Jasny podkład - zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 19:35   #1261
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ok, bo głębszych testach zwracam honor W2 i stwierdzam, że jest pięknie jasny i pięknie żółty uff, chyba póki co poszukiwania zakończone
Ooooo, zatem gratulacje!
I zazdraszczam, bo ja szukam nadal. Zużyłam moją dużą próbkę Diora i już wiem, że to jednak nie ten jedyny... Mam mu za złe, że bardzo ale to bardzo wchodzi w zmarszczki mimiczne Największe plusy to śliczny kolor i równie powalający zapach.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 08:21   #1262
Efie
Raczkowanie
 
Avatar Efie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cześć dziewczyny używała któraś może podkładu Max Factor Age Renew kolor warm almond - zdaje się nr 45? Jeżeli używałyście to czy jest to kolor ciepły, tzn. wpadający w żółty? Pozdrawiam
Efie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 22:27   #1263
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Czy ktoś miał możliwość empirycznego zapoznania się z Color Clone HR 11 Porcelain? Na próbniku ze strony Helenki wygląda całkiem obiecująco...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif c_c.gif (1,7 KB, 702 załadowań)
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:40   #1264
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Podbijam, żeby się pochwalić, ale przede wszystkim podziękować za podpowiedź Racheli
Gdyby nie Ona, nigdy nie zwróciłabym uwagi na IsaDorę Sheer to Cover 49, bo byłam przekonana, że odcienie wszystkich IsaDor są analogiczne. Tymczasem S toC 49 to śliczne jasne cudo!!! Jaśniejsze nie tylko od IsaDory Hydralight 59, ale również od Burżuja 71, który do tej pory był moim najjaśniejszym podkładem na stanie.
Chyba znalazłam swój ideał Jeszcze zobaczymy, jaki będzie pod względem właściwości, ale kolorystycznie to strzał w 10!

Rachelo kochana
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:40   #1265
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziwne są te ograniczenia w polskiej kolorówce . Kilka kolorków ze środka palety i koniec. A na ulicach tłumy kobiet ze źle dobranymi - zwykle kilka (sic!) tonów za ciemnymi podkładami.

Jestem dumną posiadaczką cery w kolorze kość słoniowa. A u nas jak już jest podkład jasny, to zwykle różowy .

Najjaśniejsze [nie różowe] podkłady jakie udało mi się upolować w PL to max factory: seamles i złote lasting performance. Żeby było weselej obie linie zostały wycofane ze sprzedaży .

Ostatnio miło zaskoczył mnie opisywany burżuj 71 - cudny kolorek! Szukam teraz czegoś matującego.
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 11:08   #1266
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Właśnie Sheer to Cover, o którym piszę w poście wyżej, jest matujący. Kolor zbliżony do 71 Burżuja, tylko jeszcze jaśniejszy i może odrobinę cieplejszy.
Link

Na KWC ma słabe notowania, to fakt - ale jak się wczytać w recenzje, to wiele z nich jest właśnie zaniżonych z uwagi na pretensje użytkowniczek co do gamy kolorystycznej. Czego ja akurat nie rozumiem, bo skoro posiadaczki chłodnej karnacji kupują sobie podkład w tonacji ciepłej, to pretensje o niedobrany kolor powinny kierować przede wszystkim do siebie, nie do producenta... (choć oczywiście miło by było, gdyby producenci myśleli o bladolicych obydwu typów).

Te za ciemne podkłady, o których piszesz - czytałam kiedyś, że to jeden z głównych grzechów makijażowych Polek. Troszkę nas usprawiedliwia asortyment sklepów, ale tylko troszkę. Kto szuka, ten znajdzie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 11:13   #1267
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ładnie dziękuję. Pędzę zbadać Isa Dorę
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 16:00   #1268
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Średnio kryjący i matujący w odcieniu 10 Porcelaine Maquimat Ultra Lancome
dla minie kolorystycznego nieopalającego się lata jest za jasny. To może taki
będzie pasował ?
Albo mocniej kryjący ale słabiej matujący Stay-Tru w odcieniu 27 Nude Clinique
też bardzo jasny /trupi/ za jasny dla mnie.
Do zmatowania mojej cery mieszanej ze strefą T nięzbędny jest puder.
A ostatnio odkyłam,że na wiele godzin czoło /najbardzej zawsze świecące się/
matowi użyto solo kompakt /Diorskin Forever Compakt 022 Cameo/
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:12   #1269
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Właśnie Sheer to Cover, o którym piszę w poście wyżej, jest matujący. Kolor zbliżony do 71 Burżuja, tylko jeszcze jaśniejszy i może odrobinę cieplejszy.
Link

