możecie mi doradzic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 12:46   #1
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058

możecie mi doradzic


Opiszę moją sytuację.
Jestem z chłopakiem od niedawna, nigdy wcześniej nie miałam chłopaka, ale to dlatego, że sama nie chciałam, nie miałam takiej potrzeby. Teraz się to zmieniło, on odezwał się do mnie, spotkaliśmy się kilka razy itp.
Tylko nie wiem co ja do niego czuje, nigdy nie byłam z chłopakiem i może dlatego. Byc może naoglądałam się za dużo filmów romantycznych i myśle, że będe miała takie wielkie BUM.
A ja tak nie mam, jestem nim zauroczona, uwielbiam spędzac z nim czas itp, ale nie wiem czy to jest miłośc. Nigdy nikogo tak nie kochałam na 100% i nie potrafie odróżnic co to jest czy przywiązanie czy miłośc . jestem z nim od bardzo niedawna, i byc może to sie za szybko wydarzyło, może mogliśmy pospotykac się dłużej.
Na pewno byłabym o niego zazdrosna gdyby spotkał się z inna i nie wyobrażam sobie zycia bez niego, ale nie wiem czy to jest miłoś


namieszałam troche wiem, ale musiałam to napsiac

co o tym sadzicie?
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:52   #2
Amabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: możecie mi doradzic

Z czasem sama się przekonasz na pewno
Amabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:53   #3
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Opiszę moją sytuację.
Jestem z chłopakiem od niedawna, nigdy wcześniej nie miałam chłopaka, ale to dlatego, że sama nie chciałam, nie miałam takiej potrzeby. Teraz się to zmieniło, on odezwał się do mnie, spotkaliśmy się kilka razy itp.
Tylko nie wiem co ja do niego czuje, nigdy nie byłam z chłopakiem i może dlatego. Byc może naoglądałam się za dużo filmów romantycznych i myśle, że będe miała takie wielkie BUM.
A ja tak nie mam, jestem nim zauroczona, uwielbiam spędzac z nim czas itp, ale nie wiem czy to jest miłośc. Nigdy nikogo tak nie kochałam na 100% i nie potrafie odróżnic co to jest czy przywiązanie czy miłośc . jestem z nim od bardzo niedawna, i byc może to sie za szybko wydarzyło, może mogliśmy pospotykac się dłużej.
Na pewno byłabym o niego zazdrosna gdyby spotkał się z inna i nie wyobrażam sobie zycia bez niego, ale nie wiem czy to jest miłoś


namieszałam troche wiem, ale musiałam to napsiac

co o tym sadzicie?
Na początku jest zawsze zauroczenie, natomiast miłość przychodzi z czasem.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:54   #4
Ternestula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: możecie mi doradzic

daj sobie czas
póki co nazwanie uczucia , które do niego żywisz chyba nie jest najważniejsze,
ciesz się tym co jest teraz, z czasem wszystko się wyklaruje.
Ternestula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:13   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: możecie mi doradzic

Może po prostu to nie TEN.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:22   #6
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: możecie mi doradzic

Z czasem sama "wyczujesz co czujesz" Najważniejsze, że szanujecie się nawzajem i lubicie ze sobą przebywać, rozmawiać.
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:34   #7
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: możecie mi doradzic

łał czyli jednak szkoda ze u mnie jak zwykle nic
mysle ze powinnas tak potocznie mowiac wyluzowac. ciesz sie tym co masz
na pewno nie ma czegos takiego jak milosc po kilku spotkaniach
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 13:50   #8
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: możecie mi doradzic

Miłość nie pojawia sie ot tak...Miłość rodzi się po dłuższym czasie bycia razem, w pogodę i niepogodę, po wspólnych wyjazdach, pobudkach obok siebie, bez makijażu,po rozterkach, kryzysach, problemach, rozmowach, docieraniu się,szczesliwych chwilach... Na początku jest zauroczenie, które z miłością niewiele ma wspólnego. Żeby kogos prawdziwie kochać trzeba tę osobę poznać...a zeby ją poznać , potrzeba wiele spędzonego z nią czasu. To, ze dobrze się z nim czujesz i on wyzwala w Tobie pozytywne emocje-to jak najbardziej normalne na początku. Z czasem mogą te romantyczne zrywy lekko sie ochłodzić-wtedy przychodzi czas na głębszą relację, nieopierającą sie jedynie na"motylkach w brzuchu", ale na czymś dużo bardziej wartościowszym i trwalszym
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:55   #9
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: możecie mi doradzic

