wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 13:10   #3271
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Melodio oby wam się udało spełnic wasze marzenie

Sanetko gratuluje rezerwacji daty i godzinyw Kosciele. Nie taki diabeł straszny... Idziecie jak burza z przygotowaniami.

Dorinko gratuluje podpisania umowy z orkiestra Napewno będziecie zadowoleni skoro to tacy otwarci i sympatyczni ludzie.


Ciekawa jestem kiedy ja będe załatwiać te wszystki sprawy Tz dalej sie kwapi Ciągle tylko mówi "jeszce nie czas" A kiedy do jasnej ciasnej bedzie czas?? Kiedy stuknie nam 10 lat razem

Zwyczajnie mam dośc tego czekania. Jeszcze jak czytam jak sprawnie wam idzie załątwianie wszystkich spraw związanych ze ślubem i ile radości wam to sprawia to sie jeszce bardziej dołuje, przygnebiam.



Chyba zaczne was rzadziej odwiedzać
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 13:22   #3272
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
Melodio oby wam się udało spełnic wasze marzenie

Sanetko gratuluje rezerwacji daty i godzinyw Kosciele. Nie taki diabeł straszny... Idziecie jak burza z przygotowaniami.

Dorinko gratuluje podpisania umowy z orkiestra Napewno będziecie zadowoleni skoro to tacy otwarci i sympatyczni ludzie.


Ciekawa jestem kiedy ja będe załatwiać te wszystki sprawy Tz dalej sie kwapi Ciągle tylko mówi "jeszce nie czas" A kiedy do jasnej ciasnej bedzie czas?? Kiedy stuknie nam 10 lat razem

Zwyczajnie mam dośc tego czekania. Jeszcze jak czytam jak sprawnie wam idzie załątwianie wszystkich spraw związanych ze ślubem i ile radości wam to sprawia to sie jeszce bardziej dołuje, przygnebiam.



Chyba zaczne was rzadziej odwiedzać

Spokojnie Ja planuje za rok, a jeszce nic, zero null I jakoś mi nie śpieszno, nacjhętniej bym zrobiła jak melodia, prysła w tatry- kościołek, najblizsi, świadkowie, czyli do 15/ 20 osob i całkiem inny klimat A w podróż poslubna na Giewoncik
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 13:39   #3273
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja tam wierzę, że szybko będziesz uradowana i zaobrączkowana, zobaczysz....Moja intuicja mi to mówi
hehe oby Twoja intuicja Cie nie zawiodla
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 12:53   #3274
SeLeNe86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 263
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Zaopuczamy chyba ten wątek - a to może dlatego że już tyle szceśliwych zaręczonych w nim uczestniczy ;-)
__________________
Miłość jest jak spacer podczas bardzo drobnego deszczu ... Idziesz, idziesz i dopiero po pewnym czasie orientujesz się, że przemokłeś do głębi serca.

Jesteśmy razem 31.12.2003.

Nasze zaręczyny 14.02.2008r.

Nasz Ślub 10.04.2010r.
SeLeNe86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 13:04   #3275
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez SeLeNe86 Pokaż wiadomość
Zaopuczamy chyba ten wątek - a to może dlatego że już tyle szceśliwych zaręczonych w nim uczestniczy ;-)
Tych czekających jest juz niewiele.
Raptem 3 osoby: Svinecka, Ty Selene i Ja
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 13:09   #3276
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
Tych czekających jest juz niewiele.
Raptem 3 osoby: Svinecka, Ty Selene i Ja
A Ja to co ?????? kiełbasa

Chciałam przypomnieć, że cały czas oczekuję , już nawet nie jestem zirytowana ani zfrustrowana, po prostu norma...
Byłabym w szoku gdyby coś się zmieniło
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 13:18   #3277
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
A Ja to co ?????? kiełbasa

Chciałam przypomnieć, że cały czas oczekuję , już nawet nie jestem zirytowana ani zfrustrowana, po prostu norma...
Byłabym w szoku gdyby coś się zmieniło
Dorinko przepraszam Cię za pominięcie
Oczywiscie to nie było celowe

Czerwiec w pełni więc niespodzienki możesz już oczekiwac
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 13:42   #3278
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
Dorinko przepraszam Cię za pominięcie
Oczywiscie to nie było celowe

Czerwiec w pełni więc niespodzienki możesz już oczekiwac
Wiem, że nie było celowe i tak tego nie odebrałam

Czerwiec niby w pełni, ale sama nie wiem,.,.,., czas pokaże
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 15:48   #3279
SeLeNe86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 263
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Wczoraj bylismy na grilu u znajomych i jeden z kolegów TZ z pracy ma sie w przyszlym roku hajtać ale sie jescze nie oświadczył i jak pojechali to wywiązała sie rozmowa na termat bo koles pytał się chłopaków jak to ma zrobić. A mój biedak mówi że on to chyba bedzie musiał kilka kielonków wczesniej golnąc bo to za duży stres ... ;-)
__________________
Miłość jest jak spacer podczas bardzo drobnego deszczu ... Idziesz, idziesz i dopiero po pewnym czasie orientujesz się, że przemokłeś do głębi serca.

