Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-29, 14:08   #151
kasiiik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 199
Dot.: >>>>POKÓJ<<<<<<<<

Zrobiłam wkońcu fotki mojego pokojuFotki są słabej jakości za co bardzo przepraszam ale robione były komórka;/ pozdrawiam
kasiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:14   #152
kasiiik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 199
Dot.: >>>>POKÓJ<<<<<<<<

reszta niestety jest za duża;( kurcze moze spróbuje jednak cyfrówke od kogoś pożyczyć
kasiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 17:16   #153
hasha
Raczkowanie
 
Avatar hasha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 48
Dot.: >>>>POKÓJ<<<<<<<<

dzieki za fotki wkońcu jakies


a wy laseczki macie jakies fotki swoich pokoji>?
hasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:11   #154
Meyaku
Raczkowanie
 
Avatar Meyaku
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: >>>>POKÓJ<<<<<<<<

Ja mam pokoj niebieski z zielonykmi dodatkami....a dlatego tak bo mam pokoij z brtem...ale na swojej szesci czyli kolo okna mam tak zielone biurko...zielona roleta i zielona klatka od papugi zielone cos na rozne rupiecei ..dwa pudelka plastikowe male...podkladka w paski a paski sa czerwone,biale,zolte,ziel one,lampka jest baaaardzo stara i jest zolto-niebisko-czerwona na parapecie sa rozowe pudelka zrobila bym clakiem inacze gdzyby nie mojbrat.Tak bym polamlowla(ale nie bedize mi pasowac mam 13 lat:Ptakie marzenia) pokoj na rozowo bialy..w paski pisoowe ale nie rowne jedne cienke drugie grube...zaslonki by byly chyba rozowe;P lub biale.... posciel rozowa :P gdzybym byla mniejsza tak bym zrobila sobie ale teraz chcem takXD:pokoj w czerwono-biale-ijeszce jakies kolor paski tez nie roznej grubosci...kapa byla by czerwona a poduszki czerwono granatowepudelka rozowe...posciel rozwoa(lubie ten kolor;P ale taki dleikatny roz) ale trudno tak napisac wszytsko a tak wogule rozpisalam sie i narobilam blendow jak to ja
Meyaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 17:46   #155
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
POMÓŻCIE! -maluje ściany

Witam

Mam do Was, kochane wizażanki prośbe. Jesteście specami od spraw malowania,tworzenia itp. więc pomyślałam,że nikt inni, jak Wy nie będzie potrafił mi pomóc.

Otóż,z okazji zbliżających sie świąt postanowiłam odświerzyć mieszkanko,w związku z czym jutro maluję ściany (fakt,że robie to pierwszy raz,sama,jest dla mnie przerażający! )

Wymyśliłam żeby ściany miały takie "plamy"<-- nie wiem jak to dokładnie określić ,taki niejednolity kolor (załącze zdjęcia,żebyście wiedziały o co mi dokładnie chodzi).

Wiem,że trzeba użyć specjalnych wałków lub gąbki,ale jakich?
A może jakieś inne są na to sposoby?

Licze na Was, proszę pomóżcie!
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 17:53   #156
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Aha
a oto zdjęcia...
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 17:53   #157
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:30
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 18:08   #158
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82
Moja znajoma malowała sobie kuchnie na kolor intensywnie czerwony. Farbę nakładała zwykłą gabką (taką pod prysznic). Gąbka ma nierówną powierzchnię (można zresztą kupić ostrą gąbkę, która ma jakieś, powiedzmy, wzorki). Nabierała farby na gąbkę i odbijała na ścianie, bądź też przecierała. Efekt wyszedł super, ale niestety zdjęcia nie mam. Coś jak zachmurzone niebo, albo fale na wodzie, tylko czerwone

Dziękuje Bąbelku za odpowiedź,napewno przetestuje ten sposób
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 19:49   #159
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Ja mam płytkę z różnymi opcjami malowania, m.in. to też jest: technika ta nazywa się przecierka. Używa się farb olejnych (dłużej schną). Najlepiej w dwie osoby to robić: jedna maluje, druga przeciera.
Najpierw nakładamy dwie warstwy białej podkładowej farby olejnej o połysku jajka. Na to (po wyschnięciu) nakładamy pędzlem wybrany kolor (w filmie była to farba olejna rozcięczona pół na pół rozpuszczalnikiem). Bawełnianą szmatkę dlikatnymi i zdecydowanymi ruchami dociskamy do pomalowanej ściany.
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 20:03   #160
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Cytat:
Napisane przez Beaux
Ja mam płytkę z różnymi opcjami malowania, m.in. to też jest: technika ta nazywa się przecierka. Używa się farb olejnych (dłużej schną). Najlepiej w dwie osoby to robić: jedna maluje, druga przeciera.
Najpierw nakładamy dwie warstwy białej podkładowej farby olejnej o połysku jajka. Na to (po wyschnięciu) nakładamy pędzlem wybrany kolor (w filmie była to farba olejna rozcięczona pół na pół rozpuszczalnikiem). Bawełnianą szmatkę dlikatnymi i zdecydowanymi ruchami dociskamy do pomalowanej ściany.

