NONI CARE - rossmann nowość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 14:26   #1
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 84

NONI CARE - rossmann nowość


dziewczyny,czy któraś probowała już kosmetyków Noni Care? dużo mówi się o cudownych właściwościach soku z owoców noni i jestem ciekawa czy warto kupić te kosmetyki ?






ja w toskanii: www.sunflower--field.blogspot.com
maleńka Marta pilnie potrzebuje Waszej pomocy! www.martadomanska.pl
toskanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 18:36   #2
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Właśnie widziałam w Skarbie. Jestem ciekawa dokładnych składów tych kosmetykow. W sklepie jeszcze go nie widziałam.
Info nonicare.pl
Oferta wyglada zachecajaco i naturalnie
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:49   #3
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

w jakimś artykule na necie było napisane, że asortyment ze likwidowanego Schlecker'a maja podrzucić innym sieciówkom. Tam była podobna marka Nonique. Składy niektórych produktów można podejrzeć na codecheck.info
W skarbie też jest adnotacja, że Noni Care ma być dostępna tylko w wybranych drogeriach
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:04   #4
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ja mam krem do twarzy i miałam maseczkę. Maseczka bardzo wydajna. Te 11 ml starcza na trzy porządne użycia, ale właściwie (przynajmniej u mnie) malutko na twarzy robiła. Zapach bardzo ładny.
Z kremu jestem bardzo zadowolona, a zapach to magia.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:10   #5
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Zaznaczam, że nigdy, przenigdy nie zdarzyła mi się reakcja alergiczna na żaden kosmetyk.
Skusiłam się na małą maseczkę Nonicare. Po kilku minutach od nałożenia jej na twarz skóra zaczęła mnie wręcz palić żywym ogniem! Natychmiast ją zmyłam , a moim oczom ukazała się .. czerwona twarz Apacza! Zdarzyło się coś takiego po raz pierwszy, mimo, że nie posiadam cery wrażliwej, dlatego będę innych przestrzegać przed tym produktem.
Dodam jeszcze, ze producentem jest firma Pulanna.
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 15:02   #6
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Pulanna jest dystrybutorem.
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:33   #7
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam krem do twarzy i miałam maseczkę. Maseczka bardzo wydajna. Te 11 ml starcza na trzy porządne użycia, ale właściwie (przynajmniej u mnie) malutko na twarzy robiła. Zapach bardzo ładny.
Z kremu jestem bardzo zadowolona, a zapach to magia.
którą wersję kremu masz?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 19:52   #8
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ja mam krem do twarzy na dzień +40 z serii deluxe, ale nie ma się czym martwić. Krem nie zawiera w składzie nic, co mogłoby szkodzić młodej cerze, ma praktycznie same wyciągi z owoców. Uzywam kremu miesiąc i jestem zachwycona. Nie zapchał mnie pomimo, że mnie łatwo zapchać, wchłania się błyskawicznie, obłędnie pachnie i nie wiele go trzeba. Nigdy nie miałam kremu, który tak szybko by się wchłaniał.
A maseczka jednak na 4 użycia starcza.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-22 o 19:53
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:56   #9
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ja kupiłam taki niemiecki krem w sklepie ekologicznym, właśnie z Noni. Super mi sie sprawdzil. Bez konserwantów i innych "cudownych" ulepszaczy.Nie wiem na ile zalezy to od firmy jednak ja na Noni sie nie zawiodlam .Warto sprawdzic ile % jest tego w kosmetyku i jaki jest sklad dodatkowy...
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:59   #10
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam krem do twarzy na dzień +40 z serii deluxe, ale nie ma się czym martwić. Krem nie zawiera w składzie nic, co mogłoby szkodzić młodej cerze, ma praktycznie same wyciągi z owoców. Uzywam kremu miesiąc i jestem zachwycona. Nie zapchał mnie pomimo, że mnie łatwo zapchać, wchłania się błyskawicznie, obłędnie pachnie i nie wiele go trzeba. Nigdy nie miałam kremu, który tak szybko by się wchłaniał.
A maseczka jednak na 4 użycia starcza.
dziękuję czyli z tego co piszesz nadaje się pod makijaż?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:07   #11
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuję czyli z tego co piszesz nadaje się pod makijaż?
Nie wiem, bo należę do tych 20 paro letnich dziewczyn, które się nie malują, nawet błyszczyka nie używam. Tak, tak wiem. Dzikus ze mnie.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ameliamaj Pokaż wiadomość
Ja kupiłam taki niemiecki krem w sklepie ekologicznym, właśnie z Noni. Super mi sie sprawdzil. Bez konserwantów i innych "cudownych" ulepszaczy.Nie wiem na ile zalezy to od firmy jednak ja na Noni sie nie zawiodlam .Warto sprawdzic ile % jest tego w kosmetyku i jaki jest sklad dodatkowy...
Sprawdziłam. Noni jest na 12 miejscu w składzie, a składników jest 29. Reszta składników to woda, olej słonecznikowy, olejek migdałowy, aloes, skwalan, gliceryna, witamina E, jakieś ekstrakty np. granat tu jest. Ładny ma skład.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-22 o 20:09
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 15:21   #12
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ja musze zerknac na dokładny spis INCI bo nie wierze, ze nie wepchneli czegos złego.
Pulanna jak dobrze kojarze firmę, tez produkuje kosmetyki na fajnych bazach i wyciągach roslinnych, ale... własnie ale maja w składzie pełno chemii.
Warto sie zaintersowac Noni, czaiłam się na inny krem żel z Noni firmy Dr. Duda, taka zielarsko-mineralna firma do kupienia w sklepach zielarskich. Ale jeden składnik pochodna parafiny mnie odtrąciła...

