Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 07:08   #481
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Daj sobie spokój,najlepsza metoda to googlomania,jeżeli firma ma centrale w Europie i przedstawiciela w Polsce to znaczy że wszystko ok.Jeżeli zaś ktoś sprowadza samodzielnie od Chińczyków i nawet loguje to samodzielnie tworząc "nowy brand" to wszystko przemawia na nie.
Twoje oczy ,twoje rzęsy,szkoda wydać dodatkowe 50 zł na markowe zakładanie to lepiej kupić perfumy .Coraz częściej spotykam się z zmasakrowanymi rzęsami dorabiających po godzinach pseudo-stylistek,które po obejrzeniu zabiegu na youtubie i kupieniu na allegro zestawu za 300 zł ,jeżdzą po domach i psują renomę wszystkim stylistkom. W Anglii zakładam rzęsy tylko dlatego że tam dobrze znają Lash Perfect i nie mają żadnych oporów,ale jedna mieszkająca tam Polka nie była pewna i zadzwoniła do centrali w Londynie i mnie sprawdziła czy mam certyfikat! Tam mobilna kosmetyczka to po pierwsze norma ,a po drugie jest droższa od stacjonarnych,tam jeszcze istnieje kosmetyczka która robi zabiegi u siebie w domu w wydzielonym pomieszczeniu ale bez tych wszystkich wymogów które są w Polsce narzucona przez sanepid.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:44   #482
kotlui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Papadan ty robiłaś szkolenie w Lash Perfect , jaki kuferek wybrałaś i na ile klientek wystarczyl. Udało mi się wepchnąć na przyszły tydzień ale nie wiem który zestaw najbardziej się opłaca i który mam zarezerwować.
kotlui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 07:48   #483
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam Was. Wczoraj znowu sobie przedłużyłam rzęsy, już kolejny raz i namawiam na ten zabieg wszystkie niezdecydowane. Osobiście uważam, że jest to absolutnie najlepszy zabieg upiększający, jaki znam, potrafi zdziałać cuda z naszą buzią.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 13:35   #484
natalastg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Czesc! Zgadzqam sie z Czarna. Ja również mam przedłużane rzęsy, już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Przedłużam metoda nouveau lashes, chyba najlepsza metoda. Rzęsy bardzo ciemne przez co nie trzeba ich malować, mega podkręcone. Efekt po prostu super. Dla niezdecydowanych dołączam zdjęcie moich rzęs. Sami oceńcie.
natalastg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 13:57   #485
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja planuję zrobić w najbliższym czasie zagęszczanie/przedłużanie rzęs, tylko wczoraj byłam u kosmetyczki na hennie rzęs i mam pytanie... czy muszę poczekać aż ta henna mi zejdzie aby udać się na zagęszczanie czy ona w niczym nie przeszkadza? Dzięki z góry za odpowiedź.
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 17:08   #486
Fiona116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Henna w niczym nie przeszkadza. Nawet jest wskazana przed nałożeniem rzęs, żeby nie było różnicy w kolorze między naturalnymi i sztucznymi.
Fiona116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 10:35   #487
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Fiona116 Pokaż wiadomość
Henna w niczym nie przeszkadza. Nawet jest wskazana przed nałożeniem rzęs, żeby nie było różnicy w kolorze między naturalnymi i sztucznymi.
dzięki ; )
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 14:15   #488
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kotlui Pokaż wiadomość
