Dobry Fryzjer w Zielonej Górze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 17:14   #61
robkas7891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?


Edytowane przez robkas7891
Czas edycji: 2007-05-28 o 18:56
robkas7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 14:06   #62
robkas7891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 48
Dot.: Ja już mam super fryzjera którego nie zamienię !!!!!!!!!!!!!!

be

Edytowane przez robkas7891
Czas edycji: 2007-05-28 o 18:57
robkas7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:18   #63
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ja już mam super fryzjera którego nie zamienię !!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez robkas7891 Pokaż wiadomość
WITAJCIE DROGIE WIZAŻANKI!!!
jEST TAKI KTOŚ BARDZO DOBRY KTÓRY DOSTAŁ OGROMNĄ MOTYWACJĘ DO UTWORZENIA WSPANIAŁEGO, REWELACYJNEGO I PRZYTULNEGO MIEJSCA. JEST TO SALON A WŁAŚCIWIE NIE SALON TYLKO MIEJSCE GDZIE NAJBARDZIEJ MOZESZ WYPOCZĄĆ, I O NIC NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ.


ATELELIER
ARTUR SUŁKOWSKI
UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/4 , II PIĘTRO
TEL. O68-320-58-96
czyzybys reklamowala ten salon bo masz z tego jakis profity ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 09:51   #64
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Ewulek23 Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko.
Czy któraś z Was była może w salonie "Ewa" w Auchan??? Podobno dobry, ale sama nie byłam...
Może i dobry i eksluzywny, ale mi któraś z fryzjerek ( nie pamiętam imienia) SPALIŁA WŁOSY PRZY PASEMKACH przez pól roku moje biedne włosy dochodziły do siebie, poprostu u samego czubka głowy łamały sie no i bardzo dorogo nie pójde tam ....
obecnie chodze do p. Joli salon fryzjersko-kosmetyczny VIP terminy ma długie ale i dużo klientek stałych, ale rewelacja... fryzure dobiera do twarzy i po ścięci włosy same sie ukadają. ja mam słabe włosy i jak p. Jola zaproponowala mi fryzurke na krótko sterczące włoski to pierwsze co jak one beda mi sterczec?! spokojnie beda i stercza tak jak trzeba! czasami wysiedze u fryzjera 3h ale warto- mycie, farbowanei, cięcie, układanie włosów. Nie tanio bo w granicach 70 zł. Jak nie moge iśc do p. Joli to nigdzie do innego fryzjera nie ide. A to jest jakieś cięcie kreatywne.
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:13   #65
angela30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 38
GG do angela30
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witajcie, dziewczyny chcialam odwiedzic pana Marka po Waszych pochwalach jego umiejetnosci, a tu przykre rozczarowanie - salon Trendy zamkniety i wyglada jakby juz nie mial byc otwarty. Moze ktos z Was wie gdzie teraz moze strzyc pan Marek? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Angela
angela30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:24   #66
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

czesc Dziewczyny
ja od zawsze chodze do pani Gosi w waskiej uliczce w przejsciu od Meteora na deptak. Przyjmuje jescze jej siostra oraz mama-p Klementyna. Osobiscie do sciecia polecam p Gosie-blondynka. Poza tym wszytski sa mile i sympatyczne Koszt sciecia -25zl, z modelowaniem 30(wlosy poldlugie)
pozdrawiam!
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:23   #67
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

czy mogłybyście mi polecić jakiegoś fryzjera w zielonej, który nie ma niewyżytych artystycznych aspiracji które chciałby urzeczywistniać na mojej głowie?
(tzn. żeby nie powstało z włosów takie "cudo" jak fryzury na stronie http://www.salon-unique.pl/
bo to wygląda jakby tym modelkom przejechała po głowie kosiara uzbrojona w puszkę wściekle kolorowej farby.

Moje włosy są bardzo gęste, przesuszone i ogólnie zniszczone - potrzebuję pomocy profesjonalisty chciałabym zasięgnąć rady co do wyboru fryzury (możliwe strzyżenie, modelowanie, może za jakiś czas nawet trwała) tak więc proszę o podawanie różnych adresów (cena nie gra roli) byle by tylko fryzjer był dobry
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 13:32   #68
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez aza-h Pokaż wiadomość
czy mogłybyście mi polecić jakiegoś fryzjera w zielonej, który nie ma niewyżytych artystycznych aspiracji które chciałby urzeczywistniać na mojej głowie?
(tzn. żeby nie powstało z włosów takie "cudo" jak fryzury na stronie http://www.salon-unique.pl/
bo to wygląda jakby tym modelkom przejechała po głowie kosiara uzbrojona w puszkę wściekle kolorowej farby.

