Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 18:00   #4621
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to nie tak drogo w sumie...
teraz w ccc mozna kupic tluszcz do butow (na zime). to jest jak bardzo tlusty krem ktorym sie pastuje buty- ma taki smieszny aplikatorek. kolor dobierasz do butow badz bezbarwny.
na zime lepsze od pasty i na jesien, bo gwarantuje ze zaden deszcz czy snieg ci nie straszny- woda sie wcale na butach tym pokrytych nie osadza
kolezanka pracujaca w ccc ostatnio mnie szkolila i 9zl kosztowal sloiczek tego cuda- naprawde sie sprawdza! tylko wazne- mozna pastowac tym naturalne skory i mala czesc tworzyw sztucznych- bo niektore moze niszczyc- po prostu obleza jakby platami ale jak masz skorzane buty to spoko no i to wsiaka tak fajnie jak krem w te buciki- w moje wsiakalo kolo 2 dni, ale warto. i pastujesz tym tluszczem max kilka razy w sezonie(dopiero jak zauwazysz ze sie wytarlo) i przed sezonem. pachnie owocami.
to musze sie za tym rozejrzec

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oo tak wyglada , jak nizej , rozowy
nr 110 Precious Posy
nie widzialam nigdzie tego co mam na stronce , byc moze nie wszeddzie jeszcze jest , sa starsze(?) wersje , takie w kwadratowym opakowaniu , to praktycznie to samo


jestem sama chlopaki poszli na dziewczyny
ladny, ja znam te kwadratowe

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja mam czarny bo nosze z reguly buty czarne, chyba ze to lakierki czy zamszaki a na takie wiadomo nie naloze
czym farbujesz?

moze za krotko gotowalas? ja np nigdy nie daje do maki- wole gestosc nadrobic warzywami w srodku tak jak i macznych zup nie robie jak czuje maczna zasmazke to od razu mi niedobrze....
ale kazda kuchnia inna, jak zjedli znaczy nie bylo tak zle oby ich brzuchy nie bolaly
Ja w ogole tez bed maki tak mnie Mama nauczyla zadnych zasmazek, a gulasz calkiem inaczek, kawalki wolowiny na patelnie troszke oliwy woda i pod przykryciem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:02   #4622
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja gotuję gulasz węgierski dla Tz-ta, a później paznokcie. Mnie naszła ochota na taką baaaaardzo ciemną wiśnię, czarną porzeczkę, prawie czarne.

Bunny, ja też mąki nie daję, moja babcia wszystko w zasmażce robiła, zawsze ją prosiłam, żeby zrobiła coś bez
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:02   #4623
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak chcieli to tak zrobiłam ja takiego czegoś nie jadam w ogóle
tylko kurczaka, parówki i karkówkę z grilla
konkretna babeczka

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


oczywiscie 8,2
wow to nie doczekam sie na efekty twoje i kitki i ciekawe na ile podobnie wam wyjdzie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jakie macie plany na wieczór?
bo ja oprócz peelingowania się, maseczkowania i pomalowania paznokci chyba żadnych
do Rodziców przyszli znajomi, TŻ chyba poszedł na imprezę poinauguracyjną, a ja tak siedzę

miałam mu przyszyć te guziki, ale zabrać się za to nie mogę
ja salon pieknosci- pelna depilacja, wlasnie umylam wloski...
tz ma dzis nadgodziny do 21 jest w robocie od 7 rano... no i poogladam psie adopcje w necie albo jakies rozmowy w toku zeby sie wyluzowac...
a jutro jade do mamy i dziadka na caly dzien z tz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:09   #4624
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Ja gotuję gulasz węgierski dla Tz-ta, a później paznokcie. Mnie naszła ochota na taką baaaaardzo ciemną wiśnię, czarną porzeczkę, prawie czarne.

