Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 10:51   #91
dagmarka1986
Raczkowanie
 
Avatar dagmarka1986
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 48
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Anucha, mogłabyś mi podać namiary na Twojego dermatologa?! Ja już od jakiegoś czasu myślę o takim zabiegu.
Ten zabieg usuwa również blizny potrądzikowe?
dagmarka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 12:18   #92
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

a ja uwazam, ze mikro oczyszcza zaskorniki bo przeciez urzadzenie jest wyposazone w koncowke zasysajaca skore. mi po zabiegu zostaja dziurki po usunietych zaskornikach.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 21:35   #93
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
a ja uwazam, ze mikro oczyszcza zaskorniki bo przeciez urzadzenie jest wyposazone w koncowke zasysajaca skore. mi po zabiegu zostaja dziurki po usunietych zaskornikach.
Czy ty wiesz po co jest ta koncowka zasysajaca? na pewno nie po to zeby usuwac te otwarte zaskorniki... ma wsysac "zdarty"naskorek. To jest wrecz nie mozliwe zeby cisnienie jakie jest wytw.podczas ssania wyciagnelo ci zaskorniki
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:39   #94
Fiona116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
na forum cena urody takze byla mowa o mikrodermabrazji. Panie polecaly tam wykonac zabieg u dobrego dermatologa, nie kosmetyczki. Podobno efekty sa lepsze..
Co za różnica, czy u dermatologa czy u kosmetyczki? Przecież mikrodermabrazję wykonuje się takim samym aparatem. Ważne, aby osoba wykonujęca miała certyfikat.
Fiona116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 11:49   #95
anka2305
Przyczajenie
 
Avatar anka2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

dziewczynki piszecie, ze oczyszczanie u kosmetyczki nie daje efektow i że wszystko wraca "do normy" niedługo po tym. samo oczyszczanie nie wystarczy-najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegu. winowajcami są rozszerzone pory dlatego nalezy stosowac kosmetyki je zwężające-oczywiście nie mówie ze syfki nie bedą się pojawiać ale napewno jest ich mniej
__________________
Love Is What We All Need
anka2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:08   #96
myszojad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Hura!! nareszcie znalazłam obszerny wątek o mikro...kochane mam pytanie, a co z cera wrażliwą? naczynkową? Czy ten zabieg się do tego nadaje, czy tylko ją podrażni...kilka z was wczesniej o to pytało, ale chyba nikt nie odpowiedział...acha i drugie pytanie - na co trzeba zwracac uwage przy wyborze kosmetyczki, która robi mikrodermabrazję? czy jakies specjalne szkolenia powinna ukończyć czy jak?
myszojad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:40   #97
emtv
Przyczajenie
 
Avatar emtv
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 17
GG do emtv
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Hallo dziewczyny

o godzinie 15 jestem umowiona na mikrodermabrazje. Czesto sie opalam, i mam mnostwo wagrow!!nos broda-najgorzej. Chodzilam na tradycyjne oczyszczanie,nie mialam zadnych komplikacji, po zabiegu. Skora byla oczyszczona z zaskornikow i gladziutka. Problem tkwil w tym ze poprostu po 2tyg znow moja twarz byla taka sama jak przed zabiegiemZa zabieg placilam 60zl wiec nie tak drogo. Tym razem sprobuje wydac troche wiecej i poddac sie mikrodermabrazjii. Trenuje na silowni, gdzie cwiczy chlopak, ktory jest zadowolony z tego typu zabiegow. Nawet rozmawialam w ten sam dzien kiedy mial zabieg.. wygladal swietnie! naprawde juz dawno nie widzialamn faceta z taka cera Mysle ze ten zabieg mi pomoze, czesto sie |spiekam| na solarium i szybko schodzi mi skora z twarzy wiec mysle ze usune te wszytskie przebarwienia. Po zabiegu napewno wam napisze jak bylo i jak wyglada moja |nowa| buzka
emtv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 14:19   #98
paula29
Raczkowanie
 
Avatar paula29
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

A ja widzialam w drogerii zestaw do mikrodermabrazji. W opakowaniu bylo jakies niewielkie urzadzenie i jakies kremy. Czy ktos sie z tym spotkal albo uzywal?
paula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 22:12   #99
Beata1911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: do julietty

