Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 16:57   #3631
innylogin19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 33
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Może to co napisze wyda się śmieszne, ale ja jak mam nie umyte włosy to wyrywam więcej, bo wtedy dotykam ich ciągle.
A jak umyje włosy, wysusze i wyprostuje wtedy mi się podobają i nie chce już niszczyć tej fryzury. Też tak macie?
innylogin19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:28   #3632
iveetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 21
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

No fakt...teraz gdy o tym wspomniałaś wydaje mi sie ze również tez tak mam ale nie zawsze. No ale masz racje
__________________
;> Dum spiro,spero... ;]
iveetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:47   #3633
GUSTA31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

witam jestem NOWA całe życie męczę się z kręconymi i puszącymi włosamiznalazłam WAS dużo się dowiedziałam, ale byłam również w kilku salonach (jestem z Torunia) robią-oczywiście ale nie na rozjaśnianych!!! a ja takie mam! i są długie. mam 2 problemy zanim mi odrosną swoje to ze 3 lata! i po drugie mam ciemne włosy ,których nienawidzę i chcę zostać przy bląd!! no i czytałam na forum że któraś z was prostowała na rozjaśnianych? i jak?

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
GUSTA31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 16:00   #3634
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

metodą keratynową można na rozjaśnianych!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 16:12   #3635
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
metodą keratynową można na rozjaśnianych!
i jak włoski po prostowaniu po czasie?
kurcze,zastanawiam się,czy warto wydać tyle pieniędzy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 20:30   #3636
GUSTA31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
metodą keratynową można na rozjaśnianych!
tak?! to już jakaś nadzieja-ale u mnie w miescie robią tylko GOLDWELEM ~! a może można samemu kupić tą kreatynę i zrobić w domu!?(oczywiście z pomocą)?
GUSTA31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 21:36   #3637
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

mozna ale chyba na ebayu tylko ;p wiesz co ja sie nie znam ale keratynowa droga jest i utrzymuje sie tylko do 5 miechow
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 23:14   #3638
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja w dalszym ciągu jestem zadowolona. na wiosnę szykuję się na drugie prostowanie. włosy się ładnie zdyscyplinowały.
można zrobić w domu, tylko trzeba mieć profesjonalną prostownicę, odpowiedzni sprzęt i bardzo wprawną pomoc
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:25   #3639
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
ja w dalszym ciągu jestem zadowolona. na wiosnę szykuję się na drugie prostowanie. włosy się ładnie zdyscyplinowały.
można zrobić w domu, tylko trzeba mieć profesjonalną prostownicę, odpowiedzni sprzęt i bardzo wprawną pomoc
jeśli mam specjalną prostownicę to moge kupić preparat w polsce?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:33   #3640
GUSTA31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
ja w dalszym ciągu jestem zadowolona. na wiosnę szykuję się na drugie prostowanie. włosy się ładnie zdyscyplinowały.
można zrobić w domu, tylko trzeba mieć profesjonalną prostownicę, odpowiedzni sprzęt i bardzo wprawną pomoc
a ty robiłaś kreatyną? masz rozjaśniane?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
mozna ale chyba na ebayu tylko ;p wiesz co ja sie nie znam ale keratynowa droga jest i utrzymuje sie tylko do 5 miechow
ty -jeśli dobrze pamiętam-też masz rozjaśniane? robiłaś już coś?
GUSTA31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:03   #3641
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

