i jego pochodne- substancja znana z działania mocno drażniącego i kiedyś zabroniona w pielęgnacji skór wrażliwych. W tej chwili wiemy już, że stosowany rozsądnie retinol ma bardzo dobry wpływ na skórę naczyniową jego własciwości pogrubiające naskórek są w przypadku takiej skóry bardzo cenne. Musimy jednak pamiętać, aby wprowadzać tę substancję ostrożnie i stopniowo. Zbyt intensywny i długotrwale utrzymujący się stan zapalny związany ze stosowaniem retinolu, może zadziałac odwrotnie i uszkodzić delikatną sieć naczynek" - jak ze wszystkim trzeba uwazac,
ja mialam kiedys lekko wokol skrzydelek nosa - teraz nie mam.





Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość

Konspiracja imponujesz mi optymizmem w spr medycyny estetycznej Wiara to podstawa a życie zweryfikuje poglądy
A jak - pozytywne nastwienie dobrze wpływa i na skorę

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kot uciekł mamie. Poszła na spacer i zostawiła drzwi balkonowe otwarte Jestem w szoku, zła i smutna Gdzie jest nasz kot....?
Mama mieszka na 3 pietrze w bloku. Ma jakieś szanse?
Koty są nieobliczalne, uwielbiam je, szanse ma, mocno trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość


...1% - wow, jak dałaś radę używać w takie mrozy? Ja bym chyba całkowicie oblazła ze skóry
Nie obleziesz, potem w ogole skora nic nei schodzi a pięknieje.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Możesz spróbować metody płyn AHA na noc,a w dzień krem z retinolem.Będzie skuteczniej!
Nigdy nie daje sie retinolu na dzien
Jak dziewczyny chcą podkrecic działanie to najpierw kwasik delikatnie, na to retin, ale na dzien nawilzacz i filtr.



Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość

I jeszcze jedna kwestia - czy jeśli skóra nie łuszczy się widocznie, to znaczy że retinol nie działa? Jestem również ża delikatniejszym traktowaniem.

Dziala, czasem jak pociagne grubiej czuje lekkie sciagniecie rano, ale nic si enie łuszczy - no czasem pisalam Wam coś kolo nosa mam, ale za to naczynek nie ma.

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
W sumie długofalowe działanie retinolu (jako substancji o najlepszym udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym) nie polega na ciągłym złuszczaniu. Wręcz przeciwnie - skóra się powinna przyzwyczaić i przestać reagować panicznie, co nie znaczy, że preparat nie działa stymulująco na kolagen i elastynę. Ale myślę, że cudów nie ma - i samo smarowanie spowalnia a nie zatrzymuje, czy też wręcz odwraca starzenie się skóry - co z kolei jest możliwe dzięki działaniu medycyny estetycznej (nie mylić z chirurgią). I oczywiście, można obstawać, że to nie jest niezbędne - żyć się da bez takiej interwencji, z pewnością, ale skutki niektórych zabiegów są tak atrakcyjne, a jednak naturalne, że warto się skusić, moim zdaniem
Generalanie cudow nie ma, ale kiedys przejadlam temat dokladnie i jednak efekty udowodnione były i to imponujące, wiec co szkodzi sprobowac?
i nie zgodzę sie ze nie odwraca - własnie efekty na mocno dojrzalych zmarchach były najbardziej widoczne, na pewno nie bylo tego widac az tak na skorach takich jak nasze - względnie mlodych

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
A retinol uzywam Pauli, ten 1%. W zapasach mam tez apteczny, ale to moze dopiero jesienia. Tak mam ustawiona pielegnacje, ze do zluszczania praktycznie nie dopuszczam. Kosztowalo mnie to troche czasu, eksperymentow, a nawet bardzo silne podraznienie, ale doszlam co u mnie dziala
mam to samo

no kto dzis trenowal i co??
ja byłam na sztangach. Rozciagania mało było wiec ide dalej - Cafffeeee?????
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:23   #4373
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

ja nie trenowalam niestety. jutro ide na basen
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 23:12   #4374
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Nie ma Shivy nie ma kota ......


Kurczę, oby się znalazł! Trzymam mocno kciuki!!
Koleżanki kot kilka razy zeskoczył z 4 piętra. Nic mu się nie stało.
A nasz jest wychodzący i potrafił już "wybyć" na kilka dni. Więc szansa na pewno jest! Obstawiam, że jest mocno przestraszony, może nie wie jak trafić do domu.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 23:14   #4375
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Retinol jak siedzimy w domu.To fakt.Niebezpiecznie z nim po dworze latać
To ,że filtry nawet nie piszę,wierząc,że każda juz wie
Konspiracja mam skórę grubą(opinia lekarza)ale i też naczynka popękane.Zamknąć muszę ..Tylko gdzie???Wrocław pewnie ..
Wkurza mnie,że po retinolu-papę mam czerwoną
Namiętnie wybielam,by pózniej nabrać wojowniczych barw..

Sama już nie wiem co mam używać

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Sztangi dorze działają na tyłek prawda?
Ale z kręgosłupem 100 letniej babci,pewnie nie wolno..
Anyż???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 23:16   #4376
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was cwiczyla/cwiczy hot yoga?

Głodna jestem... przeczytałam hot doga Ale ćwiczyć?
Zjadłabym

Koleżanka ćwiczy hatha yoga i polecała mi to. Ale zanim ja się za coś zabiorę, o ile się zabiorę
__________________
We all find time to do what we really want to do...

Edytowane przez gosia261282
Czas edycji: 2016-01-26 o 23:17
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 23:29   #4377
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Gosia to jest hot yoga czyli w goracym pomieszczeniu
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 23:39   #4378
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Konspiracja, dziś było 30min na bieżni i godzina rozciągania. Normalnie jestem jakieś 10 cm wyższa

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Uklika - u mnie jest ta wersja jogi, deep hot yoga - ale nie próbowałam.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Miszka - na gluteus maximus najbezpieczniejszy (i skuteczny) jest rower, zabierz tyłek na spinning
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 06:29   #4379
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Kot się znalazł Całe morz łez wypłakałam wczoraj, a on sobie po prostu wylazł po 23.... prawdopodobnie w szafie się schował Ufff... po wczorajszym płaczu oczy mam zapuchnięte
Kawa miłe panie, tylko kawa mnie uratuje
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 06:42   #4380
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Fioletowy, bez babrania się z kroplami Wydajny jest, bo się nie smaruje go codziennie. Higieniczny bardziej, niż krople, bo idealne opakowanie.
Aussie Cos tak mi się nie wydawało, by po 3 piętrze to on się otrzasnał i pogalopował dalej
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-28 16:00:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.