Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 14:09   #2581
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko ja też będę szczęśliwa jak ciachne

patrzcie jakie biedactwo http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dzie...rtaz-maly.html
aż mi się płakać chce
ojej widzialam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:10   #2582
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość



my ciebie też pozdrawiamy



ja miałam tak samo
:d
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:16   #2583
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny ja biorę udział w cięciu, ale teraz jednak bardziej skłaniam się ku cieniowaniu jak ma p. Przetakiewicz ze zdjęć, które wczoraj wstawiałam
ale to dopiero tuż przed świętami się ciachnę więc wiesz, jeszcze jedna @ i burza hormonów i humorów przede mną, więc może mi się jeszcze odwidzieć ale trochę obetnę na bank
nie rob mi tego, bo stchorze jak ciachamy to razem zeby nie bylo odwrotu i razniej

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I ja za tydzien ide do fryz wiec moze coś tam wymodzę na głowie
ty bedziesz pierwsza po metamorfozie

Cytat:
Napisane przez Justi___ Pokaż wiadomość
niestety po Wellatonie 12/1 wlosy mam w stanie fatalnym sa suche i bardzo sie krusza

poszukuje czegos innego ...

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Bunny

tylko profesjonalna albo sprobuj palette 219 albo a10. nic innego.


wiem,ze to może mit,ale obawiam się farbowania wlosow farba Palette :|
a jakie profesjonalne farby polecacie
przy ciezko rozjasniajacych sie wlosach ??

zrobie najlepiej tak,ze wysle wam dzis wieczorem zdjecie moich włosów same ocenicie najlepiej co z nimi można zrobić
profesjonalne alfaparf

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Bunny wysłałam zdjęcia na pocztę, robione miesiac temu za pare godzin jak wysusze wlosy, prześle jak wyglądają teraz. czekam tutaj na odpowiedz, badz na maila, jak Ci wygodnie
na maila skrobnelam macie cholery inne nicki na pocztach inne na wizazu i robicie mi w glowie kolowrotek bo was nie poznaje i robie z siebie debila
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


wpadam na chwilke się przywitać
wczoraj za chiny nie mogłam wejść na wizaż jakaś awaria była?

ja tez w grudniu idę do fryz muszę, bo już się zapuściłam jak nie wiem co

czeko wstaw jakieś zdjęcie z kolorem i fryz

novelove współczuje koledze ,ale normalnie strach wyjść teraz na dwór ja to już wogóle sama boje się chodzić zawsze z Tż ,albo chociaż odprowadzić mnie musi ,a potem przyprowadzić jak chodzę na areobik ,ale niestety nie zawsze może i jak muszę iść sama to sr..m po gaciach ze strachu

chciałam się wam pochwalić że od ok. dwóch tygodni myje włoski sposobem OMO i chyba mi służy takie mycie bo są lepszej kondycji tylko te suchawe końcówki mnie wnerwiają ale już niedługo je ciachne i będzie super
dobrze pamietalam ze ciachasz
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja jestem na rozdrozu i niewiem co robic z wlosami czy scinac czy nie taaaaak mi szkoda wczoraj nawet podpielam je tak jakbym miala sciete i zle sie czulam w tym jakos tak dziecinnie , nie powaznie z krotkimi
dlugie jakie krotkie , ty i krotkie pff!

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to podetnij tylko troszkę, pocieniuj ja też właśnie tak sobie podpinałam "na boba" i nie potrafiłam sobie siebie wyobrazić z takim fryzem. Uwielbiam gdy mi włosy opadają na plecy no i jak jestem na golasa to włosy są moją ozdobą
mozna cycki zaslonic az sie zapali swieczke i swiatlo zgasi

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, trafiłam tu z forum Zakręconego. Bardzo dbam o włosy, ale kolor to istna tragedia:/ Myślałam, że sama sobie dam radę, ale po dzisiejszym - 6-stym farbowaniu w ciągu czterech miesięcy po prostu mam ochotę siąść i ryczeć.

