Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 20:55   #691
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja wlasnie zamowilam ta odzywke u nich na stronie, ale w kwietniu maja niezle opoznienia w wysylaniu paczek. Święta czy jak Czytalam dobre opinie, wiec tez sie skusilam, bo choc biore udzial w zamowieniu z eBay'a, to pewno paczka dotrze po polowie maja najwczesniej, a do tego czau musze czym moje wlosy "odżywiać"
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 21:20   #692
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

możecie podac nazwe tej odzywki lub link jakis do stronki gdzie jest?
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 21:25   #693
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

KarolaWaw
Achaś, dzięki wielkie za odpowiedź Myślę, że najlepiej na początku to wypróbować i może też podziała na moje włosy skoro mówisz, że taki fajny efekt, a na prostowaniu mi właśnie nie zależy tylko na tym efekcie leistości a wtedy zabieg keratynowy by poszedł w odstawkę, bo jednak wolę ich nie narażać na stres, a skoro tu takie rzeczy wyszły to tym bardziej nie jestem już przekonana w 100%. Dziękuję Ci bardzo
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 22:44   #694
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Wchodzicie na strone biochemia urody i tam bedzie zestaw Mleczko Jedwabne do wlosow. Poodżywiam nieco wlosy przed samym zabiegiem keratynowym, akurat troche nabiora wiecej zycia do polowy maja
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:29   #695
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
Przepis prześlę na PW. On jest podany na stronie Mazideł. Odnośnie puszenia - nie mam pojęcia. Moje się troszkę puszą, ale nie jakoś tragicznie, raczej robią przez to wrażenie gęstych. Mogę załączyć zdjęcie włosów.
Która to odżywka? jedwabne serum do włosów czy inne? Bo na stronce sporo tego jest.

ale np. jeśli dodałabym samą keratynę do olejku czy odżywki to chyba nie będzie źle?

Dzisiaj wstałam i z tyłu mam lekko wygięte włosy. Coś mi się zdaje, że ten zabieg nie podziałał Jutro pewnie po umyciu znowu będą wywijały się w różne strony
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:56   #696
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Semia Pokaż wiadomość
KarolaWaw
Achaś, dzięki wielkie za odpowiedź Myślę, że najlepiej na początku to wypróbować i może też podziała na moje włosy skoro mówisz, że taki fajny efekt, a na prostowaniu mi właśnie nie zależy tylko na tym efekcie leistości a wtedy zabieg keratynowy by poszedł w odstawkę, bo jednak wolę ich nie narażać na stres, a skoro tu takie rzeczy wyszły to tym bardziej nie jestem już przekonana w 100%. Dziękuję Ci bardzo
Tylko pamietaj ze jak nalozysz odzywke to przeczesz wloski po calosci pozostaw na jakies 5 min i splucz!!!rewelka
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:43   #697
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

o której w końcu odżywce piszecie? o mleczku jedwabnym do włosów ze strony biochemia urody? czy o PROSALON Odżywka regenerujaca KERATYNOWA 1000m z allegro?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 12:58   #698
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
jedwabne serum do włosów czy inne
Cytat:
o której w końcu odżywce piszecie?
Ja piszę o jedwabno - keratynowym serum do włosów z Mazideł. ; )

Cytat:
ale np. jeśli dodałabym samą keratynę do olejku czy odżywki to chyba nie będzie źle?
Oczywiście, że nie będzie źle, też będzie dobrze. Chyba nawet dosyć dużo osób tak robi.
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:55   #699
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

karolawaw, moglabys podac sklad tej odzywki?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:48   #700
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1873382 5]karolawaw, moglabys podac sklad tej odzywki?[/QUOTE]
No wiec: aqua,methoxy PEG/PPG-7/3,aminopropyl dimethicone,centhyl alcohol,palmitamidopropyl trimonium chloride,hydrolyzed keratin,d-panthenol,parfum,phenoxye thanol,methylparaben,ethy lparaben,propylparaben,iz obutylparaben,butylparabe n,methylchloroizotiazolin one,
methylizotiazotiazolinone ,citric acid.
WOW mam nadzieje ze błedow nie nastrzelałam, gdyz napisane jest bardzo malymi i nieczytelnymi literkami
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:52   #701
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

po zabiegu wszystkie włosy wydają sie b zdrowe, błyszczące, cudowne w dotyku, ale końce niestety w dotyuku bardziej szorstkie, dlatego zaczęłam stosowac maskę Gloria od połowy włosów- po pierwsze chroni przed wypłukaniem się keratyny - stosuję przed myciem, a po drugie moje końcówki - o niebo lepsze