Jesteśmy razem 31.12.2003.

Nasze zaręczyny 14.02.2008r.

Nasz Ślub 10.04.2010r.
SeLeNe86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 19:02   #3280
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Sesjta trwa......
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 21:22   #3281
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Sesjta trwa......

u mnie podobnie - nie mam nawet czasu zjarzeć do swoiego uluubionego wątku
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 22:30   #3282
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Dorinka30 poczekaj bo ja tu chyba czegoś nie rozumiem .Ostatnio wieszałam Twoją date ślubu na liście, a teraz czytam że jeszcze nie jesteś zaręczona.Proszę wyprowadź mnie z błędu
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 23:31   #3283
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

bo dorinka ma juz slub ustalony ale zareczyn nie bylo jeszcze - i nich tak na odwrot jest
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 11:56   #3284
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Witajcie dziewczynki u mnie dziś zebranie rodzinne, tzn pierwsze oficjalne spotkanie, planujemy po południu jakiegoś grilka zrobić, zobaczymy jak to będzie. Boje się tylko żeby mama tż nie zaczeła nalegać żeby ustalać datę ślubu bo tylko tż się wkurzy a i tak narazie nic nie będziemy ustalać. No zobaczymy. Moja mama jest zestresowana bardziej niź chyba wszyscy inni do kupy wzięci i powiedziała mi dziś czemu ty już dorosłaś tak szybko, a mama chyba jeszcze nie dorosła do tego wszytkiego. Chyba sobie zaczyna uświadamiać że nie zawszę będę malutką Anią, a nasz związek to jednak nie tak tylko na chwilę... i to mnie cieszy
No a ja mam dziś lekkiego kaca, wróciłam do domu o 4:30 i jak nie padnę twarzą na stół na tym spotkaniu to się będę ciesszyć
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 12:10   #3285
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez anka1232 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki u mnie dziś zebranie rodzinne, tzn pierwsze oficjalne spotkanie, planujemy po południu jakiegoś grilka zrobić, zobaczymy jak to będzie. Boje się tylko żeby mama tż nie zaczeła nalegać żeby ustalać datę ślubu bo tylko tż się wkurzy a i tak narazie nic nie będziemy ustalać. No zobaczymy. Moja mama jest zestresowana bardziej niź chyba wszyscy inni do kupy wzięci i powiedziała mi dziś czemu ty już dorosłaś tak szybko, a mama chyba jeszcze nie dorosła do tego wszytkiego. Chyba sobie zaczyna uświadamiać że nie zawszę będę malutką Anią, a nasz związek to jednak nie tak tylko na chwilę... i to mnie cieszy
No a ja mam dziś lekkiego kaca, wróciłam do domu o 4:30 i jak nie padnę twarzą na stół na tym spotkaniu to się będę ciesszyć
Aniu to trzymam kciuki żeby wszystko odbyło sie w sympatycznej atmosferze
Tak to juz jest rodzice sobie uświadamiają że w pewnym sensie tracą swoje dziecko, które staje się dorosłe i chce kroczyc własną droga.
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 13:25   #3286
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

No i już po wszystkim, spotkanie chyba się udało mimo że wszycy na początku byli troszkę zdenerwowani I nawet teściowa nic nie mówiła o dacie ślubu, a co mnie zdziwiło mama coś sama zaczeła, ale wyjśniliśmy po raz kolejny że narazie nic nie planujemy, teściowa powiedziała że dobrze tylko żebyśmy nie powiedzieli im tydzień przed. Tak że ogólnie zaliczam to do udanych imprez, tyle że dziś wszyscy wyglądają na troszkę "przymęczonych" delikatnie mówiąc
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 19:36   #3287
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Aniu to spotkanie udane dzis tesciowa tez wyskoczyla kiedy w koncu grilla rodzinnego zrobimy, powiedzielismy ze pod koniec lipca jak TZ urlop bedzie mial.