Wklejam zdjęcie w świetle sztucznym, bo wtedy to najgorzej widać i już piszę co mam na głowie:
- naturalne włosy na poziomie mniej więcej 6 (latem 7) także nie są ciemne jakoś specjalnie
- od stu lat farbowane, z tego ostatnie trzy razy przed reformą rozjaśniacz Syoss (ten słabszy) i na to Casting. Włosy były wtedy idealne, ale chciałam przejść na ciemniejszy blond, bardziej naturalny - chętnie na poziomie 8. I wtedy się zaczęło.
- L'Oreal Excellence jasny blond popielaty (8.1) bez problemu przyciemnił końcówki, ale odrost rozjaśniła na lekko rudy połysk, który się potem robił coraz gorszy.
- od tego czasu farbowałam: Excellence 8.1 dwa razy, Londa Color Blend nr 18 dwa razy i raz L'Oreal Preference - 8.1 Wbis Jasny blond popielaty. Nie ma praktycznie żadnego efektu! Tylko wysuszam bezsensownie włosy (na szczęście większość nakładałam wyłącznie na odrost). Końcówki są super, takie jakie chce, a farby zmieniają mi tylko naturalny ciemny popielaty blond na jasno rudy:/ Żeby chociaż żółty, ale to jest zwyczajnie rudy. I tak dołączam sobie odrosty do pasma rudego i mam już z 8 cm rudego. I tak muszę chodzić Nie rozumiem tego kompletnie, przecież chcę rozjaśnić tylko o 2 tony, boję się zrobić farbę superrozjaśniającą, bo przecież chcę mieć średni blond, a nie jasny. Próbowałam płukanki fioletowej i szamponu fioletowego. W ogóle nie ruszają tego rudego.

Proszę pomóżcie, bo się załamię wkrótce Chciałam zacząć farbować bardzo rzadko i tylko odrost, który jest dość jasny, a co chwile nakładam jakąś farbę:/

1) włosy w całości z przed tygodnia.
2) włosy z przed miesiąca, przed farbowaniem odrostów (światło naturalne, dlatego nie widać aż tak rudego)
o matko cos ty narobila sobie i to taki rudy ognisty, widac ze po oksy 6% rada na juz- kapiel rozjasniajaca staraj sie na sam odrost a potem dobra popielata farba na oksy 9% na odrost zawsze! np alfaparf 8.1. wszelkie sklepowki poziom 8 maja oksy 6% co oznacza ze zawsze skonczysz z rudym odrostem bo musisz miec 9%.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko ja też będę szczęśliwa jak ciachne

patrzcie jakie biedactwo http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dzie...rtaz-maly.html
aż mi się płakać chce
ja nie moge patrzec na takie rzeczy bo mi sie zoladek unosi i mi slabo i niedobrze... tragedia na pewno zawsze sobie mysle jakie to dziwne w genetyce ze sie takie rzeczy moga porobic...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:18   #2584
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie rob mi tego, bo stchorze jak ciachamy to razem zeby nie bylo odwrotu i razniej

mozna cycki zaslonic az sie zapali swieczke i swiatlo zgasi
Bunny, ale ja lubię pokazywać cycki ale wolę jak mi włosy na plecy opadają

a ciachnę na 100% tylko nie na boba


Asiu widziałam tę dziewczynkę, coś strasznego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:19   #2585
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko ja też będę szczęśliwa jak ciachne

patrzcie jakie biedactwo http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dzie...rtaz-maly.html
aż mi się płakać chce


Strasznebiedna dziewczynka
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:25   #2586
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

na maila skrobnelam macie cholery inne nicki na pocztach inne na wizazu i robicie mi w glowie kolowrotek bo was nie poznaje i robie z siebie debila
hahaha ale się uśmiałam z tego, ja jeszcze fryzjerki nie mam, szukam dopiero w Krakowie kogoś, ta u ktorej bylam ostatnio sie zapytac co i jak, wydala mi sie troche nie douczona... farbowac bede przed swietami, wiec za jakis miesiac, zobaczymy co mi na tej glowie ukreca
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:49   #2587
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dlugie jakie krotkie , ty i krotkie pff!
sie usmialam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 15:02   #2588
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

przeraziłyście mnie tym szarym po 9.1
ja takiego garniera kupiłam, na 8ke londy będę kłaść...ale może naturę do tego dokupię

mozesz pomieszac z natura 9.
a color naturals nie ma natury poziom 9 moge innego garniera nature 9 dać?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 15:06   #2589
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny, ale ja lubię pokazywać cycki ale wolę jak mi włosy na plecy opadają

