etorebka.pl nie polecam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 21:22   #1
derbi
Przyczajenie
 
Avatar derbi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13

etorebka.pl nie polecam


Niestety jeszcze żaden sprzedawca w ten sposób mnie nie potraktował jak pracownik ww firmy, Szanowny "pan łukasz" wyśmiewczo przez telefon odrzucił moją gwarancje, nawet pisemnie nie ustosunkował się do niej w odsyłanym towarze. Kłamie i łga zachowuje się jakby nie był pracownikiem tej firmy tylko przypadkowym gościem który odebrał telefon.
Żałuje że cokolwiek tam kupiłam pieniądze wywalone w błoto! Przestrzegam wszystkich przed zakupem tego.......
Gościu przez telefon wymyśla historie że nikogo nie ma więcej w firmie że szefowa na wakacjach itp a za chwilę mówi coś innego.
W załączniku real foto mizensy która tak ładnie wygląda w katalogu, w realu to sztywne bezkształtne "coś" w którym odpadają kokardki i zacina się suwak a firma w bezczelny sposób umywa rączki .
etorebka.pl nie polecam jestem bardzo zawiedziona niskim poziomem tej "firmy" Zastanówcie się dwa razy zanim tam coś kupicie.
Bardzo przykre że klienci są traktowani w tak ironiczny sposób przez ww firmę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mizensa1.jpg (57,7 KB, 790 załadowań)
derbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:40   #2
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Ja raz reklamowałam torebkę w e torebce a raz oddawałam i zawsze byłam potraktowana miło i uprzejmie dlatego dziwi mnie dlaczego Tobie przytrafiło się coś takiego.
Jak nie podoba Ci się kształt to należało odesłać od razu w ciągu 10 dni - masz prawo do zwrotu!
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:52   #3
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Oni mają 30 dni na zwrot towaru, ja nigdy nie miałam z tym problemu i niemal od razu dostawałam pieniądze...Tyle że wtedy, oczywiście, tracę na przesyłce, w wypadku reklamacji powinni za nią oddać.
Co do reklamacji, to faktycznie dziewczyny na wątku skarżą się na nową politykę firmy, ja akurat nigdy żadnej nie reklamowałam
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:19   #4
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Dziewczyny, ja rozumiem derbi, w etorebce źle się dzieje, to nie to co kiedyś że szybko miło bezproblemowo, bez bubli. Naprawde trza mieć troche szcześcia żeby dostać etorebkę bez wady pocztą. Ja odbieram osobiście, więc zawsze dokładnie oglądam.
Oni zrozumieją w końcu że nie można tak traktować klientów, ale pewnie bedzie za późno
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:47   #5
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja rozumiem derbi, w etorebce źle się dzieje, to nie to co kiedyś że szybko miło bezproblemowo, bez bubli. Naprawde trza mieć troche szcześcia żeby dostać etorebkę bez wady pocztą. Ja odbieram osobiście, więc zawsze dokładnie oglądam.
Oni zrozumieją w końcu że nie można tak traktować klientów, ale pewnie bedzie za późno
Zgadzam się, ja po zakupie Vivien wysyłałam mejla z prośbą o sprawdzenie PRZED wysyłką m.in. zapięcia, bo czytałam , że bywają wadliwe...Ale oni sprawdzać towar powinni z własnej i nieprzymuszonej woli. Chyba że chcą czytać takie właśnie opinie...

Chyba że mają dosyć pozytywnej kampanii wizerunkowej (czy też-w miarę pozytywnej) i stawiają teraz na czarny PR

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2011-07-13 o 11:49
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:51   #6
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: etorebka.pl nie polecam

o kurcze, nawet nie straszcie, jutro wybieram się z reklamacją szarej emilki. Czyli skoro są wakacje to reklamacji nie ma kto uwzględnić?
Byłam tam już jakieś dwa tygodnie temu ale nikogo nie było..
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:58   #7
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
o kurcze, nawet nie straszcie, jutro wybieram się z reklamacją szarej emilki. Czyli skoro są wakacje to reklamacji nie ma kto uwzględnić?
Byłam tam już jakieś dwa tygodnie temu ale nikogo nie było..
może byłaś po 16tej?
no niestety, teraz najczęstsza odpowiedź reklamacyjna brzmi: to normalne ślady użytkowania..
Napisz koniecznie jak przebiegła wizyta
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 12:03   #8
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
może byłaś po 16tej?
no niestety, teraz najczęstsza odpowiedź reklamacyjna brzmi: to normalne ślady użytkowania..
Napisz koniecznie jak przebiegła wizyta
nie nie, byłam w granicach 11-12, bo z tego co pamiętam otwarte tam jest od 10 do 16. Ja już dawno skończyłam przygodę z e-torebką. Mam kilka torebek, a zadowolona jestem tylko z dwóch... Z czego jedna nie jest już w najlepszym stanie. Dam znać jak przebiegła wizyta
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:32   #9
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Ja mam jedną torebkę i jestem z niej średnio zadowolona, w pierwszym tygodniu odpadło mi zapięcie, ale z tego co tu czytam to nie mam ochoty się z nimi szarpać. I jestem przekonana, że już raczej nie kupię u nich torebki.
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:44   #10
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Ja też jakiś czas temu zrezygnowałam z usług tego sklepu, za innych czasów kupiłam tam parę torebek, ale wtedy obsługa była miła, a torebki dobre jakościowo, bez bubli... Ostatnio przysłali mi uszkodzoną torebkę i nie raczyli odpowiedzieć na 5 maili i nie odbierali telefonu! Torebka miała popsute zapięcie i plamy! Nigdy więcej tam nic nie kupię.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:12   #11
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Ja pamiętam jak ceny torebek kształtowały się po 79 zł czy jakoś tak, potem powstał wątek na wizażu i modele, które były 'hitami' na wątku etorebkowym były nagle droższe od innych

