Odzywka do rzęs Revitalash - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 23:42   #301
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja mam moją revitę ponad rok - od grudnia 2011 3,5 ml i dalej jest:P
A jak często jej używasz i jakie są efekty?
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 07:46   #302
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
A jak często jej używasz i jakie są efekty?
Pierwsze pół roku używałam codziennie potem 2-3 razy w tygodniu i mam piekne długie rzęsy
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 23:20   #303
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Pierwsze pół roku używałam codziennie potem 2-3 razy w tygodniu i mam piekne długie rzęsy
Hmmm to może masz jakąś z dżinem w środku co spełnia życzenia?
<żart> ale ciekawe, że tak długo jeszcze Ci się nie zużyła... moja to raczej jest już na końcówce, tak mi się bynajmiej wydaje, chociaż kto wie, może też będzie się kończyła pół roku
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 15:51   #304
Butlownik
Raczkowanie
 
Avatar Butlownik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cześć dziewczyny,
ja stosuję Revitalash Advanced od miesiąca...jutro dokładnie będzie miesiąc Jak byłam u mojej kosmetyczki na trwałej rzęs - polecam dla podkreślenia efektu dłuższych rzęs, to zauważyłam, że ma sztuczne rzęsy... Zapytałam, czy nie boi się, że jej naturalne rzęsy się zniszczą, jednak okazało się, że nie ma doklejanych rzęs, ale używa odżywki Revitalash. Byłam tak zaskoczona efektem, że sama zaryzykowałam i kupiłam u niej odżywkę. Co prwda 250zł za 2 ml to mega dużo jak dla mnie, ale widząc efekt zaryzykowałam. Narazie nie widzę efektów albo tak się w te moje rzęsycodziennie wieczorem przy smarowaniu wpatruję, że już sama nie widzę różnicy, ale póki co się nie przejmuję bo podobno dopiero po 3 miesiącach mają być widocznie wyraźne efekty Nic mnie nie szczypie, nie mam i nie miałam zaczerwienionych powiek. Rzęsy mam raczej dość długie, ale rzadkie i bardzo cienkie. Jestem ciekawa efektów, które pewnie pojawią się na wiosnę.
Pozdrawiam
__________________
03.12.2011 -> START 58kg (159cm wzrostu)
25.12.2011-> 53,5kg (Święta koniec diety)

12.03.2012->wznowienie diety waga 54,6kg
29.03.2012-> 51.7kg

Cel 50kg
Butlownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:29   #305
AFRODYTA1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej wszystkim,ja mam odżywkę od 3 dni,kupiłam na próbę na Allegro .Pojemność 1 ml.Na razie ok ,oczy nie pieką ,nic nie swędzi ,nie szczypie.Będę dawać znać co i jak.Pozdrawiam
AFRODYTA1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 07:27   #306
Butlownik
Raczkowanie
 
Avatar Butlownik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez AFRODYTA1978 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,ja mam odżywkę od 3 dni,kupiłam na próbę na Allegro .Pojemność 1 ml.Na razie ok ,oczy nie pieką ,nic nie swędzi ,nie szczypie.Będę dawać znać co i jak.Pozdrawiam
Hej Afrodyta,
ale to chyba nie jest odżywka Revitalash bo one występują tylko w pojemności 2ml i 3,5ml???
Pozdrawiam
__________________
03.12.2011 -> START 58kg (159cm wzrostu)
25.12.2011-> 53,5kg (Święta koniec diety)

