Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-01, 13:24   #1711
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: powrót do jasności :P

to była farba trwała?

jeśli tak, to pozostaje dekoloryzacja wpisz w wyszukiwarkę to słowo, znajdziesz mnóóóóóóóóóóstwo wątków na ten temat
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 18:25   #1712
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Wiem, że nie wycofali, bo też kupiłam całkiem niedawno w małym sklepiku na bazarku
Zapach rzeczywiście jest znośny - może nie pachnie przepięknie, ale idzie wytrzymać.
Jestem po czwartej aplikacji dopiero i na razie nie widać zbyt spektakularnych efektów

Klara02 - a jaki miałaś wyjściowy kolor włosów? Masz może jakieś aktualne fotki?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:31   #1713
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Hej dziewczynyMam pytanie moja siostra rozjaśniła dzis pierwszy raz włosy miała ciemny blond a teraz ma o 4 tony jasniejsze powiedzcie mi czy kiedykolwiek wróci do swojego starego ciemnego blondu czy tak pozostanie już jak rozjaśniła?I ile musiało by to trwać?
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:11   #1714
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyMam pytanie moja siostra rozjaśniła dzis pierwszy raz włosy miała ciemny blond a teraz ma o 4 tony jasniejsze powiedzcie mi czy kiedykolwiek wróci do swojego starego ciemnego blondu czy tak pozostanie już jak rozjaśniła?I ile musiało by to trwać?
Zdajesz sobie sprawę z tego, że włosy rosną?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:17   #1715
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyMam pytanie moja siostra rozjaśniła dzis pierwszy raz włosy miała ciemny blond a teraz ma o 4 tony jasniejsze powiedzcie mi czy kiedykolwiek wróci do swojego starego ciemnego blondu czy tak pozostanie już jak rozjaśniła?I ile musiało by to trwać?
Rozjaśniła sprayem rozjaśniającym od razu o 4 tony?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:38   #1716
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Rozjasniła sobie rozjasniaczem zwykłym takim co nakłada sie farbę pedzelkiem
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:58   #1717
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Agatka, mialam "mysi" blad W lecie robily mi sie jasniejsze i bardziej zlote wlosy. Teraz mam zawsze takie jak dawniej w wakacje

Kropka, odrosna wlosy w nat. kolorze. A jak rozjasniane nie pasuja, zawsze mozna dobrac farbe i "pomalowac" na naturalny
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 22:12   #1718
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

mam pytanie. ost. moja kolezanka sie zastanawiaala a ja nie potrafilam jej doradzic wiec postanowilam was zapytac. :P K. ma naturalny braz taki trochę mysi. takitam jasny brąz. i obawia sie czy po uzyciu tego rozjasnaiacza w sprayu nie zrudzieją jej włoski? :P

nie chce dziewczyna dxwignąc mego losu (ja mam naturalne rude heheh) wiec pomózcie
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:53   #1719
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Agatka, mialam "mysi" blad W lecie robily mi sie jasniejsze i bardziej zlote wlosy. Teraz mam zawsze takie jak dawniej w wakacje

Kropka, odrosna wlosy w nat. kolorze. A jak rozjasniane nie pasuja, zawsze mozna dobrac farbe i "pomalowac" na naturalny


Uff to dobrze że odrosnądzięki za odpowiedź
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 22:33   #1720
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

A ja mam naturaly kolor ciemny blond (mysi prawie) i od roku farbuje ciemnym brazem z Garniera, teraz jak odrosty byyl juz na 3cm to zafarbowalam sie na jasny zloty braz tez garniera (na opakowaniu byly fajne brazowe) a i wlosy moje nie byly juz ciemne bo to 3 miesiace po farbowaniu, no i jak zafarbowalam to zamiast wlosy sie jakos wyrownac, to odrosty rude a myslalam ze kolor bedzie w miare brazowy:/ a tez chcialabym troche rozjasnic wlosy, wlasnie na jakis braz - jasny, albo ciemny blond. Nie wiem czy w ogole jest jakis domowy sposob na to:/
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 10:18   #1721
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: powrót do jasności :P

spalisz sobie wlosy takim natychmiastowym farbowaniem, szczegolnie jesli na braz farbowalas drogeryjna farba. polecem udanie sie do fryzjera i stopniowe rozjasnianie wlosow poprzez pasemka. na pierwszy raz kilka pasemek pozniej za pare miesiecy kilka itp az cale wlosy stana sie jasne...
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 11:43   #1722
beatafka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

