Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 15:30   #721
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ilana- może i węgierki piękne, ale te tylko bardzo młode. Cygańska krew w nich płynie, szybko się starzeją....
Gabora niestety nie znam.

Beata- tez tam miałam tej zimy. 2 czy też 3 razy skóra na szyi pokryła się swędzącą wysypką. Do chwili obecnej nie znalazłam odpowiedzi na pytanie co było przyczyną. Smarowałam hydro i po 3-4 dniach odpuszczał0.

Anyżkowa- a koreanki promują błyszczące, nawilżone buzie

Samarti- pochwal się fryzurą obciełaś? inny kolor?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:28   #722
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Naszło mnie na tiramisu. najprościej byłoby isc do biedronki, ale ta kaloryczność...No i ja jednak wole słodycz przełamana czyms kwaśnym... TO zrobiłam tiramisowatego przekłądanca Biszkopty nasaczone kawa, na to owoce rozmrożone ( czeresnie, sliwki i truskawki), na to krem z sera ricotta ( rekordowe białko i jogurtu, słodzony stevia) i na to kakao. Powinno być pyszne
Oj, Kama, słodycz MUSI być słodka i już. Mnie co jakiś czas na to okropne tiramisu nachodzi ochota, jak sobie takie opakowanko wrąbię, to jakiś czas mam spokój Do następnego razu.
Poza tym, cudowna rzecz. Kupiłam nowe baterie do wagi. I jakiś kilogram mniej klaskid razu. Nie mam pojęcia, dlaczego...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:28   #723
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ilana, Wonder wspomniała o laserze biostymulacyjnym, nie frakcyjnym. przyspiesza gojenie ran, czyli także opryszczki, zajadów...przynajmniej w teorii
Beti, a ja patrzyłam na buzie babek i facetów w Cesarzowej i myslałąm właśnie, ze sporo ma mieszana cere A kamera w zbliżeniu bezlitośnie odkrywa wszystkie nierówności, także te zamaskowane. nie wiem, kto w takim powiększeniu ma idealna twarz, oni na pewno nie
Miałam dziś się zabrać za szafe, ale tz stwierdził, ze MUSIMY się uczyc do poprawkowego egzaminu z mowienia po angielsku Moje nieśmiałe protesty zostały zdławione

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-04-08 o 16:30
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:33   #724
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.



Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Beti, a ja patrzyłam na buzie babek i facetów w Cesarzowej i myslałąm właśnie, ze sporo ma mieszana cere A kamera w zbliżeniu bezlitośnie odkrywa wszystkie nierówności, także te zamaskowane. nie wiem, kto w takim powiększeniu ma idealna twarz, oni na pewno nie
Kama, mam bardzo wiekowy telewizor...I niezbyt sokoli wzrok, bo mnie wydawaly się świetne. Acz-bezwiekowe. Tzn. laska, starsza, wygladała lepiej niż te młodsze, moim zdaniem, ale ile one młodsze, a ona starsza, licho wie

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-04-08 o 16:35
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:48   #725
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cesarzowa wdowa jest piekna w ogole, jest tez po 40 A tamte maja po dwadzieścia parę
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 20:56   #726
samartali
სამართალი
 
Avatar samartali
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 248
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussie, zdjęcia nie dam, bo wiadomo. Włosy od lat mam krótkie, kolor też zasadniczo z gamy ciemnych, tylko cięcie zmieniłam. Ostatnio miałam włosy bardzo krótkie, ścięte równomiernie, teraz trochę je odhodowałam i zrobiłam coś a'la jedno z wcieleń Kożuchowskiej - tył krótki, boki króciutkie, nad uszami przystrzyżone maszynką, góra i środek dłuższe, mocno podniesione (coś niby "irokez"). Eksperyment ale jestem bardzo zadowolona. Mąż chwali. W przypadku fryzur to u niego rzadkość.

Fuerta, Gabor obił mi się o uszy ale nie pamiętam o co chodziło.

Budapeszt zawsze chciałam zobaczyć, ciekawe, jakie miałabym odczucia?
Za to północ Hiszpanii bajeczna. San Sebastian zrobiło na mnie wrażenie, Bilbao i przyległości zresztą też. Mogłabym tam żyć.
samartali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 07:22   #727
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

słonce nadal i nadal zimno Ale zawsze mam więcej optymizmu i checi do roboty, jak jest jasno. może dzisiaj garderoba...? Sama nie wiem
Testuje teraz maseczki koreańskie. całkiem sympatyczne, kupiłam w póbkach
http://allegro.pl/mizon-fresh-on-tim...986179875.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 09:31   #728
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Ale zawsze mam więcej optymizmu i checi do roboty, jak jest jasno. może dzisiaj garderoba...? Sama nie wiem
Zawsze się możesz poserialować potem w nagrodę. Albo zamiast
Mi jeszcze domowa pólka została do przejrzenia, jak wiecej ciuchów wywalę, to naprawdę nie bedę miala co na siebie włożyć...

