differin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 22:44   #1
martha263
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12

differin


mam taki problem. mam przepisany differin, niedługo koncze antybiotyk tetrarysal. na twarzy mam troszke niespodzianek ale twarz wyglada ogolnie bardzo dobrze w porownaniu z tym co byłó. czy uzywac differinu? czy zosatwic na "czarna godzine"? w sumie mam pare zaskornikow zamknieteych i blizny, co myslicie? wczesniej uzywałam zineryt, ale ten szybko sie skonczył wiec brałam sam antybiotyk. moj tradzik to tradzik zaskornikowy głownie na czole i niezapalne czerwone krostki na polczkach.

Edytowane przez martha263
Czas edycji: 2013-11-14 o 22:46
martha263 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 23:02   #2
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: differin

Cytat:
Napisane przez martha263 Pokaż wiadomość
mam taki problem. mam przepisany differin, niedługo koncze antybiotyk tetrarysal. na twarzy mam troszke niespodzianek ale twarz wyglada ogolnie bardzo dobrze w porownaniu z tym co byłó. czy uzywac differinu? czy zosatwic na "czarna godzine"? w sumie mam pare zaskornikow zamknieteych i blizny, co myslicie? wczesniej uzywałam zineryt, ale ten szybko sie skonczył wiec brałam sam antybiotyk. moj tradzik to tradzik zaskornikowy głownie na czole i niezapalne czerwone krostki na polczkach.
licz się z tym ze możesz mieć wysyp, le ja np nie miałam, przyjemnie mi sie go uzywało
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 10:21   #3
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: differin

Ja bym sięgnęłam do differin. W trądziku dość ważna jest systematyczność. Jeżeli nie miałaś jakiegoś jednego wysypu, tylko trądzik ciągnął się dłużej, to nawet profilaktyka czy wybicie tych resztek się przyda. Ewentualnie możesz go używać co 2 dzień albo rzadziej, jeżeli nie masz wielu zmian. Sama aktualnie używam go 2 razy w tygodniu i świetnie się sprawdza, właśnie profilaktycznie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.