Mam ten sam model torebki co Ty i moje kokardki też odpadły, musiałam je doklejać...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 16:23   #12
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Niestety, muszę się zgodzić z autorką wątku.
Byłam stałą klientką tego sklepu od 2 lat, ale od paru miesięcy źle się dzieje: jakość torebek fatalna, obsługa nieuprzejma, problemy z reklamacją - nie chcą zwracać za przesyłkę w przypadku reklamacji, choć wg prawa się to należy.
Co więcej: ostatnio dostałam maila, który wygląda trochę podejrzanie: poinformaowali, że za zwrot zamówienia nr XYZ przelali za dużo o kwotę X i proszą o jej zwrot. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że sprawdziłam przelewy na chyba rok wstecz i takiego zwrotu nie miałam na taki numer zamówienia.
Rozmowa przez telefon jest zdawkowa i jak z łaski.
Prosta droga do straty klientów.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:32   #13
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Ten sam model przysłany ostatnio do mnie wyglądał tak, jak na zdjęciach poniżej.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2011-12-23 o 00:24
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:39   #14
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: etorebka.pl nie polecam

jeżeli nie będą chcieli uznać mi jutro reklamacji i będą próbować mi wmówić, że to normalne ślady użytkowania, to w jaki sposób wykłócać się o swoje? macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Mi w emilce kokardki od razu odpadły, sama je przyszyłam, kokardki na brzegach popękały i powylatywały okucia (te malutkie metalowe kuleczki), teraz te paski na torebce nie są mocno przymocowane i psują wygląd torebki. Dodatkowo rączki zaczynają się odrywać. Nosiłam ją sporadycznie, max miałam ją ze sobą 10 razy...
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:43   #15
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Ja nawet swoich torebek nie zwracałam, bo szkoda mi nerwów. Szara z kokardkami cała się popruła, rączki się pozrywały.Pomyślałam, że trafiłam na zły model, ze miałam po prostu pecha. Potem zamówiłam jeszcze FLavię, która przyszła do mnie z urwanym zamkiem! Nie wiem, jak można sprzedawać wadliwe produkty, a oni sobie w 100% zdają z tego sprawę i liczą, że natrafią na osoby, które z braku czasu i niechęci do problemów po prostu przymkną oko na jakość, wykonanie itd. Tyle dziewczyn pisało przecież o otrzymaniu wadliwych produktów, więc gdyby etorebka szanowała klientki, to sprawdzałaby każdy produkt przez wysłaniem. Zamówiłam 2 torebki i więcej na pewno tego nie zrobię. Te torebki nie kosztują 50złoty, żeby można było wytłumaczyć defekty. Za 140 złoty mogę kupić porządną torebkę w sklepie stacjonarnym.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2011-07-13 o 16:45
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:28   #16
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Dla mnie jakość etorebki to tragedia. Zamówiłam tylko jedną, tę z ćwiekami i bardzo szybko popsuł się zamek (aż poodpadały ząbki...) i popruła podszewka. Przyznam, że nie reklamowałam bo wątpię żeby mi to uznali, krawcowa mi szybko naprawiła i jest ok. Żadna torebka, a kupuję zwykle tanie, tak szybko i tak mocno mi sie nie rozwaliła...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:47   #17
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Byłam kiedyś w zwykłym sklepiku z torebkami, po zakupie zauważyłam podobieństwo z etorebką. W środku była taka sama plakietka jak Mizensy ale z innym napisem, była ta sama podszewka co we flavii, a zapakowana była w taki woreczek jak wysyłają te e-torebkowe. Oczywiście cena 2x niższa, ciekawe modele, wykonanie dużo lepsze i 2 lata gwarancji
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 18:29   #18
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Jeszcze z rok temu było zupełnie inaczej: super jakość, zróżnicowane modele, rewelacyjna obsługa.
Nie wiem, co się z tym sklepem stało, ale po ostatnich numerach, o których słyszałam i których sama doświadczyłam stwierdzam, że etorebka sięgnęła dna.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 18:48   #19
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś w zwykłym sklepiku z torebkami, po zakupie zauważyłam podobieństwo z etorebką. W środku była taka sama plakietka jak Mizensy ale z innym napisem, była ta sama podszewka co we flavii, a zapakowana była w taki woreczek jak wysyłają te e-torebkowe. Oczywiście cena 2x niższa, ciekawe modele, wykonanie dużo lepsze i 2 lata gwarancji
A możesz zdradzić co to za sklep? i gdzie się mieści?
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 18:55   #20
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Ja mimo ,że jestem miłośniczką etorebki muszę potwierdzić to co dziewczyny piszą... Źle się dzieje w tej firmie, przechodzą z jednej skrajności (kiedyś każdą reklamacja była rozpatrywana pozytywnie) w drugą (teraz już prawie żadna). Mam dużo torebek, wiec czesto ich nie nosze i dzieki temu jeszcze żadna mi się nie zniszczyła (z wyjątkiem czarnej Emilki którą miałam kilka razy a już odpadają rączki i skórka się pozdzierała) , jeśli jednak ktoś ma niewiele torebek i chce żeby torebka służyła mu długo to stanowczo odradzam etorebkę ... To torebki na dosłownie "kilka wyjść" Wyjątkiem są tylko te ze starych kolekcji z grubej, mięsistej skóry.