Moje włosy są bardzo gęste, przesuszone i ogólnie zniszczone - potrzebuję pomocy profesjonalisty chciałabym zasięgnąć rady co do wyboru fryzury (możliwe strzyżenie, modelowanie, może za jakiś czas nawet trwała) tak więc proszę o podawanie różnych adresów (cena nie gra roli) byle by tylko fryzjer był dobry
ja polecam p. Sylwie, szefowa z salonu Papillon , ja po poszukiwaniu wlasnie takiego fryzjera jak piszesz wreszcie go znalazlam. Ceny nie sa wariackie, naprawde polecam.
Telefon : 683235401 , popros p. Sylwie
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 16:43   #69
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ja polecam p. Sylwie, szefowa z salonu Papillon , ja po poszukiwaniu wlasnie takiego fryzjera jak piszesz wreszcie go znalazlam. Ceny nie sa wariackie, naprawde polecam.
Telefon : 683235401 , popros p. Sylwie
MAM DO WAS PYTANIE !

CZY KTÓRAŚ Z WAS WIE MOŻE GDZIE TERAZ PRACUJĄ 2 FRYZJERZY Z ZIELONEJ GÓRY, JEDEN TO PAWEŁ JASZCZYSZYN - PRACOWAL W SALONIE EVOLUTION W CARREFOURZE, DRUGI MA NA IMIE SEBASTIAN, PRACOWAL NAJPIERW W CARLO BIANI A POTEM TAKZE W SALONIE EVOLUTION

OBAJ JUZ NIE PRACUJA W EVOLUTION, NIKT NIE CHCE PODAC DO NICH NAMIARÓW WIĘC ZWRACAM SIĘ DO WAS MOŻE KTÓRAŚ Z WAS COŚ WIE
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:17   #70
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

No to ja się wreszcie dopiszę z moim typem.
Naprawdę serdecznie polecam salon Śpiewak&Matyja. Tak jak któraś wcześniej pisała, atmosfera jest świetna, salon bardzo ładnie urządzony, przestronny... Ja zawsze ścinam się u pana Darka-pierwszy fryzjer u którego siadając na fotelu nie czuję przerażenia, że wyjdę z "czymś" na głowie, co nie nadaje się do pokazania ludziom-zawsze pyta się co chcę mieć na głowie, a jesli nie uważa tego za dobry pomysł np. przy moim kształcie twarzy, to sugeruje coś innego wtedy. Dzięki jego odpowiedniemu cięciu nie mam problemów z układaniem włosów. A sama wizyta (jesli tylko obcina się włoski) trwa dość krótko.
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 22:30   #71
Funny_Valentine
Przyczajenie
 
Avatar Funny_Valentine
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: green hill
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Może P. Darek świetnie strzyże, tylko szkoda, że traktuje klientów jak w czasach PRL bywało. Umówiłam się na strzyżenie, dwa dni przed wizytą okazało się, że nie dam rady przyjść. Więc grzecznie zadzwoniłam, że przepraszam, i czy mogę na inny termin. Tak, tak oczywiście i mnie zapisał na następny tydzień. Specjalnie z pracy wyszłam wcześniej i idę. Wchodzę do tej uroczej kamieniczki, do salonu, a tam pusto, tylko jakaś duża pani za tzw. deskiem ....
podchodzę i mówię, że dzień dobry, że byłam umówiona na 14.00 do p. darka, na to ona:
- ....yyy..ale pana darka nie ma...
- tzn. , że mam poczekać...?
- nie ..bo p. darkowi COŚ WYPADŁO..i go nie będzie...
no to mnie już zabiło, a Panna na mnie takim cielęcym wzrokiem...
- a czy nie mozna było mnie uprzedzić i zadzwonić...?
- no nie bo mamy telefon wyłączony, wychodzące mamy zablokowane bo rachunki nie były zapłacone....i nie można było zadzwonić, i jeszcze nie mamy numeru do CIEBIE....
SŁUCHAJCIE to jest tak absurdalne , że sama bym, tego nie wymyśliła,
ta Panna mi takie teksty serwuje..śmiać mi się chciało, bo takiego negatywnego marketingu jak tam to daleko by szukać....

Jak dla mnie WYGRALI konkurs pt. JAK ZNIECHĘCIĆ KLIENTA
^^^^^^^^ZERO PROFESJONALIZMU^^^^^^^^^^ ^^^

I sorry nawet jak P. Darek tam cuda na głowie wycina to i tak NIE PÓJDĘ.....
__________________
Kisses, too sweet, I wanna retreat


The touch is, so soft, I'm gonna get off
Kisses, too sweet, I wanna retreat
The touch is, so soft, I'm gonna get off


