Przepuchlina pooperacyjna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 16:17   #1
Ola1245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1

Przepuchlina pooperacyjna


Niecaly miesiąc temu przebylam operacje usuniecia torbieli jajnika (10 cm). Zabieg rozpoczal sie od proby wykonana laparoskopii, ktora jednak sie nie powiodla wiec zoperowano mnie metoda tradycyjna. Mam blizne pozioma wielkosci ok 12 cm nisko pod bielizna. Krotko po operacji kiedy zaczelam chodzic zauwazylam,ze okolica blizny jest opuchnieta , w gornej czesci-nad blizna pojawil sie obrzek. Teraz funkcjonuje juz prawie normalnie i czuje sie dobrze ale obrzek nad blizna pozostal w postaci jakby odstajacej sporej fałdy tłuszczu przez co moj brzuch jest nieco zdeformowany (widac to zwlaszcza z profilu). Czy to moze byc przepuchlina pooperacyjna? Niedawno przypadkiem natknelam sie na artykul na ten temat stad moje pytanie. Kontrole u lekarza mam dopiero za 2 tyg. moglabym zadzwonic ale nie chce panikowac bo tak jak wspomnialam nic mnie nie boli i wszystko funkcjonuje normalnie. Jesli to kwestia zrzucenia brzucha to odetchne z ulga ale jesli ktos sie orientuje prosze o odpowiedz czy to moze byc przepuchlina i czy ma szanse zniknac?
Ola1245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.