12.03.2012->wznowienie diety waga 54,6kg
29.03.2012-> 51.7kg

Cel 50kg
Butlownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 07:56   #307
AFRODYTA1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Butlownik Pokaż wiadomość
Hej Afrodyta,
ale to chyba nie jest odżywka Revitalash bo one występują tylko w pojemności 2ml i 3,5ml???
Pozdrawiam
Tak wiem ,to zapewne promocyjna "próbka" ,na pewno oryginał ,jest firmowe opakowanie ,ulotka ,reklamówka.Ktoś na Allegro ma też pojemności 2 ml i 3,5 ml ,ale ja chciałam właśnie tę 1 ml za 150 zł ,bo chcę sprawdzić czy mnie nic nie uczula i czy w ogóle mogę to stosować .Jak się okaże ,że wszystko jest ok ,zakupię 3,5 ml.Póki co nic złego z oczami ,czy powiekami się nie dzieje.Po wieczornej aplikacji czuję jedynie lekkie mrowienie w miejscu aplikacji ,które trwa z 3 -5 minut.Skóra jest leciutko zaróżowiona na powiece ale też krótko.Jestem dobrej myśli.Wolałam wydać na początek 150 zł ,niż od razu 350 zł i potem jakby się okazało ,że nie mogę tej odżywki stosować ,to miałabym te 350 zł w plecy.Zobaczymy.Będę informować o efektach
AFRODYTA1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 17:16   #308
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Butlownik Pokaż wiadomość
Hej Afrodyta,
ale to chyba nie jest odżywka Revitalash bo one występują tylko w pojemności 2ml i 3,5ml???
Pozdrawiam
Występuje też w pojemności 1 ml, ale nie do sprzedaży. Widocznie ktoś np. wygrał i postanowił sprzedać
Jest też pojemność 4,1 ml ale nie sprzedawana w Polsce.
Moje rzęsy po Revi akurat gęstsze nie są, ale są na pewno grubsze i dużo dłuższe.

Jeśli ktoś potrzebuje jeszcze jakiś informacji to zapraszam do pisania na priv.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 00:28   #309
Ofelijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

