Farbowanie, pytania. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 19:08   #1
Asusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4

Farbowanie. (;


Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie taki temat już był, bla bla bla, ale straciwszy dużo czasu na szukanie bez rezultatu - postanowiłam założyć nowy wątek. Chciałabym się zapytać, czy to prawda, że po przefarbowaniu włosów z koloru naturalnego ciemny brąz na czarny odrosty są bardzo jasne? I czy ładny kolor wyjdzie po właśnie takim farbowaniu, czy pasuje, itede.
Asusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:35   #2
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: Farbowanie. (;

jesli masz bardzo ciemne wlosy naturalne to nie beda bardzo widoczne ale jednak beda, a jesli jestes szantynka to bedzie bardziej widoczny.... nie wiem czy pasuje bo skad mam wiedziec? jasnowidzem nie jestem ha ha.... kazda farbe jak nałożysz to odrost bedzie......
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:03   #3
Asusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie. (;

Może ktoś jeszcze wie coś na ten temat?
Asusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:28   #4
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Farbowanie. (;

Wiadomo, że odrosty masz zawsze; a jeśli chodzi o to czy będzie Ci pasował to musisz wziąć pod uwagę twoją karnację i oprawę oczu. Najlepiej daj zdjęcie i opisz Twój problem na metamorfozach, tam dziewczyny sie znają na tym, więc dobrze Ci doradzą
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 08:39   #5
Asusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie. (;

No cóż, zdjęć nie mam, poza tym... chciałybyście, aby wam monitory od nich popękały?! xD Karnację mam raczej ciemną, opaloną, włosy ciemny brąz... Pojęcia nie mam, czy pasowałby mi czarny kolor. Koleżanki mówią, że i tak mam czarny, ale ja jak zwykle się upieram, że nie... :P
Asusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:52   #6
Asusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie. (;

Hah, mam zdjęcie, mam, mam, mam! ;3

http://i26.tinypic.com/ei759w.jpg

Robione na padokach, nawiasem mówiąc, wiąże się z nim pewna historia 'Paulen, pokaż język!', ale csii. Nie widać na nim, ale mam raczej ciemną karnację. Dałoby się i czy pasowały do mnie czarny kolor włosów?
Asusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:02   #7
insoportable
Przyczajenie
 
Avatar insoportable
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: jaworzno
Wiadomości: 2
GG do insoportable
Exclamation farbowanie.

chcialam sie zapytac na jaki kolor powinnam zafarbowac wlosy, mam raczej ciemna karnacje, ciemne rzesy , brwi i oczy. kolor mam brazowy wlosow ale nie chce juz go . nie wiem czy lepiej zmienic tylko o kilka tonow braz, czy lepiej ciemniejszy czy jasniejszy czy jak ... ?
z gory dziekuje
insoportable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 13:28   #8
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: farbowanie.

Ogólna zasada jest taka, że najbezpieczniej zmieniać odcień włosów o kilka tonów na jaśniejszy lub ciemniejszy. Mozesz pomyśleć również o kolorze bordo (choc nie wiem bo niewiele można poiwedzieć bez zdjęcia) a z blondem lepiej nie ryzykować w przypadku naturalnej brunetki bez pomocy i podpowiedzi fryzjera.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 09:35   #9
helunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: farbowanie.

witajcie,
mam pewne pytanie a zarazem problem z tym zwiazany- jakies 2tyg temu zdecydowalam sie na dekoloryzacje włosów. jestem naturalna blondynka, ale jakis rok temu przefarbowalam sie na sredni braz-znudzil mi sie i dlatego chcialabym powrocic do mojego koloru niestety dekoloryzacja nie przyniosla pozadanego efektu- po nałożeniu farby odcien satynowy ciemny blond, włosy owszem ładnie sie zafabowaly ale w słoncu widac było wyraznie rude refleksy!!doprowadzilo mnie to do szału bo rudego nie znosze-upiłam szamponetke sredni braz i znow zmienilam kolor, zeby usunac te refleksy. minłeo troche czasu, kolor sie spłukuje i włosy jasnieja-ale wypadałoby z nimi zrobic jakis porzadek.
w zwiazku z tym mam pytanko-jakiej farby teraz moge uzyc, żeby osiagnąc odcień naturalnego (nie rozjasnianego! ) blondu, lub blondu takiego karmeloweg? chciałabym przede wszystkim uniknąć tych rudych refleksów, wiec czy powinnam kupic sobie farbe np złoty blond czy farbe naturalny blond czy moze popielaty, a moze zupełnie jakas inna??
mniej wiecej chciałabym miec taki kolor
http://www.goldmax.pl/images/gar_far_col_nat_7.gif
czekam na podpowiedzi
helunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:57   #10
inesska000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Hiszpania/Barcelona (SFG)
Wiadomości: 124
Question Dot.: farbowanie.

