Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 13:17   #2611
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mi również możesz napisać może coś wypatrzę

Napiszesz mi cenę na pw?
Wiesz co, nie ma tam żadnej informacji o cenie, więc podejrzewam, że jest regularna. Napisali tylko, że nie łączy się z innymi promocjami. Żeby nie zbiednieli zapewne

Poziomko, a może w ogóle wypisz tutaj z grubsza, co masz? O szczegóły już będziemy dopytywać w pw, ale może okaże się, że więcej osób jest zainteresowanych? Tutaj to nigdy nic nie wiadomo
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 13:18   #2612
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie ma tam żadnej informacji o cenie, więc podejrzewam, że jest regularna. Napisali tylko, że nie łączy się z innymi promocjami. Żeby nie zbiednieli zapewne

Poziomko, a może w ogóle wypisz tutaj z grubsza, co masz? O szczegóły już będziemy dopytywać w pw, ale może okaże się, że więcej osób jest zainteresowanych? Tutaj to nigdy nic nie wiadomo
Dobry pomysł
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 13:28   #2613
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
a mogłabym być zainteresowana La Cautiva? Chcialam rozebrać flakon ale nie ma chętnych. Tylko czy ten ubytek jest dobrze wymierzony?
Przepraszam ale drugi raz nie dam się zrobić w konia .

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No właśnie, bo Never mówiła o Lolicie i o słoniu i widocznie pomieszałam
Lolita wycofana, Słoń nie . Ale nie wiem jak pachnie nowa wersja Słonia, ja mam z 2008 roku.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Oj taaak, słoń latem jest piękny. Dwie krople za uszami i jest Chyba sobie sprawię jakąś miniaturę, bo nie sądzę, żebym zużyła więcej.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 13:28   #2614
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie ma tam żadnej informacji o cenie, więc podejrzewam, że jest regularna. Napisali tylko, że nie łączy się z innymi promocjami. Żeby nie zbiednieli zapewne

Poziomko, a może w ogóle wypisz tutaj z grubsza, co masz? O szczegóły już będziemy dopytywać w pw, ale może okaże się, że więcej osób jest zainteresowanych? Tutaj to nigdy nic nie wiadomo
tak tak
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 13:32   #2615
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale drugi raz nie dam się zrobić w konia .
Proponuje ze wplace od razu, może tak być? Czy mogę oddac 15 ml z tego flakonu na rozbiórkowym? Daj znac czy by Ci tak pasowalo, przy okazji chciałabym jeszcze Olympea. Już napisałam ze mi przykro za ostatni raz.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 13:41   #2616
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Tak w temacie zapachów. Dopiero wkraczam w ich świat, obecnie na półce mam jedynie jakieś pachnidło zielona herbata z YR, Ck in2u i donna trussardi. Teraz szukam czegoś bardziej seksownego, może pudrowego? Takiego otulającego, moga to byś jakies zapachy niszowe, charakterystyczne, coś oryginalnego . Polecicie coś dziewczyny?

Spodobał mi się ost. bardzo zapach Miss Dior edp, wczoraj w D. Pani pokazała mi równiez zapach Versace, taki w fioletowym flakonie z nutą tytoniu, również przypadł mi do gustu, ale jednak szukam czegoś innego.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 13:42   #2617
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

zresztą Never nie raz u Ciebie kupowałam i zawsze placilam, z tamta flaszka nie bylam pewna i się rozmyslilam, a Ty tak się zawzielas. Zrobisz jak chcesz, wiesz ze Cautive rozbierałam i się nie rozebrala bo sama pisalas w moim watku i jestem chetna na ten flakon, jak nie chcesz mi go oddac to trudno, może kupie dla siebie cala flaszke, może rozbiore później ponownie i się tym razem uda.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 13:51   #2618
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Poziomko również chętnie obejrzę co masz do sprzedania
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 13:59   #2619
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Koniecznie sprawdź. Można nie lubić, ale nie wypada nie znać, jeżeli choć trochę siedzisz w temacie perfum. To naprawdę wyjątkowy zapach, nie sposób go z czymś innym pomylić.
Ja też nie znam jak będę w S. to sobie zobaczę Ja jest zupełnym antytalentem w tym temacie, umiem tylko powiedzieć czy perfumy mi się podobają czy nie podziwiam jak ktoś wyczuwa poszczególne nuty
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:02   #2620
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Oki laseczki zrobie dokladne zdjecia wieczorkiem i tu wkleje Chce zaznaczyc jeszcze, ze te rzeczy które tu wkleje sama sobie kupiłam, żeby nie było jakichś pomówień