jagaem...nie martw sie ja jestem w podobnej sytuacji..tylko ze jak ja mialalam rudy to sie z emnie smiali co nie bylo milym doswiadczeniem..teraz probuje wrocic do swoje blondu.,....lecz nie wiemjak wytrzymam skoror przeswity rudosci sa coraz mocniejsze...ja nie mam kasy aby isc do fruzjera niedlugo wyjezdzamy i chce jakos normalnie wygladac...co mi radzisz?tez jestem z wroclawia
beatafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 16:16   #1723
beatafka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Odbarwianie

powiem ci ze mam podobna sytuacje...mialalm blond rude wlosy i pofarbowlalam je sobielecz teraz mam przeswity a chce jakos wygladac..wiec tez nie wiem co robic...taki pobyt u fryzjera kosztuje ....
beatafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 14:43   #1724
spirala19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam wszystkich mam problem ponieważ rok temu zafarbowałam włosy (naturalne mam brązowe jasne)na ciemny brąz u fryzjerki i kolor wyszedł czarny.Już rok nie farbuje włosów mam odrosty do połowy wgowy jakoś da się z tym życ myślałam o odcięciu ale zapuszczam mam włosy juz za łopatki i szkoda mi ich od połowy głowy sa taki rudawe bo farba ciemny brąz zawsze zostawia taka poświate.Ostatnio na necie znalazłam taki specyfik ale nie mam pojęcia jak on działa może mi to ktoś wyjaśni maży mi się mój naturalny kolor włosów.Prosze o rade i wklejam link.Pozdrawiam(używam szamponu przeciłupiezowego i jest lepiej ale nie tak ja bym tego chciała CHCE MIEC W 100%NATURALNE WŁOSY)

http://www.allegro.pl/item212260579_..._goldwell.html
spirala19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:34   #1725
spirala19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

dodam jeszcze że sprzedający napisła mi takie coś,,preparat służy do usuwania farby z włosów, nakłada się go na włosy pozostawia na 15-20 minut następnie spłukuje włosy.,,jeśli ktoś już miał ten produkt prosze o opinie bo mogłoby to uratować moje włosy
spirala19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:52   #1726
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

http://www.joanna.pl/produkty/rozjas...iacz_super.asp

czy ten rozjaśniacz zdejmie bardzo ciemna farbe z moich wlosow koloru ciemny blond? rozjasni je w ogole???? jaki kolor uzyskam??? rudy?
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:53   #1727
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

przepraszam za dubel
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 12:55   #1728
spirala19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
preparat do usuwania farby GOLDWELL!!!może ktoś używał?

Mam pytanie odnośnie teo produktu a mianowicie:Rok temu po koniec wakacji ostatni raz zafarbowałam włosy na ciemny brąz(swoje naturalne mam jasny brąz) no i oczywiście miałam czarne.Dzięki silnej woli nie farbuje się już rok odrosy do polowy głowy a pozostałości po farbie sa koloru rudego więc prosze sobie wyobrazić połowa swoich piękych brązowych a połowa takich rudawych.Myje włosy na zmiane szamponem przeciłupieżowym i nawilżającym ale efekty są marne tak myśle że jeszcze z roka moja fryzjerka pow.,że ten kolor nigdy nie zejdzie(profesjonalna farba)musze go ścinać jak chce mieć swoje i tu nowy problem bo chce zapuszczać i mieć swoje naturalne bez tego brzydkiego rudego.Przechodząć do sedna bo się troche rozpisałam wczoraj znalazłam na necie taki kosmetyk,,,,,,,,,,,,wklej am link,,,,,,,,,,,,,



http://www.allegro.pl/item212260579_..._goldwell.html



No nic tam nie pisze tylko że to preparat do usuwania farby, no to ja pisze do tego co to sprzedaje jak to działa.Dostałam odp

odp1,,produkt daje się na włosy na 15-20 mni.po czym zmywa.,,

no to dobra ja pytanie numer 2
,,Rozumiem ale to nie jest rozjaśniacz tak?a niszczy włosy?ja od roku juz nie farbowałam włosów mam do połowy głowy odrosty zależy mi do powrotu do swojego naturalnego koloru włosów ale nie kosztem ich zrowia,teraz mam na reszcie włosów taka rudą poświte po farbie profesjonalnej ciemny brąz.,,

odp nr 2

Produkt jest delikatny i nie działa jak rozjaśniacz posiada składniki które zabezpieczają włosy, ściąga farbę o 2 tony dlatego w zależności od różnicy jaką ma Pani pomiędzy odrostem a włosami farbowanymi może się okazać, że zabieg będzie Pani musiała powtórzyć ale nie jest to również szkodliwe dla włosów.



