Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 12:42   #2431
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oczywiscie ze wiem
i z teorii i z praktyki, niestety mojasis to nie ominelo, a mnie czesciowo..
a o co konkretnie pytasz?
o uderzenie? o uraz spowodowany bakteryjnym/grzybiczym zapaleniem wału pazkokciowego i w efekcie odejsciem paznokcia?
o zerwaniu paznokcia przez chirurga?
wiesz co nie wiem jak to opisać
latem uderzyłam się w palca a konkretnie coś sobie upiściłam centralnie na drugi palec od nogi ten obok dużego.zrobił mi się w tym miejscu wylew pod paznokciem taki siny ,ale nie bolał potem zniknął , a teraz zauważyłam że ten paznokieć jest jakiś taki dziwny zrobił się garbaty i wygląda jakby odchodził od palca ,ale jest bez wylewu jak zdrowy wygląda ale martwi mnie to bo wygląda na to, że odpadnie obcięłam go ostatnio króciutko bo normalnie przód odstawał jakby w góre i mogłam normalnie podwadzić i wsadzić tam paznkokiec od ręki .teraz widze że to jakby idzie coraz niżej w strone palca jakby zapowietrzony się robił ...a jest taki króciutki że już nie wiem co robić z nim i wygląda jakby był w połowie wzdłuż pęknięty ...taka cieniutka linia idzie przez środek..
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-11-18 o 12:49
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:44   #2432
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no po tym garnierze to ja ci kurczaka zwiastuje wlasnie


typowy blond poziom 8 wyszedl, zaden braz


zaraz wysle ci pw


wlsanie dlatego gdy paznokiec jest zbyt twardy i suchy to latwo peka. wazne by byly twarde ale elastyczne i to daja oliwki

witam sie
ja juz siedze z farba na odrostach nareszcie
a wczoraj widzialam nowa serie palette naturals tym razem zrobili z jojoba i mlecznymi proteinami i juz na odcieniach z rozjasniaczem pisza uczciwie ze to farba z aktywatorem rozjasniaczem i nie oszukuja ludzi, brawa dla palette
U Kitki wydawało mi się, że było jaśniej jednak nie chce aż tak przyciemnić ale bardzo dziękuje Ci za wszystkie porady

A co myślisz a tym połączeniu naturalnego blondu z piaskowym mogą wyjść szare?
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:27   #2433
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiesz co nie wiem jak to opisać
latem uderzyłam się w palca a konkretnie coś sobie upiściłam centralnie na drugi palec od nogi ten obok dużego.zrobił mi się w tym miejscu wylew pod paznokciem taki siny ,ale nie bolał potem zniknął , a teraz zauważyłam że ten paznokieć jest jakiś taki dziwny zrobił się garbaty i wygląda jakby odchodził od palca ,ale jest bez wylewu jak zdrowy wygląda ale martwi mnie to bo wygląda na to, że odpadnie obcięłam go ostatnio króciutko bo normalnie przód odstawał jakby w góre i mogłam normalnie podwadzić i wsadzić tam paznkokiec od ręki .teraz widze że to jakby idzie coraz niżej w strone palca jakby zapowietrzony się robił ...a jest taki króciutki że już nie wiem co robić z nim i wygląda jakby był w połowie wzdłuż pęknięty ...taka cieniutka linia idzie przez środek..
zejdzie ci ale plus jest taki ze powinien juz odrastac swiezy.(i mozliwe ze wlasnie go wypycha od spodu jak stale zeby wypychaja mleczne).
moze byc tez tak ze jesli jest pekniety wzdluz a nie w poprzek, to nie odpadnie bo przytrzyma go czesc swiezo wyrastajaca- po prostu bedzie tak wisial az go zetniesz z czasem.
najwazniejsze czy uszkodzony zostal sam pazur z wylewem pod spodem czy uszkodzenie objelo tez macierz- i wtedy juz nigdy ten paznokiec nei odrosnie normalny tylko ciagle bedzie zdeformowany w jakis sposob. mialam kiedys klientke ktora jako dziecko wbila sobie drzazge z kija pod paznokiec i tak chodzila... paznokiec zszedl, wszystko obropialo...
i juz jako kobieta 40-50 letnia gdy przyszla do mnie zelowac pazurki, to wlasnie dlatego, ze ten paznokiec juz zawsze wyrasta jej pekniety przez cala dlugosc na pol, wzdluz i na koncowce rozdwaja sie jak jezyk weza- nie da sie tego zamalowac lakierem ani ukryc... tylko zel scalal pazur na tyle ze mozna bylo ukryc jego deformacje pod ciemnym lakierem, albo kryjacym....
najwazniejsza jest macierz w tych wszystkich urazach- czy nie doszlo do trwalego uszkodzenia.
samo zejscie jednorazowo paznokcia to jeszcze nie koniec swiata...

Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
U Kitki wydawało mi się, że było jaśniej jednak nie chce aż tak przyciemnić ale bardzo dziękuje Ci za wszystkie porady

A co myślisz a tym połączeniu naturalnego blondu z piaskowym mogą wyjść szare?
raczej na pewno beda szare.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:06   #2434
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mam to samo jak wyjdę na dwór możesz ewentualnie spryskać włosy lakierem może to coś pomoże
No właśnie lakier nie za wiele pomaga a też nie chcę za dużo go napsikać i sobie na głowie skorupy zrobić bo moje włosy i tak wiele przeszły. Może też to jest spowodowane tym, że są niestety cieniowane prawie na całej długości i przez to mają większą tendencję do kręcenia się pod wpływem wilgoci

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie przeciwdziala troche odzywka fructisa gladkie i lsniace, no chyba ze juz zmokne to wiadomo, ale jak mam parasolke to z wlosami wszystko ok
Jak tylko skończę ten krem z Pantene to wypróbuję tę odżywkę z Fructisa
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:11   #2435
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
No właśnie lakier nie za wiele pomaga a też nie chcę za dużo go napsikać i sobie na głowie skorupy zrobić bo moje włosy i tak wiele przeszły. Może też to jest spowodowane tym, że są niestety cieniowane prawie na całej długości i przez to mają większą tendencję do kręcenia się pod wpływem wilgoci


Jak tylko skończę ten krem z Pantene to wypróbuję tę odżywkę z Fructisa
a to na pewno cieniowanie bardzo wzmaga skrecanie sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:23   #2436
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zejdzie ci ale plus jest taki ze powinien juz odrastac swiezy.(i mozliwe ze wlasnie go wypycha od spodu jak stale zeby wypychaja mleczne).
moze byc tez tak ze jesli jest pekniety wzdluz a nie w poprzek, to nie odpadnie bo przytrzyma go czesc swiezo wyrastajaca- po prostu bedzie tak wisial az go zetniesz z czasem.
najwazniejsze czy uszkodzony zostal sam pazur z wylewem pod spodem czy uszkodzenie objelo tez macierz- i wtedy juz nigdy ten paznokiec nei odrosnie normalny tylko ciagle bedzie zdeformowany w jakis sposob. mialam kiedys klientke ktora jako dziecko wbila sobie drzazge z kija pod paznokiec i tak chodzila... paznokiec zszedl, wszystko obropialo...
i juz jako kobieta 40-50 letnia gdy przyszla do mnie zelowac pazurki, to wlasnie dlatego, ze ten paznokiec juz zawsze wyrasta jej pekniety przez cala dlugosc na pol, wzdluz i na koncowce rozdwaja sie jak jezyk weza- nie da sie tego zamalowac lakierem ani ukryc... tylko zel scalal pazur na tyle ze mozna bylo ukryc jego deformacje pod ciemnym lakierem, albo kryjacym....
najwazniejsza jest macierz w tych wszystkich urazach- czy nie doszlo do trwalego uszkodzenia.
samo zejscie jednorazowo paznokcia to jeszcze nie koniec swiata...