Na KWC ma słabe notowania, to fakt - ale jak się wczytać w recenzje, to wiele z nich jest właśnie zaniżonych z uwagi na pretensje użytkowniczek co do gamy kolorystycznej. Czego ja akurat nie rozumiem, bo skoro posiadaczki chłodnej karnacji kupują sobie podkład w tonacji ciepłej, to pretensje o niedobrany kolor powinny kierować przede wszystkim do siebie, nie do producenta... (choć oczywiście miło by było, gdyby producenci myśleli o bladolicych obydwu typów).

Te za ciemne podkłady, o których piszesz - czytałam kiedyś, że to jeden z głównych grzechów makijażowych Polek. Troszkę nas usprawiedliwia asortyment sklepów, ale tylko troszkę. Kto szuka, ten znajdzie
no wlasnie zastaanwiam sie czy jakby wiecej osob zaczelo zwracac uwage na kolor podkladow to czy dystrybutorzy zaczeliby sprowadzac wiecej jasnych...
to z szukaniem i znajdowaniem nie jest do konca prawda bo przeciez nie kazdy moze sobie pozwolic na podklad np za 50 zeta (nie mowiac za 150) a z tych nisko-sredniopolkowych bardzo trudno dostac cos jasnego...
ech ale u nas za ciemny podklad jest czesto synonimem elegancji :<

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Dziwne są te ograniczenia w polskiej kolorówce . Kilka kolorków ze środka palety i koniec. A na ulicach tłumy kobiet ze źle dobranymi - zwykle kilka (sic!) tonów za ciemnymi podkładami.

Jestem dumną posiadaczką cery w kolorze kość słoniowa. A u nas jak już jest podkład jasny, to zwykle różowy .

Najjaśniejsze [nie różowe] podkłady jakie udało mi się upolować w PL to max factory: seamles i złote lasting performance. Żeby było weselej obie linie zostały wycofane ze sprzedaży .

Ostatnio miło zaskoczył mnie opisywany burżuj 71 - cudny kolorek! Szukam teraz czegoś matującego.
ech dokladnie
nie narzekam na brak podkladow ale moze trzeba kupic to bourjois 71 bo jeszcze wycofaja i co a rzeczywiscie jest chyba jednym z niewielu tak jasnych podkladow "szeroko dostepnych"...
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:30   #1270
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
no wlasnie zastaanwiam sie czy jakby wiecej osob zaczelo zwracac uwage na kolor podkladow to czy dystrybutorzy zaczeliby sprowadzac wiecej jasnych...
Pewnie tak, bo przecież robią badania rynku.

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
to z szukaniem i znajdowaniem nie jest do konca prawda bo przeciez nie kazdy moze sobie pozwolic na podklad np za 50 zeta (nie mowiac za 150) a z tych nisko-sredniopolkowych bardzo trudno dostac cos jasnego...
Najjaśniejszy odcień podkładu, jaki w życiu widziałam, pochodził z firmy C. Carroll i kosztował niecałe 10 zł. A Maxa Factora LP, IsaDorę czy Burżuja można kupić na All znacznie taniej, niż w drogerii.

Ale wbrew pozorom z wysokopółkowych też nie jest łatwo znaleźć coś jasnego. Ja od jakiegoś czasu postanowiłam systematycznie przeczesywać Sephory i Douglasy i prosić o próbki wszystkich najjaśniejszych odcieni, jakie znajdę. I jak na razie wcale dużo tego nie było. Kolorystycznie najbardziej spodobał mi się Dior Sculpt, ale pod innymi względami mnie nie powalił.
Nie wiem jak wygląda np. ten Lancome, o którym wyżej pisze Gochadano (i chętnie sprawdzę), ale miałam z tej firmy Color Ideal 010 czyli najjaśniejszy i też był za ciemny.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 10:48   #1271
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nie wiem jak wygląda np. ten Lancome, o którym wyżej pisze Gochadano (i chętnie sprawdzę), ale miałam z tej firmy Color Ideal 010 czyli najjaśniejszy i też był za ciemny.[/quote]



