Tatuaż!!! - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 10:29   #4261
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
chyba moje posty są magicznie niewidzialne no trudno
Ha! Witaj w klubie
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:02   #4262
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Tatuaż!!!

Jeśli ktoś będzie chciał i tak i sobie zrobi taki wzór jak ty masz No chyba że zamierzasz go bronić przed światem i chować całe życie
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:19   #4263
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Tatuaż!!!

pomysł fajny.
co do lędźwi - mi tez sie "nad dupie" baaardzo podoba jako miejsce na tatuaz weź tylko namiar ze jelsi planujesz ciaze (a tym bardziej wiecej niz jedna) cos sie moze stac, bo jednak tam skora tez sie rozciaga. Nie jest powiedziane ze sie cos z nim stanie, niemniej takie ryzyko jest.

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
podbijam jestem na neigo zdecydowana, chcialam cos związanego z muzyką klcuze wiolinowe i nuty za duzo ich wszedzie wiec wezme klucz basowy.

tylko nie wiem w jakim miejscu.. moze lędźwie na dole?
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:23   #4264
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
pomysł fajny.
co do lędźwi - mi tez sie "nad dupie" baaardzo podoba jako miejsce na tatuaz weź tylko namiar ze jelsi planujesz ciaze (a tym bardziej wiecej niz jedna) cos sie moze stac, bo jednak tam skora tez sie rozciaga. Nie jest powiedziane ze sie cos z nim stanie, niemniej takie ryzyko jest.
nie przesadzajmy ja mam tatuaz na ledzwiach i przezyl dwie ciaze i nic mu sie nie stalo a przytylam bardzo duzo

to brzuch rosnie do gigantycznych rozmiarow a nie plecy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:11   #4265
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tatuaż!!!

wladnie objejrzalam moj 1 tatuaz, niedlugo bedzie 2lata, i taki zielony sie zrobil, szkoda ze nie jest czarny tylko ciemna zielen moze jakis tusz z dupy mieli, a takie studio oh i ah.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:33   #4266
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Tatuaż!!!

Ja mam pytanie trochę z innej strony.

Czy Wasi TŻci lubią tatuaże, są im obojętne czy raczej nie przepadają, ale musieli zaakceptować? Pytam, bo sama od dawna się przymierzam i pewnie niebawem zacznę odkładać i dopracowywać wzór, a mój TŻ niechętnie się do tego odnosi. Niby tylko moja decyzja, a on ma tylko prawo wyrazić opinię, ale nie chciałabym, żeby go to potem brzydziło w jakiś sposób. Wiadomo, biorę też jego opinię na poważnie, bo w końcu z nim jestem. Nie wiem, jak do tego podejść. Bo postawić przed faktem dokonanym to nie w porządku.
Nie chciałabym rezygnować całkowicie ze swoich planów i pewnie nie zrezygnuję, ale z drugiej strony, życie też w jakiś sposób pewnie ograniczy wielkość tatuaży - wiadomo, że nie wszędzie są mile widziane, nawet jeśli nie planuję kariery urzędniczej.
Dodam, że marzy mi się najbardziej realistyczne, kolorowe arcydzieło na całe plecy

Co o tym myślicie?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:46   #4267
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie trochę z innej strony.

Czy Wasi TŻci lubią tatuaże, są im obojętne czy raczej nie przepadają, ale musieli zaakceptować? Pytam, bo sama od dawna się przymierzam i pewnie niebawem zacznę odkładać i dopracowywać wzór, a mój TŻ niechętnie się do tego odnosi. Niby tylko moja decyzja, a on ma tylko prawo wyrazić opinię, ale nie chciałabym, żeby go to potem brzydziło w jakiś sposób. Wiadomo, biorę też jego opinię na poważnie, bo w końcu z nim jestem. Nie wiem, jak do tego podejść. Bo postawić przed faktem dokonanym to nie w porządku.
Nie chciałabym rezygnować całkowicie ze swoich planów i pewnie nie zrezygnuję, ale z drugiej strony, życie też w jakiś sposób pewnie ograniczy wielkość tatuaży - wiadomo, że nie wszędzie są mile widziane, nawet jeśli nie planuję kariery urzędniczej.
Dodam, że marzy mi się najbardziej realistyczne, kolorowe arcydzieło na całe plecy

