Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 18:26   #961
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a ja się zmobilizowałam i wyprasowałam 15 koszul męża i koszulki

mam spodnie ciążowe jeansy zakupione za całe 30 zł w lumpeksie i są mi troszke w biodrach za szerokie i mam wrażenie że zaraz spadną i moja cudowna mamusia wymyśliła i zakupiła mi szelki także wreszcie sie czuje w nich komfortowo bo nie musze tak tej gumki mocniej zaciągac żeby spodnie z dupy nie spadly i szok przed ciązą stanik małe C duże B a teraz spore DD
Noo to nieźle
ja na razie widzę, że bambuch mi lekko wywaliło.. choć nie mogę nigdzie nie mogę odnaleźć wymiarów do sukni ślubnej (tam mam spisane ile ma obwód bambuszka) no i piersi .. słuchajcie mnie tam ani siara nie leci ani biust się nie wylewa... ale ok waga moja stoi w miejscu :P może po wigilii się ruszy
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:27   #962
karo_z
Rozeznanie
 
Avatar karo_z
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 755
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cześ Dziewczyny!
Piszecie co chwilę o naleśnikach aż musiałam dziś sobie zrobić na obiad z serem i polewą czekoladową


Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam pytanie, jakie macie plany po macierzyńskim? Idziecie na wychowawczy czy wracacie do pracy? I co z maluchami?

ja mam plan wrócić po macierzyńskim do pracy i liczyłam, że mama mi pomoże, bo nie pracowała a tu wczoraj niespodzianka - znalazła pracę. Cieszę się, że nie będzie siedzieć w domu dłużej ale też egoistycznie myślę o sobie co zrobić po macierzyńskim, mimo, że jeszcze tyle czasu...
Ja wczoraj byłam w pracy pozałatwiać trochę spraw i między innymi dowiedzieć się co ze mną będzie bo do dziś miałam umowę o prace...
Rozmawiałam z dyrektorem i powiedział, że umowa zostanie przedłużona tylko do dnia porodu niby nie można było tego formalnie inaczej załatwić mimo, że chce, żebym dalej tam pracowała po powrocie z macierzyńskiego...Tylko, że podczas macierzyńskiego nie będę przecież zatrudniona, więc jego zapewnienie tak naprawdę nie jest dużo warte i może się okazać że zostanę bez pracy...
No ale nic, pewnie się to wszystko jakoś ułoży

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ja naszczescie po macierzynskim moge oddac sie dziecku i nie musze wracac do pracy... po odchowaniu maluszka bede pracowac w meza firmie, ale mysle, ze poki malenstwo nie pojdzei do przedszkola to bede mogla byc z nim w domku
O fanie się masz

Chciałabym sobie na macierzyńskim rozkręcić jakiś biznes i nie musieć się martwić czy mnie zatrudnią z powrotem czy nie, ale pewnie będzie cieżko znaleźć na to czas mając maluszka przy sobie.
Poza tym jakoś pomysłu nie ma

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hej
Jestem po wizycie

Oczywiście dostałam skierowanie do diabetologa ale lekarz powiedział, że źle nie jest, zapewne wystarczy dieta. A trzeba to przypilnować, aby dziecko za mocno nie rosło. Póki co Ewelinka i tak jest o tydzień mniejsza niż wynika to z OM, ale klopsik też spory bo waży 670 gram
Mała kompletnie nie chciała dać się pomierzyć. Zasłoniła się rączkami i nóżkami. Nie wiem co to za akrobatkę będę miała
USG robione miałam leżąc na boku, doktor próbował rozbudzić małą... udało się zmienić jej pozycję na tyle, aby zmierzyć kość udową.
A tak wszystko jest w normie
No to super że wszystko ok!