Skład maseczki regenerujacej:
INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Phoenix Dactylifera Fruit Extract, Lanolin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Cetyl Alcohol, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Magnifera Indica Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Squalane, Benzyl Alcohol**, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate**, Lactic Acid, Potassium Sorbate**, Ascorbyl Palmitate, Parfum*, Citral*, Linalool*, Limonene*.

Skład mimo wszystko nie zachwyca, ale ja wybredna jestem Trójglicerydy na poczatku, potem w głebi guma ksantanowa i inne podejrzane, ktore moga zapychac problemowa cere ale to moje zdanie wylacznie.

Ma ktos skład jakiegos kremu do twarzy?
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-23 o 15:26
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:46   #13
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Ja musze zerknac na dokładny spis INCI bo nie wierze, ze nie wepchneli czegos złego.
Pulanna jak dobrze kojarze firmę, tez produkuje kosmetyki na fajnych bazach i wyciągach roslinnych, ale... własnie ale maja w składzie pełno chemii.
Warto sie zaintersowac Noni, czaiłam się na inny krem żel z Noni firmy Dr. Duda, taka zielarsko-mineralna firma do kupienia w sklepach zielarskich. Ale jeden składnik pochodna parafiny mnie odtrąciła...

Skład maseczki regenerujacej:
INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Phoenix Dactylifera Fruit Extract, Lanolin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Cetyl Alcohol, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Magnifera Indica Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Squalane, Benzyl Alcohol**, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate**, Lactic Acid, Potassium Sorbate**, Ascorbyl Palmitate, Parfum*, Citral*, Linalool*, Limonene*.

Skład mimo wszystko nie zachwyca, ale ja wybredna jestem Trójglicerydy na poczatku, potem w głebi guma ksantanowa i inne podejrzane, ktore moga zapychac problemowa cere ale to moje zdanie wylacznie.



Ma ktos skład jakiegos kremu do twarzy?
Tak jak pisałam mnie też łatwo zapchać, a mimo to krem mnie nie zapchał. Poza tym składniki potencjalnie zapychające nie oznaczają, że są to złe składniki to już kwestia cery. Zły, podejrzany składnik to dla mnie taki, co może wywołać wysypkę albo w ogóle jest rakotwórczy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:53   #14
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam mnie też łatwo zapchać, a mimo to krem mnie nie zapchał. Poza tym składniki potencjalnie zapychające nie oznaczają, że są to złe składniki to już kwestia cery. Zły, podejrzany składnik to dla mnie taki, co może wywołać wysypkę albo w ogóle jest rakotwórczy.
Tak, tak bo nawet naturalne składniki "mogą" zapchac niektóre cery np. olej kokosowy. Tez uwazam, ze to indywiduala sprawa i dla kazdego "zły" to pojecie wzgledne. Co do komedogennych chemicznych składnikow to rzecz oczywista, ale w przypadku naturalnych to juz kwestia indywidualna.

