Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 12:11   #121
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Ale wracajac do spraw zelu, to ja juz znalazlam swoj sklep, gdzie panie sa bardzo mile i pomocne, a i jakosc produktow jest dobra, za niewygorowana cene
Supply Nails na ul. Legionow 18 to moj sklep
Zuzalenkam pisalas kiedys ze zele z Legionow sa dobre i nie drogie. Mozesz podac mi w przyblizeniu ich cene. Zaczynam swoja przygode z zelami i na poczatku chce kupic jakies tansze.
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:22   #122
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
przepraszam, ale tydzien to troche dlugo.. juz dzis pisalam, ze dobra rada dostarcza w ciagu 3 dni.. i mnie zadowala taki czas, nie dluzszy. tym bardziej, ze zazwyczaj jest mi cos potrzebne jak najszybciej. i co ciekawe .. nie spotkalam sie ani w kosmetikonie, ani u dobrej, ani nigdzie indziej, zebym dostala cos nie tak jak zamawialam... i to jest profesjonalizm. i obsluga jest mila i kompetentna.
Wiesz, anicku, ile ludzi, tyle opinii. Ja tego samego dnia i o tej samej godzinie wpłacałam należność do sklepu Dobrej Rady i do AllePaznokci. I szybciej przyszła do mnie paczka od...AllePaznokci... Tydzień trwało aż uzupełnili braki, ale główna przesyłka dotarła szybciutko. No i tylko raz miałam z nimi taki problem, że czegoś nie zapakowali.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 15:49   #123
madzik100
Przyczajenie
 
Avatar madzik100
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: KrakĂłw
Wiadomości: 2
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Witam,

Ja także kopiłam zestaw startowy od AllePaznokcie na Allegro... i dodatkowe żele.
Żele są jakąś totalna pomyłka... żel cieżko nałożyć, strasznie się ciagnie i ciężko zatopic w nim ozoby... ma bardziej właściwości gumy...... paznokcie na koniec wogóle się nie błyszczą a ich żel "finish" po utwardzeniu w lampie pogorszył tylko sprawę - paznokcie były tylko miejscami błyszczące.. jakby w kropki...
Cała reszta zestawu bez zarzutu (tipsy, pędzle, lampa, pilniki itp) - na dodatek wiele gratisowych ozdób... to plusy...
Obsługa pozostawia wiele do życzenia- ale cóż powiedzmy że każdy może mieć gorszy dzień...
madzik100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:32   #124
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Szkoda tylko, ze "gorsze dni" to oni maja prawie codziennie...
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:52   #125
4321ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

WITAM czy możecie napisac czy firma SUPPLY NAILS jest bobra bo własnie ja kupiłam ale jeszcze nic nie robiłam
4321ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 17:14   #126
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Talking Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez 4321ania Pokaż wiadomość
WITAM czy możecie napisac czy firma SUPPLY NAILS jest bobra bo własnie ja kupiłam ale jeszcze nic nie robiłam
pierwszy raz slysze o tej firmie nie mam pojecia :P
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 17:37   #127
4321ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

a czy może masz sprawdzona firme bo ja dopiero zaczynam
4321ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 18:33   #128
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Supply Nails to sa produkty firmowe wlasnie ze sklepu na Legionow, gdzie kupilam pierwsze dobre zele O czym byla mowa na poprzednich stronach.

Ale treaz poki co korzystam z zeli Dobrej Rady i sa bardzo dobre
Mam zel light cover pink (jasniutki rozowy, ladnie masukjacy drobne prze/odbarwienia), white extereme (super!) i do tego zel przezroczysty (tzn. kolor nr 38) z brokatem.
Dobrze sie nakladaja, sa dosc plynne, dobrze sie opracowuja i ladnie blyszcza
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:16   #129
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