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2016-05-03 o 14:05
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:03   #2621
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja też nie znam jak będę w S. to sobie zobaczę Ja jest zupełnym antytalentem w tym temacie, umiem tylko powiedzieć czy perfumy mi się podobają czy nie podziwiam jak ktoś wyczuwa poszczególne nuty
Witaj w klubie .
Na nutach się nie znam, ale w prawie każdym zapachu zwykle znajduję nutę, która przypomina coś do jedzenia, a której często nie ma w spisie nut. Na przykład Truth or Dare Naked Madonny czułam rodzynki w rumie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 14:06   #2622
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dzien doberek
Mam dobra wiadomosc odpisali mi z E. serum White jest z wrzesnia 2014 czyli nie purchawa podam kod z opakowania, gdyby ktoras z Was tez sie skusila F253YVA
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:07   #2623
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Witaj w klubie .
Na nutach się nie znam, ale w prawie każdym zapachu zwykle znajduję nutę, która przypomina coś do jedzenia, a której często nie ma w spisie nut. Na przykład Truth or Dare Naked Madonny czułam rodzynki w rumie .
dla mnie to do końca nie jest takie fajne, teraz perfumy nie sa już dla mnie taka magia i tajemnica, wolalam mniej znac plusem jest to ze jak poznaje nowe np. niszowe zapachy niektóre sa naprawdę super i można się zakochać
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:07   #2624
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Jutro w pracy podumam tez nad kremem i maska z tej serii
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:08   #2625
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja też nie znam jak będę w S. to sobie zobaczę Ja jest zupełnym antytalentem w tym temacie, umiem tylko powiedzieć czy perfumy mi się podobają czy nie podziwiam jak ktoś wyczuwa poszczególne nuty
Mam tak samo jak Ty podziwiam osoby, które rozróżniają nuty, poszczególne składniki, znają podobne w innych zapachach, dla mnie to czarna magia
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:11   #2626
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Mnie perfumy strasznie szybko sie nudza, dlatego staram sie nie przesadzac. Czesto cos kupie a pozniej wcale nie uzywam. Takie, ktore podobaja mi sie od dluzszego czasu to Versace Crystal Noir i klasyczny Alien... Tez sie nie znam na zapachach. Kiedys bylam zakochana w Chloe EDP a teraz czuje w niej sam alkohol 😢

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:20   #2627
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Never jak Twoje problemy - jak z ręką? jak z brzuchem?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:22   #2628
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mnie perfumy strasznie szybko sie nudza, dlatego staram sie nie przesadzac. Czesto cos kupie a pozniej wcale nie uzywam. Takie, ktore podobaja mi sie od dluzszego czasu to Versace Crystal Noir i klasyczny Alien... Tez sie nie znam na zapachach. Kiedys bylam zakochana w Chloe EDP a teraz czuje w niej sam alkohol 😢

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze nigdy nie zużyłam nawet pół flakonu - jak kupię 100ml, to po 1/5 już mam dość
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:38   #2629
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Tak w temacie zapachów. Dopiero wkraczam w ich świat, obecnie na półce mam jedynie jakieś pachnidło zielona herbata z YR, Ck in2u i donna trussardi. Teraz szukam czegoś bardziej seksownego, może pudrowego? Takiego otulającego, moga to byś jakies zapachy niszowe, charakterystyczne, coś oryginalnego . Polecicie coś dziewczyny?

Spodobał mi się ost. bardzo zapach Miss Dior edp, wczoraj w D. Pani pokazała mi równiez zapach Versace, taki w fioletowym flakonie z nutą tytoniu, również przypadł mi do gustu, ale jednak szukam czegoś innego.
Ojej, a który to fioletowy Versace, z nutą tytoniu?.
Tytoniowy to był Fumerie Turque, miałam flakon ale byłam głupią pipą i sprzedałam, teraz żałuję bo wycofane. Z tytoniem mam SoOud Asmar ojjj tam to daje tytoniem równo ale uwielbiam je, Back to Black Kiliana no ale to z niszowych. http://www.fragrantica.pl/perfumy/Yv...pium-9394.html w tych jest tytoń, co prawda ja go słabo wyczuwam ale zapach udany bardzo .