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Ja jestem juz!
Troszke zalamana bo usg wykazalo poszerzenie ukladu kielichowo- miedniczkowego u dzidzi i sie martwie
Wprawdzie lekarz powiedzial ze jest to czesta przypadlosc plodow i nalezy to skontrolowac za 2 tygodnie i moze wogole zniknac bez sladu i to samo czytam w internecie.
Ale jakies obawy i tak sa!
Pozatym wszystko pieknie, lozysko na scianie przedniej, waga dzidziusia 350 g.
No i dzidzia nadal pozostaje dziewczynka, na 80%
Oj, na pewno będzie dobrze
__________________
Karolina Nicpoń
Fotografia kulinarna, reklamowa. Przepisy dla alergików.
https://karolinanicpon.pl
Potrzebujesz sesji produktów czy dań? Daj znać!

kontakt@karolinanicpon.pl
karo_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:33   #963
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a ja się zmobilizowałam i wyprasowałam 15 koszul męża i koszulki
ja uprasowalam 5 koszul i padłam jutro kolejna tura
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:35   #964
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ja uprasowalam 5 koszul i padłam jutro kolejna tura
Skoroście się tak rozpędziły to może ja wam podrzucę swoją pościel
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:36   #965
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ja uprasowalam 5 koszul i padłam jutro kolejna tura
ja jak już się za to zabrałam to za jednym zamachem i poszlo mam spokój z koszulami przynajmniej na 2 tygodnie

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Skoroście się tak rozpędziły to może ja wam podrzucę swoją pościel

e tam ja to len jestem i pościeli nie prasuję a na koszule to mobilizowałam sie tydzień i teraz padam krzyże mnie bolą ale jestem z siebie dumna
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:39   #966
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
ja jak już się za to zabrałam to za jednym zamachem i poszlo mam spokój z koszulami przynajmniej na 2 tygodnie

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------




e tam ja to len jestem i pościeli nie prasuję a na koszule to mobilizowałam sie tydzień i teraz padam krzyże mnie bolą ale jestem z siebie dumna
Nie mów mi o tym nawet ja nawet pospać nie mogę bo mnie wszystko boli
generalnie to najchetniej bym spała w jakiejś lewitacji ... zebym nic nie naciągała, odgniatała itp
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:40   #967
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Żyłam dzisiaj w strachu Przez dobre pół h co 10 sekund czułam kłucie jak by szpileczkami po prawej stronie w dole na linie pachwin tak jak by pod jajnikiem.. myślałam że będę musiała na pogotowie jechać ale na szczęście szybko minęło.. Czy któraś tak miała? Dzidzia na szczęście skacze fikołki
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 18:43   #968
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość

Jolka-trzymam kciuki za wizytę

dziękuję za kciuki
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:43   #969
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
W porównaniu z wami widzę,że mój poród jednak nie należał do ciężkich.
moj w sumie nie byl ciezki... nie mialam kompolikacji ani nic.. tylko niefortunne ulozenie, ktore nikomu nie zagrazalo

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
dodałam fotki na maila koleżanka mnie nastraszyła że bardzo nisko mam brzuszek ...jak będziecie mialy chwilkę to zerknijcie i powiedzcie co myślicie .

tikki, gucia - śliczne brzucholki , zgrabniuteńkie gucię już dzisiaj chyba drugi raz chwalę
wg mnie brzusio masz calkiem normalny i jaki zgrabniutki

a chwalic chwal ile chcesz... mysle, ze w piorka nie obrosne

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
na maila podam adres do największego brzucha jaki ostatnio widziałam na zdjęciu, podaję na maila, bo to jednak obca dla mnie dziewczyna, a wiem że Wy się śmiać nie będziecie
wow

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Gucia ,ale duży!! wdg mnie masz brzuszek jak na chłopaka
.
z Sandra mialam podobny

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Nie wiem
ale znalazłam coś takiego
23-24 tydzień - 540 g
25-26 tydzień - 900 g
to moje dziecie znow duze bedzie , bo w 24+4 juz 900g... i wg usg o tydzien starsze
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:44   #970
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
Żyłam dzisiaj w strachu Przez dobre pół h co 10 sekund czułam kłucie jak by szpileczkami po prawej stronie w dole na linie pachwin tak jak by pod jajnikiem.. myślałam że będę musiała na pogotowie jechać ale na szczęście szybko minęło.. Czy któraś tak miała? Dzidzia na szczęście skacze fikołki
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:49   #971
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Właśnie ten z kosmetyczką bo butelki już mam

A co do planów po macierzyńskim... Ja bardzo chciałabym zostać w domu,ale nie wiem czy damy radę z jednej pensji TŻ-ta się utrzymać. Bo to co płacą na wychowawczym nie wiem jak nazwać. Jednak wszystko zależy od tego czy znajdziemy nianię, która nie zażyczy sobie tyle ile ja zarabiam bo jeśli tak to nie będzie sensu,żebym na niańkę tyrała,a żłobka w naszym mieście nie ma.

a butelki też masz Aventa?