No dobrze, miłość rodzi się po dłuższym czasie, ale najpierw jest zauroczenie, zakochanie, coś się czuje, przecież niewiele osób wchodzi w związek bez uczucia z nadzieją, że miłość kiedyś sama przyjdzie. Autorko - postaraj się lepiej poznać faceta, przekonasz się, czy coś do niego czujesz, czy to tylko chwilowa fascynacja, czy coś więcej. Nikt za Ciebie Ci nie powie czy coś czujesz.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:09   #10
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez UserOne Pokaż wiadomość
Na początku jest zawsze zauroczenie, natomiast miłość przychodzi z czasem.
albo nie przychodzi, to już różnie bywa.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:17   #11
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Opiszę moją sytuację.
Jestem z chłopakiem od niedawna, nigdy wcześniej nie miałam chłopaka, ale to dlatego, że sama nie chciałam, nie miałam takiej potrzeby. Teraz się to zmieniło, on odezwał się do mnie, spotkaliśmy się kilka razy itp.
Tylko nie wiem co ja do niego czuje, nigdy nie byłam z chłopakiem i może dlatego. Byc może naoglądałam się za dużo filmów romantycznych i myśle, że będe miała takie wielkie BUM.
A ja tak nie mam, jestem nim zauroczona, uwielbiam spędzac z nim czas itp, ale nie wiem czy to jest miłośc. Nigdy nikogo tak nie kochałam na 100% i nie potrafie odróżnic co to jest czy przywiązanie czy miłośc . jestem z nim od bardzo niedawna, i byc może to sie za szybko wydarzyło, może mogliśmy pospotykac się dłużej.
Na pewno byłabym o niego zazdrosna gdyby spotkał się z inna i nie wyobrażam sobie zycia bez niego, ale nie wiem czy to jest miłoś


namieszałam troche wiem, ale musiałam to napsiac

co o tym sadzicie?
Romantyczne filmy to ściema

A na poważnie: skoro jesteś nim zauroczona, to bardzo dobrze. Jesteście ze sobą, jak piszesz, bardzo krótko... Ja po ponad pół roku z moim TŻ zaczęłam używać (najpierw sama przed sobą) słowa "kocham".
Też nigdy wcześniej nikogo nie kochałam na 100%. Czasem tak mi się wydawało, ale dopiero przy dłuższym stażu mojego związku poczułam, że to coś innego niż to, co było kiedyś.
Przekonasz się z czasem Jeśli jesteś szczęśliwa, lubisz z nim spędzać czas, myślisz o nim i "nie wyobrażasz sobie życia bez niego" - to miłość przyjdzie... Na pewno przyjdzie i wtedy będziesz wiedzieć, że TO TO!
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 14:26   #12
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Może po prostu to nie TEN.
Może tak, a może nie, bo przecież oni się dopiero poznają. Na samym początku nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie, niektóre relacje zaczynają się na spokojnie, a inne od uderzenia pioruna, różnie bywa
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:06   #13
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: możecie mi doradzic

Dzięki za pomoc
Ja wiem, że nikt mi nie powie tego co czuje, nie o to chodziło mi w tym poście
Chciałam się dowiedziec czy dobrze myśle czy mieliście tak samo
Zawsze mi sie wydawało, ze musi byc wielke BUM ale wiem, ze czasami przychodzi z czasem.
Ja mam strasznie skomplikowany charakter musze wszystko analizowac itp a chciałabym wyluzowac

Dzieki jeszcze raz
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:12   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: możecie mi doradzic

No pewnie, ale poddałam to jako JEDNO z wielu możliwych rozwiązań
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 18:39   #15
Reiraa
Raczkowanie
 
Avatar Reiraa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: możecie mi doradzic

Na początku jest zauroczenie i fascynacja. Miłość będzie wtedy, kiedy oboje poznacie swoje wady na wylot i .. nie będą Wam przeszkadzały
Reiraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:24   #16
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: możecie mi doradzic

Pewnie minęło jeszcze zbyt mało czasu żeby to już była miłość. Ale po co chcesz to wszystko przyspieszać? Skoro Ci dobrze z nim póki co, fajnie się czujesz w jego towarzystwie to ciesz się tym! Nie myśl ciągle czy to miłość czy nie miłość, co będzie później itd. Skup się na tym co tu i teraz, a myślę, że po czasie będziesz już pewna swoich uczuć w 100%
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:33   #17
Ki@
Raczkowanie
 
Avatar Ki@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 273
Dot.: możecie mi doradzic

Rozumiem Cię, bo z moim TŻem miałam podobnie...
Bez fajerwerków na początku. Miłość przyszła z czasem i jest naprawdę fajnie. Uważam, że jeśli coś się rozwija powoli, na podwalinach przyjaźni - ma szanse być naprawdę trwałe, ponieważ nie ma aż tak różowych okularów na początku :P
Ki@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:15   #18
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: możecie mi doradzic

Miłość to będzie wtedy, kiedy zdasz sobie sprawę, że mogłabyś mieć lepiej, ale świadomie z MIŁOŚCI jesteś ze swoim facetem. Kiedy odrzuca się każdą pokusę.. kiedy żadna inna osoba nie jest w stanie tego zniszczyć.