a ciachnę na 100% tylko nie na boba


Asiu widziałam tę dziewczynkę, coś strasznego
ja wole je kamuflowac wlosami jak wstaje rano a za oknem robotnicy i robia dach na basenie, ilez razy byl gwizd ktory dopiero mnie budzil a ja gola laze po pokoju, szukam ubran a oni sie gapia bo sa na mojej wysokosci i ja bieg i do lazienki po cos zeby sie zaslonic a tak wlosy do przodu i szukamy ciuchow
Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
hahaha ale się uśmiałam z tego, ja jeszcze fryzjerki nie mam, szukam dopiero w Krakowie kogoś, ta u ktorej bylam ostatnio sie zapytac co i jak, wydala mi sie troche nie douczona... farbowac bede przed swietami, wiec za jakis miesiac, zobaczymy co mi na tej glowie ukreca
no mylicie mi sie co poradze... malo tego, moje modelki mi sie myla farby jakie pisalam i nie, musze sprawdzac nim siade pisac...wstyd mi czasem... ja chyba ze zbyt duza iloscia ludzi mam kontakt na co dzien, no kilkadziesiat maili codziennie to moze sie w glowie zakrecic...do tego ludzie realni ktorych obsluguje osobiscie tak to nazwijmy tyle ze tych real zapisuje sobie w pracowniczym zeszycie- kto kiedy co mial robione...to mi latwiej
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
sie usmialam
no serio- w krotkich bedziesz brzydka

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

tak.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a color naturals nie ma natury poziom 9 moge innego garniera nature 9 dać?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 15:10   #2590
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dziękuję bunny
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 15:28   #2591
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko ja też będę szczęśliwa jak ciachne

patrzcie jakie biedactwo http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dzie...rtaz-maly.html
aż mi się płakać chce
Ale masakra

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja wole je kamuflowac wlosami jak wstaje rano a za oknem robotnicy i robia dach na basenie, ilez razy byl gwizd ktory dopiero mnie budzil a ja gola laze po pokoju, szukam ubran a oni sie gapia bo sa na mojej wysokosci i ja bieg i do lazienki po cos zeby sie zaslonic a tak wlosy do przodu i szukamy ciuchow
Ale masz atrakcje Dobrze że przed moimi oknami są drzewa a najbliższe bloki bardzo daleko, dzięki temu unikam kompromitujących mnie sytuacji
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 15:42   #2592
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

no mylicie mi sie co poradze... malo tego, moje modelki mi sie myla farby jakie pisalam i nie, musze sprawdzac nim siade pisac...wstyd mi czasem... ja chyba ze zbyt duza iloscia ludzi mam kontakt na co dzien, no kilkadziesiat maili codziennie to moze sie w glowie zakrecic...do tego ludzie realni ktorych obsluguje osobiscie tak to nazwijmy tyle ze tych real zapisuje sobie w pracowniczym zeszycie- kto kiedy co mial robione...to mi latwiej
ja tez tutaj tak wypaliłam, jakbyśmy co najmniej wczoraj na ten temat caly dzien przegadały i cisnę dalej, ze no przecież wiesz o kogo chodzi na szczęście sprowadziłaś mnie na ziemie, ze przecież Ty non stop udzielasz porad tutaj i na blogu i nie pamiętasz po prostu, czemu sie w ogole nie dziwie
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 18:22   #2593
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Ratunku ! Źle ufarbowany włosy! pomocy.. PILNE

Sprawa wygląda tak mimo ż mam naturalny taki średni popielaty mysi blond od 5 lat farbowałam włosy na jasny blond i kolor wyglądał ślicznie i naturalny jednak postanowiłam iż wrócę do koloru podobnego jak mój naturalny - wyszedł mi ciemny szary i wyglądam jak upiór
Moje pytanie brzmi jaką polecacie farbe by rozjaśniła mi te włosy ale by nie wyszły one niczym ufarbowany hełm ani zółte , tandetny wręcz biały blond też mni nie intersuję... wiem że minie trochę czasu zanim odzyskam kolor jaki miałam wcześniej ale błagam polećcie mi dobrą farbę i kolor blondu który mi je rozjaśni ( mam bardzo zdrowe włosy do pasa, więc nawet jak farba je zniszczy to nic okropnego im się nie powinno stać, a nawet jak olejkiem kokosowym i maskami odbuduje włosy w miesiąc)
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 18:24   #2594
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale masakra



Ale masz atrakcje Dobrze że przed moimi oknami są drzewa a najbliższe bloki bardzo daleko, dzięki temu unikam kompromitujących mnie sytuacji
no u mnie lipa bo nawet jak basen juz bedzie to maja szklane drzwi/szyby i wraz bedzie mnie widac przez moje okna bo jestem oko w oko z basenem