czesc
Przebrnęłam przez prawie wszystkie strony tego wątku ale mało dowiedziałam się o stanie rzęs PO zakończeniu kuracji i zaprzestaniu stosowania odżywki. Mam odnośnie tego kilka pytań:
Jedna z użytkowniczek napisała, że stosuje odżywkę ponad rok, czy rzesy nie są osłabione? jak długo można ją stosowac? Czy któraś z Was po odstawieniu odżywki całkowicie zauważyłą zmianę w wyglącie naturalnych rzes i czy odrastają takie jak były wcześniej? (nie ktrótsze, nie ma efektu jo-jo? :P)
Oszalałam na punkcie tej odżywki, ale mam pewne obawy co do zakupu. Chodzi o to, że mam doscy długie i gęste naturalne rzęsy (u góry po 3-4 rzędy) i boję się, że jak skończę stosowac odżywkę, to moje naturalne rzęsy, te które się wymienią nie urosną tak długie jak mam teraz. no i dolne rzęsy mam prawie tak długie jak górne i trochę mnie to denerwuje! wiem, że to głupie, ale boję się, że natura ukaże mnie za próżnosc
Tak więc jeśli któraś zakończyła już używanie produktu, może mogłaby odpowiedziec na moje pytania.
Pozdrawiam!
Swoją drogą to bardzo przydatny wątek
Ofelijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 06:50   #310
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Ofelijka Pokaż wiadomość
czesc
Przebrnęłam przez prawie wszystkie strony tego wątku ale mało dowiedziałam się o stanie rzęs PO zakończeniu kuracji i zaprzestaniu stosowania odżywki. Mam odnośnie tego kilka pytań:
Jedna z użytkowniczek napisała, że stosuje odżywkę ponad rok, czy rzesy nie są osłabione? jak długo można ją stosowac? Czy któraś z Was po odstawieniu odżywki całkowicie zauważyłą zmianę w wyglącie naturalnych rzes i czy odrastają takie jak były wcześniej? (nie ktrótsze, nie ma efektu jo-jo? :P)
Oszalałam na punkcie tej odżywki, ale mam pewne obawy co do zakupu. Chodzi o to, że mam doscy długie i gęste naturalne rzęsy (u góry po 3-4 rzędy) i boję się, że jak skończę stosowac odżywkę, to moje naturalne rzęsy, te które się wymienią nie urosną tak długie jak mam teraz. no i dolne rzęsy mam prawie tak długie jak górne i trochę mnie to denerwuje! wiem, że to głupie, ale boję się, że natura ukaże mnie za próżnosc
Tak więc jeśli któraś zakończyła już używanie produktu, może mogłaby odpowiedziec na moje pytania.
Pozdrawiam!
Swoją drogą to bardzo przydatny wątek
ja stosuje od grudnia 2011 i nie są osłąbione, ale jak pisałam po pół roku przeszłam na stosowanie 2 x w tygodniu dla podtrzymania efektu. Jak odstawisz odżywkę to wrócą do ich naturalnego wyglądu nie sądzę, że powinny być gorsze niż przed kuracją. Jednak na pewno po dostawieniu nie utrzyma się efekt kory osiągniesz używając - tak pisze sam producent
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:07   #311
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Ofelijka Pokaż wiadomość
czesc
Przebrnęłam przez prawie wszystkie strony tego wątku ale mało dowiedziałam się o stanie rzęs PO zakończeniu kuracji i zaprzestaniu stosowania odżywki. Mam odnośnie tego kilka pytań:
Jedna z użytkowniczek napisała, że stosuje odżywkę ponad rok, czy rzesy nie są osłabione? jak długo można ją stosowac? Czy któraś z Was po odstawieniu odżywki całkowicie zauważyłą zmianę w wyglącie naturalnych rzes i czy odrastają takie jak były wcześniej? (nie ktrótsze, nie ma efektu jo-jo? :P)
Oszalałam na punkcie tej odżywki, ale mam pewne obawy co do zakupu. Chodzi o to, że mam doscy długie i gęste naturalne rzęsy (u góry po 3-4 rzędy) i boję się, że jak skończę stosowac odżywkę, to moje naturalne rzęsy, te które się wymienią nie urosną tak długie jak mam teraz. no i dolne rzęsy mam prawie tak długie jak górne i trochę mnie to denerwuje! wiem, że to głupie, ale boję się, że natura ukaże mnie za próżnosc
Tak więc jeśli któraś zakończyła już używanie produktu, może mogłaby odpowiedziec na moje pytania.
Pozdrawiam!
Swoją drogą to bardzo przydatny wątek
Witam. Ja osobiście nie polecam szczególnie, że Swoje, z tego co rozumiem, masz piękne. Moje, mimo iż stosuję Revi pół roku bez przerwy, kiedy po miesiącu wypadły dłuższe, teraz odrastają tylko tej samej długości jaką miałam przed używaniem odżywki, ale do tego zbijają się w jakieś dziwne kępki (wyglądają jak posklejane tuszem ). Ostatanio też zauważyłam, że intensywnie wypadają, bo 4 naraz to chyba nie jest norma, a potem w ciągu dnia coś się jeszcze znajdzie ( cud, że nie mam łysych powiek :P ). Mam jednak wrażenie, że to sprawa indywidualna. Pozdrawiam