mam rozjasniane, nie robilam ale wiem :P
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 20:03   #3642
molxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
GG do molxa
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jestem po drugim zabiegu chemicznego prostowania włosów i chciałabym polecić krem do prostowania firmy Framesi (seria Silis). Dla mnie był to strzał w 10, same plusy zabiegu i kosmetyków-trwało to 1,5 godziny, kosztowało mnie 200zł, po pierwszym zabiegu zapomniałam na 3 miesiące całkiem o prostownicy(mam włosy półdługie, grzywka, naturalnie wywijające się w rożne strony), po tym czasie musiałam tylko przejechać prostownicą po włosach przy czole, które mi się zaczęły kręcić. Nie zauważyłam puszenia się włosów, nie były przesuszone. Tak więc jeszcze raz polecam. Dzisiaj miałam drugi zabieg i chowam prostownicę głeboko do szafy)
molxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:14   #3643
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez molxa Pokaż wiadomość
Jestem po drugim zabiegu chemicznego prostowania włosów i chciałabym polecić krem do prostowania firmy Framesi (seria Silis). Dla mnie był to strzał w 10, same plusy zabiegu i kosmetyków-trwało to 1,5 godziny, kosztowało mnie 200zł, po pierwszym zabiegu zapomniałam na 3 miesiące całkiem o prostownicy(mam włosy półdługie, grzywka, naturalnie wywijające się w rożne strony), po tym czasie musiałam tylko przejechać prostownicą po włosach przy czole, które mi się zaczęły kręcić. Nie zauważyłam puszenia się włosów, nie były przesuszone. Tak więc jeszcze raz polecam. Dzisiaj miałam drugi zabieg i chowam prostownicę głeboko do szafy)
to zabieg ,ktory można przeprowadzić w domu?
gdzie kupić ten krem?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 08:33   #3644
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ja dwa dni temu rozjasnilem wlosy. . . wyszedl ladny b. jasny blad ( juz by mnie platyna chwycila). Tylko maly problem mam . . . otoz filcu nie ma, ale wlosy przy dotknieciu z woda ciagnal sie jak guma do rzucia To juz zawsze tak bedzie ??
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:37   #3645
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja po farbie normalnej miałam tak, że włosy po umyciu jak guma xd ale odżywka i wszystko powiedzmy ok
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 23:31   #3646
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja to juz sie gubie powiem wam . . . potraktowalem wlosy trzema rozjasniaczami Joanny 5-6 tonow w ciagu 2 dni owszem wlosy po myciu sa jak guma ale jak je wysusze to sa mieciutkie jak nie wiem, jeszcze nigdy takie nie byly wiec chyba nawet sie ciesze ^^
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:09   #3647
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Ja to juz sie gubie powiem wam . . . potraktowalem wlosy trzema rozjasniaczami Joanny 5-6 tonow w ciagu 2 dni owszem wlosy po myciu sa jak guma ale jak je wysusze to sa mieciutkie jak nie wiem, jeszcze nigdy takie nie byly wiec chyba nawet sie ciesze ^^
-współczuję twoim włosom.

w razie gdyby się ciągły polecam "parówkę na włosy"-ładnie ci zamknie łuski włosowe
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 03:11   #3648
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ale czy te wlosy zrobia sie normalne kiedys ? czy juz zawsze podczas mycia beda pod postacia gumy do rzucia ??
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 08:17   #3649
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Ale czy te wlosy zrobia sie normalne kiedys ? czy juz zawsze podczas mycia beda pod postacia gumy do rzucia ??
za każdym razem o farbowaniu powinieneś zrobić zabieg parowy dla włosów.po czasie nie wiem,ale na pewno nie zaszkodzi .
jesli nie pracujesz w salonie,to mozesz taki zabieg zrobić w domu.potrzebny bedzie tylko garnek z woda,gaz do zagotowania wodu i ręcznik ,lub koc na głowę.tylko się nie poparz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 11:09   #3650
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Rozumiem ze mam trzymac glowe nad gotujaca sie woda w garku ?
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:16   #3651
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze mam trzymac glowe nad gotujaca sie woda w garku ?
niom.mozesz użyć nawilżacza powietrza,albo udac sie do salonu,gdzie mają sprzęt do nawilżania.nakladają maskę na włosy i trzymają pod parą.
mam czarne włosy z natury i robiłam wielokrotnie pasemka.po takiej parówce nie ma efektu ciągnięcia włosów ,a włosy się nie kruszą.kup sobie jedwab z sprayu gliis cura-działa cuda na wilgotne włosy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 14:32   #3652
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ile u Was kosztuje prostowanie metoda GLOBAL KERATIN? U mnie włosy półdługie ok 500-600 zł. Nie mam porównania więc nie wiem czy to drogo czy tanio.
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:03   #3653
innylogin19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 33
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Sesja w pełni = stres, i wyrywanie powraca ;(
staram się pilnować, ale to jest silniejsze...nie daję już rady.
innylogin19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 21:35   #3654
ely
Przyczajenie
 