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hej
Jestem po wizycie

Oczywiście dostałam skierowanie do diabetologa ale lekarz powiedział, że źle nie jest, zapewne wystarczy dieta. A trzeba to przypilnować, aby dziecko za mocno nie rosło. Póki co Ewelinka i tak jest o tydzień mniejsza niż wynika to z OM, ale klopsik też spory bo waży 670 gram
Mała kompletnie nie chciała dać się pomierzyć. Zasłoniła się rączkami i nóżkami. Nie wiem co to za akrobatkę będę miała
USG robione miałam leżąc na boku, doktor próbował rozbudzić małą... udało się zmienić jej pozycję na tyle, aby zmierzyć kość udową.
A tak wszystko jest w normie
Super, że wsio ok

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Jolka trzymam kciuki , zeby dzidzia ładnie sie rozkraczyła
dziękuję za kciuki

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Ja jestem juz!
Troszke zalamana bo usg wykazalo poszerzenie ukladu kielichowo- miedniczkowego u dzidzi i sie martwie
Wprawdzie lekarz powiedzial ze jest to czesta przypadlosc plodow i nalezy to skontrolowac za 2 tygodnie i moze wogole zniknac bez sladu i to samo czytam w internecie.
Ale jakies obawy i tak sa!
Pozatym wszystko pieknie, lozysko na scianie przedniej, waga dzidziusia 350 g.
No i dzidzia nadal pozostaje dziewczynka, na 80%
No to mam nadzieję, że zniknie i głowa do góry
A czemu na 80% dziewczynka a nie na 100%?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość

pierwszy raz robie pieczonego kurczaka..ciekawe jaki wyjdzie.
Tz skreca komode dla dzidzi...Ivor mu pomaga i co chwile zabiera jakies czesci i z nimi ucieka...takiego mamy psa pomocnika

A ja nie robiłam nigdy
powiedz jak robiłaś ?
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 18:49   #972
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Ja też sobie nie wyobrażam :/
Ja byłam wczoraj na basenie .. Nie miałam okularów więc musiałam pływać z nosem nad wodą... postanowiłam wziąc deskę, oprzeć się i pomachać troszke nogami
i tu szał
tak mnie ciągnął brzuch, że odpuściłam
Poleciałam ocieplić się w jacusi ... potem pływałam w baseniku dla dzieci bo ciepłą woda była a na koniec poszłam na całe 3 minuty do sauny.
Nie krzyczcie na mnie za tę saunę bo nie czuję aby mi jakoś mega szkodziła .... Siedzę tylko parę minut (a przed ciążą nawet po 20 minut jednorazowo) max 5 - a jeśli czuję się źle natychmiast wychodze.. także nie nie czuję się wyrodną matką :P
pomijam fakt, że wczoraj mój TZ mało nie doprowadził mnie do poronienia... wjechał (niby jadac 40 km/h) pod wyjezdzajacy z zatoczki autobus...potem slalomem między innymi osobówkami
Boże dziewczyny... widziałam jak ten autobus jedzie prosto na mnie ... myślałam, że to już koniec (
a On tylko spokojnie widzialem ten autobus przecież bym CIe nie zabił noż i to mało
Okropnie okropnie się wściekłam .. dobrze mi potem ten basen zrobił