Bunny, ja też mąki nie daję, moja babcia wszystko w zasmażce robiła, zawsze ją prosiłam, żeby zrobiła coś bez
ja mam piękne bordo na pazurkach u stóp, zakochałam się w tym kolorze
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
konkretna babeczka


wow to nie doczekam sie na efekty twoje i kitki i ciekawe na ile podobnie wam wyjdzie


ja salon pieknosci- pelna depilacja, wlasnie umylam wloski...
tz ma dzis nadgodziny do 21 jest w robocie od 7 rano... no i poogladam psie adopcje w necie albo jakies rozmowy w toku zeby sie wyluzowac...
a jutro jade do mamy i dziadka na caly dzien z tz
a co się będę cackać, później by mówili, że zrobiłam coś nie tak jak chcieli nawet tego nie smakowałam, tak na czuja zrobiłam

ja się wczoraj depilnęłam
ale japę mam znowu w strasznym stanie jak zajęcia się zaczną na uczelni i będzie plan konkretny, bez ulegania zmianom to zapiszę się na te kwasy, niech mi wyjara wszystko
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:41   #4625
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
to musze sie za tym rozejrzec



ladny, ja znam te kwadratowe



Ja w ogole tez bed maki tak mnie Mama nauczyla zadnych zasmazek, a gulasz calkiem inaczek, kawalki wolowiny na patelnie troszke oliwy woda i pod przykryciem.
ja znow robie tak- gar duzy najlepiej ze 4litrowy, 1kg miesa- pol kilo wolowinki i pol wieprzowinki pociete w kawalki takie 2x2cm i to z przyprawami ma sie gotowac do miekkosci- z reguly kolo 1,5 godzinki do dwoch.
na ostatnie pol godzinki gotowania dowalam warzywa- marchew w kostke, paski papryki czerwonej i fasolke cieta szparagowa. i gotowe! pycha, zdrowo i nie tuczy mozna jesc z ryzem, makaronem czy ziemniakami. acha, wody tylko tyle zeby bylo nad miesem bo bedzie za rzadkie no i uzupelniac w trakcie gotowania mozna zrobic na ostro jak ktos lubi- ja nie moge

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Ja gotuję gulasz węgierski dla Tz-ta, a później paznokcie. Mnie naszła ochota na taką baaaaardzo ciemną wiśnię, czarną porzeczkę, prawie czarne.

Bunny, ja też mąki nie daję, moja babcia wszystko w zasmażce robiła, zawsze ją prosiłam, żeby zrobiła coś bez
ja wychowana na kuchni bez maki dla mnie to zlo- zabiera smak potrawy i do tego zwieksza kalorycznosc
ale znam takich chlopow co np uwazaja ze bez maki w sosie czy zupie to sie nie najedza

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam piękne bordo na pazurkach u stóp, zakochałam się w tym kolorze

a co się będę cackać, później by mówili, że zrobiłam coś nie tak jak chcieli nawet tego nie smakowałam, tak na czuja zrobiłam

ja się wczoraj depilnęłam
ale japę mam znowu w strasznym stanie jak zajęcia się zaczną na uczelni i będzie plan konkretny, bez ulegania zmianom to zapiszę się na te kwasy, niech mi wyjara wszystko
ja zawsze jak gotuje to musze probowac co najmniej kilka razy. nie moglabym ugotowac czegos co jest niedobre... tyle bym cudowala az bedzie pycha
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:47   #4626
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja zawsze jak gotuje to musze probowac co najmniej kilka razy. nie moglabym ugotowac czegos co jest niedobre... tyle bym cudowala az bedzie pycha
a ja często robię na czuja, pod koniec dopiero sprawdzam, nie wiem, jakoś potrafię odmierzyć i wychodzi dobre

przyszyłam dwa guziki, jeszcze 6
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:49   #4627
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja często robię na czuja, pod koniec dopiero sprawdzam, nie wiem, jakoś potrafię odmierzyć i wychodzi dobre

przyszyłam dwa guziki, jeszcze 6
ja to jestem spokojniejsza jak w trakcie juz czuje ze dobre takze podziwiam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 19:13   #4628
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja to jestem spokojniejsza jak w trakcie juz czuje ze dobre takze podziwiam
wiesz, to pewnie też dlatego że ja zwykle gotuję tylko dla siebie więc się nie spinam, bo jakby wyszło nie tak to bym sobie jakoś uratowała danie na tyle abym mogła je zjeść
jak gotowałam u TŻ to się do tego przykładałam a tak to na luzie

pierdziele te guziki, zrobię to innym razem, bo coś mi krzywo idzie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:20   #4629
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cholera, synio mi się okropnie odparzył, aż bąble ma w okolicach pieluszkowych Żadna maść na odparzenia mu nie pomaga, jak okłady z rumianku i maść z witaminą a nie przyniosą efektów będę musiała lecieć do apteki



