cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 19:43   #751
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: jaki krem na noc - cera sucha, naczynkowa, 23 lata

Wybacz ale zakładanie wątku o takiej tematyce jaka jest w wątku zbiorczym dwa wątki niżej to przesada, proszę zapoznać się z regulaminem, tymczasem wątki łączę.
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 19:14   #752
demonique1986
Przyczajenie
 
Avatar demonique1986
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: koszalin/ mielno
Wiadomości: 1
GG do demonique1986
Dot.: skleroterapia

witajcie czy ktoś może robił skleroterapie w Koszalinie? Jeśli nie to może słyszałyście gdzie w tej dziurze można to zrobić
demonique1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:26   #753
issssa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: popękane naczynka na twarzy

hej mam podobny problem... tzn. mam kilka widocznych naczynek pod nosem, ale praktycznie cala moja twarz ma popekane mikronaczynka przez co z byle powodu sie bardzo zaczerwienia, jest to denerwujace, czesto do tego uczucie goraca na twarzy, czy mozesz napisac marrrry co to jest IPL?? ja na forum wyczytalam ze bardzo dziewczyny polecaja TERMENTIOL, AVENE DISOREAL (z kremow), i cos o z zabiegach wzmacniajacych naczynka u kosmetyczki, sa tez te laserowe zabieg ale to chyba do usowania takich naczynek wiekszych jak u mnie w okolicy nosa.. a co z reszta twarzy??!!!
issssa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:28   #754
issssa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: popękane naczynka na twarzy

*mialo byc "usuwanie" oczywiscie
issssa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 09:20   #755
ksmol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: popękane naczynka na twarzy

ja niestety tez mam problemy z naczynkami.. Najgorsze jest to że w czerwcu wychodze za mąż i oczywiście jak kazda Panna Młoda chciałabym w tym dniu wyglądac pieknie...a tu niestety zaczynają się schody. Przy każdym stresie (a co tu duzo mówic, jest to dość stresujacy dzień), wysiłku (a tanczyć zamierzam cały czas) moja twarz robi się czerwona niczym...burak Pomóżcie proszę, znacie może jakieś zabiegi kosmetyczne(ale nie bardzo inwazyjne), kremy, środki, fluidy,cokolwiek..co pomoze zahamować lub przynajmniej zmniejszyc ten efekt...? Nie chce wygladać jak burak w sukience..
ksmol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:26   #756
issssa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: popękane naczynka na twarzy

gratuluje ksmol! i w spolczuje zarazem problemu bo wiem jakie to krapujace, ja co chwila tak mam ze 'burak', tez mnie to bardzo krepuje... juz nie wspomne co sie dzieje w lecie kiedy caly czas jest slonce, dramat po prostu boje sie wogole ze z wiekeim to sie pogorszy
issssa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:34   #757
galadriel84
Rozeznanie
 
Avatar galadriel84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 546
GG do galadriel84
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Też miałam kilka popękanych naczynek i byłam kilkukrotnie na zabiegach igłą elektryczną. Po pierwszym razie po 3 latach mi się otworzyły ponownie i niedawno powrórzyłam zabieg. jest bezpieczny, nawet w okolicach oczu gdzie nie poleca się właśnie lasera. nie boli- tylko lekkie ukłucia się czuje, potem jest troszkę twarz czerwona, robią się malutkie strupki i po wszystkim. czasem trzeba zabieg powtórzyć jeśli naczynka są duże. pozdrawiam
galadriel84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 06:57   #758
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: popękane naczynka na twarzy

isssa1, IPL usuwa wlasnie rumien czyli te czerwone policzki ja ide w grudniu na zabieg bo czekam jeszzce jak mi zejdzie opalenizna.
ksmol, spróbuj dermacol, to taki puder ktory bardzo dobrze maskuje. ja uzywam go zawsze przed dyskoteka i rumiencow nie widac
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 13:45   #759
ksmol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: popękane naczynka na twarzy