Edytowane przez helll
Czas edycji: 2013-01-16 o 18:11
helll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 00:00   #312
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Ofelijka Pokaż wiadomość
czesc
witaj jak masz ładne to ja bym chyba sobie darowała na Twoim miejscu
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:39   #313
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam. Chciałam się zapytać czy któraś z Was znalazła jakieś informacje o przeciwskazaniach i efektach ubocznych stosowania Revi?
Ja odkąd stosuję Revi czyli od pół roku, mam nawracające problemy z jęczmieniem- ropny miłam już z 3 razy, a stany zapalne które nie kończyły sie ropniem tylko bolesnością - to nawet nie pamietam, tak często się powtarzały. Zanim zaczęłam używać Revi - jęczmień miałam góra 4 razy a żyję trochę dłużej niż 20 lat Czy któraś miała podobne problemy? Pozdrawiam
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:00   #314
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam się zapytać czy któraś z Was znalazła jakieś informacje o przeciwskazaniach i efektach ubocznych stosowania Revi?
Ja odkąd stosuję Revi czyli od pół roku, mam nawracające problemy z jęczmieniem- ropny miłam już z 3 razy, a stany zapalne które nie kończyły sie ropniem tylko bolesnością - to nawet nie pamietam, tak często się powtarzały. Zanim zaczęłam używać Revi - jęczmień miałam góra 4 razy a żyję trochę dłużej niż 20 lat Czy któraś miała podobne problemy? Pozdrawiam
ja bym podejrzewała Revi, a dostaje Ci sie do oka?
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:32   #315
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja bym podejrzewała Revi, a dostaje Ci sie do oka?
Wydaje mi się, że czasami tak, ale raczej rzadko. Fakt, odkąd używam Revi mam też mocno przekrwione oczy. Sądziłam, że to od soczewek kontaktowych ale myślę, że nie tylko.
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:52   #316
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że czasami tak, ale raczej rzadko. Fakt, odkąd używam Revi mam też mocno przekrwione oczy. Sądziłam, że to od soczewek kontaktowych ale myślę, że nie tylko.
Nie powinna się dostawać, spróbuj ocierać pędzelek zanim aplikujesz
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:10   #317
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziękuję Rzadko mi się dostaje do oczu ale będę jeszcze bardziej uważna. Zużyję ją do końca i poszukam czegoś innego bo nadal marzę o pięknych rzęsach, szczególnie, że w moim przypadku więcej problemów niż efektów :P
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:27   #318
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Dziękuję Rzadko mi się dostaje do oczu ale będę jeszcze bardziej uważna. Zużyję ją do końca i poszukam czegoś innego bo nadal marzę o pięknych rzęsach, szczególnie, że w moim przypadku więcej problemów niż efektów :P
tak to często bywa jednemu nic nie jest a drugiego uczuli
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 23:26   #319
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Jeśli któraś z Was ma problemy należy stosować pod opieką okulisty.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 13:27   #320
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że czasami tak, ale raczej rzadko. Fakt, odkąd używam Revi mam też mocno przekrwione oczy. Sądziłam, że to od soczewek kontaktowych ale myślę, że nie tylko.
Zdecydowanie od Revi. Mi 3 miesiące a nawet 4 nie działo się nic (może na początku delikatne ślady na powiece) a po 4 miesiącach masakra. Też noszę soczewki. Nie wrócę do tej odżywki - raz, że krótki efekt a dwa, że podrażnia koszmarnie oczy.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:21   #321
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zdecydowanie od Revi. Mi 3 miesiące a nawet 4 nie działo się nic (może na początku delikatne ślady na powiece) a po 4 miesiącach masakra. Też noszę soczewki. Nie wrócę do tej odżywki - raz, że krótki efekt a dwa, że podrażnia koszmarnie oczy.
Witam. Czyli nie tylko ja mam problemy przez Revi. Ja chcę ją wykończyć a potem może pomyślę o czymś nowym ale do Revi już nie wrócę. Szkoda 360 zł za coś co nie pomaga a szkodzi. Jedyny efekt jaki mam to ciemny kolor rzęs ale henna kosztowałaby mnie ok 60 zł za pół roku. Efekt był ale mało efektowny i krótko i nie wrócił, problemy zostały. Dziewczyny piszcie o innych tego typu odżywkach bo ja wciąż marzę o długich rzęsach
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 23:46   #322
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Czyli nie tylko ja mam problemy przez Revi. Ja chcę ją wykończyć a potem może pomyślę o czymś nowym ale do Revi już nie wrócę. Szkoda 360 zł za coś co nie pomaga a szkodzi. Jedyny efekt jaki mam to ciemny kolor rzęs ale henna kosztowałaby mnie ok 60 zł za pół roku. Efekt był ale mało efektowny i krótko i nie wrócił, problemy zostały. Dziewczyny piszcie o innych tego typu odżywkach bo ja wciąż marzę o długich rzęsach
Cóż, ja póki co używam Revi i jestem zachwycona co prawda przyzwyczaiłam się już do tej długości rzęs i jedno jest pewne jeśli przestanę jej stosować to efekt na pewno zniknie a wtedy różnica będzie ogromna... bo moje pierwotne rzęsy były naprawdę kiepskie...
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 18:00   #323
muffkaa
Przyczajenie
 