Mam wiele znajomych par co uczucie przychodziło i dorastało w czasie.
Natomiast takie wielkie BUM na początku co mieli niektórzy.. to raczej związki nie wychodził zazwyczaj
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:22   #19
mapia1990
Raczkowanie
 
Avatar mapia1990
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 140
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Miłość to będzie wtedy, kiedy zdasz sobie sprawę, że mogłabyś mieć lepiej, ale świadomie z MIŁOŚCI jesteś ze swoim facetem. Kiedy odrzuca się każdą pokusę.. kiedy żadna inna osoba nie jest w stanie tego zniszczyć.


Mam wiele znajomych par co uczucie przychodziło i dorastało w czasie.
Natomiast takie wielkie BUM na początku co mieli niektórzy.. to raczej związki nie wychodził zazwyczaj
Mądrze powiedziane...
__________________
“Dziewięćdziesiąt procent naszych zmartwień dotyczy spraw, które nigdy się nie zdarzą.”
Margaret Thatcher
mapia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 21:14   #20
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: możecie mi doradzic

Ja też zawsze myślałam, że najlepsza miłość rozwija się z przyjaźni lub chociaż długiej znajomości. I tak zastanawiałam się długo co czuję do mojego przyjaciela, bo czailiśmy się do siebie strasznie.

A potem po 5 latach czajenia pojawił się mój TŻ i było "wielkie BUM" i żadnych wątpliwości. I tak sobie trwa do dziś Nie wyobrażam sobie być z kimś w związku i zastanawiać się, czy go kocham.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:23   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Miłość to będzie wtedy, kiedy zdasz sobie sprawę, że mogłabyś mieć lepiej, ale świadomie z MIŁOŚCI jesteś ze swoim facetem. Kiedy odrzuca się każdą pokusę.. kiedy żadna inna osoba nie jest w stanie tego zniszczyć.


Mam wiele znajomych par co uczucie przychodziło i dorastało w czasie.
Natomiast takie wielkie BUM na początku co mieli niektórzy.. to raczej związki nie wychodził zazwyczaj
Nie do końca zgadzam się z tym.
Ja kocham mojego TŻta i właśnie dlatego twierdzę, że lepiej niż z nim nie mogę mieć, bo to on jest najlepszym facetem na świecie.
Nie bardzo rozumiem tok myślenia: mogę mieć lepiej, ale jestem z tym gorszym, ach, coż za miłość.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:44   #22
mapia1990
Raczkowanie
 
Avatar mapia1990
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 140
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie do końca zgadzam się z tym.
Ja kocham mojego TŻta i właśnie dlatego twierdzę, że lepiej niż z nim nie mogę mieć, bo to on jest najlepszym facetem na świecie.
Nie bardzo rozumiem tok myślenia: mogę mieć lepiej, ale jestem z tym gorszym, ach, coż za miłość.
Ja w tym "lepsze" rozumiem to, że po latach w związku zna sie już na tyle, ze i zna sie swoje wady. Na początku każdej znajomości ludzie wydają sie idealni. Nie znają swoich wad. Pozorna idealność może być pokusą.
Mimo, ze jestem w szczęśliwym związku nie stałam się ślepa na innych facetów...widzę, że ktoś jest przystojny, ma fajny charakter itd, ale to nie zmienia faktu, ze kocham mojego partnera i chcę z nim być.
Zawierając nowe znajomości, albo podtrzymując stare, gdzie w warunkach przypusćmy mojego singlowania zapewne by cos zaiskrzyło zawsze podkreślam, ze mam faceta, jestem z nim szczęśliwa i za żadne skarby świata go nie zamienie na innego.
Druga sprawa to ta, ze niektórym nie przeszkadza wcinać sie między "wódk a zakąskę" i potrafią odpowiedzieć "zobaczymy jak długo" albo "on o niczym by sie nie dowiedział". Te znajomości bardzo szybko zostały ucięte.
__________________
“Dziewięćdziesiąt procent naszych zmartwień dotyczy spraw, które nigdy się nie zdarzą.”
Margaret Thatcher
mapia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:46   #23
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie do końca zgadzam się z tym.
Ja kocham mojego TŻta i właśnie dlatego twierdzę, że lepiej niż z nim nie mogę mieć, bo to on jest najlepszym facetem na świecie.
Nie bardzo rozumiem tok myślenia: mogę mieć lepiej, ale jestem z tym gorszym, ach, coż za miłość.
Paradoksalnie zawsze można mieć lepiej.. Przykład?