Łikendowa pogoda mało ciekawa, ale cóż, przynajmniej nie pada.
Dla rozweselenia - publiczna tv zamierza realizować sitcom "2050", w tej nieco odległej przyszłości Polska potęga jest i basta Na każdym polu, ściągają do nas bezrobotni z całej zachodniej Europy:ha haha: Komuś się marzy...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-04-09 o 07:55
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 10:04   #729
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Po urodzinach męża czuję się niewyrażnie.O jeden toast za dużo
A tu jeszcze powtórka w ndz

Ch.Brinkley-.Chciałabym tak wyglądać w wieku 61 lat.Figura,włosy
Jeżeli doczepiane to i tak wyglądają bosko.Wiecie,że ma swoją linię kosmetyków gwiazd anti aging?
Przy niej nie jedna młodsza modelka wygląda blado..

Ilka nie podobał Ci się Budapeszt?
Na to miasto trzeba poświęcić parę dni..
My byliśmy latem.Upalnym latem.Balaton,termy.:love :
Sympatyczny szwagier na wyspie św.Małgorzaty ratował migrenową Miszkę
Zwiedzaliśmy zamek Sisi.
POK

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-10-12 o 08:30
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:51   #730
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

dziś wiosenny obiad Batata, bakłażan i papryki pokroiłam i zmacerowałam w oliwie i ziołach, potem upiekłam w piekarniku. do tego sos tzatziki ze swiezego ogórka Mniam
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 14:45   #731
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Pochwalilam dzień przed zachodem słonca pada....

Nie wiem, skąd się biorą te zbędne ciuchy, spora torba do wyniesienie,a ja naprawdę niewiele kupuję Wywaliłam też jeden sweter tz, bedzie awantura, ale dopiero pod koniec roku, bo gruby, zimowy, wcześniej sie raczej nie połapie..
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 15:03   #732
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beti, poszłam za Twym światłym przykładem Jedna połka bluzek z długim rękawem i 3/4 oraz torebki...Zirytowałam się na kretynke wywalajaca w błoto tyle kasy Czysta bezmyslnosc...Bluzki sa łądne, nadal dobre, nadal mi się podobają. Nic, tylko nosic, toteż jedynie pare pojdzie do ludzi, a reszte musze nosic. co mnie wkurzyło...? Mam rzeczy prawie identyczne LUbie pomarancze albo czerwienie, albo roze...? No to po 3 bluzki niemal w tym samym odcieniu...Bo mi się podobał...Podoba nadal...TYlko mam za dużo. A decyzja, która oddac a która zostawić - jest za trudna. na razie musze się częściej przebierać, a nie wbijac w kilka ciuchów na okrągło. Z torebkami było prościej, ale tez zaczęło się zgrzytanie zębami. Po co kupowałam kolejne...? Jestem full. BYłam full. Będę full - zatorebkowana na dobre Tu odłożyłam więcej, choć ubytku specjalnie nie widać...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 15:14   #733
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, mam to samo, ciuchów sporo, ale i tak noszę trzy-cztery zestawy, ulubione i sprawdzone...
Ja jeszcze muszę się rozstać z kilkoma parami butów, ktore tylko miejsce zajmują
Na razie Madam secretary, bo to trudny wybór, naprawdę.
I kawa.
Głowa mi od rana pęka, nie wiem, czy po tej zmianie pogody, czy czymś innym...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-04-09 o 15:16
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 17:58   #734
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Fuertavertura a moja córka zakochała się w Budapeszcie.
Mówi, że piękne miasto. Wieczorna panorama miasta wywołała u niej dreszcze.

