Spacer jako przyjemna forma aktywności... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 16:06   #1
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173

Spacer jako przyjemna forma aktywności...


Nie wiem,czy jakiś wątek był poświęcony spacerom i marszom.
Kiedyś sporo ćwiczyłam(wzmacniające,ae roby,pilates,trochę jogi,ćw.izometryczne).Jak oś mój zapał minął.Teraz sobie po prostu spaceruję.Z psem albo sama.Jeśli sama to urządzam marsze,ok.5km,czasem nawet 10km.Jeżeli spaceruję z psem to tak kilka razy na dzień(wiadomo piesek ma potrzebypo pół godzinki,wybieramy różne trasy,żeby było zielono.

Spacerki też są jakąś forma aktywności,wiadomo to ruch.A jak ktoś nie ma czasu na ćwiczenia,to 30-minutowy codzienny spacerek pomoże choć w odrobinie spalić kalorie(żeby spalić więcej tłuszczu,trzeba uzbroić się w cierpliwość i tak przez kilka miesięcy spacerować...)lub podtrzymać efekty...Byle się nie objadać nadmiernie,bo to nawet bieganie czy skakanka nie pomogą...

A wy spacerujecie?
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:26   #2
NATALENKA100
Raczkowanie
 
Avatar NATALENKA100
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 413
GG do NATALENKA100
Dot.: Spacer jako przyjemna forma aktywności...

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Nie wiem,czy jakiś wątek był poświęcony spacerom i marszom.
Kiedyś sporo ćwiczyłam(wzmacniające,ae roby,pilates,trochę jogi,ćw.izometryczne).Jak oś mój zapał minął.Teraz sobie po prostu spaceruję.Z psem albo sama.Jeśli sama to urządzam marsze,ok.5km,czasem nawet 10km.Jeżeli spaceruję z psem to tak kilka razy na dzień(wiadomo piesek ma potrzebypo pół godzinki,wybieramy różne trasy,żeby było zielono.

Spacerki też są jakąś forma aktywności,wiadomo to ruch.A jak ktoś nie ma czasu na ćwiczenia,to 30-minutowy codzienny spacerek pomoże choć w odrobinie spalić kalorie(żeby spalić więcej tłuszczu,trzeba uzbroić się w cierpliwość i tak przez kilka miesięcy spacerować...)lub podtrzymać efekty...Byle się nie objadać nadmiernie,bo to nawet bieganie czy skakanka nie pomogą...

A wy spacerujecie?
Ja spaceruje chociaż niestety bez słodziaka w postaci pieska.Spaceruje z koleżanka 2 -3 razy w tygodniu.Przyjemne z pożytecznym
NATALENKA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 09:21   #3
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Spacer jako przyjemna forma aktywności...

Sandruś

Pewnie, że spaceruję. Obowiązkowo 1-2 w tygodniu z Tż, a tak codziennie w drodze na przystanek czyli ok 1km w jedna strone
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-05-31 o 14:43
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 13:01   #4
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: Spacer jako przyjemna forma aktywności...

bo ja wiem czy to taka przyjemna forma aktywnosci ..
ogolnie entuzjastka nie jestem, spacery mnie nudza, jedynie co to kiedys chodzilam na marsze na orientacje.
to bylo nawet fajne, zwlaszcza jak sie wyjezdzalo gdzies w gory na zawody czy co (:
co do normalnych spacerow jestem raczej na nie, nawet z psem czy znajo,mymi
__________________

WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 18:15   #5
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Spacer jako przyjemna forma aktywności...

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Sandruś

Pewnie, że spaceruję. Obowiązkowo 1-2 w tygodniu z Tż, a tak codziennie w drodze na przystanek czyli ok 1km w jedna strone
Hej Nati -jak mi miło,że mnie pamiętasz...
Fajnie,że spacerujesz.Ja ostatnio próbuje się przełamać i zacząć treningi(pilates ma się rozumieć).Ale coś mi nie wychodzi.Więc tylko czasem podryguję w rytm muzyki,ale i tak zacznę tego pilatesa,a jeszcze w tym miesiącu zapisze się na zajęcia..
Ale to taki offtopic
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.