Papadan ty robiłaś szkolenie w Lash Perfect , jaki kuferek wybrałaś i na ile klientek wystarczyl. Udało mi się wepchnąć na przyszły tydzień ale nie wiem który zestaw najbardziej się opłaca i który mam zarezerwować.
Sorka że dopiero odpowiadam,weź ten droższy bo ma dużo więcej rzęs i ma już "C".
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 22:10   #489
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Fiona116 Pokaż wiadomość
Henna w niczym nie przeszkadza. Nawet jest wskazana przed nałożeniem rzęs, żeby nie było różnicy w kolorze między naturalnymi i sztucznymi.
Zeby nie bylo roznicy w kolorze miedzy naturalnymi i sztucznymi? sorry, ale takiej madrosci jeszcze nie slyszalam... pytanie ile rzes zaklada stylistka - jesli 2 na krzyz to moze faktycznie, ale odradzam wizyty u takiej Pani. Jesli jednak stylistka ma pojecie i wkleja sie do kazdej rzesy - a przynajmniej duzej wiekszosci, ktore dlugoscia sa odpowiednie - to zareczam, nie widac golym okiem gdzie sa naturalne bo po prostu nikna w gestwinie doczepionych.
Henna oczywiscie nie przeszkadza, ale tez nie jest konieczna i nie jest warunkiem. Jak jest to jest i tyle.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 15:24   #490
k_km
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Zeby nie bylo roznicy w kolorze miedzy naturalnymi i sztucznymi? sorry, ale takiej madrosci jeszcze nie slyszalam... pytanie ile rzes zaklada stylistka - jesli 2 na krzyz to moze faktycznie, ale odradzam wizyty u takiej Pani. Jesli jednak stylistka ma pojecie i wkleja sie do kazdej rzesy - a przynajmniej duzej wiekszosci, ktore dlugoscia sa odpowiednie - to zareczam, nie widac golym okiem gdzie sa naturalne bo po prostu nikna w gestwinie doczepionych.
Henna oczywiscie nie przeszkadza, ale tez nie jest konieczna i nie jest warunkiem. Jak jest to jest i tyle.
Potwierdzam w 100%- jeśli rzęsy są przyklejone prawidłowo nie ma szans zeby odróznic gdzie sie konczy naturalna a zaczyna sztuczna.
jesli któas z Was zobaczy w lusterku taki efekt to powinna prosic o poprawienie gdyz nie zostalo to wykonane proprawnie.
k_km jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:19   #491
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Sarrita i co testowałaś już te C ? Ja zaczełam zakładać rzęsy C. Jesli pasuje do klientki to śmiało bo efekt powalający. pozdrowionka
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 09:54   #492
kotlui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wybrałam ten droższy .
Jestem świeża i testuje całą rodzinę,zakłądałam o grubości 0,15 i J i C,czy jest duża różnica w wyglądzie jak się założy 0,20 i to C ? Słyszałam że nawet łatwiej je się klei ,ale nie wiem czy nie będzie za gruba firana.
kotlui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:11   #493
Weroniczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 135
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam ! Dziewczyny jaki gabinet kosmetyczny a przede wszystkim kogo polecacie na terenie Katowic lub okolic? Pozdrawiam
__________________
Weroniczkaaa
Weroniczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 09:37   #494
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Weroniczkaaa Pokaż wiadomość
Witam ! Dziewczyny jaki gabinet kosmetyczny a przede wszystkim kogo polecacie na terenie Katowic lub okolic? Pozdrawiam
Tu spróbowałabym - KLIK ! Zdjęcia są przekonujące i cena w miarę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:45   #495
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez MWalendzik Pokaż wiadomość
spam