Macie dziewczyny zapał do tych porządków. Mi tam z powodu wiosny ani drgnie sumienie żeby zabrać się za odświeżenie czegokolwiek

Wczoraj niewinnie spotkałam się z przyjaciółką. Nie pijam wina. Niby, bo wstyd się przyznać ile ja z nią tego wina wypiłam Było białe, różowe,czerwone.... i najdziwniejsze, że wstałam o 7 rano w dobrym stanie

Koleżanka ma złośliwy nowotwór piersi. We wtorek czeka ją rezonans, czy nie ma już przerzutów do kości. Ma 38 lat. Jestem powalona tą wiadomością.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 18:52   #735
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyz, to jest przerazajace. Zycie jest strasznie kruche, dlatego nie odkładam wszystkiego na starość. Nie wiadomo, kiedy cos może zmienić nasze plany.
Jeśli podejrzewają już przerzuty do kosci - to wrozy zle.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 19:29   #736
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

laser biostymulujący, to zmienia postać rzeczy zaraz obadam co to za cudo i co może uczynić, poza przyspieszeniem gojenia opryszczki

w kontekście nieskazitelnej cery, czworaj doznałam szoku kulturowego po tym jak jeden z panów - lat 36 o ile to istotne próbując odgadnąć mój wiek, na marginesie dodam, że dał mi lat 23 taki kłamca odniósł się do kondycji mojej cery... pełnych policzków i braku zmarszczek, nigdy nie sądziłam, że faceci zwracają na ten aspekt uwagę, o ile cera nie jest skrajnie zdewastowana, uważałam że patrząc na kobietę zauważą i ocenią wszystko ale nie skórę

budapeszt nocą wygląda ładnie to fakt ale światło i noc dodają uroku w zasadzie wszystkiemu i każdemu po prostu nie ta energia jak dla mnie
zgadzam się natomiast z Samar, mogłabym żyć na północy hiszpanii
wstawisz foty?

Anyż przykra sprawa miesiąc temu odeszła przyjaciółka mojej kuzynki, 31 lat...2 małych dzieci...rak jelita jak w takiej chwili stwierdzić, że nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko ma głębszy, uzasadniony sens...
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 19:47   #737
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyżek, bardzo to smutne
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 06:31   #738
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Miszka, najlepsze zyczenia urodzinowe dla meza Sto Lat!


Budapeszt mnie sie podobal, ale to jak kazde miasto Wieden, Paryz, Praga, Amsterdam... wszystko zalezy jak mamy program opracowany.
Nawet Milano potrafi byc ciekawe jak sie pobyt dobrze zaplanuje.


Samar, wyobrazilam sobie ta fryzure, musi wygladac ciekawie. Miley miala chyba cos takiego.





Kiedys mialam krotkie ale od lat juz nalepiej czuje sie w dlugich, nie mam nerwow do ukladania wlosow co rano.


Znam Koreanki tu u mnie I maja skore taka sobie, nic specjalnego. babki co siedza z dziecmi nie maluja sie na codzien, ubieraja sie tragicznie, a te co pracuja maja lekki makijaz I tez ubieraja sie tragicznie. Mam wrazenie, ze one w ogole nie wyczuwaja kolorow, stylow, faktur materialu.
Mezczyzni tez zreszta ubieraja sie fatalnie.
Koszmar jak ich samochody nic do niczego nie pasuje, potrafia jedynie kopiowac a I tak nie najlepiej im to wychodzi. W koncu kopiowanie to tez forma sztuki, a oni sztuke nie bardzo potrafia tworzyc.


Poznalam Przetakiewicz gdy byla tu w Abu Dhabi, zrobila na mnie pozytywne wrazenie, rozmowa z nia byla bardzo ciekawa. Byl pomysl na jej wejscie na ten rynek, szczerze mowiac niektore jej projekty sa bardzo ladne, ale od lat przewija sie prawie ten sam jeden motyw baskinki w roznych formach.
Nie jest to posh jak Victoria Beckham, ani wymyslne jak Stella McCartney ale za to cena nizsza.
Brakuje jej topowego modelu, czegos co spopularyzowloby marke, cos jak torebki McCartney.










LaMania jak narazie jest nudnawa.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 07:49   #739
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ilana, w Twoim PRAWDZIWYM wieku brak zmarszczek i pełne policzki to tez oczywista oczywistość
Laser biostymulacyjny na gojenie ranek, działanie przeciwzapalne, po ekstrakcjach, ja naświetlam się tez nim przy problemach z zatokami, gardłem...Nic dla urody
Fajna ta torebka Stelli
A jak oglądałam Secret Hotel to stroje Koreańczyków, zwłaszcza facetów mnie powaliły Rozowo niebieskie garnitury
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 09:23   #740
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Zimno
Przypomniałam sobie, że sezon grzewczy trwa, więc kaloryfery podkręciłam...