raczej na pewno beda szare.
no narazie nie widze żeby tam coś rosło albo sie nie znam poprostu boje się że mi całkiem odpadnie i co będzie a jest taki króciutki już ,bo go sciełam żeby nie zachaczyć i nie zerwać go zawcześnie pierwszy raz mam taki przypadek i dlatego to jest dla mnie dziwne a jednocześnie boje się bólu ile to może trwać zanim całkiem odpadnie?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:31   #2437
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no narazie nie widze żeby tam coś rosło albo sie nie znam poprostu boje się że mi całkiem odpadnie i co będzie a jest taki króciutki już ,bo go sciełam żeby nie zachaczyć i nie zerwać go zawcześnie pierwszy raz mam taki przypadek i dlatego to jest dla mnie dziwne a jednocześnie boje się bólu ile to może trwać zanim całkiem odpadnie?
najczescie okolo pol roku, 7mcy jesli chodzi o stopy.
u rak ok. 3-4 miesiace.
ale jak tylko odpadnie to juz powinien zaraz nowy wyrosnac tak, ze w ciagu roku od zdarzenia powinnas miec paznokiec zdrowy z powrotem.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 14:36   #2438
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a to na pewno cieniowanie bardzo wzmaga skrecanie sie
teraz już nie chcę cieniować, mam zamiar doprowadzić je do jednakowej długości ale zanim to nastąpi to trochę czasu minie, może kupię sobie to zachwalane CP, żeby szybciej rosły
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:44   #2439
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

echhh gdybym tak patrzyla po rodzinie , kto lysieje ,to bym sama od tego byla lysa
rozjasnialam ponad 10 lat(przypomne rozjasniczem) i nigdy wlos mi z glowy nie wypadl wiecej niz potrzeba
nigdy sie nie zgodze ,ze stwierdzeniem , ze rozjasnianie powoduje lysienie czy wypadanie wlosow chyba ,ze ktos wczesniej juz mial problemy...
WYPADANIE owszem moze byc spowodowane utrata wagi ale wtedy zaleca sie zazwyczaj jakies badaniabo to juz cos w organizmie sie dzieje.


zgrzeszylam i bylam w PizzaHutale zrobilam to dla swoich chlopakow bo szczerze to nie lubie pizzy stamtad
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:00   #2440
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej Ja już wróciłam. Nie wiem czemu ale napierdziela mnie kręgosłup od 2h, siedzieć nie mogę

Tak w ogóle to dziś stwierdziłam że nie cierpię moich włosów W dalszym ciągu nie doszły do siebie, przy myciu czuję że ta dolna część jest szorstka, i nawet szampon z elseve do farbowanych mi je dziś splątał Nie wiem jak one przeżyją farbowania styczniowe i dekoloryzacje

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
kissie i isabell znam, tej desire nie kojarze.
ale faktycznie zaczynaja wygladc podobnie z tym,ze Kissie wyglda z nich najgorzej. Isabell zawsze mi sie podobała mimo tego,ze wiedzialam,ze podrasowana jest, ale byla i jest ladna. tylko szkoda zeby sie spaskudzila jak Kissie wlasnie.
Desiree też nie kojarzę Byłaby o wiele ładniejsza gdyby nie psuła się tak makijażem i solarką.. No a ta Isabelle.. nie rozumiem po co ona to sobie robi

Cytat:
Napisane przez aniulek87 Pokaż wiadomość
może korzystają z usług tego samego chirurga
Możliwe

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ostatnio kakao kojarzy mi sie z pewna piosenkagosc z mojej rodzinnej miejscowosci spiewa:
http://www.youtube.com/watch?v=AEk-dnQeeiA uwaga disco polo i zenujacy tekst
A swoja droga , to jak mozna wymyslic taki tekst do piosenki , pojechane ma ..
O matko

Kitka fajny avek
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:03   #2441
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no po tym garnierze to ja ci kurczaka zwiastuje wlasnie

no to problem z głowy
kurde ale martwie sie ze Alfa tez na 9 nie pociagnie i bedzie jajco i w ogole i z koloru

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

ja tylko na chwilkę, wpadłam się przywitać, Mama ma dzisiaj urodziny, więc niedługo przyjeżdża mój Brat z Bratową na obiad

