Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-28, 09:14   #1921
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Czy któraś z Was brała udział w programie Google x SGH Umiejętności Jutra? Dostałam maila, że się dostałam. Przyznam, że program kursów robi wrażenie. I to za free... + certyfikat z SGH i Google, można też zamówić po angielsku. Fajna też opcja masy płatnych staży po tym jest (chociaż ja raczej nie skorzystam). Jak kogoś kręcą te tematy, to może warto?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 12:49   #1922
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Zaczęłam szukać innej pracy. Uwielbiam moją pracę z całego serca, uwielbiam te dzieciaki, ale nie będę się zazynać podczas gdy inni mają wywalone na robotę.
Ja ciągnę robotę za dwie osoby! Teraz nie ma dwóch swietliczanek, z czterech zrobiły się dwie, bo jedna w ciąży i w ogóle jej nie będzie do końca roku, a druga do końca tygodnia. Latam na zastępstwa, pilnuję obiadów, jeżdżę z dziecmi co tydzień na terapię i przede wszystkim przez 6 h dziennie pilnuję i ogarniam 15 niepełnosprawnych dzieci, i w zamian słyszę ze NIE WIE czy będzie dla mnie praca.
Nie to nie.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 13:02   #1923
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zaczęłam szukać innej pracy. Uwielbiam moją pracę z całego serca, uwielbiam te dzieciaki, ale nie będę się zazynać podczas gdy inni mają wywalone na robotę.
Ja ciągnę robotę za dwie osoby! Teraz nie ma dwóch swietliczanek, z czterech zrobiły się dwie, bo jedna w ciąży i w ogóle jej nie będzie do końca roku, a druga do końca tygodnia. Latam na zastępstwa, pilnuję obiadów, jeżdżę z dziecmi co tydzień na terapię i przede wszystkim przez 6 h dziennie pilnuję i ogarniam 15 niepełnosprawnych dzieci, i w zamian słyszę ze NIE WIE czy będzie dla mnie praca.
Nie to nie.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Czasem mam wrazenie ze pracodawcy rpobuja byc nonszalanccy czy zartobliwi w swoich wypowiedziach i im wybitnie to nie wychodzi.

Zamiast zachecic do czegos zniechecaja. Ja tak mialam jak umowe przedluzalam rok temu. Kierownik probowal wyjsc obronna reka z tego co mi zaoferowali, a miedzy wierszami padlo, ze w sumie daja mi szanse, zebym rozwinela smykalke do tej roboty... Czyli przez 1.5 roku nie rozwinelam jej, wiec laskawie na kolejne 1.5 dostaje, ale tak to powiedzial, ze mam pewnosc, ze mi nie przedluza, nawet jakbyn ja chciala (a na ten moment nie mam zamiaru tu zostawac)