dzięki za rade marryy12, w sumie to zawsze wybieram kosmetyki do cery naczynkowej, ale nigdy nie udało mi się dobrać takiego pudru z którego bym była zadowolona, a próbowałam już wielu... Tego jeszcze nie miałam, więc hętnie skorzystam z porady
ksmol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 20:37   #760
issssa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: popękane naczynka na twarzy

merry bardzo mnie pocieszylas bo myslalam, ze nie da sie tego pozbyc!! moglabys mi jeszcze napisac jaka jest cena tego IPL i na czym polega (jezeli sie oczywiscie orientujesz) i jaki jest koszt usowania wiekszych naczynek ta igla elektryczna?? jeszcze raz dzieki!
issssa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 08:42   #761
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: popękane naczynka na twarzy

z tego co wiem to zamykanie ta igla czyli elektrokoagulacja to nie zlikwiduje rumienia ale jesli masz pojedyncze bardzo widoczne naczynka, takie przy skórze to zamknie. ja raz na tym bylam ale naczynka sie otworzyly znowu po paru miesiacach, zaplailam za to 20 zl. w gabinecie kosmetycznym, ale wtedy mialam jeszcze malo naczynek. kosz tego zabiegu IPL to tak ok.200; 250 zl. za policzki ale czasem trzeba wykonac kilka zabiegow. ja mam duzo tych naczynek wiec chyba troche za to zapłące szczerze mowiec boje sie troche tego zamykania ale nie mam innego wyjscia bo moja twarz wyglada coraz gorzej
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 08:46   #762
issssa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: popękane naczynka na twarzy

IPL roniez moge wykonac u kosmetyczki? merryy ktos Ci to polecil? jest to bezpeczne?! :/
issssa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 14:22   #763
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: popękane naczynka na twarzy

issssa1, ten zabieg najlepiej wykonac u dobrego dermatologa. mi polecila go kuzynka, po tym laserze zniknely jej slady po tradziku i teraz ma ladna buzie wiec mysle ze mi troche chociaz pomoze napisze Ci jakie sa efekty po zabiegu mam nadzieje ze jakies beda
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 17:17   #764
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Zaden krem nie zlikwiduje naczynek,niektóre apteczne mogą sprawić że troszkę zbledną, natomiast żeby więcej naczynek nie przybywało świetny jest rutinoscorbin, ale trzeba go brać na okrągło
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 17:22   #765
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: popękane naczynka na twarzy

wiecie, widziałam dziewczyny po takim zabiegu laserowym normalnie ze 2 tygodnie jest jeden wielki strup na twarzy,bezpośrednio po zabiegu naczynka jakby jeszcze bardziej się "rozlewały", a jak się nie trafi na fachowca to może się jeszcze pogorszyć z powodu za mocnej wiązki światła. Sama mam parę naczynek ale do kogoś niesprawdzonego bałabym się pójść
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 08:28   #766
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Cytat:
Napisane przez ksmol Pokaż wiadomość
dzięki za rade marryy12, w sumie to zawsze wybieram kosmetyki do cery naczynkowej, ale nigdy nie udało mi się dobrać takiego pudru z którego bym była zadowolona, a próbowałam już wielu... Tego jeszcze nie miałam, więc hętnie skorzystam z porady
Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
isssa1, IPL usuwa wlasnie rumien czyli te czerwone policzki ja ide w grudniu na zabieg bo czekam jeszzce jak mi zejdzie opalenizna.
ksmol, spróbuj dermacol, to taki puder ktory bardzo dobrze maskuje. ja uzywam go zawsze przed dyskoteka i rumiencow nie widac
Tylko pamietaj dermakol raczej nie nakładaj na cŁ BUZIE O JEST BARDZO CIĘZKIM PODKŁADEM
Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
wiecie, widziałam dziewczyny po takim zabiegu laserowym normalnie ze 2 tygodnie jest jeden wielki strup na twarzy,bezpośrednio po zabiegu naczynka jakby jeszcze bardziej się "rozlewały", a jak się nie trafi na fachowca to może się jeszcze pogorszyć z powodu za mocnej wiązki światła. Sama mam parę naczynek ale do kogoś niesprawdzonego bałabym się pójść
co do naczyniek to nigdy nie usuniecie ich do konca ,laser zamknie je na jakis czas do do zamykania je laserem trzeba sie udac do dobrego dermatologa zy kosmetyczki bo do tego trzeba miec wpraw jak ktos zrobi to nie umiejętnie moga pojawic sie większe problemy,nic nie poradzimy na naczynka oprócz laseru co jakisc czs i mocno kryjącego podkladu
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:45   #767
froggie79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
isssa1ja ide w grudniu na zabieg bo czekam jeszzce jak mi zejdzie opalenizna.

