Problem z zębem okropny ból...po leczeniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 19:41   #1
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678

Problem z zębem okropny ból...po leczeniu


Witam.
Tak więc we wrześniu strasznie bolała mnie czwórka, kiedys bardzo balam sie dentysty ale nie moglam juz wytrzymac wiec wybralam bardzo chwalonego dentyste z moich okolic
leczenie kanalowe.za dwa miesiace bol powraca. robie zdjecie zeba ktorego wczeniej nie robilam bo dentysta nie dal takiego zalecenia(a slyszalam ze zawsze przy kanalowym trzeba robic).
zrobilam zdjecie czworki okazalo sie ze mam rozrzedzona kosc dwojki dentysta pytal czy nosilam aprat itd.a ja sciagalam trojke do domu wiec mialam tymczasowy aparat pare lat temu przynosilam mu zdjecia sprzed i po noszeniu aparatu...i ponoc dlatego problemy z dwojka.no i bez trucia zeba wyjal mi nerw z dwojki. a teraz juz piec razy wkladal do zabka tzw opatrunek.co jakis czas zabek mnie bolal.
ale ten tydzien juz mnie przerasta...lece na ketonalach. dwie wizyty u dentysty w tym tyg. i tylko wymiana opatrunku juz nie wiem co robic.bol jest nie do wytrzymania.siedze wlasnie z lodem na policzku przy komputerze.jak boli mnie zab to od razu policzek i ucho taki przeszywajacy bol.
przepraszam za lakoniczne pismo ale zrozumcie przez tego zeba juz nawet myslec nie dam rady.
co mi poradzicie ? jedyne co to myslalam o zmianie dentysty...ale robil mi pare innych zebow i nie mam z nimi zadnych problemow.tylko ten.a co najlepsze w dwojce nie mialam zadnej dziurki nic nawe kropeczki a tak boli((
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 20:38   #2
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Problem z zębem okropny ból...po leczeniu

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Witam.
Tak więc we wrześniu strasznie bolała mnie czwórka, kiedys bardzo balam sie dentysty ale nie moglam juz wytrzymac wiec wybralam bardzo chwalonego dentyste z moich okolic
leczenie kanalowe.za dwa miesiace bol powraca. robie zdjecie zeba ktorego wczeniej nie robilam bo dentysta nie dal takiego zalecenia(a slyszalam ze zawsze przy kanalowym trzeba robic).
zrobilam zdjecie czworki okazalo sie ze mam rozrzedzona kosc dwojki dentysta pytal czy nosilam aprat itd.a ja sciagalam trojke do domu wiec mialam tymczasowy aparat pare lat temu przynosilam mu zdjecia sprzed i po noszeniu aparatu...i ponoc dlatego problemy z dwojka.no i bez trucia zeba wyjal mi nerw z dwojki. a teraz juz piec razy wkladal do zabka tzw opatrunek.co jakis czas zabek mnie bolal.
ale ten tydzien juz mnie przerasta...lece na ketonalach. dwie wizyty u dentysty w tym tyg. i tylko wymiana opatrunku juz nie wiem co robic.bol jest nie do wytrzymania.siedze wlasnie z lodem na policzku przy komputerze.jak boli mnie zab to od razu policzek i ucho taki przeszywajacy bol.
przepraszam za lakoniczne pismo ale zrozumcie przez tego zeba juz nawet myslec nie dam rady.
co mi poradzicie ? jedyne co to myslalam o zmianie dentysty...ale robil mi pare innych zebow i nie mam z nimi zadnych problemow.tylko ten.a co najlepsze w dwojce nie mialam zadnej dziurki nic nawe kropeczki a tak boli((

wstaw fotki rtg i wtedy zobaczymy co tam sie dzieje bo niestety w tym przypdaku bez fotek za duzo jest gdybania co może byc przyczyną
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 20:39   #3
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Problem z zębem okropny ból...po leczeniu

w poniedzialek bede miala dostep do skanera i musze znalezc zdjecia rtg wtedy wstawie ale dzieki za chec pomocy. do poniedzialku wstawie. narazie bol usmierzony po tabletce/ale jestem pewna ze nie na dlugo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:04   #4
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Problem z zębem okropny ból...po leczeniu

jesli pomagaja tabletki przeciwbolowe to nie jest tak zle,
a gdyby bylo gorzej -> antybiotyk i oczywiscie regularne wizyty u stomatologa
Bardzo dziwne ze nie mialas robionego zdjecia przed zamknieciem zeba , jest ono zawsze potrzebne przy leczeniu kanalowym, nawet gdy lekarz ma super sprzet i moze ci zmiezyc dlugosci kanalow itd, po prostu po to aby zobaczyc czy zab ma standardowa ilosc kanalow i jak duzy jest stan zapalny ( rozrzedzenie kosci jest wynikiem stanu zapalnego). Nawet przy leczeniu mikroskopem jest ono wykonywane po to aby wiedziec gdzie szukac ewentualnych anomali w budowie.
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:40   #5
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Problem z zębem okropny ból...po leczeniu

leki przeciwbolowe raz dzialaja raz nie.a praktycznie tylko ketonal dziala.na 4 mialam juz antybiotyk podawany przez 10 czy 12 dni;/ przeszlo ale teraz dwa razy gorzej.nie mialam zdjecia dopiero kazal zrobic jak bolalo dlugo po zalozeniu plomby. teraz jesli chodzi o dwojke sama pojde zrobic zdjecie bez jego mowienia...bo to bez sensu zmieniac te opatrunki jak to nic kompletnie nie pomaga a on nie robi nic innego.wizyty u stomatologa mam srednio co trzy tygodnie bo mam jeszcze pare zabkow do zrobienia ale teraz jak mam te opatrunki praktycznie co poltora tygodnia jestem. wszyscy moi znajomi oczywiscie nie od tego dentysty byli w szoku ze nie kazal mi zdjecia zrobic...dopiero jak cos nie tak zaczelo sie dziac...ogolnie lubie tego pana dentyste jest delikatny no ale neistety ostatnio w ogole mi nie pomaga.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka


Edytowane przez agnes188
Czas edycji: 2010-06-12 o 21:42
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 13:35   #6
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Problem z zębem okropny ból...po leczeniu

bylam u dentysty.iii dwojka swoja droga a okazalo sie ze to bol od osemki i siodemki ale glownie od ej pierwszej .no i sie wszystko wyjasnilo mam w nim opatrunek jak nie przestanie bolec to jutro osemeczke wyrywam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.