ja padam na pysk. bylismy u TZa na wsi. no i jego siostra powiedziala zeby wziasc TZa chrzesniaka ze soba to ona sobie odpocznie troche (bo ma kilkudniowego szkraba jeszcze w domu). a ten chrzesniak reaguje na mnie histeria i w ogole trzyma sie ode mnie z daleka wiec sie balismy. na szczescie mial dzis dobry humor i mnie tolerowal. ale najgorsze sie zaczelo po obiedzie ubzdural sobie ze ze mna chce sie tylko bawic. musialam grac w pilke, robic babki, podrzucac go, tarzac sie w trawie i tysiace innych rzeczy. wszyscy zdziwieni ze tak mu sie odmienilo, ciekawe tylko na jak dlugo

a najlepsze bylo jak wracalismy autobusem.maly spal u TZa na kolanach a ja stalam obok. ogolnie to chyba wszyscy mysleli ze my rodzice z dzieckiem. a najlepsza byla taka babcia obok nas. wlepila w nas galy zniesmaczona i juz czekalam kiedy skomentuje ze co to za swiat, ze dzieci maja dzieci itp (bo my mlodziutko wygladamy, a maly ma 2,5 roku, wiec by nawet pasowalo)
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:14   #3288
Yona84
Raczkowanie
 
Avatar Yona84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 54
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

A jednak ten wtek przynosi szczescie Wita was szczesliwa narzeczona
9.06.2007 r to mój i mojego narzecoznego szczesliwy dzien
Yona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:43   #3289
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Yona84 Pokaż wiadomość
A jednak ten wtek przynosi szczescie Wita was szczesliwa narzeczona
9.06.2007 r to mój i mojego narzecoznego szczesliwy dzien
gratulacje
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 08:03   #3290
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dorinka30 poczekaj bo ja tu chyba czegoś nie rozumiem .Ostatnio wieszałam Twoją date ślubu na liście, a teraz czytam że jeszcze nie jesteś zaręczona.Proszę wyprowadź mnie z błędu
Ależ proszę Cię bardzo , u mnie sytuacja jest nieco dziwna.... Mieszkamy razem już prawie dwa lata, jesteśmy od dawna zdecydowani na wspólne życie razem poprzedzone ślubem. Po wspólnych rozmowach zdecydowaliśmy się na ślub w przyszłym roku, zaczęło się obdzwanianie sal weselnych, w końcu zarezerwowaliśmy salę- więc tak narodziła się data naszego ślubu

Co do pierścionka i oświadczyn, jest o tym mowa jak najbardziej, mój Kochany co jakiś czas wspomina, no w końcu musimy zakupić pierścionek i Ci się oświadczę oczywiście, ale ciągle coś.........
W związku z tym, że nie zaręczyliśmy się jeszcze, data naszego ślubu jest owiana tajemnicą, również nieświadomi są nasi rodzice , Tż powiedział, że po naszych wspólnych zaręczynach poinformujemy dopiero rodziców.

W ten weekend znowu Tż poruszył temat i pyta" Kochanie to kiedy jedziemy do rodziców poinformować ich, ja na to "to już zależy od Ciebie"- On" wiem, wiem mam wszystko pod kontrolą, ale kiedy planowaliśmy"- "jA- na koniec czerwca-początek lipca", więc mówi "AHA "

Także widzisz Marto jakie to wszystko u mnie pokomplikowane, ale tłumaczę to też sytuacją, że my żyjemy na codzień razem i wtedy nawet planowanie ślubu jest pewną konsekwencją, ponadto sami finansujemy wesele i mamy ten komfort, ze decydujemy o wszystkim samodzielnie
Dowody jego uczucia i wyznania mam na codzień, dlatego staram się nie robić z tej sytuacji zbytniej tragedii tylko sobie spokojnie czekam, aż to nastąpi
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 11:51   #3291
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Yona84 Pokaż wiadomość
A jednak ten wtek przynosi szczescie Wita was szczesliwa narzeczona
9.06.2007 r to mój i mojego narzecoznego szczesliwy dzien
No to witamy kolejną zręczoną gratulację