A czy któraś z Was bywała w sklepiej AllePaznokci w Dabrowie Górniczej? DZIEWCZYNY! ISTNA MASAKRA!! Wchodzę do sklepu z moim TŻ [musze się pochwalić - mój TŻ odróżnia pędzle do żeli i do akrylu, wie jaka ejst różnica między tymi dwoma metodami rpzedłużania, rozróżnia ozdoby, tipsy z długą, krótką i bez kieszonki - normalnie jak an faceta to "fachowiec ;D"] mówię grzecznie "Dziemn Dobry" a tutaj siedzi jakieś babko za biurkiem i nawet nie odpowie. No to mówię ok - idę dalej. Spojrzałam sobie na żele, ale zoabczyłam same kolorowe - no to pytam się pani, czy są żele zwykłe w opakowaniach 5 ml. Dostałam odpowiedź "no rpzecież pani widzi jakie są" no to ja na to, że widzę, ale chodzi mi o zwykłe żele, nie te kolorowe " a ona do mnie" No przecież tu są kolorowe, rpzecież widać!' ja już poirytowana do babki się nie odezwałam. Na stronie AllePaznokci było Fimo w kształcie serduszek i mix kolorów cyrkonii. A że nie mogłam znaleźć, to sie znów pytram tej pani czy coś takiego jest. Ona do mnie: to nie u ans coś się chyba paniusi pomyliło"... http://allepaznokcie.home.pl/product...oducts_id=2669 tak, tak - pomyliło mi sie - szczególni, że wszystko jest pokazane w linku obok, że Fimo w kształcie serduszek ejst no cóż - wiecie dziewczyny,. ja rozumiem, że ktoś może nie mieć humoru. Ale tak wstrętnej sprzedawczyni to nie widziałam... dla informacji: Elżbeita Malinowska. - lepiej omijajcie szerokim łukiem... Przejeżdżałam przez Dąbrowe przypadkiem i chciałam sobie kupić ozdoby [np. w moim mieście Fimo nie ejst dostępne, a masy eprłowe są droższa o kilka złotych], ale jak ktoś wyskakuje z takimi tekstami, to się odechciewa. A co najlepsze: później do tej pani rpzyszła koleżanka i agdały sobie o dzieciach - spędziłam w sklepie dobre pół godziny, bo szukałam tego co chciałam, a szanowna pani nawet nie zapytała czy może w czymś pomóc Brawa! Pierwszy raz się spotkałam z takim zachowaniem w stosunku do klienta: bo prędzej pani sa nartętne i próbują coś wcisnąć na siłę - a tu było na odwrót.. No cóż... Ogólne wrażenie: Wpaść, kupić co się chce i wyjść: a to wszystko najlepiej na ejdnym oddechu - bo się inaczej nie opłacaa....
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:58   #130
4321ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

witaj serdecznie zuzalenkam
bardzo dziekuje za opd pozdro
4321ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:12   #131
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cześć, mam prośbe. Od kwietnia chcialabym zacząć robić paznokcie żelowe (ale w sumie tylko sobie), nie mam skończonego kursu, ale przez dlugi czas patrzylam na to jak sie je robi i mam nadzieje, że sobie poradze. Słyszałam, że na Przybyszewskiego (w Łodzi) jest bardzo dobra hurtownia z lampami w bardzo dobrych cenach. Czy zna może ktoś dokładny adres? Chciałabym prosić także o porade w sprawach żeli.. Zależy mi żeby były dobre i stosunkowo niedrogie.. Jaką firmę byście polecały. Szczerze mówiąc to nie znam sie na tym, a wiadomo, jak pójde to jakiejś hurtowi i ekspedjętki wyczują to to wcisną mi najgorsze buble...
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 15:37   #132
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez oliwka1234 Pokaż wiadomość
Cześć, mam prośbe. Od kwietnia chcialabym zacząć robić paznokcie żelowe (ale w sumie tylko sobie), nie mam skończonego kursu, ale przez dlugi czas patrzylam na to jak sie je robi i mam nadzieje, że sobie poradze. Słyszałam, że na Przybyszewskiego (w Łodzi) jest bardzo dobra hurtownia z lampami w bardzo dobrych cenach. Czy zna może ktoś dokładny adres? Chciałabym prosić także o porade w sprawach żeli.. Zależy mi żeby były dobre i stosunkowo niedrogie.. Jaką firmę byście polecały. Szczerze mówiąc to nie znam sie na tym, a wiadomo, jak pójde to jakiejś hurtowi i ekspedjętki wyczują to to wcisną mi najgorsze buble...
Przejzyj dokladnie ten watek, a znajdziesz odpowiedz
Na Przybyszewskiego lampy? Nie mam pojecia, ale ja jestem totalny laik w tych sprawach, mam "swoje " dwa sklepy i ich sie trzymam: na Legionow (jak idziesz od Kosciuszki(czy tam Zachodniej) to po lewej stronie dosc blisko) oraz sklep "Dobrarada.com.pl":eh em:
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:34   #133
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

