Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 20:55   #2701
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

wiolkaa_- Polecasz całą serię pomimo, że używałaś póki co tylko jeden krem
Sorry nie kupuję tego spamu
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-03 o 23:15
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 22:13   #2702
Agnieszka_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Polecam mleko owsiane z Rossmana. Bardzo czesto jest w promocji, można wtedy robić zapasy. Zastąpiłam nim wszytskie inne mleka i jestem bardzo zadowolona
Agnieszka_Wro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 08:14   #2703
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nowe w mojej kosmetyczce (nie wklejam zdjęć, bo ciągle nie mam telefonu, ale jest nadzieja, że uda mi się naprawić stary:
- serum Ava Aloe Organic- już użyłam parę razy. Pierwsze wrażenia raczej pozytywne, ale zdziwiła mnie ta konsystencja, naprawdę wodnista i wchłania się momentalnie. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Dla dziewczyn z suchą skórą zdecydowanie pod krem. Podoba mi się to szklane opakowanie oraz naturalny zapach.
- szampon i odżywka Biolaven- szampon już używałam i był taki sobie, ale kupiłam ten zestaw ze względu na odżywkę. Muszę przyznać, że najbardziej to mi się podoba zapach tej serii kosmetyków i dlatego chętnie je kupuję. Odżywki na moje włosy (grube, długość już za ramiona) muszę użyć całkiem sporo, ale po wysuszeniu są miękkie i ładnie się układają. No i zapach się utrzymuje całkiem długo.
- krem do rąk Biolaven- przede wszystkim krem ma objętość 100 ml, więc się opłaca, bo zapłaciłam ok 14 zł, a można dostać taniej. Pachnie jak cała seria winogronami, jak otworzyłam paczkę z przesyłką to aż pachniało całe pudełko, mimo, żę kosmetyki (szampon+odżywka oraz krem) były zabezpieczone folią przez producenta. Krem jest raczej do użytku w domu, bo wchłania się nieco dłużej i pozostawia lekką warstewkę. Skóra jest odżywiona i miękka. Bardzo mi pasuje. Ale w pracy nie mogłabym go używać, żeby nie potłuścić klawiatury.
- ach i mam jeszcze pomadkę Felicea (kolor różowy 23)- tak na lato wzięłam. Kolor jest fajny, chłodny róż, nakładam niewiele żeby podkreślić usta i wygląda ładnie. Pomalowane mocniej już są dla mnie zbyt intensywne. Oczywiście trwałość pozostawia wiele do życzenia, ale co tam, na lato się nada.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 08:25   #2704
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Wro Pokaż wiadomość
Polecam mleko owsiane z Rossmana. Bardzo czesto jest w promocji, można wtedy robić zapasy. Zastąpiłam nim wszytskie inne mleka i jestem bardzo zadowolona
Robiłam ostatnio owsiane, tylko zalałam płatki za gorąca wodą i maziste wyszło
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 08:56   #2705
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Testuję mydło twarde Sylveco, to czarne z węglem. To jest papier ścierny, słabo się pieni, ciężko je zapienić porządnie, jest bardzo twarde i trudne w obsłudze, tępe, ale skóra po nim jest mega gładka. Na pewno będzie bardzo wydajne, bo jest jak kamień twarde. Zawiera korund, to nie jest delikatne mydło. w dotyku przypomina pumeks do stóp Zapach ma wg. mnie niezbyt przyjemny, taki ziemisty, na szczęście nie jest intensywny i szybko się ulatnia. Mydło bardzo łatwo przekroiłam ciepłym nożem, w ogóle mi się nie skruszyło.


Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Wro Pokaż wiadomość
Polecam mleko owsiane z Rossmana. Bardzo czesto jest w promocji, można wtedy robić zapasy. Zastąpiłam nim wszytskie inne mleka i jestem bardzo zadowolona
Ja się obraziłam na te ich mleka roślinne po tym, jak praktycznie z dnia na dzień podnieśli ceny o 2 zł. Teraz już nawet w promocji nie kupuję.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Nowe w mojej kosmetyczce (nie wklejam zdjęć, bo ciągle nie mam telefonu, ale jest nadzieja, że uda mi się naprawić stary:
- serum Ava Aloe Organic- już użyłam parę razy. Pierwsze wrażenia raczej pozytywne, ale zdziwiła mnie ta konsystencja, naprawdę wodnista i wchłania się momentalnie. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Dla dziewczyn z suchą skórą zdecydowanie pod krem. Podoba mi się to szklane opakowanie oraz naturalny zapach.
- szampon i odżywka Biolaven- szampon już używałam i był taki sobie, ale kupiłam ten zestaw ze względu na odżywkę. Muszę przyznać, że najbardziej to mi się podoba zapach tej serii kosmetyków i dlatego chętnie je kupuję. Odżywki na moje włosy (grube, długość już za ramiona) muszę użyć całkiem sporo, ale po wysuszeniu są miękkie i ładnie się układają. No i zapach się utrzymuje całkiem długo.
- krem do rąk Biolaven- przede wszystkim krem ma objętość 100 ml, więc się opłaca, bo zapłaciłam ok 14 zł, a można dostać taniej. Pachnie jak cała seria winogronami, jak otworzyłam paczkę z przesyłką to aż pachniało całe pudełko, mimo, żę kosmetyki (szampon+odżywka oraz krem) były zabezpieczone folią przez producenta. Krem jest raczej do użytku w domu, bo wchłania się nieco dłużej i pozostawia lekką warstewkę. Skóra jest odżywiona i miękka. Bardzo mi pasuje. Ale w pracy nie mogłabym go używać, żeby nie potłuścić klawiatury.
- ach i mam jeszcze pomadkę Felicea (kolor różowy 23)- tak na lato wzięłam. Kolor jest fajny, chłodny róż, nakładam niewiele żeby podkreślić usta i wygląda ładnie. Pomalowane mocniej już są dla mnie zbyt intensywne. Oczywiście trwałość pozostawia wiele do życzenia, ale co tam, na lato się nada.
No właśnie, to serum jest jak woda, ale jednak po paru minutach od nałożenia moja skóra jest taka miękka i czuję komfort, osobiście bardzo się polubiłam z nim

Widziałam kolorówkę Felicea na żywo i nawet zastanawiałam się nad pomadkami, chociaż kolory mnie nie powalają, to jednak mają ze dwa takie, które by mi pasowały, m.in. ten chłodny róż i jeszcze taka malina jakby. Może się skuszę za jakiś czas. Póki co jestem zakochana w matowych formułach longlasting nienaturalnych firm, aczkolwiek nietrwałe pomadki też mają swoje zalety, można je poprawiać kolejną warstwą bez problemu. Z tymi trwałymi nie jest tak łatwo wbrew pozorom, zwłaszcza jeśli formuła jest niedopracowana i pomadka brzydko się zjada, żeby poprawić makijaż w ciągu dnia, to trzeba najpierw zmyć starą warstwę, na szczęście znalazłam już odpowiednie pomadki o nie najgorszym składzie, które łączą trwałość i ładnie wyglądają nawet po godzinach od nałożenia, tylko jeszcze nie przetestowałam zbyt wielu kolorów i tak naprawdę nie wiem, czy to tez nie zależy od koloru.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-05 o 08:57
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:31   #2706
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Testuję mydło twarde Sylveco, to czarne z węglem. To jest papier ścierny, słabo się pieni, ciężko je zapienić porządnie, jest bardzo twarde i trudne w obsłudze, tępe, ale skóra po nim jest mega gładka. Na pewno będzie bardzo wydajne, bo jest jak kamień twarde. Zawiera korund, to nie jest delikatne mydło. w dotyku przypomina pumeks do stóp Zapach ma wg. mnie niezbyt przyjemny, taki ziemisty, na szczęście nie jest intensywny i szybko się ulatnia. Mydło bardzo łatwo przekroiłam ciepłym nożem, w ogóle mi się nie skruszyło.




Ja się obraziłam na te ich mleka roślinne po tym, jak praktycznie z dnia na dzień podnieśli ceny o 2 zł. Teraz już nawet w promocji nie kupuję.