Jeśli chodzi o moja ocenę zabiegu:

co do minusów:
- dużo szybciej przetłuszczają mi się włosy - Babydream średnio nadaje się do włosów przetłuszczających się - dlatego szukam jakiejś alternatywy - dodam, że myje włosy codziennie.
- znaczna utrata objetości-włosy i tak mam cieńskie-zarówno jeśli chodzi o strukturę jak i o ilość-i to jest dla mnie najwększy minus.

co do plusów:
- nie muszę tracić czasu na nakładanie masek, olejków, odżywek, OMO i inne metody, po których moje włosy i tak nigdy nie wyglądały tak dobrze jak teraz - nie prostując ich, nie suszac, nie układając
-włosy sa gładkie, proste, lśniące, miłe w dotyku
- oszczędność- patrz punkt pierwszy
-nie musze obawiać się deszczu, wilgoci, śniegu, po którym włosy mi się zawsze puszyły, wywijały
- no właśnie- włosy się już nie puszą, nie 'odstają'
- nie muszę niszczyc ich prostownicą czy suszarką,
- nie mam problemów z rozczesywaniem włosów- w zasadzie żadnych - ale to nigdy nie miałam z tym problemów, wspominam o tym bo dziewczyny pisały, że po Babydreamie mają
- nie zmienił mi koloru włosów- mam farbowane i wracam do naturalnego, a wręcz przeciwnie, stosując normalne szampony z sls'em, olejki etc farba wypłukiwała mi się szybciej
- nie mam żadnych problemów z wypadaniem włosów ,
powiem wam, że sama bym miałą obiekcje, gdybym teraz miałą robić zabieg, bo skóra mojej głowy jest wrażliwa, włosy cieńskie i zabieg mółby osłabić włos i mogłyby zacząć wypadać,
dodam, że przed zabiegiem więcej włosów mi wypadało podczas mycia - teraz zdecydowanie leci mniej włosów

dodam, że zabieg robiłam ok 1,5 mies temu o ile dobrze pamiętam, jak juz wspominałam włosy myję codziennie.
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 19:18   #702
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez stricte Pokaż wiadomość
po zabiegu wszystkie włosy wydają sie b zdrowe, błyszczące, cudowne w dotyku, ale końce niestety w dotyuku bardziej szorstkie, dlatego zaczęłam stosowac maskę Gloria od połowy włosów- po pierwsze chroni przed wypłukaniem się keratyny - stosuję przed myciem, a po drugie moje końcówki - o niebo lepsze

Jeśli chodzi o moja ocenę zabiegu:
co do minusów:
- dużo szybciej przetłuszczają mi się włosy - Babydream średnio nadaje się do włosów przetłuszczających się - dlatego szukam jakiejś alternatywy - dodam, że myje włosy codziennie.
- znaczna utrata objetości-włosy i tak mam cieńskie-zarówno jeśli chodzi o strukturę jak i o ilość-i to jest dla mnie najwększy minus.

co do plusów:
- nie muszę tracić czasu na nakładanie masek, olejków, odżywek, OMO i inne metody, po których moje włosy i tak nigdy nie wyglądały tak dobrze jak teraz - nie prostując ich, nie suszac, nie układając
-włosy sa gładkie, proste, lśniące, miłe w dotyku
- oszczędność- patrz punkt pierwszy
-nie musze obawiać się deszczu, wilgoci, śniegu, po którym włosy mi się zawsze puszyły, wywijały
- no właśnie- włosy się już nie puszą, nie 'odstają'
- nie muszę niszczyc ich prostownicą czy suszarką,
- nie mam problemów z rozczesywaniem włosów- w zasadzie żadnych - ale to nigdy nie miałam z tym problemów, wspominam o tym bo dziewczyny pisały, że po Babydreamie mają
- nie zmienił mi koloru włosów- mam farbowane i wracam do naturalnego, a wręcz przeciwnie, stosując normalne szampony z sls'em, olejki etc farba wypłukiwała mi się szybciej
- nie mam żadnych problemów z wypadaniem włosów ,
powiem wam, że sama bym miałą obiekcje, gdybym teraz miałą robić zabieg, bo skóra mojej głowy jest wrażliwa, włosy cieńskie i zabieg mółby osłabić włos i mogłyby zacząć wypadać,
dodam, że przed zabiegiem więcej włosów mi wypadało podczas mycia - teraz zdecydowanie leci mniej włosów

