Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-28, 19:29   #2911
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Dziękuje! Zapowiada się obiecująco, choć to przetłuszczanie tez mnie trochę martwi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
napiszę jeszcze

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Dzięki za opinie. Nie wiem, czy w moim Boots będzie ta marka, poszukam. To usztywnienie jest obiecujące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czasem zamawiam online i gdy nie dobijam do darmowej, to paczuchę odbieram w sklepie, bo u mnie też nie ma wszystkiego na półkach.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 20:05   #2912
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny znacie firme Bio 2 you? Zastanawiam sie nad ich maską.

I drugie pytanie: czy uzywacie masażerow do twarzy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 20:36   #2913
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Widzialyscie tą markę:
https://senelle.pl/sklep/
?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Widziałyście, używacie.
Mam krem odżywczy do twarzy, krem pod oczy i peeling.
Peeling strasznie lubię! Gęsty, kremowy, bardzo dużo drobinek, konkretnie ściera, ale nie rysuje. Wbił się na podium peelingów do twarzy.
Krem do twarzy ciekawy, co nieco za ciężki na obecną pogodę, ale ja preferuję na dzień lekkie konsystencję latem. Odżywia, nawilża, dobrze wygładza i choć zmarszczki po nim nie znikają to jakoś trochę je ukrywa
Krem pod czy robi coś, za co go naprawdę lubię - otóż zmniejsza mi ładnie poranną opuchliznę! Odżywia, nawilża, wygładza wystarczająco i nadaje się na dzień pod makijaż.
Jedynie zapach mi się nie podoba takie kwiatkowe kwiatki - no ja nie lubię po prostu
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No to moje falki Załącznik 7171286
O matko! Moje wymarzone
Umarłam z zazdrości!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 04:51   #2914
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie firme Bio 2 you? Zastanawiam sie nad ich maską.

I drugie pytanie: czy uzywacie masażerow do twarzy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam ich odżywkę do włosów, ale dosyć przeciętna. Maska rozświetlająca jest na mojej liście zakupowej
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 08:59   #2915
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny myślicie ze zel aloesowy 99% ze skin79 mozna używać w ciazy na brzuch, obawiam sie tego 1%.

Aloe Barbadensis Leaf Juice (99,4%), Allantoin, Disodium EDTA, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Methylpropional, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Tromethamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Fragrance, Water, Glycerin, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Primula Veris Extract, Alchemilla Vulgaris Extract, Veronica Officinalis Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Butylene Glycol, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, Hydrolized Collagen.

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2017-07-29 o 09:02
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 10:20   #2916
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Miałam ich odżywkę do włosów, ale dosyć przeciętna. Maska rozświetlająca jest na mojej liście zakupowej
Mocno zastanawiam sie nad maską.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 11:35   #2917
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wczorajsze zakupy i prezenty.
Peeling i mus dostałam w prezencie, oprócz tego jeszcze masło na mokre ciało, ale zawiera same oleje, więc nie dla mnie. Mus mydlany niestety zawiera EDTA i phenoxyethanol. Szkoda, bo byłby fajny produkt do mycia. DSC_0011.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 11:51   #2918
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Wczorajsze zakupy i prezenty.
Peeling i mus dostałam w prezencie, oprócz tego jeszcze masło na mokre ciało, ale zawiera same oleje, więc nie dla mnie. Mus mydlany niestety zawiera EDTA i phenoxyethanol. Szkoda, bo byłby fajny produkt do mycia. Załącznik 7172521

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To PF jest teraz w takich opakowaniach Nie wiedziałam

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie ze zel aloesowy 99% ze skin79 mozna używać w ciazy na brzuch, obawiam sie tego 1%.