Co o tym myślicie?
Powiem tak- rób swoje.
Jak kocha to zaakceptuje
Mój mąż musiał się pogodzić z tym, że mam bzika na punkcie tatuaży i kolczyków. Czasem tylko zrobi głupią minę I również planuję arcydzieło na plecach, a póki co mam trzy tatuaże w tym jeden do poprawki (błąd młodości, ehh)
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 20:53   #4268
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Powiem tak- rób swoje.
Jak kocha to zaakceptuje
Mój mąż musiał się pogodzić z tym, że mam bzika na punkcie tatuaży i kolczyków. Czasem tylko zrobi głupią minę I również planuję arcydzieło na plecach, a póki co mam trzy tatuaże w tym jeden do poprawki (błąd młodości, ehh)
Nie jesteśmy na poziomie 'zrobisz, to cię nie będę kochał', więc o sceny się nie boję I na pewno się przyzwyczai. Po prostu wiem, że jemu się to niekoniecznie podoba i nie wiem, czy jest jakieś dyplomatyczne rozwiązanie, żeby nikt nie był poszkodowany.

A co to za błąd młodości?
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-11-25 o 20:54
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:09   #4269
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie trochę z innej strony.

Czy Wasi TŻci lubią tatuaże, są im obojętne czy raczej nie przepadają, ale musieli zaakceptować? Pytam, bo sama od dawna się przymierzam i pewnie niebawem zacznę odkładać i dopracowywać wzór, a mój TŻ niechętnie się do tego odnosi. Niby tylko moja decyzja, a on ma tylko prawo wyrazić opinię, ale nie chciałabym, żeby go to potem brzydziło w jakiś sposób. Wiadomo, biorę też jego opinię na poważnie, bo w końcu z nim jestem. Nie wiem, jak do tego podejść. Bo postawić przed faktem dokonanym to nie w porządku.
Nie chciałabym rezygnować całkowicie ze swoich planów i pewnie nie zrezygnuję, ale z drugiej strony, życie też w jakiś sposób pewnie ograniczy wielkość tatuaży - wiadomo, że nie wszędzie są mile widziane, nawet jeśli nie planuję kariery urzędniczej.
Dodam, że marzy mi się najbardziej realistyczne, kolorowe arcydzieło na całe plecy

Co o tym myślicie?
mój lubi nawet bardzo,ostatnio za jeden nawet zapłacił jako prezent na moje urodziny.Plan czegoś na całe plecy też mam i na szczęście jest tym pomysłem zachwycony.A jakby nie lubił? To bym pewnie miała kilka w miejscach nie rzucających się w oczy
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:21   #4270
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
mój lubi nawet bardzo,ostatnio za jeden nawet zapłacił jako prezent na moje urodziny.Plan czegoś na całe plecy też mam i na szczęście jest tym pomysłem zachwycony.A jakby nie lubił? To bym pewnie miała kilka w miejscach nie rzucających się w oczy
Tylko że mnie się takie miejsca (bo pewnie mówisz o kostce, pachwinie itp) nie podobają zbytnio.
Ale na razie to i tak tylko gdybanie, nawet nie mam dobrego pomysłu na niego, co dopiero pieniędzy, a już się zastanawiam. Chociaż z drugiej strony lepiej chyba wcześniej.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:57   #4271
angst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 32
Dot.: Tatuaż!!!

ja jestem zdania że trzeba jakoś sie dogadać ... uświadomić go że Ci się to bardzo podoba użyć różnych przekonywujących argumentów a kobiety to potrafią
angst jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 21:57   #4272
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Tatuaż!!!

trafiłam na fajna stronkę: http://fyeahtattoos.com
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 23:20   #4273
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez angst Pokaż wiadomość
ja jestem zdania że trzeba jakoś sie dogadać ... uświadomić go że Ci się to bardzo podoba użyć różnych przekonywujących argumentów a kobiety to potrafią
To fakt
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:03   #4274
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tatuaż!!!

nigdy robiac tatuaze nie patrzylam na to co powie obecny TZ, i całe szczęscie, bo oni przemineli a tatuaż zostaje
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:12   #4275
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Tylko że mnie się takie miejsca (bo pewnie mówisz o kostce, pachwinie itp) nie podobają zbytnio.
Ale na razie to i tak tylko gdybanie, nawet nie mam dobrego pomysłu na niego, co dopiero pieniędzy, a już się zastanawiam. Chociaż z drugiej strony lepiej chyba wcześniej.
hmm ja i tak staram sie robic takie niewidoczne,bardzo lubie na boku,biodrze,lędźwiach.Ma m tribala zaczynającego sie od kości biodrowej zachodzącego na pierś.Niby duży a na codzień nie widac
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:26   #4276
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie trochę z innej strony.