Witam
MAm przedluzane wlosy metoda na zgrzewy keratynowe włos naturalny. I odnosnie tego mam pytanko czy wloski te mozna farbowac bez problemu ? (mam ciemny braz i te doczepione troszke sa jasniejsze ) ...
__________________
... JeStEm TwOjĄ kOkAiNą ...
inesska000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:17   #11
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: farbowanie.

inesska000, generalnie, to można, ale zwykłej farby nie radzę używać, bo włosy tak się wysuszą, że najpewniej się połamią. Może jakieś barwniki roślinne? Ja swoje clip-on farbuję tonerami Directions i czasem henną.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 21:46   #12
Kasia1234512345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: farbowanie.

Kilka miesięcy temu malowałam włosy szamponetką na kolor czekoladowy. Włosy wyszły mi czarne. Oczywiście kolor trochę się zmył więc aktualnie mam włosy ciemno brązowe. Chciałabym utrzymać ten kolor ale nie wiem jakiej farby użyć aby moje włosy nie stały się ani czarne ani rude, po prostu chce mieć brązowe. Zastanawiałam się nad jasnym bądź ciemnym brązem ale nie wiem jak to by wyszło. Teraz mam spore odrosty więc chciałabym jak najszybciej je pofarbować.
PROSZĘ O POMOC.
Kasia1234512345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 23:17   #13
smoczycarlz
Wtajemniczenie
 
Avatar smoczycarlz
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 2 068
GG do smoczycarlz
Dot.: farbowanie.

czesc mam pytanie. Chcę jutro rozjaśnić sobie włosy, mimo ze już mam sporo rozjaśnione. Naturalnie mam czarne włosy... Dokładnie to hebanowe... i jest z nimi ogromny problem... do zrobienia pasemek, które już mam użyłam zwykłego rozjaśniacza z Joanny tylkoze trzymałam go na włosach prawie 1,5 h zeby coś wyszło.... przeczytałam w innym wątku, ze jest coś taiego jak fioletowy rozjaśniach, zeby włosy wychodziły platynowe, więc tym może mi się uda rozjaśnić włosy? proszę o pomoc jaki to rozjaśniacz musiałabym kupic? i czy coś z tego będzie?
smoczycarlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:47   #14
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: farbowanie.

Cytat:
Napisane przez smoczycarlz Pokaż wiadomość
czesc mam pytanie. Chcę jutro rozjaśnić sobie włosy, mimo ze już mam sporo rozjaśnione. Naturalnie mam czarne włosy... Dokładnie to hebanowe... i jest z nimi ogromny problem... do zrobienia pasemek, które już mam użyłam zwykłego rozjaśniacza z Joanny tylkoze trzymałam go na włosach prawie 1,5 h zeby coś wyszło.... przeczytałam w innym wątku, ze jest coś taiego jak fioletowy rozjaśniach, zeby włosy wychodziły platynowe, więc tym może mi się uda rozjaśnić włosy? proszę o pomoc jaki to rozjaśniacz musiałabym kupic? i czy coś z tego będzie?
do pasemek testowalam rozjasniacz Londacolor.na moich bardzo ciemnych blond popielatych( szatyn)wlosach pasemka wyszly biale.ale nie zalecam stosowania na cale wlosy,gdyz bedziesz na pewno ruda

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2008-11-11 o 19:48
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:52   #15
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: farbowanie.

Cytat:
Napisane przez Kasia1234512345 Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu malowałam włosy szamponetką na kolor czekoladowy. Włosy wyszły mi czarne. Oczywiście kolor trochę się zmył więc aktualnie mam włosy ciemno brązowe. Chciałabym utrzymać ten kolor ale nie wiem jakiej farby użyć aby moje włosy nie stały się ani czarne ani rude, po prostu chce mieć brązowe. Zastanawiałam się nad jasnym bądź ciemnym brązem ale nie wiem jak to by wyszło. Teraz mam spore odrosty więc chciałabym jak najszybciej je pofarbować.
PROSZĘ O POMOC.
farbowałaś kilka miesięcy temu szamponetką i jeszcze masz pozostałości?? Fajnie masz

Ja właśnie też chciałam pofarbować na jakiś brąz i kupiłam farbę Garniera Kasztanowy. A na głowie mam taki czekoladowy właśnie przed farbowaniem mialam Głęboką Śliwkę z rudymi pasemkami xD
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 09:20   #16
LoveU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: farbowanie.

