Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 07:36   #721
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość


A swoją drogą dziewczyny nie macie wrazenia ze niektore odcienie brazu wygladaja fajnie tylko na dlugich wlosach bo przy krotkich traca swoj efekt? Np mi sie strasznie podobaja popielate brazy choc wydaje mi sie ze mi pasowac nie beda bo mam bursztynowe oczy, troche piwne troche zólte i jestem dosc blada a do tego wlsoy do ramion i mam wrazenie ze tego typu odcienie najlepiej sie prezentuja na dlugich wloskach, z kolei czekoladowe odcienie sa piekne i na dlugich i na krotkich wlosach. To tylko mój wymysł czy też macie takie wrazenia?
nigdy nad tym nie myslałam

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość



dziewczyny, potrzebna mi jest Wasza opinia
mam farbę Kallos i zamiast 150 ml wody mam 100ml
czy stałoby się coś gdybym dokupiła w sklepie wodę o tym samym steżeniu z jakąś tam farbą i dodała do tej mieszanki??

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

ibyza, napij się ze mną kawy
a jak ta farbę się rozrabia??? w jakim stosunku????

ja kawy nie pijejszyn w ogóle
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 07:42   #722
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
nigdy nad tym nie myslałam



a jak ta farbę się rozrabia??? w jakim stosunku????

ja kawy nie pijejszyn w ogóle
1:1,5
dopiero wczoraj doczytałam że mam 100ml wody
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:34   #723
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość


dziewczyny, potrzebna mi jest Wasza opinia
mam farbę Kallos i zamiast 150 ml wody mam 100ml
czy stałoby się coś gdybym dokupiła w sklepie wodę o tym samym steżeniu z jakąś tam farbą i dodała do tej mieszanki??

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

ibyza, napij się ze mną kawy
Ja bym dokupiła sam malutki utleniacz w sklepie fryzjerskim bo to koszt 2-3zł. Ale zależy co masz pod ręką. Ja akurat mam hurtownię niedaleko. Nie mam pojęcia czy sklepowe są jakieś inne czy coś. A nie starczy ci po 100ml? Najwyżej farby ci zostanie 50ml. Chyba aż 300ml razem ci nie potrzebne bo to strasznie wielka kupa farby!

Ja kawusię wypiję ale ok 11. No i tradycyjnie jakiegoś muffina trzeba upiec. Dziś kokosowe i pełnoziarniste z otrębami, suszonymi śliwkami i rodzynkami. A co tam!

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
nigdy nad tym nie myslałam



a jak ta farbę się rozrabia??? w jakim stosunku????

ja kawy nie pijejszyn w ogóle
Latte na kawie Ince polecam. To zbożowa kawusia ale jest super jako latte z mleczną pianką

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
1:1,5
dopiero wczoraj doczytałam że mam 100ml wody
A teraz doczytałam, że 1:1,5... A naprawdę mniej farby nie możesz dać?
Nie starczy ci na włosy?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-13 o 08:35
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:49   #724
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja bym dokupiła sam malutki utleniacz w sklepie fryzjerskim bo to koszt 2-3zł. Ale zależy co masz pod ręką. Ja akurat mam hurtownię niedaleko. Nie mam pojęcia czy sklepowe są jakieś inne czy coś. A nie starczy ci po 100ml? Najwyżej farby ci zostanie 50ml. Chyba aż 300ml razem ci nie potrzebne bo to strasznie wielka kupa farby!

Ja kawusię wypiję ale ok 11. No i tradycyjnie jakiegoś muffina trzeba upiec. Dziś kokosowe i pełnoziarniste z otrębami, suszonymi śliwkami i rodzynkami. A co tam!

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------



Latte na kawie Ince polecam. To zbożowa kawusia ale jest super jako latte z mleczną pianką

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



A naprawdę mniej farby nie możesz dać?
Nie starczy ci na włosy?
własnie obawiam się ze mi nie starczy
mam sporo kłaków i to za łopatki
a jeśli zmieszłabym farbę w proporcji 1;1 to coś by sie stało??

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja bym dokupiła sam malutki utleniacz w sklepie fryzjerskim bo to koszt 2-3zł. Ale zależy co masz pod ręką. Ja akurat mam hurtownię niedaleko. Nie mam pojęcia czy sklepowe są jakieś inne czy coś. A nie starczy ci po 100ml? Najwyżej farby ci zostanie 50ml. Chyba aż 300ml razem ci nie potrzebne bo to strasznie wielka kupa farby!