Oo, fajne rzeczy Szafa też mi się podoba

A gdyby nie Ty to ja bym pewnie w życiu na te kosmetyki nie trafiła Jeśli okażą się zbawienne będę Ci dziękować do końca życia



Czarne są piękne
Ja uzywalam linomag i bepanten(nie pamietam jak sie to pisze) i super pomagalo , sudokrem strasznie podraznial moje dzieci az ranki mialy do krwi jak dla mnie to badziew jakich malo.
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:32   #4630
camciablu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Średni-ciemny popielaty blond- jak farba?

pomoze ktos?
camciablu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:20   #4631
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
Ja uzywalam linomag i bepanten(nie pamietam jak sie to pisze) i super pomagalo , sudokrem strasznie podraznial moje dzieci az ranki mialy do krwi jak dla mnie to badziew jakich malo.
Też ich używałam Zawsze bephanten był wybawicielem, ale jak na złość się skończył, i smarowałam nim tylko przez jeden dzień.. Jak małemu nie przejdzie do jutra będzie trzeba kupić, no bo co innego..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 21:27   #4632
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!

laseczki nie mam ostanio za dużo czasu, w dodatku szykuje się na jutrzejszą impreze (dziś mam 10-tą rocznicę ślubu) a jutro będziemy balować więc muszę wyglądać i czuć się super

zrobiłam wczoraj włoski tak jak ostatnio Garnier Color Naturals 10-bardzo bardzo jasny blond i wrzucam fotki jestem zadowolona i myślę ,że zostanę na dłużej przy tym kolorze
do albumu wrzucę zdjęcie z mordką i czekam na wasze opinie
odezwe się po weekendzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy 041_zmniejszacz-pl_25137.jpg (34,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 042_zmniejszacz-pl_881488.jpg (36,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 044_zmniejszacz-pl_660602.jpg (40,4 KB, 61 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:20   #4633
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam piękne bordo na pazurkach u stóp, zakochałam się w tym kolorze

a co się będę cackać, później by mówili, że zrobiłam coś nie tak jak chcieli nawet tego nie smakowałam, tak na czuja zrobiłam

ja się wczoraj depilnęłam
ale japę mam znowu w strasznym stanie jak zajęcia się zaczną na uczelni i będzie plan konkretny, bez ulegania zmianom to zapiszę się na te kwasy, niech mi wyjara wszystko

ja przez wakacje mialam sliczna cere a teraz jak jestem przeziebiona to mi wywalilo trzy syfki ;/// masakra... i to jak bola

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

laseczki nie mam ostanio za dużo czasu, w dodatku szykuje się na jutrzejszą impreze (dziś mam 10-tą rocznicę ślubu) a jutro będziemy balować więc muszę wyglądać i czuć się super

zrobiłam wczoraj włoski tak jak ostatnio Garnier Color Naturals 10-bardzo bardzo jasny blond i wrzucam fotki jestem zadowolona i myślę ,że zostanę na dłużej przy tym kolorze
do albumu wrzucę zdjęcie z mordką i czekam na wasze opinie
odezwe się po weekendzie
Asiu przepiękny kolorek ci wyszedl tez bym juz przy nim pozostala na twoim miejscu


Ja bylam w Rossmanie z Tz-tem dzisiaj i oczywiscie wybil mi z glowy przyciemnianie.....Jak mu pokazywalam jakie farby mi sie podobaja to mowil oczywiscie ze to nie jestdla niego sredni blond tylko to juz jest braz i kocha mnie jako jasna blondyneczke :P i wyszlam ze sklepu bez farby :P tak to jest z tymi facetami ehhh....najlepiej byloby mi pojsc do fryzjera bo i tak musze podciąć końcówki ale wyplaty nadal brak na koncie...
Ale kupilam sobie za to szampon Jericho Rose - Intensywna Odbudowa pachnie przecudnie az chce sie go zjesc ;0 ale ciekawe jak bedzie dzialac na moje wlosy... :P
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-09-28 o 22:25
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:35   #4634
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

laseczki nie mam ostanio za dużo czasu, w dodatku szykuje się na jutrzejszą impreze (dziś mam 10-tą rocznicę ślubu) a jutro będziemy balować więc muszę wyglądać i czuć się super

zrobiłam wczoraj włoski tak jak ostatnio Garnier Color Naturals 10-bardzo bardzo jasny blond i wrzucam fotki jestem zadowolona i myślę ,że zostanę na dłużej przy tym kolorze
do albumu wrzucę zdjęcie z mordką i czekam na wasze opinie
odezwe się po weekendzie
Piękny kolor! Pasuje Ci
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 07:34   #4635
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

