Podkład Estee Lauder-który wybrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 16:51   #1
Naturallydesign
Przyczajenie
 
Avatar Naturallydesign
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8

Podkład Estee Lauder-który wybrać


Hej Dziewczyny!
Zgłaszam się dzisiaj do Was ponieważ chciałabym zakupić podkład Estee Lauder, lecz waham się między dwoma i nie wiem co zrobić. Nigdy nie miałam podkładu tej marki dlatego liczę na jakieś podpowiedzi i dobre rady
Posiadam cerę tłustą, która czasem miejscowo się przesusza ale generalnie jest tłusta, świeci się bardzo w ciągu dnia, mam też trochę rozszerzone pory i skłonność do zaskórników.
Nie lubię podkładów bardzo kryjących, tylko lekko lub średnio. Zależy mi jedynie na wyrównaniu kolorytu i zmatowieniu cery.
I teraz nie wiem który podkład wybrać: Estee Lauder Double Wear Light czy mineralny Nutritious Vita [???]
Jeśli miałyście któryś z tych podkładów to proszę o jakieś rady.

Ps.Czytałam o obu opinie na wizażu ale nadal nie wiem który będzie bardziej odpowiedni.

Z góry dziękuję

Naturallydesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:17   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

A nie lepiej isc do perfumerii i poprosic o probki albo poprosic pania o nalozenie jednego na prawa czesc twarzy, a drugiego na lewa i zobaczysz ktory lepszy?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:01   #3
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Miałam oba, ale nie mam pojęcia jak się zachowają na twojej buźce, więc jak radzi poprzedniczka... do perfumerii marsz po próbki i testuj
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 11:33   #4
Lika_makeup
Raczkowanie
 
Avatar Lika_makeup
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Generalnie przychylam się do zdania Kolci, ale ten mineralny Nutritious raczej nie dla Ciebie, a klasyczny DW możesz przecież nakładać gąbką i mniejszą ilość.
__________________
Mania blogowania dotknęła i mnie: http://roz-i-tusz.blogspot.com/
Lika_makeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 03:10   #5
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Jezeli masz cere sklonna do przesuszania, to DWL moze Ci podkreslac suche skorki i dodatkowo wysuszyc skore.
Jednak , tak jak poprzedniczki jestem za tym, zebys poszla do perfumerii i poprosila o probki.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 19:41   #6
skopaholicLady
Raczkowanie
 
Avatar skopaholicLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Możesz też zamówić sobie na Allegro po kilka jak nie będą miały w drogerii bo nie zawsze mają i przed tam jeszcze poczytaj sobie na ich temat na stronie drogerii online niektóre mają bardzo szerokie opisy i oceny osób które je używały tam jest często szczegółowo podane co i jak
skopaholicLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 11:24   #7
Naturallydesign
Przyczajenie
 
Avatar Naturallydesign
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
A nie lepiej isc do perfumerii i poprosic o probki albo poprosic pania o nalozenie jednego na prawa czesc twarzy, a drugiego na lewa i zobaczysz ktory lepszy?

Z jednej strony tak, ale z drugiej jak wiadomo często efekt zaraz po nałożeniu różni się od tego po kilku godzinach. Tak jak pisałam mi chodzi głównie o zmatowienie twarzy przynajmniej na kilka godzin i żeby wyglądała świeżo, nie szaro i żeby po kilku godzinach podkład dobrze wyglądał. Obecnie mam Inglot YSM i zaraz po nałożeniu ładnie wygląda ale po 2-3 godzinach świece się jak latarnia i podkład nie wygląda estetycznie. Dlatego mam nadzieje że Estee jakościowo będzie super.
Naturallydesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 12:10   #8
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Mam EL Double Wear i szczerze mówiąc, żałuję, że go kupiłam. Jest ciężki, warzy się na twarzy po kilku godzinach mimo odpowiedniego przygotowania cery. Ma także tendencję do ciemnienia na twarzy i wysuszania przy regularnym stosowaniu. Z przykrością stwierdzam, że w moim przypadku lepiej sprawdza się tańszy "odpowiednik" revlon colorstay, ale musi być umiejętnie nałożony, by wiele przetrwał
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 00:34   #9
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Cytat:
Napisane przez Naturallydesign Pokaż wiadomość
Z jednej strony tak, ale z drugiej jak wiadomo często efekt zaraz po nałożeniu różni się od tego po kilku godzinach. Tak jak pisałam mi chodzi głównie o zmatowienie twarzy przynajmniej na kilka godzin i żeby wyglądała świeżo, nie szaro i żeby po kilku godzinach podkład dobrze wyglądał. Obecnie mam Inglot YSM i zaraz po nałożeniu ładnie wygląda ale po 2-3 godzinach świece się jak latarnia i podkład nie wygląda estetycznie. Dlatego mam nadzieje że Estee jakościowo będzie super.
Wcale nie musisz od razu kupowac, mozesz z nim na twarzy isc na zakupy i zobaczysz jak bedzie sie zachowywal po calym dniu.

Dobrze matujacy jest moim zdaniem Ideal Matte EL, o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eup-spf-8.html a do tego wyglada bardzo naturalnie, o ile masz dobrany wlasciwy kolor.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:48   #10
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Podkład Estee Lauder-który wybrać

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
Mam EL Double Wear i szczerze mówiąc, żałuję, że go kupiłam. Jest ciężki, warzy się na twarzy po kilku godzinach mimo odpowiedniego przygotowania cery. Ma także tendencję do ciemnienia na twarzy i wysuszania przy regularnym stosowaniu. Z przykrością stwierdzam, że w moim przypadku lepiej sprawdza się tańszy "odpowiednik" revlon colorstay, ale musi być umiejętnie nałożony, by wiele przetrwał
Zgadzam się w 100%. Widziałam w Sephorze nowy fluid EL Invisible Makeup, na kwc na razie jedna opinia. Pani nie umialami nic więcej o nim powiedzieć niż to, że jest to podklad "naturalny", chyba miała na mysli wykonczenie.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.