Z każda nową dziewczyną moją było lepiej...coraz lepiej.

Są od nas i naszych partnerów np. osoby ładniejsze, które bardziej by nas kręciły. Mogą być majętniejsze (wersja dla ludzi, których kręci kasa), bardziej wylewni jeżeli chodzi o uczucia..

Przykładów można mnożyć w cholerę

Po prostu nie jesteś obiektywna w tym dlatego nie rozumiesz moich słów.


Albo ludzie mają partnerów, a fantazjują o gwiazdach Hollywoodu , sportowcach, modelkach.. nie jest tak?

To są przykłady, że MOŻE być lepiej ale nie musi...
Ty nie szukasz bo masz tż.. ale w TEORII zawsze może być lepiej pamiętaj
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:01   #24
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: możecie mi doradzic

Cytat:
Napisane przez mapia1990 Pokaż wiadomość
Ja w tym "lepsze" rozumiem to, że po latach w związku zna sie już na tyle, ze i zna sie swoje wady. Na początku każdej znajomości ludzie wydają sie idealni. Nie znają swoich wad. Pozorna idealność może być pokusą.
Mimo, ze jestem w szczęśliwym związku nie stałam się ślepa na innych facetów...widzę, że ktoś jest przystojny, ma fajny charakter itd, ale to nie zmienia faktu, ze kocham mojego partnera i chcę z nim być.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Paradoksalnie zawsze można mieć lepiej.. Przykład?
Z każda nową dziewczyną moją było lepiej...coraz lepiej.
Są od nas i naszych partnerów np. osoby ładniejsze, które bardziej by nas kręciły. Mogą być majętniejsze (wersja dla ludzi, których kręci kasa), bardziej wylewni jeżeli chodzi o uczucia..
Przykładów można mnożyć w cholerę
Zgadzam się podwójnie.
Na początku związku z moim TŻ inni faceci stali się kompletnie aseksualni, jak któryś się do mnie uśmiechnął, to miałam minę pt: "Co Ty chcesz ode mnie świrusie?!"

Teraz jestem z TŻ 3,5 roku (ponad rok mieszkamy razem) i nie ukrywam, że są od niego lepiej zbudowani (np. Ryan Gosling ), albo przystojniejsi (Johnny Depp ), bardziej wygadani (choćby Wojewódzki), czy zabawniejsi (np. panowie ze Spadkobierców)... bogatsi też istnieją, czy mający fascynujące, pociągające pasje.... wiem to, ślepa nie jestem.

Tyle, że CO Z TEGO?!

I to właśnie jest Miłość. Ze świadomością, że na świecie jednak chodzą być może "ciekawsi" mężczyźni, ja Swojego nie zamieniłabym na wszystkich Goslingów, Deppów, Wojewódzkich czy Gates'ów razem wziętych!!!
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 23:07   #25
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: możecie mi doradzic

No właśnie , zależy jak kto na to patrzy. Ja podzielam zdanie Dotki.

Może i jakiś tam facet ma np. obiektywnie lepsza klatę od mojego TŻta (bardziej proporcjonalną, wg ogólnych kanonów urody itp. itd.), która zdaję sobie sprawę, że większości kobiet bardziej by się spodobała, ale ja nie chciałabym się przytulać do jakiejkolwiek innej, bo ta mojego TŻta jest dla mnie (patrząc subiektywnie) naprawdę najbardziej męska i lepszej nie znajdę - no, może do czasu jak mnie rzuci

Co do charakteru, to inna sprawa. Uważam np., że mój TŻ mógłby być bardziej poukładany. Ale co z tego, że jakiś inny mój znajomy jest rzeczywiście pod tym względem lepszy, jak zupełnie kuleje w innych sprawach. Tutaj już liczy się całokształt. To nie jest myślenie: ja z innym mogę mieć lepiej, ale trzymam się TŻta tylko dlatego, że go kocham. Ja naprawdę uważam, że pomimo jego paru wad, bardziej dopasowanego dla siebie partnera w tym momencie nie znajdę. Nie mam ochoty "wpaść z deszczu pod rynnę"
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:55   #26
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: możecie mi doradzic

Dziękuję za opinie
Ja wiem, że dla Was to może jest oczywiste, ale ja nigdy nie bylam z facetem i zawsze myślałam, że ma byc wielkie BUM, różowe okulary itp, naogladałam się za dużo filmów, a potem ułozyłam scenariusz w głowie jak to ma niby byc a życie weryfikuje wszytsko. Ja wiem, że mój chłopak jest cudowny, i nigdy mnie nie skrzywidzi poprostu to wiem. Nigdy nie spotkałam tak dobrego człowieka, moze sie na tym przejade, ale zobaczymy co to z tego wyniknie )

t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.