Miałam zabieg usuwania popękanych naczynek laserem - polecam zrobić to teraz, albo na wiosnę, ale nie w grudniu. Zimowe temperatury baaardzo nie służą skórze po zabiegu i naczynka mogą się szybciej odnowić. Podobnie lato nie jest najlepszą porą.
Mi niestety po dwóch latach wróciła część z pęknięć, a teraz (po ok. 5 latach) mam już spowrotem "komplet" jak przed zabiegiem. Powiem tylko tyle - drugi raz nie pójdę - bolało okropnie, a i tak wszystko wróciło, więc teraz to już tylko tuszuję i łykam rutinoscorbin...
froggie79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 11:04   #768
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: popękane naczynka na twarzy

froggie79, ale znikly Ci te naczynka po zabiegu laserowym? jakim mialas laserem robione? moich naczynek niestety niczym nie zatuszuje bo i tak je widac chyba ze dermacolem ale to tylko na jakas impreze. chyba sprobuje tego lesera tylko mam nardzieje ze moja twarz nie bedzie wygladac tak zle przez dwa tygonie
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:17   #769
Marina25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Witam! zastanawiam sie nad zamknieciem naczynek. moja dermatolog zaproponowala mi elektrokoagulacje czyli tradycyjna metode iglowa.no i wlasnie ta igla mnie przeraza- zastanawiam sie,czy po takim zabiegu sa jakies strupki,zaczerwienienia. no ogolnie jak wyglada twarz.
poza tym czy to mocno boli i czy do pojedynczych naczynek wystarczy jeden zabieg. bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam!
__________________
Marina25
Marina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 13:37   #770
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: popękane naczynka na twarzy

mój mąż korzysta z IPL , ma cerę bardzo wrazliwą, suchą z rumieniem i popękanymi naczynkami, jasną karnację - więc idealny kandydat do IPL,

przed IPL przeszedł kurację wzmacniającą tlenkiem wapnia, w tej chwili jest po pierwszym zabiegu IPL na całą twarz, na dniach przejdzie drugi, już po pierwszym zabiegu była widoczna poprawa, ale na ostateczny efekt trzeba jeszcze poczekać, za zabieg zapłacił 370 zł - w gabinecie gdzie przechodzi kurację płaci się za każdy strzał, a nie za obszar zabiegu, mąż ma zamiar zrobić łącznie 5 zabiegó, a potem przerwę i może w przyszlym roku lub za 2 lata zabiegi przypominające, żeby zmaksymalizować efekt
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:39   #771
froggie79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
froggie79, ale znikly Ci te naczynka po zabiegu laserowym? jakim mialas laserem robione? moich naczynek niestety niczym nie zatuszuje bo i tak je widac chyba ze dermacolem ale to tylko na jakas impreze. chyba sprobuje tego lesera tylko mam nardzieje ze moja twarz nie bedzie wygladac tak zle przez dwa tygonie
Ano znikły na jakiś czas, tyle że przez ponad tydzień na pewno miałam strupy na twarzy. Najgorsze było powstrzymać się przed dotykaniem ich. Miałam też jakąś maść do smarowania po zabiegu, ale żeby mnie nawet i bili to nie powiem jaką, bo nie pamiętam. Zresztą tak samo nie pamiętam jaki to był laser. Niestety przy najgłębszym naczynku (akurat pech - na samym środku nosa!) została mi niewielka blizna, ale chyba to moja wina, bo niechcący zdarłam strupek

