(; Nasze Sukcesy :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-30, 22:50   #61
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

hm..wiele osob mówiło mi ze musze przytyc..ze mam nogi jak u dzieciaka i ze wogole jestem za chuda...hm..jak patrze sie w lustro to widze chude nogi ale jakos mi to nie przeszkadza..płaski(w miare..bede nad nim pracowała) brzuch,no i chude ramiona...ale jak oczami wyobrazi przypomne sobie siebie sprzed roku o 16kg ciezsza to jestem z siebie zadowolona.Choc wiem ze mogłabym przytyc troche.

Tu zalacze dla porówanaia fotki z lutego(pierwsze )
Z sierpnia trzecie i (wszytscy mowili ze w sierpniu najlepiej wygladałam)
I z listopada(połmetek) _linki_ ostatnie a tu opinie ze za chudaa



http://img507.imageshack.us/my.php?i...ict00679ek.jpg

http://img502.imageshack.us/my.php?i...sc022823gs.jpg

http://img525.imageshack.us/my.php?i...sc022856xl.jpg
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 10:23   #62
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Dorcius powiedz nam jak tego dokonałas miałas jakies chiwle zwatpienia czy cos podobnego??? jestem pod wrazeniem i gratulujefigurka sliczna
Pozdrawiam



Życze wszyytkim szczesliwego nowego roku
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 13:10   #63
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Tasteme dzięki
Powiem Ci ze to dzieki mojej silnej woli o motywacji.Wiem ze mam cholernie silną wole..jak sobie cos postanowie to tak bedzie...np przed ponad 7 misiecy nie wziełam do ust słodyczy( teraz tez sie tego trzymam ze sporadycznymi,swiadomysli odstepstwami w minimalnych iloscich)..mogłam chodzic ze znajomymi na pizze i brałam sobie soczek..wogole nie rusza mnie zapach pizzy czy jak ktos je czekolade albo batona lub cos innego..Poprostu zakodowałam sobie ze Nie i koniec.Nadal sie tego trzymam.
Powiem wam ze nie miałam zadnego napadu.nigdy nie zyciłam sie na słodycze lub nie zjadłam ponad wyznaczona norme.Wszystko mam zawsze zaplanowane i konsekwentnie sie tego trzymam.To nawet jest takie chore ze jestem taka upara i wogole...ze nie wezme np zelka jak mnie nim czestuja albo nie skusze sie na kawałek pizzy...ale w mojej psychice sie sporo pozmieniało.
Konsekwentnie trzymałam i trzymam sie por posiłków...jem o regularnych porach....mam nawert inny jadłospis od moich domowników..chleb mam swoj ciemny.pełnoziarnisty...j ogurty naturalne,surówki,maslank i,płatki na mleku..juz na szczescie wiedza co mi kupywac i jak ja jem...jak jest obiad to zawsze Tata sie mnie pyta czy zostawiac mi ziemniaki..to ja mówie ze nie;P albo Mama jak smazy jakies miesko i jak wchodze do kuchni to odrazu oznajmia ze miesko chudziutkie..i wogole;d albo jak robi kurczaka to mi piersi nie smazy tylko gotuje hehe,
Musze powiedziec ze teraz nabawiłam sie zaburzen odzywiania..licze kcal,ograniczam sie z jedzeniem..jem nico ponad 1000kcal do tego ciwcze ..wiem ze to za mało..staram sie z tego wyjsc.
od kwietnia zaczełam biegac na poaczatku robiłam 2 okrazenia i wymiekałam..ale w miare upływu czasu doszłam do 22 kołek!pozniej to biegałam 60 min...i tak codziennie kwiecien maj czerwiec (lipiec przerwa) i sierpien rano na czczo po 40 min..
Biegałam codziennie...chyba ze 2 razy w miesiacy cos wyskoczyło niezaleze ode mnie..Np pod koniec maja mielismy miec ognisko a ja specjalnie poszłam wczesniej biegac zeby zaliczyc
PAMIETAM JAK na poczatku sie wstydziłam biegac;P