Ja mam teraz mały problem z moją mamą, wczoraj ze mną rozmawiała i normalnie to mi się tak przykro zrobiło. Nie wiem wszytko było ok do czasu jak się poprostu tylko spotykalyśmy z tż na zasadzie dziewczyna/chłopak, zawsze mi się wydawało że mama lubi tż, nawet chętnie pomogła gdy wynikły pewne problemy u tż no i wogóle było ok. Teraz nie wiem co się stało ale mam wrażenie że już nie akceptuje tego związku, niby wsztko jest ok ale to co mówi... Pytała czy czujemy się na siłach żeby być razem, czy sobie damy, czy się nie będziemy kłucić, no i że ożenić się too jest nic tylko że trzeba żyć ze sobą, dalej pretensję że nie chodzimy razem do kościoła (tż prawie wogóle nie chodzi, ja tak różnie) a ona chciała córkę na katoliczkę wychować, no i jak my sobie poradzimy jak ja jestem taka chudzitka i nerwowa a tż to chyba nie chce mu się za bardzo pracować, i że ja będę musiała wszytko robić za nas dwóch, a jak jeszcze dziecko dojdzie to co wtedy, no i wogóle ona nie chce żebym ja poszła z domu bo ona sobie sama nie poradzi...
No i jest poprostu super jak od zaręczyn chodziłam z bananem na twarzy cały czas tak teraz chce mi się ryczeć znowu. Mówi do mnie i pyta o takie rzeczy jak bym ja była jasnowidzem, a pozatym to poczułam się jak zero w jej oczach które sobie z niczym w życiu nie poradzi.
NIe wiem ale jak tak mówi to mam wrażenie że chciała by żebym miała takiego faecta który by miał kupe kasy, utrzymywał mnie a ja żebym nic nie musiała robić, najlepiej żeby nie pił nie palił i codziennie chodził do kościoła, nie wiem już sama co o tym myśleć, ale nie spodziewałam się że kiedyś powie mi takie rzeczy i że tak źle się przez to poczuje.
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 12:28   #3292
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Yona84 Pokaż wiadomość
A jednak ten wtek przynosi szczescie Wita was szczesliwa narzeczona
9.06.2007 r to mój i mojego narzecoznego szczesliwy dzien
Gratulacje

Natali, nie załamuj się, tak nas tu wszystkie podtrzymywałaś na duchu to teraz my musimy Ciebie podtrzymywać Jestem pewna, że TŻ niebawem się ocknie i też będziesz się szykować do ślubu Trzymam kciuki!

Edytowane przez Pomponka
Czas edycji: 2007-06-11 o 12:34 Powód: dopisek
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 13:14   #3293
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
...


Także widzisz Marto jakie to wszystko u mnie pokomplikowane, ale tłumaczę to też sytuacją, że my żyjemy na codzień razem i wtedy nawet planowanie ślubu jest pewną konsekwencją, ponadto sami finansujemy wesele i mamy ten komfort, ze decydujemy o wszystkim samodzielnie
Dowody jego uczucia i wyznania mam na codzień, dlatego staram się nie robić z tej sytuacji zbytniej tragedii tylko sobie spokojnie czekam, aż to nastąpi
Tak więć życzę Tobie tej wspaniałej chwili, aby klimat dnia zaręczyn był dla Was niezapomnianym momentem.Ech aż sobie swoje przypomniałam i ..oczy mi się zaszkliły..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 14:00   #3294
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Tak więć życzę Tobie tej wspaniałej chwili, aby klimat dnia zaręczyn był dla Was niezapomnianym momentem.Ech aż sobie swoje przypomniałam i ..oczy mi się zaszkliły..
Dzięki za życzenia, oby się spełniły , powiem szczerze że aż sama jestem tego ciekawa... , mój Tż jest z tych niby twardzieli ale wiem, że też przeżywa ten moment
Jeszcze mi przyszła do głowy taka myśl, że ciężko zaaranżować coś spontanicznie, tak niespodziewanie gdy się jest ze sobą 24 h, ale nieważne jak ważne z kim
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 14:08   #3295
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dzięki za życzenia, oby się spełniły , powiem szczerze że aż sama jestem tego ciekawa... , mój Tż jest z tych niby twardzieli ale wiem, że też przeżywa ten moment
Jeszcze mi przyszła do głowy taka myśl, że ciężko zaaranżować coś spontanicznie, tak niespodziewanie gdy się jest ze sobą 24 h, ale nieważne jak ważne z kim
Mój też twardziel, ale gdy zobaczył moją buzie, nie będę ukrywać łzy mi poleciały,Jemu też łza się zakręciła, a jaki miał głos drżący .
Dorinka30 planujecie wyjazd na wakacje?Wydaje mi sie, że to może być odpowiednia chwila
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 14:31   #3296
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Mój też twardziel, ale gdy zobaczył moją buzie, nie będę ukrywać łzy mi poleciały,Jemu też łza się zakręciła, a jaki miał głos drżący .
Dorinka30 planujecie wyjazd na wakacje?Wydaje mi sie, że to może być odpowiednia chwila
Ciężko przewidzieć swoją reakcję, choć wydaje mi się, że ten moment bardziej mnie ucieszy niż wzruszy
Mamy zaplanowny wyjazd na urlop w sierpniu, może ....
Powiem szczerze, najbardziej z ostatnio oglądanych utkwiła mi scena z MagdyM, jak Bartek wręczył swojej dziewczynie (Darii Widawskiej) pierścionek przy okazji śniadania w łóżku, bardzo mi się ta scena podobała i byłaby u nas łatwo wykonalna
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 14:50   #3297
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