Ja kawusię wypiję ale ok 11. No i tradycyjnie jakiegoś muffina trzeba upiec. Dziś kokosowe i pełnoziarniste z otrębami, suszonymi śliwkami i rodzynkami. A co tam!

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------



Latte na kawie Ince polecam. To zbożowa kawusia ale jest super jako latte z mleczną pianką

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



A teraz doczytałam, że 1:1,5... A naprawdę mniej farby nie możesz dać?
Nie starczy ci na włosy?
mnie od tych wszystkich dobroci d..pa urosła
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:18   #725
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
własnie obawiam się ze mi nie starczy
mam sporo kłaków i to za łopatki
a jeśli zmieszłabym farbę w proporcji 1;1 to coś by sie stało??
tak nie kombinuj. Może lepiej tak ok 75ml farby i 100ml utleniacza skoro farby ma być mniej wg producenta. A może nie kombinować lepiej, co? Dokup utleniacz a na chwilę obecną wstrzymaj się narazie z farbowaniem. Swoją drogą jaki kolor wybrałaś?
A owsiane muffiny nikomu nie zaszkodzą na 12 wielkich jak pięść daję tylko małą filiżankę cukru lub mniej. Także same zdrowie.

Wczoraj po południu zamówiłam farbkę i właśnie listonosz przyniósł mi moją Khadi Ciemny Brąz Nawet doby nie szła! Prosiłam o szybką wysyłkę i normalnie facet jest boski!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-13 o 10:19
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:28   #726
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Latte na kawie Ince polecam. To zbożowa kawusia ale jest super jako latte z mleczną pianką

kiedyś tą zbożókę piłam ;p samą, ale teraz już nie... nie lubię nawet zapachu kawy ;p kosmetyki o takim zapachu nie przeszkadzaja mi ale zapach kawy z kubka bleee... jak narazie. nie mówię, że kiedyś nie będę piła, ale teraz jakoś mnie nie ciągnie
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

Wczoraj po południu zamówiłam farbkę i właśnie listonosz przyniósł mi moją Khadi Ciemny Brąz Nawet doby nie szła! Prosiłam o szybką wysyłkę i normalnie facet jest boski!
to się chwali lubię takich sprzadawców. ja 6. zamówiłam coś (nawet juz nie pamiętam co), w czwartek było Boże Ciało (7.) i myślałam, że dostanę po niedzieli dopiero a w piątek rano paczuszka zawitała a brałam pocztą a nie kurierem (to trzeba podkreślić )
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:29   #727
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
tak nie kombinuj. Może lepiej tak ok 75ml farby i 100ml utleniacza skoro farby ma być mniej wg producenta. A może nie kombinować lepiej, co? Dokup utleniacz a na chwilę obecną wstrzymaj się narazie z farbowaniem. Swoją drogą jaki kolor wybrałaś?
A owsiane muffiny nikomu nie zaszkodzą na 12 wielkich jak pięść daję tylko małą filiżankę cukru lub mniej. Także same zdrowie.

Wczoraj po południu zamówiłam farbkę i właśnie listonosz przyniósł mi moją Khadi Ciemny Brąz Nawet doby nie szła! Prosiłam o szybką wysyłkę i normalnie facet jest boski!
wybrałam 6.34

to szybki ten Twój listonosz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kallos.jpg (5,6 KB, 10 załadowań)
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:31   #728
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula kiedy kladziesz khadi?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:10   #729
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
wybrałam 6.34

to szybki ten Twój listonosz
Ciekawy kolor. Listonosza mam cudownego bo wie kiedy jestem w domu a jestem zawsze

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
kiedyś tą zbożókę piłam ;p samą, ale teraz już nie... nie lubię nawet zapachu kawy ;p kosmetyki o takim zapachu nie przeszkadzaja mi ale zapach kawy z kubka bleee... jak narazie. nie mówię, że kiedyś nie będę piła, ale teraz jakoś mnie nie ciągnie

to się chwali lubię takich sprzadawców. ja 6. zamówiłam coś (nawet juz nie pamiętam co), w czwartek było Boże Ciało (7.) i myślałam, że dostanę po niedzieli dopiero a w piątek rano paczuszka zawitała a brałam pocztą a nie kurierem (to trzeba podkreślić )
Masz kawową awersję. Ja tak mam regularnie co pół roku. A potem znowu kawa kawa kawa. A przesyłki ja zawsze wybieram pocztą bo mi listonosz zawsze do ręki przynosi.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula kiedy kladziesz khadi?
Myślę o dzisiejszym dniu ale za dużo roboty mam i pranie i nie chcę aby ciuchy tym zapachem poprzechodziły. Czyli zrobię jutro!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-13 o 11:16
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:22   #730
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ciekawy kolor. Listonosza mam cudownego bo wie kiedy jestem w domu a jestem zawsze



Masz kawową awersję. Ja tak mam regularnie co pół roku. A potem znowu kawa kawa kawa. A przesyłki ja zawsze wybieram pocztą bo mi listonosz zawsze do ręki przynosi.