No właśnie, to serum jest jak woda, ale jednak po paru minutach od nałożenia moja skóra jest taka miękka i czuję komfort, osobiście bardzo się polubiłam z nim

Widziałam kolorówkę Felicea na żywo i nawet zastanawiałam się nad pomadkami, chociaż kolory mnie nie powalają, to jednak mają ze dwa takie, które by mi pasowały, m.in. ten chłodny róż i jeszcze taka malina jakby. Może się skuszę za jakiś czas. Póki co jestem zakochana w matowych formułach longlasting nienaturalnych firm, aczkolwiek nietrwałe pomadki też mają swoje zalety, można je poprawiać kolejną warstwą bez problemu. Z tymi trwałymi nie jest tak łatwo wbrew pozorom, zwłaszcza jeśli formuła jest niedopracowana i pomadka brzydko się zjada, żeby poprawić makijaż w ciągu dnia, to trzeba najpierw zmyć starą warstwę, na szczęście znalazłam już odpowiednie pomadki o nie najgorszym składzie, które łączą trwałość i ładnie wyglądają nawet po godzinach od nałożenia, tylko jeszcze nie przetestowałam zbyt wielu kolorów i tak naprawdę nie wiem, czy to tez nie zależy od koloru.

Ciekawe to mydło. Jeszcze do tej pory żadnego węglowego nie kupowałam, może kiedyś spróbuję. A nie podrażania Cię korund? Ja mam dość wrażliwą skórę ciała i jakieś silniejsze drapaki to zaraz mam zaczerwienienia.

Ja jeszcze muszę sobie wyrobić zdanie co do tego serum przy dłuższym stosowaniu, ale też myślę, żeby stosować z czymś jednocześnie, bo np. na noc mam ochotę pod jakieś serum olejowe spróbować.


A jakie pomadki masz tu na myśli? Ja trochę już odwykłam od drogeryjnych, bo mi zaczęły coraz bardziej te ich zapachy dokuczać. Ta pomadka Felicea w ogóle nie pachnie a poprawki to i tak muszę co jakiś czas robić.


Pytałam wcześniej ale może nie widziałaś- chciałabyś odsypkę pudru Ecolore?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 16:56   #2707
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ciekawe to mydło. Jeszcze do tej pory żadnego węglowego nie kupowałam, może kiedyś spróbuję. A nie podrażania Cię korund? Ja mam dość wrażliwą skórę ciała i jakieś silniejsze drapaki to zaraz mam zaczerwienienia.

A jakie pomadki masz tu na myśli? Ja trochę już odwykłam od drogeryjnych, bo mi zaczęły coraz bardziej te ich zapachy dokuczać. Ta pomadka Felicea w ogóle nie pachnie a poprawki to i tak muszę co jakiś czas robić.

Pytałam wcześniej ale może nie widziałaś- chciałabyś odsypkę pudru Ecolore?
Ja korundu nienawidzę i na pewno nie użyłabym tego mydła do twarzy i do ciała też się u mnie nie nadaje do każdego mycia Jest jak papier ścierny. Dobrze, że odkroiłam tylko kawałek, będę sporadycznie stosować po kawałku, bo za często to może wydrapać skórę, poza tym naprawdę jest wydajne. Myślę, że jeśli skóra jest bardzo wrażliwa i nie lubi ostrych drobinek i całkowicie ich unika, to to mydło nie nadaje się Miałam różne mydła z drobinkami, np. makowe drobinki w mydłach są bardzo mocno odczuwalne, ale ten korund w Sylveco, to jest przy tym kiler do kwadratu To takie męskie mydło hardcorowe

Z pomadek mam płynne matowe Bell i płynne matowe Golden Rose. Składy są silikonowe, a Golden Rose dodatkowo zawiera trochę parafiny, ale poza tym nie ma w składach pegów, glikoli, ani żadnych parabenów i innych świnstw, są bardzo minimalistyczne i naprawdę składy są krótkie, gdyby nie wianuszek barwników Dokładnie nie pamiętam Golden Rose czy na pewno nie ma żadnych bardzo brzydkich składników, ale składy są na opakowaniach, tylko że wyrzuciłam kartoniki już. Chyba bardziej podoba mi się Golden Rose, lepiej się trzymają, ładniej wyglądają na ustach, ale jednak minimalne ślady na szklankach zostawiają. Natomiast Bell są mega trwale i zostawiają zero śladów, mam wersję "biedronkową" i wersję z serii Hypoallergenic, na oko składy i kolory są identyczne, ale ta biedronkowa jest tańsza (8-9zł) i niestety bardzo brzydko po godzinie wygląda na ustach, chociaż sama z siebie nie wysusza, to wygląda sucho i od wewnątrz ust się brzydko waży i odcina. Z wersją Hypoallergenic, którą kupiłam w rossie (15-16 zł) nie mam tego problemu. Ogólnie Golden Rose chyba polecam bardziej Poza tym są gęstsze i łatwiej je nałożyć. Pomadki obydwu firm mają ładne kolory i zapachy, delikatne, kompletnie nieprzeszkadzające. A z Bell te błyszczyki w biedronce są świetne, jeśli ktoś lubi lekko klejące. Dodam tylko, że nie uczulają mnie te firmy i usta nie są po nich wysuszone. Może cyknę im foto i wrzucę na plotkowy, jak mi się uda odzwierciedlić dobrze kolory.