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 13:22   #1924
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zaczęłam szukać innej pracy. Uwielbiam moją pracę z całego serca, uwielbiam te dzieciaki, ale nie będę się zazynać podczas gdy inni mają wywalone na robotę.
Ja ciągnę robotę za dwie osoby! Teraz nie ma dwóch swietliczanek, z czterech zrobiły się dwie, bo jedna w ciąży i w ogóle jej nie będzie do końca roku, a druga do końca tygodnia. Latam na zastępstwa, pilnuję obiadów, jeżdżę z dziecmi co tydzień na terapię i przede wszystkim przez 6 h dziennie pilnuję i ogarniam 15 niepełnosprawnych dzieci, i w zamian słyszę ze NIE WIE czy będzie dla mnie praca.
Nie to nie.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Tinker, bardzo polecam Ci rozejrzeć się w kierunku guwerniani, kreatywnej nani (często na tej słynnej pracowej grupie pojawiają się posty poszukujące właśnie takich osób, np. te Guwernianie Inka i Lola). To, co tam piszą o sobie i o poszukiwanej kandydatce od razu pokazuje, że szukają kogoś mega wkręconego w kreatywną opiekę nad dzieciakami, a coś czuję, że Ty tak właśnie podchodzisz do swojej pracy.
Poszukaj, może w okolicy u Ciebie jest coś takiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 19:54   #1925
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zaczęłam szukać innej pracy. Uwielbiam moją pracę z całego serca, uwielbiam te dzieciaki, ale nie będę się zazynać podczas gdy inni mają wywalone na robotę.
Ja ciągnę robotę za dwie osoby
! Teraz nie ma dwóch swietliczanek, z czterech zrobiły się dwie, bo jedna w ciąży i w ogóle jej nie będzie do końca roku, a druga do końca tygodnia. Latam na zastępstwa, pilnuję obiadów, jeżdżę z dziecmi co tydzień na terapię i przede wszystkim przez 6 h dziennie pilnuję i ogarniam 15 niepełnosprawnych dzieci, i w zamian słyszę ze NIE WIE czy będzie dla mnie praca.
Nie to nie.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Moja dawna znajoma, która zamieszkała w Wiedniu, ma podobne doświadczenia z pracy w przedszkolu, a na cenzurowanym była bardziej niż przedstawicielki mniejszości etnicznych. Czyli to chyba globalny "trend".
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 10:20   #1926
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Idę właśnie na zastępstwo, potem pilnuje obiadu, potem znowu zastępstwo, następnie jadę na terapię.
I to wszystko jako kierownik świetlicy. Poszłam do dyrekcji z którą grupa mam jechać, czy ze swoją "stałą" grupą, czy z grupą z którą jeżdżę od 3 tygodni, a dyrektorka do mnie ze mam się dogadać z innymi.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 12:34   #1927
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Idę właśnie na zastępstwo, potem pilnuje obiadu, potem znowu zastępstwo, następnie jadę na terapię.
I to wszystko jako kierownik świetlicy. Poszłam do dyrekcji z którą grupa mam jechać, czy ze swoją "stałą" grupą, czy z grupą z którą jeżdżę od 3 tygodni, a dyrektorka do mnie ze mam się dogadać z innymi.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
A to dyrekcja nie jest od podejmowania decyzji? Moglabys sie dogadac ze nie jedziesz z nikim...


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-29, 15:24   #1928
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
A to dyrekcja nie jest od podejmowania decyzji? Moglabys sie dogadac ze nie jedziesz z nikim...


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
No dokładnie, ja oczekuje ze powie mi "masz jechać z X", a nie "dogadaj się".

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 18:57   #1929
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89539811]No z 3k trudno odłozyć, jesli wynajmuje sie mieszkanie w mieście Wrocław/Warszawa/Kraków itp :/ Widzę, że myslisz o administracyjnej pracy. Myślałaś o sektorze NGO? [/QUOTE]

mieszkanie - ja to będę dużego pokoju zapewne szukać, bo z pensją 3 tysiące to jak bym chciała kawalerkę to w najlepszym wypadku by mi 1000zł na życie został....
Chyba że facet pierwszy zdecyduje się na wyprowadzkę, ale nie sądze

Mam NGO zapisane i sprawdzam co jakiś czas, ale nic nie było dla mnie.

Tak administracyjnej szukam czy tam biurowej, ale jakby sie znalazl magazyn to tez chętnie, byle nie dojeżdzać godzinę i to na 6 rano.

Historia sztuki zdawałam na maturze, chciałam iść na to, ale nie dało rady.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89540097]
Ogólnie podsumowałabym to tak, że polega to na ogarnianiu kilku tematów jednocześnie i zawsze trzeba ugasić jakiś pozar a jednocześnie lubię to bardzo, widzę e tym duże pole do rozwoju swojego i swojej pensji
[/QUOTE]

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89540140]
Tak, ale ogólnie to jest sporo stresu - dlatego ja z koordynacji projektów chcę przejść do ich obsługi.

Fajnie jest, jak można sobie projekt tylko koordynować i nie trzeba dbać o przelewy, pisanie umów itp. To jednak powinna robić osoba w tym wyspecjalizowana. Ale niestety w NGO bywa różnie, czasem trzeba naprawdę robić wszystko. Ale i tak polecam [/QUOTE]

Nie miałam do czynienia nigdy z projektami żadnymi i z tego co piszesz to praca z dużą ilością stresu, więc nie dla mnie. Zajechałabym się z nerwów.


[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89542069]Czy któraś z Was brała udział w programie Google x SGH Umiejętności Jutra? [/QUOTE]

nie wiem o co chodzi zupełnie ;P ale gratuluje

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zaczęłam szukać innej pracy.
współczuję i trzymam kciuki!