Znowu poległam na internetowym picie...Pierdyliard czegoś musiałam pościągać, zainstalować, a głupiej opcji wyślij jak nie było, tak nie maSzlag, muszę jutro do urzędu podjechać,żeby mieć to z głowy. Jak co roku, zaskakuje mnie wysokość stawki, myślalam,że zeszliśmy już do 16 procent, a tu lipa
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:25   #741
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dziewczyny, co to jest Laser biostymulacyjny?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:55   #742
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eva nie mam pojęcia. Nie znam się na laserach

Fuertavertura mężczyźni wiele widzą, może do końca nie potrafią nazwać co widzą. Jednak wzrok mamy ten sam
Zaskoczona jestem np tym, iż widzą i nie podobają im się w większości paznokcie żelowe. Kilku bliskich mi mężczyzn aż to obrzydza i nie rozumieją fenomenu żeli

U mnie słonecznie, ale chłodno.

Beata a ja pieję z zachwytu nad e-deklaracją. Większość pitów w takiej formie dostarczam skarbówce.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 12:50   #743
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Szaro, ale od czasu do czasu się nawet przejaśnia. Temperatura niestety nie powala. To jednak ciągle kwiecień
Beata- u mnie piec też chodzi
Eva- fajna torebka i super fryzurka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 12:56   #744
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Laser biostymulacyjny, Eve
http://party.pl/porady/uroda/zabiegi...Fa8W0wodkTwCpQ
Beti, zabrałam się wreszcie za Walking dead. Nie jest złe, choć okrutne, jak zawsze...No ale zycie w takim swiecie musiałoby być okrutne...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 13:54   #745
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Beti, zabrałam się wreszcie za Walking dead. Nie jest złe, choć okrutne, jak zawsze...No ale zycie w takim swiecie musiałoby być okrutne...
Ciekawe, czy zakończenie sezonu wkurzy cie tak, jak mnie
Bezczelny cliffhanger...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-04-10 o 13:55
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 14:02   #746
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beti, cliffhanger to masz na myśli wala kogos, ale kogo...? I do zobaczenia w październiku...?
Obejrzałam. Teraz za Kroniki Shanarry powinnam się zabrać, bo już 4 odcinki. Ksiazki Brooksa mam, ale nie pamiętam, dawno czytałam...A, Playera nagrywam tez...
Dzis testowałam nowy przepis. Hm...Przepis nie okazał się tak rewelacyjny, jak przypuszczałam, a przez moje modyfikacje narobiłam sobie tylko roboty
Niby proste: kasza jaglana przelana wrzatkiem, bez gotowania, do tego starte jabłka, przyprawy, słodzik - i pieczemy szarlotke przez 1,5 godziny. no to ja amarantus jeszcze dodałam, bo wyglądał podobnie, a się poniewierał
PO 1,5 godzinie miałam...hm...sypka szarlotkę z surowym, chrupiącym dziwnie amarantusem i częściowo ugotowana kasza Pochrupałam przez chwile bez przekonania, ale po licho jest surowy amarantus?! Dolałam wody i piekłam dalej. Nic. To szarlotke wywaliłam do garnka i dolałam sporo wody. Zaczeło się przypalać na ogniu, wiec garnek poszedł do piekarnika z powrotem. w tej chwili mam cały gar kaszy z jabłkami. i amarantusem , tyle, ze już ugotowanym Hm...chyba zamroze to na wiele zdrowych obiadów

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-04-10 o 14:03
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 14:21   #747
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

No właśnie, kogo, Kama.
shannara czeka, podobnie jak sezony kolejne Piratów i Wikingów...Playera ogladałam, taki se, chyba że dla pana z Kontry go chcesz oglądać To Blindspot z jurnym byłym komandosem lepszy
POldarka bardzo dobrze się czyta.
Bedę kupować kolejne książki Grahama, jak juz się poukazują, bo tę pierwsza na razie serialowo znam...


A nastepnym razem, Kama, po prostu zrób normalna szarlotke na kruchym...
Z czym chcesz jeść te jaglankę? A, śniadaniowo mozna. Oliwa, jakies bakalie na patelnię, sezam, słonecznik, i takie tam, podsmazyć, dodac tę kasze z jablkami.
Albo na zimno z jogurtem.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 15:59   #748
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

U mnie dużo się dzieje, ale juz Was nadrobilam..

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Na dzień dobry artykuł dr Chlebus - kwintesencja wytycznych czego szukać w kosmetykach:
http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,13...-dzialaja.html

Niby nic nowego nie wyczytałam, ale jednak zdziwiło mnie, że retinol nie ma aż tak udowodnionej skuteczności - tylko retinoidy (wyłącznie na receptę) i retinaldehyd. A ja jakoś retinaldehyd (obecny w kremach Avene) traktowałam jak "słabszą" wersję.
Dircik bardzo Ci dziekuję za ten artykuł czyli jednak moze obejdzie sie bez ciężkich zabiegow i warto brać te recepty?
Ciekawie o filtrach i ze warto caly rok i ogólem o wszystkich kosmetykach - że co w aptece to w aptece jednak...