Pociesze Cie troszke ze np w szwecji nie ma przeciwwskazan aby chodzic na saune w ciazy, oczywiscie z umiarem tzn nie 30 min np. A w koncu ze skandynawii sauna pochodzi i w zwiazku z tym maja juz jakies swoje badania na ten temat
Bez przesady, 3 min nie zaszkodza napewno
Co do dzidzi to tak jakos nie bardzo nozki rozszerzala, no nadal wstydliwa jakas wiec dziewczyna napewno!
Zeby juz te 2 tygodnie szybko przelecialy i zeby sie okazalo ze wszystko w normie
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:51   #973
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Wróciłam z USG i powiem, że jestem trochę zawiedziona i żałuję troszkę ale cóż życie...
Po pierwsze dałam ciała wchodzę i lekarz do mnie no to zapraszam i pokazuje gdzie mam iść a idę i się rozbieram potem on do mnie, a co Pani robi przecież nie trzeba się rozbierać tylko położyć i brzuch odkryć... a ja do niego a skąd ja mogłam wiedzieć hehe... super

po drugie dzidzia super machała nóżkami "rowerek sobie robiła" - jak to lekarz powiedział widziałam wsio, ale zdjęcia nie wyszły ani jedno i na płycie mam tylko 6filmików bez żadnych zdjęć dlatego jestem załamana filmiki obejrze dopiero jutro bo mój komputer jest tak zamulony, że masakra muszę przeinstalować system chyba, że jakimś cudem obejrze je dzisiaj...

I Uwaga na początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopak ale po czasie zmieniło się, że dziewczynka raz że wszyscy mi tak mówili a dwa, że te chęć na słodkie i wogóle jeszcze jak położna tak powiedziała to byłam nastawiona na dziewczynke nawet imię miałam Patrycja a lekarz do mnie, że w 100% CHŁOPIEC a więc będzie chłopiec trzeba nad imieniem pomyśleć
poza tym jest to już 22tci3dni - waga dziecka 521g i termin zmienił mi się z 08.04. na 02.04. więc nie wiem czy karolca mi zmienisz czy mam pisać PW ??

a ogólnie poza tym wszystko dobrze

TŻ się cieszy hehe


teraz idę coś zjeść
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:55   #974
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Hej dziewczyny właśnie oglądnęłam Wasze brzuszki kurcze wszystkie śliczne...ciążowe brzuszki mają taki urok aż chce się na nie patrzeć bez końca i głaskać
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:56   #975
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z USG i powiem, że jestem trochę zawiedziona i żałuję troszkę ale cóż życie...
Po pierwsze dałam ciała wchodzę i lekarz do mnie no to zapraszam i pokazuje gdzie mam iść a idę i się rozbieram potem on do mnie, a co Pani robi przecież nie trzeba się rozbierać tylko położyć i brzuch odkryć... a ja do niego a skąd ja mogłam wiedzieć hehe... super

po drugie dzidzia super machała nóżkami "rowerek sobie robiła" - jak to lekarz powiedział widziałam wsio, ale zdjęcia nie wyszły ani jedno i na płycie mam tylko 6filmików bez żadnych zdjęć dlatego jestem załamana filmiki obejrze dopiero jutro bo mój komputer jest tak zamulony, że masakra muszę przeinstalować system chyba, że jakimś cudem obejrze je dzisiaj...

I Uwaga na początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopak ale po czasie zmieniło się, że dziewczynka raz że wszyscy mi tak mówili a dwa, że te chęć na słodkie i wogóle jeszcze jak położna tak powiedziała to byłam nastawiona na dziewczynke nawet imię miałam Patrycja a lekarz do mnie, że w 100% CHŁOPIEC a więc będzie chłopiec trzeba nad imieniem pomyśleć
poza tym jest to już 22tci3dni - waga dziecka 521g i termin zmienił mi się z 08.04. na 02.04. więc nie wiem czy karolca mi zmienisz czy mam pisać PW ??

a ogólnie poza tym wszystko dobrze

TŻ się cieszy hehe


teraz idę coś zjeść
No to wychodzi że będzie Patryk gratulacje

No to jak coś to przy okazji ja się przypominam .. ja też na niebiesko na liście
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:57   #976
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z USG i powiem, że jestem trochę zawiedziona i żałuję troszkę ale cóż życie...
Po pierwsze dałam ciała wchodzę i lekarz do mnie no to zapraszam i pokazuje gdzie mam iść a idę i się rozbieram potem on do mnie, a co Pani robi przecież nie trzeba się rozbierać tylko położyć i brzuch odkryć... a ja do niego a skąd ja mogłam wiedzieć hehe... super

po drugie dzidzia super machała nóżkami "rowerek sobie robiła" - jak to lekarz powiedział widziałam wsio, ale zdjęcia nie wyszły ani jedno i na płycie mam tylko 6filmików bez żadnych zdjęć dlatego jestem załamana filmiki obejrze dopiero jutro bo mój komputer jest tak zamulony, że masakra muszę przeinstalować system chyba, że jakimś cudem obejrze je dzisiaj...