laseczki nie mam ostanio za dużo czasu, w dodatku szykuje się na jutrzejszą impreze (dziś mam 10-tą rocznicę ślubu) a jutro będziemy balować więc muszę wyglądać i czuć się super

zrobiłam wczoraj włoski tak jak ostatnio Garnier Color Naturals 10-bardzo bardzo jasny blond i wrzucam fotki jestem zadowolona i myślę ,że zostanę na dłużej przy tym kolorze
do albumu wrzucę zdjęcie z mordką i czekam na wasze opinie
odezwe się po weekendzie
Gratuluje rocznicy
Kolorek wyszedł bardzo ładny, ale Ty wiesz Asiu ze ja bym Ci go lekko ociepliła
No ale popiel sie spierze i zostanie cieplej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:44   #4636
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej



Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

laseczki nie mam ostanio za dużo czasu, w dodatku szykuje się na jutrzejszą impreze (dziś mam 10-tą rocznicę ślubu) a jutro będziemy balować więc muszę wyglądać i czuć się super

zrobiłam wczoraj włoski tak jak ostatnio Garnier Color Naturals 10-bardzo bardzo jasny blond i wrzucam fotki jestem zadowolona i myślę ,że zostanę na dłużej przy tym kolorze
do albumu wrzucę zdjęcie z mordką i czekam na wasze opinie
odezwe się po weekendzie
super rocznica wam wybila oczywiscie zycze kolejnych
kolorek ladny i tez cie widze w cieplym tak jak na foto w klubie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:21   #4637
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

A ja teraz bede malować bailalem:

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx

oczywiście same odrosty. I mam na mysli nie dziś a nastepne farbowanie
Oczywiscie-poszlabym do fryzjera ale do grudnia raczej nie znajdę czasu na takie luksusy
Pojdę przed Swiętami to obetnę od razu

Znaczy powiem szczerze ze waham sie miedzy 10,1 i jeszcze paroma
ale juz teraz chcę się zastanowic, bo czasem sa promocje na te farby i to znaczne. A tak nie sa tanie:/

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Moze w leclercu beda w promocji albo w rossmanie...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:48   #4638
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja teraz bede malować bailalem:

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx

oczywiście same odrosty. I mam na mysli nie dziś a nastepne farbowanie
Oczywiscie-poszlabym do fryzjera ale do grudnia raczej nie znajdę czasu na takie luksusy
Pojdę przed Swiętami to obetnę od razu

Znaczy powiem szczerze ze waham sie miedzy 10,1 i jeszcze paroma
ale juz teraz chcę się zastanowic, bo czasem sa promocje na te farby i to znaczne. A tak nie sa tanie:/

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Moze w leclercu beda w promocji albo w rossmanie...
Wiesz, że też się zastanawiam nad Baikalem ? Wstawiał ktoś zdjęcia po nim...?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:49   #4639
Green_Eyed_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Green_Eyed_Girl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witajcie, jestem tu nowa i zwracam się do was po pomoc/ podpowiedź skoro farbujecie włosy na blond to czy możecie mi podpowiedzieć jaki odcień farby położyć na mocno rozjaśnionych włosach z odcieniem żółtego tak by nie miec na głowie platyny? Marzy mi się ciepły odcień blondu ale nie rudy ( np miodowy blond syoss odpada) może to być odcień lekko piaskowy ale nie popielaty bo w takich szarzeje mi cera. Czym zneutralizować tę żółć tak , by nie wyszedł zielony odcień. Z tego co się teoretycznie dowiedziałam na rozjaśniane włosy nie wolno kłaść zimnych odcieni ( czy to prawda?) macie jakieś sprawdzone odcienie farb drogeryjnych ( firma nieistotna, choć ważne by to była farba po której nie wypadną mi włosy) może być ciut droższa, nieważne. Ważny jest odcień. Pomożecie?
Green_Eyed_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 11:20   #4640
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!

wpadłam na chwile


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Gratuluje rocznicy
Kolorek wyszedł bardzo ładny, ale Ty wiesz Asiu ze ja bym Ci go lekko ociepliła
No ale popiel sie spierze i zostanie cieplej
Agatko, ale on jest ciepły, tam popielu nie ma wcale na tym jednym foto taki dziwny wyszedł jakby popielaty ,a w realu jest taki jak na tych na wizażu ciepły słoneczny
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej




super rocznica wam wybila oczywiscie zycze kolejnych
kolorek ladny i tez cie widze w cieplym tak jak na foto w klubie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja teraz bede malować bailalem:

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx

oczywiście same odrosty. I mam na mysli nie dziś a nastepne farbowanie
Oczywiscie-poszlabym do fryzjera ale do grudnia raczej nie znajdę czasu na takie luksusy
Pojdę przed Swiętami to obetnę od razu

Znaczy powiem szczerze ze waham sie miedzy 10,1 i jeszcze paroma
ale juz teraz chcę się zastanowic, bo czasem sa promocje na te farby i to znaczne. A tak nie sa tanie:/

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Moze w leclercu beda w promocji albo w rossmanie...
ładny ten bajkał


dziękuję wam wszystkim dziewczynki za życzenia i opinie o włoskach
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:31   #4641
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem tu nowa i zwracam się do was po pomoc/ podpowiedź skoro farbujecie włosy na blond to czy możecie mi podpowiedzieć jaki odcień farby położyć na mocno rozjaśnionych włosach z odcieniem żółtego tak by nie miec na głowie platyny? Marzy mi się ciepły odcień blondu ale nie rudy ( np miodowy blond syoss odpada) może to być odcień lekko piaskowy ale nie popielaty bo w takich szarzeje mi cera. Czym zneutralizować tę żółć tak , by nie wyszedł zielony odcień. Z tego co się teoretycznie dowiedziałam na rozjaśniane włosy nie wolno kłaść zimnych odcieni ( czy to prawda?) macie jakieś sprawdzone odcienie farb drogeryjnych ( firma nieistotna, choć ważne by to była farba po której nie wypadną mi włosy) może być ciut droższa, nieważne. Ważny jest odcień. Pomożecie?
wstaw proszę zdjęcia koloru, jaki chciałabyś uzyskać


cześć

Asiu bardzo ładny kolor, ale też uważam, że do Ciebie pasują typowo ciepłe odcienie ale ten lekki chłodek pewnie się ociepli
gratuluję rocznicy


paznokcie mam granatowe jednak guziki przy koszulach przyszyte
jadę po południu do TŻ
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:37   #4642
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Mi sie szykuje dzisiaj wieczór a moze i nawet potem nocka w "męskim gronie" :P Bo jedziemy z Tż-tem do jego kumpli oj bedzie sie działo...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:03   #4643
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Infa kiedys robila bajkalem. zaraz pojade do miasta, jak bedzie w dobrej cenie kupie od razu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:33   #4644
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej dziewczyny
licze na Wasza pomoc
otoz, chcialabym przyciemnic wlosy, podobaja mi sie chlodne odcienie, z reszta w cieplych nie jest mi dobrze.
mój wymarzony kolor to średni perłowy albo popielaty blond, z reszt na tych odcieniach też się zbytnio nie znam
moje obecne wlosy wygladaja jak wygladaja i chcialabym cos z tym zrobic
wycztalam w kwc ze dobra jest farba alfaparf i chcialabym polozyc ja na wlosy tylko teraz pytanie jaka farbe wybrac? lub moze cos innego mi doradzicie.
z góry dzięki dziewczyny

na 1 zdjeciu widac kolor mojego odrostu a reszta wlosow obecnie jest troche jasniejsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1111.jpg (8,1 KB, 29 załadowań)
__________________
Wymianka
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 15:06   #4645
Green_Eyed_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Green_Eyed_Girl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstaw proszę zdjęcia koloru, jaki chciałabyś uzyskać


jak dobrze ,że to Ty zapytałaś bo odcienie jakie uzyskujesz najbardziej są zbliżone do mojego ideału

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=243

tu są zdjęcia zanim rozjaśniłam. Nie doczekałam sie odpowiedzi więc poszło. Nie mogę zrobić zdjęcia aktualnego koloru bo jestem w pracy a mam za słaba baterię w telefonie , ale no...są bardzo jasne i zółtawe. Na szczęście nie pomarańczowe