Na szczęście na razie nic mnie tam nie kusi
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 19:06   #21
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić co to za sklep? i gdzie się mieści?
z tego co kojarzę jesteś z Krakowa, sklep jest w mojej rodzinnej miejscowości. Zaraz napiszę PW



po tym co piszecie, zaczynam się zastanawiać, czy jest w ogóle sens się tam fatygować
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 19:11   #22
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę jesteś z Krakowa, sklep jest w mojej rodzinnej miejscowości. Zaraz napiszę PW


po tym co piszecie, zaczynam się zastanawiać, czy jest w ogóle sens się tam fatygować
dziękuję

Iii tam ja bym próbowała.. choć na żywo też już zdążylam odczuć zmianę polityki firmy
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 19:23   #23
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę jesteś z Krakowa, sklep jest w mojej rodzinnej miejscowości. Zaraz napiszę PW



po tym co piszecie, zaczynam się zastanawiać, czy jest w ogóle sens się tam fatygować
To ja tez poprosze o adres tegosklepu
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 20:53   #24
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
Dot.: etorebka.pl nie polecam

I ja też poproszę o adres. Będę w Krk za jakiś czas to się przejdę
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 20:59   #25
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Sklep NIE jest w Krakowie.
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:00   #26
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
Dot.: etorebka.pl nie polecam

brawa dla mnie za czytanie ze zrozumieniem
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 22:01   #27
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: etorebka.pl nie polecam

ja też bym mogła prosić o adres? bo mieszkam w pobliżu Krakowa i poszukuje jakiejś pożądnej torebki
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 09:11   #28
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Potwierdzam że e-torebki to bubel. Ja zakupiłam dwie (jedna dla mnie druga dla koleżanki) z czego jedna przyszła mi z zaszytą kieszonką w środku a jak próbowałam odpruć to odpruwała się wraz z nitką zewnętrzną. Koleżance po jednym dniu odpruła się rączka. Szczęście w nieszczęściu że pracuję w Krakowie więc podjechałam osobiście. Wymienili mi ale na miejscu przepatrzyłam kilka torebek zanim wybrałam dwie bo okazało się że uszy torebek są żle przyszyte u większości . Koleżance znów się ucho oderwało i czekała dwa tygodnie na poprawkę. Mi też ucho się nadrywa niestety ale nie wiem czy będę mieć siłe tam jeżdzić, ale napewno nigdy więcej u nich nie kupię. Zawsze kupowałam torebki tańsze i nigdy nie miałam takich problemów, mam wrażenie że to jest masówka i nie chodzi w niej o jakość
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 16:32   #29
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: etorebka.pl nie polecam

w takim razie skoro nie etorebka to gdzie kupić dobrą torebkę do 100 zł? jakie miejsca/sprzedawców/sklepy polecqacie?
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 16:59   #30
Festris
Przyczajenie
 
Avatar Festris
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: etorebka.pl nie polecam

Do 100zł, tyle że na allegro: mogę polecić ten łudząco podobny do emilki model
http://allegro.pl/stylowa-torebka-gw...705512437.html
Mam od stycznia szarą, noszę non-stop (jedyna moja torebka) i ustrojstwo jest bardzo wytrzymałe - jedynie od tyłu "skórka" jest lekko przetarta i zaniebieszczona od ocierania o dzinsy.

Koleżanka miała szarą emilkę z etorebki i wizualnie (materiał, detale) jak i jakościowo wypadała zdecydowanie gorzej od tej, przy takiej samej cenie.
__________________
Dbam z wizazem o włosy
Od ucha 32cm, cel 1: 40cm do końca 2011

cel 2: 50cm do końca 2012
Festris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.