Avatar ely
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam
Przeczytałam w owym temacie o salonie Expander w Krakowie, gdzie robione jest trwałe prostowanie Goldwellem i postanowiłam się tam wybrać. W sumie przesiedziałam ok. 4 godzin na tyłku i wydałam 900 zł ale byyyło warto Myślałam, że raczej zostanę odesłana z kwitkiem, za złą kondycję włosów (prostuję od. ok 4 lat choć przy używaniu specjalnych kosmetyków, no ale to i tak jednak zniszczone, że masakra) a tutaj jednak wszystko ok i zrobione. Teraz jestem dopiero jeden dzień po zabiegu, a w sumie spałam całkiem normalnie, tylko rano lekkie wygięcia po nocy musiałam przeprostować, jak radziła pani z salonu.
Z tym, że po zabiegu moje włosy przybrały swój całkowicie naturalny kolor (przed zabiegiem były czekoladowe- farba nałożona w czerwcu), czyli ciemny blond. I tu nasuwa się moje dodatkowe pytanie - kiedy najwcześniej mogę je przefarbować? I czy mogę przefarbować je na jeden z "czerwonych" kolorów? Chodzi mi o czerwony blond lub czerwony mahoniowy blond
ely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:58   #3655
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Trzeba bylo odrazu powiedziedziec by Ci farbe nalozyli
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:59   #3656
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez ely Pokaż wiadomość
Witam
Przeczytałam w owym temacie o salonie Expander w Krakowie, gdzie robione jest trwałe prostowanie Goldwellem i postanowiłam się tam wybrać. W sumie przesiedziałam ok. 4 godzin na tyłku i wydałam 900 zł ale byyyło warto Myślałam, że raczej zostanę odesłana z kwitkiem, za złą kondycję włosów (prostuję od. ok 4 lat choć przy używaniu specjalnych kosmetyków, no ale to i tak jednak zniszczone, że masakra) a tutaj jednak wszystko ok i zrobione. Teraz jestem dopiero jeden dzień po zabiegu, a w sumie spałam całkiem normalnie, tylko rano lekkie wygięcia po nocy musiałam przeprostować, jak radziła pani z salonu.
Z tym, że po zabiegu moje włosy przybrały swój całkowicie naturalny kolor (przed zabiegiem były czekoladowe- farba nałożona w czerwcu), czyli ciemny blond. I tu nasuwa się moje dodatkowe pytanie - kiedy najwcześniej mogę je przefarbować? I czy mogę przefarbować je na jeden z "czerwonych" kolorów? Chodzi mi o czerwony blond lub czerwony mahoniowy blond
mysle ze chyba mozesz pomalowac.ja bym poczekala ok miesiaca.masz zdjecia ?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 10:56   #3657
ely
Przyczajenie
 
Avatar ely
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Trzeba bylo odrazu powiedziedziec by Ci farbe nalozyli
Właśnie nie myślałam wtedy o tym, bo po pierwszym nałożonym kosmetyku nie było widać różnicy w kolorze, dopiero po utrwalaczu się zrobiły całkiem naturalne. Kobieta mi to tłumaczyła, że utrwalacz oczyszcza włos, stąd farba zeszła całkiem. Podobno kolor ma wrócić na taki jak był przed zabiegiem, ale czuję, że nie wytrzymam tyle czasu w starym kolorze - wyglądam jak sześciolatka

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1684725 9]mysle ze chyba mozesz pomalowac.ja bym poczekala ok miesiaca.masz zdjecia ? [/QUOTE]

Zdjęcia zrobię po pierwszym umyciu, czyli jutro gdzieś koło wieczora, bo na chwilę obecną są straaasznie przetłuszczone :P
ely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 15:51   #3658
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

czy orientujecie się może jakie szampony i odżwyki moge zastąpić kosmetykami Global Keratin ?
Czy lepiej żebym ich używała po zabiegu Global Keratin?
100 zł za odżywke i tyle samo za szampon wydaje mi się dość sporo i że nie są warte aż takiej ceny.

Może napiszecie czego nie może być w składzie i jak ten składnik oznaczany jest na kosmetykach ?

Ciężko zastanawiam się nad tym zabiegiem, ale obawiam się, że nie będę w stanie dobnrze wykonać nic podobnego w domu.
Dodam, że zależy mi na wygładzeniu nie prostowaniu.
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:02   #3659
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wystarczy rossmanowski szmpon babydream, odżywki nie musisz używać (a jeśli koniecznie chcesz to zawierającą keratynę).
Ogólnie właściwy szampon ma za zadanie przedłużyć trwałość zabiegów. Kosmetyki bez SLS!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:35   #3660
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a byłaś wcześniej na jakiejś konsultacji czy możesz sobie zrobić prostowanie, czy tak o z miejsca cię przyjęli?
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.