Aloe Barbadensis Leaf Juice (99,4%), Allantoin, Disodium EDTA, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Methylpropional, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Tromethamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Fragrance, Water, Glycerin, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Primula Veris Extract, Alchemilla Vulgaris Extract, Veronica Officinalis Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Butylene Glycol, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, Hydrolized Collagen.
Ręce opadają, jak się widzi takie składy. Po co to wszystko dodawać, jak i tak nic nie robi i nie działa w takiej ilości, a tylko psuje wrażenie o kosmetyku. Decyzja należy do Ciebie. Ja to bym tego w ogóle nie kupiła.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 12:12   #2919
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To PF jest teraz w takich opakowaniach Nie wiedziałam

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------



Ręce opadają, jak się widzi takie składy. Po co to wszystko dodawać, jak i tak nic nie robi i nie działa w takiej ilości, a tylko psuje wrażenie o kosmetyku. Decyzja należy do Ciebie. Ja to bym tego w ogóle nie kupiła.
Nie, to jest ta seria Hair Rescue.
Kiedyś o niej pisałam, jest bardzo fajna ale kosztuje 35 zł.

Lepiej kupić żel Equilibra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-07-29 o 12:13
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 17:52   #2920
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie przepiękne włosy
Widziałyście nowość RMS? Ładnie wygląda ten zestaw roświetlaczy http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html

W Boots pojawiła się nowa marka włosowa Maui z aloesem na pierwszym miejscu. Wzięłam na próbę szampon i odżywkę z bambusem.
http://www.boots.ie/search/Maui+Moisture
Ja właśnie szukam zestawu gdzie byłby bronzer, róż i rozświetlacz. I kusi mnie to:
http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html
Zwłaszcza kolor Demure mi się podoba. Tylko czytałam gdzies że te kosmetyki to tylko olej kokosowy wymieszany z barwnikami czyli cena nieporównywalna do jakości. No nie wiem ...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 18:40   #2921
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Załącznik 7167696 Mam próbki Madara zamówione na Matique. Wzięłam też krem pod oczy Ava, ponieważ ostatnio polubiłam bardziej tą markę a na dodatek ten krem pachnie podobnie jak serum Aloe, więc byłam ciekawa. Jeszcze bym chciała spróbować krem pod oczy właśnie z serii Aloe, ale akurat w Matique go nie mają.
Daj znać, jak się spisuje, mam go w schowku w aptece internetowej od długiego czasu i nie mogę się zdecydować

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przychodzę z aktualizacją włosową. Dziewczyny, mam tyle włosów, że aż dziwne. Wczoraj farbowałam włosy i ledwie starczyła jedna farba, aby je równomiernie pokryć, a odżywkę po farbowaniu zużyłam całą na raz. Już wcześniejsze farbowanie wyglądało podobnie, nie wiem co się dzieje, ale oczywiście cieszę się Zwykle jedna farba Castinga starczała w sam raz, nawet jak miałam dłuższe włosy, a odżywka na 2-3 razy. Pewnie niektóre z Was miały do czynienia z farbami Loreala, no to właśnie ta odżywka w tej mini buteleczce dołączona do farby, nie jakaś saszetka.
Jak ja bym chciała móc tak kiedyś napisać

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
JCzaję się też ciągle na arganowy Naomi, jak nic innego nie wpadnie po drodze to kupię, bo potrzebuję coś treściwego na noc.
Ja go mam i jednak jestem na nie, po dłuższym czasie wysusza

chimay, masz piękne włosy , zmiana ogromna po tej keratynie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moje wyglądają tak na ten moment (ujęcie z boku w schyleniu), włosy świeżo po farbowaniu, więc lepiej nigdy nie jest. Za tydzień po kilku myciach wyjdzie, że są bardziej sianowate i nie tak błyszczące.

EDIT: No i musiało mi obrócić

Załącznik 7168346
Piękne pod każdym względem

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Moje włosy po zabiegu wyglądały tak:
Teraz już nie są takie proste, ale nadal gładkie, miękkie i błyszczące.
Twoje włosy również są cudowne

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Włosy mam w zasadzie w dobrej kondycji, ale są tak kapryśne, że potrafią doprowadzić mnie do szału. Jednego dnia wyglądają super, a innego puch taki, że najlepiej chodzić w czapce. oczywiście przy jednakowej pielęgnacji Bardzo są podatne na wilgoć w powietrzu
Niestety, mam to samo
Czego używasz obecnie do pielęgnacji i stylizacji?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Są przecudne, ależ piękne i zadbane Mówisz, że falki, ale już podchodzą pod kręcone wyraźnie, piękne
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Śliczne!
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Sliczne loki, marzylam o takim efekcie robiac swego czasu trwala. No ale nie bylo mi dane
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Śliczne! Super cięcie i kolor
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Śliczne! Super cięcie i kolor
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O matko! Moje wymarzone
Umarłam z zazdrości!
Dziewczyny, dziękuję bardzo, nie spodziewałam się tylu komplementów
Znacie się, jaki to typ? Bo ja nie bardzo

