Sukienka! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 20:45   #1
guziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Exclamation

Sukienka!


Witam
Z góry przepraszam, za złe umieszczenie w forum./
Jestem w desperacji. Wiem, że mam dużo czasu ale już trzeba zacząć mysleć o wyborze sukience na komers (impreza na koniec 3 klasy gimnazjum, taka mini-studniówka). Jestem osoba wysoką ok 176 cm, noszę rozmiar 42. Nie jestem możliwie gruba, mam odstający brzuszek i nabite uda. Ważę 70 kg.
Mam bardzo jasną karnację i ciemne włosy oraz oprawę oczu. Moje nogi nie są grube, lecz mocno zbudowane.

Jesten w kropce. Nie wiem jaka sukienka by pasowała do mnie i do mojej figury. Myślałam o sukience za kolanko, a'la Marylin Monroe. Czarna. Z kokardką pod biustęm, na ciuenkim paseczku. Ale się nie znam. Nawet jeżeli dobiorę sukienkę, to co z resztą? Nie ubiorę butów na obcasie - jestem zbyt wysoka, a jakiekolwiek półbuty i szpilki strasznie mnie obcierają. A fryzura? Mam włosy do ramion, grzywkę na bok. Pewnie urosną. Związane, czy kok zbudowany z loków (mam włosy proste, podatne na fale, gęste i grube loki zrobione lokówką albo ciepłymi wałkami się rozwalają, może zrobione przez fryzjera będą czymać) a'la Vanessa Hudgens.


Przepraszam za chaotyczny charakter, ale coraz częściej o tym myslę, ale chciałabym wyglądac olśniewająco Pozrawiam serdecznie1!
guziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:17   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Sukienka!

Moja droga, wejdz na forum moda, tam dziewczyny Ci napewno pomoga.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 06:17   #3
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Sukienka!

Za wysoka na obcasy? A gdzie to się stwierdza. Ja mam 1,80 i latam na 7 cm obcasach i nie zauważyłam, żebym wyglądała jak UFO...


Chyba, że chodzi Ci o to, że nie jesteś przyzwyczajona na obcasów/ źle się w nich czujesz...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:52   #4
guziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Sukienka!

też i ich nie lubię. najchętniej przyszłabym w trampkach. jestem w kolejnej kropce, chce zostawić choć raz podziw swym wyglądem, pusta mysl. ale chcę im pokazać, że przez 3 lata sprawiania przykrości, drobnych i tych większych nie mieli racji. nie chcę być żyrafą, nie dośc ze 176 to jeszcze 70 kg wagi
prędzej czuje się jak słoń, a nie chcę się tak czuć. choć w ty jednym dniu
guziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.