Pamietam jak dzis to był kiweciec o 20 godzinie było ciemno ja w 3 blzach mojego brata i super spodniach poszłam na stadion...Na stadionie o tej porze roku i dnia nikogo nie ma zazwyczaj ale pamietam ze jak ktos znajomy szedł to głupio mi było biegac.Ale stwierdziłam ze nie po to postanowiłam sobie cel zeby sie przejmowac co ludzie powieddza.No i tak biegałam kwiecie maj ..o 20 juz jasniutko..wszyscy wychodza na dwór i na stadionie troche społecznosci pijącej piwko..no a ja co? a ja biegam twardo dzien w dzien;D pewnego dnia nie mogłam isc biegac o 20 to poszłam o 17..ja patrze a tu siatki na bramki rozwieszaja i sie zjezdza jakas druzyna piłkarska sobie mysle-"kurde mecz" ale nie po to sie ubierałam zeby schodzic ze stadiony wiec biegałam a w miare upływu czasu ludzi na stadionie coraz wiecej czekaja na mecz:P Mecz sie zaczął to poszłam.Ci ktorzy smieli sie ze mnie na paczatku mojego biegania teraz patrza i sie dziwią jak ja to zrobiłam ze tyle schudłam<16kg>


Tak wiec dziewczyny ja jestem zywym przykładem na to ze sie da!!! wysrtarczy tylko chciec..przeciez to Ty kontrolujesz wszytsko..Ty podejmjesz decyzje...Ty panujesz nad swoim ciałem...pomysl sobie czy taki batonik lezacy w sklepie jest od Ciebie silniejszy? Nie..to Ty masz wobor..zjesc lub nie zjesc!!
Oczyswiscie odczuwam tez skutki uboczne odchudzania...(okres zanikł mi na 4 miesiace-na szczescie po tabletkach hormonalnych pojawił sie ale ciekawe czy pojawi sie po odstawieniu tabletek) jestem teraz bardziej zamyslona i nie mam juz takiej energi jak przed tem..czesto mi zimno..chodze ospała...to wynik diety ubogiej w kcal...i to tak długiej diety bo przeciez ja nadal to ciagne a wiem ze nie powinnam:/

No nic..trzymajcie sie kochane..i Pijanego Sylwestra Wam dzis zycze hehe....wsztstkiego naj w Nowym Roku
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:02   #64
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

wow...
dorcius, musze przyznac, ze bardzo duze wrazenie zrobila na mnie twoja ostatnia wypowiedz - przede wszystkim silna wola. ja tez mam takie okresy, ze nawet jakby mi ktos posmarowal usta czekolada (lol) to nie zlize, ale potem ni stad ni zowad silna wola znika. zjadam ta czekolade, czy placki ziemniaczane i tlumacze sobie, ze przeciez tyle sie ograniczalam, to cos mi sie nalezy. i okres tego "wynagradzania za trudy" sie przedluza i wracam do poprzedniej wagi. hmmm....
no nic, teraz mam nowa strategie - wydaje mnostwo kasy na silownie i klub fitness i te wydatki mnie powstrzymuja przed zbytnim folgowaniem sobie

z drugiej strony wg mnie na ostatnim zdjeciu wygladasz ..hmmm... niezdrowo. mam nadzieje, ze poradzisz sobie jakos z twoimi problemami zywieniowymi (moze uzyj do ich pokonania tej samej silnej woli, ktora pomogla ci stracic tyle kilogramow), bo szkoda by bylo zaprzepascic tyle ciezkiej pracy.
trzymam za ciebie kciuki
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 08:46   #65
oliwka22***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Dziewczynki Super Watek!!!!prosze Was Wszystkie Ktore Odniosłyście Sukcesy Byscie Tak Jak Dorcia (którą Podziwiam) Opisywały Je I Wklejały Zdjecia,to Naprawde Motywuje.dorcia Wielki Buziak Dla Ciebie,jak Tylko Snieg Sie Roztopi Zaczynam Biegac
oliwka22*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 08:50   #66
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Dzięki Oliwka tak trzymac ja tez czekam tylko do wiosny
Pozdrawiam;]
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:41   #67
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Dorcius efekty swiete i ta silna wola ahh podziwiam
jakbys była moja siostra to bym z toba biegala
JA tak naprawde nie mam warunkow do bieganinia niestety
fajnie ze osoiagnełas to co chialas
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 12:04   #68
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Tak... osiagnela co to chciala, ale z skutkami ubocznymi....
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:15   #69
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Skutki uboczne, powinny być predstawiane na początku wiadomośći pisanej przez użytkownika, a nie pod koniec. Forum odwiedza dużo bardzo młodych dziewczyn, zależy mi na tym, by w przyszłości miały szanse być matkami, a nie później wyrzucały sobie, że obrały taki sposób utraty wagi.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:01   #70
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Cytat:
Napisane przez suzana
Skutki uboczne, powinny być predstawiane na początku wiadomośći pisanej przez użytkownika, a nie pod koniec. Forum odwiedza dużo bardzo młodych dziewczyn, zależy mi na tym, by w przyszłości miały szanse być matkami, a nie później wyrzucały sobie, że obrały taki sposób utraty wagi.
zgadzam się w pełni z SUZANĄ, bo te skutki uboczne, to mi raczej już ana pachną
i nie chcę , by tu ktoś na mnie naskakiwał
ale poczytajcie uważnie, a same do tego dojdziecie