dodam, że zabieg robiłam ok 1,5 mies temu o ile dobrze pamiętam, jak juz wspominałam włosy myję codziennie.
Suma sumaru wiecej plusow niz minusow. Postanawiam zabieg zrobic pod koniec maja
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:24   #703
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

stricte - czyli więcej plusów niż minusów!!
Mnie sie ogólnie podobają twoje włoski...
Ja jeszcze będę musiała poczekać...i też wracam do bardziej naturalnego koloru włosów...wiec mi sie mega szybko wypłukuje ciemniejsza farba z blondu...ehhh
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:32   #704
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tak na marginesie dzis rozmawialam ze swoja fryzjerka o nakładaniu tego cudenka na włosy i wspomnialam ze moze strasznie podraznic skore głowy,ona zas mnie troszke uspokoiła i powiedziala ze bedziemy go nakładac na foli tak aby zminimalizowac zetkniecia ze skóra.
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:11   #705
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Powiedzcie mi czy jak te włosy już prostujecie to zaczesujecie je do tyłu czy te z przodu do przodu dajecie?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:59   #706
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy jak te włosy już prostujecie to zaczesujecie je do tyłu czy te z przodu do przodu dajecie?
Najlepiej prostować tak jak nosisz na co dzień. Pamiętaj o zrobieniu przedziałku i uczesaniu grzywki.(jeśli masz )
Najpierw uczesałam włosy tak jak zawsze a później siostra po kolei prostowała.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 22:49   #707
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
Tylko pamietaj ze jak nalozysz odzywke to przeczesz wloski po calosci pozostaw na jakies 5 min i splucz!!!rewelka
Dziękuję Ci bardzo, w poniedziałek od razu włączam i kupuję to cudo Mam nadzieję, że i na moje kudły podziała
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 09:42   #708
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Pierwsze dwa zdjęcia przed zabiegiem, zaraz po umyciu a dwie następne już po.

Przed chwilą umyłam włosy, lekko podsuszyłam no i taki mam efekt...
Z tyłu coś nie wyszło, dziwne, bo siostra nakładała bardzo dużo preparatu.
Z przodu nie podobają mi się włosy zaraz przy grzywce, powinny być bardziej proste.

Zauważyłam, że ecanto bardziej daje efekt przyklapniętych włosów, wygładza je ale nie końcówki.
Chyba lepiej robić zabieg na włosach dłuższych za ramiona i mniej wycieniowanych.
Bardziej chciałam uzyskać efekt bardzo prostych końcówek tak aby nie odkręcały się a reszta niezbyt mnie obchodziła Możliwe, że tak wyszło, bo mam krótkie włosy a może coś źle nałożyłyśmy.
Duży plus za to, że są bardzo wydajne, na moje włosy starczyłoby na 6-7 zabiegów.

Jeszcze nie wiem czy mi się podoba
Są dwa inne zabiegi keratynowe: Coppola i Global Keratin, może powinnam tego spróbować ale chyba już nie można samemu zrobić, bo nie zauważyłam żeby na ebay były sprzedawane


Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2010-04-22 o 09:44
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 09:54   #709
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Pierwsze dwa zdjęcia przed zabiegiem, zaraz po umyciu a dwie następne już po.

Przed chwilą umyłam włosy, lekko podsuszyłam no i taki mam efekt...
Z tyłu coś nie wyszło, dziwne, bo siostra nakładała bardzo dużo preparatu.
Z przodu nie podobają mi się włosy zaraz przy grzywce, powinny być bardziej proste.