W koncu ruszył sie cos ten watek
Yona84
gartuluję zaręczyn

Aniu mnie się wydaje że Twoja mama się zwyczajnie martwi o Ciebie, chce zebyś miałą zapewnioną dobra przyszłośc, zeby Ci nigdy nie zabrakło niczego, żebys była szczęśliwa. Może w końcu do niej dotarło ze wkroczysz w nowy etap swojego życia, będziesz miała nową rodzine, która będzie dla Ciebie najwazniejsza.
Cytat:
Napisane przez Pomponka Pokaż wiadomość

Natali, nie załamuj się, tak nas tu wszystkie podtrzymywałaś na duchu to teraz my musimy Ciebie podtrzymywać Jestem pewna, że TŻ niebawem się ocknie i też będziesz się szykować do ślubu Trzymam kciuki!
Pomponko dziekuję za kciuki, ale żeby nie zapeszyc to tfu tfu Prawda jest taka że ostanio czesto łapałam wisileczy humor przez tą całą sytuacje i jakoś starciłąm nadzieje, no bo ilez mozna czekac do jasnej ciasnej

Wiecie co, dzisiaj Tz przyjechał do mnie rano i pojechalismy załatwic pare spraw w Urzedzie Pracy i tak sobie jedziemy w pewnym momencie Tz łapie mnie za reke i mówi że jak już kupi sobie nowy samochód Mercedesa (od paru miesięcy to jego marzenie) to zaczniemy coś planowac i że jak dobrze pójdzie to po wakacjach to nastapi Mine miałąm taka , bo ni z gruszki ni z pietruszki, sam zaczął ten temat, choc ja dawno nic nie mówiłam na temat slubu. Od razu moje samopoczucie się zmieniło i byłam rozanielona Ale nie chce się nastawiac, czy planować bo dużo może sie zmienic do tego czasu. Ale jak sobie pomysle tylko o tym to jestem taka happy
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:16   #3298
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

A ja pokłóciłam się z mamąEhhh...Bylo ostro Już pogodzone. Poszło o to wesele w Zakopcu. Mama w końcu stwierdziła, że w Zakopcu to może być tylko ślub i obiad w restauracji dla naj najbliższych osób. W sumie ok Ślub w maleńkim drewnianym kościółku i obiad w karczmie a potem siup w podróż poślubną i cieszenie się mężykiem Nigdy nie lubiliśmy wesel Urywaliśmy się a to na koncert Iry, który był na scenie obok sali A to popływać na łodce (stawik obok sali) . Ale czy własne wesele to nie jest coś innego? Boję się, że będe żałowała, że nie będę miała wesela jak inne kobity. Co o tym myślicie?
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:29   #3299
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
A ja pokłóciłam się z mamąEhhh...Bylo ostro Już pogodzone. Poszło o to wesele w Zakopcu. Mama w końcu stwierdziła, że w Zakopcu to może być tylko ślub i obiad w restauracji dla naj najbliższych osób. W sumie ok Ślub w maleńkim drewnianym kościółku i obiad w karczmie a potem siup w podróż poślubną i cieszenie się mężykiem Nigdy nie lubiliśmy wesel Urywaliśmy się a to na koncert Iry, który był na scenie obok sali A to popływać na łodce (stawik obok sali) . Ale czy własne wesele to nie jest coś innego? Boję się, że będe żałowała, że nie będę miała wesela jak inne kobity. Co o tym myślicie?
Melodio, ja tam myślę, że to dobry pomysł, ślub (czyli najważniejsza część dnia) będzie taki jak sobie wymrzyliście, w górach a później będziecie się cieszyć w gronie najbliższych osób również w pięknej górskiej scenerii.
Sama byłam za takim właśnie obiadem a nie za weselem, ale zostałam przegłosowana Tzn rodzice stwierdzili, że później i tak by musieli pozapraszać rodzinę i tylko więcej kłopotu z tego by było. W porządku, zgodziliśmy się.

Natali, no to świetnie, trzymam kciuki żeby Tż się nie odwidziało a niedługo wpadniesz w wir przygotowań
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:02   #3300
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Ja się przegłosować nie dam Mam jeszcze siostrę i ona chce huczne weselisko Więc rodzice jej urządzą A ja jednak jestem za obiadem i uroczystościa w górach
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.