Dziewczyny czy któraś z Was mając swoje naturalne włosy koloru ciemny brąz rozjaśniła lub użyła jakiejś farby gdzie wyszedł kolor jak na pudełku djamy na to jasny brąz? Bo ja kupiłam nawet z Palette specjalną farbę do ciemnych włosów gdzie kolor miał być jak na pudełku bez wstępnego rozjaśniania i nic...Marzą mi się jaśniejsze włosy
LoveU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:06   #17
elyaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Unhappy Farbowanie...

Witam serdecznie...
2 tzgodnie temu zafarbowalam wlosy na blond... chyba nie moglam zrobic wiekszej glupoty i teraz bardzo tego zaluje... Chce spowrotem zafarbowac wlosy na ciemnz braz ale mam kilka obaw... mam nadzieje ze pomozecie mi i odpowiecie na kilka moich pytan...
a mianowicie...
Jak długo musze odczekać przed jak najszybszym zafarbowaniem włosów... tak zeby wciąż pozostały w miare zdrowe...
Czy moge pójść w 3 tygodnie po ostatnim farbowaniu??? <juz nie moge patrzec na siebie w lustrze...>
nastepnie boje sie troche efektu... czy farbując teraz włosy na brąz z podkładem mojego BLONDU :/ nie wyjdzie mi jakis dziwny odcień?
Może powinnam nie farbować całych włosów a jedynie zrobic na te pasemka? POMOCY... mam nadzieję że pomożecie mi wybrnąć z tego okropieństwa...
pozdrawiam wszystkich gorąco... buźka
elyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:20   #18
Gdor3
Zakorzenienie
 
Avatar Gdor3
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 967
Dot.: Farbowanie...

po pierwsze, to jest niewłaściwe miejsce na taki temat...
tu się wymieniamy
__________________
kosmetyki
ubrania
Gdor3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:24   #19
Malwiana
Zadomowienie
 
Avatar Malwiana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Farbowanie...

mozesz sprobowac henna - nie zniszczysz znowu wlosow a w razie czego efekt jest tylko na ok 2 miesiace.

chodzi mi o taka:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...#review-175950 tylko w plynie, w tubce - latwiej sie uzywa.
masz podane na opakowaniu do jakiego koloru wlosow sie nadaja poszczegolne kolory
__________________
12.01.2009 - GÓRA



Edytowane przez Malwiana
Czas edycji: 2009-03-28 o 13:26
Malwiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 13:34   #20
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Dot.: Farbowanie...

nie to forum, ale radziłabym iść i spytać fryzjerki
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:37   #21
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Farbowanie...

to nie to forum, hennę odradzam
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:49   #22
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Farbowanie...

Hennä nie mozna farbowac na farbowane wlosy
Oczywiscie ze mozesz zafarbowac po 3 tygodniach,najlepiej wybierz sie do fryzjera
Doradze od siebie ze mialam wczesniej jasny blond,teraz niedawno fryzjerka nalozyla mi farbe z Goldwella o 2 tony zlocisty ciemny bräz wyszedl mi ciemny ktöry kompletnie nie pasuje do mojej karnacji,(zdjecie w avatarze,w rzeczywistosci jest ciemniejszy niz na zdjeciu)mozliwe ze nie moge sie przyzwyczaic.Wolalabym z powrotem blond
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-28 o 18:50
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 11:38   #23
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Farbowanie, pytania.