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ja tez tutaj tak wypaliłam, jakbyśmy co najmniej wczoraj na ten temat caly dzien przegadały i cisnę dalej, ze no przecież wiesz o kogo chodzi na szczęście sprowadziłaś mnie na ziemie, ze przecież Ty non stop udzielasz porad tutaj i na blogu i nie pamiętasz po prostu, czemu sie w ogole nie dziwie
tutaj, na blogu, na maila, prywatnie live, na fejsie, na nk... jest tego troche
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 19:25   #2595
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o matko cos ty narobila sobie i to taki rudy ognisty, widac ze po oksy 6% rada na juz- kapiel rozjasniajaca staraj sie na sam odrost a potem dobra popielata farba na oksy 9% na odrost zawsze! np alfaparf 8.1. wszelkie sklepowki poziom 8 maja oksy 6% co oznacza ze zawsze skonczysz z rudym odrostem bo musisz miec 9%.
dzięki za pomoc Może na zdjęciach tak to wygląda, ale w rzeczywistości aż tak nie straszę, jeszcze nikt mi nic nie powiedział Ale wkurza mnie to strasznie, więc muszę coś zrobić. Mam jeszcze pytanie - powiedzmy, że zrobię tak jak piszesz i wyjdzie idealnie, ale co mam robić dalej? Czy jest jakaś farba gotowa z oksydantem 9% i czy to wystarczy? Przecież nie będę co miesiąc rozjaśniać włosów, żeby je potem przyciemnić Ech powiem szczerze, że jak chciałam mieć poziom 10 na głowie to było mi dużo łatwiej...

Mam paskudne doświadczenia np. z Majiblond z wodą 9% - zawsze mi wychodziło żółtko na odrostach, chociaż nakładałam popiel (wtedy na poziomie 9 albo 10), ale za to rozjaśniały się do bardzo jasnych, których teraz nie chcę.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 19:37   #2596
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czy któraś z Was jest/była dobra z matmy? Robię właśnie pracę kontrolną do szkoły i mam problem z jednym zadaniem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 19:49   #2597
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
dzięki za pomoc Może na zdjęciach tak to wygląda, ale w rzeczywistości aż tak nie straszę, jeszcze nikt mi nic nie powiedział Ale wkurza mnie to strasznie, więc muszę coś zrobić. Mam jeszcze pytanie - powiedzmy, że zrobię tak jak piszesz i wyjdzie idealnie, ale co mam robić dalej? Czy jest jakaś farba gotowa z oksydantem 9% i czy to wystarczy? Przecież nie będę co miesiąc rozjaśniać włosów, żeby je potem przyciemnić Ech powiem szczerze, że jak chciałam mieć poziom 10 na głowie to było mi dużo łatwiej...

Mam paskudne doświadczenia np. z Majiblond z wodą 9% - zawsze mi wychodziło żółtko na odrostach, chociaż nakładałam popiel (wtedy na poziomie 9 albo 10), ale za to rozjaśniały się do bardzo jasnych, których teraz nie chcę.
nie to jednorazowa akcja. po prostu pozniej jak masz odrosty to stosujesz farbe profesjonalna 8.1 z oksy 9% dokupionym lub dokupujesz sobie butle oksy 9% i podmieniasz w farbie sklepowej. nie ma rady.
ja sugeruje alfaparf, nie majirel.


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was jest/była dobra z matmy? Robię właśnie pracę kontrolną do szkoły i mam problem z jednym zadaniem
ja bylam slaba, to byla moja jedyna 2 na swiadectwie maturalnym
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:01   #2598
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny jaki Ty masz basen za oknem?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:03   #2599
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was jest/była dobra z matmy? Robię właśnie pracę kontrolną do szkoły i mam problem z jednym zadaniem
a z czego konkretnie to zadanie? tzn, jak jakieś funkcje czy cóś podobnego to ja tez odpadam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 20:27   #2600
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej!

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dzisiaj światowy dzień życzliwości i pozdrowień
Także pozdrawiam was wszystkie
Ja też pozdrawiam
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:37   #2601
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Ratunku ! Źle ufarbowany włosy! pomocy.. PILNE

Sprobuj te wlosy wyplukac z koloru. ta szarosc jest chwilowa i podejrzewam, ze pofarbowalas wlosy farba z popielem po kropce.

Moze nalozyc maske z szamponu przeciwlupiezowego na godzine i tak kilka dni pod rzad. A po tej masce oczywiscie odzywka, ale nie chroniaca kolor.