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Wczoraj moja kumpela z pracy była u fryzjerki która po myciu włosów zrobiła jej masaż głowy. Kumpela zachwycona, mówi że odpłynęła - od razu zapytałam o namiary
Ja zawsze mam masaż u swojej fryzjerki i uwielbiam to A znacie takie masażery-pajączki do głowy? Ponoć rewelacyjnie działają i zastanawiam się nad kupnem.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Krem pod czy robi coś, za co go naprawdę lubię - otóż zmniejsza mi ładnie poranną opuchliznę! Odżywia, nawilża, wygładza wystarczająco i nadaje się na dzień pod makijaż.
Jedynie zapach mi się nie podoba takie kwiatkowe kwiatki - no ja nie lubię po prostu
Brzmi interesująco , w ogóle to ja nie mogę znaleźć sobie idealnego kremu pod oczy

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Wczorajsze zakupy i prezenty.
Peeling i mus dostałam w prezencie, oprócz tego jeszcze masło na mokre ciało, ale zawiera same oleje, więc nie dla mnie. Mus mydlany niestety zawiera EDTA i phenoxyethanol. Szkoda, bo byłby fajny produkt do mycia. Załącznik 7172521
A propos - szukam jakiegoś lekkiego balsamu do ciała, nawilżającego i nie kosztującego fortuny Ktoś? Coś?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2017-07-29 o 18:47
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 18:45   #2922
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja właśnie szukam zestawu gdzie byłby bronzer, róż i rozświetlacz. I kusi mnie to:
http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html
Zwłaszcza kolor Demure mi się podoba. Tylko czytałam gdzies że te kosmetyki to tylko olej kokosowy wymieszany z barwnikami czyli cena nieporównywalna do jakości. No nie wiem ...
W kolorowce wazniejsza jest chyba raczej technologia wykonania niz sam sklad. Po skladzie nie ocenisz tego, jak produkt bedzie sie zachowywal na skorze. Dwa roze moga miec taki sam sklad i jeden bedzie lepszy a drugi gorszy w aplikacji, trwalosci, zachowaniu na skorze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 20:16   #2923
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję bardzo, nie spodziewałam się tylu komplementów
Znacie się, jaki to typ? Bo ja nie bardzo
Tu masz coś więcej KLIK. No ja bym powiedziała, że masz 2C, czyli jednak jeszcze fale, ale prawie kręcone

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Nie, to jest ta seria Hair Rescue.
Kiedyś o niej pisałam, jest bardzo fajna ale kosztuje 35 zł.

Lepiej kupić żel Equilibra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tak, coś kojarzę

Póki co bezkonkurencyjny wg. mnie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 08:03   #2924
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Miramej, jakie Ty masz piękne włosy ... ja też chce takie

rozmawiałyście ostatnio o kremach pod oczy, ja od zawsze używałam Kiehla z awokado, potem kupiłam Antipodes, a teraz ostatnio byłam w moim sklepiku eko i patrzę a tam Martina Gebhard z awokado i to jeszcze taniej niż w necie bo 48 zł - wzięłam i jestem bardzo zadowolona jak na razie - jest bardziej tłusty niż Kiehl, będzie przez to mniej wydajny, ale cena lepsza, więc mi to nie przeszkadza
ja mam ostatnio taki przesusz, ze nawet pod makijaż go używam, w każdym razie na pewno będę go kupować
coś jeszcze z tej marki polecacie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 08:08   #2925
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

A propos - szukam jakiegoś lekkiego balsamu do ciała, nawilżającego i nie kosztującego fortuny Ktoś? Coś?
Ja kupiłam Hagi z hydrolatem pomarańczowym i jest boski! Idealny na lato, konsystencja mleczka, błyskawicznie się wchłania i super nawilża i wygładza skórę. I do tego pięknie pachnie

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja właśnie szukam zestawu gdzie byłby bronzer, róż i rozświetlacz. I kusi mnie to:
http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html
Zwłaszcza kolor Demure mi się podoba. Tylko czytałam gdzies że te kosmetyki to tylko olej kokosowy wymieszany z barwnikami czyli cena nieporównywalna do jakości. No nie wiem ...
Ten zestaw jest piękny!