Ja zamierzam wziasc kremik pod oczy i sprawdzic jak sie ta seria spisuje. Zaczne od małych kroczków
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:00   #15
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

A w jakiej cenie jest krem do twarzy?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:00   #16
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Tak, tak bo nawet naturalne składniki "mogą" zapchac niektóre cery np. olej kokosowy. Tez uwazam, ze to indywiduala sprawa i dla kazdego "zły" to pojecie wzgledne. Co do komedogennych chemicznych składnikow to rzecz oczywista, ale w przypadku naturalnych to juz kwestia indywidualna.

Ja zamierzam wziasc kremik pod oczy i sprawdzic jak sie ta seria spisuje. Zaczne od małych kroczków
O kremie pod oczy wczoraj opinie słyszałam, że całkiem, całkiem i że do młodych cer powinien być w sam raz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:33   #17
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cena? Mniejsze zmartwienie produkty dostepne sa w wybranych drogeriach Ja nie widziałam nigdzie, nie wiem gdzie sprawdzic taka informacje.
Co do ceny, gdzies w Interencie chyba widziałam ale nie pamietam konkretow, bardziej przystepne.

Sekretny Wachlarz a wrzucilabys zdjecie z składem kremu do twarzy?
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:35
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:38   #18
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Cena? Mniejsze zmartwienie produkty dostepne sa w wybranych drogeriach Ja nie widziałam nigdzie, nie wiem gdzie sprawdzic taka informacje.
Co do ceny, gdzies w Interencie chyba widziałam ale nie pamietam konkretow, bardziej przystepne.

Sekretny Wachlarz a wrzucilabys zdjecie z składem kremu do twarzy?
Ja zaraz wam dam, bo już raz dla dziewczyn go przepisywałam, momencik - poszukam.
Edit: Uff, znalazłam, proszę
Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Lanolin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Mangifera Indica Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Benzyl Alcohol**, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate**, Lactic Acid, Potassium Sorbate**, Squalane, Ascorbyl Palmitate, Parfum*, Citral*, Linalool*, Limonene*.
* z naturalnych olejków eterycznych
** jako środek konserwujący
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:43
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:55   #19
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ja zawsze czytajac składy mam przed oczami taką oto scenę: osoba zrozpaczona klęka na kolana i krzyczy do nieba "why? why? why?" Moze to z jakiegos filmu amerykanskiego zapamietałam.
Ja zawsze mam taką reakcję w głowie jak siegam po naturalny kosmetyk i zaczynam czytac skład.
Dlaczego? dlaczego oni muszą wszystko popsuć?
Na co mi obietnice, na co mi cudowne działanie ziół, olejków w kremie, na co inwestycja producenta w jak najnowsze, najlepsze cud miód składniki jak wpierdzielą cos co aż człowieka odrzuca.


Wiem, wiem jak już pisalismy "złe" składniki dla każdego co innego. Wiec pisze o wlasnej reakcji. Gdybym nie miała problemów z cerą pewnie krem by mnie zadowolił pod kątem składu.
Bo z tego co widze nadaje się do suchej czy dojrzałej która potrzebuje mocnego kopa odzywczego.
Mi zas chyba zostanie smarowanie buźki olejkami do konca zycia
Ale krem pod oczy kupie i moze cos do ciała też Jak dorwe w Rossie hehe

Dzieki Wachlarzyk za wklejenie składu
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-23 o 17:57
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 18:00   #20
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Ja zawsze czytajac składy mam przed oczami taką oto scenę: osoba zrozpaczona klęka na kolana i krzyczy do nieba "why? why? why?" Moze to z jakiegos filmu amerykanskiego zapamietałam.
Ja zawsze mam taką reakcję w głowie jak siegam po naturalny kosmetyk i zaczynam czytac skład.
Dlaczego? dlaczego oni muszą wszystko popsuć?
Na co mi obietnice, na co mi cudowne działanie ziół, olejków w kremie, na co inwestycja producenta w jak najnowsze, najlepsze cud miód składniki jak wpierdzielą cos co aż człowieka odrzuca.