Avatar muffkaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Czyli nie tylko ja mam problemy przez Revi. Ja chcę ją wykończyć a potem może pomyślę o czymś nowym ale do Revi już nie wrócę. Szkoda 360 zł za coś co nie pomaga a szkodzi. Jedyny efekt jaki mam to ciemny kolor rzęs ale henna kosztowałaby mnie ok 60 zł za pół roku. Efekt był ale mało efektowny i krótko i nie wrócił, problemy zostały. Dziewczyny piszcie o innych tego typu odżywkach bo ja wciąż marzę o długich rzęsach
Ja polecam odżywkę Xlash, stosuję już prawie 2 miesiące i efekty są niesamowite!! już po 2 miesiącach mam wyraźnie zagęszczone rzęsy, i nieziemsko się wydłużyły. A że jest bezpieczniejsza bo 100% naturalna to jeszcze bardziej mnie przekonało, widziałam też osobny wątek tej odżywce. Może tą będziesz mogła stosować? Ja nie odczuwam żadnego pieczenia, ani mi oczy nie łzawią ani nie są czerwone
muffkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 19:25   #324
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez muffkaa Pokaż wiadomość
Ja polecam odżywkę Xlash, stosuję już prawie 2 miesiące i efekty są niesamowite!! już po 2 miesiącach mam wyraźnie zagęszczone rzęsy, i nieziemsko się wydłużyły. A że jest bezpieczniejsza bo 100% naturalna to jeszcze bardziej mnie przekonało, widziałam też osobny wątek tej odżywce. Może tą będziesz mogła stosować? Ja nie odczuwam żadnego pieczenia, ani mi oczy nie łzawią ani nie są czerwone
Bardzo dziękuję za Twoją opinię. Coraz bardziej jestem przekonana, że się na nią skuszę jak skończę Revi. Mam pytanie czy Swoją odżywkę kupiłaś przez internet? Może kogoś polecasz? Pozdrawiam
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 07:35   #325
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Wszystko jest sprawą bardzo indywidualną, tak samo odżywka do rzęs jak ta do włosów, do paznokci albo chociażby każdy lek przepisany nawet na receptę należy o tym pamiętać żywy organizm to nie matematyka, że 2 + 2 zawsze da 4
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 08:19   #326
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Stosuję revitalash od kwietnia 2012 czyli już jakieś 9 miesięcy. Na początku efekty były świetne, dużo osób chwaliło moje rzęsy, pytało czy sztuczne, no po prostu wyglądały pięknie i byłam bardzo zadowolona. We wrześniu zmieniłam revitalash na Rapidlash - głównie ze względu na cenę. Efekt nadal był, ale jakoś w październiku zaczął słabnąć - nie wiem czy to nie wina rapidlash - może po prostu nie działał a rzęsy po Revi stopniowo wypadły. Obecnie mam rzęsy "normalne" czyli takie jak miałam naturalnie - ogólnie bez szału. W listopadzie trochę się wkurzyłam i wróciłam do Revi - używam już dwa miesiące codziennie lub co drugi dzień i nic nie rusza, nie wiem czy się uodporniłam czy co. Teraz nie wiem co zrobić, czy odstawić odżywkę na kilka miesięcy a potem znów spróbować Revi czy kupić jakąś inną? Nie wiem, liczyłam, że stosując regularnie utrzymam te rzęsy
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 12:28   #327
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Stosuję revitalash od kwietnia 2012 czyli już jakieś 9 miesięcy. Na początku efekty były świetne, dużo osób chwaliło moje rzęsy, pytało czy sztuczne, no po prostu wyglądały pięknie i byłam bardzo zadowolona. We wrześniu zmieniłam revitalash na Rapidlash - głównie ze względu na cenę. Efekt nadal był, ale jakoś w październiku zaczął słabnąć - nie wiem czy to nie wina rapidlash - może po prostu nie działał a rzęsy po Revi stopniowo wypadły. Obecnie mam rzęsy "normalne" czyli takie jak miałam naturalnie - ogólnie bez szału. W listopadzie trochę się wkurzyłam i wróciłam do Revi - używam już dwa miesiące codziennie lub co drugi dzień i nic nie rusza, nie wiem czy się uodporniłam czy co. Teraz nie wiem co zrobić, czy odstawić odżywkę na kilka miesięcy a potem znów spróbować Revi czy kupić jakąś inną? Nie wiem, liczyłam, że stosując regularnie utrzymam te rzęsy
Witam. Ja osobiście odnoszę wrażenie, ze po pewnym czasie Revi przestaje działać. U mnie efekt był mało spektakularny i trwał może z miesiąc może 2. Rzęsy długie wypadły, odrosły normalne tylko pozbijane w kępki i mimo iż stosuję go nadal codziennie one nie rosną dłuższe tylko są ciemniejsze. Jeżeli są dłuższe to minimalnie, więc jak ją skończę spróbuję może Xlash. Pozdrawiam.
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:12   #328
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja wszystkie osoby, które znam to mają po Revi świetne rzęsy. Wydaje mi się, że to kwestia odpowiedniej techniki nakładania i naprawdę regularnego stosowania.