Myślę o dzisiejszym dniu ale za dużo roboty mam i pranie i nie chcę aby ciuchy tym zapachem poprzechodziły. Czyli zrobię jutro!
wiem ze to odcień nie w Twoim guscie
ale ja wolę siebie w ciepłych tonacjach

a jak wychodzisz z dziećmi na spacer to też o tym wie??
trochę to podejrzane
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:27   #731
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a ja postanowiłam,że zmywam codziennie szampon koloryzujący z włosów...ten casting jasny brąz...kupiłam sobie największy heden shoulders jaki był w rossmanniei muszę się wstrzymać choćby mi łapy uschły.

mój mąż sam wygania mnie do fryzjera,żeby potem nie słuchać miesiąc ,że źle wyszło

gorzej jak pójdę do fryzjerki,zapłacę te 70zł a będę niezadowolona z efektu...to będą jaja jeszcze gorzej będzie miał biedak do słuchania,że tyle kasy a jeszcze źle...ale to wybiegam w przyszłość.

postanowiłam nie kletrować sama na włosach...bo albo wychodzi strasznie ciemno,albo z mega rudawą poświatą

i z jednej strony człowiek się napala na te farby drogeryjne...że tanio sobie włosy pofarbuje,a za chwilę kupuje mega duży szampon przeciwłupieżowy i zmywa jak najszybciej hi hi hi
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 11:30   #732
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
a ja postanowiłam,że zmywam codziennie szampon koloryzujący z włosów...ten casting jasny brąz...kupiłam sobie największy heden shoulders jaki był w rossmanniei muszę się wstrzymać choćby mi łapy uschły.

mój mąż sam wygania mnie do fryzjera,żeby potem nie słuchać miesiąc ,że źle wyszło

gorzej jak pójdę do fryzjerki,zapłacę te 70zł a będę niezadowolona z efektu...to będą jaja jeszcze gorzej będzie miał biedak do słuchania,że tyle kasy a jeszcze źle...ale to wybiegam w przyszłość.

postanowiłam nie kletrować sama na włosach...bo albo wychodzi strasznie ciemno,albo z mega rudawą poświatą

i z jednej strony człowiek się napala na te farby drogeryjne...że tanio sobie włosy pofarbuje,a za chwilę kupuje mega duży szampon przeciwłupieżowy i zmywa jak najszybciej hi hi hi


to tak jak ja zrobiłam sobie czarny a za dwa dni leciałam po rozjasniacz
haha
jak ktos głupi to aż miło
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:37   #733
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
no co mogę powiedzieć
piękniee
dziękuję kurcze trudno mi się teraz trochę przyzwyczaić do tej czerni no ale przynajmniej nie marudzę że odrosty są jaśniejsze hehe
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:53   #734
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
wiem ze to odcień nie w Twoim guscie
ale ja wolę siebie w ciepłych tonacjach

a jak wychodzisz z dziećmi na spacer to też o tym wie??
trochę to podejrzane
Kolor mi się podoba i gdyby nie cera itp to sama bym w tak ciepłych chodziła.
A listonosz, no wiesz... Ja sama go śledzę

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
dziękuję kurcze trudno mi się teraz trochę przyzwyczaić do tej czerni no ale przynajmniej nie marudzę że odrosty są jaśniejsze hehe
A ja nadal bym cię widziała w bardzo ciemnym brązie. Ta czerń do mnie nie przemawia. Może następnym razem celuj w profesjonalne farby. One raczej jaśniej nie powinny wyjść.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Spadam na babeczki. To znaczy idę piec muffiny bo mi dzieciarnia się pospała i mam spokój.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:54   #735
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/da...ura1440353.htm
piękny kolor złoty brąz chyba?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:59   #736
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ja tu raczej widzę złoto-miedziany blond
ale fakt ,bardzo ładny
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:13   #737
mmmmz
Przyczajenie
 
Avatar mmmmz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
takie mi się podobały....używała któraś z Was może tych farb i ma rozeznanie jak wychodzą na włoskach?
Miałam na swoich włoskach tę piankę z L'oreala. Wychodzi ciemniej niż na pudełku, u mnie trzymał się wyjątkowo długo, wg mnie te pianki mają wyjątkowo trwałe kolory, a przynajmniej na moich włosach. Aplikacja jest bardzo wygodna, jedno opakowanie starcza na długie włosy.
__________________
Pozdrawiam Magda
____________________

Edytowane przez mmmmz
Czas edycji: 2012-06-13 o 12:14
mmmmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:16   #738
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]

to tak jak ja zrobiłam sobie czarny a za dwa dni leciałam po rozjasniacz
haha
jak ktos głupi to aż miło
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:47   #739
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dobra kokosowe się pieką.