Masz rację, Color Ideal to rzeczywiście jakieś nie lancomoskie kolory.
Bardzo fajny produkt /mój ostatni zakup/ też Lancome - Magie Matte . Leciutka konsystencja,słabo kryjący przy jednorazowej aplikacji ,satynujący skórę i nawet mój /od kilku lat/ kolor 01 Beige Albatre wydaje się się być jaśniejszy niż w Maquimat. Natomiast Magie Matte 010 Porcelaine jaśniejszy od 01 to rzeczywiście
porcelanka - wart jest wypróbowania
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 11:43   #1272
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Dziwne są te ograniczenia w polskiej kolorówce . Kilka kolorków ze środka palety i koniec. A na ulicach tłumy kobiet ze źle dobranymi - zwykle kilka (sic!) tonów za ciemnymi podkładami.

Jestem dumną posiadaczką cery w kolorze kość słoniowa. A u nas jak już jest podkład jasny, to zwykle różowy .

Najjaśniejsze [nie różowe] podkłady jakie udało mi się upolować w PL to max factory: seamles i złote lasting performance. Żeby było weselej obie linie zostały wycofane ze sprzedaży .

Ostatnio miło zaskoczył mnie opisywany burżuj 71 - cudny kolorek! Szukam teraz czegoś matującego.
Zgadzam się całkowicie Też jestem posiadaczką cery w kolorze kości słoniowej, ale jeszcze z mocną domieszką żółci - i jak tu podkład znaleźc? Nie pasuje mi skanynawska paleta, niemal biała, ani taka typowo europejska solarka. Wstrzelam się gdzieś pomiędzy A już z wysypem różowych tonacji to przesada - na 10 moich bladolicych koleżanek mam raptem jedną o rożowej tonacji, reszta ma żółte, ciepłe. Czemu producenci nie zwracają uwagi na takie proporcje i wciskaja nam złe kolory?

Wczoraj byłam w Douglasie, miałam zamiar wybrać wysokopókowy podkład w kompakcie i co? Klapa. Wszystkie odcienie pomarańczowo-brązowe. Ekspedientka stwierdziła, że przecież te kolory są BARDZO popularne wśród Polek, a takie jasne to nie. Nic dziwnego, ze później większość kobiet chodzi ze żle dobranymi kolorami.

A Burżuj 71 faktycznie ładny, gdyby tylko ten podkład miał właściwości kryjące i tak się nie świecił na twarzy, byłaby idylla
__________________
Bloguję ---> Po godzinach

Edytowane przez wilhelmina
Czas edycji: 2008-04-26 o 11:43 Powód: błąd ortograficzny
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 12:31   #1273
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wczoraj byłam w Douglasie, miałam zamiar wybrać wysokopókowy podkład w kompakcie i co? Klapa. Wszystkie odcienie pomarańczowo-brązowe. Ekspedientka stwierdziła, że przecież te kolory są BARDZO popularne wśród Polek, a takie jasne to nie. Nic dziwnego, ze później większość kobiet chodzi ze żle dobranymi kolorami.



Ja też straciłam trochę czasu w poszukiwaniu kompaktu i znalazłam /jak pisałam wyżej / Diorskin Forever Compakt 022 Cameo . Też mam chłodny odcień skóry i mnie pasuje ,nie ma pigmentu pomarańczowego i matuje na około 10 godz./przy tłustej cerze/ .Jest kolor 010 Ivoire prawie transparentny,myślę ,że warto przetestować właśnie ten
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 22:42   #1274
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Pewnie tak, bo przecież robią badania rynku.
jakos w to watpie ech sama nie wiem

Cytat:
Najjaśniejszy odcień podkładu, jaki w życiu widziałam, pochodził z firmy C. Carroll i kosztował niecałe 10 zł. A Maxa Factora LP, IsaDorę czy Burżuja można kupić na All znacznie taniej, niż w drogerii.