Ja ostatnio dochodzę do wniosku patrząc po moim wolontariacie, że chciałabym ze zwierzętami pracować, ale bez wykształcenia to raczej lipa

Z ofert cisza Jutro ma ta rekruterka dzwonić. I jak będą mnie chcieli to co mi pozostaje...
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer

Edytowane przez netya
Czas edycji: 2023-03-29 o 18:59
netya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 19:59   #1930
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

W połowie kwietnia kończy mi się okres próbny. Już wiem, że umowę mi przedłużą, ale nic nie wiem na temat stawki. Zastanawiam się czy choć trochę podwyższą zasadniczą
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-30, 03:52   #1931
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 309
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
W połowie kwietnia kończy mi się okres próbny. Już wiem, że umowę mi przedłużą, ale nic nie wiem na temat stawki. Zastanawiam się czy choć trochę podwyższą zasadniczą
Częstym ruchem jest proponowanie dokładnie tej samej stawki - tak sympatycznie zostałam potraktowana nie raz, czy to umowa po okresie próbnym, czy to przedłużenie umowy - rzucają papierem z tą samą kwotą którą podpisałaś kiedyśtam i liczą, że z rozpędu podpiszesz. Mniejsza że świat pędzi do przodu, nowa stawka to osiemnaście procent mniej niż rok temu, ty umiesz więcej, lepiej i szybciej, i generalnie miejmy do siebie jakiś szacunek. Warto być przygotowanym na ten moment - jeśli oczywiście chcesz zostać w tej firmie i jeśli twoje kompetencje wzrosły, robiłaś swoją robotę dobrze i masz się czym pochwalić. Warto przygotować listę tego co robiłaś kiedyś a co robisz teraz, co ci wyjątkowo wyszło, z czego jesteś dumna, przywołać maile z pochwałami jeśli takie masz, i powiedzieć że w związku z tym oczekujesz większego wynagrodzenia. O to trzeba walczyć, bo zatrudniacz najchętniej nie dorzuci od siebie absolutnie nic, licząc, że z radością podpiszesz papier z tą samą stawką. Jeśli masz silny case że oczekujesz więcej, to to jest moment, żeby ten case przedstawić - z kwotą większą na tyle, by ich odpowiedź zawierała się w widełkach które akceptujesz, bo prawdopodobnie nie zgodzą się na zaproponowaną przez ciebie kwotę. Przykład: warto zaproponować 25%, jeśli zgodzą się na 18%, to jest to zawsze coś i chwilę na tym można pociągnąć. Trzymam kciuki, walcz o siebie, bo nikt inny tego nie zrobi.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-30, 06:16   #1932
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
W połowie kwietnia kończy mi się okres próbny. Już wiem, że umowę mi przedłużą, ale nic nie wiem na temat stawki. Zastanawiam się czy choć trochę podwyższą zasadniczą
Sama zainicjuj rozmowę podsumowującą okres próbny i zaproponuj większą stawkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-30, 06:55   #1933
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez CandyShopGirl Pokaż wiadomość
Częstym ruchem jest proponowanie dokładnie tej samej stawki - tak sympatycznie zostałam potraktowana nie raz, czy to umowa po okresie próbnym, czy to przedłużenie umowy - rzucają papierem z tą samą kwotą którą podpisałaś kiedyśtam i liczą, że z rozpędu podpiszesz. Mniejsza że świat pędzi do przodu, nowa stawka to osiemnaście procent mniej niż rok temu, ty umiesz więcej, lepiej i szybciej, i generalnie miejmy do siebie jakiś szacunek. Warto być przygotowanym na ten moment - jeśli oczywiście chcesz zostać w tej firmie i jeśli twoje kompetencje wzrosły, robiłaś swoją robotę dobrze i masz się czym pochwalić. Warto przygotować listę tego co robiłaś kiedyś a co robisz teraz, co ci wyjątkowo wyszło, z czego jesteś dumna, przywołać maile z pochwałami jeśli takie masz, i powiedzieć że w związku z tym oczekujesz większego wynagrodzenia. O to trzeba walczyć, bo zatrudniacz najchętniej nie dorzuci od siebie absolutnie nic, licząc, że z radością podpiszesz papier z tą samą stawką. Jeśli masz silny case że oczekujesz więcej, to to jest moment, żeby ten case przedstawić - z kwotą większą na tyle, by ich odpowiedź zawierała się w widełkach które akceptujesz, bo prawdopodobnie nie zgodzą się na zaproponowaną przez ciebie kwotę. Przykład: warto zaproponować 25%, jeśli zgodzą się na 18%, to jest to zawsze coś i chwilę na tym można pociągnąć. Trzymam kciuki, walcz o siebie, bo nikt inny tego nie zrobi.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
tyle że to nierealne zachowania w budżetówce stawki zaszeregowania są od minimalnej bez górnej granicy, tak że niby pensja może rosnąć bez końca