Marzy mi sie taki kolor jaki uzyskałas po uzyciu farby L'Oreal 10.21. Zdjęcie pochodzi z bloga Blond Bunny
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ence-1021.html

z tym ,ze Ty na pewno nie kładłas tego koloru na "kanarku" prawda? Co położyć by wyszło cos w ten desen?
Green_Eyed_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 16:37   #4646
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
licze na Wasza pomoc
otoz, chcialabym przyciemnic wlosy, podobaja mi sie chlodne odcienie, z reszta w cieplych nie jest mi dobrze.
mój wymarzony kolor to średni perłowy albo popielaty blond, z reszt na tych odcieniach też się zbytnio nie znam
moje obecne wlosy wygladaja jak wygladaja i chcialabym cos z tym zrobic
wycztalam w kwc ze dobra jest farba alfaparf i chcialabym polozyc ja na wlosy tylko teraz pytanie jaka farbe wybrac? lub moze cos innego mi doradzicie.
z góry dzięki dziewczyny

na 1 zdjeciu widac kolor mojego odrostu a reszta wlosow obecnie jest troche jasniejsza
ale chcesz miec wlosy w kolorze odrostu, nie napisalas na jakim poziomie. a kolor wydaje mi sie ze masz sliczny, perłowy.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

kupiłam bajkala, wprawdzie za zbojecka cena 32 zl w rossku, no ale bedzie stal i czekal na mnie.

a w ogole podjelam decyzje ze wracam do dietetyczki. ulozy mi jadlospis i nie bede sie martwila co jesc na uczelni. w piatek mam wizyte, zakladam realne cele ile mam schudnac i w jakim czasie. tak sie wzbranialam ze sama bede sobie ukladac co jesc ale ze są to glownie slodycze zaczynam diete od nowa...

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
jak dobrze ,że to Ty zapytałaś bo odcienie jakie uzyskujesz najbardziej są zbliżone do mojego ideału

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=243

tu są zdjęcia zanim rozjaśniłam. Nie doczekałam sie odpowiedzi więc poszło. Nie mogę zrobić zdjęcia aktualnego koloru bo jestem w pracy a mam za słaba baterię w telefonie , ale no...są bardzo jasne i zółtawe. Na szczęście nie pomarańczowe

Marzy mi sie taki kolor jaki uzyskałas po uzyciu farby L'Oreal 10.21. Zdjęcie pochodzi z bloga Blond Bunny
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ence-1021.html

z tym ,ze Ty na pewno nie kładłas tego koloru na "kanarku" prawda? Co położyć by wyszło cos w ten desen?
kup stockholm, on ladnie neutralizuje zoltko. lekko pojasnia, ale u Ciebie da to efekt taki akurat.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 17:17   #4647
Green_Eyed_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Green_Eyed_Girl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a

kup stockholm, on ladnie neutralizuje zoltko. lekko pojasnia, ale u Ciebie da to efekt taki akurat.
z tym ,że ja nie jestem pewna czy chce jeszcze jasniejsze
W jaki sposób wyrównać kolor na głowie bo teraz mam ten żółty odrost ( jakieś 4 cm) no i reszte włosów mniej więcej jak na zdjęciach z wklejonego posta. Czy nałożyć najpierw na odrost a potem na resztę czy na całość czy jak?
Green_Eyed_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 17:20   #4648
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
z tym ,że ja nie jestem pewna czy chce jeszcze jasniejsze
W jaki sposób wyrównać kolor na głowie bo teraz mam ten żółty odrost ( jakieś 4 cm) no i reszte włosów mniej więcej jak na zdjęciach z wklejonego posta. Czy nałożyć najpierw na odrost a potem na resztę czy na całość czy jak?
naloz najpierw na ten żołty odrost stockholma na 30 min a potem na reszte wlosow na kolejne 15 min.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 19:23   #4649
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Agatau88 naturalny kolor włosów mam brązowe.
Fryzjerki różnie mi mówiły, raz że to ciemny blond, raz ciemny brąz!!!! ale wg mnie i większosci to jasny braz
chcialabym jąsniejszy, bardziej popielaty kolor niż odrost mniej więcej na poziomie 7, średni blond.
__________________
Wymianka
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 19:43   #4650
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
Agatau88 naturalny kolor włosów mam brązowe.
Fryzjerki różnie mi mówiły, raz że to ciemny blond, raz ciemny brąz!!!! ale wg mnie i większosci to jasny braz
chcialabym jąsniejszy, bardziej popielaty kolor niż odrost mniej więcej na poziomie 7, średni blond.
to naloz moze te mieszanke co kitka majirela na poziomie 8.
bunny doradzi lepiej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.