I Uwaga na początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopak ale po czasie zmieniło się, że dziewczynka raz że wszyscy mi tak mówili a dwa, że te chęć na słodkie i wogóle jeszcze jak położna tak powiedziała to byłam nastawiona na dziewczynke nawet imię miałam Patrycja a lekarz do mnie, że w 100% CHŁOPIEC a więc będzie chłopiec trzeba nad imieniem pomyśleć
poza tym jest to już 22tci3dni - waga dziecka 521g i termin zmienił mi się z 08.04. na 02.04. więc nie wiem czy karolca mi zmienisz czy mam pisać PW ??

a ogólnie poza tym wszystko dobrze

TŻ się cieszy hehe


teraz idę coś zjeść
Gratki I witaj w chłopakowym klubie
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:57   #977
karinka711
Raczkowanie
 
Avatar karinka711
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

witam! co prawda z opoznienim ale mimo wszytko na nowym watku tytul boski ale 100-dniowke to ja bede miec 31.12.....
wiec pewnie juz w nowym watku jak tak dalej pojdzie:P

wczoraj byłam w tym cholernym szpitalu po raz pierwszy oficjalnie na usg...
moj GP jak wiecie zapomnial wyslac dokumentow do szpitala i gdyby nie moj upór to do teraz pewnie nic bym o tym nie wiedziala
na wstepie poznalam jedna z 3 poloznych....milion pytan...i pochwala za bardzo dobre wyniki krwi
no i wypelniamy papiery a pani pieknie wpisuje porod naturalny bez znieczulenia (o matko!!!) a ja do niej nie,nie ,nie ja chce epidural a ona na to a bo ja myslalam ze wy wszystkie polki to takie strong women :P
padlo kilka pytan o choroby,palenie papierosow i takie tam....
wpisano mnie na liste do szkoly rodzenia i wrocilam pieknie do poczekalni...
i po 3 godzinach doczekalam sie USG dzidzia jest sliczna!!!
pw pierwszym momencie lekarz stwierdzil ze mala sie czyms martwi pokazal nam jak mala trzyma sie raczkami za glowke a po sekundzie pokazala pieknie pupe hahahah,mala zdrowa,duza,bardzo ruchliwa ma 15.5 cm wagi niewiem niestety...
z usg wiem ze to 21 tydzien i 2 dni
dostalam piekna foteczke dzidzi i kolejna wizyta w szpitalu dopiero w 32 tygodniu ciazy...wiecej usg nie bedzie
karinka711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:58   #978
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z USG i powiem, że jestem trochę zawiedziona i żałuję troszkę ale cóż życie...
Po pierwsze dałam ciała wchodzę i lekarz do mnie no to zapraszam i pokazuje gdzie mam iść a idę i się rozbieram potem on do mnie, a co Pani robi przecież nie trzeba się rozbierać tylko położyć i brzuch odkryć... a ja do niego a skąd ja mogłam wiedzieć hehe... super

po drugie dzidzia super machała nóżkami "rowerek sobie robiła" - jak to lekarz powiedział widziałam wsio, ale zdjęcia nie wyszły ani jedno i na płycie mam tylko 6filmików bez żadnych zdjęć dlatego jestem załamana filmiki obejrze dopiero jutro bo mój komputer jest tak zamulony, że masakra muszę przeinstalować system chyba, że jakimś cudem obejrze je dzisiaj...