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Miramej, jakie Ty masz piękne włosy ... ja też chce takie

rozmawiałyście ostatnio o kremach pod oczy, ja od zawsze używałam Kiehla z awokado, potem kupiłam Antipodes, a teraz ostatnio byłam w moim sklepiku eko i patrzę a tam Martina Gebhard z awokado i to jeszcze taniej niż w necie bo 48 zł - wzięłam i jestem bardzo zadowolona jak na razie - jest bardziej tłusty niż Kiehl, będzie przez to mniej wydajny, ale cena lepsza, więc mi to nie przeszkadza
ja mam ostatnio taki przesusz, ze nawet pod makijaż go używam, w każdym razie na pewno będę go kupować
coś jeszcze z tej marki polecacie?
Dzięki za przypomnienie o kremie Martiny Gebhard! Miałam go zimą dwa lata temu i był świetny.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 13:30   #2926
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja właśnie szukam zestawu gdzie byłby bronzer, róż i rozświetlacz. I kusi mnie to:
http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html
Zwłaszcza kolor Demure mi się podoba. Tylko czytałam gdzies że te kosmetyki to tylko olej kokosowy wymieszany z barwnikami czyli cena nieporównywalna do jakości. No nie wiem ...
Fajny zestaw A czy warto? Jeśli ktoś umie zrobić sobie samemu, to pewnie nie warto. Musiałabyś wypróbować najpierw, bo może coś nie podejść kolorystycznie. Ja miałam tylko próbkę rozświetlacza tej firmy i fajny był. Nasza Linka miała róż i chyba podkład i też chwaliła.
Możesz kupić 5 próbek na tej stronie i z wysyłką wyniesie to 7.95e (w opisie należy podać jakie próbki chcesz).
http://amazingy.com/en/organic-skinc...mple-pack.html
Może Colour Caramel ma też taki zestaw albo Avril?
Niedawno widziałam, że Sante wypuściło paletki róży i rozświetlaczy, może jeszcze inne zestawy mają
https://www.violey.com/en/sante-beau...e_p_30187.html
https://www.violey.com/en/sante-mult...l_p_30185.html
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 14:28   #2927
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja właśnie szukam zestawu gdzie byłby bronzer, róż i rozświetlacz. I kusi mnie to:
http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html
Zwłaszcza kolor Demure mi się podoba. Tylko czytałam gdzies że te kosmetyki to tylko olej kokosowy wymieszany z barwnikami czyli cena nieporównywalna do jakości. No nie wiem ...
nie kupilabym za tę cenę; tylko roz demure to kolor tak fantastyczny, że wart jest wiekszych pieniędzy

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2017-07-30 o 14:30
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 06:25   #2928
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zamówiłam twarde perfumy Pony Hutchen i dezodorant do kompletu o tym samym zapachu.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 09:26   #2929
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tu masz coś więcej KLIK. No ja bym powiedziała, że masz 2C, czyli jednak jeszcze fale, ale prawie kręcone
Czytałam o tych typach i jakoś tak nie umiałam dopasować


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Miramej, jakie Ty masz piękne włosy ... ja też chce takie

rozmawiałyście ostatnio o kremach pod oczy, ja od zawsze używałam Kiehla z awokado, potem kupiłam Antipodes, a teraz ostatnio byłam w moim sklepiku eko i patrzę a tam Martina Gebhard z awokado i to jeszcze taniej niż w necie bo 48 zł - wzięłam i jestem bardzo zadowolona jak na razie - jest bardziej tłusty niż Kiehl, będzie przez to mniej wydajny, ale cena lepsza, więc mi to nie przeszkadza
ja mam ostatnio taki przesusz, ze nawet pod makijaż go używam, w każdym razie na pewno będę go kupować
coś jeszcze z tej marki polecacie?
Dziękuję