Zauważyłam, że ecanto bardziej daje efekt przyklapniętych włosów, wygładza je ale nie końcówki.
Chyba lepiej robić zabieg na włosach dłuższych za ramiona i mniej wycieniowanych.
Bardziej chciałam uzyskać efekt bardzo prostych końcówek tak aby nie odkręcały się a reszta niezbyt mnie obchodziła Możliwe, że tak wyszło, bo mam krótkie włosy a może coś źle nałożyłyśmy.
Duży plus za to, że są bardzo wydajne, na moje włosy starczyłoby na 6-7 zabiegów.

Jeszcze nie wiem czy mi się podoba
Są dwa inne zabiegi keratynowe: Coppola i Global Keratin, może powinnam tego spróbować ale chyba już nie można samemu zrobić, bo nie zauważyłam żeby na ebay były sprzedawane

mi sie bardzo podobo efekt , wloski wygladaja na zdrowsze
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 10:11   #710
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

mozliwe ze to wina dlugosc i ciecia. ja mam tez krotkie, obciete na boba a po zabiegu bede je jeszcze obcinac
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 10:33   #711
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

też stawiam na sposób wycieniowania i na długość, włosy dłuższe są rzekomo cięższe co w rezultacie je obciąża i ułatwia ich wyprostowanie bo po prostu sobie wiszą.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:26   #712
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

zabieg Ci się udał. to że włosy nie są da końca proste nie jest winą źle przeprowadzonego zabiegu. Zabieg keratynowy NIE jest zabiegiem PROSTUJĄCYM ! tylko wypełnia ubytki na powierzchni włosa, dając efekt obciążenia i wygładzenia włosów. jeśli ktoś ma<jak ja> słaby skręt włosa to przy okazji będą proste.

Ja czekam aż włosy zaczną mi trochę puszyć, bo na razie sa trochę oklapnięte. Są fajne zaraz po umycie i suszarce, ale po paru godzinach oklapują
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:31   #713
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Deborah mnie też się Twoje włoski podobają Fajnie wyszły a z tyłu to jest wina na pewno długości, bo przecież włosy jak siedzisz na karku trochę się zawijają, a muszą być proste, nie można brać za ucho, bo się odkształci i najlepiej żeby były tak ułożone jak później będziesz chodzić. Tak przynajmniej wywnioskowałam czytając wątek. A przy takiej długości włosy zawsze się na karku podwijają. Gdyby były dłuższe lub krótsze nawet wtedy by okalały głowę, a nie się podwijały.
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:04   #714
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja chce żeby były jaknajbardziej przyklapnięte. A jakimi prostownicami robicie?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:42   #715
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja machnęłam Remingtonem 200 stopni
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:22   #716
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
No wiec: aqua,methoxy PEG/PPG-7/3,aminopropyl dimethicone,centhyl alcohol,palmitamidopropyl trimonium chloride,hydrolyzed keratin,d-panthenol,parfum,phenoxye thanol,methylparaben,ethy lparaben,propylparaben,iz obutylparaben,butylparabe n,methylchloroizotiazolin one,
methylizotiazotiazolinone ,citric acid.
WOW mam nadzieje ze błedow nie nastrzelałam, gdyz napisane jest bardzo malymi i nieczytelnymi literkami
dzieki mam nadzieje ze mi sie przyda ...
Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Pierwsze dwa zdjęcia przed zabiegiem, zaraz po umyciu a dwie następne już po.

Przed chwilą umyłam włosy, lekko podsuszyłam no i taki mam efekt...
Z tyłu coś nie wyszło, dziwne, bo siostra nakładała bardzo dużo preparatu.
Z przodu nie podobają mi się włosy zaraz przy grzywce, powinny być bardziej proste.

Zauważyłam, że ecanto bardziej daje efekt przyklapniętych włosów, wygładza je ale nie końcówki.
Chyba lepiej robić zabieg na włosach dłuższych za ramiona i mniej wycieniowanych.
Bardziej chciałam uzyskać efekt bardzo prostych końcówek tak aby nie odkręcały się a reszta niezbyt mnie obchodziła Możliwe, że tak wyszło, bo mam krótkie włosy a może coś źle nałożyłyśmy.
Duży plus za to, że są bardzo wydajne, na moje włosy starczyłoby na 6-7 zabiegów.