Dziekuje Beaux...Tak sobie mysle,ze raczej farba olejna nie bede malowac scian pokoju.Kupilam juz emulsje.
Poza tym jestem sama i nie mam pomocnika do przecierania Sama musze sobie poradzic.

Bardzo dziekuje za pomysl
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:15   #161
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Myślę, że emulsją też to się da wykonać. W tym moim filmie uzasadniono wybór olejnej tym, że dłużej schnie i wtedy można długo kombinować z tą przecierką. Ja osobiście też bym olejnej nie użyła (nie odść, że śmierdzi to mi się kojarzy z lamperią na klatce schodowej ).
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 11:06   #162
mzczarownica
Raczkowanie
 
Avatar mzczarownica
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 71
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

witaj,
ja z moim TZ malowaliśmy w ten sposób ściany w zeszłym roku na naszej stancji. kompletnie metodą "prób i błędów", a przy okazji jak najmniejszymi kosztami. wpierw została położona jaśniejsza farba emulsyjna, a następnie ciemniejsza za pomocą wałka... owiązanego kawałkiem starej zasłonki :P malowało sie świetni, trzeba było tlyko uważać na dobre odciśnięcie nadmiaru farby. zasłona była też uwiązana na wałku w takie "gruździołki", żeby powstała faktura.
nie mogę załadować zdjęcia, ale spróbuje potem
pozdrawiam i owocnego remontu
mzczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 11:54   #163
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Dziekuje mzczarownico za pomysl
Zaraz zabieram sie za malowanie-wyproboje najpierw gabke a pozniej z ciekawasci ta firanke na walku
Tylko,prosze,napisz jak uwiazac ta firanke na "gruździołki"

Dziekuje jeszcze raz i z niecierpliwoscia czakem na zdjecia
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 13:06   #164
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:32
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 13:47   #165
Mycha1
Przyczajenie
 
Avatar Mycha1
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5
Smile Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

W sklepach np typu castorama możesz kupić specjalnie przeznaczone do tego rodzaju prac gąbki, mozna je znalezc przy pedzlach i walkach. Maja rozne fakture, rozna miekkosc i rozne ksztalty... Zwykla gabka tez mozna, ale taka specjalna jest o tyle ciekawa, ze mozna nia uzyskac takie bardziej nieregularne "plamy" i wybrać rodzaj faktury jaką sie chce uzyskać.. Powodzenia
Mycha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 22:44   #166
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Dziekuje Wam -kochane dziewczyny- za rady
Dzis wymalowalam pokoj na jednolity kolor - zajelo mi to 8 godz (ehh nie obeszlo sie bez smug ) a jutro z rana robie "mazy"

Az sie boje efektu


Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 22:53   #167
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Jak skończysz to koniecznie daj jakieś zdjęcia tutaj! (Jezu moja składnia jest potworna... ).
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 10:28   #168
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: POMÓŻCIE! -maluje ściany

Cytat:
Napisane przez Beaux
Jak skończysz to koniecznie daj jakieś zdjęcia tutaj! (Jezu moja składnia jest potworna... ).


Jak ladnie wyjdzie (!!!) to postaram sie zrobic fotki telefonem<---jedyny sprzet cyfrowy w moim posiadaniu
Smugi zeszly,kolor wyszedl nawet fajny, wiec jutro maluje przedpokoj

Ehhh i po co mi chlop?Sama sobie swietnie radze
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 11:55   #169
mila2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 143
brzoskwiniowe ściany?

Jaki kolor mebli powinnam wybrac do takich ścian?a jaki kolor wybrac przy wyborze wypoczynku?z góry dziękuję za odpowiedz,pozdrawaim
mila2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 19:14   #170
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: brzoskwiniowe ściany?

Trudno dobrać meble do takiego koloru. Ja mam pokój w podobnej gamie kolorystycznej (mango), malowane za czasów gdy miałam białe meble. Rok temu rodzice wymienili mi umeblowanie (sprzęty coś ala wiśnia, no ogólnie drewno nie za jasne i nie za ciemne) no i niestety nie bardzo ściany teraz pasują. Czekam do wiosny i biorę się za malowanie (prawdopodobnie pistacja).
Znalazłam parę fotek, nie wiem czy coś pomogą:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peach.jpg (40,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peach2.jpg (19,7 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peachroom.jpg (93,8 KB, 156 załadowań)
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 07:51   #171
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: brzoskwiniowe ściany?

Według mnie,jeśli idzie o meble to jasny i średni brąz w ciepłej tonacji. Dodatki (czy wypoczynek) w kolorze rozbielonej pomarańczy, ciepłego beżu, ecru, jasnego i średniego brązu. Może nawet czerwień (ale raczej cynober wpadający w pomarańczowy niż zdecydowany karmin).