Ale wbrew pozorom z wysokopółkowych też nie jest łatwo znaleźć coś jasnego. Ja od jakiegoś czasu postanowiłam systematycznie przeczesywać Sephory i Douglasy i prosić o próbki wszystkich najjaśniejszych odcieni, jakie znajdę. I jak na razie wcale dużo tego nie było. Kolorystycznie najbardziej spodobał mi się Dior Sculpt, ale pod innymi względami mnie nie powalił.
Nie wiem jak wygląda np. ten Lancome, o którym wyżej pisze Gochadano (i chętnie sprawdzę), ale miałam z tej firmy Color Ideal 010 czyli najjaśniejszy i też był za ciemny.
no masz racje z tym CC i allegro... ale wolalabym zeby nie trzeba bylo stawac na glowie zeby dostac odcien chociazby pokroju Lancome 010, ktory moim zdaniem ciezko dostac w "mainstreamowych" podkladach A ktory przeciez wcale nie jest taki jasny. Notabene mam Color ID 010 i niby jak go testowalam byl ok, a teraz sie okazal troche za ciemny/za zolty, bez sensu...

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie Też jestem posiadaczką cery w kolorze kości słoniowej, ale jeszcze z mocną domieszką żółci - i jak tu podkład znaleźc? Nie pasuje mi skanynawska paleta, niemal biała, ani taka typowo europejska solarka. Wstrzelam się gdzieś pomiędzy A już z wysypem różowych tonacji to przesada - na 10 moich bladolicych koleżanek mam raptem jedną o rożowej tonacji, reszta ma żółte, ciepłe. Czemu producenci nie zwracają uwagi na takie proporcje i wciskaja nam złe kolory?

Wczoraj byłam w Douglasie, miałam zamiar wybrać wysokopókowy podkład w kompakcie i co? Klapa. Wszystkie odcienie pomarańczowo-brązowe. Ekspedientka stwierdziła, że przecież te kolory są BARDZO popularne wśród Polek, a takie jasne to nie. Nic dziwnego, ze później większość kobiet chodzi ze żle dobranymi kolorami.

A Burżuj 71 faktycznie ładny, gdyby tylko ten podkład miał właściwości kryjące i tak się nie świecił na twarzy, byłaby idylla
no wlasnie, tez mnie to denerwuje w tym bourjois. lekki strasznie, bue
a co do babki w douglasie - echhh brak slow :P
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:50   #1275
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A ja co patrzę, to wszystko ma żółtawe odcienie... a ja jestem biała (nawet nie różowa) i po prostu nie ma podkładu dla mnie Już nie mówiąc o tym, że w sklepach nie sprzedają jasnych odcieni. Te można kupić tylko przez internet :/ Nie rozumiem tego. Patrząc na wpisy, choćby tutaj, to bladolicych dziewcząt jest nawet sporo, więc dlaczego sprowadza się w Polsce tylko ciemne odcienie?
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:03   #1276
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A ja co patrzę, to wszystko ma żółtawe odcienie... a ja jestem biała (nawet nie różowa) i po prostu nie ma podkładu dla mnie Już nie mówiąc o tym, że w sklepach nie sprzedają jasnych odcieni. Te można kupić tylko przez internet :/ Nie rozumiem tego. Patrząc na wpisy, choćby tutaj, to bladolicych dziewcząt jest nawet sporo, więc dlaczego sprowadza się w Polsce tylko ciemne odcienie?
To prawda - całkiem białe podkłdy też ciężko znaleźć. Wiem, że Inglot ma w ofercie puder - mozaikę złożoną z 4 kolorów i jesli się je umiejętnie nałoży wychodzi BARDZO jasny na twarzy.

Myślę, że producenci wychodzą z założenia, że Polki są takie średnio jasne i dają nam podkłady w odcieniach Nude albo Almond czy inny Sand. Pewnie to wszystko jest z góry ustalone. Wątpię by robili jakiś wywiad zanim wprowadzą podkłady/pudry. Albo robią wywiad tylko, że on obejmuje same panie po solarium
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 17:43   #1277
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wklejam zdjęcia porówawcze kilku podkładów i korektora. Drugie i trzecie zdjęcie były zrobione kilkanaście monut od nałożenia, tu największym rozczarowaniem okazuje się MaxFactor. Porównywałam dziś w sklepie Velvet Touch z Sheer to Cover, po nałozeniu na skórę Sheer to Cover był jaśniejszy, jednak po ok. 10 minutach łażenia po sklepie wydawało mi się, że zrobił się ciemniejszy niż Velvet Touch.