Ja to chyba do jutra z tą henną nie wytrzymam...

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Złoty ale blond i to coś pod średni. Ale tak naprawdę to rozjaśniane włosy z bardzo ciemnego dają taki kolor.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Usypiam... U mnie darli się pod oknami do 3-4 w nocy nawet w deszczu i trąbili z tych zasranych wuwuzeli. Euro spoko ale ludzie nie. Pijane łobuzy całe osiedle obudzili. Jeszcze rozumiem abyśmy wygrali ten mecz ale po remisie tak wariować?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 13:32   #740
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

HMMM mnie sie wydawalo ze to bardziej pod braz, bo blond jest widoczny tylko w swietyle a reszta wlosow jest ciemna tam gdzie mie ma odbicia światła ale ok taki brązik co by sie tak świecil w takim odcieniu by mi sie podobał
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:52   #741
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dobra kokosowe się pieką.

Ja to chyba do jutra z tą henną nie wytrzymam...

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Złoty ale blond i to coś pod średni. Ale tak naprawdę to rozjaśniane włosy z bardzo ciemnego dają taki kolor.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Usypiam... U mnie darli się pod oknami do 3-4 w nocy nawet w deszczu i trąbili z tych zasranych wuwuzeli. Euro spoko ale ludzie nie. Pijane łobuzy całe osiedle obudzili. Jeszcze rozumiem abyśmy wygrali ten mecz ale po remisie tak wariować?
u mnie też się wydzierali ale w miarę krótko
kachula którą cześć mazowsza zamieszkujesz??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:59   #742
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
HMMM mnie sie wydawalo ze to bardziej pod braz, bo blond jest widoczny tylko w swietyle a reszta wlosow jest ciemna tam gdzie mie ma odbicia światła ale ok taki brązik co by sie tak świecil w takim odcieniu by mi sie podobał
Miodowe coś musisz patrzyć. Ja bym szukała coś w tym stylu:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...miodowy-blond/
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:17   #743
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
a ja postanowiłam,że zmywam codziennie szampon koloryzujący z włosów...ten casting jasny brąz...kupiłam sobie największy heden shoulders jaki był w rossmannie[IMG]file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CEwa%5CU STAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtm l1%5C01%5Cclip_image001.g if[/IMG]i muszę się wstrzymać choćby mi łapy uschły[IMG]file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CEwa%5CU STAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtm l1%5C01%5Cclip_image002.g if[/IMG].
Mogę Ci polecić maseczki z miodu i cytryny, przy regularnym stosowaniu ładnie ściągają kolor – przynajmniej u mnie tak działały.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]

to tak jak ja zrobiłam sobie czarny a za dwa dni leciałam po rozjasniacz [IMG]file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CEwa%5CU STAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtm l1%5C01%5Cclip_image003.g if[/IMG]
haha
jak ktos głupi to aż miło [IMG]file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CEwa%5CU STAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtm l1%5C01%5Cclip_image001.g if[/IMG]
A jak ja zrobiłam kiedyś jakieś bordo jakiś odcień rozjaśniający to leciałam po czarny

[QUOTE=Kachula82;34683878]Miodowe coś musisz patrzyć. Ja bym szukała coś w tym stylu:
http://www.palette.pl/nasze-produkty/intensive-color-creme/honey-colors/odcienie-palette/product-container/h8-miodowy-blond/[/QUOTE]

Te farby bardzo fajnie wychodzą, moja mama robiła niedawno H8 i wyszło super.