buziaki, zajrzę później
Najlepszego dla mamy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oczywiscie ze wiem
i z teorii i z praktyki, niestety mojasis to nie ominelo, a mnie czesciowo..
a o co konkretnie pytasz?
o uderzenie? o uraz spowodowany bakteryjnym/grzybiczym zapaleniem wału pazkokciowego i w efekcie odejsciem paznokcia?
o zerwaniu paznokcia przez chirurga?
ja sie boje ze mi z tego palca bedzie jednak schodził
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 20:38   #2442
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Jak uważacie, jaki wyjdzie kolor na rozjaśnionych włosach używając farby Syoss miodowy blond?
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 22:12   #2443
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
echhh gdybym tak patrzyla po rodzinie , kto lysieje ,to bym sama od tego byla lysa
rozjasnialam ponad 10 lat(przypomne rozjasniczem) i nigdy wlos mi z glowy nie wypadl wiecej niz potrzeba
nigdy sie nie zgodze ,ze stwierdzeniem , ze rozjasnianie powoduje lysienie czy wypadanie wlosow chyba ,ze ktos wczesniej juz mial problemy...
WYPADANIE owszem moze byc spowodowane utrata wagi ale wtedy zaleca sie zazwyczaj jakies badaniabo to juz cos w organizmie sie dzieje.


zgrzeszylam i bylam w PizzaHutale zrobilam to dla swoich chlopakow bo szczerze to nie lubie pizzy stamtad
dokladnie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no to problem z głowy
kurde ale martwie sie ze Alfa tez na 9 nie pociagnie i bedzie jajco i w ogole i z koloru


Najlepszego dla mamy


ja sie boje ze mi z tego palca bedzie jednak schodził
na przod sie nie boj, ja mysle ze z alfa bedzie dobrze
moze zejsc niestety...

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Jak uważacie, jaki wyjdzie kolor na rozjaśnionych włosach używając farby Syoss miodowy blond?
jasniutki miodowo-zlocisty blond

a ja piwkuje ostro wiec zmykam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 00:24   #2444
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Chodźcie do klubu dziewczyny
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:18   #2445
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej ja dzis stety albo niestety w domu bo zaprowadzilam malego do szkoly i podczas napadow kaszlu na wymioty go rwalo wiec sie rozplakal i do domu a tak wogole to nadal leczymy u niego zatoki , dziadostwo ciagle sie przerzuca

Takze dzis moge popisac z wami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:24   #2446
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny, odkąd zrobiłam sobie ten blond bardziej widać mankamnety mojej twarzy, szczególnie te okropne czerwone naczyńka. Chce trochę przyciemnić ten kolor tylko nie za bardzo. Myślę o kolorach takich jak na zdjęciach (podobno w sam raz dla cery naczyńkowej). No cóż niestety piękny jasny blond nie dla mnie (a nie mam ochoty nakładać tony podkładów). Poradzcie, który kolor byłby najlepszy i jaką farbą go uzyskać?
Wiem, że na Was można liczyć i z góry dziękuje za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1c67.jpg (49,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3c22.jpg (27,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_03.jpg (25,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_603466.jpg (36,3 KB, 21 załadowań)
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:30   #2447
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odkąd zrobiłam sobie ten blond bardziej widać mankamnety mojej twarzy, szczególnie te okropne czerwone naczyńka. Chce trochę przyciemnić ten kolor tylko nie za bardzo. Myślę o kolorach takich jak na zdjęciach (podobno w sam raz dla cery naczyńkowej). No cóż niestety piękny jasny blond nie dla mnie (a nie mam ochoty nakładać tony podkładów). Poradzcie, który kolor byłby najlepszy i jaką farbą go uzyskać?
Wiem, że na Was można liczyć i z góry dziękuje za pomoc.
podoba mi sie 2,3,4 wow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:38   #2448
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry, witam się i lecę na zajęcia, będę troszkę później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:48   #2449
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
podoba mi sie 2,3,4 wow
Mi właśnie też Cudne są te kolorki. Tylko ciekawe dzięki jakim farbom mogę uzyskać któryś z nich.
Chociaż najbardziej chciałabym taki jak nr 4

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Caskada ale Ty też masz piękny kolor włosów i do tego piękne włosy. Masz taki kolor jak moje naturalne (chociaż nie widziałam ich wieleeee lat).