Funny_Valentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 12:26   #72
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Funny_Valentine Pokaż wiadomość
Może P. Darek świetnie strzyże, tylko szkoda, że traktuje klientów jak w czasach PRL bywało. Umówiłam się na strzyżenie, dwa dni przed wizytą okazało się, że nie dam rady przyjść. Więc grzecznie zadzwoniłam, że przepraszam, i czy mogę na inny termin. Tak, tak oczywiście i mnie zapisał na następny tydzień. Specjalnie z pracy wyszłam wcześniej i idę. Wchodzę do tej uroczej kamieniczki, do salonu, a tam pusto, tylko jakaś duża pani za tzw. deskiem ....
podchodzę i mówię, że dzień dobry, że byłam umówiona na 14.00 do p. darka, na to ona:
- ....yyy..ale pana darka nie ma...
- tzn. , że mam poczekać...?
- nie ..bo p. darkowi COŚ WYPADŁO..i go nie będzie...
no to mnie już zabiło, a Panna na mnie takim cielęcym wzrokiem...
- a czy nie mozna było mnie uprzedzić i zadzwonić...?
- no nie bo mamy telefon wyłączony, wychodzące mamy zablokowane bo rachunki nie były zapłacone....i nie można było zadzwonić, i jeszcze nie mamy numeru do CIEBIE....
SŁUCHAJCIE to jest tak absurdalne , że sama bym, tego nie wymyśliła,
ta Panna mi takie teksty serwuje..śmiać mi się chciało, bo takiego negatywnego marketingu jak tam to daleko by szukać....

Jak dla mnie WYGRALI konkurs pt. JAK ZNIECHĘCIĆ KLIENTA
^^^^^^^^ZERO PROFESJONALIZMU^^^^^^^^^^ ^^^

I sorry nawet jak P. Darek tam cuda na głowie wycina to i tak NIE PÓJDĘ.....
hmmm no to dziwne trochę... rzeczywiscie nieciekawa sytuacja... mnie się nic takiego nie zdarzyło, nawet jak zmieniałam kiedyś godzinę to poprzestawiał klientki i wszystko bylo ok...
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 21:27   #73
poziomka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Question Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

hej!!!!

gdzie teraz dobrze obcinają w zielonej, których fryzjerów polecacie , piszcie please ,chcialabym zmienić fryzurkę i chcę żeby mi dobry fryzjer doradził na jaką
poziomka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 22:26   #74
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja jestem bardzo zadowolona z Cecylii, która pracuje w małym salonie Olivka na Drzewnej. Tylko nie pomylcie z Piweckimi, bo tam z was zedrą . Zawsze wychodzę od Cecylii zadowolona i mam na głowie dokładnie to co chciałam. Co prawda raz poleciłam koleżance i ścięła ją kompletnie na odwrót niż chciała. Ale może to ja mam taką siłę oddziaływania na fryzjerów . W każdym razie i ja i moja mama jesteśmy bardzo zadowolone. Aha, tylko nie idźcie do matki, bo was opitoli :P
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 20:38   #75
Tupters
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Heja!

czy był ktoś może w salonie fryzjerskiem N-studio(chyba tak się to nazywa) na os. Zacisze??? Ja od 4 roku życia chodzę do tej samej fryzjerki, ale wiem, że teraz nie zrobi mi tego co chcę. Znajoma zaproponowała mi ten salon, ale chciałabym usłyszeć jeszcze inne opinie na jego temat.

Pozdrawiam!!!
Tupters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:55   #76
ela zegers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja Wszystkim Pania Polecam Sylwie Z Salonu Na Ptasiej. Byłam U Piweckich -bez Rewelacji,salon Ewa -kobieta Bała Sie Nozyczek I Wyszłam W Identycznej Fryzurze Tylko O Pare Milimetrów Krotszej.
ela zegers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:21   #77
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez ela zegers Pokaż wiadomość
Ja Wszystkim Pania Polecam Sylwie Z Salonu Na Ptasiej. Byłam U Piweckich -bez Rewelacji,salon Ewa -kobieta Bała Sie Nozyczek I Wyszłam W Identycznej Fryzurze Tylko O Pare Milimetrów Krotszej.
ja tez polecam P. Sylwie
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 21:58   #78
angulcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

co do Pawla Jaszczyszyna to tak sie sklada ze on nadal pracuje w evolution wiec smialo mozesz do niego smigac
pozdrawiam
angulcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 10:09   #79
Hopelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
No to ja się wreszcie dopiszę z moim typem.
Naprawdę serdecznie polecam salon Śpiewak&Matyja.
Masz moze namiary na ten salon? chcialam spisac z szyldu, ale jakos te autobusy strasznie szybko jezdza :P

Co do Carlo Biani. - Nie cierpie tego salonu. Poszlam raz. Strzygla mnie jakas pani w ciemnych, krotkich wlosach. Zrobila mnie na stara babe. Ostatnio dalam im druga szanse (bo nie moglam odnalezc Spiewaka) tym razemt rafilam do blondynki z wlosami zwiazanymi w kucyk. Po calym cieciu, myslalam ze sie rozplacze. Poza tym obie fryzjerki byly niesympatyczne.

