Rozsądny plan ćwiczeń i dieta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 17:44   #1
fatgirl91
Raczkowanie
 
Avatar fatgirl91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Question

Rozsądny plan ćwiczeń i dieta


Witajcie, jestem nowa na forum i mam do wszystkich wielką prośbę. Byłabym bardzo bardzo wdzięczna, gdybyście pomogli mi ułożyć jakiś rozsądny plan ćwiczeń i zbilansowaną dietę. Może napiszę trochę o swoim czasie. Codziennie rano wstaję o 6.00 i mogłabym poćwiczyć do 8.00, później też mogłabym coś porobić, ale byłoby mi łatwiej gdyby ktoś powiedział tu masz plan ćwiczeń i diety i masz go stosować. Jest tylko jeden problem nie lubię wychodzić z domu dlatego jakby jakaś dobra dusza chciałaby poświęcić trochę czasu na pomoc takiej osobie jak ja to chciałbym żeby zwróciła uwagę na moją chęć do ćwiczeń w domu. Pozdrawiam, Ania.

Edytowane przez fatgirl91
Czas edycji: 2013-01-01 o 23:23
fatgirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 18:03   #2
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Rozsądny plan ćwiczeń i dieta

Bez wychodzenia z domu to cieżka sprawa bo trening musi być intensywny w miare możliwości,w tej materii pozostaje wiec aerobik czy rower stacjonarny jeśli takowy posiadasz.Ćwiczenia statyczne jak brzuszki,grzbiet,przysiad y czy wymachy nn sa dobre bo wyrabiaja mięśnie i krztałtują sylwetke ale schudnąć z nimi ciężko,może wiec zmusisz sie do wyjscia z domu chociaż 2 razy w tygodniu?
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 18:08   #3
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Rozsądny plan ćwiczeń i dieta

Na pewno znajdziesz tu pomoc ale 20 kg w 2 miesiące to nie jest rozsądne a w nierozsądnych planach nie pomagamy
rozsądnie możesz w tym czasie pozbyć sie jakichś 8-10 kg
Napisz więcej o sobie, ile masz lat ile ważysz, wzrost, czy żywisz się sama czy razem z rodziną, jak ściśle możesz się stosować do diety, jakim sprzętem do ćwiczeń dysponujesz.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 19:34   #4
fatgirl91
Raczkowanie
 
Avatar fatgirl91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Rozsądny plan ćwiczeń i dieta

Bardzo dziękuję Wam za odpowiedź na moje pytanie. Jeżeli chodzi o mnie to ważę bardzo dużo jeżeli chodzi o wychodzenie to 2 razy w tygodniu może bym przeżyła, ale to nie będzie dla mnie zbyt fajne. W domu mam: twister z magnesami ( takie kółko do obrotów), skakankę i hula hop. Z tym że nie zależy mi na jakiś dietach dla anorektyczek ( myślałam raczej o sporej dawce ćwiczeń, w wakacje mam trochę czasu )

Edytowane przez fatgirl91
Czas edycji: 2013-01-01 o 23:23
fatgirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 19:37   #5
fatgirl91
Raczkowanie
 
Avatar fatgirl91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Rozsądny plan ćwiczeń i dieta

Jeszcze zapomniałam , do diety mogę stosować się bardzo ściśle, ale zależy mi raczej na produktach łatwych w przygotowaniu
fatgirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:01   #6
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Rozsądny plan ćwiczeń i dieta

Jeśli chodzi dietę to zacznij od tego co mam w podpisie
diety dla anorektyczek to nie na tym forum
tutaj propagujemy zdrowe i trwałe odchudzanie a nie diety cud + jojo w prezencie za wytrwałość

przyda Ci się trening siłowy 3x w tygodniu, obejmujący całe ciało
twister, skakankę i hula hop możesz wykorzystać do aerobów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 19:09   #7
kasiappp111
Raczkowanie
 
Avatar kasiappp111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
GG do kasiappp111
Dot.: Rozsądny plan ćwiczeń i dieta

Heja dziewczyny mam takie pytanie właściwie nie o mnie ale o moją mamę. Chodzi o to że ona jest dość pulchna ( raczej od urodzenia dzieci zawsze była) no i ostatnio zaczęła strasznie o siebie dbać, kupuje multum kosmetyków no ale nie o tym miałam pisać. Chodzi o to że przeszła teraz na dietę która wygląda tak, że w ciągu dnia je jeden posiłek - obiad i to jeszcze bardzo okrojony! Mówię jej że to nie zdrowo ale ona sie uparła bo rzeczywiście troche schudła. Narzeka jednak na samopoczucie, nic się jej nie chce, ciągle jest słaba i wydaje mi się że przez to odchudzanie. Czy mam racje i nie powinna aż tak się głodzić?? Jak mówie jej że najlepiej ograniczyć węglowodany, jeść więcej białka ale posiłki co 2,3 godziny za to mniejsze to ona mówi że to nic nie daje i dalej robi swoje. Nie mam juz sily, jak mam ja przekonac? Wydaje mi sie ze zacznie jej brakowac potrzebnych skladnikow odzywczych, witamin, magnezu żelaza bo ona już prawie nic nie je:/
kasiappp111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 20:17   #8
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Rozsądny plan ćwiczeń i dieta

Masz rację, oczywiście, to niezdrowo i wręcz niebezpiecznie dla zdrowia i urody, bo niestety dość szybko efekty takiej "diety" będzie widać.

A przekonać pewnie można taką osobę tylko perspektywą tego, że jakiś czas zacznie tyć coraz bardziej, bo popsuty metabolizm, spadek masy mięśniowej i inne problemy zdrowotne nie pozwolą już schudnąć nawet przy silnym ograniczeniu kalorii i zostanie nie tylko z "pulchnością", lecz także z monstualną otyłością, zaburzeniami krążenia i prawodopodobnie paroma innymi problemami zdrowotnymi.

Ogólnie uważam, że jeśli dorosła osoba zamierza jeść jeden posiłek dziennie, żeby schudnąć, to lekarzem pierwszego kontaktu powinien być dobry psychoterapeuta.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.