Dzięki za przypomnienie, tak, czytałam, wyleciało mi z głowy, zaraz się odezwę na priv.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-06, 20:17   #2708
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W niemieckim DM pojawiły się nowości marki BIO:VÉGANE: Serum Organic Cranberry KLIK oraz tonik Bio Grüntee KLIK.
Nie wiem tylko czy są one dostępne stacjonarnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 13:13   #2709
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jakby ktoś był zainteresowany, to mogę udostępnić 30% rabat na produkty Alkemie do wykorzystania do 10 lipca. Ja jakoś dla siebie nie specjalnie coś widzę.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:21   #2710
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś był zainteresowany, to mogę udostępnić 30% rabat na produkty Alkemie do wykorzystania do 10 lipca. Ja jakoś dla siebie nie specjalnie coś widzę.
Ja bym była chętna, może coś sobie wybiorę
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-09, 10:03   #2711
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna, może coś sobie wybiorę
wyslalam wiadomość na pw- widzialas?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-09, 18:32   #2712
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
wyslalam wiadomość na pw- widzialas?
Widziałam, dziękuję i odpisałam.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-09, 18:33   #2713
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja mam do najbliższego tkmaxxa ponad 200km, więc musiałabym się wybrać na wycieczkę specjalnie do tego sklepu

W końcu się skusiłam na Whamisę i kupiłam maskę hydrożelową z pomidorem, miniaturkę lotionu original oraz tonerów original i refresh. Moja ciekawość zwyciężyła
Podziel się wrażeniami jak już zaczniesz używac. Ja zamówiłam sobie masę miniaturek ze sklepu skin79 ale nie opłaciłam zamówienia. Mam jeszcze prawie cały tonik aloesowy z kwasami aha i Fermentation Essence z Bentona. Także muszę najpierw to zużyc.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-09, 19:37   #2714
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah mogłabyś przypomnieć swoja opinię o peelingach enzymatycznych (chyba z e-naturalnie)?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 12:46   #2715
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W niemieckim DM pojawiły się nowości marki BIO:VÉGANE: Serum Organic Cranberry KLIK oraz tonik Bio Grüntee KLIK.
Nie wiem tylko czy są one dostępne stacjonarnie.
Testowałaś może kosmetyki Nonique, które są dostępne w DM (i ecco verde)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:05   #2716
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Testowałaś może kosmetyki Nonique, które są dostępne w DM (i ecco verde)
Mialam dawno temu pomadki, ale to jeszcze z polskiego Rossmana. W Niemczech jakos je omijalam, glownie z powodu mojego niezbyt pochlebnego zdania na temat niemieckiego eko w ogolnosci a taniego niemieckiego eko w szczegolnosci. Ale widze ze nie maja alkoholu, moze jednak cos kupie, ale najpredzej do ciala lub wlosow, ich "twarzowych" kosmetykow w ogole na mojej facjacie nie widze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:31   #2717
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah mogłabyś przypomnieć swoja opinię o peelingach enzymatycznych (chyba z e-naturalnie)?
Dla mnie rewelacja, nawet pisałam ostatnio na wątku o cerze tłustej, trądzikowej, że w ogóle mnie nie podrażnia i teraz już go trzymam nawet do 10 minut na bazie z mleczka oczyszczającego. Polecam, rozpuszcza nie tylko martwy naskórek, ale też zanieczyszczenia w porach, wągry, jak po paru minutach trzymania na twarzy go rozmasowuję, to dosłownie czuję pod palcami, jak wszystko większe i mniejsze wyłazi ze skóry, a efekt jest rewelacyjny, skóra jędrna, taka brzoskwiniowa, promienna, gładziutka, no tak dobrego peelingu jeszcze nie miałam. Ananas, papaja jest mocniejszy, ale obydwa polecam, kosmetyki przełomowe i na pewno się z nimi długo nie rozstanę, o ile w ogóle, bo stały się po prostu taką podstawą w pielęgnacji Tylko na początku trzeba je stopniowo wprowadzać, żeby skóra się przyzwyczaiła, bo jak na początku dasz za duże stężenie, za często lub za długo przetrzymasz, to może wypalić skórę w miejscach newralgicznych.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
wyslalam wiadomość na pw- widzialas?
Persefona, dziękuję za paczkę, ale mi nawysyłałaś cudeniek i ta kuracja do włosów Orientany, dziękuję, że o mnie pamiętałaś Niedługo testy
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-10 o 14:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 15:16   #2718
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla mnie rewelacja, nawet pisałam ostatnio na wątku o cerze tłustej, trądzikowej, że w ogóle mnie nie podrażnia i teraz już go trzymam nawet do 10 minut na bazie z mleczka oczyszczającego. Polecam, rozpuszcza nie tylko martwy naskórek, ale też zanieczyszczenia w porach, wągry, jak po paru minutach trzymania na twarzy go rozmasowuję, to dosłownie czuję pod palcami, jak wszystko większe i mniejsze wyłazi ze skóry, a efekt jest rewelacyjny, skóra jędrna, taka brzoskwiniowa, promienna, gładziutka, no tak dobrego peelingu jeszcze nie miałam. Ananas, papaja jest mocniejszy, ale obydwa polecam, kosmetyki przełomowe i na pewno się z nimi długo nie rozstanę, o ile w ogóle, bo stały się po prostu taką podstawą w pielęgnacji Tylko na początku trzeba je stopniowo wprowadzać, żeby skóra się przyzwyczaiła, bo jak na początku dasz za duże stężenie, za często lub za długo przetrzymasz, to może wypalić skórę w miejscach newralgicznych.