Ja tez miałam mikroba i jestem bardzo nie zadowolona , przez tydzień miałam bardzo czerwona i podrażniona skóre. teraz po trzech tygodniach nie widze efektu a uwidoczniły sie zmarszczki . Ja zdecydowanie nie polecam. moje kolezanki były zadowolone , byc może zalezy to od skóry.Macie jakies opinnie na ten temat?
Beata1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 07:51   #100
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Mam pytanie do dziewczyn które robiy mikrodermabrazję i używają kremów niedrogeryjnych, ja dopiero się do nich przymierzam. Ze wzgądu na cenę mikroderm. u dermatologa mam zamiar wypróbować jej wersję domową. Ale czy można ją zrobić używająć acne derm, effaclar k i redermic. Czy to nie będzie za dużo?? czy lepiej odstawić na kilka dni maści i dopiero zrobić mikrodermabrazję i znowu odczekać i zacząć używać znowu maści?? Co o tym sądzicie??
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:21   #101
paula29
Raczkowanie
 
Avatar paula29
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

a czy przy suchej cerze i z kilkoma peknietymi naczynkami mozna robic mikrodermabrazje?
paula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 15:49   #102
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez paula29 Pokaż wiadomość
a czy przy suchej cerze i z kilkoma peknietymi naczynkami mozna robic mikrodermabrazje?
mozna. Jezeli cera nie jest b.wrazliwa, naczyniowa i cienka, tylko ma kilka peknietych naczynek wystarczy omijac je podczas zabiegu
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 17:59   #103
FanScan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Witam

jestem całkowitą świeżynką na forum Dzisiaj miałam pierwszy zabieg mikrodemabrazji mimo że pierwotnie skłaniałam się ku manualnemu oczyszczaniu. Musze przyznać że efekty widać! Oczywiście nie są powalające ale jakieś 3 - 4 razy i myślę że buźka będzie ładna. Ale najmilszym zaskoczeniem było praktyczne zniknięcie zmarszczek mimicznych z czoła! Zapewne wszystko zależy od rodzaju skóry ale ja nie mam żadnych zaczerwień i nie odczuwam pieczenia. Za zabieg plus maseczka z alg zapłaciłam 160 zł. Zdecydowanie dobrze zainwestowane pieniądze
FanScan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:41   #104
writer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 255
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

mam prosbę, czy ktos mogłby polecic jakiegod dobrego dermatologa z bygdoszczy ktory wykonuje zabieg mikrodermabrazji?
writer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:00   #105
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

A ja proszę o jakieś namiary na taki gabinet w Lublinie
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 17:56   #106
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

polecam: 1 Maja 51 (chyba) ;d w bramie, duzy napis NFZ. plecam, cena 120 z
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:05   #107
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
A ja proszę o jakieś namiary na taki gabinet w Lublinie
http://www.scarlett.lublin.pl/cennik.html
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 00:38   #108
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Witam wszystkich!

Mam pytania co do mikrodermabrazji.

Przy oczyszczaniu mechanicznym jak wiemy, ważny jest czas jego wykonywania - względem cyklu menstruacyjnego każdej z nas. Czy przy mikro też jest to ważne?
Mam cerę mieszaną - z zewnątrz sucha w środku tłusta, zaskórniki, grudki, blizny,przebarwienia. W sumie nie mam ropnych wykwitów, ale kilka zaczerwienionych strupków ze zdartym naskórkiem prawie zawsze gości na mojej buzi. Czy w takim stanie mogę zrobić mikro?

Kupiłam kiedyś krem iwostinu purritin na noc z jakims tam kwasem. Mialam od niego uczulenie - mnóstwo krosteczek pod oczami - zchodziły od razu po odstawieniu kremu. Czy takie uczulenia mogą być przeciwskazaniem do mikro?

z góry dziękuję za odpowiedź!
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:40   #109
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Jakis czas temu wykonalam serie zabiegów laserem zeby pozbyc sie tradzika..no i udalo sie (choc efekty widoczne byly dopiero po jakims czasie) Pozniej pani dermatolog zalecila zrobic mikrodermabrazje z kwasem migdalowym dla pozbycia sie przebarwien, spycenia blizn etc..Miałam wykonanych ok 3-4 zabiegow-kazdy po 300 zł..niestety ja róznicy nie widzialam wiem ze takich zabiegów trzeba wykonac ok 10 ale szkoda mi bylo inwestowac w cos gdzie nie widzialam efektów...