Edytowane przez olabambola
Czas edycji: 2023-03-30 o 06:58
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-30, 09:30   #1934
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
tyle że to nierealne zachowania w budżetówce stawki zaszeregowania są od minimalnej bez górnej granicy, tak że niby pensja może rosnąć bez końca
Do tego często nie chce nikt z tobą rozmawiać. 'Podanie o przedłużenie' ma załatwić sprawę
Tak samo się zdziwiłam ostatnio, jak gdzieś tu było o łatwości przeniesienia między placówkami. Jasne... Mi nawet działu nie udało się zmienić, a co dopiero jednostki
Do tego trzeba mieć bardzo silne plecy - przecież góra pomiędzy sobą musi podpisać przeniesienie...
Odpowiedź na zmianę pomiędzy działami? Nie, bo nie. Ale można wystartować w konkursie na stanowisko w innym dziale i w starym złożyć wypowiedzenie... Serio serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-31, 01:22   #1935
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Do tego często nie chce nikt z tobą rozmawiać. 'Podanie o przedłużenie' ma załatwić sprawę
Tak samo się zdziwiłam ostatnio, jak gdzieś tu było o łatwości przeniesienia między placówkami. Jasne... Mi nawet działu nie udało się zmienić, a co dopiero jednostki
Do tego trzeba mieć bardzo silne plecy - przecież góra pomiędzy sobą musi podpisać przeniesienie...
Odpowiedź na zmianę pomiędzy działami? Nie, bo nie. Ale można wystartować w konkursie na stanowisko w innym dziale i w starym złożyć wypowiedzenie... Serio serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taa, też to znam. Ja co prawda w skarbówce pracowałam, ale tam kwestie pensji, mnożnika i wszystkiego były odgórnie ustalane i nie było szansy dostać więcej niż się miało, znaczy żebym ja wyprosiła czy coś. A przeniesienie? mało komu się to udało, a jak tak to miał super farta.
Niby wewnętrznie można było jakoś tam przejść, ale mnie się nie udało i ogólnie no mało komu.
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 05:56   #1936
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Mamy taką grupę nauczycielską, na której jest też dyrektorka.
W szkole jest taki chłopiec, nazwijmy go Jaś, który niesamowicie ogarnia elektronikę, komputery, telefony, no po prostu geniusz. Nauczyciele często z tego korzystają, a pani dyrektor zleca mu różne zadania, jak np. Nagranie i zmontowanie filmiku.
Tenże Jaś pożyczył mi ładowarkę. Napisałam na tej grupie nauczycieli, czy Jaś może podejść na świetlice. Dyrektorka natychmiast mi odpisała, że nie, bo Jaś nie jest od majstrowania przy sprzęcie. Ja jej odpisałam ok, to złapie go na przerwie. Ona na to znów, że uczeń nie może grzebać w komputerze nauczyciela.
Na co ja, że ja mu tylko ładowarkę chcę oddać... Na to już nie odpisała.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 14:50   #1937
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Dzisiaj znalazłam fajne ogłoszenie, już wysłałam cv.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 17:20   #1938
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 19:25   #1939
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Dzisiaj rozpoczął się mój ostatni tydzień w obecnej pracy. Później tydzień odpoczynku i zaczynam nową. Nie mogę się doczekać.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-04, 04:39   #1940
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Tinker - powodzenia z szukaniem pracy!
Werka - super, że dobrze się czujesz w tym miejscu, to bardzo ważne.
Pandora - czas szybko leci, super, że czeka Cię coś nowego! Daj znać, jak będzie w nowym miejscu.

Ja z kolei chciałam spytać, jak zachowują się Wasi pracodawcy w kwestii nowych regulacji HO? Ograniczają pracę z domu czy będzie tak, jak dotychczas i będą dopłacać za pracę w domu?
U mnie w pracy jeszcze nic nie wiadomo, czekamy na informację...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 06:13   #1941
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Tinker - powodzenia z szukaniem pracy!
Werka - super, że dobrze się czujesz w tym miejscu, to bardzo ważne.
Pandora - czas szybko leci, super, że czeka Cię coś nowego! Daj znać, jak będzie w nowym miejscu.