Persefona, dziękuję za paczkę, ale mi nawysyłałaś cudeniek i ta kuracja do włosów Orientany, dziękuję, że o mnie pamiętałaś Niedługo testy
Proszę bardzo Wrzuciłam co uznałam, że może Ci się spodobać.



Potwierdzam, że działanie ananas papaja jest super. Mnie on nie podrażnia, ale jak za długo potrzymam to czuję już lekkie napięcie i wtedy zmywam i jest ok.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 17:23   #2719
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Wrzuciłam co uznałam, że może Ci się spodobać.



Potwierdzam, że działanie ananas papaja jest super. Mnie on nie podrażnia, ale jak za długo potrzymam to czuję już lekkie napięcie i wtedy zmywam i jest ok.
Już zrobiłam swatche, może komuś się przydadzą. Od lewej Annabelle Golden fair, Ecolore warm 2, Clare Blanc w530, Clare Blanc w540, na dole Ecolore puder matujący medium. Na moje oko Annabelle jest jednak unikatowy, oliwkowo-żółty, Clare Blanc są bardziej pomarańczowo-żółte, przy czym w530 jest mega pomarańczowa w porownaniu do w540, niewiem czy będą pasować na mojej twarzy, natomiast Ecolore na początku wydał mi się mega jasny i różowy, ale teraz sciemniał i zrobił się beżowo-żółty z domieszką różu, jest najchłodniejszy, bardzo ładny, ciekawi mnie, ale chyba to będzie odcień na zimę dla mnie.
Wklejam też foto ostatnich zakupów, ale to na prezent, być może jednak będzie mi dane przetestować

1499703778714.jpg1499703785863.jpg1499703793440.jpg1499703799556.jpg1499703810492.jpg
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-10 o 17:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 18:30   #2720
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah dziękuję bardzo.
A ten plyn do plukania jamy usnej mam, bardzo lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 20:22   #2721
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już zrobiłam swatche, może komuś się przydadzą. Od lewej Annabelle Golden fair, Ecolore warm 2, Clare Blanc w530, Clare Blanc w540, na dole Ecolore puder matujący medium. Na moje oko Annabelle jest jednak unikatowy, oliwkowo-żółty, Clare Blanc są bardziej pomarańczowo-żółte, przy czym w530 jest mega pomarańczowa w porownaniu do w540, niewiem czy będą pasować na mojej twarzy, natomiast Ecolore na początku wydał mi się mega jasny i różowy, ale teraz sciemniał i zrobił się beżowo-żółty z domieszką różu, jest najchłodniejszy, bardzo ładny, ciekawi mnie, ale chyba to będzie odcień na zimę dla mnie.
Wklejam też foto ostatnich zakupów, ale to na prezent, być może jednak będzie mi dane przetestować

Załącznik 7144351Załącznik 7144356Załącznik 7144361Załącznik 7144366Załącznik 7144371