A moze znacie dziewczyny w Krakowie/Katowicach dobrego dermatologa, który fachowo pokierowalby zabiegam, przedstawil plan co robic zeby bylo lepiej (mile widziane przystepne ceny)
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 13:00   #110
dagmarka1986
Raczkowanie
 
Avatar dagmarka1986
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 48
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Możecie mi powiedzieć w jakiej fazie cyklu najlepiej wykonywać oczyszczanie?!
Mikrodermabrazja nie usunie zaskórników... A czy ktoś z Was poddał sie mikrodermabrazji razem z oczyszczaniem?! Taki zabieg 2 w 1 poleciła mi kosmetyczka. Macie jakieś doświadczenia?
dagmarka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:43   #111
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez aniunia_81 Pokaż wiadomość

Przy oczyszczaniu mechanicznym jak wiemy, ważny jest czas jego wykonywania - względem cyklu menstruacyjnego każdej z nas...
ja o tym nie wiedziałam

Fajnie, ze znalazłam ten wątek - też wybieram się na mikro. Zna ktos dobrego dermatogola z Legnicy?
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 01:59   #112
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Moja dermatolog zalecając mi oczyszczenie twarzy ( ponieważ ponoć od tego należy zacząć żeby w ogóle zadziałać mogły jakiekolwiek kremy, maści i toniki) spytała ile dni trwa mój cykl. Musiała wyliczyć kiedy mogę mieć oczyszczanie. Mój trwa około 33 dni więc ustaliła, że mogę sobie oczyszczać buzię pomiędzy 6 a 15 dniem cyklu.

Tak na chłopski (babski właściwie) rozum to do mikro też chyba należałoby się trzymać tego terminu. Robota na skórze to robota na skórze... czy ciśnięcie czy ssanie... :/ Tak mi się zdaje, ale pytam bo może ktoś wie konkretnie
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 20:19   #113
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=335410841
co o tym myślicie?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:10   #114
FanScan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Widze że tyle opinii ile gabinetów dermatologicznych Mi dermatolog odradziła wręcz oczyszczanie i mikrodermabrazję jedno po drugim. Za podstawowy zabieg płace 150zł (oczywiście z maseczka z alg, muzyczka relaksacyjną i miła obsługę - całkiem niedrogo jak na Wrocław). Jestem po jednym zabiegu ( niestety na termin wolny czeka sie ponad 3 tyg) ale w tzw międzyczasie używam zestawu do mikrodermabazji firmy Bielenda (który bardzo polecam - niedrogi i skuteczny). W sobotę doprawię moja twarz kolejnym zabiegiem u kosmetyczki. Generalnie moja tworz wygląda teraz o niebo lepiej! Następnie peeling ultradźwiekami - też polecami i w końcu przed samym latem oczyszczanie manualne i bye bye podkłady!

Aha i moje zabiegi nijak sie mają do mejego cyklu. Generalnie nie wierze że jakieś fazy księzyca czy cyklu sprawiają że np włosy rosną szybciej czy mikdermabrazja jest skuteczniejsza. Aczkolwiek przed samą miesiączką skura jest delikatniejsza i bardziej odczuwa sie wtedy ból...
__________________
Kobieta najpierw powinna zadbać o siebie, dopiero później o cały świat.
FanScan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 20:38   #115
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

A ja byłabym bardzo wdzięczna zna namiary na dobrego dermatologa w 3mieście wykonującego mikrodermabrazje.

I jeszcze pytanie czy dermatolog przeprowadz ten zabieg 'głebiej' niż kosmetyczka, czy może pracują na tym samym sprzęcie
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:43   #116
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Witam

ja juzmialam kilka razy mikroderm. i powiem ze raz mialam robioną delikatnie, nie bolało i wtedy efekty byly super,czulam jak skora oddycha,jakby ktoś zdjął z niej cos, natomiast pozniej mialam tym samym urzadzeniem ale nastawionym na intensywniejsze burowanko i tak bolalo ze nie dalo sie dlugo tego robic i to co zostalo to poczucie podraznienia skory a tego uczucia "oddychania " skory brak.
Ponadto dermatolog przepisalmi akneroxid (jakos tak) i efekty sa mega, blizny (dziurki o polowe sie wygladzily), do tego dostalam recepte na jakas maseczke ktorą trzyma sie polgodziny i ona zluszcza skore, jest swietna!! nawet nie wiecie jakkosmetykimoga zdzialac cuda, a mialam skore pokrytą mega dziurkami i zaskornikami, teraz po 3 tygodniach akneroxiu i tej maseczki jest super!! aha filtr anthelios 50
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:11   #117
aszkim
Rozeznanie
 