Edytowane przez kyokushinkai
Czas edycji: 2012-11-19 o 08:45 Powód: dopisane zdanie
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 08:57   #2450
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie


na przod sie nie boj, ja mysle ze z alfa bedzie dobrze
moze zejsc niestety...


jasniutki miodowo-zlocisty blond

a ja piwkuje ostro wiec zmykam
mam nadzieje

dziewczyny co sie dowiedzialam
moja bratowa miala wypadek samochodowy-dachowała
na stale mieszka we włoszech i jechała do pracy i na droge wybiegł jej pies. Nie chciał go przejechac, wiec dynamicznie skrecila, zarzucilo jej tyl i dachowała do rowu.
Mowiła,że normalnie miala smierc w oczach, bala sie ze auto wybuchnie a ona pasami przypieta,do gory nogami i zablokowane drzwi.
w tym szoku jakos sie uwolnila i wydostala z auta.
A ze to byl srodek nocy to 6km po ciemku do kolezanki szla, a ta ja do szpitala zawiozla. Lekarze stwierdzili ze nic jej nie jest i wiecej krzywdy i obdrapan zaliczyla przy probie wydostania sie z auta.
A samochod juz calkiem do kasacji, nic z niego nie bedzie.
Ale najwazniejsze ze jej nic sie nie stalo. Normalnie sie popłakałam.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:10   #2451
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Mi właśnie też Cudne są te kolorki. Tylko ciekawe dzięki jakim farbom mogę uzyskać któryś z nich.
Chociaż najbardziej chciałabym taki jak nr 4

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Caskada ale Ty też masz piękny kolor włosów i do tego piękne włosy. Masz taki kolor jak moje naturalne (chociaż nie widziałam ich wieleeee lat).
to kolor moich naturalek rowniez
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam nadzieje

dziewczyny co sie dowiedzialam
moja bratowa miala wypadek samochodowy-dachowała
na stale mieszka we włoszech i jechała do pracy i na droge wybiegł jej pies. Nie chciał go przejechac, wiec dynamicznie skrecila, zarzucilo jej tyl i dachowała do rowu.
Mowiła,że normalnie miala smierc w oczach, bala sie ze auto wybuchnie a ona pasami przypieta,do gory nogami i zablokowane drzwi.
w tym szoku jakos sie uwolnila i wydostala z auta.
A ze to byl srodek nocy to 6km po ciemku do kolezanki szla, a ta ja do szpitala zawiozla. Lekarze stwierdzili ze nic jej nie jest i wiecej krzywdy i obdrapan zaliczyla przy probie wydostania sie z auta.
A samochod juz calkiem do kasacji, nic z niego nie bedzie.
Ale najwazniejsze ze jej nic sie nie stalo. Normalnie sie popłakałam.
przezylam cos podobnego w noc sylwestrowa rok temu , tata mial wypadek w nocy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:01   #2452
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć
witam się z kawką i zbieram na uczelnie, mam jedne zajęcia

Kylie ojej najważniejsze,że nic się nie stało i dobrze,że zachowała zimną krew
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:11   #2453
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej wam

Ja dziś witam się schorowana. Kaszel i katar mnie męczy jak nie wiem, nie umiem spać w nocy

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam nadzieje

dziewczyny co sie dowiedzialam
moja bratowa miala wypadek samochodowy-dachowała
na stale mieszka we włoszech i jechała do pracy i na droge wybiegł jej pies. Nie chciał go przejechac, wiec dynamicznie skrecila, zarzucilo jej tyl i dachowała do rowu.
Mowiła,że normalnie miala smierc w oczach, bala sie ze auto wybuchnie a ona pasami przypieta,do gory nogami i zablokowane drzwi.
w tym szoku jakos sie uwolnila i wydostala z auta.
A ze to byl srodek nocy to 6km po ciemku do kolezanki szla, a ta ja do szpitala zawiozla. Lekarze stwierdzili ze nic jej nie jest i wiecej krzywdy i obdrapan zaliczyla przy probie wydostania sie z auta.
A samochod juz calkiem do kasacji, nic z niego nie bedzie.
Ale najwazniejsze ze jej nic sie nie stalo. Normalnie sie popłakałam.
O matko, dobrze że nic gorszego jej się nie stało
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:19   #2454
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to kolor moich naturalek rowniez

przezylam cos podobnego w noc sylwestrowa rok temu , tata mial wypadek w nocy
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć
witam się z kawką i zbieram na uczelnie, mam jedne zajęcia

Kylie ojej najważniejsze,że nic się nie stało i dobrze,że zachowała zimną krew
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej wam

Ja dziś witam się schorowana. Kaszel i katar mnie męczy jak nie wiem, nie umiem spać w nocy