Czy Wasi TŻci lubią tatuaże, są im obojętne czy raczej nie przepadają, ale musieli zaakceptować? Pytam, bo sama od dawna się przymierzam i pewnie niebawem zacznę odkładać i dopracowywać wzór, a mój TŻ niechętnie się do tego odnosi. Niby tylko moja decyzja, a on ma tylko prawo wyrazić opinię, ale nie chciałabym, żeby go to potem brzydziło w jakiś sposób. Wiadomo, biorę też jego opinię na poważnie, bo w końcu z nim jestem. Nie wiem, jak do tego podejść. Bo postawić przed faktem dokonanym to nie w porządku.
Nie chciałabym rezygnować całkowicie ze swoich planów i pewnie nie zrezygnuję, ale z drugiej strony, życie też w jakiś sposób pewnie ograniczy wielkość tatuaży - wiadomo, że nie wszędzie są mile widziane, nawet jeśli nie planuję kariery urzędniczej.
Dodam, że marzy mi się najbardziej realistyczne, kolorowe arcydzieło na całe plecy

Co o tym myślicie?
Moj maz jest zachwycony moimi tatuazami. Zreszta jest to jedna z naszych wspolnych pasji. On tez jest wytatuowany. Wiec raczej sie w tym aspekcie wspieramy niz zniechecamy. Wytatuowane kobiety sa dla niego duzo bardziej atrakcyjne niz tez bez tatuazy.
Mysle, ze bardzo ciezko jest byc z kims kto nie akceptuje twoich pomyslow i pasji. Jednak reakcja 'kocham wiec akceptuje' tez nie jest wymarzona reakcja kobiety.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 23:11   #4277
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Moj maz jest zachwycony moimi tatuazami. Zreszta jest to jedna z naszych wspolnych pasji. On tez jest wytatuowany. Wiec raczej sie w tym aspekcie wspieramy niz zniechecamy. Wytatuowane kobiety sa dla niego duzo bardziej atrakcyjne niz tez bez tatuazy.
Mysle, ze bardzo ciezko jest byc z kims kto nie akceptuje twoich pomyslow i pasji. Jednak reakcja 'kocham wiec akceptuje' tez nie jest wymarzona reakcja kobiety.
Dokładnie o to mi chodzi. Ale nawet nie jestem jeszcze pewna, czy będę ten tatuaż robić, bo nie mam upatrzonego konkretnego wzoru i miejsca, więc na razie nie podejmuję żadnych kroków. Chociaż jeśli ta sprawa ponownie się kiedyś pojawi, to naprawdę będę w rozterce.
Masz piękny rękaw
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:22   #4278
angst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 32
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Dokładnie o to mi chodzi. Ale nawet nie jestem jeszcze pewna, czy będę ten tatuaż robić, bo nie mam upatrzonego konkretnego wzoru i miejsca, więc na razie nie podejmuję żadnych kroków. Chociaż jeśli ta sprawa ponownie się kiedyś pojawi, to naprawdę będę w rozterce.
Masz piękny rękaw
wiesz przedstawiając propozycję facetowi najlepiej wiedzieć co i gdzie wtedy łatwiej się dogadać zmienić miejsce na takie które i on będzie akceptował albo lekko zmodyfikować wzór... takie wspólne wybieranie i kompromisy pomagają w akceptacji Twoich wyborów. Myślę że to fajna opcja gdy nie jesteś pewna co i gdzie ma być Powodzenia
angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:44   #4279
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Tatuaż!!!

Mój nie cierpi tatuaży - dlatego ich nie ma ja kocham i mam chociaż mój TŻet zadowolony z tego powodu nie był
Ale... to była moja decyzja, moje ciało, mój wzór i moja kasa
Tu żadne kompromisy nie są dobre, chcesz później pluć sobie w brodę, że mogłaś zrobić inny wzór ale TŻ wybrał Ci taki? albo nie te miejsce? przemyśl i zrób jak TY czujesz a nie facet, bo oni raz są a raz ich nie ma
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 12:11   #4280
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
Mój nie cierpi tatuaży - dlatego ich nie ma ja kocham i mam chociaż mój TŻet zadowolony z tego powodu nie był
Ale... to była moja decyzja, moje ciało, mój wzór i moja kasa
Tu żadne kompromisy nie są dobre, chcesz później pluć sobie w brodę, że mogłaś zrobić inny wzór ale TŻ wybrał Ci taki? albo nie te miejsce? przemyśl i zrób jak TY czujesz a nie facet, bo oni raz są a raz ich nie ma
Bez przesady, on decydował nie będzie Ja wiem, że to moja sprawa, ale nie chciałabym po prostu postawić go w sytuacji 'to moja sprawa i siedź cicho', bo sama źle bym się czuła, będąc tak potraktowaną. angst, Twoja propozycja też jest super, dziękuję Wam obu
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:22   #4281
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Bez przesady, on decydował nie będzie Ja wiem, że to moja sprawa, ale nie chciałabym po prostu postawić go w sytuacji 'to moja sprawa i siedź cicho', bo sama źle bym się czuła, będąc tak potraktowaną. angst, Twoja propozycja też jest super, dziękuję Wam obu
ale ja się z tym zgadzam, jak kocha to zaakceptuje
powodzenia
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 12:22   #4282
KariVirgin
Raczkowanie
 