I Uwaga na początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopak ale po czasie zmieniło się, że dziewczynka raz że wszyscy mi tak mówili a dwa, że te chęć na słodkie i wogóle jeszcze jak położna tak powiedziała to byłam nastawiona na dziewczynke nawet imię miałam Patrycja a lekarz do mnie, że w 100% CHŁOPIEC a więc będzie chłopiec trzeba nad imieniem pomyśleć
poza tym jest to już 22tci3dni - waga dziecka 521g i termin zmienił mi się z 08.04. na 02.04. więc nie wiem czy karolca mi zmienisz czy mam pisać PW ??

a ogólnie poza tym wszystko dobrze

TŻ się cieszy hehe


teraz idę coś zjeść
Gratuluję chłopca
Patryk może być.
Ale info proszę na PW bo teraz tak szybko nadrabiam tylko
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:58   #979
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z USG i powiem, że jestem trochę zawiedziona i żałuję troszkę ale cóż życie...
Po pierwsze dałam ciała wchodzę i lekarz do mnie no to zapraszam i pokazuje gdzie mam iść a idę i się rozbieram potem on do mnie, a co Pani robi przecież nie trzeba się rozbierać tylko położyć i brzuch odkryć... a ja do niego a skąd ja mogłam wiedzieć hehe... super

po drugie dzidzia super machała nóżkami "rowerek sobie robiła" - jak to lekarz powiedział widziałam wsio, ale zdjęcia nie wyszły ani jedno i na płycie mam tylko 6filmików bez żadnych zdjęć dlatego jestem załamana filmiki obejrze dopiero jutro bo mój komputer jest tak zamulony, że masakra muszę przeinstalować system chyba, że jakimś cudem obejrze je dzisiaj...

I Uwaga na początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopak ale po czasie zmieniło się, że dziewczynka raz że wszyscy mi tak mówili a dwa, że te chęć na słodkie i wogóle jeszcze jak położna tak powiedziała to byłam nastawiona na dziewczynke nawet imię miałam Patrycja a lekarz do mnie, że w 100% CHŁOPIEC a więc będzie chłopiec trzeba nad imieniem pomyśleć
poza tym jest to już 22tci3dni - waga dziecka 521g i termin zmienił mi się z 08.04. na 02.04. więc nie wiem czy karolca mi zmienisz czy mam pisać PW ??

a ogólnie poza tym wszystko dobrze

TŻ się cieszy hehe


teraz idę coś zjeść
super że wszystko w porządku i gratuluję poznania płci
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 19:03   #980
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

hejka za chwilke Was będę nadrabiać, chciałam tylko wkleić wagę płodu, może to którąś zainteresuje:
22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl)
23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl)
24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl)
25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl)
26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl)
27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl)
28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl)
29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl)
30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl)

31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl)
32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl)
33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl)
34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl)
35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl)

36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl)
37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl)
38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl)
39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl)

40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)
Moja dzidzia już taka duża
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:06   #981
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Witam!
Odniosś się do tego o czym pisałyście
-po pierwsze tikki nie przejmuj się na zapas,ja tam wierzę że wszystko będzie OK z córunią
-po drugie karolca nie dziw się,ze Mała taka ruchliwa po takiej dawce cukru Heh ciekawe jak długo na diecie wytrzymasz?
-po trzecie jak tam po 3d jolka?
-co do butelek i całego tego osprzętu kupiłam kiedyś fajny zestaw z Aventa właśnie,tylko laktator będę musiała osobno dokupić... Ale to zrobię dopiero po porodzie,bo może się okaże że dam radę sama mleko ściągnąć bo nie usmiecha mi się wydawać kasy na to urządzonko
-co do pracy to po macierzyńskim mam zamiar szukać nowej pracy... Bo ta mi działa na nerwy już wystarczająco... Poza tym myślę o przejściu na urlop od połowy stycznia,ale potem mi sie nie uśmiecha za bardzo zostawiać półrocznego dziecka z obcą osobą...Co do opiekunki właśnie to pogadam ze znajoma,ona właśnie się z tego utrzymuje,sporo mam dzieci do niej przyprowadza. Nie zedrze ze mnie tak jak te z ogłoszenia a i nie muszę się obawiać,że z dnia na dzień sobie odpuści bo na pomoc mamy ani tym bardziej teściowej nie mam co liczyć (jedna dzieciata jeszcze a druga po ciężkiej operacji). Tz proponował na opiekunkę swoją ciotkę, ale wg mnie bezdzietna kobieta z problemami psychicznymi w przeszłości to nie za dobry materiał na niańke... Chyba z nerwów bym nie umiała się skupić na pracy czy nauce...