O matko, dobrze że nic gorszego jej się nie stało
Ex zdrowka zycze
Oj dziewczyny mowie Wam jakiego ona ma pecha z tym autem.
Dwa lata temu jechała z moim Tż ( swoim bratem) do Włoch, i mieli wypadek w tunelu. zrobił sie karambol, auto do remontu, kupa pieniedzy poszla na jego remont, a teraz to. Ale dzieki Bogu nic im sie nie stało tylko troche rzestraszenie byli.
A teraz to
Tylko tym razem juz calkiem po aucie jest.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:32   #2455
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kylie - dobrze, że nic się nie stało, szczęście w nieszczęściu

Exclusive - pamiętam o porównaniu tych podkładów, nie mam kiedy zrobić tej foty mogę Ci jedynie powiedzieć, że Manhattan jest ciemniejszy od 180 Revlona o ton, więc jeśli 180 jest dla Ciebie dobra to Manhattan może już się troszkę odznaczać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:33   #2456
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie - dobrze, że nic się nie stało, szczęście w nieszczęściu

Exclusive - pamiętam o porównaniu tych podkładów, nie mam kiedy zrobić tej foty mogę Ci jedynie powiedzieć, że Manhattan jest ciemniejszy od 180 Revlona o ton, więc jeśli 180 jest dla Ciebie dobra to Manhattan może już się troszkę odznaczać
co do podkładów, ja kupiłam teraz Eveline Art Scenic i to niby najjasniejszy a jest naprawde ciemny
ciekawe jak na buzi bedzie wygladał
I tż zrobił mi dzisiak kakałko na sniadanie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:47   #2457
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
co do podkładów, ja kupiłam teraz Eveline Art Scenic i to niby najjasniejszy a jest naprawde ciemny
ciekawe jak na buzi bedzie wygladał
I tż zrobił mi dzisiak kakałko na sniadanie
ja lubię na kolację albo w łóżeczku na dobranoc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:49   #2458
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja lubię na kolację albo w łóżeczku na dobranoc
wczoraj chciałam ale Tz odmowił posłuszeństwa
i walnał sie do łózka
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:58   #2459
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Piję właśnie "pyszne" mleczko z masłem miodem i czosnkiem, normalnie pychota, muszę zatykać nos żeby mi to przez gardło przeszło i żeby przy okazji tego od razu nie zwrócić

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ex zdrowka zycze
Oj dziewczyny mowie Wam jakiego ona ma pecha z tym autem.
Dwa lata temu jechała z moim Tż ( swoim bratem) do Włoch, i mieli wypadek w tunelu. zrobił sie karambol, auto do remontu, kupa pieniedzy poszla na jego remont, a teraz to. Ale dzieki Bogu nic im sie nie stało tylko troche rzestraszenie byli.
A teraz to
Tylko tym razem juz calkiem po aucie jest.
Dziękuję
No, najważniejsze że nic im wtedy i jej teraz się nic nie stało szkoda trochę auta, no ale cóż

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Exclusive - pamiętam o porównaniu tych podkładów, nie mam kiedy zrobić tej foty mogę Ci jedynie powiedzieć, że Manhattan jest ciemniejszy od 180 Revlona o ton, więc jeśli 180 jest dla Ciebie dobra to Manhattan może już się troszkę odznaczać
Ok, dziękuję za info W takim razie zastanowię się porządnie czy jest sens po niego specjalnie jechać

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
co do podkładów, ja kupiłam teraz Eveline Art Scenic i to niby najjasniejszy a jest naprawde ciemny
ciekawe jak na buzi bedzie wygladał
I tż zrobił mi dzisiak kakałko na sniadanie
Kiedyś testowałam ten podkład i na mojej ręce najjaśniejszy kolor wychodził ciemno, one chyba takie są, dla murzynek robione

Kylie no wiesz, chwalić się tak publicznie
A tak na serio to zrobiłaś mi smaka i chyba idę zaraz po gorącą czekoladę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-19 o 10:59
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 11:00   #2460
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, jeśli bym się zdecydowała na farbę 7,1 to może mi wyjść jakaś niespodzianka? czy bezpieczniej byłoby zmieszać 7,1 z 7 ? tak tylko sobie gdybam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.