Qrde moje kudły po N5 Palette zmyły się już konkretnie i myślę co by tu zadziałać w kwestii jasnego brązu ….. Mam teraz taki ciemny blond i odrostów 1,5cm w ogóle nie widać – to jest fajne, ale z drugiej strony te brązy kuszą…
Znalazłam dzisiaj swoją fotę sprzed paru lat – czarne kudły do pasa i…. zatęskniłam za nimi ale ściąganie koloru to była masakra i nie wrócę do tego...... chyba

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-06-13 o 14:19
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:38   #744
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość

Qrde moje kudły po N5 Palette zmyły się już konkretnie i myślę co by tu zadziałać w kwestii jasnego brązu ….. Mam teraz taki ciemny blond i odrostów 1,5cm w ogóle nie widać – to jest fajne, ale z drugiej strony te brązy kuszą…
Znalazłam dzisiaj swoją fotę sprzed paru lat – czarne kudły do pasa i…. zatęskniłam za nimi ale ściąganie koloru to była masakra i nie wrócę do tego...... chyba
Ciemne włosy mają to do siebie, że łatwo je zapuścić i utrzymać długie. Ja miałam takie same, ciemne i długie i mi się blondu zachciało... Nigdy więcej.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:22   #745
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ciemne włosy mają to do siebie, że łatwo je zapuścić i utrzymać długie. Ja miałam takie same, ciemne i długie i mi się blondu zachciało... Nigdy więcej.
Dobrze, bo sto razy lepiej wyglądasz w brązie, przeglądałam Twojego bloga i im są masz ciemniejsze tym bj mi się podobają
Zgadza się z ciemnymi jest łatwiej, chociaż ja miałam długie i blond i ciemne, z tym że blond nie jakaś platyna i odrostów nie musiałam robić, wstawię zdjęcia jak znajdę, a wogóle to muszę pomyśleć nad napisaniem jakiejś włosowej historii

PS Daj znać jak się spisuje ten tusz Scandaleyes Cały czas szukam czegoś co mi zrobi z moimi króciakami jakiś dramatic look hehe... Jak na razie tylko sztuczne Ardell dały radę chociaż b. lubię rimela extra super lash
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:47   #746
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dobrze, bo sto razy lepiej wyglądasz w brązie, przeglądałam Twojego bloga i im są masz ciemniejsze tym bj mi się podobają
Zgadza się z ciemnymi jest łatwiej, chociaż ja miałam długie i blond i ciemne, z tym że blond nie jakaś platyna i odrostów nie musiałam robić, wstawię zdjęcia jak znajdę, a wogóle to muszę pomyśleć nad napisaniem jakiejś włosowej historii

PS Daj znać jak się spisuje ten tusz Scandaleyes Cały czas szukam czegoś co mi zrobi z moimi króciakami jakiś dramatic look hehe... Jak na razie tylko sztuczne Ardell dały radę chociaż b. lubię rimela extra super lash
Dziękuję za komplementa Mi też się wydaje, że lepiej mi w ciemnych

A tusz? Szału nie ma. Jak machnęłam pierwsze dwa razy nic nie widziałam poza tym, że zrobiły się czarne od tuszu. Dziwna ta szczotka i konsystencja i maże. Jak umalowałam te swoje krótkie i cienkie parę razy, poczekałam aż wyschnie i dopiero wtedy nałożyłam raz jeszcze i wyszły normalne rzęsy ale nie jakieś skandaliczne Na razie mi się nie kruszy i jeden plus jest. Rzęsy wyglądają tak samo jak rano umalowane. Czyli długo może tusz wytrzymać a nawet tarłam oczy. Kredka czarna się starła, fluid wytarł a tusz siedzi, to mi się bardzo podoba.

Mi efekt sztucznych rzęs dawał tylko Miss Sporty Studio Lash zielony z plastikową szczoteczką. Trzeba było te parę razy natrzeć rzęsiska ale efekt bomba.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-13 o 20:51
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 09:32   #747
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Siedzę z henną na włosach Rozrabianie łatwe ale gorzej z nakładaniem. Na następny raz muszę zaopatrzyć się w pędzelek. Mam nadzieję, że wszystko pokryłam choć wydaje mi się, że nie Zobaczymy. Jeszcze godzina...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 09:34   #748
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Siedzę z henną na włosach Rozrabianie łatwe ale gorzej z nakładaniem. Na następny raz muszę zaopatrzyć się w pędzelek. Mam nadzieję, że wszystko pokryłam choć wydaje mi się, że nie Zobaczymy. Jeszcze godzina...
nie moge sie doczekac efektow!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 09:46   #749
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny a farbowała któraś z was miodowym brązem Palette?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 09:48   #750
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Siedzę z henną na włosach Rozrabianie łatwe ale gorzej z nakładaniem. Na następny raz muszę zaopatrzyć się w pędzelek. Mam nadzieję, że wszystko pokryłam choć wydaje mi się, że nie Zobaczymy. Jeszcze godzina...
czekamy, czekamy

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a farbowała któraś z was miodowym brązem Palette?
ja nie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.