Miałam ten krem Martiny i fajny był, ale upuściłam słoiczek i się roztrzaskał

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Hagi z hydrolatem pomarańczowym i jest boski! Idealny na lato, konsystencja mleczka, błyskawicznie się wchłania i super nawilża i wygładza skórę. I do tego pięknie pachnie
, jednak drogi
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 11:47   #2930
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, mam do oddania paletkę 100% pure https://www.100percentpure.com/colle...nt=36540970702
W zestawie jest rozświetlacz, róż i trzy cienie. Kolory na zdjęciu są przekłamane, trochę jaśniejsze niż w rzeczywistości.
U mnie się marnuje odkąd mam cienie LL i nic innego nie używam, a ten odcień różu nie dla mnie, zbyt ciemny.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:56   #2931
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mniej więcej wygląda to tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170731_003.jpg (69,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170731_004.jpg (72,3 KB, 30 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 12:26   #2932
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do oddania paletkę 100% pure https://www.100percentpure.com/colle...nt=36540970702
W zestawie jest rozświetlacz, róż i trzy cienie. Kolory na zdjęciu są przekłamane, trochę jaśniejsze niż w rzeczywistości.
U mnie się marnuje odkąd mam cienie LL i nic innego nie używam, a ten odcień różu nie dla mnie, zbyt ciemny.
O! A ile byś za nią chciała?
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:21   #2933
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
O! A ile byś za nią chciała?
Nic. Ja ją dostałam gratis do zakupów. Jeśli jesteś zainteresowana, to podaj mi adres na pw, postaram się w tym tyg. wysłać.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:55   #2934
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Brzmi interesująco , w ogóle to ja nie mogę znaleźć sobie idealnego kremu pod oczy


A propos - szukam jakiegoś lekkiego balsamu do ciała, nawilżającego i nie kosztującego fortuny Ktoś? Coś?
Avokado Martiny, o którym dziewczyny pisały, ja tez polecam.

Lekki balsam (w sprayu) ma na pewno biolove. Ale siła działania jak dla mnie trochę marna. Eco cosmetics ma fajny balsam nawilżający do ciała, coś ok. 30 kosztuje. Można tez upolować balsamy naturativ w promocji (ja ostatnio za ok. 35 zł kupiłam).
No i biolaven - wiele osób chwali. Ja osobiście nie znam, ale chwaliły go osoby, którym wierzę bardzo
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 15:20   #2935
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nic. Ja ją dostałam gratis do zakupów. Jeśli jesteś zainteresowana, to podaj mi adres na pw, postaram się w tym tyg. wysłać.
Napisałam
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 10:27   #2936
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Przyszła moje paczuszka z Bioana. Do zakupów dostałam gratis 3 próbki dezodorantów: Citrus fizz, dandyrella, shibuya.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 10:38   #2937
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, widzialyscie że Alterra do włosów została wycofana z Rossmanna???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:00   #2938
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przyszła moje paczuszka z Bioana. Do zakupów dostałam gratis 3 próbki dezodorantów: Citrus fizz, dandyrella, shibuya.
I co myślisz o zapachach?

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzialyscie że Alterra do włosów została wycofana z Rossmanna???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę Może zmieniają opakowania czy coś...
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:13   #2939
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Avokado Martiny, o którym dziewczyny pisały, ja tez polecam.

Lekki balsam (w sprayu) ma na pewno biolove. Ale siła działania jak dla mnie trochę marna. Eco cosmetics ma fajny balsam nawilżający do ciała, coś ok. 30 kosztuje. Można tez upolować balsamy naturativ w promocji (ja ostatnio za ok. 35 zł kupiłam).
No i biolaven - wiele osób chwali. Ja osobiście nie znam, ale chwaliły go osoby, którym wierzę bardzo
Miałam, niezbyt długo, bo mi słoiczek upadł, wrócę zimą , szukam czegoś na teraz, ale musi być i lekkie i odżywcze, bo mam 40+ i kłopoty w tych okolicach

Dzięki wielkie , zacznę od Biolavenu, najłatwiej dostępny i najtańszy
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 13:20   #2940
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Patrzcie, co w PL można kupić: Klik
Sklep będzie się wystawiał na Ekotykach
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.