Dla mnie z miejsca odpadają Revlon i MaxFactor ze względu na tonację.

Dla superbladych dziewczyn może bazy z Inglota okażą się dobre zamiast lekko barwiącego podkładu. Widziałam m.in. żółtawą i białą, bardzo fajnie wyglądały na dłoni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklady1.jpg (134,7 KB, 403 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady2.jpg (113,4 KB, 346 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady3.jpg (141,4 KB, 293 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:39   #1278
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Max Factor rzeczywiście bardzo ciemnieje
Czemu tonacja Revlona Ci nie odpowiada? Nigdy nie umiem określić, co mi pasuje. Niby korektory z żółtawym pigmentem pasują do mnie, ale podobno mam chłodny typ urody, wiec jak to jest?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:58   #1279
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Testuję IsaDorę - kolorek cudny, jedyny minus: trochę wysusza . Miła pani w douglasie poleciła mi podkład Nouby nr 22 przez chwilę byłam w euforii, niestety ten podkład potwornie się utlenia. Z super jasnego, żółtawego zmienia się w ziemisty i to dobre kilka tonów ciemniejszy. Straszny bubel.
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 19:38   #1280
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

gosik.s, a możesz coś powiedzieć na temat tego podkładu Constance Carroll? Poszukałam na Allegro i taka aukcja mi wyskoczyła->klik!, czy to któryś z nich?
Nie powiem, zaciekawiłaś mnie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:40   #1281
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Max Factor rzeczywiście bardzo ciemnieje
Czemu tonacja Revlona Ci nie odpowiada? Nigdy nie umiem określić, co mi pasuje. Niby korektory z żółtawym pigmentem pasują do mnie, ale podobno mam chłodny typ urody, wiec jak to jest?
Jest jak brat bliźniak MaxFactora z tym, że tak nie ciemnieje, jest za różowy dla mnie. I jednak tak mocne krycie mi nie odpowiada.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:03   #1282
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jestem zła, bo kupiony wczoraj Velvet Touch okazał się być małym śmierdzielem. Nie wiem jak określić ten zapach, ale dla mnie jest nie do wytrzymania. Zaniosłam go dziś do reklamacji myśląc, że jest przeterminowany, był jednak ważny. Miałam wykład o tym, że należy dokładnie testować przed zakupem, bo po to są.. testery. Przed zakupem chodziłam po sklepie przez 15 minut z tym podkładem na ręku, ale nie pomyślałam o tym, żeby wąchać posmarowane miejsce, sprawdziłam konsystencję i czy nie ciemnieje bardzo. Odpowiedziałam, że nigdy mi się nie zdarzyło, żeby podkład czy puder miał jakiś dziwny zapach, a kupowałam różne podkłady. Najlepsze jest to, że sam podkład wylany z tubki na np. nakrętkę nie pachnie, a po 15 sekundach od nałożenia na skórę (może pod wpływem ciepła) zaczyna wydzielać się ten zapach, wprawdzie czuć go z bliska, ale przecież nakłada się go na twarz.

Obwąchałam Sheer to Cover i nic, żadnego dziwnego aromatu.

Złożyłam więc reklamację a myślałam, że znalazłam idelany podkład.
Czy któraś z Was miała taki problem z tym podkładem, czy jestem jakaś dziwna?
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:39   #1283
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nanomii dzieki za zdjecia!!
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 20:42   #1284
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nanomi, Mary Kay wygląda jak mój ideał. Nie nadaje koloru marchewki ani świnki.. Dziś będę miała Bourjois 10 hours sleep effect odcień 71, jeśli będzie za ciemny to pomyślę o Mary Kay.
A jak Mary Kay będzie za ciemny to się załamię albo zamieszkam w solarium

Ech,ciężkie jest życie bladziochów..ale i tak nie będę się opalać,nigdy!
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:54   #1285
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
gosik.s, a możesz coś powiedzieć na temat tego podkładu Constance Carroll? Poszukałam na Allegro i taka aukcja mi wyskoczyła->klik!, czy to któryś z nich?
Nie powiem, zaciekawiłaś mnie
Nie, ten mój to Silk Moist Finish, nie ma go na tej aukcji.
Tylko mówiąc szczerze, ja go raczej polecić nie mogę. Tutaj link do mojej recenzji na KWC. On ma tylko kolor piękny, i nic poza tym.