Kurde co do reszty ciężko powiedzieć. Fajny jest Tom Ford Noir Pour Femme, najnowszy Balmain Extatic Gold Musk. Ostatnio od kolegi który równiez jest perfumoholikiem usłyszałam, ze kocha jak kobiety pachną piżmem więc piżmowce czyli np. Royal Muska, Noa Cacharela no ale co nos to opinia bo każdy co innego lubi . Z tego co napisałaś jakie zapachy lubisz to raczej kobiece, pudrowe, kwiatowe te wymienione wyzej takie sa właśnie. Trzeba testować no .

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Never jak Twoje problemy - jak z ręką? jak z brzuchem?
Ręka już praktycznie zagojona, ja juz tu wspominalam, że dermatolog do której chodze jest najlepsza na świecie. Brzuch już ok, także nie umre w najbliższym czasie.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 14:38   #2630
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:39   #2631
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jutro w pracy podumam tez nad kremem i maska z tej serii
Mi wykupili wszystko co chciałam Nawet paletkę z różami Benefit!!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:44   #2632
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

A właśnie zakupiłam za śmieszną cene o to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Te...ium-38117.html ma być podobny do słodyczy Keiko Mecheri, flaszka kosztowała 20 zł, jak będzie ujowy to będzie mi służyć jako odświeżacz .

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
zresztą Never nie raz u Ciebie kupowałam i zawsze placilam, z tamta flaszka nie bylam pewna i się rozmyslilam, a Ty tak się zawzielas. Zrobisz jak chcesz, wiesz ze Cautive rozbierałam i się nie rozebrala bo sama pisalas w moim watku i jestem chetna na ten flakon, jak nie chcesz mi go oddac to trudno, może kupie dla siebie cala flaszke, może rozbiore później ponownie i się tym razem uda.
Widzisz, tylko ja jeszcze specjalnie pisałam Ci wiadomość, czy weźmiesz na 100 %, czekałam na wpłatę, komuś innemu odmówiłam bo trzymałam dla Ciebie. Wcześniej mi napisałaś, że nie miałaś pieniędzy, a chwaliłaś się zakupami tutaj. Ja rozumiem są różne sytuacje życiowe ktoś musi oszczędzać i nie ma akurat na flaszkę, ja to naprawdę rozumiem i nie robiłabym problemów ale Ty perfidnie chwaliłaś się zakupami tutaj, a teraz piszesz, ze się rozmyśliłaś, to jak w końcu było? Eh. Szczerze nie mam ochoty ciągnąć tego dalej, pisałam Ci zresztą wiadomość, że to ostatnia nasza transakcja.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:47   #2633
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy nie zużyłam nawet pół flakonu - jak kupię 100ml, to po 1/5 już mam dość
Dlatego ja zawsze kupuję mniejsze ilości. Tylko ukochane zapachy mam w ilości powyżej 50 ml, bo przy takiej ilości flaszek i ich pojemności to się można zajechać A weź rano wybierz czym chcesz dzisiaj pachnieć. I tak kończy się na tych 3-4 zapachach, w których czuję się najlepiej i najbezpieczniej.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:49   #2634
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojej, a który to fioletowy Versace, z nutą tytoniu?.
Tytoniowy to był Fumerie Turque, miałam flakon ale byłam głupią pipą i sprzedałam, teraz żałuję bo wycofane. Z tytoniem mam SoOud Asmar ojjj tam to daje tytoniem równo ale uwielbiam je, Back to Black Kiliana no ale to z niszowych. http://www.fragrantica.pl/perfumy/Yv...pium-9394.html w tych jest tytoń, co prawda ja go słabo wyczuwam ale zapach udany bardzo .

Kurde co do reszty ciężko powiedzieć. Fajny jest Tom Ford Noir Pour Femme, najnowszy Balmain Extatic Gold Musk. Ostatnio od kolegi który równiez jest perfumoholikiem usłyszałam, ze kocha jak kobiety pachną piżmem więc piżmowce czyli np. Royal Muska, Noa Cacharela no ale co nos to opinia bo każdy co innego lubi . Z tego co napisałaś jakie zapachy lubisz to raczej kobiece, pudrowe, kwiatowe te wymienione wyzej takie sa właśnie. Trzeba testować no .