Jeszcze nie wiem czy mi się podoba
Są dwa inne zabiegi keratynowe: Coppola i Global Keratin, może powinnam tego spróbować ale chyba już nie można samemu zrobić, bo nie zauważyłam żeby na ebay były sprzedawane
no widzisz i Tobie tez sie nie udalo.kazdy zwala wine na dlugosc wlosow,a moje byly za ramiona i tez nie wyszlo.u mnie tez te koncowki sie wykrecaja na zewnatrz,a tak pozatym to nie jest az tak zle bo nie mam szopy...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:40   #717
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dzięki dziewczyny


Moja siostra mówi mi, że grzywka lekko odkręca się, bo mam mocno wycieniowane włoski. To pewnie dlatego...
Jeśli efekt utrzyma się z 4 miesiące to włosy urosną za ramiona i wtedy zobaczyłabym czy będę miała proste końcówki

Cytat:
teken020
zabieg Ci się udał. to że w
ł
osy nie są da końca proste nie jest winą źle przeprowadzonego zabiegu. Zabieg keratynowy NIE jest zabiegiem PROSTUJĄCYM ! tylko wypełnia ubytki na powierzchni włosa, dając efekt obciążenia i wygładzenia włosów. jeśli ktoś ma<jak ja> słaby skręt włosa to przy okazji będą proste

Czyli wychodzi na to, że tylko prostowanie chemiczne w 100% wyprostuje włosy.


Hmm....a jak wytłumaczysz to, że osoby z naturalnie kręconymi włosami mają po zabiegu prościutkie? są bardzo podatne na kręcenie a jednak jakoś otrzymują ładny efekt.

Moje włosy nie są kręcone, reczej niesforne ale za to bardzo trudno je ułożyć. Może dlatego tak wyszło....


Cytat:
sorina
Ja chce żeby były jaknajbardziej przyklapnięte. A jakimi prostownicami robicie?
Ja robiłam Camry na 220stopni

Cytat:
evelinarav
no widzisz i Tobie tez sie nie udalo.kazdy zwala wine na dlugosc wlosow,a moje byly za ramiona i tez nie wyszlo.u mnie tez te koncowki sie wykrecaja na zewnatrz,a tak pozatym to nie jest az tak zle bo nie mam szopy...
Staram się nie zwracać uwagi na te końcówki Przynajmniej nie mam takiego efektu jak przed zabiegiem.

Jestem tylko bardzooo ciekawa jak długo moje włosy będą proste, bo jeśli już po zabiegu lekko odkręcają się to pewnie efekt długo się nie utrzyma.

Mam teraz dylemat odnośnie kosmetyków. Nie wiem czy używać odżywki z małymi ilościami silikonów czy też nie
A można stosować jedwab biosilk?

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2010-04-22 o 18:49
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:11   #718
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A można stosować jedwab biosilk?


nie mozna bo szampon go nie zmyje tak tutaj die dowiedzialam

ale wszystkie inne odzywki mozna? czy trzeba patrzec na sklad? bo ja sie nie znam na tym wogole... w sumie to odzywke sie splukuje wiec....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:47   #719
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
A można stosować jedwab biosilk?


nie mozna bo szampon go nie zmyje tak tutaj die dowiedzialam

ale wszystkie inne odzywki mozna? czy trzeba patrzec na sklad? bo ja sie nie znam na tym wogole... w sumie to odzywke sie splukuje wiec....
Sama już nie wiem, początkowo wyczytałam tutaj, że nie można stosować silikonów a później truskawkowawiosna napisała, że jednak można...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:54   #720
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja mam z natury krecone i podatne na wszystko co sie z nimi robi, wydaje mi sie ze to tez zalezy od ich grubości, włosy geste i grube pewnie- ale nie wiem do konca pewnie bedą miały gorszy efekt niz te cienkie (tak przynajmniej pisała Ehinkokus w 1poście)
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.