noo , ale miało byc o sukcesach, bo dlatego weszłam na ten wątek
u mnie - 9 kg od początku września , czyli w ciągu 4 miesięcy
a najbardzij mnie cieszy 10 cm mniej na "oponce"

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2008-04-12 o 07:29 Powód: post pod postem
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:33   #71
bonheur
Rozeznanie
 
Avatar bonheur
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 673
GG do bonheur
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

No to ja też się dorzucę Zrzuciłam 7 kg w 2 miesiące. Dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik, wogóle nie jem słodyczy, chleba,ziemniaków, no i kolacji... tzn. staram się nic nie jeść po 18.
Ale na tym nie koniec, zamierzam jeszcze popracować na sobą, byle do wiosny ...
Aha... skutków ubocznych nie zauważyłam....
bonheur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 09:08   #72
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Ja to stwierdzam, że ludzie są strasznie pokręceni. Najpierw cała rodzina (oprócz mamy) wypominała mi że jestem za gruba i powinnam schudnąć. A teraz kiedy schudłam stwierdzili że powinnam przytyć, a babcia cały czas pyta się mojej mamy czy nie mam anoreksji. Trochę mnie to śmieszy, bo mimo że jestem teraz szczupła to do delikatnych drobinek nie należę, a to pewnie przez moją miłość do siłowni - cały czas muszę się opanowywać, bo łatwo w mięśnie odrastam Dodam, że ja jestem z siebie bardzo dumna, bo schudłam i udało mi się utrzymać wagę tylko dzięki ćwiczeniom i zdrowemu odżywianiu, a jestem wielką przeciwniczką wszelkich cud diet odchudzających. No i udowodniłam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 10:17   #73
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Cytat:
Napisane przez wannabe
ja tez mam takie okresy, ze nawet jakby mi ktos posmarowal usta czekolada (lol) to nie zlize, ale potem ni stad ni zowad silna wola znika. zjadam ta czekolade, czy placki ziemniaczane i tlumacze sobie, ze przeciez tyle sie ograniczalam, to cos mi sie nalezy. i okres tego "wynagradzania za trudy" sie przedluza i wracam do poprzedniej wagi. hmmm....
Hmmm... skąd ja to znam
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:31   #74
oliwka22***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

a ja Wam powiem ze tak czy tak podziwiam Dorcie i napewno niejedna z Nas chcialaby osiagnąć taki sukces ...nawet przy takich skutkach ubocznych:P
oliwka22*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:10   #75
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

a ja Ci powiem, że na pewno niejedna z Nas wolałaby osiągnąć sukces nie tracąc przy tym zdrowia.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:31   #76
oliwka22***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

oczywiscie,ale wiekszosci sie to nie udaje....nawet tym ktorym wydaje sie ze nie sa chore a jednak są.....
oliwka22*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:09   #77
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

ja nie miałam na myśli osoby obsesyjnie się odchudzające. Dla Twojej wiadomości - są inne sposoby na ładną sylwetkę i jest tu multum dziewczyn propagujacych zdrowy tryb życia.

To jest forum fitness a nie dieta.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 20:18   #78
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Cytat:
Napisane przez oliwka22***
a ja Wam powiem ze tak czy tak podziwiam Dorcie i napewno niejedna z Nas chcialaby osiagnąć taki sukces ...nawet przy takich skutkach ubocznych:P
Ona sama dla siebie osiągneła sukces, zrobiła to, czego cały czas chciała. Dla Ciebie również, jak sądze po Twoich słowach. Dla mnie jednak, mimo, że pokonała trudną, długą drogę to jest nic. Materializując: tak jakbyś chciała przenieść jajko w plecaku razem z tysiącem innych rzeczy. Doniosłabyś jajko, ale stłuczone... Chyba nie o to chodzilo?