Wiem, wiem jak już pisalismy "złe" składniki dla każdego co innego. Wiec pisze o wlasnej reakcji. Gdybym nie miała problemów z cerą pewnie krem by mnie zadowolił pod kątem składu.
Bo z tego co widze nadaje się do suchej czy dojrzałej która potrzebuje mocnego kopa odzywczego.
Mi zas chyba zostanie smarowanie buźki olejkami do konca zycia
Ale krem pod oczy kupie i moze cos do ciała też Jak dorwe w Rossie hehe

Dzieki Wachlarzyk za wklejenie składu
Nie ma za co.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:44   #21
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ja mam pomadkę truskawkową z tej firmy. Nie jest zła, bardzo podobna do balsamu z Nivei. Podobny stopień nawilżenia i daje również lekko czerwony kolor. Jakoś specjalnie nie powala ale też nie rozczarowuje jednak ja się raczej nie skuszę ze względu na cenę.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 21:33   #22
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ja dzisiaj też kupiłam wspomniany krem pod oczy. Od kilku godzin go testuję. Narazie nie ma opuchlizny czy podrażnień, więc jest ok. Za jakiś czas będę mogła powiedzieć coś więcej o działaniu. W każdym razie zapowiada się interesująco.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:41   #23
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

A czy Warszawianki widziały kremy noni care w którymś rossie?Byłam wczoraj w 2óch i ani widu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:43   #24
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Sicilia pisała na innym wątku, że marka jest już na rogu pięknej i mokotowskiej

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2012-01-24 o 20:44
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:01   #25
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Sicilia pisała na innym wątku, że marka jest już na rogu pięknej i mokotowskiej
dziękuję bardzo za info
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:15   #26
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

czy z tej serii jest może jakiś żel lub olejek do mycia twarzy? Miał ktoś?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:56   #27
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 84
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
czy z tej serii jest może jakiś żel lub olejek do mycia twarzy? Miał ktoś?

Z tej serii można kupić maseczki do twarzy, kremy na noc i na dzień, kremy pod oczy,kremy do mycia twarzy i pomadki do ust.dziwne że nie ma jeszcze we wszystkich rossmanach ja znalazłam zarówno w Katowicach (jak jechałam na uczelnię) jak i u mnie w mieście a mieszkam w niewielkiej miejscowości...


ja w Toskanii www.sunflower--field.blogspot.com
maleńka Marta pilnie potrzebuje pomocy!zajrzyj www.martadomanska.pl
toskanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 00:03   #28
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam krem do twarzy na dzień +40 z serii deluxe, ale nie ma się czym martwić. Krem nie zawiera w składzie nic, co mogłoby szkodzić młodej cerze, ma praktycznie same wyciągi z owoców. Uzywam kremu miesiąc i jestem zachwycona. Nie zapchał mnie pomimo, że mnie łatwo zapchać, wchłania się błyskawicznie, obłędnie pachnie i nie wiele go trzeba. Nigdy nie miałam kremu, który tak szybko by się wchłaniał.
A maseczka jednak na 4 użycia starcza.
Też uzywam kremu z tej serii, a mam 21 lat . Tykko wersji na noc, ale dzienna tez wyprobuje. Po przestudiowaniu składu stwierdziłam dokładnie to co Ty - krem nie ma w sobie nic co mogłoby szkodzic młodej cerze, a jest chyba w sam raz na taki pierwszy kosmetyk typu "anti-age", bo wiadomo, ze lepiej zapobiegac niz likwidowac objawy starzenia

Problemem jest dostepnosc w"wybranych" rossmanach.
Sa trzy serie ogolnie http://nonicare.pl/cosmetics_pl.html
Deluxe, Intensive i Garden of Eden. Spotkalam sie tylko z Deluxe narazie i to nie wszedzie.
Mam tez limonkowa pomadke (truskawkowej akurat nie było) i jest swietna. Mogłabym sie nią smarowac i smarowac
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:29   #29
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Ktoś widział tę serię w Krakowie? Interesuje mnie ten krem z niewiadomojakim filtrem UV
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:14   #30
skejtusiowa
Raczkowanie
 
Avatar skejtusiowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 39
Dot.: NONI CARE - rossmann nowość

Kiedyś z ciekawości kupiłam pomadkę ochronną z tej serii. Niewypał. Nie nawilża, jedynie odrobinę natłuszcza usta. Ciężko się rozprowadza. Nie polecam
__________________


skejtusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.