Za 2 tygodnie wybieram sie do fryzjera. I mam takie pytanie: moje wlosy sa po ciaglym farbowaniu pasemkami blond(tak ze wygladalo to jkabym cale wlosy miala blond) ale nie bylam juz z 4miesiace u fryzjera wiec mam spore odrosty.. i pytanie mam takie:
zafarbowac znowu blond pasemka?(nie mam czasu i pieniedzy zawsze na to zeby latac co miesiac do fryzjera:/
czy daloby sie ''sciagnac'' ten kolor i nalozyc farbe na cale wlosy w kolorze jakims nie ciemnym, ale jasnym np karmelowy czy jasniutki braz cos jasnego zblizonego do blondu ale takiego, zeby nie bylo szybko widac odrostow jak na tych moich farbowanych jasnych blond?
i pozniej moglabym farbowac sobie sama w domu farba ze sklepu?taniej na tym wyjde....

i ile taki zabieg by kosztowal? sciagniecie koloru i nalozenie jakiejs farby?
I jeszcze jedno slyszalam, ze jakby mi sciagnela ten kolor to pozniej musi mi zafarbowac jakims ciemniejszym kolorem wlosy i dopiero nastepne farbowanie bedzie w kolorze jakims jasnym np karmel ??
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:23   #24
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbowanie, pytania.

jeśli zmieniasz kolor z jasnego na ciemny to nie musisz mieć żadnego ściągnięcia koloru - wystarczy położenie farby w docelowym kolorze z tym ze ona bedzie się przy kilku pierwszych farbowaniach mocno wymywać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 20:05   #25
lidkaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: Farbowanie, pytania.

dokładnie..kolor bedzie przez pierwsze 2farbowania sie podmywal ale potem juz bedzie ok i sama mozesz pokryc aktualne wlosy ciemniejsza farba byle nie za ciemna np nie czekolada itp bo wyjda zielone najpierw naloz np jakis ciemny blond i dopeiro potem jakis ciemny o ile chcesz cos z czekolady.a jesli cos z jasnego brazu to smialo sama mozesz odrazu nalozyc farbe w tym odcieniuale zatsanow sie czy warto -taka zmiana-potem mozesz zalowac
lidkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:15   #26
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Farbowanie, pytania.

nie chce nakladac ciemnej farby na wlosy. mialam kiedys tez duze odrosty i nalozylam sama w domu farbe Garniera kolor blond- wyszly ciemno brazowe i po 2 tyg farba mi sie zmywala a wlosy wygladaly okropnie. Chcialabym miec wlosy w kolorze blond -jakims nie jasnym, moze karmelowym cos zeby nie bylo strasnzi ewidac odrostow odrazu. Lepiej sie czuje w jasnych wlosach, a farbujac u fryzjera pasemka blond musze chodzic conajmniej co 2 miesiace, a ja nie mam zwyczajnie na to czasu, i nieraz tez pieniedzy. Ale z 2 str sama w domu nie wyczaruje jednolitego ladnego koloru na tych moich wlosach...u gory odrost ciemny , a na dole blond jasne nie wyjdzie mi normalny kolor blond czy karmelowy czy jasniutki brazik, tak zeby sama w domu zafarbowala farba ze sklepu?
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 19:04   #27
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Farbowanie- pomocy!!!

Witam Dzisiaj zafarbowałam włosy farbą syoss- kolor migdałowo- pralinowy. Swoje naturalne włosy mam jasny brąz i troszkę rudawe Problem polega na tym, że jakieś 3 miesiące temu farbowałam włosy <szamponetką> na praktycznie czarno. Kolor już praktycznie zszedł...Praktycznie U góry miałam swój własny a od połowy jeszcze troszkę ciemniejsze się utrzymały...I farbując dzisiaj wyszło dość dziwnie- u góry mam ładny jasny kolorek a od połowy dość ciemny- za ciemny..Nieciekawie się to wyróżnia;/ Czy jeśli jutro dokupię farbę i zafarbuję je powiedzmy od połowy- bez "czubka głowy", zjaśnieją i będzie to wyglądało lepiej?? Proszę o poradę
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 20:46   #28
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Farbowanie- pomocy!!!

no na pewno powinny zjasniec ;-) tylko zeby nie wyszlo na odwrot ze bardziej jasne wyjdzie dolna czesc pozdrawiam
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 21:47   #29
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Farbowanie- pomocy!!!

Właśnie trochę się tego boję...Nie chcę żeby wyglądało to tak jakbym do połowy miała jeden kolor włosów a od połowy drugi...A przy jasnych na dole będzie to widoczne bardziej niż teraz:/Tak myślę I jestem w kropce.
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:29   #30
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Farbowanie- pomocy!!!

nie, nie zjaśnieją.
możesz kupić nieco ciemniejszą farbę i od czubka głowy do połowy pofarbować włosy, aby wyrównać kolor. jednak nie będzie to łatwe.
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.