Jakby ktoś mógł mi doradzić jakaś fryzjerka najlepiej ile to jest te2 tony to byłabym wdzięczna.W ogóle jeśli ktoś miał już kontakt z tym kosmetykiem to prosze o pomoc.Z góry dziękuje za odp
spirala19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 15:36   #1729
spirala19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: preparat do usuwania farby GOLDWELL!!!może ktoś używał?

Nikt nie odp
spirala19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 15:50   #1730
XxMaRtUsiA2911xX
Raczkowanie
 
Avatar XxMaRtUsiA2911xX
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 71
Dot.: preparat do usuwania farby GOLDWELL!!!może ktoś używał?

ja mam taki podobny problem tylko ze nie mam takich duzych odrostow.. mialam juz ladne wloski a mi sie zachcialo pofarbowac i wyszlo strasznie mysle ze lepiej juz nie kombinuj sama w domku.. obetnij wlosy na krotko zeby nie bylo tego rudego i czekaj az odrosna to chyba najlepsze wyjsce
XxMaRtUsiA2911xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 15:53   #1731
spirala19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: preparat do usuwania farby GOLDWELL!!!może ktoś używał?

dzięki za rade ale nie moge obciąć mam włosy za łopaki a tak to musialabym sćiąc gdzieś żeby miałay 15 cm a nie chce.Ale i tak dziękuje Ci za odp
spirala19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 19:11   #1732
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Smile Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

OLEFFKA-cóż,myślę że po dekoloryzacji kolor będzie żółty i nie zbyt ładny.Ale jak odczekasz kilka dni po deko...możesz położyć jakiś kolorek który będzie ci odpowiadał.Uważaj jednak bo włoski na pewno będą zniszczone.Zyczę powodzenia
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 00:39   #1733
j85
Przyczajenie
 
Avatar j85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam dzwieczyny mam pytanie, czy ktoras z Was stosowala do zdejmowania koloru preparat firmy Professional by Fama? Polecala mi go ekspedientka w fryzjerskim, ale wolalbym miec pewnosc w postaci opini osoby, ktora go juz uzywala
j85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 07:38   #1734
Black_Blond_Neela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2
Angry Rozjaśnianie czy dekoloryzacja?

Witam, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond (z nielicznymi złocistymi refleksami). Na początku farbowałam włosy na "czekoladowy brąz", potem na "ciemny brąz", a ostanio na "czarny". Niestety jeśli ktoś ma niezbyt ciemną karnację i jest z natury blondynką, prędzej czy później będzie chciał powrócić do swego naturalnego koloru włosów, naprzykład tak jak ja. Chcę mieć swój naturalny kolor, czyli ciemny blond, a włosy mam zafarbowane na czerń...((
A więc podjęłam kroki i kupiłam sobie zwykłą farbę "blond"(Garnier) bez rozjaśniacza, ta farba nic nie dała, więc kupiłam drugą farbę "jasny naturalny blond"(Garnier)(także bez rozjaśniacza), która także nic nie dała. W ostateczności zdecydowałam się na farbę "do ciemnych włosów" z serii "Loreal Prefference"(ta farba zawiera jakiś rozjaśniacz)(kolor "popielaty kasztan") i trzymałam ją na włosch 60 minut i to także nic nie dało, bo okazało się, że owszem jest to farba do ciemnych włosów, ale do naturalnie ciemnych włosów...a nie farbowanych((

Teraz jestem między młotem a kowadłem i nie wiem co mam zrobić. Miałam kasę ale już 50 złotych wydałam na włosy-bezskutecznie!!! Chcę być jak dawniej ciemną blondynką, ale mam włosy zafarbowane na kolor "czarny" i nie wiem co mam zrobić. Dzisiaj chcę kupić albo bardzo dogi dekoloryzator (ale prawdopodobnie nie kupię bo naprawdę już szkoda mi kasy), albo zwykły rozjaśniacz (i prawdopodobnie tak zrobię!). Ale nie jestem do końca pewna. Proszę kogoś kompetentnego o pomoc!!!

Do informacji:
naturalny kolor moich włosów: ciemny blond z nielicznymi złocistymi refleksami
farbowany kolor włosów: czerń
farby których używałam: Palette, Garnier, Loreal, Naturia
gęstość naturalna moich włosów: dosyć gęste
kondycja moich włosów: troszkę wypadają przy szczotkowaniu, ogólnie stan średni
długość moich włosów: półdługie, za łopatki (patrząc z perspektywy pleców)
kolor jaki chcę uzyskać: ciemny blond

Z góry dziękuję za pomoc-to dla mnie naprawdę bardzo ważne!!!

:mad :
Black_Blond_Neela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 09:16   #1735
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Rozjaśnianie czy dekoloryzacja?