Avatar KariVirgin
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 346
GG do KariVirgin
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
ale ja się z tym zgadzam, jak kocha to zaakceptuje
powodzenia
Mój mąż też nie przepada za tatuażami. Jak go poznałam miałam tylko jeden, teraz mam 3, z czego ten 3 będzie połączony z drugim, bo są oba na plecach. Owszem pytałam go o zgodę, średnio się cieszył, ale w zasadzie musiał się zgodzić, bo i tak bym zrobiła :P Ja lubię tatuaże i robię, On nie lubi - niech nie robi.
__________________
www.facebook.com/PROFretusz
KariVirgin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 12:42   #4283
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Tatuaż!!!

Mój Mąż nie ma tatuażu, raczej go nie kręci posiadanie takiej ozdoby. Mój tatuaż zaakceptował, tak jak manię na robienie sobie kolczyków w uszach. Wie, że chcę zrobić jeszcze jeden, troszkę kręci nosem, ale mówi, że jak ma mi być z tym dobrze, to czemu nie. Oczywiście kolejny tatuaż zrobię za dłuuższy czas, z racji tego, że obecnie rośnie we mnie nasz Mały Ludzik )

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2011-11-29 o 12:44
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:53   #4284
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Tatuaż!!!

Monika gratulacje
znalazłam śliczną jaskółeczkę, może kogoś zainteresuje
http://fc05.deviantart.net/fs71/f/20...os-d4hn9nz.jpg
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:57   #4285
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Tatuaż!!!

Czy wiecie może kochane gdzie można znalezć w Wawie dobry,naprawdę salon tatuażu ?
Mam zamiar zrobić sobie na nadgarstu po wewnętrznej stronie a już kilka miesięcy się przymierzam i nic.
Moze macie kogoś godnego polecenia ?
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 00:33   #4286
niezaleznaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaż!!!

Witajcie Dziewczyny Marze o tatuazu niestety nie potrafie sie zdecydowac jakie miejsce wybrac - kark czy nadgarstek? Mozecie mi cos doradzic?
niezaleznaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 07:41   #4287
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
Monika gratulacje
znalazłam śliczną jaskółeczkę, może kogoś zainteresuje
http://fc05.deviantart.net/fs71/f/20...os-d4hn9nz.jpg
Dziękuję . Piękna jaskółka . Mi się marzy sowa na plecach, w podobnym stylu. Na szczęście znam dobrą tatuatorkę, która z przypadku losowego musiała się przenieść do Holandii. Myślę, że na przyszłą jesień ta sowa się pojawi
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 10:30   #4288
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez niezaleznaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny Marze o tatuazu niestety nie potrafie sie zdecydowac jakie miejsce wybrac - kark czy nadgarstek? Mozecie mi cos doradzic?
Ja wybrałabym nadgarstek Sama miałam robić w tym właśnie miejscu, ale narazie się wstrzymuję.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 15:32   #4289
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez niezaleznaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny Marze o tatuazu niestety nie potrafie sie zdecydowac jakie miejsce wybrac - kark czy nadgarstek? Mozecie mi cos doradzic?
Mam już jeden tatuaż (na stopie) i mam ochotę na kolejny i też nie mogę się zdecydować: kark czy nadgarstek ale coraz bardziej jestem za tą 1 opcją, a nadgarstek dalej w kolejce
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 08:54   #4290
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez niezaleznaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny Marze o tatuazu niestety nie potrafie sie zdecydowac jakie miejsce wybrac - kark czy nadgarstek? Mozecie mi cos doradzic?
Ja mam tatuaze w obu miejscach i bardziej lubie ten na nadgarstku. Pewnie dlatego ze tatuazu na karku prawie nigdy nie widze, a to jest dla mnie duzy minus. Z tego samego powodu nigdy nie marzyly mi sie wytatuowane plecy.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.