dzięki śliczne za informacje. Mieszkam niedaleko Legionów wiec napewno tam zajrze
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:04   #134
4321ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

ogladałam galerie i jesten pod wielkim wrazeniem!!!!!!!!!
KWIATKI Z AKRYLU POPROSTU SUPER !!!!!
mam jednak pytanie czy wzorki malujesie lakierem do paznokci czy zupełnie czyms innym , jeszcze jedno zatapiacie to w żelu czy malujecie po wieszku, a jesli po wieszku to na to np; nabłyszczacz.
Prosze o pomoc i z góry dziękuje.
4321ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:04   #135
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez 4321ania Pokaż wiadomość
ogladałam galerie i jesten pod wielkim wrazeniem!!!!!!!!!
KWIATKI Z AKRYLU POPROSTU SUPER !!!!!
mam jednak pytanie czy wzorki malujesie lakierem do paznokci czy zupełnie czyms innym , jeszcze jedno zatapiacie to w żelu czy malujecie po wieszku, a jesli po wieszku to na to np; nabłyszczacz.
Prosze o pomoc i z góry dziękuje.
Emm, chyba nie ten watek co trzeba
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 09:42   #136
kotecek8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja też uważam, że firma Allepaznokcie jest do bani. Niedawno kupiłam tam tipsy. Jak juz zrobiłam paznokcie na tych tipsach po kilku godzinach żel odprysnął i zszedł całkowicie, tylko w miejscu gdzie był tips, a na reszcie został nienaruszony. Także nie polecam tej firmy nawet początkującym, bo można się nieźle przejechać.
kotecek8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:07   #137
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez kotecek8585 Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że firma Allepaznokcie jest do bani. Niedawno kupiłam tam tipsy. Jak juz zrobiłam paznokcie na tych tipsach po kilku godzinach żel odprysnął i zszedł całkowicie, tylko w miejscu gdzie był tips, a na reszcie został nienaruszony. Także nie polecam tej firmy nawet początkującym, bo można się nieźle przejechać.
Plusem jest to, że Ozdoby mają bardzo ładne - jest ogromny wybór - właśnie dlatego tam pojechałam U mnie niestety nie ma takiego wyboru...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:57   #138
agatacwi
Raczkowanie
 
Avatar agatacwi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 59
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

dziewczyny czy kieszonka tipsa w całości przylega wam po przyklejeniu do paznokcia? Ja dzisiaj założyłam tipsy i od góry przylega a reszta jest w powietrzu,,, i tam bród mi będzie właził...brrrr
agatacwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:59   #139
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez agatacwi Pokaż wiadomość
dziewczyny czy kieszonka tipsa w całości przylega wam po przyklejeniu do paznokcia? Ja dzisiaj założyłam tipsy i od góry przylega a reszta jest w powietrzu,,, i tam bród mi będzie właził...brrrr

moze za malo elastyczny tips ??badz zle przyklejony
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 21:05   #140
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

podejrzewam ze zle przyklejony, tez mi sie kiedys to zdazylo no i taka ladna skocznia byla
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:39   #141
4321ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

witam robiłam paznokcie żelowe firmy SUPPLY NAILS z ul Legionów
i wszyskko jest oki do czasu gdy nakładam nabłyszczacz wkładam do lampy ale po paru dniach on pęka i kruszy sie co robic pomużcię
POZDRAWIAM
4321ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 08:15   #142
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez 4321ania Pokaż wiadomość
witam robiłam paznokcie żelowe firmy SUPPLY NAILS z ul Legionów
i wszyskko jest oki do czasu gdy nakładam nabłyszczacz wkładam do lampy ale po paru dniach on pęka i kruszy sie co robic pomużcię
POZDRAWIAM
supply nails pierwszy raz slysze ale mniejsza o to ...jesli peka to moze za gruba warstwe dajesz ?? a jesli nie to zmien nablyszczacz na inny
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:04   #143
4321ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Arrow Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

dzieki motylku17222
warstwa nabłyszczacza była cienka
4321ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:28   #144
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

zakupiłam na allegro zestaw startowy na allepaznokcie.
cóż, jakbym wcześniej znalazła ten wątek, na pewno bym się wstrzymała.