Musisz koniecznie dołączyć zdjęcie
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 09:21   #1736
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Rozjaśnianie czy dekoloryzacja?

Aha ja tez miałam czarne włoski i farbowałam na czekoladowy brąz chcąc samej dojść do jaśniejszego i nic!!używałam rożnych farb w tym tych najdroższychwywaliłam dużooo kasiorki i nic..Dopiero wizyta u fryzjera pomogła za pierwszym razem miałam taki jasny i ciemny brąz-pasemka ślicznea teraz za drugim razem mam śliczne blond pasemka i ciemny fiolet czy oberżyna coś takiegoi jedno co ci mogę doradzić to idz do fryzjera i nie kombinuj sama bo nic dobrego raczej z tego nie wyjdzie. To jest moje zdanie tylko, ale rob jak chcesz.
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 23:02   #1737
mysecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Question zmywanie farby z włosów

hej jakiś rok temu zafarbowałam włosy na czarno i farbowałam do tej pory ale chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. słyszałam ze u fryzjera jest możliwość zmywania koloru z włosów czy to prawda? jeśli nie to co mogę zrobić by wrócić do naturalnego koloru nie chodząc z odrostami i nie obcinając włosów? z góry dziękuje za pomoc
mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 23:22   #1738
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: zmywanie farby z włosów

mysecko musze cie zmartwic..to zmywanie koloru u fryzjera nazywa sie dekoloryzacja i jesli chcesz dojsc do swojego naturalego kolorku to musisz poczekac az ci odrosna..ja mam niestety to samo...ostatni raz farbowalam na czarno wlosy w styczniu i mam juz prawie 10cm odrost swoich jasnobrazowych wlosow...nie wyglada to zbyt ladnie ale jakos z tym zyje..nie polecam dekoloryzacjio na wlasna reke bo strasznie niszczy wlosy...jesli chcesz zeby ci sie wlosy rozjasnili a farba zaczynala sie wyplukiwac to mozesz je myc szamponami przeciwlopiezowymi,plukac rumiankiem lub cytryna...
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 23:30   #1739
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: zmywanie farby z włosów

Cytat:
Napisane przez mysecka Pokaż wiadomość
hej jakiś rok temu zafarbowałam włosy na czarno i farbowałam do tej pory ale chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. słyszałam ze u fryzjera jest możliwość zmywania koloru z włosów czy to prawda? jeśli nie to co mogę zrobić by wrócić do naturalnego koloru nie chodząc z odrostami i nie obcinając włosów? z góry dziękuje za pomoc
heh właśnie dziś byłam u fryzjera z tym samym problemem
Naczytałam się jak ciężko się przechodzi z ciemnych włosów do naturalnego koloru, także szłam przygotowana na wszystko
Efekt mnie zaskoczył, wręcz zszokował. Ale do rzeczy, moja fryzjerka odradziła mi dekoloryzację-czyli ściąganie farby - z czego się bardzo cieszę, bo w moim przypadku okazało się to niepotrzebne, wystarczyły pasemka, mam teraz miodowe pasemka+ ciemny brąz, który robiłam od 8 lat. Już ponad rok temu przeszłam na inną farbę - ciemny brąz Garniera(którą doradziła mi ta właśnie fryzjerka), ponieważ jest lżejsza, wcześniej farbowałam włosy ciemnym brązem Palette.
Nie mam żadnych przebarwień, plam - tego obawiałam się najbardziej, wiadomo na każdych włosach różnie to wychodzi, ale nawet jakby co można położyć dodatkowo na rozjaśnione pasemka jakiś brąz. Ja akurat tego nie potrzebowałam.
Generalnie dużo też zależy od kondycji włosów oraz samego fryzjera.

Powodzenia!!!Nie taki diabeł straszny

PS. Jeśli uda mi się zrobić fotki załączę(przed i po)Ale najwcześniej w niedzielę - aparat ma TŻ
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 09:44   #1740
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: zmywanie farby z włosów

A ja wczoraj farbowałam Londą- Mokka brąz Zamiast ładnego brązu wyszedł mi taki choćby czarny z relaksami brązowymi. Ale bardzo bardzo ciemny ten kolor, prawie jak czarny. Dziewczyny mam pytanko ... wiecie może do ilu sie farba chociaż troszkę zmywa, płowieje. Chciałabym, żeby mi się zmyła chociaż ciemnego brązu. to by mi wystarczyło. no i czy wymyje mi się chociaż z 2-3 tony. i za ile to nastąpi Kurcze już sama nie wiem co mam robić. Mam nauczkę na całe życie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.