Dobre doswiadczenie mam rowniez z Panem pracujacym w Trendy, kiedy jeszcze istanialo. Nie wiecie moze jak sie nazywa i gdzie mozna go znalezc teraz?
Hopelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 10:43   #80
Funny_Valentine
Przyczajenie
 
Avatar Funny_Valentine
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: green hill
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Tak się akurat złożyło, że ostatnio przez przypadek "odnalazłam" Pana Marka - tego, który strzygł dotychczas w Trendy na westerplatte. Założył swoje własne studio w Żarach przy ul. Chopina 22B, telefon 068 36365 83.

Świetne miejsce - rewelacyjne kosmetyki Label m i Toni & Guy - doskonała atmosfera i profesjonalne cięcia......no i przede wszystkim to podejście do klienta.....
(Byłam i sprawdziłam )
Oceniając decyzję o odejściu z Trend'ów ( które zresztą niedługo potem padły) - strzał w dziesiątkę


Zazdroszczę tylko mieszkającym w Żarach, że mają takiego fajnego fryzjera pod nosem- ja muszę jeździć ;]]
__________________
Kisses, too sweet, I wanna retreat


The touch is, so soft, I'm gonna get off
Kisses, too sweet, I wanna retreat
The touch is, so soft, I'm gonna get off


Funny_Valentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:25   #81
ela zegers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

podaję nr do śpiewaka502231074
ela zegers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 15:33   #82
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Hejka!
Napiszcie proszę jak dojść do Śpiewaka? mam włosy za łopatki a chce zrobić sobie krótką fryzurke jak Meg Ryan więc zależy mi na kimś kto zna sie na rzeczy. Ale... jak tam trafić????
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 16:08   #83
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

przed chwilą przeczytałam na necie ze p Dariusz Śpiewak również w Żarach ma salon. Czy ktoś ma na niego jakieś namiary na żary?
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:59   #84
Hanuszka_
Raczkowanie
 
Avatar Hanuszka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zg
Wiadomości: 56
GG do Hanuszka_
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

a ja tam jednak polecam salon piweckich

_za kazdym razem wychodze mega zadowolona
__________________
_follow_the_white_rabbit_
Hanuszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:05   #85
Hopelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Wlasnie dzwonilam do Śpiewaka i dowiedzialam sie ze za strzyzenie i farbowanie wlosow do ramion zaplace 180zl... <szok> chyba sie przejde jednak na ul. Drzewna ;P
Hopelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:21   #86
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ja polecam p. Sylwie, szefowa z salonu Papillon , ja po poszukiwaniu wlasnie takiego fryzjera jak piszesz wreszcie go znalazlam. Ceny nie sa wariackie, naprawde polecam.
Telefon : 683235401 , popros p. Sylwie
Jesli ten zaklad jest na morelowej,niedaleko Klubu Harlem,to tez polecam ten salon.Juz 3 razy tam bylam i nadal bede chodzic.Mila atmosfera,ceny ok i przy tym zawsze wychodze zadowolona.Pani Sylwia uzywa Kadusa,ostatnio nawwet zakupilam u nije jakas odzywke,bo taka opcja tez jest.Polecam.

W Carlo Biani bylam-nie polecam-fakycznie traktuja klientow wedlug uznania.Piweckich tez odradzam-salon ladny,ale plakalam jak zobaczylam rezultat...
Wydaje mi sie ze w takiich salonach to obsluga skupia sie na "wybranych" klientach,a szkoda,bo duzo traca.
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:43   #87
ela zegers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

pani sylwia ma salon na ptasiej i nie pracuje na kadusie
ela zegers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 13:20   #88
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez ela zegers Pokaż wiadomość
pani sylwia ma salon na ptasiej i nie pracuje na kadusie
potwierdzam
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:17   #89
emmaa20
Przyczajenie
 
Avatar emmaa20
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gubin, woj. Lubuskie
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Do Wszystkich...
Najlepszy fryzjer w Zielonej Górze jest w Topazie "Salon Urody Beauty Center" gwarantuje to swoją reputacją. Fachowa i rzetelna obsługa pracują na org. kosmetykach Wella. Również na miejscu można skorzystać z tipserki, wizażu, itd..Przystępne ceny!!!!Nie pożałujecie.... a efekt i zadowolenie gwarantowane !!!!!!!!!!!
pozdrawiam
emmaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 17:02   #90
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
najlepszy fryzjer w zielonej górze

czy ktos moglby mi doradzic dobrego fryzjera w zielonej gorze najbardziej zalezy mi na tym zeby dobrze farbowal wloski
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.