Ja ostatnio swoje trochę zaniedbałam i stosowałam odżwykę czasem nawet tylko raz na tydzień. Po kilku tygodniach takiego lenistwa zaczęły wyglądać gorzej, bo naturalnie sporo ich wypada a nie było stymulowania wzrostu odżywką...
Jednak teraz znów zaczęłam używać regularnie codziennie, ewentualnie czasem przegapię jeden dzień i już widzę, że mam dużo krótkich, więc jak za 2, 3 tygodnie wszystko powyrasta to zacznie się robić znowu fajne wrażenie już teraz nie będę leniwa, szkoda potem czasu i efektu na ponowne odrastanie.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:05   #329
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Czyli nie tylko ja mam problemy przez Revi. Ja chcę ją wykończyć a potem może pomyślę o czymś nowym ale do Revi już nie wrócę. Szkoda 360 zł za coś co nie pomaga a szkodzi. Jedyny efekt jaki mam to ciemny kolor rzęs ale henna kosztowałaby mnie ok 60 zł za pół roku. Efekt był ale mało efektowny i krótko i nie wrócił, problemy zostały. Dziewczyny piszcie o innych tego typu odżywkach bo ja wciąż marzę o długich rzęsach
Jakby "przekartkować" ten temat to naprawdę duża liczba osób miała problemy z Revi, jedni po jednym zastosowaniu inni dopiero po kilku miesiącach. Ja nie mam specjalnie wrażliwych oczu, ale po pewnym czasie podrażnienie, pieczenie i ból było straszne. Łącznie z zamglonym widzeniem. Wyrzuciłam wtedy od razu odżywkę, nie ma co ryzykować infekcji oczu!

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Ja wszystkie osoby, które znam to mają po Revi świetne rzęsy. Wydaje mi się, że to kwestia odpowiedniej techniki nakładania i naprawdę regularnego stosowania.
Nie da się zaprzeczyć, że efekt jest spektakularny, ale kurcze.. przez miesiąc, góra dwa. Później te długie (i cieżkie) rzęsy siłą rzeczy wypadają, już pomijając cykl życia rzęs który ma chyba 4-6 msc?

Słyszałam dobre opinie o Lashfood, ale nie próbowałam, bo cena jest pozaziemska ;-) Obecnie mam "swoją" odżywkę: olejek rycynowy + lecytyna + B3 + olejek winogronowy itp. i co prawda nie mam rzęs, które mogę zarzucać na plecy, ale są zdrowe i zagęszczone.

Możecie coś napisać o tej Xlash? Widzę, że to od Naturmedicin i mają nienajgorsze opinie. Hmmm może wypróbuję.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:32   #330
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jakby "przekartkować" ten temat to naprawdę duża liczba osób miała problemy z Revi, jedni po jednym zastosowaniu inni dopiero po kilku miesiącach. Ja nie mam specjalnie wrażliwych oczu, ale po pewnym czasie podrażnienie, pieczenie i ból było straszne. Łącznie z zamglonym widzeniem. Wyrzuciłam wtedy od razu odżywkę, nie ma co ryzykować infekcji oczu!
ja jestem chyba wyjątkiem rok i 2 miesiące stosowania, zero podrażnień i utrzymany efekt
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.