Avatar aszkim
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 744
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

hey.ja bylam juz 3 razy na zabiegach mikrodermabrazji w lodzi -polecam.super gabinet kosmetyki estetycznej.
aszkim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:06   #118
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Witam
Na samym początku o zabiegu oczyszczania. Otóż mechaniczne oczyszczanie w salonach kosmetycznych osobiście nie polecam bynajmniej nie za czesto. Czas trwania zabiegu ok1h do 1,5h. Efekt jest krótkotrwały, rozpulchniona twarz nadaje się do "wyciśnięcia" tylko widocznych zmian skórnych tj. zaskórników,kaszaków,kros t. Dla osób o niskim progu bólu-nie polecam gdyż troche boli. Twarz jest czerwona przez ok pare godz po oczyszczaniu. Zabiegi nalezy powtarzać co min 3-4miesiące gdyś pory szybko się zanieczyszczają. Po zabiegu zostają ślady od wyciskania (nie u wszystkich) ale bardzo często kosmetyczki robią to nieumiejętnie co szkozi skórze twarzy. Dla osób o małym zaniszczyszczeniu skóry owszem zabieg jak najbardziej polecany.

Co do mikrodermabrazji,bardzo rozpowszechniona ostatnimi czasy metoda. Polagająca na "ścieraniu" tj. głębszym peelingowaniu warstwy rogowej naskórka. Zabieg dość kosztowny bo ok200zł ale efektowny. Głowina diamentowa w połączeniu z sprężonym powietrzem ściera naskórek pozbawiając skóre zaniczyszczeń oraz przebarwień i zaskóników. Ta metoda polecana jest w przypadku walki z bliznami(oczywiście nie wszystkie sie nadają). Zabieg małobolesny wrecz nieodczówalny, dyskomfort i pieczenie występuje zazwyczaj po samym zabiegu gdy podrażniona skóa narażona jest na czynniki zew. Jest zabiegiem o wiele lepszym, efektowniejszym niż mechaniczne oczyszczanie. Należy oczywiście pamiętać o nieopalaniu sie minimum tydzień po zabiegu. I pamiętajcie wybierzcie dobre sprawdzone gabinetym gdzie zabieg wykonuje kosmetolog bądz kosmetyczka pod nadzorem dermatologa. Konieczne stosujcie sie do zaleceń,ochrony skóry kremem z dużm filtrem ochronnym. Warto też zaopatrzyć się w kolagen zazwyczaj jest on nakładany klientce po zabiegu lecz zakupcie go takze dla uzytku włąsnego.
Co do kremów tj.zestawów do domowej mikro. Możliwe iż skueczne lecz nie kazda skóra przyjmie dany produkt tak jak w przypadku osob które są zadowolone z takowych zabiegów. Jesli chodzi o takie kremy najlepiej stosować z nieco droższych sprawdzonych firm. A co do oczyszczanai twarzy kwasami owocowymi to również nie rbóbcie tego w niewyspecjalizowanych miejscach! Dane zabiegi mają nam poprawić stan skórny a nie go pogorszyć!

Pozdrawiam.
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 13:19   #119
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Ja zastanawiałam się nad mikrodermbrazją ale moja kosmetyczka mi to odradziła.powiedziała że nie jest mi to potrzebne.chodzę co miesiąc na oczyszczanie manulane gdyż moja skóra ma tendencję do tworzenia się zaskórników.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 20:28   #120
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Dziewczyny na litosc boska nie oczyszczajcie (wygniatajcie!!) skory u kosmetyczki!! Robicie niesamowita krzywde swojej skorzy robiac to.. Nigdzie!! Nigdzie!! Po prostu nigdzie juz nie stosuje sie tego "zabiegu" oprocz Polski!! W innych krajach zostalo to zastapione mikrodermabrazja juz wiele lat temu.. Tylko u nas maniakalnie, co druga Polka ma zapisana w kalendarzyku date co miesiac na wizyte na oczyszczanie.. To samo zlo!! Wiem co mowie!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-07 16:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.