Super, watek stal sie darmowa reklama. Nie ma ja sie zarejestrowac tylko po to zeby dac ogloszenie. Żenujace

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-10-24 o 16:06
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 16:54   #496
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witajcie. Planuję przedłużyć rzęsy, ale się strasznie boję tfafić na kiepski gabinet a z drugiej strony nie chcę przepłacać (1200-1600 zł to dla mnie za dużo)...
Czy któraś z Was robiła ten zabieg w Warszawie i jest zadowolona??Możecie kogoś polecić (pryw wiadmość)???
Jaka cena w Wawie jest rozsądna za taki zabieg???
Proszę o odpowiedzi.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 20:35   #497
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Witajcie. Planuję przedłużyć rzęsy, ale się strasznie boję tfafić na kiepski gabinet a z drugiej strony nie chcę przepłacać (1200-1600 zł to dla mnie za dużo)...
Czy któraś z Was robiła ten zabieg w Warszawie i jest zadowolona??Możecie kogoś polecić (pryw wiadmość)???
Jaka cena w Wawie jest rozsądna za taki zabieg???
Proszę o odpowiedzi.
Skąd Ty wzięlaś cenę 1600 zl

Sarrita chyba jest z Warszawy
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 21:26   #498
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Nie no dziewczyny to chyba jaja.Jak może być taka ogromna przepaść cenowa??!.Ja przedłużam za 300 zł matko boska.Bogu dzięki ze w Krakowie nie ma takich cen.Nie stać by mnie było a kocham rzęski i ogromnie sobie je chwale
Pozdrawiam Was
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 21:46   #499
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Przepraszam, czy dobrze zrozumiałam, że za przedłużenie rzęs ktoś płaci 1600 zł??? Nie chce mi się wierzyć... W Krakowie za założenie płacę 500 zł, uzupełnienie oczywiście jest tańsze.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 05:51   #500
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ceny rzęs w Wawie sięgają nawet do 1600 zł, częstą ceną jest 1200 zł. W Urodzie opisywali zabiegi przedłużania w Wawie za 580 zł - więc rozbieżność cenowa po maxie. Zazdroszczę tym które robią za 300 i są zadowolone.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:32   #501
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Koszt materialów takiego zabiegu to jakieś 20 - 30 zl, reszta ceny to po prostu koszt zalożenia/uslugi/wiedzy/umiejętności/zdolności stylistki; więc 1200 zl to takie zdzierstwo, że glowa mala. Moim zdaniem 200 - 300 zl za zabieg przy użyciu certyfikowanych materialow to cena akceptowalna, nic ponadto.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 12:57   #502
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Koszt materialów takiego zabiegu to jakieś 20 - 30 zl, reszta ceny to po prostu koszt zalożenia/uslugi/wiedzy/umiejętności/zdolności stylistki; więc 1200 zl to takie zdzierstwo, że glowa mala. Moim zdaniem 200 - 300 zl za zabieg przy użyciu certyfikowanych materialow to cena akceptowalna, nic ponadto.
Tylko jak tu odróżnić certyfikowane materiały jak człowiek nigdy tego na oczy nie widział. ....
200-300 zł to atrakcyjna cena, ale czy zdecyduję się zaryzykować i nabyć taką właśnie usługę np przez allegro za 200 zł-chyba nie. A w Wawie w salonie to nie ma szans....
...a z resztą

Jeśli się zdecyduję to jak poznać stylistkę po dobrym kursie??
Pewnie po dyplomie powiecie... No tak, ale jakie są renowane certyfikaty (firmy)???
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 13:36   #503
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Tylko jak tu odróżnić certyfikowane materiały jak człowiek nigdy tego na oczy nie widział. ....
Za trudno wątek przeczytać ?

Cytat:
Jeśli się zdecyduję to jak poznać stylistkę po dobrym kursie??
Pewnie po dyplomie powiecie... No tak, ale jakie są renowane certyfikaty (firmy)???
Przejrzyj wątek - sprawdzone produkty i najpopularniejsze firmy to Extreme Lashes/Nouveau Lashes/Lash Perfect/Perfect Silk Lashes.

Cytat:
200-300 zł to atrakcyjna cena, ale czy zdecyduję się zaryzykować i nabyć taką właśnie usługę np przez allegro za 200 zł-chyba nie.
A jaka to różnica czy Allegro czy nie Allegro, przecież mnóstwo salonów tam się reklamuje, więc nie wiem o co Ci chodzi ?