a tak w ogóle to dziś miałam telefon z mojej przychodni. Okazało się,że jakieś tam wyniki są nieciekawe i 7go mam je powtarzać i mam iśc po receptę na jakiś antybiotyk... Trzęsę gaciami ze strachu bo nie wiem co jest nie tak

Edit:doczytałam że kolejny chłopak na kwiecień się zapowiada Gratuluję!
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️

Edytowane przez balbinka20
Czas edycji: 2011-11-30 o 19:10
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:07   #982
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cześć.Co za dzień.Po pracy walka z wszami.Świetnie wręcz.
Chyba dziś was nie poczytam.Miłego wieczoru.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:08   #983
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Jolkaaa-super, że wszystko ok.gratuluję chłopaczka

karinka-super,że z dzidzią wszystko ok
__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:14   #984
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Gratuluje udanych wizyt: Jolka i karinka no i Jolce poznania plci



Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
Aguśka Podziwiam Cię... Ja nie wyobrażam sobie wrócić do pracy 12h i jeszcze Ty masz do tego nocki...
i to kochana jakie nocki cale 12 godz. czesto mam przechodzone, przedzwigane, jestem wycienczona fizycznie no i odpowiedzialnosc psychiczna. Czasem bywalo tak, ze w dzien przed nocka mialam spokojny dzien, byl maz w domu, mama, ale czesto sama bylam w domu od rana z malym (a ten lubi wstawac nawet o 5 czy 6 rano) teraz rzadziej tak wstaje bo raczej 7 czy 8 rano. I np po takim dniu z Filipem ktory mial np roczek i trzeba bylo miec oczy dookola glowy, zrobic obiad, uprac, uprasowac szlam na 19 do pracy do 7 rano, a potem wracalam z pracy i do wieczora nie spalam bo maz mial na rano mama tez w pracy i nie mial mi kto pomoc. A wieczorem bylam juz nieprzytomna, bo w sumiedwa pelne dni z noca na nogach bez snu. A jeszcze gorzej jak maly chorowal, to jak mialam po tak wyczerpujacym dniu z malym, jeczacym, placzacym i ciagle na rekach isc do pracy na noc to myslalam ze zwariuje.
Dlatego teraz mysle zeby po macierzynskim skorzystac z tej mozliwosci pracy na rano tylko, jednak wtedy tesc musi byc z dwojka dzieci malych codziennie.;/ Wiec juz sama nie wiem.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-11-30 o 19:19
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:16   #985
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z USG i powiem, że jestem trochę zawiedziona i żałuję troszkę ale cóż życie...
Po pierwsze dałam ciała wchodzę i lekarz do mnie no to zapraszam i pokazuje gdzie mam iść a idę i się rozbieram potem on do mnie, a co Pani robi przecież nie trzeba się rozbierać tylko położyć i brzuch odkryć... a ja do niego a skąd ja mogłam wiedzieć hehe... super

po drugie dzidzia super machała nóżkami "rowerek sobie robiła" - jak to lekarz powiedział widziałam wsio, ale zdjęcia nie wyszły ani jedno i na płycie mam tylko 6filmików bez żadnych zdjęć dlatego jestem załamana filmiki obejrze dopiero jutro bo mój komputer jest tak zamulony, że masakra muszę przeinstalować system chyba, że jakimś cudem obejrze je dzisiaj...

I Uwaga na początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopak ale po czasie zmieniło się, że dziewczynka raz że wszyscy mi tak mówili a dwa, że te chęć na słodkie i wogóle jeszcze jak położna tak powiedziała to byłam nastawiona na dziewczynke nawet imię miałam Patrycja a lekarz do mnie, że w 100% CHŁOPIEC a więc będzie chłopiec trzeba nad imieniem pomyśleć
poza tym jest to już 22tci3dni - waga dziecka 521g i termin zmienił mi się z 08.04. na 02.04. więc nie wiem czy karolca mi zmienisz czy mam pisać PW ??