I wybacz Dorcia jesli Cie to urazilo, ale tak jak Suzana preferuje, a nawet tylko dopuszczam, zdrowe styl zycia, a co za tym idzie, zdrowe, racjonalne odchudzanie, nawet jesli mialoby trwac kilka lat.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 20:48   #79
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

moj sukces - osiagnelam plaski brzusio
zeby nie zaprzepascic sukcesu ide jutro przekluc pepek i teraz bedzie dodatkowa motywacja (bo przeciez kolczyk oplywajacy tluszczem wyglada nieciekawie ). szkoda tylko ze przez ten tydzien raczej beda wykluczone brzuszki
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 10:04   #80
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Lain gratulacje
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 18:17   #81
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Up up podnosze watek bo napewno sa osoby które jeszcze coś osiągneły;]
Mam nadzieje ze za dwa miesiace ija sie czymś pochwale;]]
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 19:20   #82
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Nie ma się czym chwalić jak narazie, ale napiszę.

Schudłam 3 kg, zleciało mi w talii 3 cm, w udzie 3 cm, w biuście 4. Marne wyniki, ale jakoś nie chcę szybko chudnąć, bo boję się odbicia tego na zdrowiu.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:54   #83
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moj sukces - osiagnelam plaski brzusio
zeby nie zaprzepascic sukcesu ide jutro przekluc pepek i teraz bedzie dodatkowa motywacja (bo przeciez kolczyk oplywajacy tluszczem wyglada nieciekawie ). szkoda tylko ze przez ten tydzien raczej beda wykluczone brzuszki

Gratuluję! a mogłabyś się pochwalić jak tego dokonałaś?
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 07:30   #84
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Nie ma się czym chwalić jak narazie, ale napiszę.

Schudłam 3 kg, zleciało mi w talii 3 cm, w udzie 3 cm, w biuście 4. Marne wyniki, ale jakoś nie chcę szybko chudnąć, bo boję się odbicia tego na zdrowiu.
marne wyniki???
co Ty opowiadasz! moje gratulacje, wg mnie to duży sukces
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 10:38   #85
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Arethaf bardzo dobre efekty!!!zawsze to krok do przodu
w jakim czasie i co robiłas?;>
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 10:49   #86
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
marne wyniki???
co Ty opowiadasz! moje gratulacje, wg mnie to duży sukces
Och, no to w takim razie dziękuję

sawa_sawa, zaczęłam odchudzanie zaraz po sylwestrze Wyeliminowałam słodycze, kolacja mniej kaloryczna i 3 godziny przed snem (najczęściej białkowa), starałam się jeść takie posiłki, żeby nie podjadać między nimi. Jadłam więcej warzyw, piłam dużo zielonej herbaty (którą uwielbiam), wody, więcej się ruszałam, ale nie układałam treningów. Robiłam to, na co miałam ochotę Jednego dnia rowerek, drugiego skakanka, innego jakieś ćwiczenia siłowe W sumie taki standart Tylko chcę jeszcze bardziej przyłożyć się do ćwiczeń, bo czasem mam nadmiar energii, więc trzeba go jakoś spożytkować No i pomagały mi 4 godziny wf-u w szkole, ale to już się niestety niedługo skończy

Mam zamiar dalej to kontynuować, bo czuję się świetnie. Jeszcze jakieś 3 kg i będzie super, bo nie chcę wyglądać jak wieszak
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 10:14   #87
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Arethaf muszisz miec bardzo silna wole az miło jak sie czyta ze zdrowo ze skutecznieJA tez bardzo chciałabym schudnać ale cały czas sie boje ze niestarczy mi sił i checi;]I dlatego suzkam motywacji w takih ludziach jak Ty
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 11:15   #88
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
Arethaf muszisz miec bardzo silna wole az miło jak sie czyta ze zdrowo ze skutecznieJA tez bardzo chciałabym schudnać ale cały czas sie boje ze niestarczy mi sił i checi;]I dlatego suzkam motywacji w takih ludziach jak Ty
Hmmm, z tą silną wolą to nie jestem taka pewna, ale cieszę się,że mogę komuś posłużyć przykładem. Uwielbiam czekoladę i dużo wysiłku kosztowało mnie zrezygnowanie z niej, ale naprawdę było warto Życzę Ci powodzenia, na pewno osiągniesz sukces i pochwalisz się nim Mnie się wydawało, że odchudzanie na pewno nie wypali, wczoraj weszłam na wagę i niespodzianka-kilogram mniej
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 11:34   #89
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

od końca października ok. 11 kg
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 12:24   #90
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: (; Nasze Sukcesy :)

miss90 wow gratuluje!!
Jakim sposobem??;]
masz moze zdjecia przed i po??
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.