Tak jak pisałam - udzielająca się w wątku sarrita pracuje w Warszawie - TU, i spokojnie możesz spróbować TU , TU, TU, zdjęcia są absolutnie przekonujące. Wybór masz naprawdę ogromny.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-10-25 o 13:41
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 13:52   #504
Fiona116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Czy zdarzyło wam się że rzęsy sztuczne zaczęły sie po jakimś czasie odklejać od własnych u nasady? Jaka może być tego przyczyna?Za mało kleju źle odtłuszczone?
Fiona116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 13:54   #505
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Fiona116 Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło wam się że rzęsy sztuczne zaczęły sie po jakimś czasie odklejać od własnych u nasady?
Nie.

Cytat:
Jaka może być tego przyczyna?Za mało kleju źle odtłuszczone?
No wg mnie to tak jak z zapowietrzaniem lub odklejaniem się paznokci żelowych - najczęstszą tego przyczyną jest stylistka do
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 14:12   #506
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez julkannn Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wszystkie Rzęsiatki
Cię mam nadzieję moderator pozdrowi
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:28   #507
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Sarrita i co testowałaś już te C ? Ja zaczełam zakładać rzęsy C. Jesli pasuje do klientki to śmiało bo efekt powalający. pozdrowionka
wlasnie zamowilam wszystkie dlugosci, wiec czekam na dostarczenie paczki i bede testowac

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Potwierdzam pracuje w Warszawie, ale cena powyzej 1000 to jakis kosmos nawet na realia w stolicy. Spokojnie taka usluge, bez obaw o zdrowie i efekt aplikacji, mozna wykonac za 400-500zl.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Koszt materialów takiego zabiegu to jakieś 20 - 30 zl, reszta ceny to po prostu koszt zalożenia/uslugi/wiedzy/umiejętności/zdolności stylistki; więc 1200 zl to takie zdzierstwo, że glowa mala. Moim zdaniem 200 - 300 zl za zabieg przy użyciu certyfikowanych materialow to cena akceptowalna, nic ponadto.
Tutaj sie troche nie zgodze bo same platki zelowe pod oczy kosztuja 10zl dla jednej klientki. Mi tez dziewczyny z NL powiedzialy na szkoleniu, ze zurzycie materialow to granica 30zl, jednak one licza na jedno oko okolo 30 rzes! Ostatnio przeliczylam sobie ilosc rzes oferowamych w danym kuferku na ilosc aplikacji, o ktorych dziewczyny pisza (przy kazdym kuferku jest napisana orietacyjna ilosc aplikacji). Wychodzi wlasnie 30 rzes na oko - smiechu warte. Wiec jesli one taka ilosc przeliczaja na koszt aplikacji, to nic dziwnego, ze wychodzi im 30zl. Ja na oko wklejam sie do kazdej rzesy, ktora na to pozwala - wychodzi o jakies 4/5 razy wiecej niz 30 sztuk.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:58   #508
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Potwierdzam pracuje w Warszawie, ale cena powyzej 1000 to jakis kosmos nawet na realia w stolicy. Spokojnie taka usluge, bez obaw o zdrowie i efekt aplikacji, mozna wykonac za 400-500zl.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------


Jeśli mogę prosić o jakieś namiary do Ciebie to będę wdzięczna.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 09:22   #509
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość

Wiec jesli one taka ilosc przeliczaja na koszt aplikacji, to nic dziwnego, ze wychodzi im 30zl. Ja na oko wklejam sie do kazdej rzesy, ktora na to pozwala - wychodzi o jakies 4/5 razy wiecej niz 30 sztuk.
No to nawet jeśli 50 zł to cena 1600 zł to jakiś kosmos.

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę prosić o jakieś namiary do Ciebie to będę wdzięczna.
Trzy posty wyżej wkleiłam Ci link do aukcji Sarrity ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 20:49   #510
fioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Jaki salon//osobe polecacie we Wrocławiu?
Ile to u nas orientacyjnie (teraz) kosztuje? Nigdy jeszcze nie mialam przedluzania, ale przeczytawszy ten watek, musze stwierdzic, ze naprawde chcialabym sprobowac
fioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.