te żele naprawdę są takie tragiczne? nie da się zrobić nic, żeby je trochę... 'polepszyć'?
ja sobie kupić, żeby były odpowiednie na te moje pierwsze próby?
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:15   #145
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
zakupiłam na allegro zestaw startowy na allepaznokcie.
cóż, jakbym wcześniej znalazła ten wątek, na pewno bym się wstrzymała.

te żele naprawdę są takie tragiczne? nie da się zrobić nic, żeby je trochę... 'polepszyć'?
ja sobie kupić, żeby były odpowiednie na te moje pierwsze próby?
Gdy masz zamiar robić kura, to spróbu na tych, co na kursie a żele do ćwiczeń? Jedna tańsze, drugie droższe, zależy co chcesz


Dziewczyny a czy któraś z Was ma PARAFINIARKĘ z firmy Allepaznokcie? Interesuje mnie, poniewać w komplecie
- PARAFINIARKA na gwarancji
- PARAFINA KOSMETYCZNA 2SZT.

- PĘDZELEK DO ROZPROWADZANIA PARAFINY

- RĘKAWICA FROTTE 2SZT.
- SKARPETY FROTE 2SZT.

- RĘKAWICE FOLIOWE 100SZT.
Koszt takiego zestawu to 149 zł, a mogłabym go sobie odebrać osobiście, bo mam nawet niedaleko... Ta paafiniarka jest taka pomarańczowa Jak myślicie?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:55   #146
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Advay, miałam wątpliwą przyjemność używania żelu budującego z allepaznokcie, i faktycznie, tragedia ;(
Ale może cała reszta z Twoje zestawu się nada, także proponuje żeliki do kosza, a resztę dokładnie posprawdzać. Mi np pilniki i ozdoby z allepaznokcie odpowiadają w 100 %
A na dobry początek polecam Sun Flower, albo IBD. Jednek moim zdaniem warto od początku zainwestować w coś z górnej półki.
Madzia, ja się na parafiniarkach nie znam, ale nie ryzykowałabym. Kupisz raz lepszą i masz na lata.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 18:03   #147
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

u mnie w mieście właśnie kursu nie ma gdzie zrobić.
chociaż narazie, to mam 16 lat
ale wyprowadzam się na Śląsk od września, więc gdy 18 skończę, to na pewno kursik zrobię

chciałam poćwiczyć trochę zdobienia na sobie czy np. mamie
teoretycznie się przygotowałam bardzo przyzwoicie

się zobaczy jak te żele funkcjonują, a że głupi ma zawsze szczęście, to może mi się dobre trafią ? mam nadzieję, bo jak narazie, to sunflower i ibd przekraczają moje możliwości
jak sobie uzbieram i poodkładam troszkę, to się zabiorę za te lepsze... ale.

coś względnie taniego polecić możecie?
o, a to ten mój zestaw: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=603405690
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:06   #148
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Advayku, ta lampa jest super Jeśli wszystko zgadza się z opisem, to będziesz miała cacuszko
Tipsy - moja rada, złam jednego. Jeśli nie pęknie na dwie połowy, tylko zrobi się taka rysa, to znaczy, że możesz na nich pracować.
A żele sprawdź - chociaż ja bym wyrzuciła i zainwestowała w coś lepszego. Szkoda mamy pazurków.
Życzę powodzenia ))
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:07   #149
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Advayku, ta lampa jest super Jeśli wszystko zgadza się z opisem, to będziesz miała cacuszko
Tipsy - moja rada, złam jednego. Jeśli nie pęknie na dwie połowy, tylko zrobi się taka rysa, to znaczy, że możesz na nich pracować.
A żele sprawdź - chociaż ja bym wyrzuciła i zainwestowała w coś lepszego. Szkoda mamy pazurków.
Życzę powodzenia ))
żele niekoniecznie musza isć do kosza - mogą pójść do zdobień na pojedyńczych tipsach
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:10   #150
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
żele niekoniecznie musza isć do kosza - mogą pójść do zdobień na pojedyńczych tipsach
Racja ;D
Byle nie na rączki.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.