a ogólnie poza tym wszystko dobrze

TŻ się cieszy hehe


teraz idę coś zjeść
super wiesci
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:18   #986
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karinka711 Pokaż wiadomość
witam! co prawda z opoznienim ale mimo wszytko na nowym watku tytul boski ale 100-dniowke to ja bede miec 31.12.....
wiec pewnie juz w nowym watku jak tak dalej pojdzie:P

wczoraj byłam w tym cholernym szpitalu po raz pierwszy oficjalnie na usg...
moj GP jak wiecie zapomnial wyslac dokumentow do szpitala i gdyby nie moj upór to do teraz pewnie nic bym o tym nie wiedziala
na wstepie poznalam jedna z 3 poloznych....milion pytan...i pochwala za bardzo dobre wyniki krwi
no i wypelniamy papiery a pani pieknie wpisuje porod naturalny bez znieczulenia (o matko!!!) a ja do niej nie,nie ,nie ja chce epidural a ona na to a bo ja myslalam ze wy wszystkie polki to takie strong women :P
padlo kilka pytan o choroby,palenie papierosow i takie tam....
wpisano mnie na liste do szkoly rodzenia i wrocilam pieknie do poczekalni...
i po 3 godzinach doczekalam sie USG dzidzia jest sliczna!!!
pw pierwszym momencie lekarz stwierdzil ze mala sie czyms martwi pokazal nam jak mala trzyma sie raczkami za glowke a po sekundzie pokazala pieknie pupe hahahah,mala zdrowa,duza,bardzo ruchliwa ma 15.5 cm wagi niewiem niestety...
z usg wiem ze to 21 tydzien i 2 dni
dostalam piekna foteczke dzidzi i kolejna wizyta w szpitalu dopiero w 32 tygodniu ciazy...wiecej usg nie bedzie
ech jak mnie to wkurza... stereotypowe gadki Na stałe Ci tą położną przydzielili?? Bo jak tak to ja już bym jej papa powiedziała... Moja mi też co chwilkę z tekstem: "A bo wy,polki bla bla bla..." jak jej o moich obawach mówiłam i się to skończyło wizytą w szpitalu... Więc może pomyśl o innej jak tak dalej będzie Ci gadać...sugeruję tylko-zrobisz jak uważasz oczywiście
ale dziwnie tak,że już o kwestiach związanych z porodem rozmawiałyście ech widać,że u was jest jeszcze inaczej niż w UK

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Cześć.Co za dzień.Po pracy walka z wszami.Świetnie wręcz.
Chyba dziś was nie poczytam.Miłego wieczoru.
heh w przedszkolu czy na play groupie załapała Mała? współczuję... udanej walki z tym dziadostwem życzę
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:29   #987
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
No to wychodzi że będzie Patryk gratulacje

No to jak coś to przy okazji ja się przypominam .. ja też na niebiesko na liście
Dziękuję
TŻtowi Patryk chyba się nie podoba, ale kto wie zobaczymy

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Gratki I witaj w chłopakowym klubie

Dziękuję

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Gratuluję chłopca
Patryk może być.
Ale info proszę na PW bo teraz tak szybko nadrabiam tylko
Dziękuję
Patryk mi się nawet podoba, ale TŻtowi chyba nie...w sumie okaże się
Ok PW dziś napisze

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
-po trzecie jak tam po 3d jolka?


Edit:doczytałam że kolejny chłopak na kwiecień się zapowiada Gratuluję!

a więc napisałam wyżej jak tam po 3d
załamka jest bo zdjęć nie mam
wody płodowe nie pozwoliły zrobić pięknego zdjęcia


No i Dziękuję
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:30   #988
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
TŻtowi Patryk chyba się nie podoba, ale kto wie zobaczymy

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------




Dziękuję
Nie mogę dobrze, że jeszcze tyle czasu na wybór imienia.
My najpierw chcieliśmy Oliwiera Oliwkę i Ariela (psa) ale ten Oliwier jakos mi kompletnie przestał podchodzić i szukam czegoś .. tradycyjnego.. na razie franki i antki odpadają
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:31   #989
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Jolkaaa-super, że wszystko ok.gratuluję chłopaczka

dziękuję

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
super że wszystko w porządku i gratuluję poznania płci
dziękuję
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:31   #990
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

U mnie miał byc Patryk gdyby był chłopiec No ale może się nam jeszcze uda Patryka zrobic
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.