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Nanomi, Mary Kay wygląda jak mój ideał. Nie nadaje koloru marchewki ani świnki.. Dziś będę miała Bourjois 10 hours sleep effect odcień 71, jeśli będzie za ciemny to pomyślę o Mary Kay.
A jak Mary Kay będzie za ciemny to się załamię albo zamieszkam w solarium

Ech,ciężkie jest życie bladziochów..ale i tak nie będę się opalać,nigdy!
Nie wiem jak Mary Kay 100 Full, bo miałam tylko Medium, ale ten był strasznie pomarańczowy i ciemny, zupełnie nie przypadł mi do gustu. Ale jest zdaje się jakaś różnica kolorystyczna między Full i Medium.
Jeśli Burżuj 71 będzie dla Ciebie za ciemny, to jaśniejsza jest już tylko IsaDora Sheer to Cover 49.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 22:38   #1286
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Siedzę z Bourjois (71) na twarzy od 5 minut
Faktycznie nie kryje,ale jest leciutki i rozświetlił mi nieco twarz.Po nałożeniu w ogóle go nie widać,nieco wyrównuje koloryt.
Muszę go zobaczyć w dziennym świetle,na razie jest super.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 10:43   #1287
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Nie, ten mój to Silk Moist Finish, nie ma go na tej aukcji.
Tylko mówiąc szczerze, ja go raczej polecić nie mogę. Tutaj link do mojej recenzji na KWC. On ma tylko kolor piękny, i nic poza tym.
Dziękuje za opinię Czyli jednak zostaje przy rozkremowanym Dermacolu 211
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 10:41   #1288
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CERY???

Już tyle razy sie przejechałam szukając jasnego odcienia podkładu,że zakładam ten watek bo może wy coś doradzicie Otóż mój problem polega na tym,że nie potrafie znalezć odpowiedniego odcienia podkładu a że mam bardzo jasna cere to tym bardziej trudniej mi znalezć.Wszystkie podkłady sa za ciemne! wpadają w pomarańcz a znowu te najjasniejsze w róż! szukałam już wiele razy i zawsze jak juz cos znajde i wydaje mi sie że dobrałam odcień jak przychodze do domu i testuje kosmetyk na twarzy okazuje się różowy lub beżowo-pomarańczowy.Nie wiem czemu producenci tworzą takie dziwne kolorki podkładów...przecież nie wszyscy sa opaleni! znacie może firmy i nazwy podkładów,które może używacie lub przetestowałyście i wiecie napewno,że na twarzy nie przemieniaja się w za ciemna lub różową maske???
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:19   #1289
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Dwa najbardziej neutralne, jaśniutkie beże, jakie udało mi się znaleźć, to Burżuj 10 godzin snu 71 i IsaDora Sheer to Cover 49.
Z wysokiej półki Diorskin Sculpt 010.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 19:00   #1290
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

xxjustixx, zgadzam się z moją przedmówczynią.Mam dokładnie ten sam problem - a raczej miałam
Trzeci dzień mam Bourjois 10 hour sleep effect, odcień 71 i jest niesamowity,a już naprawdę straciłam nadzieję że produkują coś wystarczająco jasnego dla mojej cery.
Jego magia polega na tym,że jest tak jasny iż jedynie wygładza cerę i wyrównuje jej koloryt,nie robi natomiast maski,jest lekko kryjący.Mama obejrzała mnie dziś z bliska i powiedziała,że nigdy by nie zgadła że mam na twarzy podkład.Z kolei wczoraj podsłuchałam jak sąsiadka mówi do mamy,że mam śliczną cerę (kończę leczenie trądziku i bez podkładu mam przebarwienia).Więc mogę go polecić

Do jasnych i bardzo jasnych cer polecam też Soft Compact Powder - Natural Look - Manhattan(kolor transparent).Lekko wyrównuje koloryt,matuje,ale ogólnie jest jak mąka więc dla mnie w sam raz.Ostatnio ciężko mi znaleźć ten odcień,a stary mi się kończy...Acha,kosztuje ok.17 zł,przynajmniej kilka miesięcy temu taka była jego cena.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.