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



Ręka już praktycznie zagojona, ja juz tu wspominalam, że dermatolog do której chodze jest najlepsza na świecie. Brzuch już ok, także nie umre w najbliższym czasie.
No pisałaś, że dermatolożka super, daje próbki i na pewno pomoże dobrze, że już się lepiej czujesz


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi wykupili wszystko co chciałam Nawet paletkę z różami Benefit!!
A co mamy napisane w regulaminie wątku?

5. Zamów, a dopiero później pisz, podglądający tylko czyhają na Twoje promo


Szkoda, że się nie załapałaś może jeszcze wróci ta paletka

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Aaa i na FB Rossmanna jest info, że pomadki ochronne będą wchodzić na promo
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:51   #2635
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A właśnie zakupiłam za śmieszną cene o to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Te...ium-38117.html ma być podobny do słodyczy Keiko Mecheri, flaszka kosztowała 20 zł, jak będzie ujowy to będzie mi służyć jako odświeżacz .

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



Widzisz, tylko ja jeszcze specjalnie pisałam Ci wiadomość, czy weźmiesz na 100 %, czekałam na wpłatę, komuś innemu odmówiłam bo trzymałam dla Ciebie. Wcześniej mi napisałaś, że nie miałaś pieniędzy, a chwaliłaś się zakupami tutaj. Ja rozumiem są różne sytuacje życiowe ktoś musi oszczędzać i nie ma akurat na flaszkę, ja to naprawdę rozumiem i nie robiłabym problemów ale Ty perfidnie chwaliłaś się zakupami tutaj, a teraz piszesz, ze się rozmyśliłaś, to jak w końcu było? Eh. Szczerze nie mam ochoty ciągnąć tego dalej, pisałam Ci zresztą wiadomość, że to ostatnia nasza transakcja.
Jak chcesz, ale każdy ma prawo się rozmyslic podczas zakupow. Na allegro, w sklepie i tu na wizażu. Nie chciałam Ci blokować flaszki jakbys się jednak namyslila to napisz na pw.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:56   #2636
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Jak chcesz, ale każdy ma prawo się rozmyslic podczas zakupow. Na allegro, w sklepie i tu na wizażu. Nie chciałam Ci blokować flaszki jakbys się jednak namyslila to napisz na pw.
Ok . Póki co koleżanka mi pisze żebym jednak nie sprzedawała bo będę żałować i już sama nie wiem, później jeszcze przetestuje dokładnie.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 14:58   #2637
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy nie zużyłam nawet pół flakonu - jak kupię 100ml, to po 1/5 już mam dość
Dla mnie 30 ml to maksymalna pojemnosc, ktorej i tak nigdy nie zuzyje

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:00   #2638
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No pisałaś, że dermatolożka super, daje próbki i na pewno pomoże dobrze, że już się lepiej czujesz


No fajna babka z niej . Jak coś się dzieje to tylko do niej idę, pamiętam jak poszłam 3 lata temu na usta do niej, zobaczyła kilka krostek chociaż ja się nimi nie przejmowałam, skierowała na badania i wyszło, że gronkowiec. Jak zaszłam do niej na druga wizyte to już miałam gule bolące na żuchwie i policzkach. Na szczęście dała 2 antybiotyki, 3 miesiace i po gronkowcu. Nawet z krostka na pipie do niej poszłam . Na szczęscie to nie było nic poważnego .

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dla mnie 30 ml to maksymalna pojemnosc, ktorej i tak nigdy nie zuzyje

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Przy mojej ilości flaszek gdybym miała używac każdego dnia innego, to jednego zapachu użyłabym 3 razy w roku .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:00   #2639
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A właśnie zakupiłam za śmieszną cene o to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Te...ium-38117.html ma być podobny do słodyczy Keiko Mecheri, flaszka kosztowała 20 zł, jak będzie ujowy to będzie mi służyć jako odświeżacz .
Daj znać, gdy przetestujesz. Wąchałam jakieś zapachy tej firmy, ale były mocno syntetyczne i zupełnie bez wyrazu.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 15:01   #2640
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No pisałaś, że dermatolożka super, daje próbki i na pewno pomoże dobrze, że już się lepiej czujesz




A co mamy napisane w regulaminie wątku?

5. Zamów, a dopiero później pisz, podglądający tylko czyhają na Twoje promo


Szkoda, że się nie załapałaś może jeszcze wróci ta paletka

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Aaa i na FB Rossmanna jest info, że pomadki ochronne będą wchodzić na promo
Teraz to bym ją kliknęła bez wahania
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.