Ja z kolei chciałam spytać, jak zachowują się Wasi pracodawcy w kwestii nowych regulacji HO? Ograniczają pracę z domu czy będzie tak, jak dotychczas i będą dopłacać za pracę w domu?
U mnie w pracy jeszcze nic nie wiadomo, czekamy na informację...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie zostaje zdalna i będą dopłacać.
Bardzo się cieszę bo zdecydowanie wolę pracować w domu.
Coś mówili o ryczałcie 50 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 08:08   #1942
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

U mojego TŻ też będzie ryczałt, chyba też 50 zł. U mnie też by było podobnie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 08:14   #1943
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Fajna sprawa A to 50zł to średnia na cały miesiąc HO? Bez żadnych dni w biurze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 15:46   #1944
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Fajna sprawa A to 50zł to średnia na cały miesiąc HO? Bez żadnych dni w biurze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem to czy pełne zdalnie czy kilka dni w biurze to taka kwota.

Dziś mieliśmy spotkanie z szefowa i docelowo będzie 50/50 ale to pod koniec roku.
Na razie 2-3 dni w miesiącu w biurze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 17:18   #1945
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to czy pełne zdalnie czy kilka dni w biurze to taka kwota.

Dziś mieliśmy spotkanie z szefowa i docelowo będzie 50/50 ale to pod koniec roku.
Na razie 2-3 dni w miesiącu w biurze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 19:57   #1946
tennen
Raczkowanie
 
Avatar tennen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 303
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dotychczas każdy dostawsl 100zl dodatku za pracę z domu. Było hybrydowo ale bez większego przymusu. Od kwietnia pełna kontrola. Każdy musi wyrabiać 30% z biura. A dodatek zmieni się na ok 70gr za godzinę wypłacane tylko za dni z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tennen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-05, 04:24   #1947
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do tej szkoły

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-05, 05:32   #1948
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do tej szkoły

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 14:06   #1949
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do tej szkoły

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Powodzenia W ogóle podziwiam, że ktokolwiek chce w dzisiejszych czasach być nauczycielem. Ja pracowałam w przedszkolu (prywatnym) i nigdy więcej. Niedobór kadry, wiecznie ktoś na zwolnieniu, a jak więcej osób nie ma to grupy łączone i ogólny rozgardiasz, nie wiadomo w co ręce wsadzić. Kiedy przez bardzo długi okres nie było koleżanki, z którą miałam grupę, to zostawałam całymi dniami sama z dwudziestką trzylatków. Pomoce były praktycznie tylko od sprzątania i przynoszenia posiłków a nie wspomagania nauczyciela w pracy z grupą. Tragedia. Do szkoły tym bardziej bym nie poszła.
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 15:54   #1950
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Powodzenia W ogóle podziwiam, że ktokolwiek chce w dzisiejszych czasach być nauczycielem. Ja pracowałam w przedszkolu (prywatnym) i nigdy więcej. Niedobór kadry, wiecznie ktoś na zwolnieniu, a jak więcej osób nie ma to grupy łączone i ogólny rozgardiasz, nie wiadomo w co ręce wsadzić. Kiedy przez bardzo długi okres nie było koleżanki, z którą miałam grupę, to zostawałam całymi dniami sama z dwudziestką trzylatków. Pomoce były praktycznie tylko od sprzątania i przynoszenia posiłków a nie wspomagania nauczyciela w pracy z grupą. Tragedia. Do szkoły tym bardziej bym nie poszła.
Ani właśnie, mniej więcej tak to wygląda u mnie w pracy. Powinno być nas 4, jest nas 3, bo jedna w ciąży i nie wróci do końca roku. Kolejna - nieodpowiedzialna (wczoraj dzieci bawiły się rozcięta na pół puszka po napoju. Dopiero jak weszłam to im zabrałam, innym razem pozwalała dzieciom się bawić zużytymi bateriami. Przypominam, to szkoła specjalna), nic nie robi tylko siedzi w telefonie. Jedyne co robimy to we 2 z koleżanką ogarniamy całą świetlice, czasem są pomoce (ale no właśnie, one może i pilnują, ale też nie robią nic z dziećmi).

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-21 05:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.