Dziewczyny polecaja tez wymieszanie sproszkowanej witamicy c z szamponem i nalozenie takiej papki na wlosy na godzine lub dluzej.

Jak wymyjesz ten najslabszy pigment, spoko bedziesz mogla sobie pozniej wloski wyrownac. A co do przyciemniania wlosow rozjasnianych to uzywa sie farby w kolorze naturalnym z dodatkiem farby ze zlotem lub miedzia po kropce (by nie wyszla zielen lub szarosc i zeby sie kolor nie wyplukal). Farba w kolorze natury 00 po kropce uzupelnia brakujacy pigment, a ta zlota po kropce zapobiega niespodziankom.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:49   #2602
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja mam kumpele na matematyce i kumpla na mechanice i budowie maszyn za ścianą podeślij, rozwiąże pewnie z radością

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Miśki mam do was wielką prośbę i proszę by każda z was zrobiła małą burzę mózgów!
Teraz jest okres wysyłania paczek do Afganu. Pudełko wielkości mniej więcej jak na buty, do 3 kg, chcę coś wysłać swojemu, musi być to małe i lekkie. Przy tym paczka idzie miesiąc, sprawdzają ją. Na pewno puszczę swoje fotki, jego przyjaciel podpowiedział mi by jakieś reniferowe szorty , ale coś jeszcze bym chciała. Szczególnie, że na ten czas przypadają jego urodziny, imieniny i święta oczywiście. I tak się zastanawiam , czy jakiś hand made (ale co???), czy coś jeszcze kupić.
POMOCYYY!!!!!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:07   #2603
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Dot.: Ratunku ! Źle ufarbowany włosy! pomocy.. PILNE

farbowałam włosy wczoraj jedna farba miała numer 7.0 druga 8.1 więc jaka cyfra musi być po przecinku bym nie miała zieleni na włosach ? A teraz chce te włosy rozjaśnić, chce spowrotem mój jasny blond bo w ciemnym popilatym wyglądam okropnie
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:22   #2604
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie to jednorazowa akcja. po prostu pozniej jak masz odrosty to stosujesz farbe profesjonalna 8.1 z oksy 9% dokupionym lub dokupujesz sobie butle oksy 9% i podmieniasz w farbie sklepowej. nie ma rady.
ja sugeruje alfaparf, nie majirel.
to kamień z serca Mam jeszcze ostatnie pytanie - te farby Alfaparf widzę, że są różne rodzaje - lepiej tą "Evolution od the color" czy może "Color wear"?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:28   #2605
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

tej, a jakbym upiekła pierniki w jakiś fajnych kształtach tylko ile one poleżą? będą jadalne po miesiącu?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:42   #2606
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
tej, a jakbym upiekła pierniki w jakiś fajnych kształtach tylko ile one poleżą? będą jadalne po miesiącu?
Ja piekę zazwyczaj na początku grudnia, wkładam do puszki i na Święta są pyszne myślę, że jak dłużej poleżą to nic im się nie stanie, no chyba, że zostaną zjedzone Na jedne Święta musiałam piec trzy razy bo mi zżerali na bieżąco teraz chowam
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:45   #2607
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

milka
To cudownie! A dasz mi swój przepis?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:53   #2608
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja z matmy byłąm srednia, na szczescie matury zdawać nie musialam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

znaczy edit edit matury z matmy bo w ogóle zdawałam, nie pomyślcie sobie

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

A w ogole kupilam sobie dzis w aptece waxa tego hennowego, zmienił opakowanie.
To ten tradycjny, z rumiankiem, jest napisane że rozjasnia wlosy
dzis nałozylam na kilak minut i wlosy po nim fajne

w ogole mam takie wrazenie jak Wy ze jak nie bawię sie z włosamito jakies lepsze sa nie wcieram nic zbytnio myję jak leci...i są lepsze
i odkryłam ze moje wlosy najbardziej lubią matrixa
takze powoli wiem co lubią i jakoś nie skaczę nad nimi moze dlatego tak odczuwam ze nie zapuszczami nie obserwuje przyrostu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:01   #2609
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
milka
To cudownie! A dasz mi swój przepis?
Jasne, jutro poszukam spisałam go kilka lat temu chyba z internetu, na pamięć nie znam, bo piekę tylko raz w roku, właśnie specjalnie na Święta

Jeszcze nie upiekłam a już nie mogę się doczekać ich przyozdabiania przed samymi Świętami
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:04   #2610
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

O tę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...w-jasnych.html
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.