Mi CB 540 na zimę pasuje najlepiej, ale teraz jest za jasny. A Ecolore dopasowałam Warm 4. Jakoś nie mam problemu z dobraniem koloru chyba. Raczej dopasowują mi się do cery tylko z formułami mam problem. Strasznie przetłuszcza mi się skóra i wszystko odchodzi. Jak nie kładę makijażu również szybko cera się świeci, więc to chyba nie jest tak, że źle kładę minerały itp. Czekam na urlop, żeby nie musieć się malować i byle do jesieni
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 22:39   #2722
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mi CB 540 na zimę pasuje najlepiej, ale teraz jest za jasny. A Ecolore dopasowałam Warm 4. Jakoś nie mam problemu z dobraniem koloru chyba. Raczej dopasowują mi się do cery tylko z formułami mam problem. Strasznie przetłuszcza mi się skóra i wszystko odchodzi. Jak nie kładę makijażu również szybko cera się świeci, więc to chyba nie jest tak, że źle kładę minerały itp. Czekam na urlop, żeby nie musieć się malować i byle do jesieni
Wygląda na to, że chyba masz ciemniejszą karnację od mojej, ale może mam mylne wrażenia początkowe i podkłady będą zupełnie inaczej wyglądać przy pełnym makijażu. No zobaczymy, ja nie mam za bardzo "oka" do kolorów podkładów, dopiero na skórze twarzy przy pełnym makijażu widzę czy mi pasuje czy nie, no chyba, że jakiś podkład jest ewidentnie już po opakowaniu kolorystycznie nie mój, bo np. ewidentnie ma tony pomarańczowe, natomiast te są do siebie dość podobne kolorystycznie, tylko zauważyłam, że te CB bardzo mi ściemniały i przeraziły pomarańczowością na dłoni po 15 minutach, przy czym Ecolore nie ściemniał, jedynie pogłębił mu się kolor, że tak powiem, a Annabelle w ogóle się nie zmienił. A ten puder Ecolore jest dość jasny, ale może to i dobrze, jutro coś koniecznie przetestuje

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah dziękuję bardzo.
A ten plyn do plukania jamy usnej mam, bardzo lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że płyn się spodoba adresatce.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 06:22   #2723
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Testuję teraz balsam do ust pistacja Crazy Rumors. I faktycznie przyjemny balsam. Na pewno jeszcze kupię inne wersje. Kosztował u mnie stacjonarnie 16 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 07:53   #2724
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla mnie rewelacja, nawet pisałam ostatnio na wątku o cerze tłustej, trądzikowej, że w ogóle mnie nie podrażnia i teraz już go trzymam nawet do 10 minut na bazie z mleczka oczyszczającego. Polecam, rozpuszcza nie tylko martwy naskórek, ale też zanieczyszczenia w porach, wągry, jak po paru minutach trzymania na twarzy go rozmasowuję, to dosłownie czuję pod palcami, jak wszystko większe i mniejsze wyłazi ze skóry, a efekt jest rewelacyjny, skóra jędrna, taka brzoskwiniowa, promienna, gładziutka, no tak dobrego peelingu jeszcze nie miałam. Ananas, papaja jest mocniejszy, ale obydwa polecam, kosmetyki przełomowe i na pewno się z nimi długo nie rozstanę, o ile w ogóle, bo stały się po prostu taką podstawą w pielęgnacji Tylko na początku trzeba je stopniowo wprowadzać, żeby skóra się przyzwyczaiła, bo jak na początku dasz za duże stężenie, za często lub za długo przetrzymasz, to może wypalić skórę w miejscach newralgicznych.