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Christie Brinkley
No tak, a nasz rodzimy produkt znacie? Teresa Werner
Podobna kategoria wiekowa i efekt napompowania


Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
A ja wprost przeciwnie-torba rzeczy do wyniesienia. W tym-dwie torebki. Trzecią jednak wyjęłam, zostawiamJeszcze męska decyzja w sprawie kilku par butow, tez czekających na Godota...
Ponuro i chłodnawo...
Ja zalatwiłam na razie tylko buty - wypadły 3 pary, to zdecydowanie za malo

Poza tym sprzątam siebie - robilam diete oczyszczajacą teraz jestem zdetoksowana

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Rozdziawilam gębę patrząc na cery kobiet i mężczyzn. Piękne, nieskazitelne. Włosy tez, cholera.
Naprawdę, natura baaaardzo niesprawiedliwie to porozdzielała
Wiesz Beti, wlasnei z tej ostatniej ksiazki mozna sie dowiedziec ze to nie natura jednak, ze jak glowna bohaterka nie stosowała koreanskiej pielęgancji to i cerę miala "zachodnią"...
No i mężczyźni tak samo podobno maja tam wielkiego hoopla na pielegnację to i wyglądają- nic za darmo. Tam panuje kult takiej cery.



Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Mam rzeczy prawie identyczne LUbie pomarancze albo czerwienie, albo roze...? No to po 3 bluzki niemal w tym samym odcieniu...Bo mi się podobał...Podoba nadal...TYlko mam za dużo. A decyzja, która oddac a która zostawić - jest za trudna. na razie musze się częściej przebierać, a nie wbijac w kilka ciuchów na okrągło. Z torebkami było prościej, ale tez zaczęło się zgrzytanie zębami. Po co kupowałam kolejne...? Jestem full. BYłam full. Będę full - zatorebkowana na dobre Tu odłożyłam więcej, choć ubytku specjalnie nie widać...
z kolorami to nic dziwnego - mam podobnie. Ale przecież nic na to nie poradzę że lubie takie i takie kolory i w takich mi dobrze i najwięcej kupuje tych, ktore mi pasują, no co takie lubię i już - nie kupię przeciez tych które pasują Pani Zimie zeby poprawić różnorodność w szafie?

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
F
Koleżanka ma złośliwy nowotwór piersi. We wtorek czeka ją rezonans, czy nie ma już przerzutów do kości. Ma 38 lat. Jestem powalona tą wiadomością.
Bardzo mi przykro wiem co czujesz, przeżyłam cos podobnego z 3 lata temu

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Ilana, w Twoim PRAWDZIWYM wieku brak zmarszczek i pełne policzki to tez oczywista oczywistość
Właśnie też mi się tak wydawało
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2016-04-10 o 16:01
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 17:51   #749
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beti, jaglanka faktycznie da sie jesc, najbardziej na sniadanie mi podpasi. tam sa jabłka i cynamon i płatki kokosowe i amarantus nieszczesny - dodam jeszcze jogurt i mam sniadanie Takie w moim typie...Toż duzego garnka takiego czegos nie wywalę
Shanarre obejrzałam pierwsze dwa odcinki i wyciagnełam ksiazki. Niestety, duzo ich W sumie bardziej podobał mi się Seeker czyli Miecz poszukiwacza, na podstawie długiego cyklu Goodkinda. 2 sezony sa, chyba sobie powtórnie obejrze...
http://allegro.pl/terry-goodkind-mie...105839648.html
Konspira, babka z Twoich zdjec tez rewelacja I tez króliczek Czy ja jedna uwazam, ze sa i inne wzory kobiecej atrakcyjnosci...?
Beti, jakbym chciała zrobic normalna szarlotke to bym zrobiła Przepis mnie fascynuje, nowosc, ciekawosc, która zabiła kota, rozumiesz...?
Ostatnio mam wrazenie, ze jestem strasznie rozproszona, za duzo bodzców. gdzies czytałam, ze to choroba naszego wieku...Jednoczesnie chciałabym robic wiele rzeczy, chaotycznie rzucając się od jednej do drugiej. obejrzec miecze shanarry i miecz poszukiwacza...i mnostwo innych zaległych. przeczytac brooksa i tchaikovskego...i mnóstwo zaległych. i gazety, które leża i czekaja...A cwiczenia? a siłownia? a komputer? a sprzatanie...? I tak się miotam

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-04-10 o 18:02
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 18:01   #750
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Nadrobiłam klasykę i przeczytałam "Zabić drozda".
No nie wiem dlaczego dopiero teraz. Świetna!!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.