Ogólnie to możliwe, że technika poszła do przodu, bo ja zamykałam ponad 5 lat temu, a teraz może są lepsze lasery...
froggie79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:53   #772
issssa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: popękane naczynka na twarzy

czyli nie da się usunąć na stałe rumienia? piszecie dziewuszki, że zabiegi laserowe trzeba powtarzać co kilka lat, czy możliwe jest, że zrobię laser, za 2 lata lub rok powtórze i tak kilka razy i naczyńka dadzą za wygraną i nie będzie więcej 'buraka' na twarzy? :/
issssa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:09   #773
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Marina25, ja mialam zamykanie prądem i powiem Ci ze ta metoda jest ok gdy masz widoczne naczynka przy skórze, ale niestety naczynka ktore zamykalam ta metoda znowu pekly zabieg boli ale troszeczke wiec nie masz sie czego bac
Madlaine, mam pytanie czy Twoj mąż mial jakas opuchlizne albo zaczerwienienie po zabiegu? czy dlugo sie to utrzymywalo? bo ja mam zamiar zrobic sobie ten zabieg w piątek a w poniedzialek musze juz byc na uczelni i nie chcialabym byc posmiewiskiem
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:30   #774
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: popękane naczynka na twarzy

do wieczora po zabiegu IPL miał trochę zaczerwienioną miejscami skórę, następnego dnia już nie było śladu, żadnych strupów, łuszczenia, krwiaków, przebarwień, czy czego tam jeszcze nie wymyślić, po prostu NIC
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:29   #775
koalka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

czy ktoś zamykał sobie naczynka w Toruniu i mógłby mi polecić jakiegoś lekarza??? Proszę o pomoc!
koalka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:37   #776
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Chciałabym cos napisac o moich doswiadczeniach z zamykanie naczynek. Konkretnie na łydkach, po wewnetrznej stronie. Miałam robione 2 razy. Metodą ostrzykiwania. Łaczny koszt około 1500 zł. W sumie żałuje. Nogi wygladaja gorzej niż przed zabiegami. Szczególnie jedna. Na poczatku była jedna wyraźna żyłka która po pierwszym zabiegu przekształciła się w całą sieć. Drugi zabieg nic nie pomógł.
Daje sobie z tym spokój. Teraz: hartowanie nóg zimną wodą, ćwiczenia,regularny masaż całych nóg, witaminki: pp, k, Acerola(witamina c)
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 20:04   #777
Torchlight
Przyczajenie
 
Avatar Torchlight
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Hey Dziewczyny, miałyście już zamykane naczynka? Na nogach lub na twarzy? Powróciły?;>
Torchlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:45   #778
paulina2614
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 45
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

hej!
Ktomoze polecic jakis gabinet w Szczecinie?
Potrzebuje zamknac naczynka na srzydelkach nosa. Mam dosc czerwonego kulfona!!!
paulina2614 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:04   #779
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Witam. Od paru lat męczę się z trądzikiem, który pozostwaił mi ślady w postaci czerwonych plam.Ale oprócz tego mam skórę naczynkową i rozszerzone naczynka. Dermatolog zaproponowała mi peelingi na przemian z laserem. peelingi na przebarwienia laser na naczynka. Jak myślicie czy laser nei spowoduję pogorszenia tych czerwonych plam , przebarwień??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:57   #780
lukasz542
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

witam, mam 16 lat i chcialbym sie dowiedziec od ilu lat mozna zamykac naczynka na twarzy(policzkach) bo slyszalem ze od 18 jesli ktos wie to prosze o odpowiedz
lukasz542 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.