Takie kolory jak na poniższych zdjęciach:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg morela.jpg (33,5 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiklina.jpg (55,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duo_program_1.jpg (76,8 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (84,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg br.jpg (39,0 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beige.jpg (47,8 KB, 74 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:42   #172
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

moj pokuj aktualnie jest zupelnie zielony strasznie mnie to denerwuje bo zielone jest prawie wszystko. niedlugo zmieniam tapete w pokoju i mysle nad czerwona lub biala z czerwonymi dodatkami. problem w tym ze nie bede mogla narazie zmienic mebli i dywanu. meble sa biale z czarnymi drzwiczkami i brzegami oraz ze zlotymi wykonczeniami. dywan jest w zielono, czarno biale(lekko zzolkniete:P) pasy. łóżko - a raczej rozkladane łóżko fotelowe jest we wzorek taki dropiasty - bialo czarno zielony z czarnymi drewnianymi czesciami. sufit bialy, na podlodze wykladzina w jasnym kolorze. kwiatki w bialych doniczkach, obrazek w zielonej ramce. nawet moj piesek jest czarny grzejnik bialy, taki sam parapet i framugi okna. jaka tapeta wg was by pasowala ? malowanie nie wchodzi w gre - mieszkam w nowym budownictwie i sciany sa nierowne jaki kolor/kolory mi polecicie lub ew wzory ?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:28   #173
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

mysle ze czerwien odpada, za duzo masz dych akcentów zieleni, których chyba nie masz zamiaru sie pozbyc. Mocna czerwien i mocna zieleń i czarny to sie nie bedzie komponowało. Jasne kolory tu widze, takie jak tapeta któa masz, piasek, cappuccino...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:47   #174
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

O tym samym pomyslalam, co Ela. Zielone dodatki, czern a do tego jeszcze czerwien - jezeli lubisz takie nagromadzenie kolorow i uwazasz, ze w tym dobrze bedziesz sie czuc, to ok. Jednak moim zdaniem, stonowalabym troche kolory mebli i dodatkow poprzez jasna tapete - kremowa naprzyklad.
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:50   #175
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

aha, poza tym kolor czerwony jest uwazany za kolor wzbudzajacy energie a jego nadmiar moze wywolac agresje badz przemeczenie. Powinno sie go uzywac w ograniczonych ilosciach, w swojej "czystej" barwie nie nadaje sie do sypialni i miejsca odpoczynku.

dla przykladu pare kolorow i tonacji:

jezeli chodzi op kolor czerwony, to ewentualnie wybralabym taka tonacje, jaka zamieszczona jest na ponizszej fotce. (jeszcze jedno - taki kolor optycznie pomniejsza pomieszczenie!)
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:01   #176
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

tak tez myslalam a co myslicie o zoltym, np jakis rozbielony zolty? bo tej zieleni u mnie to za duzo a to tylko dlatego ze kiedys pokoj mialam z siostra i ona chciala urzadzic go na niebiesko a ja na zolto z czerwonymi dodatkami - zostalysmy przy zielonym. teraz ona ma zolty pokoik a ja taki jaki mam i juz naprawde nie wiem co ja mam z nim zrobic.myslalam tez nad zupelnie biala tapeta z jakimis zlotymi delikatnymi zdobieniami. ten pokoj zupelnie nie pasuje do mojej natury - jest zbyt stonowany, zbyt spokojny, zbyt chlodny i zbyt delikatny. moze zaproponujecie jakies dodatki ktore "zaostrza" jego charakterek?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:48   #177
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

tak sobie myslę jaki jest to odcień zieleni? rozumiem,że interesuje Cie ożywienie tego wnętrza, jakies bardziej zdecydowane kolory? Do zieleni khaki, oliwkowej dobrze powinien się komponować taki rudy kolor, przygaszony pomarańcz czy jak to nazwać. Ale już do czystego zielonego, takiego trawiastego czy szmaragdowego (taki jak pomalowałas obrazek...)absolutnie nie. Jeśli masz zielenie zgaszone, takie jakby pomieszane z brązem to taka rudośc ożywiłaby Ci pokój.tak mi się wydaje ale niech coś na ten temat powiedza osoby które może więcej praktyki we wnętrzach mają, ja głównie na mniejszych powierzchniach się ćwiczę...
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 08:56   #178
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

Cytat:
Napisane przez o000agus
. moze zaproponujecie jakies dodatki ktore "zaostrza" jego charakterek?
dodataki "zaostrzające" wcale nie muszą być w kolorze które je uwidocznia, ale mogą to być ciekawe bibeloty, np jaks figurka, donica, moze obrazek na ścianie, inaczej upieta firanka, lampa...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 09:59   #179
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: jakie sciany do zielonego-czarno-bialego pokoju...

to jest chlodna zielen, intensywna. nie khaki. raczej czysta zielen. dodatki takze komponuje jednak kolorek pokoju i tak chce ozywic bo ten odbiera mi energie
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:13   #180
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: SOCZYSTY ZIELONY KOLOR ŚCIAN - jak mi sie udalo:)

a czy taki zielony soczysty kolor i zolty nie mecza oczu?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 17:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.