Persefona, dziękuję za paczkę, ale mi nawysyłałaś cudeniek i ta kuracja do włosów Orientany, dziękuję, że o mnie pamiętałaś Niedługo testy
czy ten peeling, o którym piszesz to gotowy produkt? czy powinno się coś jeszcze co niego dokupic, zeby móc uzywać ?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 08:09   #2725
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nowości w mojej pielęgnacji:
* serum Sibu - jestem pod dużym wrażeniem. Po dwóch dniach moja skóra wygląda inaczej, jest gładsza, pory zwężone.
* krem z Zatik - pachnie bardzo intensywnie kwiatami, miodem, na szczęście nie podrażnia. Lekki, bardzo dobry na ta pogodę.
* płatki pod oczy - jeszcze nie testowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19866755_10155353592671827_105302964_o.jpg (122,7 KB, 66 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 08:53   #2726
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nowości w mojej pielęgnacji:
* serum Sibu - jestem pod dużym wrażeniem. Po dwóch dniach moja skóra wygląda inaczej, jest gładsza, pory zwężone.
* krem z Zatik - pachnie bardzo intensywnie kwiatami, miodem, na szczęście nie podrażnia. Lekki, bardzo dobry na ta pogodę.
* płatki pod oczy - jeszcze nie testowałam.
sory, ale najpiękniejszy jest i tak kocurek :P
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 09:05   #2727
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
sory, ale najpiękniejszy jest i tak kocurek :P
Dziękuję wtopił sie w tło
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 09:10   #2728
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy ten peeling, o którym piszesz to gotowy produkt? czy powinno się coś jeszcze co niego dokupic, zeby móc uzywać ?
To jest proszek który trzeba z czymś rozmieszać do konsystencji papki. Można z wodą, tonikiem, jakimś żelem, mleczkiem itd.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Kocur jest mega.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 09:38   #2729
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Testuję teraz balsam do ust pistacja Crazy Rumors. I faktycznie przyjemny balsam. Na pewno jeszcze kupię inne wersje. Kosztował u mnie stacjonarnie 16 zł.
Ja mam Mocha. Dla mnie sa to balsamy porownywalne do Hurraw!. Z tej drugiej marki mam Vata z serii ajurwedyjskiej. Czuc w niej kardamon. Na pewno cos jeszcze kupie obu marek, ale traktuje te oraz inne eko balsamy do ust tylko jako profilaktyke. Jak zaczyna mi sie faza luszczenia warg, to niestety nic z eko-asortymentu mi nie pomaga. Mieszanki olejow, masel i woskow z dodatkiem witaminy E to niestety za malo, a takie sa sklady wszystkich znanych mi produktow do ust eko-marek. Byc moze gdzies jest cos, co zawiera jakies substancje aktywne pomagajace popekanym, oblazacym wargom, ale ja tego na razie nie znalazlam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 11:26   #2730
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy ten peeling, o którym piszesz to gotowy produkt? czy powinno się coś jeszcze co niego dokupic, zeby móc uzywać ?
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To jest proszek który trzeba z czymś rozmieszać do konsystencji papki. Można z wodą, tonikiem, jakimś żelem, mleczkiem itd.
Dokładnie tak, jak Koshatka pisze Dodam tylko, że e naturalne ma kilka wersji peelingu enzymatycznego, 2 wersje w proszku i jeszcze jakieś żelowe typu peel off. Ja mam te w proszku ananas-papaja oraz z owoców tropikalnych, o różnicy między nimi już pisałam, ale w skrócie: są do siebie podobne, przy czym ananas-papaja jest mocniejszy i ma bardziej intensywny zapach owoców oraz jest lżejszy wagowo, przez co jest większy objętościowo, w większym opakowaniu. Ja już wymyśliłam sobie, że jak mi ich ubędzie, to zmieszam je ze sobą do jednego opakowania.


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nowości w mojej pielęgnacji:
* serum Sibu - jestem pod dużym wrażeniem. Po dwóch dniach moja skóra wygląda inaczej, jest gładsza, pory zwężone.
* krem z Zatik - pachnie bardzo intensywnie kwiatami, miodem, na szczęście nie podrażnia. Lekki, bardzo dobry na ta pogodę.
* płatki pod oczy - jeszcze nie testowałam.



Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam Mocha. Dla mnie sa to balsamy porownywalne do Hurraw!. Z tej drugiej marki mam Vata z serii ajurwedyjskiej. Czuc w niej kardamon. Na pewno cos jeszcze kupie obu marek, ale traktuje te oraz inne eko balsamy do ust tylko jako profilaktyke. Jak zaczyna mi sie faza luszczenia warg, to niestety nic z eko-asortymentu mi nie pomaga. Mieszanki olejow, masel i woskow z dodatkiem witaminy E to niestety za malo, a takie sa sklady wszystkich znanych mi produktow do ust eko-marek. Byc moze gdzies jest cos, co zawiera jakies substancje aktywne pomagajace popekanym, oblazacym wargom, ale ja tego na razie nie znalazlam.
Mnie ratuje Isana Intensiv zawsze. Ma w miarę naturalny skład, z tym, że filtr chemiczny.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.